Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr sie 15, 2018 3:32 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Wszystko idzie jak najbardziej dobrze, walk było kilka ale za to bardzo długie i trzymające solidny poziom. Mam nadzieję, że tak to będzie dalej wyglądać i że równie dobrze co w pisaniu walk sprawdzisz się w segmentach.
Jeśli chodzi o same akcje to walka Miza z Danielsem zapowiada się bardzo ciekawie, myślę że Daniels zgarnie pas. Cieszę się też że Swagger jest u Ciebie wysoko i mam nadzieję, że nie spadnie w hierarchii, tylko będzie się trzymał w okolicach Main Eventu.
Decyzja o jednej walce ze stypulacją na tygodniówkę wydaje mi się optymalna, bo unikniesz ciągłych kontuzji i nie wyczerpiesz za szybko pomysłów na stypulacje, bo przecież stypulacji nie ma zaraz aż tyle, żeby wrzucać po trzy na gale i nie było powtórek ciągle.
Powodzenia, bo Twoja fedka wygląda bardzo ciekawie i przy tym chyba najlepiej finansowo stoi jak na razie.

Superstar
Awatar użytkownika

Hardcore Impact #3

Hala: Kohodynka Arena - Moskwa
Ceny biletów: 45$ miejsca na trybunach, 55$ miejsca na płycie hali

Obrazek

Galę otworzył skrót wydarzeń z Main Eventu poprzedniego Show, po czym zobaczyliśmy piękny pokaz fajerwerków.

Po chwili na rampie pojawił się The Miz! Kroczył do ringu przybijając piątki z fanami i uśmiechając się.

Obrazek

The Miz: Co za miłe powitanie! Dziękuje, dziękuje, jednak zanim zaczniemy na dobre, mam kilka ważnych rzeczy do powiedzenia. Jak dobrze wiecie, dwa tygodnie temu dowiedziałem się z kim będę bronił pasa na Capitol of Blood. Chris Daniels to mój przeciwnik. Ciekawe, że mam z tym gościem problemy od samego początku istnienia Hardcore Heaven. Po tym jak wygrał, naszła mnie myśl. Czemu by nie stoczyć dobrej walki? Dwaj wyróżniający się z tłumu zawodnicy pokażą wszystkim o co chodzi w tym biznesie. Zaproponowałem uścisk dłoni, ale Daniels w sumie zrobił to co jest w jego zwyczaju. Zaatakował znienacka. Może chciał wysłać wiadomość? A może po prostu jest pieprzonym idiotą i nie wie, że teraz mam biznes żeby po prostu skopać mu dupsko. Widzicie, wcześniej chodziło tylko o dobrą walkę o tytuł. Teraz chodzi o coś większego, chodzi o zapłatę. Najchętniej nie czekałbym do Capitol of Blood tylko załatwił to teraz……

Wtedy zabrzmiało Wings of Fallen Angel i na rampie pojawił się Christopher Daniels….. z półlitrową butelką wódki. Miał mikrofon w ręce i szedł powoli w stronę ringu.

Obrazek

Daniels: Rosja! Cóż to za kraj! Zimno, ubogo i do tego nie mogłem znaleźć mojego ulubionego alkoholu. Wszedłem do sklepu i dostałem tylko to. Wódka, hmm czy to jest w ogóle alkohol? <cheer> No cóż, spróbujmy. < Daniels napił się wódki> Kurwa co to ma być?? Pfff jak wy to możecie pić? Gorsze niż woda z kibla. Może nie wiecie, ale istnieje takie coś jak Martini… Serio to o wiele lepsze, jednak tacy ludzie jak wy, w życiu tego nie zrozumiecie. Miz, po co te nerwy? Zaatakowałem cię niesłusznie? Widzę, że masz bardzo wybiórczą pamięć, mój przyjacielu. Przypomnij sobie pierwszy Hardcore Impact, kiedy to chamsko pozbawiłeś mnie tytułu mistrzowskiego. Oko za oko, ząb za ząb, według tej zasady postąpiłem. Jak wiesz na Capitol of Blood odzyskam mój pas, a dodatkowo zniszczę cię.

Miz: Ciekawe Daniels. Wódka gorsza od wody z kibla? Skąd to możesz wiedzieć? Piłeś? Really? Really? Really?

Daniels: Really. Nie zaczynaj tutaj swoich wspaniałych myśli, bo i tak wszyscy wiedzą, że sprowadzą się one do…… JESTEM THE MIZ I JESTEM NIESAMOWITY! Tak naprawdę, to jesteś chujowy. Nie masz nic poza swoją ,,wspaniałą’’ gadką i zabawnymi tekstami. Trzymasz tytuł dzięki oszustwu, ale już niedługo.

Miz: Really? Nie wierzę w to co mówisz. Jesteś taki honorowy, taki odważny, a tak naprawdę mając zwycięstwo na tacy dałeś się pokonać człowiekowi który był po dwóch ciężkich walkach, i to w kilka sekund. Prawda jest taka, że gdyby nie pomoc Ohno to w życiu nie dostałbyś kolejnej szansy na tytuł. Nic nie wygrałeś tu sam, a osądzasz o to mnie…

Daniels: Chwila, chwila, chwila. Przepraszam nic nie wygrałem sam? Przypiąłem Swaggera po MOJEJ akcji kończącej, 1…2…3 i nie potrzebowałem w tym niczyjej pomocy. Tutaj jest różnica między mną a tobą. Ja nie potrzebuję przyjaciół, by dostać się na szczyt. Zresztą co ja mówię, już tam jestem! Ty szukasz sztucznych przyjaciół w fanach, ale w czym ci to pomoże? Jara cię, że jak wchodzisz na arenę to dostajesz reakcje? Ja mam to w dupie, mój cel to World Hardcore Championship i z dnia na dzień jestem coraz bliżej zrealizowania tego celu. Ty przez swoje starania, przymilania się fanom, stajesz się jeszcze słabszy niż byłeś. Nie jest to jednak moje zmartwienie, bo to ty przez tą słabość stracisz tytuł, fani się od ciebie odwrócą, a na dodatek będziesz skazany na patrzenie na mnie stojącego na szczycie, kiedy ty będziesz na samym dole.

Miz: Nie snuj teorii spiskowych, które nie mają prawa bytu. Nie możesz się pogodzić z tym, że to ja mam tytuł, a nie ty. Boli cię to i z każdym dniem ten ból narasta, tłumisz to w sobie, bo ta historia którą opowiedziałeś to nie moja przyszłość, to dokładny opis twojej teraźniejszości. Jesteś tak zdesperowany, że musisz się uciekać do ataków z zaskoczenia. <Miz unosi pas w górę> Widzisz to? To właśnie to, co ja posiadam i to przez co tak mnie nienawidzisz. Nie mam z tym problemu, podoba mi się to, lubię patrzeć na twoją zazdrosną twarz każdego dnia kiedy spotykamy się w tym ringu. Chętnie skopałbym ci dupsko już dziś, ale wytrzymam jeszcze trochę, wolę patrzeć jak ciebie wyniszcza zazdrość, a wyrównać rachunki we właściwym czasie.

Daniels: Może i masz rację, wkurwiasz mnie coraz bardziej, ale ja nie chce czekać…

W tym momencie Daniels zaczął zasypywać Miza ciosami, odbił się od lin ale The Awesome One uniknął szarży i wyrzucił Chrisa z ringu. W tym momencie na rampie pojawił się Tommy Dreamer!

Obrazek

Dreamer: Widzę, że oboje jesteście na skraju wytrzymałości. Nie chcę tutaj niepotrzebnych bijatyk, tylko mocnych i krwawych walk, więc dziś dostaniecie szansę na walkę i to w Main Evencie! Nie będzie to jednak walka tylko pomiędzy waszą dwójką. Ponieważ Jack Swagger został poniekąd oszukany dwa tygodnie temu, to dziś dostanie szansę na rehabilitację. W dzisiejszej walce wieczoru zobaczymy Triple Threat Match! Jeśli wygra Swagger, dołączy do waszej walki na na PPV, natomiast jeśli wygra któryś z was, będzie mógł sobie wybrać stypulację do Title Matchu na Capitol of Blood. Teraz spieprzajcie za kulisy, czas zacząć show!

Obrazek

Christy Hemme: Nadchodząca walka to Submission Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z West Lawn, Mike Quackenbush!

Mike przy pozytywnej reakcji wbiegł do ringu.

Christy: I jego rywal pochodzący z St. Petersburgh, Conor O’Brian!

Conor bez specjalnej relacji powoli szedł w stronę ringu.

Submission Match

Mike Quackenbush vs Conor O’Brian

Obrazek Obrazek

Rozpoczęło się od klinczu, ale Conor szybko zapiął Abdominal Strech, z którego Mike wydostał się bez większych problemów. Następnie wykonał Irish Whip, po czym ładnie sprowadził przeciwnika do parteru i próbował założyć Crossface, ale O’Brian błyskawicznie złapał się lin. Quackenbush chciał go od nich odciągnąć, lecz ten trzymał się desperacko. Conor wyturlał się z ringu, ale nadział się na piękny Suicide Dive. W ringu Mike dołożył Black Tornado Slam, a następnie zapiął Butterfly Lock. O’Brian okazał się być silniejszy i wydostał się z tego, ale otrzymał Hurincanrunne i Bulldog. Quackenbush wszedł na narożnik i próbował High-angle Senton Bomb, jednak nie trafił z czego szybko skorzystał Conor podnosząc rywala i wykonując Russian Leg Sweep. Próba przejścia do Boston Crab nieudana, gdyż Mike wykopał O’Briana z ringu. Nie tracąc czasu wszedł na narożnik i zaatakował pięknym Crossbody. Cisnął jeszcze rywalem o barykadę i wrócił do kwadratowego pierścienia. Zanim Conor zrobił to samo, zajrzał jeszcze pod ring i znalazł tam kij do kendo. Ukradkiem wszedł z nim do ringu i kiedy rywal chciał go zaatakować, ten wymierzył mu potężny cios kijem w głowę. Quackenbush padł, a O’Brian wyraźnie zadowolony z siebie zaczął unosić rękę w geście zwycięstwa od czasu do czasu wymierzając Elbow Drop rywalowi. Gdy ten się podnosił, Conor szykował się do Running Single Leg Dropkicku, jednak Quackenbush odsunął się i wykonał Springboard Moonsault. Wyniósł przeciwika pod Quackendrivera, ale ten skontrował na Neckbreaker. Po raz kolejny próbował Boston Crab, tym razem udanie, ale Mike wydostał się, wykonał Irish Whip i mamy La Mistica, po czym błyskawicznie zapięty Crossface! O’Brian doczołgał się do kija kendo i zaczął uderzać nim Quackenbusha który był zmuszony do puszczenia uchwytu. Obaj podnieśli się, a Conor chciał zaatakować kijem, jednak rywal skontrował i wykonał mu Quackendrivera! Szybko przeszedł do Chikara Special i O’Brian nie miał wyjścia, odklepał.

Christy: Zwycięzcą poprzez Submission zostaje, Mike Quackenbush!

Mike cieszył się razem z fanami, a O’Brian wyraźnie wściekły opuszczał ring.

Na zapleczu ujrzeliśmy Kassiusa Ohno który rozmawiał sam ze sobą….

Kassius: To nie moja wina, jestem niewinny. Przez tego sukinsyna wszystko przebiega tak jak nie powinno. Pójdę tam, zrobię co trzeba i znów wszystko będzie na porządku dziennym.

Christy: Nadchodząca walka to Tables Match! Tą walkę można wygrać tylko poprzez ofensywną akcję. Wchodzący do ringu pierwszy pochodzi z Portoryko, Epico!

Epico przy lekkim heacie powoli ale pewnie kroczył do ringu.

Christy: Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Dayton, Kassius Ohno!

Kassius przy mieszanej reakcji udawał się do ringu, kiedy tam wszedł miał coś jeszcze do powiedzenia…

Kassius: Zanim zaczniemy mam kilka spraw które muszę…..

Wtedy Epico zaatakował rywala…..

Tables Match

Kassius Ohno vs Epico

Obrazek Obrazek

Epico zasypywał rywala serią ciosów i kopnięć. Wepchnął go w narożnik i tam kontynuował lawinę punchy. Wreszcie Ohno padł na matę, a Epico zaczął nonszalancko unosić rękę w geście zwycięstwa. Gdy Kassius stanął na nogi został powalony Dropkickiem, po czym otrzymał jeszcze Leg Drop. Epico wszedł na narożnik, lecz został z niego zepchnięty i wylądował poza ringiem. Ohno podążył za nim i cisnął go w barykadę. Następnie wziął metalowe schodki i z rozbiegu chciał nimi zaatakować, jednak rywal okazał się sprytniejszy, wykonując mu Drop Toe Hold przez co głowa Kassiusa nadziała się na schody. Na jego twarzy pojawiły się pierwsze oznaki krwawienia. Epico nie tracił czasu, wyjął spod ringu stół i zaatakował nim Ohno prosto w brzuch. Wrzucił do ringu stół i rywala. Chciał wykonać Springboard Clothesline, ale nadział się na potężny Elbow Smash! Kassius dołożył jeszcze Cravate Suplex, a następnie rozstawił stół na środku ringu. Próbował Suplexu na stół, jednek Epico zablokował i wykonał Huricanrunne. Ohno był wyraźnie zamroczony, więc Portorykańczyk dobił go pięknym Springboard Tornado DDT! Położył rywala na stole, wszedł na narożnik i szykował się do Splashu, ale Kassius ześlizgnął się i zaczął czołgać się, by wreszcie uciec z ringu. Epico szybko podążył za nim, jednak został potężnie uderzony krzesełkiem, które Ohno w międzyczasie wyjął spod ringu. Uderzenie w brzuch mu nie starczyło, więc dołożył jeszcze potężny Chairshot w głowę! Do tego cisnął rywalem w schodki, po czym wyjął stół i wrócił z nim do kwadratowego pierścienia. Epico powoli dochodził do siebie, kiedy Kassius rozstawiał stół. Chciał zakończyć walkę poprzez Rubiks Cube, jednak Epico skontrował na Huricanrunne, a następnie wykonał Dropkick, który wepchnął Ohno na stół. Wszedł na narożnik, i chciał to skończyć Splashem, lecz rywal zsunął się ze stołu i ten w niego wpadł. Szybciej na nogi wrócił Kassius, który poczęstował Epico Rubiks Cube! Widział, że Portorykańczyk nie jest zdolny do dalszej walki, położył go na stole i mamy Springboard Moonsault dla leżącego na stole przeciwnika!

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Kassius Ohno!

Ohno nie cieszył się zbyt długo tylko wyrwał mikrofon Christy.

Kassius: Tak jak mówiłem, mam kilka rzeczy które muszę z siebie wyrzucić. Wszyscy pytają mnie dlaczego? Dlaczego zainterweniowałem w Main Evencie i pozbawiłem Swaggera szans na pas? Odpowiedź jest prostsza niż się wydaje. Już od pierwszego dnia w tej federacji istnieją dobrzy i lepsi. Ci którzy powinni być na szczycie są na dole, a beztalencia i idioci dostają wszyściutko czego tylko chcą. O ironio, jakbym widział WWE. Tam było dokładnie to samo, ludzie jak John Cena, JOHN CENA który umie wykonać 1/10 akcji które ja robię z zamkniętymi oczami. Miał reklamy, filmy, plakaty. Ja natomiast musiałem tłuc się w jakimś marnym NXT. Przyszedłem tutaj z nadzieją, nadzieją na należyte mi miejsce. Miejsce na szczycie, najważniejsze walki. Tym czasem co widzę? Człowiek już w pierwszych dniach dostaje szansę która należy się mi. Mam na myśli Jacka Swaggera. Złoty chłopiec od pierwszego dnia! Steel Cage match dwa tygodnie temu, klatka w której ja powinienem się znaleźć! Postanowiłem, że nie będę siedział z założonymi rękami, poszedłem tam i pozbawiłem go szans na tytuł. Daniels mówi, że wszystko zrobił sam? Gówno prawda, gdyby nie ja to dziś musiałbyś obciągać Dreamerowi żeby kiedykolwiek walczyć jeszcze w Main Evencie. Wiesz dlaczego? Bo masz umiejętności i tego się tu nie ceni. Natomiast Swagger proszę, przegrał i dziś znów ma szansę by Main Eventować Capitol of Blood. Nie martw się Jack nie pozwolę by to się stało. Mam w dupie co sobie myślą fani, tak naprawdę każdy ma ich w dupie i stwarza tylko pozory. Ja nie mam zamiaru być sztuczny, będę cholernie prawdziwy, a prawdę jest, że póki jestem w tej organizacji, Jack Swagger nigdy nie dotknie pasa World Hardcore Champioship.

Po tych słowach Ohno rzucił mikrofon i pewnym krokiem udał się na Backstage.

Przenosimy się do biura generalnego menedżera.

Dreamer: Co do ciężkiej cholery ten człowiek odwala? Po każdym bym się spodziewał ale po nim? Jak widać Kassius ma jakiś problem , ale ja wkrótce znajdę na to rozwiązanie……

Rozległo się pukanie i do biura wszedł Wade Barrett

Barrett: Witaj Dreamer, dziś mam walkę z X-Rules Championem. Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego nie jest ona o pas?

Dreamer: Mnie również zastanawia jedno, czemu jeszcze nie wygrałeś walki w Hardcore Heaven?

Barrett: Słuchaj, spokojnie. Nie chcę żadnych kłótni. Miz to przeciwnik który mi nie leży, jednak wierzę, że dziś będzie lepiej.

Dreamer: Dobra dość pierdolenia, czego chcesz?

Barrett: Chcę walki o pas X-Rules, dziś lub kiedy indziej, należy mi się to, a ty dobrze o tym wiesz!

Dreamer: Nikt nie dostaje tu nic za darmo. Zrobimy tak, jeśli pokonasz dziś Wyatta, to za dwa tygodnie zmierzysz się z nim o pas X-Rules w walce bez dyskwalifikacji! Teraz zmywaj się z mojego biura, mam kilka ważnych spraw.

Christy: Nadchodząca walka to Singles Match. Wchodzący do ringu pierwszy pochodzi z Preston w Anglii, Wade Barrett!

Wade przy lekkim cheerze pewnie kroczył do ringu.

Christy: Jego rywal pochodzi z Brooksvile, X-Rules Champion, Bray Wyatt!

Bray przy lekkim heacie szedł do ringu z uniesionym w górę pasem.

Non Title Match

Wade Barrett vs Bray Wyatt

Obrazek Obrazek

Wade szybko zaczął atakować rywala ciosami, jednak to nie robiło na nim wrażenia i powalił Brytyjczyka potężnym Headbuttem. Zapiął Headlock, ale Barrett szybko się z niego wydostał. Próbował Scoop Slamu, lecz ciężar ciała Wyatta przeważył go i padli na matę. 2 count! Bray wykonał Elbow Drop, po czym potężnym Clotheslinem wyrzucił przeciwnika z ringu. Podążył za nim i potężnie cisnął Barrettem w schodki. Wrzucił go do ringu i tam kontynuował atak. Seria stompów, a także Leg Drop jeszcze bardziej osłabiły Wade’a. Przeciągnął go do narożnika jednak nie trafił szarżą. Anglik szybko się otrząsnął i wykonał Big Boot który nie powalił Braya. Dołożył jeszcze Clothesline, aż ostatecznie sprowadził rywala na ziemię Neckbreakerem. 2 count! Posłał przeciwnika w narożnik jednak nie trafił Corner Clotheslinem, gdyż nadział się na Big Boot. Otrzymał jeszcze Ura-nage. 2 count! Wyatt zasygnalizował koniec, podniósł przeciwnika, odbił się od lin, ale nadział się na potężny Back Kick, a do tego Pumphandle Slam! Wade wszedł na narożnik i trafił z Diving Elbow Drop. 2 count! Próba Watseland, lecz rywal okazał się zbyt ciężki i Barrett został powalony potężnym Clotheslinem. Bray posłał go w narożnik i poczęstował potężnym Corner Splashem. Odbił się od lin jednak Wade wykonał WInds of Change! 2 count! Brytyjczyk szykował się do Bullhamer Elbow, ale Wyatt skontrował i już miał rywala przygotowanego do Swinging Reverse STO, lecz ten się wywinął i mamy Roll Up! 1….2….3

Christy nawet nie zdążyła wziąć mikrofonu do ust kiedy poprosił o niego Barrett. Wyślizgnął się z nim z ringu i zaczął przemawiać.

Barrett: No cóż Bray, wychodzi na to, że za dwa tygodnie zmierzymy się o ten pas. Jednak ja nie mam zamiaru czekać tak długo….

Po tych słowach Barrett wziął krzesło i wszedł z nim do ringu, chciał zaatakować, ale Wyatt przewidział to i wykonał Anglikowi Swinging Reverse STO! Następnie odszedł na backstage wyraźnie zadowolony.

Na backstage’u ujrzeliśmy jak Jack Swagger rozmawiał z Christopherem Danielsem.

Daniels: No cóż Jack przykro mi ale taka jest prawda, walczysz w dzisiejszym Main Evencie tylko dzięki naszemu ,,kochanemu’’ menedżerowi. Ohno przejrzał cię na wylot.

Swagger: Słuchaj, nie wiem o co chodzi temu skurwysynowi. Wiem, że przez niego przegrałem dwa tygodnie temu i dziś pokażę kto naprawdę zasługuje na Title Shota. Wiem też, że jesteś zwykłą cipą i to właśnie Dreamer uratował cię przed ostrym skopaniem dupska.

Daniels: Zabawny jesteś, z wielką przyjemnością będę patrzył jak płaczesz kiedy twoja wymarzona szansa ci ucieknie. Bądź czujny frajerze.

Christy: Nadchodząca walka to Triple Threat Match! Jeśli Jack Swagger wygra dołączy do walki o pas na Capitol of Blood, natomiast jeśli zwycięzcą zostanie The Miz lub Christopher Daniels, będzie mógł on sobie wybrać stypulację do starcia o World Hardcore Title na PPV. Wchodzący do ringu pierwszy pochodzi z Cleveland, World Hardcore Champion, The Miz!

Miz przy sporym cheerze uśmiechnięty szedł do ringu

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Perry, Jack Swagger!

Jack przy równie sporym popie zmotywowany kroczył po rampie.

Christy: Ich rywalem będzie pochodzący z Sin City, Christopher Daniels!

Daniels dostał straszny heat, ale najwyraźniej sprawiało mu to radość….

Triple Threat Match

The Miz vs. Jack Swagger vs. Christopher Daniels

Obrazek Obrazek Obrazek

Miz i Swagger od razu rzucili się na Danielsa. Ciosy i kopnięcia nieprzerwanie lądowały na Chrisie. Jack odepchnął rywala i sam zaczął obkopywać tego drugiego. World Hardcore Championowi wyraźnie nie przypadło to do gustu, więc zrobił to samo. Obaj zostawili w spokoju Danielsa i wymienili między sobą kilka ostrych słów, po czym zaczęła się wymiana ciosów. Miz powalił rywala Shoulderblockiem, jednak Swagger szybko się podniósł i tym razem to on zaatakował potężnym Shoulderblockiem. Zapiął Headlock, ale Awesome One szybko z niego wyszedł, wykonał Irish Whip oraz Flapjack. Chciał odbić się od lin, lecz wtedy z ringu wyciągnął go Daniels i cisnął nim o barykadę. Wślizgnął się do kwadratowego pierścienia, ale tam został powalony przez Swaggera potężnym Clotheslinem. Następnie German Suplex oraz Snap Suplex. 2 count! Próba kolejnego Germana zablokowana i mamy Death Valley Driver. Chciał wykonać Springboard Moonsault, jednak kiedy odbijał się od lin Miz naciągnął jego głowę na liny, po czym wszedł na narożnik i poczęstował Chrisa Double Axe Handle. Miz nie cieszył się długo gdyż Swagger powalił go poprzez Spinning Double Leg Takedown. Próba pinu który został przerwany przez Danielsa. Zaatakował on Jacka STO, a następnie obkopywał obu przeciwników. Próby pinu zakończyły się niepowodzeniem. Chris wszedł na narożnik, jednak doskoczył do niego Miz. Na szczycie trwała wymiana ciosów, a Awesome One wyraźnie próbował Superplexu. Z okazji skorzystał Swagger który wszedł pod Miza i wykonał mu Powerbomb i przy okazji Daniels otrzymał Superplex! Pin na Chrisie …1….2..kickout! Pin na drugim rywalu ….1….2…kickout! Jack wziął się za Christophera, kilka stompów, a następnie Wheelbarrow Suplex! Rywal przeturlał się pod narożnik więc Swagger wymierzył mu Swagger Bomb! 2 count! Próba zapięcia Ankle Locku, szybko skontrowana i All American American wpadł prosto na Big Boot od Miza. Najlepiej na tym wszystkim wyszedł Daniels który poczęstował World Hardcore Championa Springboard Moonsaultem. Błyskawicznie zapiął Crossface, jednak rywal się nie poddawał aż wreszcie na pomoc przyszedł mu Swagger. Odciągnął on Chrisa i wyrzucił z ringu, ale Miz sprytnie skorzystał z okazji i mamy Roll up! 2 count! Następnie błyskawiczna próba Skull Crushing Finale zablokowana i Jack wymierzył Gutwrench Suplex. Nie zdążył zrobić nic więcej, kiedy to w ringu pojawił się Daniels i zaatakował go Enzuigiri. Oszołomiło to Swaggera więc Chris dołożył Reverse STO, po czym błyskawicznie przeszedł do Koji Clutch. Wszystko przerwał Miz. Skupił swoją uwagę na Christopherze, posyłając go w narożnik i wykonując Awesome Clothesline. Następnie kombinacja Backbreaker + Neckbreaker udana i Awesome One już szykował się do Skull Crushing Finale, jednak zza pleców zaatakował go Swagger. Chciał wykończyć Miza poprzez Gutwrench Powerbomb, lecz ten skontrował na DDT! Natychmiast jednak otrzymał Diving Crossbody od Danielsa. Próba Angels Wings skontrowana na Mizard of Oz! 2 count! Szykowało się coś wielkiego, jednak Jack znikąd wykonał Mizowi Oklahoma Stampede. Chris powoli się podnosił, zablokował Ankle Lock, a sam chciał zaatakować Enzuigiri, lecz chybił i otrzymał Gutwrench Powerbomb po którym wyturlał się z ringu! Swagger nie wiedział co robić kiedy ujrzał biegnącego do ringu Kassiusa Ohno! Rozpoczął się wściekły brawl między tą dwójką. Początkowo w ringu, jednak później przeniósł się on gdzieś w trybuny. Awesome One stanął na nogi, ale nie wiedział, że za plecami czai się Daniels z butelką wódki. Chris sprytnie zakradł się i rozbił butelkę o tył głowy Miza! Ten padł nieżywy. 1…..2….3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje, Christopher Daniels!

Chris wyturlał się z ringu, wrócił tam z pasem World Hardcore Champioship i mikrofonem.

Daniels: Widzisz Miz, widzicie wszyscy. Patrzycie na dokładnie taki sam obrazek jak tydzień temu. Taki sam obrazek będzie też można zobaczyć na Capitol of Blood. Ja będę stał z uniesionym pasem w górę, kiedy bezbronny Miz nie będzie w stanie pisnąć słowa. Co do stypulacji to już wybrałem. Będziecie mogli ujrzeć mnie, jak zdobywam pas w starciu….STREET FIGHT!

Po tych słowach Daniels nadepnął nogą Miza i wzniósł pas do góry. Tak też zakończył się Hardcore Impact!

Ostatnio zmieniony ndz mar 03, 2013 11:52 am przez KlawyRamzes, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 7,5/10
Ceny biletów: Odpowiednie
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 8/10
Ocena walk: 8/10

Ocena gali: 8/10

Kibice po raz kolejny nie zawiedli się na federacji Hardcore Heaven. Zobaczyli kawał dobrego wrestlingu, czyli to na co liczyli kupując bilety. Poziom show jest cały czas wysoki i równy, więc gdyby bilety były droższe przypuśćmy o 5$ to nic by się nie stało. Kibice zaatakowali głośnym krzykiem gdy The Miz oberwał szklaną butelką w tył głowy. To mogło się naprawdę źle skończyć.

Wypowiedź jednego z kibiców: "Nigdy wcześniej nie byłem na gali, ale na tą drugą też przyjdę. Wezmę ze sobą kumpla żeby mu pokazać, bo on tylko, że to udawane jest i że nie warto. Jakby zobaczył jak ten koleś dostał tą butlą w łeb to by zmienił zdanie."

Przychód: 149532 $

Wydatki:
Hala: 10000 $
Pensje: 152000 $
Premie: 2000 $
Szpital:
-Miz - gala przerwy od walki, po urazie głowy

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Myślę, że nie ma sensu opisywać każdej gali. Wypowiem się o HH ogólnie. Od czasów swojego WWE poczyniłeś wyraźne postępy i ta federacja jest jedną z lepszych na forum. Masz dobre, ciekawe walki, które potrafią zainteresować czytelnika. Oprócz tego świetnie wykorzystujesz stypulacje i hardcorowe akcje, jak przystało na taką fedkę. Pokazałeś też, że umiesz napisać porządne speeche i dobrze się czujesz pisząc wypowiedzi swoich zawodników. Świetnie wykorzystujesz swój roster i potrafisz się w to wszystko ładnie wczuć. Nie mam większych słów krytyki, bo mógłbym Hardcore Heaven zganić tylko za literówki i błędy interpunkcyjne, bo ortograficznych nie zauważyłem. Dobra robota Grzesiu i trzymaj ten poziom (a nawet wyższy) jak najdłużej! :)

Superstar
Awatar użytkownika

NEWSY!

- Zarząd jest bardzo zadowolony z pierwszej gali w Moskwie. Publiczność dopisała, a zawodnicy należycie wykonali swoje zadanie. Szczególną uwagę przykuły wyczyny Christophera Danielsa, który świetnie potrafił skupić na sobie uwagę.

- Hardcore Heaven jest bardzo zadowolone ze swojego budżetu, na ostatniej gali zostały poniesione straty, lecz już od następnych prognozowane są zyski.

- Pozostając przy budżecie, pojawiły się plotki jakoby Hardcore Heaven miało podpisać umowę ze sponsorem, a także z telewizją. Prezes organizacji stwierdził, że to nie plotki i kwestią czasu jest podpisanie umów z telewizją i sponsorem.

- The Miz odniósł kontuzję na ostatnim Hardcore Impact, po tym jak Christopher Daniels, rozbił szklaną butelkę na jego głowie. World Hardcore Championa nie zobaczymy w akcji ringowej na następnej gali. Zapowiedział on jednak, że brak możliwości walki nie przeszkodzi mu w pojawieniu się na gali.

- Oficjalnie zostało potwierdzone miejsce gdzie będzie organizowane pierwsze PPV spod szyldu Hardcore Heaven, Capitol of Blood. Będzie to Paryska hala Bercy. Bilety już są w sprzedaży. Zarząd liczy, że na gali pojawi się przynajmniej 7 tys widzów.

- Kassius Ohno jest bardzo chwalony na backstage'u. Mówi się, że wykonuje on kawał dobrej roboty i będzie on konsekwentnie pushowany.

- Chodzą pogłoski, że zaplanowana jest już cała karta na Capitol of Blood. Mówi się o 5 walkach, możliwe jednak, że coś się zmieni. Nie znamy poszczególnych starć. Pewny jest pojedynek The Miza z Christopherem Danielsem, oraz Jacka Swaggera z Kassiusem Ohno.

- Na najbliższym Hardcore Impact powróci D.O.C. Zmierzy on się w Singapore Cane Matchu z Jackiem Swaggerem. Możliwe, że jego rola nie skończy się na tej walce.

-Na koniec pełna karta walk na Hardcore Impact:

X-Rules Champioship No DQ Match

Bray Wyatt (c) vs. Wade Barrett

Singapore Cane Match

Jack Swagger vs D.O.C

Singles Match

Kassius Ohno vs Conor O'Brian

Singles Match

Christopher Daniels vs Mike Quackenbush

Superstar
Awatar użytkownika

Ze wszystkich działających federacji stoisz najlepiej finansowo. No cóż. Gala wypadła równie dobrze w stosunku do poprzednich i liczę, że będziesz pisał coraz lepiej i radził sobie równie dobrze. Walki były całkiem fajne, ale main event był prawie boski. Doskonale wykorzystany potencjał starcia i zwycięsca też na plus. Segmenty też wypadły dobrze i cała gala w ogólnym rozrachunku zasłużyła na dobrą 5- w skali szkolnej. Nie wiem jednak jak ty chcesz na PPV wyciągnąć ponad 7 tyś. fanów. Chyba będziesz musiał trochę poczekać xD.

Powodzenia w dalszej pracy.

Star
Awatar użytkownika

Gala trzecia, też nie mam zamiaru opisywać każdej po kolei gdyż po prostu średnio ma to sens. Każda z tych trzech gal stała na dobrym poziomie, choć pomiędzy nimi widać delikatny postęp. Storyline`y rozwijają się w naprawdę niezłym tempie i prezentują się co raz bardziej okazale. Bardzo podoba mi się jak prowadzisz story na linii Daniels - Miz, znakomicie umiesz wykorzystać potencjał Fallen Angela za mikrofonem i w ringu. Dobre zakończenie Main Eventu gali numer 3, idealnie pasujące do heela jakim jest Daniels. Do tego pas X Rules prowadzony na zasadach które uwielbiam(24/7), daje Ci to dużą dowolność w wyborze mistrzów, bo pas może zmieniać właściciela co galę i nie będzie to nikogo dziwić a nawet dodawać federacji smaczku. Super, że teraz pas trzyma Bray Wyatt. Newsy dają trochę do myślenia, karta wygląda naprawdę ciekawie coś czuję, że pas X Rules pewnie zmieni właściciela, niekoniecznie na Barretta(zaskakująco nie? XD). Także czekam na następną galę, powodzenia w pisaniu i pozdrowienia :D

Mid carder
Awatar użytkownika

Bardzo podoba mi się twoja fedka i muszę przyznać, że właśnie tu zaglądam najchętniej. Za bardzo nie mam czasu żeby komentować co tydzień, więc teraz dodam komentarz ogólny. Walki stoją na dobrym poziomie, rzecz można nawet najwyższym. Segmenty też niczego sobie i przede wszystkim Hardcore wszędzie! Roster masz bardzo fajny i aż żal by było go nie wykorzystać. Ty robisz to w 100%. Ta sytuacja z Danielsem i wódką w Rosji z ostatniego show bardzo mi się podobała. No i jeszcze plus dla ciebie za bardzo ciekawe newsy, które jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę.
Ogólnie federacja bardzo mi się podoba i chętnie tu zaglądam. Czekam na następną galę i życzę powodzenia w dalszej pracy. Chciałbym także zaprosić do mnie. :D
Powodzenia w dalszej pracy! :D

Felietonista roku 2014

Superstar
Awatar użytkownika

(miało być w czwartek ale wrzucam dziś)
Hardcore Impact #4

Obrazek

Hala- Kohodynka Arena (Moskwa)
Ceny Biletów- 50$ miejsca na trybunach, 60$ miejsca na płycie hali

Galę otworzył piękny pokaz fajerwerków, na co fani zareagowali sporą owacją.

Chwilę później zabrzmiało Wings of Fallen Angel i na arenie pojawił się Christopher Daniels! Został on przywitany potężnym heatem, jednak wyraźnie nie robiło to na nim wrażenia.

Obrazek

Daniels: Czego się nie robi dla pieniędzy! Mógłbym teraz siedzieć sobie w moim pięknym domu, popijając Martini, ale niestety muszę być w tym ohydnym kraju <boo>. Możecie sobie buczeć ile chcecie, ale to nie zmieni faktu, że jestem lepszy od was. Powiedzmy sobie szczerze, co możecie przedstawić swoją osobą? Nie, nie odpowiadajcie, wiem dobrze, że nie możecie przedstawić absolutnie nic! <boo> Do rzeczy, dwa tygodnie temu pozbyłem się na jakiś czas mojego problemu. Rozbiłem na głowie waszego ukochanego mistrza butelkę tego gówna które nazywacie alkoholem. Przynajmniej do czegoś się to przydało. Nawet nie wiecie jakie to było świetne uczucie. Dlaczego uciekłem się do tak drastycznych metod? Jak już wcześniej mówiłem, ja nie zamierzam czekać do żadnego Capitol of Blood na to by skopać mu dupę. To PPV jest tylko po to, by mianować mnie prawowitym mistrzem. Jednak skoro mogę pokazać Mizowi gdzie jest jego miejsce na każdym Hardcore Impact to czemu nie korzystać z takich okazji? Tak też zrobiłem tydzień temu. Uderzyłem go tą butlą tak mocno jak tylko mogłem. Jak widać przyniosło to skutki, ponieważ wasz kochany Miz nie może się dziś pojawić, a zawdzięczacie to tylko i wyłącznie mnie! <boo> Miz, już wkrótce skończy się twoje panowanie. Dwa tygodnie temu mówiłeś, o zazdrości i o mojej teraźniejszości. Teraz ja stoję tu i z pewnością mogę stwierdzić, że mi tego zazdrościsz, a twoja teraźniejszości jest taka, iż musisz siedzieć w domu i patrzeć na mnie jako twarz tej organizacji! To mi jest przeznaczony tytuł i na Capitol of Blood wybrałem Street Fight żeby skopać ci dupsko jeszcze mocniej niż robiłem to do tej pory. Tego wieczoru nigdy nie zapomnisz, gdyż spełnią się twoje najgorsze koszmary. Będziesz na samym dole. I nie moją teraźniejszością nie jest zamartwianie się z kim dziś przegram, gdyż ja już triumfuje i z każdą chwilą jara mnie to coraz bardziej, a na Capitol of Blood zakończę twoje panowanie. Ale nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość, pogadajmy o tym co będzie dziś. Ponieważ dziś mam wyznaczoną walkę z Quackenbushem. Potraktuję to jako rozgrzewkę, taką przystawkę. Nie wiem w ogóle po jaką cholerę Dreamer dał mi tą walkę, przecież ja zabiję tego gościa. A wy będziecie mogli się przyglądać, bo coś podobnego stanie się z waszym pupilkiem Mizem, na Capitol of Blood.

Daniels został pożegnany potężnym buczeniem, lecz wyglądał jakby sprawiało mu to radość. Odchodził na backstage z wielkim uśmiechem na twarzy.

Obrazek

Christy Hemme: Nadchodząca walka to Singapore Cane Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Chicago w stanie Illinois, D.O.C!

D.O.C przywitany mieszaną reakcją. Przeważało buczenie, lecz można było także usłyszeć pozytywne reakcje.

Christy: Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Perry w Oklahomie, Jack Swagger!

Singapore Cane Match

D.O.C vs. Jack Swagger

Obrazek Obrazek

W słupki podtrzymujące konstrukcję ringu wbito po kilka kijów do kendo. Panowie rozpoczęli od zwarcia które wygrał D.O.C. Przeszedł do Headlocku i wykonał Takedown. W parterze Swagger okazał się sprytniejszy i zapiął Armbar, lecz rywal szybko się z tego wydostał i obaj znów byli na nogach. Jack zaatakował serią ciosów, ale został oszołomiony Headbuttem. Następie otrzymał jeszcze Scoop Slam i Leg Drop. 2 count! D.O.C sięgnął po kij, jednak nie trafił z uderzeniem i All American American sprowadził go na kolana poprzez Football Tackle. Wziął kij i zaczął nim okładać przeciwnika po klatce piersiowej. Uderzenia nieprzerwanie lądowały na D.O.C’u aż wreszcie Swagger powalił go potężnym DDT. Wziął kolejny kij i zaczął nim dusić rywala. Gdy ten odpłynął, Jack wszedł na narożnik, ale D.O.C uniknął Senton Bomb. Następnie wyciągnął kolejny kij i potężnie uderzył nim przeciwnika w głowę! Podniósł go i wykonał Fallaway Slam. 2 count. Posadził Swaggera na narożniku i próbował Superplexu, lecz Jack złapał pod rękę kij i zaczął uderzać nim D.O.C’a tak mocno aż ten spadł na matę. All American American korzystając z sytuacji wziął rozpęd, ale nie udał mu się Swagger Bomb gdyż rywal złapał kij i wbił mu go pod brodę, aż ten plunął krwią. Swagger otrzymał jeszcze Big Boot i Splash. 2 count! Następnie Running Seated Senton udany, jednak gdy chciał to powtórzyć rywal usunął się. Kiedy obaj stanęli na nogi Jack próbował powalić przeciwnika Shoulderblockami, ostatecznie udało się to poprzez Spinning Double Leg Takedown. Dołożył Belly to Belly Suplex, ale D.O.C wciąż szybko się podnosił. Jack miał dla niego jeszcze Running Knee Lift, oraz German Suplex. Adrenalina buzowała w jego żyłach, sięgnął po kij i zaczął nim wściekle okładać byłego X-Rules Championa! Pobudził jeszcze publiczność głośnym okrzykiem, a D.O.C przeturlał się pod narożnik. Nie musieliśmy długo czekać, by zobaczyć Swagger Bomb! 2 count! Próba zapięcia Ankle Locku, ale rywal skontrował to w taki sposób, że Swagger przyrżnął głową w narożnik! Oszołomiło go to mocno i D.O.C skorzystał z okazji wykonując Leaping Shoulderblock. Zasygnalizował Chokeslam i już trzymał Jacka w uścisku, jednak ten skontrował na Gutwrench Suplex. Po raz kolejny zapięty Ankle Lock, ale i tym razem D.O.C się wydostał. Od razu próbował Chokeslamu, lecz Swagger sięgnął kij i potężnie przywalił nim rywalowi w głowę! Ten był niesamowicie oszołomiony i Jackowi nie pozostało nic innego jak wykonać Gutwrench Powerbomb! 1…2….3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Jack Swagger!

Jack był wyraźnie zadowolony i cieszył się razem z fanami. Poprosił jeszcze i mikrofon…

Swagger: Mam mętlik w głowie. Co do cholery pieprzy Ohno?! Mówisz, że zabieram ci miejsce? Kradnę należyty ci push? Atakujesz mnie z zaskoczenia i co? Tak chcesz pokazać jaki jesteś świetny? Jakby dobrze na to spojrzeć to pokazałeś jakim jesteś pieprzonym tchórzem! Zamiast przyjść i powiedzieć mi prosto w twarz,, słuchaj człowieku mam z tobą problem widzimy się w ringu i skopię ci dupę’’ to musisz uciekać się do brudnych zagrywek. Tak naprawdę to nic nie zyskałeś, a tylko narobiłeś sobie problemów. Nie wiesz do czego jestem zdolny kiedy jestem wkurwiony. Jednak w przeciwieństwie do ciebie nie szukam jakiś idiotycznych sposobów by rozwiązać mój problem. Proponuję więc walkę, walkę na Capitol of Blood! Mam w dupie to w jakiej to będzie stypulacji, obchodzi mnie jedynie danie ci nauczki. Widać, że jesteś nowy bo z Jackiem Swaggerem nie warto mieć problemu. Chcesz wiedzieć dlaczego? Przekonasz się wkrótce. < cheer>

Swagger odłożył mikrofon i pewnym krokiem udał się na backstage.

Christy: Następne starcie to Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Bostonu w stanie Massachusetts, Conor O’Brian!

Conor nie otrzymał wielkiej reakcji, publiczność nie była nim zainteresowana.

Christy: Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Dayton w stanie Ohio, Kassius Ohno!

Kassius otrzymał wyraźny heat. Kroczył do ringu z mikrofonem.

Ohno: Nie wiem co do cholery myśli sobie Dreamer. Daje mi walkę z jakimś jobberem, kiedy zasługuję na dużo więcej. Widzicie to dokładnie to o czym mówiłem ostatnio. Możesz dawać z siebie wszystko, a jakiś sukinsyn w garniturku stwierdzi, że nie nadajesz się do tego. Nie martw się O’Brian sprawię, że to będzie szybkie, bo muszę załatwić coś ze Swaggerem.

Singles Match

Conor O’Brian vs. Kassius Ohno

Obrazek Obrazek

Ohno wbiegł do ringu i zaczął atakować rywala. Seria ciosów powaliła Conora. Następnie Kassius wszedł na narożnik i wykonał Double Foot Stomp. Podniósł przeciwnika, posłał Irish Whipem na liny i gdy ten się odbił otrzymał Back Body Drop. Podniósł O’Briana, ale natychmiastowo Conor powalił go poprzez Russian Leg Sweep. Dołożył Elbow Drop z wyskoku, lecz nie trafił Leg Dropem. Kilka Headlocków i Wristlocków z obu stron, co zakończyło się Cravate Suplexem dla O’Briana. Kassius posłał rywala w narożnik, ale nie trafił Hero Sidekickiem, a Conor od razu próbował wygrać poprzez Roll Up. 2 count. Chciał zaatakować Ohno jakąś akcją z biegu, jednak nadział się na potężny Elbow Smash. Strasznie go to oszołomiło i otrzymał jeszcze Enzuigiri, po czym oparł się o narożnik. Kassius skorzystał z okazji i wykonał Hero Sidekick. 2 count. Wszedł na narożnik, ale nie trafił Moonsaultem. O’Brian błyskawicznie wykonał Leg Drop, po czym podniósł przeciwnika i dołożył Neckbreaker. 2 count. Następnie zapiął Butterfly Lock, lecz Ohno szybko się z niego wydostał i wykonał Springboard Moonsault! 2 count. Wszedł na narożnik, lecz zatrzymał go tam Conor, nie zdążył nic zrobić, gdyż Kassius poczęstował go Tornado DDT! Ustawił się w narożniku i czekał aż O’Brian się podniesie, gdy ten stanął już na nogi, otrzymał potężny Cyclone Kick! Ohno zasygnalizował koniec i wykonał rywalowi Rubik’s Cube! 1….2…3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Kassius Ohno!

Kassius wziął mikrofon od Christy i zaczął przemawiać….

Ohno: Swagger, rusz dupę do ringu, mamy parę spraw do omówienia.

Nie trzeba było długo czekać by na rampie zjawił się Jack Swagger. Szybko i zdecydowanie udał się w stronę ringu.

Swagger: Nie wiem czego ty jeszcze chcesz. Nie wyraziłem się jasno? Ty i ja na Capitol of Blood. Skopię ci tam dupę, pokaże również gdzie jest twoje miejsce i wszystko będzie jasne.

Ohno: No to jest chyba jakiś pieprzony żart. Myślisz, że wołałem cię tu po to byś opowiadał te swoje śmieszne historyjki? Ja wiem, ty wiesz i wszyscy inni wiedzą, że moje miejsce jest na samym szczycie!<heat> Dwa tygodnie temu nie mówiłem ci tego prosto w oczy, więc powiem to teraz. Chcesz wiedzieć dlaczego? Dlaczego pozbawiłem cię szans na tytuł dwukrotnie? Już nawet nie chodzi o to, że dostajesz push za nic, mam zamiar cię wykorzystać. Wykorzystam cię by dostać się na sam szczyt tej organizacji. Nie pozwolę by i tu spotykało mnie to co wcześniej. Teraz jest mój czas! Czas Kassiusa Ohno!<heat> Ty jesteś tylko drobną przeszkodą. Dlatego akceptuję twoje wyzwanie. Mam coś do udowodnienia Dreamerowi. Mam również coś do udowodnienia tobie. Nie zawsze warto być dzieckiem szczęścia Jack. Bo to szczęście łatwo może się odwrócić w najgorszy koszmar.

Swagger: Czekaj no moment. Wykorzystałeś mnie? To są jakieś cholerne żarty. Atakujesz mnie dwukrotnie, zabierając mi szansę na pas i nazywasz to wykorzystaniem? Ja wywnioskowałem, że masz ze mną jakiś problem. Jednak już za późno na wyjaśnianie o co w tym wszystkim chodzi. Teraz już widzę, że twój problem nie dotyczy mnie, nie dotyczy Dreamera, on dotyczy ciebie samego. Zawsze przerastały cię twoje własne cele. Może dlatego nigdy nie osiągnąłeś nic w największej federacji w tym biznesie. To cię po prostu przerastało. Podobnie jest teraz, bo już na pierwszej gali dostałeś szansę na tytuł i co się stało? Nie sprostałeś swoim ambicjom jak zwykle.

Ohno: Ja nie sprostałem swoim ambicjom? Brzmi jakbyś spoglądał w lustro Jack. Może opowiesz tym ludziom wzruszającą historię człowieka, który jednego dnia był na szczycie, by rok później przegrywać z komikami. Może wiesz o kogo mi chodzi? Dla wszystkich którzy nie wiedzą, nazywa się on Jack Swagger. Tak Jack, to właśnie ty. Może wyjaśnisz mi gdzie jest fenomen takiego upadku?

Swagger: Widzisz Ohno, najwyraźniej jesteśmy tutaj w tym samym celu. Chcemy dostać miejsce na szczycie które nam się należy. Jednak nasze drogi się skrzyżowały i teraz trzeba rozstrzygnąć który jest lepszy. Szkoda, że wybrałeś złą drogę, bo na Capitol of Blood poleje się krew.

Ohno: Może i się poleje, ale będzie to twoja krew. Masz rację jesteśmy tu w tym samym celu, ale ja w przeciwieństwie do ciebie muszę od początku walczyć o należne mi miejsce kiedy ty dostajesz szansę za szansą. To mnie najbardziej denerwuje. Zapłacisz za to Jack, zapłacisz za to, że jesteś traktowany jak małe dziecko w tej federacji, taki mały rozpieszczony bachor. Mam jednak dla ciebie wiadomość. Czas dorastać.

Panowie patrzyli na siebie wściekle i wtedy na rampie pojawił się Tommy Dreamer!

Obrazek

Dreamer: Dosyć tego przedstawienia. Nie oczekuje tu wiecznego pierdolenia o niczym tylko krwawych walk! Oczywiście możecie się zmierzyć na PPV, jednak to PPV nazywa się Capitol of Blood, więc dostaniecie stosowną stypulacje. First Blood Match!

Po tych słowach Dreamer udał się na backstage, a Swagger i Ohno nadal stali w ringu wściekle się na siebie patrząc.

Na zapleczu Christy Hemme przeprowadzała wywiad z Mikiem Quackenbushem

Christy: Mike, dziś czeka cię wielkie wyzwanie, podejmujesz pretendenta do pasa World Hardcore Championship. Jakie są twoje odczucia?

Mike: Widzisz Christy, dziś jest moja szansa. Szansa by udowodnić na co mnie naprawdę stać. To zwycięstwo dwa tygodnie temu sprawiło, że teraz jestem głodny sukcesów. Pierwszy sukces odniosę dziś.

Christy: A co powiesz o swoim rywalu, Christopherze Danielsie? Wydaje się być bardzo niebezpieczny.

Mike: Daniels jest groźny tylko z pozoru. Ucieka się do atakowania ludzi z zaskoczenia i ja mam uważać, że jest groźny? Nie sądzę. Oczywiście jest on bardzo dobrym wrestlerem, jednak ja dziś udowodnię, że jestem lepszy.

Christy szybko pobiegła na ring zapowiadać kolejną walkę a Quackenbush udał się do swojej szatni.

Christy: Kolejna walka to No DQ Match, a jego stawką będzie X-Rules Championship! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Preston w Anglii, Wade Barrett!

Wade przy pozytywnej reakcji szedł do ringu skupiony, lecz można było dostrzec lekki uśmiech na jego twarzy.

Christy: Jego rywal pochodzi z Brooksville na Florydzie, X-Rules Champion, Bray Wyatt!

Bray przy mieszanej reakcji szedł do ringu skupiony. Fani chcieli przybijać z nim piątki, ale ten nie był do tego skory.

X-Rules Championship No DQ Match

Bray Wyatt (c) vs. Wade Barrett

Obrazek Obrazek

Oboje od razu ruszyli na siebie i zaczęła się wściekła wymiana ciosów. Zwycięsko wyszedł z niej Wyatt, który kontynuował serię ciosów. Następnie atakował przeciwnika stompami i dołożył Elbow Drop. Anglik wyślizgnął się z ringu, a Bray podążył za nim. Chciał już go dopaść, ale Barrett chwycił krzesełko i wbił mu je w brzuch, potem w plecy i na koniec potężnie uderzył w głowę! Wyciągnął spod ringu drut kolczasty i wrzucił go do środka. To samo zrobił z rywalem. Do kwadratowego pierścienia wziął jeszcze ze sobą krzesełko. Wszedł na narożnik, ale próba Diving Elbow Drop zakończyła się niepowodzeniem. Gdy obaj znaleźli się na nogach Wyatt zaatakował Clotheslinem. Następnie Irish Whip w narożnik i udany Corner Splash. Wade jeszcze trzymał się na nogach, a Bray po raz kolejny próbował Corner Splashu, jednak tym razem Barrett się odsunął. Błyskawicznie spróbował zakończyć walkę poprzez Roll Up, ale zakończyło się 2 countem. Brytyjczyk uniknął Clothesline’u i wykonał Back Body Drop. Wyatt szybko się podniósł, lecz błyskawicznie otrzymał Neckbreaker. Wade wyszedł z ringu, by wziąć jakiś przedmiot. Tym przedmiotem okazał się być kosz na śmieci. W ringu Barrett chciał zaatakować rywala koszem, ale ten się schylił i trafił Wade’a Big Bootem prosto w twarz! Dołożył Short Arm Clothesline, po czym wyrzucił przeciwnika z ringu. Rzucił go w barykadę i chciał go trafić Spearem, ale Barrett się odsunął i Bray rozwalił barykadę! Na trybunach było słychać chanty ,,Holly Shit!’’, Wade wczołgał się do ringu, a do Wyatta podbiegli lekarze. Zaczęli go podnosić, ale ten odepchnął ich i wrócił do ringu. Tam natychmiast został powalony potężnych Chairshotem w głowę! 2 count. Anglik nie mógł uwierzyć, że walka się nie zakończyła. Wszedł na narożnik i wykonał Diving Elbow Drop! 2 count! Barrettowi powoli zaczynało brakować pomysłów. Zasygnalizował Bull Hammer Elbow. Został on jednak skontrowany na Scop Power Slam! Wyatt dołożył jeszcze Senton Bomb, a następnie chwycił Wade’a pod Swinging Reverse STO, lecz ten się wywinął, Bray szybko odbił się od lin, jednak nadział się na Winds of Changes! 2 count! Barrett wyniósł rywala pod Watseland, ale ten się wydostał, jednak nadział się na potężny Back Kick oraz Chairshot w głowę! Anglik założył Bray’owi kosz na śmieci na głowę, po czym ustawił go w narożniku. Wziął drut kolczasty i przywiązał nim przeciwnika do narożnika. Następnie wziął krzesło i zaczął nim uderzać w głowę Wyatta która była w koszu! Ogromna seria potężnych Chairshotów lądowała na X-Rules Champie! W końcu padł, a Wade zdjął kosz z jego głowy. Ta była cała we krwi. Szykował się do Watseland kiedy znikąd pojawił się R-Truth! Wymierzył kompletnie zdezorientowanemu Barrettowi Shut Up! Truth wyraźnie zadowolony z siebie odszedł z areny, a Wyatt ostatkiem sił doczołgał się do nieprzytomnego rywala. 1…2…3

Christy: Zwycięzcą i nadal X-Rules Championem zostaje Bray Wyatt!

Nie zdążył się on dobrze pozbierać, a na rampie pojawił się D.O.C Wbiegł szybko do ringu i wykonał Wyattowi Chokeslam! 1…2…3 mamy nowego mistrza X-Rules! D.O.C był wyraźnie zadowolony z siebie, ale miał coś jeszcze do powiedzenia.

D.O.C: Myśleliście, że sobie odpuszczę co? Jeśli tak to gówno wiecie. Miałem pas i gdyby nie ten skurwiel Wyatt to miałbym go ciągle. Ale dziś wracam i jestem silniejszy niż byłem. Mam z głowy tą małą pizdę Kidda, teraz mam również z głowy Wyatta. Mam to co chciałem, a jest to pas X-Rules. Może wam się to podobać lub nie, ale będę mistrzem bardzo długo <heat>. Nie obchodzi mnie kto będzie próbował zabrać mi to cudeńko, zrobię z nim to co zrobiłem z dotychczasowymi konkurentami. Wyeliminuję go.

D.O.C opuścił arenę z pasem X-Rules uniesionym w górę. Publiczność nagrodziła go mocnym buczeniem, natomiast Wyattem zajęli się lekarze.

Wyświetlone zostało promo Capitol of Blood! Dowiedzieliśmy się z niego, że gala odbędzie się 24 marca w Paryskiej Hali Bercy.

W biurze Tommy’ego Dreamera ujrzeliśmy wyraźnie zdenerwowanego Christophera Danielsa.

Daniels: Gdzie ten skurwysyn?! Od tego chyba w końcu jest żeby siedzieć w tym zasranym biurze i słuchać co mam mu do powiedzenia!

<Do biura wchodzi Dreamer>

Dreamer: Człowieku czego ty znowu chcesz. Masz walkę i to już za chwilę, więc wypierdalaj z mojego biura i lepiej spisz się dzisiaj dobrze jeśli chcesz zobaczyć swoją wypłatę.

Daniels: Czy ty śmiesz mi grozić? Zdajesz sobie chyba sprawę, że rozmawiasz z przyszłym World Hardcore Championem? Powinieneś sprawić żebym czuł się jak najlepiej, a co robisz? Opierdalasz się chuj wie gdzie, zamiast siedzieć w tym pierdolonym biurze i słuchać czego chce.

Dreamer: Jakbyś nie wiedział, to jesteś moim pracownikiem i w każdej chwili mogę ci zabrać twojego shota. Gówno mnie obchodzi co o mnie myślisz i czego chcesz, bo jeśli to narzekania typu ,, herbata była zimna’’ to szczerze mam to w dupie. Teraz wypierdalaj z mojego biura mam ważniejsze rzeczy na głowie niż słuchanie twoich narzekań.

Daniels wściekły opuścił biuro, a Dreamer spokojnie usiadł w fotelu i wykonał do kogoś telefon.

Christy: Następna walka to Singles Match! Wchodzący jako pierwszy pochodzi z West Lawn w Pennsylvanii, Mike Quackenbush!

Mike przy pozytywnej reakcji, uśmiechnięty udawał się do ringu przybijając piątki z fanami.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Sin City, Christopher Daniels!

Daniels otrzymał potężny heat i z drwiącym uśmiechem podążał do ringu.

Singles Match

Mike Quackenbush vs. Christopher Daniels

Obrazek Obrazek

Rozpoczęło się od zwarcia z którego zwycięsko wyszedł Daniels. Zapiął Headlock, ale Mike szybko się wydostał i trzymał Chrisa w Wristlocku. Ten jednak spektakularnie się wydostał i powalił rywala Shoulderblockiem. Odbił się od lin, ale nadział się na Arm Drag, Quackenbush błyskawicznie próbował Standing Moonsaultu, jednak trafił na kolana przeciwnika. Daniels szybko się podniósł i wykonał Snap Suplex. Posłał rywala w narożnik i poczęstował go Running High Knee. Mike ledwo trzymał się na nogach, więc Chris jeszcze raz spróbował tej samej akcji, ale tym razem przeciwnik przerzucił go nad sobą, tym samy wyrzucając go z ringu. Quackenbush chwilkę odsapnął, po czym wszedł na narożnik i wykonał Diving Crossbody poza ring! Wrzucił rywala do ringu, lecz sam nie zdołał tam wejść gdyż otrzymał Baseball Slide. Następnie Daniels wyskoczył na krawędź ringu i poczęstował przeciwnika Springboard Moonsaultem! Obaj wrócili do ringu gdy sędzia doliczył do 6. Już w kwadratowym pierścieniu Chris próbował Suplexu, ale Mike skontrował na Neckbreaker. 2 count. Odbił się od lin, lecz trafił prosto na Dropkick od Danielsa. Quackenbush szybko wstał, jednak równie szybko został powalony poprzez STO. Chris błyskawicznie chciał wykonać Springboard Moonsault, lecz kiedy zauważył, że rywal się odsunął wylądował na nogach, a Quackenbush poczęstował go Enzuigiri oraz Monkey Flipem, a na koniec dołożył Bulldog. Posadził rywala na narożniku, ale Daniels odepchnął go nogą i wykonał Tornado DDT! 2 count! Próba zapięcia Crossface przez Fallen Angela przerolowana na Small Package. 2 count. Daniels szybko wymierzył przeciwnikowi Standing Side Slam. Następnie wyniósł go pod Powerbomb, ale ten skontrował na Hurricanrane, przez którą Chris przyrżnął głową w narożnik, po czym otrzymał German Suplex. Quackenbush wszedł na narożnik, jednak Daniels skorzystał z okazji i wykonał mu Fall From Grace! 2 count! Fallen Angel podniósł przeciwnika i próbował Reverse STO, ale Quackenbush zablokował to i sam poczęstował rywala Brainbusterem! Następnie wszedł na trzecią i mamy High Angle Senton Bomb! Posłał Chrisa w narożnik, lecz ten uniknął Corner Clothesline’u i próbował skończyć walkę Roll Upem. 2 count! Gdy obaj stanęli na nogi, Mike wymierzył potężne Enzuigiri, po którym Daniels zaczął się chwiać. Quackenbush odbił się od lin, jednak nadział się na Spin-out Powerbomb! Następnie Fallen Angel błyskawicznie zapiął Crossface. Mike długo walczył i w końcu doczołgał się do lin. Gdy tylko wrócił na nogi Chris zaskoczył go Reverse STO, po czym natychmiast zapiął Koji Clutch! Ponownie Quackenbush walczył z bólem, aż wreszcie podniósł się razem z Danielsem i jakimś cudem wykonał mu Black Tornado Slam! Obaj wolno wstawali. Kiedy byli już na nogach Christopher został wysłany w narożnik i trafiony Corner Clotheslinem, po którym otrzymał jeszcze Bulldog. Mike dołożył Hurricanrane oraz Springboard DDT! 2 count! Wyniesienie pod Quackendrivera, ale kontra i zobaczyliśmy Neckbreaker! Daniels wszedł na narożnik i chciał wykonać Best Moonsault Ever, był już w powietrzu kiedy idealnie przechwycił go Quackenbush i wymierzył Powerbomb! Publiczność skandowała ,,This is awesome!’’ Mike wszedł na narożnik, ale Chris zaczął go zasypywać lawiną ciosów. Również stanął na narożniku, lecz Quackenbush w jakiś niesamowity sposób przewinął się nad nim i powalił go na ring Reverse Frankensteinerem! Próbował zapiąć Chikara Special, ale Daniels odepchnął go na liny, jednak nie trafił szarżą i wyleciał z ringu. Otrzymał jeszcze piękny Suicide Dive! Obaj wrócili do kwadratowego pierścienia. Tam Chris szybko powalił przeciwnika poprzez Running Neckbreaker. Ponownie posadził Quackenbusha na narożniku i sam też tam wszedł. Zasygnalizował koniec i zobaczyliśmy Sidewalk Slam z narożnika! 2 count! Fallen Angel nie mógł uwierzyć w to co się stało. Znów wszedł na narożnik, lecz nie trafił z Best Moonsault Ever i Mike błyskawicznie przeszedł do Chikara Special! Chris nie mógł wytrzymać z bólu, jednak ostatkiem sił doczołgał się do lin. Obaj ledwie stali na nogach, Daniels chciał wykonać Running Clothesline, ale Quackenbush się odsunął i Christopher trafił sędziego. Ten padł, a Mike błyskawicznie chciał wymierzyć Quackendrivera, lecz Daniels skontrował i mamy Angel’s Wings! Przypiął i pewnie uzyskałby 3 count gdyby miał kto liczyć. Wstał bezradny i wtedy spod ringu wyszedł The Miz! Zaszedł zupełnie zdezorientowanego Chrisa od tyłu i wykonał mu Skull Crushing Finale! Awesome One wrócił do miejsca w którym znajdował się wcześniej, a sędzia powoli dochodził do siebie. Quackenbush doczołgał się do nieprzytomnego Danielsa i położył na nim rękę. 1…..2……..3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Mike Quackebush!

I tak zakończył się Hardcore Impact, obrazkiem cieszącego się Quackenbusha oraz widokiem ledwie przytomnego Danielsa.

Ostatnio zmieniony ndz mar 03, 2013 11:50 am przez KlawyRamzes, łącznie zmieniany 1 raz

Low carder
Awatar użytkownika

It's Time!! Na samym początku, chciałbym powiedzieć, że masz fajny roster, z którego można wiele wycisnąć. Walki u ciebie są długie, tak jak lubię. Segmenty i spicze zaś jeszcze lepsze od walk i za to masz ogromnego plusa. Co do estetyki to się nie ma o co przeczepić, bo wszystko jest ładne i czytelne. Cieszę się, że promujesz Christophera Danielsa, ponieważ jest on jednym z najlepszych Wrestlerów, świata. To samo tyczy się Miza. Podoba mi się feud Swaggera z Ohno, w ogóle podoba mi się postać Chrisa Hero. No nic. Powodzenia w dalszym pisaniu.

Star
Awatar użytkownika

Kolejna gala utwierdzająca mnie w przekonaniu, że świetnie wykonujesz swoją robotę. Kolejna gala utrzymująca się na bardzo dobrym poziomie, masz wyraźną tendencję zwyżkową. Ładnie ułożona estetycznie, nie można się do niczego przyczepić. Bardzo mi się podoba jak prowadzisz feud Danielsa i Miza, z Danielsa właśnie potrafisz wycisnąć niemal maksimum i dobrze, bo to bardzo charakterystyczna i ciekawa postać. Zaroxxiłeś pod względem walk, każda z nich była odpowiedniej długości a Main Event przerósł nawet moje oczekiwania. Dwóch znakomitych technicznie zawodników i zaskoczyło mnie zwycięstwo Quackenbusha, oczywiście pozytywnie, dobra promocja dla niego. D.O.C po raz kolejny mistrzem X-Rules, podoba mi się prowadzenia tego pasa, o to w nim chodzi :D Cóż, czekam na kolejną galę no i powodzenia w pisaniu :D

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 8/10
Ceny biletów: Odpowiednie
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 8,5/10
Ocena walk: 8,5/10

Ocena gali: 8,5/10

Po raz kolejny gala federacji Hardcore Haeven nie zawiodła pokładanych w niej nadziei. Walki znowu były na bardzo dobrym poziomie, szczególnie dwie ostatnie. Ponadto widzom bardzo podoba się otoczka walk. Fani wspaniale zareagowali na powrót The Miza.

Wypowiedź jednego z fanów: "Ciekawe czy zatrudnią kogoś nowego po rozpadzie tych innych federacji. Przydałoby się kilku zawodników. Miz jest niesamowity i cieszę się, że nic mu się nie stało po tym napadzie Danielsa."

Przychód: 210540 $

Wydatki:
Hala: 29000 $
Pensje: 194000 $
Premie: 18000 $
Szpital:
-Bray Wyatt tydzień przerwy od występów

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Praktycznie mogę podpisać się pod słowami Gudki. Kolejna, bardzo fajna gala. Zauważyłem taką małą drobnostkę. Daniels chyba zawsze pije Appletini, a nie Martini :D Ale to bez znaczenia. Fajny początkowy speech od Chrisa, całkiem przyjemnie się czytało. Walki piszesz bardzo dobrze, każda była spoko, do tego niezłe segmenty jak ten z Kisussem Ohno. Dobry pomysł z tym pasem, bronionym 24 godziny na dobę. Juz teraz skorzystał z tego DOC :) Ramzezie robisz całkiem fajne epizody, trzymasz formę i oby tak dalej. Fajny roster ogólnie masz :P

Superstar
Awatar użytkownika

Tym razem newsów nie daje, bo nie mam ochoty żeby je pisać. Materiałów też niezbyt wiele, więc poniżej podaję kartę na kolejny Hardcore Impact :D

Singles Match

Tyson Kidd vs. R-Truth

Singles Match

Mike Quackenbush vs. D.O.C

4 Men Over The Top Rope Challenge

Epico vs. Conor O'Brian vs. Wade Barrett vs. ???

No DQ Tornado Tag Team Match

The Miz & Jack Swagger vs. Christopher Daniels & Kassius Ohno

Superstar
Awatar użytkownika

Kolejna gala zdecydowanie na plus. Co ja mogę tutaj powiedzieć, wykonujesz swoją pracę bardzo dobrze i na każdej gali to doskonale widać. Segmenty są naprawde dobre i nie mam się do czego przyczepić. A walki także są naprawde dobre. W main evencie wyciśnąłeś naprawde sporo z tych zawodników i wyszło to naprawde dobrze. Pozostałe pojedynki także wypadły fajnie. Ciekawie prowadzone feudy. Co ja mogę powiedzieć, tylko pochwalić i zachęcać do dalszego wysiłku.

Powodzenia w dalszej pracy i zapraszam do siebie :>.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna