Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr paź 17, 2018 12:59 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Hardcore Impact #7

Hala: Fair Park Coliseum
Ceny biletów: 60$ miejsca na trybunach, 80$ miejsca na płycie

Obrazek

Amerykańska publiczność bardzo żywiołowo zareagowała na pokaz pirotechniczny i tak właśnie zaczął się pierwszy epizod Hardcore Impact po Capitol of Blood!

Już po chwili rozległo się I Came to Play i na rampie pojawił się World Hardcore Champion The Miz! Został przywitany mocnym cheerem. Po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Obrazek

Miz: Czy ja jestem prorokiem? Ostatnio kiedy stałem tutaj przed wami powiedziałem, że kiedy znów pojawię się na Impakcie wciąż będę mistrzem. Jednak ktoś wciąż się ze mną nie zgadzał. Wciąż próbował mi wpoić do głowy, że jestem tylko zwykłym szczęściarzem i ten tytuł nie jest należny mi. Wtedy postanowiłem sobie, że zrobię wszystko co w mojej mocy by udowodnić, że się myli. I nie tylko wygrałem tą walkę, nie tylko obroniłem pas, nie tylko skopałem mu dupsko tak mocno, że nie może się tu dziś pojawić, ale co najważniejsze dałem z siebie wszystko. Pierwszy raz w mojej karierze skradłem show! Wracając do Danielsa. Widzisz Chirs, myślę, że nie muszę mówić nic więcej. Wszystko mówią za mnie te obrażenia które są na twoim ciele. Co cię teraz czeka? Będziesz musiał stanąć przed lustrem, popatrzyć na swoje odbicie i powiedzieć sobie, że to właśnie ty przegrałeś wszystko. Nie mogę cię jednak za to krytykować ponieważ stanąłem w ringu ze mną i przegrałeś tylko dlatego bo twój przeciwnik nazywa się The Miz i jest……..

Wtedy na arenie zgasło światło. Po chwili na rampie pojawił się ktoś w błyszczącej kurtce. Znów zapaliło się światło, rozbrzmiało Break the Walls Down i ujrzeliśmy Chrisa Jericho! Został przywitany mocnym cheerem i po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Obrazek

Jericho: Na początku chciałem wszystkich przywitać na Impact is Jericho!! Ostatnio byłem bardzo zapracowany. Jednak pewnego dnia otrzymałem telefon. Zostałem poinformowany, że jest pewna federacja w której aż roi się od Jerichoholików ! Dowiedziałem się, że mnie potrzebują, więc nie mogłem tego zostawić. Spakowałem bagaże i przyjechałem jak najszybciej mogłem. I już pierwszej nocy dostaliście to co chcieliście. Dostaliście wspaniałą walkę i prawdziwego The Ayatollah of Rock 'n' Rolla Chrisa Jericho! Nie bójcie się nie przybyłem tutaj na tylko jedną walkę. W tej chwili moim celem jest coś co posiadasz ty Miz. Ten tytuł jest bardzo ważny, ale ja uczynię go najlepszym na świecie! Z całym szacunkiem Miz, ale możesz mieć ten pas tylko do czasu, kiedy zmierzysz się z człowiekiem który jest najlepszy na świecie w tym co robi.

Miz: Powiedz mi Chris jak mogę walczyć ze sobą? Cieszę się, że wróciłeś i w ogóle, ale na twoim miejscu nie spieszyłbym się tak z marzeniami, które nie mają prawa być zrealizowane. Musisz zrozumieć, że jestem niesamowity i zbyt wiele już użerałem się z typami jak Daniels, którzy wmawiali mi, że jestem zwykłym idiotą i nie ma prawa nosić tego trofeum. Ja już coś tu udowodniłem i teraz ani ty ani nikt inny nie jest w stanie odebrać mi tego tytułu.

Chris: No to daj mi spróbować. Jestem pretendentem do tego pasa i prędzej czy później czeka nas walka o niego. Proponuję, więc walkę o niego już na kolejnym Hardcore Impact! Ty kontra ja, 1 vs. 1 o pas World Hardcore Championship! Przyjmiesz wyzwanie czy obniesiesz się swoimi tekstami o zajebistości i po prostu stchórzysz?

Miz: Widzę, że jesteś bardzo chętny do walki Chris. Ja nie stronię od żadnych wyzwań. Tym bardziej od takiego. Szanuję cię jako zawodnika, ale musisz być świadomy, że kiedy już cię pokonam będę najlepszy. A może…. Najlepszy na świecie w tym co robię?

Chris: Czy ja się przesłyszałem? Uważaj co mówisz młodzieńcze, bo możesz się srogo rozczarować. Nikt, absolutnie nikt nie może się równać ze mną. Jestem najlepszy na świecie w tym co robię i pogódź się z tym. Doceniam twoje zaangażowanie, ale masz coś co wkrótce będzie należeć do mnie, więc ciesz się ostatnimi chwilami z tym pasem. Nie obchodzi mnie czy będę musiał cię skrzywdzić, czy zakończyć twoją karierę, zamierzam po prostu dostać to co jest mi należne w swoje ręce. Szykuj się na noc swojego życia, bo po naszym starciu wszystko się zmieni and you will never be the same again.

Po tych słowach Chris zaproponował uścisk dłoni. Miz go przyjął i obaj panowie wymienili się chłodnymi spojrzeniami.

Jeszcze dziś na Hardcore Impact pojawi się Piotr Nowak!

Christy: Pierwsza walka dzisiejszego wieczoru to Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Tampy na Florydzie, Ted DiBiase!

Ted został przywitany heatem.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Cape Town w Afryce, Justin Gabriel!

Justin otrzymał dość solidny pop podczas swojego debiutu. W drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Singles Match

Ted DiBiase vs. Justin Gabriel

Obrazek Obrazek

Gabriel chciał podać rękę przeciwnikowi, ale ten kopnął go w brzuch. Następnie ruszył z serią ciosów i kopnięć, po czym wyrzucił zawodnika z Afryki Clotheslinem z ringu. Poszedł za nim i cisnął go o bandę. Następnie wrócili między liny gdzie DiBiase kontynuował atak. Cisnął przeciwnika w narożnik i trafił Corner Clotheslinem. Irish Whip, lecz Gabriel uniknął ataku i wymierzył Monkey Flip. Następnie Hurricanrana i Forearm Smash. Ted chwiał się na nogach,a Justin dołożył jeszcze Jumping Back Kick. Wszedł na narożnik i poczekał aż syn Milion Dolar Mana stanie na nogi. Kiedy to się stało to zawodnik z Afryki wykonał piękne Crossbody, jednak rywal przerolował to na pin! 2 count. DiBiase próbował jeszcze Small Package, ale i tym razem dało to 2 count. Obaj panowie wrócili na nogi. Justin nie trafił High Kickiem i Ted wykorzystał to wymierzając Back Suplex. Wszedł na narożnik, lecz nie zdążył nic zrobić gdyż Gabriel miał dla niego Frankensteiner! Dołożył Enzuigiri oraz Springboard Moonsault! 2 count. Snapmare od Gabriela, ale DiBiase uniknął Running Low Dropkicku i próbował zakończyć walkę poprzez Roll Up. 2 count. Ted odbił się od lin, jednak nadział się na Spinning Heel Kick. Justin odbił się od lin, lecz otrzymał Dropkick oraz serię Fist Dropów. Irish Whip, ale Justin miał dla przeciwnika STO! Wszedł na narożnik i próbował 450 Splashu, ale widząc, że przeciwnik się odsunął lądując wykonał fikołka. Odbił się od lin, jednak rywal poszedł za nim i wymierzył potężny Rebound Clothesline! 2 count! DiBiase posadził przeciwnika na narożniku, lecz Gabriel szybko doszedł do siebie i zaskoczył rywala Tornado DDT! 2 count! Sfrustrowany Justin podniósł przeciwnika i wykonał Irish Whip, jednak DIBase uniknął ataku, ale i sam nie trafił Clotheslinem, a rywal miał dla niego Spin-out Powerbomb! Próba Standing Moonsaultu, lecz Ted wystawił kolana na które nadział się Gabriel. DiBiase błyskawicznie chciał wymierzyć Dream Street, jednak przeciwnik przerzucił go nad sobą i chciał zaatakować z biegu, ale nadział się na Sitout Spinebuster! 2 count! Zdenerwowany Ted splunął na twarz przeciwnika, po czym chciał wykonać Jumping Elbow Drop, ale Gabriel się odsunął i wykonał Russian Leg Sweep. Wszedł na narożnik, jednak czekał zbyt długo i Ted poszedł za nim i zaczął go okładać. Trwała wymiana ciosów aż wreszcie Justin zepchnął rywala na matę! Wykonał 450 Splash, lecz nadział się na kolana rywala który błyskawicznie zaaplikował mu Dream Street! 1….2…..3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Ted DiBiase!

Ted cieszył się z wygranej a fani nie okazywali radości, a wręcz buczeli.

Na zapleczu ujrzeliśmy rozmawiających Epico i Conora O’Briana.

O’Brian: Storm miał szczęście na Capitol of Blood! Ale dziś nie będzie go miał. Wejdziemy tam i skopiemy mu dupsko tak jak się to powinno stać na PPV.

Epico: Wiesz co, Conor? Mam tego dość! Nie chcę być już poniżany i wyśmiewany. Nie chcę ponosić porażek. Połączyłem z tobą siły po to, by przestać ponosić porażki. Ale zauważyłem, że ty jesteś po prostu marnym pasożytem. Mam dość bycia twoim partnerem. Doprowadzasz mnie do złości. Widzimy się dzisiaj w ringu.

Christy: Kolejna walka to Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z West Lawn w stanie Pennsylvania, Mike Quackenbush!

Mike został przywitany sporym cheerem. Idąc do ringu przybijał piątki z fanami.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Lucerny w Szwajcarii, Antonio Cesaro!

Antonio został przywitany bardzo mocnym cheerem. Szedł do ringu skoncentrowany.

Singles Match

Mike Quackenbush vs. Antonio Cesaro

Obrazek Obrazek

Panowie podeszli do siebie z respektem. Rozpoczęli piękną wymianą technicznych chwytów. Cesaro wepchnął przeciwnika do narożnika, ale ten mu uciekł, wymierzył kilka Low Kicków, po czym odbił się od lin i dorzucił Hurricanrane. Ponownie wziął rozpęd, ale Antonio popisał się serią uników aż wreszcie wykonał Uppercut. Rzucił rywala Irish Whipem i dołożył Belly to Belly Suplex. Nabrał rozpędu, lecz Quackenbush uniknął Clothesline’u i wepchnął Szwajcara w narożnik. Zaaplikował mu Corner Clothesline i błyskawicznie chciał wymierzyć Bulldog, jednak Cesaro skontrował to na Back Suplex. Wszedł na narożnik, ale Mike zaskoczył go Frankensteinerem! Następnie Irish Whip, lecz Cesaro chwycił go pod Powerbomb, jednak Quackenbush zrobił salto w tył i wymierzył La Quackite! Próba zapięcia Crossface zakończona niepowodzeniem gdyż Antonio uciekł z ringu. Nie uratowało go to zbytnio, bo Mike miał dla niego Corkscrew Planche! Wszedł na barykadę, poczekał aż przeciwnik wstanie i dołożył piękny Moonsault! Wrzucił rywala do ringu, ale tam otrzymał Big Boot. 2 count. Cesaro kontynuował atak poprzez Giant Swing. Następnie posadził Quackenbusha na narożniku. Szykował się do Superplexu, lecz Mike zepchnął go z narożnika i sam wymierzył High Angle Senton Bomb! Obaj dość wolno się podnosili, a gdy wreszcie stanęli na nogach Quackenbush wykonał Springboard Tornado DDT! Cesaro próbował uciec z ringu, ale rywal zapiął Crossface! Antonio walczył z bólem i w końcu przerolował na Swiss Sleeper Hold! Nie zdołał jednak wcisnąć ręki pod brodę i Mike szybko skontrował ten chwyt na Chikara Special! Szwajcar jakimś cudem zaczął się z tego oswobadzać aż wreszcie stanął na nogi i wymierzył Electric Chair Drop! 2 count! Następnie próba Delayed Gutwrench Suplexu, ale Quackenbush robiąc salto w powietrzu uniknął skutków tej akcji, po czym błyskawicznie chciał zaaplikować przeciwnikowi Quackendriver, lecz i on się oswobodził i trafił potężnym Spirngboard Elbow Smashem! Cesaro wszedł na narożnik, jednak wahał się zbyt długo i otrzymał Enzuigiri, po czym Mike wyniósł go ponownie pod Quackendriver, ale i tym razem Cesaro się wywinął. Quackenbush próbował Springboard Clothesline,’u ale wpadł wprost na Big Boot od Szwajcara! Temu pozostało już tylko dołożyć Neutralizer. 1….2….3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Antonio Cesaro!

Cesaro świętował swoje zwycięstwo przy dość sporym popie. Quackenbush udał się obolały na backstage.

Promo No Escape

Po przerwie w ringu stał D.O.C wraz z pasem X-Rules.

D.O.C: Tak jak zapowiadałem na Capitol of Blood zniszczyłem Kidda i Wyatta. Jest to jednak dopiero początek mojej dominacji jako mistrza……

Wtedy na hali zgasło światło. Po chwili z narożników wybuchły płomienie i znów było jasno, a w ringu stał Kane w masce! Złapał D.O.C’a za szyję i wymierzył potężny Chokeslam! 1….2….3 i mamy nowego mistrza X-Rules! Rozbrzmiało Veil of Fire, a Kane z cwanym uśmieszkiem uniósł pas w górę!

Promo konfrontacji Stone Colda z Piotrem Nowakiem.

Christy: Kolejna walka to Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Nashville w stanie Tennessee, The Cowboy James Storm!

Storm otrzymał solidny pop. Idąc do ringu popijał piwo i przybijał piątki z fanami.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Perry w Oklahomie, Jack Swagger!

Jack otrzymał równie pozytywną reakcję. Po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Singles Match

James Storm vs. Jack Swagger

Obrazek Obrazek

Panowie przybili sobie na początek piątkę, a później przystąpili do zwarcia. Jack zepchnął rywala do narożnika, ale ten sprytnie się wydostał i przeszedł do Headlocku. Swagger po chwili znów był na nogach i zapiął Wrist Lock, po czym Storm sprytnie się wydostał i powalił przeciwnika Clotheslinem. Ponownie zapięty Headlock, ale i tym razem Swagger stanął na nogi, a po chwili powalił rywala Belly to Belly Suplexem. Nieudana próba Corner Splashu i James zaaplikował Monkey Flip. Błyskawiczna próba Last Call Superkicku, lecz Jack uniknął tego i wyrzucił go poza ring. Swagger stanął na krawędzi ringu i zaatakował Cowboya poprzez Double Axe Handle. Chciał go jeszcze rzucić Clotheslinem w schodki, ale Storm to skontrował i właśnie All American American uderzył plecami w metalowe schody. Storm wturlał się między liny, a gdy sędzia doliczył do ośmiu. Już w kwadratowym pierścieniu trwała wymiana ciosów aż wreszcie Jack zapiął Abdominal Strech. Po pewnym czasie James wydostał się, ale nadział się na potężny Big Boot! 2 count. Dołożył jeszcze Vertical Suplex oraz dwa German Suplexy, po czym powalił przeciwnika Shoulderbreakerem! 2 count. Jack nie spoczywał na laurach i wymierzył potężny German Suplex w narożnik, po czym błyskawicznie dołożył Spinning Double Leg Takedown. 2 count. Jackowi powoli zaczynało brakowac pomysłów. Storm powoli się podnosił, ale otrzymał potężny Running Knee Lift. Swagger wszedł na narożnik, ale znienacka Cowboy sprowadził go na matę Arm Dragiem! Następnie ruszył z serią Clothesline’ów oraz Back Body Dropem. Clothesline do narożnika i potężny Corner Splash! Storm szykował się do Closing Time, ale Jack jakimś cudem przeniósł go nad sobą, jednak James wywinął się i wykonał Sunset Flip. 2 count! Obaj szybko stanęli na nogach, lecz All American American rzucił rywala Powerbombem w narożnik, po czym błyskawicznie chciał wykonać Swagger Bomb, jednak rywal wystawił nogę i szybko wymierzył Double Knee Backbreaker i dołożył Closing Time! Próba Last Call Superkicku, ale Swagger przechwycił nogę i zapiął Ankle Lock! Przeciwnik walczył z bólem aż wreszcie wywinął się tak, że Jack nadział się głową na liny, a James wyeliminował Clotheslinem z ringu zarówno siebie jak i przeciwnika! Wtedy znikąd pojawił się Kassius Ohno! Poczekał aż Swagger się podniesie i poczęstował go potężnym Cyclone Kickiem, a sędzia zarządził dyskwalifikację. Ohno wrzucił do ringu rywala i metalowe schodki. Uśmiechnął się szyderczo, po czym wykonał Rubik’s Cube na schodki! Wreszcie uniósł rękę w geście zwycięstwa.

Christy: Zwycięzcą tej walki poprzez dyskwalifikację zostaje Jack Swagger!

Ujrzeliśmy wychodzącego z hali Kane’a, kiedy z jakiegoś rusztowania skoczył na niego Tyson Kidd! 1….2….3 i Tyson jest nowym mistrzem X-Rules!

Christy: Kolejna walka to Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Portoryko, Epico!

Epico otrzymał lekki heat. Szedł do ringu zmotywowany.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z St. Peresburgh na Florydzie, Conor O’Brian!

Wejście Conora zostało przemilczane. Sam zawodnik był z tego faktu dość rozwścieczony.

Singles Match

Epico vs. Conor O’Brian

Panowie nawet nie zdążyli rozpocząć walki kiedy rozbrzmiało Medal, a na arenie pojawił się Kurt Angle! Publika krzyczała w rytm muzyki "YOU SUCK!’’,a Angle nie zważając na to szedł do ringu. Stanął naprzeciw O’Briana i po chwili zastanowienia wykonał mu Angle Slam! Epico był wściekły na Kurta. Popychał go, ale ten miał dla niego Belly to Belly Suplex po czym zapiął Ankle Lock! Trzymał go długo, a gdy wreszcie puścił dorzucił Angle Slam dla Epico na Conora O’Briana. Wreszcie uznał chyba, że robota skończona i wyszedł z hali przy niesamowitej owacji publiczności.

Na zapleczu Candice Michelle złapała Tommy’ego Dreamera na wywiad.

Candice Michelle: Tommy, za chwilę Stone Cold stanie twarzą w twarz z Piotrem Nowakiem. Jakie są twoje odczucia?

Tommy Dreamer: Ja również będę w tym ringu. Nie pozwolę, by ten skurwiel zrobił to samo, co na Capitol of Blood. Dziś zapłaci za swoje czyny.

Do ringu przy wielkim heacie publiczności zmierzali Tommy Dreamer i Piotr Nowak.

Nowak: Austin, czy myślisz, że ujdzie ci na sucho to, co zrobiłeś na Capitol of Blood? Tak naprawdę mógłbym cię zwolnić już teraz, ale byłoby to zbyt proste. Wkroczyłeś do pokoju tortur, z którego nie ma już wyjścia. Zadarłeś ze mną, więc uczynię twoje życie istnym piekłem, a pomoże mi w tym Dreamer. Początkowo był to dla mnie tylko biznes na którym zyskiwałem kasę, ale teraz stanie się to czymś więcej. "Hardcore’’ wykorzystam do niszczenia ciebie. Myślałem, że będą tutaj sami idioci, którzy będą dla mnie pracować za grosze, ale nie przewidziałem, że pojawi się buntownik. W sumie to będzie ciekawa zabawa. Takie gnębienie małego dzieciaka. Już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z tobą i tego, co wymyślisz, więc może wyjdź już do ringu.

Po chwili oczekiwania rozbrzmiało Glass Shatters i przy ogromnej owacji pojawił się Stone Cold z puszką piwa! Wszedł do ringu i poczęstował piwem Nowaka. Ten wziął łyk, ale napluł mu w twarz! Steve był wyraźnie zdenerwowany tym wszystkim i… zaaplikował Stone Cold Stunner Tommy’emu Dreamerowi! Nowak próbował szybko uciec z ringu, ale Austin zdążył go złapać. Uderzył go puszką w głowę, po czym wykonał Stunner! Świętującym Stone Coldem kończymy ten Hardcore Impact !

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 7/10
Ceny biletów: Odpowiednie
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 10/10
Ocena walk: 8/10

Ocena gali: 8/10

Kibice byli dość sceptycznie nastawieni do karty, ale ci, którzy przyszli na halę nie żałują. Dużo emocji, dwie zmiany mistrza X-Rules no i SCSA!"

Wypowiedź jednego z fanów: "To co robi Stone Cold przechodzi ludzkie pojęcie! Uwielbiam tego gościa!"
Przychód: 249900 $

Wydatki:
Hala: 77600 $
Pensje: 571000 $

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Hardcore Impact #8

Obrazek

Hala: Luedecke Arena
Ceny biletów: 90$ miejsca na trybunach, 110 $ miejsca na płycie hali

Czy Chris Jericho zdoła odebrać World Hardcore Championship Mizowi? Jak potoczy się konflikt Nowaka ze Stone Coldem? Kto połasi się na pas X-Rules? Co znów wymyśli Kassius Ohno? Na te wszystkie pytania poznamy odpowiedź już dziś!

Już na rozpoczęcie show rozbrzmiało Glass Shatered i na arenie pojawił się Stone Cold! Został przywitany potężnym cheerem w swoim mieście. Wziął piwo i udał się do ringu.

Obrazek

Stone Cold: Powiem to wprost <what!?> Ostatnimi czasy siedziałem w domu <what!?> i piłem piwo <what!?> I wtedy ktoś <what!?> doniósł mi, że w Hardcore Heaven są osoby, które mają w dupie wrestling i obchodzi ich tylko kasa. I to mnie właśnie wkurwia! Pasożyty takie jak Nowak są dość typowe w tym biznesie. Ale ja tego do cholery nie zniosę, bo najbardziej na świecie kocham dwie rzeczy.Piwo i wrestling! <cheer> I nie mogę patrzeć jak dwa debile niszczą to wszystko. To wszystko co między innymi ja uczyniłem tak popularnym. Dlatego tu jestem. Nowak i Dreamer obiecują mi piekło i na razie dwa razy solidnie skopałem im dupy! <cheer> Mam zamiar to robić aż nie zrozumieją, że są idiotami i tutaj nie ma miejsca na eleganckie załatwianie interesów. Wiesz co Nowak? Teraz mamy właśnie interes do załatwienia. Ale to nie będzie pierdolenie w garniturach. Załatwimy to jak mężczyźni. Przyjdziesz w tej chwili na ring i po prostu cię rozwalę.

Po chwili oczekiwania na rampie pojawił się Tommy Dreamer! Publiczność zareagowała na to buczeniem.

Obrazek

Dreamer: Austin, jeśli myślisz, że….

Obrazek

Stone Cold: Po pierwsze nie wołałem ciebie przydupasie tylko twojego szefa. Właściwie to dobrze, że jesteś, bo do ciebie też mam parę spraw. Myślałem, że legenda hardcoru będzie podążała własną drogą, a nie podda się temu idiocie. Miałem do ciebie szacunek Dreamer, ale teraz jesteś zwykłym chłopczykiem na posyłki. Możesz mówić co chcesz, ale prawda jest taka, że sprzedałeś się jak pierwsza lepsza dziwka!

Obrazek

Dreamer: Nie obchodzi mnie co sobie myślisz i nie obchodzi mnie również co myślą sobie inni. Spójrz prawdzie w oczy Steve, nigdy nie wygrasz z władzą. Choćbyś nie wiem jak bardzo próbował, to po prostu nie dasz rady. Zawsze będziemy mogli zrobić z tobą to co będziemy chcieli. Nie wiesz w co się wpakowałeś Steve…

Obrazek

Stone Cold: Jeśli chcecie by Dreamer zamknął mordę dajcie mi Hell Yeah! <Hell Yeah!> Nie słyszałem! Jeszcze raz, jeśli chcecie by Dreamer się zamknął dajcie mi Hell Yeah! <Hell Yeah!> Dobrze, a teraz jeśli chcecie bym skopał mu dupsko po raz trzeci dajcie mi Hell Yeah! <Hell Yeah!> Widzisz Dreamer, twoje losy chyba zostały właśnie przesądzone….

Austin poszedł w stronę Dreamera, który powoli się cofał. Steve jednak powalił go Lou Tesz Pressem i zaczął nawałnicę ciosów! Szykował się do Stunnera, kiedy z zaplecza wybiegł jakiś zamaskowany człowiek! Uderzył Stone Colda krzesłem w plecy, po czym zaczął go przytrzymywać , a na rampie pojawił się Piotr Nowak! Z cwanym uśmieszkiem popatrzył na Stone Colda, wziął krzesło i potężnie przyłożył mu nim w głowę! Publika nagrodziła go ogromnym buczeniem, ale ten nie zważając na to odszedł wraz z Dreamerem i zamaskowanym człowiekiem na backstage.

Jeszcze dziś The Miz vs. Chris Jericho w walce o World Hardcore Championship!

Christy: Pierwszą walką tego wieczoru będzie Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Kapsztadu w RPA, Justin Gabriel!

Justin otrzymał pozytywną reakcję. Idąc do ringu przybijał piątki z fanami.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Charlotte w Karolinie Północnej, R-Truth!

Truth został przywitany heatem. Nie zwracał na to uwagi i mrucząc coś pod nosem wszedł do ringu.

Singles Match

Justin Gabriel vs. R-Truth

Obrazek Obrazek

Truth zaproponował próbę sił, jednak był to tylko podstęp i kopnął Justina w brzuch. Następnie Irish Whip, unik i Hip Toss. Odbicie od lin, ale Gabriel miał dla rywala Drop Toe Hold oraz Leg Drop. 1 count. Justin wymierzył kilka kopnięć w nogi, po czym dołożył jeszcze Dropkick. Truth wyturlał się z ringu, ale wrestler z Afryki zaskoczył go Springboard Planchą! Gabriel wszedł jeszcze na krawędź ringu i chciał wykonać Crossbody, ale przeciwnik się odsunął i ten trafił w podłogę. Truth wrzucił rywala do kwadratowego pierścienia. W środku wymierzył Snapmare, odbił się od lin i chciał trafić Low Dropkickiem, lecz Justin się położył, po czym wykonał Roll Up. 2 count. Szybko stanęli na nogi i Gabriel nie trafił High Kickiem, a rywal miał dla niego w odpowiedzi Jumping Hook Kick. Następnie krzyknął coś do publiczności i wymierzył Leg Drop. Wszedł na narożnik i zaaplikował rywalowi Crossbody, ale ten zdołał przerolować! 2 count. Gabriel dołożył Discus Forearm Smash oraz Spinning Heel Kick. Wszedł na narożnik i wykonał Tornado DDT! 2 count! Podniósł Trutha i chciał zaatakować z rozbiegu, lecz rywal go złapał, ale tylko na chwilę, bo Justin wykonał Sunset Flip Powerbomb! Gabriel pokazał gotowość do zakończenia pojedynku. Wykonał Irish Whip, ale Truth uniknął ataku i miał dla przeciwnika Sitout Inverted Suplex Slam. Odbił się od lin, ale Justin wyrzucił go na krawędź ringu, po czym wykonał Suplex powrotny do kwadratowego pierścienia. Wszedł na narożnik, ale Truth go zatrzymał i wykonał Superplex! 2 count! Nie czekając ani chwili dołożył Vertical Suplex Stunner. Próba Shut Up, lecz Gabriel skontrował to na STO! Wszedł na narożnik i błyskawicznie chciał wymierzyć 450 Splash! Truth odsunął się jednak i Justin trafł w matę! Kolejna próba Shut Up, ale tym razem zawodnik z Afryki przytrzymał się lin, jednak i jego High Kick nie trafił, a R-Truth wsadził mu palec w oko i wykonał Roll Up. 1…..2…..3.

Christy: Zwycięzcą tej walki poprzez Pinfall zostaje R-Truth!

Już za chwilę Antonio Cesaro vs. Jack Swagger!

Przenosimy się na backstage gdzie Candice Michelle rozmawiała z Kurtem Angle.

Candice: Kurt, na poprzedniej gali zaatakowałeś Epico i Conora O’Briana. Dlaczego?

Angle: Bo mogłem. Musiałem zaliczyć swój debiut i akurat pojawiłem się wtedy gdy dwójka tych frajerów tam była. To nic osobistego, American Hero ma wyższe cele niż cotygodniowe kopanie dup nikomu nie znanym osobom. Dziś moim przeciwnikiem jest Mike Quackenbush. Nie wiem tak naprawdę skąd on jest, ale wygląda na to, że został tylko podstawiony jako rozgrzewka dla złotego medalisty olimpijskiego.

Christy: Kolejna walka to Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Lucerny w Szwajcarii, Antonio Cesaro!

Antonio otrzymał mieszaną reakcję. Zmierzał do ringu pewnie.

Christy: Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Perry w Oklahomie, Jack Swagger!

Jack został przywitany popem. Po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Singles Match

Antonio Cesaro vs. Jack Swagger

Obrazek Obrazek

Panowie od razu przystąpili do zwarcia. Cesaro zepchnął przeciwnika do narożnika i zaczął mu wymierzać ciosy. Irish Whip do przeciwległego narożnika i Corner Clothesline dla Jacka. Kolejny Irish Whip, ale Swagger zaatakował kolano Cesaro. Szybki Suplex i Leg Drop dla Antonio. Następnie Short arm Clothesline oraz Irish Whip wykończony Clotheslinem eliminującym z ringu. Jack stanął na narożniku i chciał wykonać Double Axe Handle,lecz rywal zaatakował go w locie Dropkickiem! Po chwili obaj byli z powrotem w kwadratowym pierścieniu. Nastąpiła wymiana ciosów, jednak Cesaro oszołomił przeciwnika Uppercutem, po czym dołożył potężny Big Boot. 2 count. Wszedł na narożnik i dołożył Double Foot Stomp. Następnie wyrwał rywala do góry i wymierzył Delayed Gutwrench Suplex. 2 count. Cofnął się do narożnika i próbował ataku z rozbiegu, lecz Swagger przeszedł za jego plecy i wykonał German Suplex. Dołożył serię Clothesline’ów oraz Spinning Double Leg Takedown. Cesaro przeturlał się do narożnika, a Jack nie czekając ani chwili próbował Swagger Bomb, jednak nadział się na nogę rywala. Cesaro skorzystał z okazji i wykonał Double Underhook Suplex! 2 count. Następnie wymierzył Giant Swing rzucając rywala głową w narożnik! Szwajcar wyniósł przeciwnika pod Side Death Valley Driver, jednak ten się oswobodził i wymierzył Belly to Belly Suplex! Dołożył jeszcze Oklahoma Stampede. 2 count. Tym razem udany Swagger Bomb, ale przy próbie zapięcia Ankle Locku Antonio odkopnął Jacka tak, że ten odbił się od lin i nadział się później na potężny Uppercut! Swagger wciąż stał na nogach więc Cesaro dołożył Springboard European Uppercut! 1…2…. Kickout! Szwajcar przymierzył się do Neutralizera, ale All American American przeszedł pod nim i zapiął Ankle Lock! Antonio udało się wydostać, ale chwilę później rywal złapał go pod Gutwrench Powerbomb, jednak Szwajcar się oswobodził i wykonał Sitout Scoop Slam. Wszedł na narożnik, lecz nie zdążył nic zrobić gdyż Swagger wymierzył Belly to Belly Suplex! Był już gotowy do zakończenia starcia, kiedy na rampie pojawił się Kassius Ohno! Jack skoncentrował swoją uwagę na nim i wtedy otrzymał European Uppercut w tył głowy i na dokładkę Neutralizer! 1……2……3

Christy: Zwycięzcą tej walki poprzez Pinfall zostaje Antonio Cesaro!

Cesaro udał się na backstage, a Ohno wszedł do ringu gdyż miał coś jeszcze do powiedzenia.

Obrazek

Ohno: Widzisz Swagger, przegrywasz jak zawsze. Przegrywasz tutaj i przegrywasz w życiu. Można powiedzieć, że porażka to twoje drugie imię. I o to w tym wszystkim chodzi. Miejsce jakie masz nie jest ci należne. Jesteś po prostu jedną wielką porażką. Sprytnie uciekłeś od walki na Capitol of Blood. Bałeś się, że cię zniszczę. Ale gdybyś był choć odrobinę inteligentny wiedziałbyś, że prędzej czy później cię dopadnę. Jesteś dla mnie zerem. Nie mam dla ciebie nawet odrobiny szacunku Zapłacisz za wszystko, bo gadałem z Dreamerem i to co miało się stać na PPV stanie się już na następnym Impaccie. Ty vs. Ja w First Blood Matchu. Wykrwawisz się za wszystko co było złe. Za wszystkie te lata przez które powinienem być główną gwiazdą. Jestem najlepszym wrestlerem w tej federacji i udowodnię to, tak samo jak udowodnię, że ty jesteś nikim.

Ohno udał się na backstage przy sporym buczeniu fanów, a obolały Swagger powoli się podnosił.

Powtórka wydarzeń z początku dzisiejszego show.

Ujrzeliśmy idącego korytarzem Tysona Kidda. W pewnym momencie zatrzymał go Tommy Dreamer.

Dreamer: Czekaj no chwilę. Ponieważ dziś broniony będzie World Hardcore Title zrobimy coś w rodzaju nocy mistrzów. Będziesz bronił swojego pasa w Triple Threat Elimination Tables Matchu! A twoimi rywalami będą Kane i D.O.C.

Christy: Kolejna walka to Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z West Lawn w stanie Pennsylvania, Mike Quackenbush!

Mike otrzymał pozytywną reakcję. Biegnąć do ringu przybijał piątki z fanami.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Pittsburgh w stanie Pennsylvania, złoty medalista olimpijski, Kurt Angle!

Na muzykę Kurta publiczność zareagowała okrzykami ‘’you suck!’’, a ten był z tego średnio zadowolony.

Singles Match

Mike Quackenbush vs. Kurt Angle

Obrazek Obrazek

Panowie rozpoczęli od zwarcia, ale Quackenbush od razu przeszedł do Wrist Locku. Kurt szybko się wydostał i sam zapiął headlock, jednak rywal skutecznie wyszedł z tego poprzez wykonanie Hurricanrany. Kolejne zwarcie, ale tym razem Mike zaczął kopać Kurta po nogach, lecz ten nie zważając na to wykonał Belly to Belly Suplex, ale Quackenbush jakimś cudem stanął na nogach zamiast paść na matę! Mike jakby poczuł adrenalinę i wymierzył Springboard Crossbody, ale Angle przerolował to. 2 count. Quackenbush odbił się od lin, po czym wymierzył Monkey Flip. Następnie Corner Clothesline oraz Bulldog. Gut Kick dla Kurta i próba Tiger Drivera skontrowana Short Arm Clothesline. Irish Whip do narożnika i Corner Clothesline nietrafiony gdyż rywal się odsunął, po czym zapiął Tarantule! Kurt walczył z bólem, a Mike był zmuszony puścić chwyt gdyż zostałby zdyskwalifikowany. Quackenbush wszedł na narożnik i wykonał Dragon Rane! 2 count. Angle wyturlał się z ringu, a rywal miał dla niego Suicide Dive. To jednak nie wystarczyło i Mike wszedł na krawędź ringu i wykonał Springboard Moonsault! Obaj powoli wrócili do kwadratowego pierścienia. Tam Quackenbush odbił się od lin, ale Angle wykonał German Suplex! Następnie kolejny, a na sam koniec jeszcze jeden tyle, że w narożnik! Kurt nie czekając ani chwili przeszedł do Triangle Choke! Przeciwnik już prawie odpływał, ale ostatnimi siłami wydostał się i przeszedł do Lighting Lock Beta! Na szczęście dla złotego medalisty olimpijskiego liny były blisko i mógł się ich złapać. Gdy obaj stanęli na nogach Quackenbush po raz kolejny nadział się na German Suplex, lecz tym razem stanął na nogach i wymierzył La Mistice! Wszedł na narożnik i dołożył High Angle Senton Bomb. Szykował się do Quackendrivera, ale gdy już wyniósł przeciwnika ten się oswobodził i zaaplikował mu Angle Slam! Kurt mógł przypiąć, lecz zapiął jeszcze Ankle Lock! Mike nie chciał się poddać, jednak gdy rywal przeszedł do Ankle Locku w pozycji leżącej to nie miał innego wyjścia, musiał klepać.

Christy: Zwycięzcą tej walki poprzez Submission zostaje Kurt Angle!

Kurt zadowolony świętował wygraną, a Mike obolały odszedł na backstage.

Przenosimy się do strefy wywiadów

Candice: Panie i panowie…. The Miz.

Miz: Jeszcze dosłownie chwilę temu broniłem pasa na Capitol of Blood przeciwko Danielsowi. Teraz znów muszę stanąć przed wyzwaniem w walce z Jericho. Szanuję Chrisa, ale wiem, że dziś wrócę do domu wciąż jako World Hardcore Champion. Udowodniłem już wszystkim raz, że się mylą co do mnie i dziś udowodnię to po raz kolejny, a jeśli będzie trzeba to będę to robił za każdym razem, ponieważ jestem The Miz i jestem niesamowity!

Christy: Kolejna walka to Triple Threat Elimination Tables Match, a jego stawką będzie X-Rules Championship! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Chicago w stanie Illinois, D.O.C!

D.O.C otrzymał heat. Nie zważając na to szedł do ringu.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący niewiadomo skąd, Kane!

Kane otrzymał mieszaną reakcję. Gdy wszedł do ringu tradycyjnie wzniecił płomienie.

Christy: Ich rywalem będzie pochodzący z Calgary w Kanadzie, X-Rules Champion, Tyson Kidd!

X-Rules Championship Triple Threat Elimination Tables Match

Kane vs. D.O.C vs. Tyson Kidd (c)

Obrazek Obrazek Obrazek

Giganci od razu skupili swoją uwagę na Kiddzie. Zaczęli go obkopywać, po czym Double Irish Whipem wyrzucili z ringu. Kane oszołomił D.O.C’a Big Bootem i wykonał potężny sierpowy. Irish Whip i Back Body Drop. Irish Whip do narożnika i Corner Clothesline. D.O.C uciekł z ringu, a tam Kidd miał dla niego Tornado DDT z krawędzi ringu! Tyson nie cieszył się zbyt długo gdyż potężnym sierpowym poczęstował go Kane! Cisnął jeszcze Tysonem o bandę, po czym wniósł stół do ringu. Wrzucił tam również Kanadyjczyka. Cisnął go w narożnik, ale nie trafił szarżą, a Kidd wziął stół i wbił go w brzuch Kane’a. Następnie zaszedł oszołomionego rywala od tyłu i dołożył Russian Leg Sweep. Ledwie wstał a D.O.C powalił go potężnym Shoulderblockiem. Wyniesienie pod Gorilla Press, ale D.O.C zdecydował się rzucić Kidda na właśnie wstającego Kane’a, jednak Big Red Monster przechwycił rywala w locie i wymierzył Fallaway Slam! D.O.C posłał większego z przeciwników Clotheslinem na liny, lecz ten miał dla niego Running DDT! Kane wyszedł z ringu, a po chwili wrócił do niego z drugim stołem. Rozstawił go i ułożył na nim D.O.C’a. Nie zdążył nic zrobić, kiedy Tyson zaatakował go Running Dropkickiem. Ten wleciał w narożnik, a Kanadyjczyk dołożył jeszcze Running Corner Splash. W międzyczasie do siebie doszedł D.O.C, który wziął stół i wgniótł nim w narożnik będących tam rywali. Kane pozostał na miejscu, a Kidd został przetransportowany do przeciwległego narożnika i tam znów miał być wgnieciony stołem, ale wystawił nogę i D.O.C sam odczuł uderzenie stołu. Tyson wszedł na narożnik i wymierzył Crossbody, ale chwilę później otrzymał Flying Clothesline z trzeciej liny od Kane’a! Giganci wzięli stoły i chcieli zrobić z Kidda kanapkę, ale ten się odsunął i ci wpadli na siebie! Tyson miał Jumping Back Kick dla Big Red Monstera i ten aż odbił się od lin, ale przez to nabrał rozpędu i zaaplikował Sidewalk Slam Kanadyjczykowi. Rozstawił dwa stoły, które znajdowały się w kwadratowym pierścieniu. Jeden oparł o narożnik, a drugi postawił na środku ringu. Chciał pójść po Kidda, kiedy zza pleców zaatakował go D.O.C. Chciał wykonać Chokeslam na stół, lecz Kane również chwycił go za gardło! Wygrał próbę sił i wymierzył Chokeslam przez stół! D.O.C wyeliminowany! Kane nawet nie zdążył nic zrobić, gdy Tyson posłał go Running Dropkickiem w plecy prosto na stół rozstawiony w narożniku! Konstrukcja pękła i Tyson wciąż mistrzem!

Christy: Zwycięzcą tej walki i wciąż X-Rules Championem zostaje Tyson Kidd!

Tyson przy sporym popie od fanów świętował wygraną, a obolali Kane i D.O.C powoli opuszczali arenę.

Na zapleczu Ted DiBiase rozmawiał z Kassiusem Ohno

DiBiase: Widzisz Kassius, robisz sobie ładną reklamę rozpierdalając Swaggera na każdym Impakcie. Też potrzebuję czegoś takiego, czegoś by się wybić <przechodzi James Storm> …. O patrz może to moja szansa.

Dibiase rzucił się na Storma. Cisnął go w ścianę, a następnie odgarnął stojący obok stół i rzucił Jamesa Spinebusterem właśnie przez ten stół!

Christy: Kolejna walka to Main Event dzisiejszego wieczoru, a na szali znajdzie się pas World Hardcore Championship! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Winnipeg w Kanadzie, Chris Jericho!

Chris został przywitany bardzo mocnym cheerem. Po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Christy: Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Cleveland w stanie Ohio, World Hardcore Champion, The Miz!

Miz otrzymał równie pozytywną reakcję to jego rywal. Szedł do ringu pewnie z uśmiechem na ustach.

World Hardcore Championship Match

The Miz (c) vs. Chris Jericho

Obrazek Obrazek

Panowie podeszli do siebie z respektem. Po chwili wymiany spojrzeń nastąpiła próba sił z której zwycięsko wyszedł Miz. Zapiął Headlock, ale Chris odepchnął go na liny i powalił Shoulderblockiem. Y2J wziął rozpęd, ale tym razem to on nadział się na Shoulderblock. Miz odbił się od lin, ale nadział się na serię chopów. Następnie Irish Whip i Back Body Drop. Miz wyturlał się z ringu, a Y2J miał jeszcze dla niego Baseball Slide. Jakby tego było mało dorzucił jeszcze Springboard Crossbody poza ring! Kanadyjczyk w charakterystyczny dla siebie sposób pobudził publiczność. Chciał wrzucić przeciwnika do kwadratowego pierścienia, ale ten to przyblokował i nadział Jericho brzuchem na kant ringu. Wreszcie obaj znaleźli się w środku. Miz odbił się od lin, ale trafił wprost na Dropkick. Chris wymierzył kilka kopnięć w nogi, które zwieńczył Vertical Suplexem. 2 count. Irish Whip i próba Clothesline’u, ale Miz tego uniknął i wykonał Roll Up. 2 count. Obaj szybko stanęli na nogach i Y2J próbował Neckbreakera, jednak rywal przerolował to i poczęstował go Snapmare Driverem! Awesome One wszedł na narożnik, lecz zbyt długo się wahał i otrzymał Frankensteinera! Nie spoczął jednak na laurach i szybko wstając chciał zaatakować przeciwnika z rozpędu, ale nadział się na Tilt-a-whirl Backbreaker. Tym razem Chris udał się na narożnik i wymierzył piękne Crossbody, ale przeciwnik zdołał przerolować, jednak obaj szybko z powrotem wrócili na nogi i Miz otrzymał Enzuigiri, po którym cofnął się aż do narożnika! Jericho nie trafił Corner Splashem, a Awesome One sprytnie to wykorzystał i poczęstował go Awesome Clotheslinem. Następnie Backbreaker, ale próba przejścia do Neckbreakera skontrowana przez Chrisa, który wymierzył Chopa, po czym odbił się od lin, ale trafił na potężny Big Boot! 2 count. Miz ustawił się w narożniku i próbował zaatakować z rozpędu, jednak Y2J uniknął tego i wepchnął rywala w narożnik, po czym dołożył Back Suplex. Wszedł na narożnik i wykonał Double Axe Handle. Miał już prawie One Handed Buldog, ale znikąd Miz złapał go pod Skull Crushing Finale! Kanadyjczyk zdołał się wydostać, ale chwilę później otrzymał Gut Kick i Snap DDT! 2 count. Miz nie mógł uwierzyć, że to nie koniec, ale rozpaczając nie zwrócił uwagi na Jericho, który próbował zakończyć walkę Roll Upem! 2 count Chris uniknął ciosu Miza i wymierzył One Handed Bulldog, po czym błyskawicznie próbował Lionsaultu, ale trafił wprost na kolana przeciwnika, który nie czekając ani chwili zapiął mu FIgure 4 Leg Lock! Y2J walczył z bólem, ale zdołał się obrócić na brzuch i przechylić presję chwytu na Miza i World Hardcore Champ puścił trzymanie. Miz próbował zapiąć dźwignię jeszcze raz, ale Jericho stanął na nogi i złapał rywala pod Walls of Jericho! Przeciwnik szybko odkopał Chrisa tak, że ten poleciał na sędziego, który padł nieżywy. Miz nie chciał zaprzestać ataku, ale otrzymał Codebreaker! Obaj leżeli na macie, aż wreszcie Chris doczłapał do rywala. Spokojnie uzyskałby 3 count, lecz nie było komu odklepać. W międzyczasie na arenie pojawił się Piotr Nowak w stroju sędziego w towarzystwie zamaskowanego mężczyzny i Tommy’ego Dreamera! Nowak wszedł do ringu i kazał facetowi w masce obkopać Jericho, a sam zaczął przeciągać Miza na ledwo już żywego Chrisa. Wtedy rozbrzmiało Glass Shatters i do ringu wbiegł Stone Cold! Nowak szybko ewakuował się, a Austin uderzał na zmianę Dreamera i kolesia w masce. Wreszcie wymierzył Stunner Tommy’emu, a zamaskowany uciekł z ringu! Stone Cold bez chwili namysłu pobiegł za nim. Sędzia jak i zawodnicy powoli dochodzili do siebie. Wreszcie rozpoczęła się heroiczna wymiana ciosów z której górą wyszedł Jericho, odbił się od lin, lecz Miz złapał go pod Skull Crushing Finale, ale Chris zdołał złapać się lin i trzymał się ich jakby walczył o życie.Wtedy z trybun wyszedł nie kto inny jak Christopher Daniels! Miał ze sobą krzesło owinięte drutem kolczastym i uderzył nim Miza w plecy, a sędzia zarządził DQ!

Christy: Zwycięzcą tej walki poprzez dyskwalifikację i wciąż World Hardcore Championem zostaje The Miz!

Miz leżał nieżywy, a Daniels jeszcze nie skończył. Chwycił Jericho i wykonał Angel’s Wings, po czym wziął tytuł i wzniósł go do góry. Takim obrazkiem kończymy ten Hardcore Impact!

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 8,5/10
Ceny biletów: Odpowiednie
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 9,5/10
Ocena walk: 8,5/10

Ocena gali: 9/10

Bardzo udana gala. Fani nie żałowali żadnego centa pozostawionego na hali!

Wypowiedź jednego z fanów: "Jak ja lubię przychodzić na gale tej federacji!"
Przychód: 336000 $

Wydatki:
Hala: 62600 $
Pensje: 571000 $

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Widzę, że powróciłeś do świata żywych, jeśli chodzi o booking na tym zacnym forum. Twoja fedka wyróżnia się w sposób pozytywny, jeśli chodzi o WBC. Twoja, Stronga i Sabinqa. Ale wracając to twojego dzieła. Większych zastrzeżeń nie mam. Walki są na solidnym poziomie, odpowiednim do tygodniówki. Tutaj nie ma co szafować ze zdrowiem zawodników. Segmenty również całkiem solidne, więc i w tym punkcie nie mam większych zastrzeżeń. Ewentualnie miałbym jedno zastrzeżenie - walka o pas Extreme, mimo, iż na tygodniówce, to jednak długością powinna się wyróżniać. Innymi słowy - powinna być nieco dłuższa. Natomiast bardzo spodobał mi się ME ostatniego tygodniowego show. Całkiem długi, ciekawie się go czytało. Podsumowując wróciłeś w niezłym stylu, i mam nadzieję, że poziom utrzymasz. Powodzenia w dalszej robocie i zapraszam do IWC ;)

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Mid carder
Awatar użytkownika

Hardcore Heaven przebudziło się i wróciło do działalności, więc czas tu wpaść i zostawić komentarz do twojej twórczości. Muszę przyznać, że nadal dobrze to prowadzisz i wszystko czyta się naprawdę dobrze. Twój styl pisania wciąga i po przeczytaniu kilku linijek walki nie przewija się paska w dół i patrzy na zwycięzca, tylko czyta się ją do końca. Segmenty także trzymają swój poziom, zresztą nie ma się co dziwić, skoro w fedce masz Danielsa, Miza i przede wszystkim Stone Colda! Podoba mi się także dynamika w jakiej funkcjonuje cały czas pas X-Rules. Właśnie czegoś takiego oczekiwałem gdy dowiedziałem się o formule walk o ten tytuł. Ostatnia gala była naprawdę dobra pod względem walk i dodatkowo okrasił ją pierwszy segment. Oby tak dalej i życzę Ci by starczyło Ci chęci do pisania!
Pozdrawiam i zapraszam do mnie! :)

Felietonista roku 2014

Superstar
Awatar użytkownika

No to co, bez zbędnego owijania oświadczam, że zamykam moje Hardcore Heaven. Nie ma sensu tego dłużej ciągnąć, bo i tak nic więcej nie napiszę, więc tylko wsponę na pożegnanie, że fajnie się przy tym bawiłem przez pewien czas i cieszę się, że zyskiwałem uznanie. Jakoś mi to wychodziło i fajnie, że większości się podobało, ale przyszedł czas to zamknąć. Może kiedyś wrócę z jakimś innym projektem, ale to raczej odległa perspektywa :D No cóż, powodzenia aktywnie piszącym i to by było na tyle :D

Star
Awatar użytkownika

Dzięki Ramzes za współpracę w WBC. Liczyłem, że jeszcze będziesz coś tutaj pisał, ale jeśli nie to trudno. W sumie lepiej odejść niż się męczyć. Twoja fedka zostanie przeniesiona do Hall of Fame, bo zasłużyła i warto żeby początkujący adepci bookingu mieli jeszcze jedno źródło wiedzy.

Obrazek

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5