Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr sie 15, 2018 3:31 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Dobra gala, nadal jesteś w formie. Walki jak dla mnie były w dobrej długości no i fajnie opisane. Cieszy mnie że wygrałem. Rebeliants pozbywa się kolejnego członka. No cóż, zobaczymy co dalej. Ciekawe co dalej z Krush'em. Chyba póki co go nie zobaczymy bo czymś takim. Przyznam że póki co najlepiej zapowiada się walka Darth Camillus vs Matis. Będzie się działo, na tą walkę czekam najbardziej. Czuję tu interwencję Rebeliants ale także coś w stylu że reszta rosteru pomoże Kamilowi który potem jeszcze ich dobiję. Ostatecznie stawiam na Camillusa po ostrym zamieszaniu. Stochu nadal broni pasa no ale feud ma być kontynuowany więc zobaczymy co tam Gudka wywalczy. Jak dal mnie gala b.dobra. Mimo że ją straciłeś raz nie mam nic do zarzucenia. Życzę powodzenia, jest super i dziękuję za powrót :)

2 x WF Best Booking Federation

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Bardzo ciekawa gala muszę przyznać. Zapowiada się doskonały feud Camillusa z Matisem, Buried Alive match? No to będzie co przeczytać.
Do tego na wyróżnienia zasługuje fajnie napisany ME, Stochu obronił pas i chyba w sumie dobrze.

Superstar
Awatar użytkownika

Bardzo fajna gala. W zasadzie jedyne do czego mogę się przyczepić to moje imię xD Jbc pisz Crush (bo Mr. Crusher) i może Krasz a nie Krash, bo to dziwnie wygląda. Czyli Crush i Krasz. Co dalej. Mój storyline zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na pierwszą walkę, która pewnie odbędzie się za kilka gal, na razie pewnie będę latał po pokojach i rozwalał kogo się da czy tam jakies gierki itp. Walki standardowo świetne. Literówki może i są, jednak się nie przyczpiem, bo każdemu może się zdarzyć. Karta na No Mercy jest fenomenalna - zapowiada się wyśmienita gala. Pozdrawiam!

Legenda
Awatar użytkownika

Nie piszę gal to i nie czytam, jednak Twoje czytam :D Bardzo fajna gala. Mimo, że straciłes ją, to napisałes jeszcze raz i za to Ci dziekuję ;D Miło, że zacząłeś od rosteru, w którym walczę i od razu dajesz mnie w ME i walce o pas IC. Ale od początku. Dobre walki podobnie jak segmenty. Wszystko trzyma się kupy i trzyma bardzo dobry poziom. No i w Main Evencie bronie swój tytuł IC. Bardzo się cieszę z tego powodu, bo jako backyardowiec, który nic nie osiągnął, przynajmniej tu zdobywam jakiś tytuł XD Obym trzymał go jak najdłużej. No i tak trzymać ;)

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Galę przeczytałem to i skomentuję. Świetne segmenty z Kraszem i ogłoszeniem Buried Alive Matchu. Wymyśliłeś storyline, który zapowiada się bardzo ciekawie. I na szczęście jest, na razie, prowadzony lepiej niż ten w WWE kiedy Kane szukał odpowiedzialnego za atak na Takera. A Buried Alive Match świetnie wymyślony, nie mam pojęcia kto wygra. Segment ładnie poprowadzony, tylko jak wspomniał Darth on jest takim potworem, że nie powinien zwracać uwagi na wyrok w więzieniu. Oprócz tego atak Rebeliants i wcześniej wywalenie Coolera. Można się było spodziewać, bo był najsłabszym z tej grupy. Mimo że straciłeś tę galę to napisałeś ją od nowa i wcale nie wyszła źle jak ci się wydaje. Chwała ci za to. Walki jak zwykle dobre, opisy były dobre, czasami zaplątałeś, ale było lepiej niż w niektórych poprzednich galach. Fajna zapowiedź walki na następną galę i stawka. Co do samego speechu Rocka to było tam za mało.. Rocka :D Ale mam nadzieję, że się w niego wczujesz i następne przemowy będą lepsze. Oprócz tego Matthan, który miał spory push teraz przegrywa, niczym The Miz. Xentis raczej nie miał szans z Marvel Blackiem, więc tutaj nie ma zaskoczenia. Tak samo w Main Evencie można się było spodziewać zwycięstwa Stocha. Tylko interesujące czy feud będzie kontynuowany? A co do innej sprawy to dziwi mnie, że usuwałeś z rosteru za brak aktywności, a niektórych zostawiłeś (np. Texasa). Ale to twoje diary i może masz na nich plany. Pozdrawiam i liczę, że następna gala będzie równie dobra, a nawet lepsza i pojawi się w miarę szybko.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

A jednak dodałeś. :) Niezmiernie się cieszę, że zmieniłeś zdanie. Tak jak inni pisali, bardzo dobra gala, walki ciekawe. Myślę, że ta strata wyszła nawet na dobre, gdyż walki są naprawdę ciekawe. Naprawdę, mimo, że jest to tekst to jest to bardzo emocjonujące. Gratuluję, cieszę się z powrotu, trzymasz się w formie, trzymaj tak dalej. :)

Adept
Awatar użytkownika

Wszystko wraca do normy. Gala wyszla dobrze, podobal mi sie debiut Krasha. Na razie nie mam pojecia kto stoi za tym atakiem. Feud Camiliusa i Rebeliants( chodzi mi o Matisa) rozwija sie dobrze. Buried Alive...Wow! Nie mam pojecia kto moze wygrac. Moze po tej walce czas na walke Elemination Tag? Rebeliants vs. Team Camilius? Kto wie co wymyslisz. ME byl dobrze rozpisany, Stochu wygrywa i chyba to koniec feudu. Z kolei moja walka wyszla tez dobrze. Zadziwil mnie SEW, ktory wytrzymal moj finisher. Brawa dla niego. Zabraklo mi Matis tego o czym pisalismy, ale mam nadzieje ze na kolejnej gali milo sie zaskocze. Gale oceniam na 9/10. Czekam na Invasion. Pozdro!

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

Booker T:Panie i panowie, witajcie na gali Invasion! Dzisiaj gościmy w Cow Palace na obrzeżach San Francisco w stanie Kalifornia, gdzie już na stałe będą odbywać się galę spod znaku Best in the World. A na dzisiejszej gali, która będzie przedostatnią przed Pay-Per-View No Mercy witają się z państwem jak zawsze Booker T i……

Obrazek

Phil Brooks: Phillip Brooks. Na początek przypomnijmy sobie, co działo się w poprzednim tygodniu. Na początku w ringu zobaczyliśmy Best in the World Heavyweight Championa, Domiszuma, który wygłosił bardzo ciekawą przemowę. Na jego wyzwanie odpowiedział Gi4lu, który zjawił się w ringu z grupą Rebeliants. Zanim doszło do ataku, na arenie zjawił się Jeremy Borash, który zapowiedział #1 contender Match. Następnie obejrzeliśmy dwa pojedynki, a mianowicie Enzu vs Lionsault i Scorpion vs Ivolus. Następnie doszło do ataku Noorexa na Mistrza Interkontynentalnego, Stocha, a także jego rywala z Unforgiven, Gudkę. Później Noorex zjawił się w ringu, a po chwili dołączył do niego The Rock, który ogłosił, że Noorex zostaje zawieszony na okres jednego miesiąca.

Obrazek

Booker T: Kolejnym starciem był zapowiedziany wcześniej #1 contender Battle Royal, który obserwował sam Domiszum. Wzięło w nim udział 16 wrestlerów, a pod koniec w ringu zostali tylko Adrix, SinJin i Gi4lu. Sin wyeliminował Adrixa i został sam na sam z innym członkiem Rebeliants. Gi4lu nie dał za wygraną i wyeliminował swojego przywódcę, tym samym zostając pretendentem do tytułu wagi ciężkiej! Chwilę później nowy lider Rebeliants, Tupak wymierzył sprawiedliwość, wyrzucając pretendenta ze stajni Rebeliants. Main Eventem był pojedynek Darth Camillusa z Tupakiem, który zwyciężył były mistrz Tag Teamowy, poprzez dyskwalifikację po ataku Matisa. Jak okazało się na Xtreme Darth Camillus wyzwał swego byłego Tag Teamowego partnera na walkę w Buried Alive Matchu na No Mercy, na co Matis się zgodził. Już dzisiaj czeka nas naprawdę wiele emocji. Zapraszamy na to niepowtarzalne show!

”I am the Best in the World, and what I do, I am the Best in everything”

Obrazek

Przy tej muzyce do ringu zmierza nie kto inny jak pretendent do pasa Best in the World Heavyweight Championship, Gi4lu. Pewnym krokiem kieruje się w stronę ringu, a przed wejściem do kwadratowego pierścienia bierze mikrofon.

Gi4lu: Witajcie na Invasion. Jest to gala, na której występuje wiele wybitnych wrestlerów. Jednym z nich jestem ja, Gi4lu, pretendent do pasa mistrza świata wagi ciężkiej. Jak mówiłem, są tutaj naprawdę bardzo dobrzy wrestlerzy, którzy posiadają niesamowite umiejętności, dzięki którym mogą zajść bardzo daleko. Są też kłamcy i oszuści, a jednym z nich jest mistrz świata wagi ciężkiej – Domiszum. Od początku pojawiania się jego jako Masked Man’a i tych wszystkich zapowiedzi, on po prostu oszukiwał ludzi. Równie dobrze mógł wyjść na arenę, przedstawić się i osiągnąć jeszcze więcej, niż ma teraz. Domiszum uważa, że to on jest pępkiem świata i on dominuje w tej federacji. Są jednak ludzie, którzy nie muszą zrobić wiele, aby wynieść się ponad niego. Dla przykładu mogę podać grupę, w której jeszcze niedawno byłem, ale zostałem z niej po prostu wyrzucony na zbity pysk – Rebeliants. Ta stajnia niszczy i niszczyła wszystko, co spotkała na swej drodze. Domiszum tym czasem wcale nie jest taki na jakiego wygląda. On zachowuje się tak, jakby on sam był w tej federacji i tylko jemu należy się wszystko – od pasów mistrzowskich, aż po pieniądze. Każdy, kto jest teraz tutaj w hali, lub ogląda naszą galę przed telewizorem musi wiedzieć, że na No Mercy zakończy się panowanie Best in the World Heavyweight Championa, Domiszuma. Nastanie wtedy nowa era, era Gi4lu. Zanim jeszcze zakończę swoją przemowę, muszę poinformować w jakiej stypulacji odbędzie się pojedynek. To właśnie mi zarząd tej zacnej federacji dał możliwość wyboru stypulacji do naszego pojedynku na No Mercy. Długo myślałem, w jakim starciu powinniśmy się zmierzyć, abym mógł zadać Domiszumowi jak największy ból. Pierwsza myśl padła na Ladder Match, po którym zapewne na arenie zostałyby już tylko połamane drabiny. Jednakże jest to stypulacja, w której nie czuję się najlepiej, dlatego postanowiłem wybrać coś innego. Kilka dni temu zasugerowałem Jeremy’emu Borashowi, aby przekazał Domiszumowi, że to on może wybrać stypulację. Mistrz świata wagi ciężkiej nie odezwał się więc decyzja nadal była w moich rękach. Pomyślałem, że Tables Match byłby idealny, ale to jeszcze nie to. Musi być więcej hardkoru w naszym pojedynku. Wczoraj przyszła mi na myśl stypulacja, którą oficjalnie wybrałem na nasz pojedynek. Domiszum……ty i ja na No Mercy w ……..Extreme Rules Matchu!

Po tych słowach Gi4lu rzucił mikrofon i udał się na Backstage.

Booker T: Cóż za świetne przemówienie! Gi4lu pokazał, że jest bardzo dobry przy mikrofonie. Przy okazji pokazał prawdziwe oblicze Domiszuma.

Phil Brooks: Pretendent wyjawił nam także, w jakiej stypulacji zmierzy się z Best in the World Heavyweight Championem Domiszumem na gali Pay-Per-View No Mercy – będzie to niesamowicie ciekawy pojedynek w stypulacji Extreme Rules!

Booker T: Stypulacja ta pokazuje, że na No Mercy będziemy świadkami naprawdę wielu emocji! Tymczasem zapraszamy na pierwszy pojedynek dzisiejszego wieczora, który będzie pojedynkiem kwalifikacyjnym do Steel Cage Matchu Invasion na No Mercy!

ObrazekvsObrazek

#1 Qualifying Match for Steel Cage Match on No Mercy
Korpal vs Suhayl

Na trubynach można było usłyszeć skandowanie "Let's go Suhayl". Walka od początku toczyła się pod dyktando Suhayla. Zaciągnął on rywala do narożnika, gdzie poczęstował go potężnym Chopem i po chwili dorzucił Body Avalanche, po którym Korpal wgniótł się w corner. Suhayl dołożył do tego Double Underhook Bulldog. Po Irishwhipie, Korpal odbił od narożnika i padł na matę. Suhayl posadził Psycho Mana na narożniku i wykonał Gorilla Press Slam. Dodał też Elbow Drop. Dominujący zawodnik w tym starciu jednak za długo zwlekał z wykonaniem akcji w narożniku, przez co Unstable uniknął szarży. Korpal wykonał Drokcick z trzeciej liny po czym dodał Diving Double Foot Stomp, jednak uzyskał 2 count. Następnie odbił się od lin, jednak jego rywal powalił go Lariatem. Obejrzeliśmy ładny Samoan Drop, jednak tylko 2 count. Suhayl sprowadził rywala do parteru i po serii serii naprawdę mocnych punchy zapiął Camel Clutch. Korpal miał drobne problemy z wydostaniem się z tejże dźwigni, ale w końcu udało mu się zaatakować łokciem rywala, po chwili powalając go Clotheslinem. Jego rywal jednak błyskawicznie stanął na nogi, punchując go i wykonując Russian Leg Sweep. Suhayl już na linach, oglądamy Diving Elbow Drop, który może zakończyć to starcie, 1....2...kickout. Korpal uniknął Shoulder Blocku i odbił się od lin, powalając przeciwnika Big Bootem. Suhayl wytoczył się z ringu, a jego rywal natychmiast ruszył za nim. Unstable nie trafił z szarżą, co wykorzystał jego rywal, wymierzając mu Suplex wprost na barierki! Korpal zawył z bólu, a sędzia doliczył do 7. Po chwili Suhayl wrzucił Psycho Mana do ringu, próba przypięcia, 1........2......w ostatniej chwili mamy odkopanie! A więc to jeszcze nie koniec tego niezmiernie ciekawego pojedynku. Suhayl podniósł rywala, który trzymał się za plecy i wymierzył Arm-Trap Neckbreaker, po którym jego rywal oparł się o liny. Następnie złapał Korpala i wykonał Devil-Lock DDT, po którym ostatecznie uzyskał pinfall i zakwalifikował się do Steel Cage Matchu na No Mercy!

Zwycięzca: Suhayl

Przenosimy się na Backstage, gdzie razem z obecnym Best in the World Cruiserweight Championem, Fiskusem jest Josh Matthews. Pracownik federacji zapytał, czy Fiskus zamierza śledzić dzisiejszy #1 contender Match, którego zwycięzca zmierzy się z mistrzem na gali No Mercy. Fiskus, przeplatając język hiszpański z angielskim powiedział, że zamierza być przy ringu podczas tego pojedynku. Josh zapytał, w kim widzi faworyta w tym starciu. Astro Boy odpowiedział, że zarówno A.J.S, Standzik i Silwer mają równe szanse. Każdy z nich walczył już o jakiś pas, a A.J.S. i Standzik starali się zdobyć pas Crusierweight. Ja jednak nie mam żadnych obaw co do tego pojedynku, chociaż chciałbym, aby to starcie wygrał Silwer. Matthews zapytał dlaczego Fiskus woli, aby to El Ninio wygrał ten #1 contender Match. Fiskus powiedział po hiszpańsku, że jest to jedyny rywal, z którym jeszcze nie walczył i bardzo chciałby zawalczyć z nowym rywalem. Fiskus powiedział, że lubi nowe wyzwania, a starcie z nowym rywalem jest kolejną okazją, aby założyć komuś La Mistica. Josh zadał ostatnie pytanie, a mianowicie czy Astro Boy spodziewa się straty swojego tytułu. Mistrz wagi piórkowej powiedział, że póki co nie martwi się stratą pasa, czas na zmartwienia będzie dopiero po gali Pay-Per-View No Mercy. Matthews podziękował swojemu gościowi za wywiad, a Fiskus udał się w stronę Locker Roomów.

ObrazekObrazek

#2 Qualifying Match for Steel Cage Match on No Mercy
Ivolus vs Sabinq

Sabinq po gongu wykonał błyskawicznie Dropkick i chopował rywala w narożniku. Po chwili Ivolus odpowiedział Lariatem, który przyniósł 1 count. Sabinq posłał rywala Irish Whipem na liny i dołożył Clothesline, lecz Ivo złapał Sabinq'a za nogę i obaj rywale wypadli z ringu. Ivolus uderzył przeciwnika łokciem, a Sabi zrewanżował się High Kickiem i Springboard Clotheslinem. Dorzucił do tego jeszcze Suicide Dive. Sabinq kontynuował atak, po chwili wrzucając rywala do ringu. Sabinq nie trafił z Big Bootem, co wykorzystał Ivolus, sprytnie zachodząc przeciwnika od tyłu, wykonując Roll Up, 2 count. Ivo powalił rywala Backbreakerem, a następnie zapiął Single Boston Crab. Sabinq'owi udało się wyjść z tego trzymania, od razu powalając rywala Clotheslinem. Nie trafił jednak z Leg Dropem, przez co stracił nieco sił. Ivolus podniósł go, ale jego przeciwnik zdołał skontrować Irish Whip na DDT! Próba pinu, ale zaledwie 2 count. Sabinq ruszył z atakiem, po kolei wykonując Dropkick, Elbow Drop i dokładając Spinebuster! Sabinq podniósł rywala, ale ten widząc, że jego przeciwnik chce zakończyć to starcie, wyturlał się z ringu,a by trochę odsapnąć. Sabi śmiał się z rywala, na co ten zareagował momentalnie wracając do kwadratowego pierścienia, lecz tam spotkał się z Bootem Sabinq'a! Zawodnik, który niedawno przybył do federacji dołożył jeszcze Powerslam i oczekiwał tylko jednego - momentu, w którym jego przeciwnik stanie na nogi. W końcu ta chwila nadeszła, a Sabinq odbił się od lin i potężnym Spearem powalił Ivolusa! To już chyba koniec tego starcia, Sabinq przechodzi do zasłużonego przypięcia, 1...........2..........3.........Ivolus odkopuje, ale jest już za późno, co oznacza, że znamy już drugiego uczestnika Steel Cage Matchu Invasion na gali No Mercy!

Zwycięzca: Sabinq

Tonight in Main Event – Darth Camillus vs Tazz Loreto!

Obrazek

Jedyna taka gala, na której zawodnicy nie okazują żadnej litości. Nikomu. Federacja Best in the World prezentuje No Mercy!
-Izod Center, East Rutherford, New Jersey
LIVE ON PAY-PER-VIEW

Extreme Rules Match for Best in the World Heavyweight Championship: Domiszum (c) vs Gi4lu

Invasion 6-man Steel Cage Match - Suhayl vs Sabinq vs ??? vs ??? vs ??? vs ???

Xtreme 6-man Steel Cage Match - Enzu vs Marvel Black vs ??? vs ??? vs ??? vs ???

Buried Alive Match - Loser Leave Best in the World - Darth Camillus vs Matis

ObrazekObrazekObrazek

No. #1 contender to Best in the World Cruiserweight Championship
A.J.S. vs Standzik vs Silwer

Przy ringu zasiadł Best in the World Cruiserweight Champion,Fiskus. Z początku Standzik i A.J.S. wspólnie zaatakowali Silwera. Po serii Hurricanran od jednego i drugiego, aż w końcu A.J.S. skontrował Arm Drag od Standzika na Roll Up, po którym uzyskał 2 count.Od tego momentu każdy z wrestlerów walczył na własną rękę. Standzik powalił Missile Dropkickiem członka Rebeliants, a gdy się odwrócił otrzymał Dragonranę. El Ninio był już na narożniku i szykował jakąś akcję, ale momentalnie doskoczył do niego A.J.S., wykonując Superplex! Próba pinu, który przy 2 count przerywa Standzik. Po chwili Silwer złapał A.J.S’a i Clotheslinem pozbył się go z ringu i toczył zaciętą walkę ze Standzikiem. El Ninio powalił rywala poprzez Crossbody, a następnie posłał go na liny! 619 było w drodze, ale w porę do ringu wrócił A.J.S, podcinając rywala, który wylądował na linach! Członek Rebeliants wykorzystał sytuację wykonując finisher Silwera - 619! A.J.S. chciał przypiąć dwóch rywali na raz, ale oboje odkopali w ostatniej chwili! A.J.S. podniósł Standzika i wymierzył mu Back Suplex, a po chwili wszedł na narożnik. Od razu wskoczył do niego Silwer, ale A.J.S. skontrował jego punche na Springboard Moonsault! Próba pinu, 1….2….odbicie! Standzik skorzystał z sytuacji i wykonał Roll Up na El Ninio, 1…..2…..kickout. Standzik wstał jako pierwszy, ale od razu nadział się na Flying Clothesline od Silwera, po którym oparł się o liny. A.J.S powalił El Ninio poprzez Crossbody z narożnika, ale siła uderzenia była tak duża, że Silwerowi udało się przerolować przeciwnika, przypinając go do 2 count. Standzik Clotheslinem pozbył się z ringu Silwera, ale gdy się odwrócił otrzymał Dropkick! A.J.S. zapiął Sharpshooter, po którym Standzik odklepał!

Zwycięzca: A.J.S.

Po walce do ringu wbiegł Fiskus, atakując A.J.S’a! Astro Boy wymierzył dwa Arm Dragi, a następnie zapiął La Mistica! A.J.S. odklepywał, ale to nic nie dało. Po chwili Fiskus puścił finisher i udał się za kulisy.

W ringu jest już Y2J, Chris Jericho, który najwidoczniej ma nam coś do powiedzenia.

Obrazek

Chris Jericho: Witajcie moi kochani fani. Jak już pewnie wiecie, na gali Unforgiven stoczyłem bardzo ciężki pojedynek z Dwayne'm "The Rockiem" Johnsonem. Byłem naprawdę bardzo bliski wygranej, ale na mojej drodze stanął nie kto inny jak Scott Steiner. Kogo to był w ogóle pomysł, żeby on był sędzią specjalnym!? A no tak....Borash.....ten cały Wiceprezesik, który całymi dniami przesiaduje w swoim gabinecie i wcina rogaliki, zamiast zająć się tym show. Zostałem zaproszony do tej federacji przez mojego przyjaciela, Jeffa Jarretta, który naprawdę pokierował tę federację na właściwe tory. Odkąd tu przybyłem wszystko było dobrze ze sobą zgrane, każdy wiedział, co miał robić, każdy uczestniczył w tym show. A teraz? Borash siedzi w swoim biurze, na Invasion nic się nie dzieje, poziom utrzymuje jeszcze Xtreme zarządzane prze mojego rywala z Unforgiven, The Rocka. Uważam, że jest to odpowiedni czas na zmiany. Myślę, że każdy fan oglądający to nudne show uważa, że wreszcie powinno dojść do zmiany władzy. <Kibice głośno imię Chrisa, z trybun było także słychać chanty: "My chcemy zmiany"> . Sami widzicie. Większość z was, o ile nie cała hala uważa, że nastał koniec ery Jeremy'ego Borasha. Co powiecie na erę Mr. Man of 1004 Holds, Y2J, Chrisa Jericho! <pop>

I w tym momencie wybrzmiała muzyka naszego Generalnego Managera Invasion, Jeremy'ego Borasha.

Obrazek

Jeremy Borash: Jericho, to co wygadujesz to jakieś istne bzdury. Ja nie zajmuje się show? A kto ustala wszystkie pojedynki? Kto pilnuje aby się odbyły? Kto zajmuje się wszystkimi sprawami organizacyjnymi? Oczywiście, że ja. Fani zgromadzeni w hali może i chcą, aby nadeszły zmiany, ale ja mogę przysiądź, że ja nigdy się nie wybieram i era Jeremy'ego Borasha zagości w federacji Best in the World na długi okres czasu. Skoro uważasz, że wszystko jest tu niesprawiedliwe, dostaniesz coś co powinno zmienić twoje nastawienie. Matthan, zapraszam do ringu!

I w tym momencie wybrzmiewa muzyka Masked Matthana, którym szybkim krokiem zmierza do ringu.

ObrazekObrazek

Chris Jericho vs Matthan (w/Jeremy Borash)

Jericho ruszył na rywala z wściekłą szarżą i powalił go Dropkickiem. Matthan usiadł w narożniku, a Chris wziął rozbieg i wbił swoje nogi wprost w jego klatkę piersiową. Gdy Matthan wstał, Y2J wymierzył mu Enzuigiri, po którym zapiął Walls of Jericho! Borash wbiegł do ringu i uderzył Chrisa Sledgehammerem! Mamy dyskwalifikację!

Zwycięzca: Chris Jericho via DQ

Borash wytoczył się z ringu, rzucił młot na ziemię i szyderczo się śmiejąc, powoli szedł w kierunku Backstage'u. Chris był bardzo zdenerwowany i wymierzył Matthanowi Codebreaker!

Przenosimy się na Backstage, a konkretnie do Locker Roomu stajni Rebeliants. Po chwili widzimy wszystkich członków tejże stajni – Tupaka, Matisa, A.J.S’a i SinJin’a. The Godfather pogratulował A.J.S’owi zwycięstwa w Triple Threat Matchu i powiedział, że to dopiero początek dominacji. Tupak wziął w ręce pasy mistrzowskie Tag Teamów, gdy do pokoju weszli Suhayl i Xentis. Stanęli oni przed Matisem, a ten wręczył im opaski stajni Rebeliants! Zarówno Suhayl jak i Xentis założyli je na ramiona i stanęli obok SinJin’a. Tupak powiedział, że od teraz to oni będę siać zniszczenie w tej federacji, a pierwszym celem będzie pas Cruiserweight, który jest w posiadaniu Fiskusa. A.J.S. zmierzy się w Singles Matchu z Mistrzem, co oznacza, że szansa członka Rebeliants na zwycięstwo rośnie. Tupak poinformował, że stajnia posiada pasy Tag Teamowe, które pora rozdzielić między zawodników grupy. Przywódca rzekł, że pierwszym posiadaczem będzie Xentis, a jego partnerem i Mistrzem Tag Teamów będzie Suhayl. Suhayl był bardzo zaskoczony wyborem lidera, za co podziękował i dodał, że w Tag Teamie i w pojedynkę będzie szerzył zło. Xentis powiedział, że także będzie starał się pokazać, że Rebeliants jest dla niego najważniejsze. Tupak powiedział, że Mistrzowie Tag Team mogą odejść. Lider zwrócił się z prośbą do SinJin’a, aby nadzorował dzisiejszy Main Event i doglądał walki Darth Camillusa z tym nowym. Matis powiedział, że Tazz mógłby być dobrym członkiem Rebeliants. Tupak odpowiedział, że to nie głupi pomysł i zastanowi się nad tym. Tymczasem kamera z powrotem wróciła do ringu.

Phil Brooks: A więc pasy Tag Teamowe, które od gali Unforgiven nie należały do nikogo są teraz w rękach nowych członków Rebeliants – Suhayla i Xentisa!

Booker T:Wystarczy tylko czekać do momentu, w którym będą musieli bronić swych pasów! Przenosimy się do ringu, gdzie już za chwilę odbędzie się pierwsza w historii Best in the World walka div! Zapraszamy!

Przypomnienie wydarzeń z Xtreme......
[...]Po kilku minutach Stochowi udało się wykonać Dropkick, a po chwili Bodyslam, po czym zyskał małą przewagę. Dwa razy wykonał Double Stomp, ale pin nieudany. Gudka przeszedł za liny i wykonał Springboard Clothesline, ale Stochu wymierzył mu dropkick w locie! Stochu wymierzył rywalowi kilka kopniaków, a następnie Clothesline i założył skomplikowany submission, ale Tylerowi udało się dotknąć lin. Gudka skontrował DDT rywala na Roll Up, 1 count. Mistrz Interkontynentalny wrzucił rywala do narożnika i tam wymierzył mu Clothesline i Spin Kick. Odbił się od lin, ale nadział się na wprost Enzugiri! Następnie Gudka podniósł przeciwnika i wykonał widowiskowySuplex za ring! Odbił się od lin i wymierzył piękny Springboard Somersault Splash! Pretendent wrzucił przeciwnika do ringu i wykonał Springboard Clothesline, przypina, 1......2.... kickout. Gudka podniósł przeciwnika, ale ten zrobił mu headbutt, lecz po chwili Gudce udało się zrobić Reverse DDT, 1.....2...! [...]Wrestlerzy dość długo się podnosili. stochu zrobił DDT, wszedł na narożnik i mamy Missile Dropkick. Następnie wymierzył kilka kopniaków i przymierzył się do German Suplex, lecz Gudka skontrował i sam wykonał ten chwyt. Jednak Stochowi udało się wylądować na nogach i po chwili wykonał Russian Leg Sweep. Stochu podniósł rywala ii złapał pod Killswitch, ale ten jakoś wyplątał się, obił się od lin i powalił rywala Clotheslinem. Gudka był bardzo zmęczony, przez co Stochu wstał jako pierwszy. Odbicie od lin, ale Gudka sprytnie przeskakuje nad Championem, Stochu po raz kolejny odbija się od lin i wymierza Big Boota! Następnie podnosi rywala i mamy Combo - Headbutt x5, a także Killswitch, który kończy ten pojedynek! Stochu broni mistrzostwa![...]

ObrazekObrazek

Singles Match
Akasha vs Rose

Zwarcie wygrała Akasha, od razu powalając rywalkę na ziemię, zapinając Headlock. Rose bardzo szybko się z niego wydostała i po chwili powaliła rywalkę Clotheslinem. Rose przez chwilę tauntowała, co wykorzystała jej rywalka, wykonując ładny Roll Up, lecz ku niezadowoleniu Akashy przyniósł on tylko 2 count. Akasha powaliła przeciwniczkę Shoulderblockiem i Hiptossem, ale Lady odpowiedziała Roll Up'em - 2 count. Akasha odbiła się od lin, to samo zrobiła Rose i obie panie zderzyły się pośrodku ringu. Po chwili jako pierwsza na nogi stanęła Lady, która popisała się Headscissors, ale jego przeciwniczka natychmiast odpowiedziała Dropkickiem to jednak tak jak poprzednio przynosi tylko 2 count. Akasha wymierzyła rywalce kilka Low Kicków po czym dołożyła Snapmare, a następnie zapięła Seated Abdominal Stretch. Rose nie poddała się tak łatwo, dotykając lin i po chwili wymierzając ładny Clothesline. Następnie obejrzeliśmy ładne Crossbody z narożnika, po którym znów mieliśmy 2 count. Rose lekko poddenerwowana brakiem rozstrzygnięcia w tym starciu szykowała się na finisher, ale Akasha w porę to zauważyła, wymierzając Sunset Flip Powerbomb! Następnie dołożyła Hurricanranę i wskoczyła na narożnik. Moonsault był w drodze, ale Rose sprytnie się odsunęła, a jej rywalka z impetem padła na matę! Próba przypięcia, 1....2...kickout. Rose podniosła rywalkę i niczym CM Punk chciała wykonać GoToSleep, ale jej przeciwniczka zjechała jej z pleców i wykonała Russian Leg Sweep! Akasha odsapnęła trochę i po chwili zapięła swój finisher, czyli Crossface! Rose była bliski odklepania, ale liny były niedaleko! Sędzia chciał skończyć pojedynek, ale Lady jakimś cudem dotknęła lin! Akasha miała ogromne pretensje do sędziego i zaczęła się z nim kłócić, co wykorzystała Rose wykonując Roll Up! 1.......2......3.....Rose zwycięża!

Zwyciężczyni: Rose

Po walce na titantronie pojawiła się informacja, że na No Mercy Akasha i Rose zmierzą się o pas Div! Rose była bardzo zadowolona z tej wiadomości.

Main Event Invasion – Darth Camillus vs Tazz Loreto!

Ostatni raz dzisiejszego wieczora przenosimy się na za kulisy, a konkretnie do pokoju Wiceprezesa Best in the World, a także General Managera Invasion, Jeremy’ego Borasha. Popijał on kawę i jadł francuskiego rogalika, gdy do pokoju wszedł prezes Best in the World, Jeff Jarrett, a razem z nim Dwayne „The Rock” Johnson i Scott Steiner! Borash odłożył rogalika, a Jeff powiedział, że muszą poważnie pogadać. Prezes rzekł, że dla Invasion nastały trudne czasy, więc pora coś zmienić. Borash zasugerował, że rzeczywiście można by było zmienić entrance, pyro i Theme, a także zmienić halę z Cow Palace na inną. Jarrett powiedział, żeby Jeremy Borash się przymknął, ponieważ od teraz General Managerem Invasion zostaje Scott Steiner! Borash był tym bardzo zaskoczony i chciał dyskutować z Jarrettem, ale puncha sprzedał mu The Rock! People Champion przerzucił byłego już General Managera Invasion przez stolik z komputerem, a następnie rzucił na niego fotel. Rock zauważył stojącą szafkę z książkami, po czym przewrócił ją wprost na leżącego Borasha! Jarrett przekazał Steinerowi, że jego praca zaczyna się od kolejnej gali Invasion. Scott podziękował prezesowi za nominację i wymienił neutralne spojrzenie z The Rockiem. Po chwili Dwayne Johnson i Jeff Jarrett opuścili pokój, a został w gabinecie, rozglądając się dookoła.

Jeszcze jedno przypomnienie wydarzeń z Xtreme....

[...]Darth Camillus: Trzy miesiące. Trzy miesiące ciężkiej pracy, wysiłku na treningach, szkolenia akcji.....Trzy miesiące wspólnych walk, potyczek i wojen. Zapewne wszyscy widzieli, co się stało na Unforgiven. Ten zdrajca, Matis bezczelnie pozbawił nas pewnego zwycięstwa. To wszystko jego wina. Tu nie ma mowy o wybaczeniu. Nie dość, że opuścił arenę i zostawił mnie na pastwę losu na Unforgiven, na Invasion dołączył do mojego największego wroga - grupy Rebeliants. Nazywam się Darth Camillus i to ja wybiłem wszystkich Jedi. Dlaczego więc nie mogłem poradzić sobie z Matisem!? On od początku coś kombinował! Knuł za moimi plecami, zresztą nie tylko on! Wiele osób w tej federacji coś ukrywa. Kilka dni temu na Invasion, gdy leżałem znokautowany przez Matisa i gdy już odzyskałem świadomość, że leże pośrodku ringu powalony Spearem, pomyślałem sobie, że muszę coś z tym zrobić. Długo myślałem, w jaki sposób mogę załatwić tą sprawę. Na myśl przyszedł mi pomysł, aby po prostu znaleźć go, zaatakować z zaskoczenia i zatłuc na śmierć. Wtedy jednak odsiedziałbym kilka lat, więc ten pomysł zdecydowanie odpadł. Wczorajszego po południa zadzwonił do mnie telefon - telefonował Jeff Jarrett. Zaprosił on mnie na Xtreme, abym wygłosił przemówienie. Zdecydował się tu przybyć, aby ogłosić jedną, ważną rzecz. Na gali Pay-Per-View No Mercy zamierzam skopać tyłek Matisowi, w stypulacji Buried Alive Match! Dodatkowo przegrany tego pojedynku opuści federację! Nie jestem do końca pewien, czy Matis przyjmie wyzwanie rzucone przeze mnie, ale może on wiedzieć tylko jedno - na gali No Mercy będę na niego czekał, a jeśli Matis nie zjawi się, zostanie zwykłym tchórzem.

Matis: Camillus....od początku manipulowałem tobą i już wiesz w jakim celu stworzyłem z tobą Tag Team. Chciałem Cię po prostu wykorzystać. I muszę przyznać udało mi się. Byłeś bardzo naiwny, ufając mi. Teraz to już nie ma znaczenia. Przybędę na No Mercy aby zmierzyć się z tobą w Buried Alive Matchu. Wiedz jedno - to ty zostaniesz zasypany piachem, a ja wyjadę z miasta będąc w przekonaniu, że zakończyłem twoją karierę!

ObrazekObrazek

Singles Match
Darth Camillus vs Tazz Loreto

Camillus rozpoczął to starcie bardzo ofensywnie, sprowadzając rywala do narożnika. Tam wymierzył mu kilka Low Kicków i dwa potężne punche. Następnie dołożył bardzo mocny Headbutt, po którym Tazz runął na matę. Camillus wykonał Elbow Drop i sygnalizował chęć wykonania finiszera, ale zauważył to jego rywal, który uciekł z ringu. Po chwili jednak do niego wrócił, gdzie spotkał się z serią punchy od olbrzyma. Darth odbił się od lin, lecz nie trafił z Big Bootem, co wykorzystał jego rywal, wykonując Dropkick. Na Camillusie nie zrobiło to wrażenia, ale kolejny Dropkick od Tazz’a sprawił, że Darth padł na ziemię. Tazz kontynuował atak na przeciwnika, okładając go w parterze, a po chwili zapinając Headlock. Ta akcja nie zrobiła na rywalu większego wrażenia i po chwili Camillus wstał razem z Loreto. Camillus wyniósł rywala na barki i wymierzył Muscle Buster. Następnie przymierzał się do założenia Lightsaber’a, ale Loreto podciął go i wykonał Roll Up, 2 count. Darth wstał jako pierwszy i złapał za szyję chcąc wykonać Chokeslam, ale Tazz kopnął go w brzuch, po chwili dokładając Clothesline from Hell, po którym jego rywal nawet nie drgnął! Camillus zaśmiał się z Loreto, wymierzając mu Bicycle Kick. Następnie złapał Loreto za nogę i założył Ankle Lock. Tazz był bardzo bliski odklepania, ale jakimś cudem dotknął liny. Darth oparł się o liny i najwyraźniej szykował Punt Kick, ale w porę zatrzymał go sędzia, który zakazał wykonywać tę akcję. Camillus zdenerwował się i wymierzył sędziemu Death Star! Tymczasem olbrzyma znienacka zaatakował Tazz, przypinając…. niestety sędzia leżał nieprzytomny, ale widać było, że już dawno powinno być 3 count! Do ringu wbiegł drugi sędzia, tymczasem Darth z impetem odkopał rywala. Loreto podbiegł do sędziego i zaczął protestować, krzycząc, że sędzia powinien odliczyć Camillusa. Tymczasem do ringu wbiegł Matis, który znokautował Kamila krzesłem!!! Tazz odwrócił się i przeszedł do pinu, 1……2…..3……Tazz nieuczciwie zwycięża!

Zwycięzca: Tazz Loreto

Sędzia spojrzał na powtórkę sytuacji i zobaczył jak Matis wskoczył do ringu i znokautował Darth Camillusa krzesłem. Po chwili postanowił, że zwycięstwo było niesprawiedliwe, wznawiając walkę! Tazz rzucił się na Camillusa z lawiną punchy, powalając go i okładając w parterze. Darth odepchnął rywala i gdy tylko wstał wymierzył Clothesline, po którym Tazz zrobił salto i stanął na nogi. Próba Dropkicku w plecy Kamila, ale pogromca Jedi w porę się odsunął i Loreto runął na matę. Darth wykorzystał to, zapinając Lightsaber (Cross Armbreaker). Tazz miotał się i starał się dotknąć lin, ale Camillus stopniowo coraz mocniej zaciskał swój submission. Loreto był kilkadziesiąt centymetrów od lin, ale nie zdołał ich dotknąć i odklepał! Darth Camillus zwycięża poprzez niesamowity submission!

Zwycięzca: Darth Camillus

Po walce sędzia uniósł rękę Dartha w górę, a ten szybko zabrał rękę, lekko odpychając sędziego. Kamil wszedł na narożnik i świętował zwycięstwo, gdy wybrzmiał Theme Rebeliants. Cała stajnia szybko otoczyła ring i była gotowa do ataku, tak samo jak zwycięzca Main Eventu. Po około 30 sekundach oczekiwania i groźnych spojrzeń, do ringu wbiegli A.J.S., SinJin, Suhayl i Xentis. Camillus każdemu po kolei sprzedał Clothesline, ale A.J.S. złapał go za nogę, co wykorzystał Suhayl, wykonując Dropkick. Darth złapał Suhayla i wyrzucił go z ringu, po chwili to samo zrobił z Xentisem. A.J.S. i SinJin ruszyli na potwora, ale ten wymierzył podwójny Clothesline. Na dodatek SinJin załapał się na Death Star. A.J.S. złapał Sina za nogę i wytoczył się z ringu, wyciągając przy tym członka Rebeliants. Tupak i Matis mieli zamiar wbiec do ringu, ale zauważyli, że za plecami Dartha do ringu wbiegł Suhayl z krzesłem. Kamil zauważył go i wymierzył mu Clothesline poza ring. Matis i Tupak wskoczyli na krawędź ringu, ale gdy Camillus postraszył ich krzesłem, Ci zeszli i dołączyli do reszty grupy na rampie. Camillus rzucił w ich stronę krzesło, ale odległość była za daleka. Mimo to zobaczyliśmy nieznaczny uśmiech na twarzy byłego Mistrza Tag Teamowego. Tym oto wydarzeniem kończymy Invasion!

Aktualna karta na galę No Mercy:
Extreme Rules Match for Best in the World Heavyweight Championship: Domiszum (c) vs Gi4lu

Invasion 6-man Steel Cage Match - Suhayl vs Sabinq vs ??? vs ??? vs ??? vs ???

Xtreme 6-man Steel Cage Match - Enzu vs Marvel Black vs ??? vs ??? vs ??? vs ???

Buried Alive Match - Loser Leave Best in the World - Darth Camillus vs Matis

Singles Match for Best in the World Cruiserweight Championship - Fiskus (c) vs A.J.S.

Singles Match for Best in the World Divas Championship - Rose vs Akasha

Przypisy:
*TAZZ, użyłem zdjęcia Dean Loreto z twojej fedki, mówiłem już ci o tym
*AKASHA, przepraszam ale twoje zdjęcie jest za duże i nie mieściło się, na następną galę będzie miało normalny rozmiar i wstawię je :)

Star
Awatar użytkownika

Gala udana, ale było trochę literówek. Myślę, że to lekka wina Tazza, który naciska (tak samo jak na Kacpermena) na gale, żebyś je wydawał. Na twoim miejscu bym olewał, bo jak kocha to poczeka :D A tak na serio to wolę ujrzeć galę 3 dni później, ale bez głupich literówek albo lepiej dopracowaną niż z literówkami i niektórymi opisami złymi. A co do samej gali to dałeś mi fajny theme song :) Jestem teraz takim tweenerem, bo słodzę innym, ale uważam się za najlepszego. Speech dobry, ale stypulacja taka sobie. Wolałbym Ladder Match, bo to w końcu potwór, a ja wybieram ER Match gdzie on się czuje jak ryba w wodzie :D Ale przejdźmy dalej. Suhayl wygrywa z Korpalem i się tego spodziewałem. Potem Sabinq z Ivo, a to lekko dziwne, bo Ivo był zwycięzcą RR podczas gdy Sabinq dopiero zadebiutował, ale domyślam się dlaczego + twoje storyline'y. W zapowiedzi ME dałeś Tazz Loreto, a później pisałeś Tazz Lovato, ma dwa nazwiska? Był jeszcze fajny wywiad z Fiskusem i potem dobra walka 3-way, zwycięzca całkiem dobry. No i Fiskus ze swoją La Misticą kosi wszystkich pretendentów :) Dalej fajny segment z Jericho i Borashem + walka z Matthanem i reakcja JB. Ładnie to wymyśliłeś, a jak już przy tym jestem to szkoda, że Steiner został nowym GM'em, a nie właśnie Y2J. Xentis i Suhayl dochodzą do Rebeliants, pewnie dlatego, że są w SC Matchach i mają je wygrać, żeby Rebelianci dominowali. Ale ja już na to nie pozwolę niszcząc Domiszuma, a potem zwycięzcę tego SC Matchu ;) Walka Div fajna i ciekawie, że na PPV będzie walka o pas Div, kiedyś debiutowała chyba Litka, może ją dołączyć do dywizji kobiet? No i właśnie ten segment z nowym GM'em. Nie rozumiem co się dzieje źle na Invasion, ale dobrze, że jest nowy GM, szkoda że nie Y2J. No i Main Event, który był ciekawy, ale ten błąd z nazwiskiem + miałem nadzieję, że debiutant nie wygra i tak się stało, chociaż i tak się wypromował. I na koniec gali świetny moment jak Darth rozwala wszystkich członków Rebeliants, normalnie Sting z kijem :D Karta prezentuje się świetnie i czekam na następne gale + PPV.

Low carder
Awatar użytkownika

Gi4lu pisze:
kiedyś debiutowała chyba Litka, może ją dołączyć do dywizji kobiet?.

Akasha to Litka. : )

Co do fotki - nie gniewam się, ale wystarczyło w edytorze wyciąć kwadracik i zeskalować : )

Gala wyszła ciekawie, bardzo ładna podbudowa pod PPV. Walki w większości nie za długie, acz dynamiczne czyli coś, co lubię.

PS: ..mała tylko uwaga - Sunset Flip Powerbomb najczęściej łączy się z pinem.

Obrazek[/center]

Star
Awatar użytkownika

z BITW nie mam zbyt dużego doświadczenia, bo zaglądałem tu sporadycznie i to raczej nie w celu czytania, dlatego z fedką nie jestem jeszcze zbyt dobrze obeznany, więc komentuję tylko ostatnią galę.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to dość długie walki, za co plusik. Jest w nich jeszcze momentami trochę chaosu i niespójności, dlatego polecałbym na przyszłość na spokojnie sobie jeszcze przeglądać wszystko przed wydaniem. Ogólnie poziom jak najbardziej w porządku, speeche też dość dobre.
Wypada bardzo pochwalić kartę na No Marcy bo zapowiada się doskonale. Ciekawie prowadzisz feud o główny pas, a do tego Buried Alive Match przy dobrym bookingu, a w taki wierzę, może być świetną walką.
Po ogólnej ocenie gali, muszę też słówko rzucić o moim debiucie, który mocno mnie zaskoczył, ale jak najbardziej pozytywnie. Jestem super zadowolony z tego początku, bo postać ma jaja i debiut przeszedł moje naśmielsze oczekiwania, bo pierwsza walka, a tu od razu tak dominujące i efektowne zwycięstwo nad zwycięzcą RR. Wysoko postawiona poprzeczka postaci i od razu stawia ją dość wysoko, za co mi bardzo miło i mam nadzieję, że dalej będzie to tak fajnie wyglądało ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Gala wyszła bardzo fajnie. Cieszy mnie moje zwycięstwo nad Korpalem, bo każda wygrana jest ważna, a mając po swojej stronie jeszcze Rebelliants mam szansę wygrać tamten Steel Cage Match, w którym będę kradł, kłamał i oszukiwał, bo jestem ulubionym bookerem waszych ulubionych bookerów ;)
Szkoda tylko, że nasz atak na Kamila nie powiódł się, ale feud robi się coraz ciekawszy.

Zapraszam do mnie ;)

Star

Dawno tu nie zaglądałem więc pora skomentować. Widać że moją postać przeniosłeś na Xtreme ;') Co do ostatniej gali to wyszła ona bardzo dobrze. Spodobał mi się w szczególności speach Chrisa. Jego feud z Borashem chyba wkracza na dobre tory i będziemy świadkami ich walki na No Mercy. Extreme Rules Match między Gi4lu a Domiszunem zapowiada się fascynująco ;') Co do spraw technicznych to wszystko ładnie napisane a gala czytelna. Życzę miłego pisania ;')

Adept
Awatar użytkownika

Gale przeczytalem ale zapomnialem skomentowac. Gala ta wyszla duzo lepiej niz Xtreme. Extreme Rules zapowiada sie fascynujaco, ale zwyciezca jest tylko jeden. Warto zwrocic uwage na feud Chrisa i Borasha. Gala super trzymaj tak dalej. Czekamy na Xtreme.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Moja jedyna uwaga co do gal, jest taka, że powinieneś robić dialogi, a nie opisy. Znacznie czytelniej jest czytać dialog: - Musimy pogadać! - O czym? - O walce (taki przykład) niż A zapytał się B, a B odpowiedział, że...

To moja jedyna uwaga. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna