Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr sie 15, 2018 3:33 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Hardcore Impact #5

Obrazek

Miejsce: Hala Spodek w Katowicach
Cena Biletów: 60$ miejsca na trybunach, 70$ miejsca na płycie hali

Już na początku gali zobaczyliśmy obraz z backstage’u. Miz szedł w kierunku swojej szatni, kiedy znienacka zaatakował go Christopher Daniels! Zaczęła się ostra wymiana ciosów. Miz wbił Danielsa w ścianę i zaczął wbijać mu się barkiem w brzuch. Chris wsadził mu palec w oko, po czym wziął leżące obok krzesło i przywalił nim Mizowi w głowę! Chciał go dalej maltretować, ale wtedy pojawił się roster Hardcore Heaven wraz Tommym Dreamerem i odciągnęli Danielsa od ledwo przytomnego Hardcore World Championa.

Został wyświetlony skrót wydarzeń z poprzedniej tygodniówki, m.in. powrót Miza, a także słowne starcie Swaggera i Ohno.

Następnie przenieśliśmy się do ringu, gdzie z mikrofonem stał Tommy Dreamer.

Obrazek

Dreamer: Miz, Daniels mam dość waszych wybryków. Macie walkę na Capitol of Blood, a wciąż atakujecie siebie nawzajem. Może i jest to hardcorowa federacja, ale stawiamy tu na walki, a nie na śmieszne potyczki na zapleczu. Mało tego macie się dziś okazję by się wykazać. Otóż Miz w drużynie z Jackiem Swaggerem podejmą Christophera Danielsa i Kassiusa Ohno. Będzie to Tornado Tag Team Match i to bez dyskwalifikacji! Wyszalejcie się, bo po tej walce macie zakaz atakowania siebie nawzajem. Jeśli złamiecie ten zakaz to poniesiecie konsekwencje. Przejdźmy może do rzeczy przyjemniejszych. Hardcore Heaven już od dawna poszukiwało sponsora. Wreszcie dostaliśmy ofertę od firmy Nerwia S.A! Po dokładnym rozpatrzeniu podpisaliśmy kontrakt. Tak, więc jeśli ktoś z was martwił się o finanse swojej ukochanej federacji to mogę śmiało powiedzieć, że nie ma, o co. Teraz ostatnia sprawa, a mianowicie Capitol of Blood. R-Truth zaatakował dwa tygodnie temu Wade’a Barretta. Nie wiem, jaki miał w tym cel, ale będę oczekiwał od niego wyjaśnień. Zapewne wyjaśnień oczekuje również sam Barrett, więc może otrzyma je na Capitol of Blood. Panowie zmierzą się ze sobą już 24 marca w starciu bez dyskwalifikacji. Zauważyłem, że mamy duży bałagan, jeśli chodzi o pas X-Rules. Sam już powoli zaczynam się gubić i wkrótce po prostu nie będę wiedział, kto jest mistrzem. Dlatego na PPV D.O.C będzie bronił tytułu w Triple Threat Matchu, a jego rywalami będą Tyson Kidd i Bray Wyatt. Na koniec najważniejsze. Na Capitol of Blood pojawi się prezes organizacji Pan Piotr Nowak!! To by było na tyle, a teraz rozkoszujcie się kolejnym Hardcore Impact!

Obrazek

Christy Hemme: Pierwsza walka dzisiejszego wieczoru to Singles Match! Wchodzący do ringu, jako pierwszy pochodzi z Chicago w stanie Illinois, X-Rules Champion, D.O.C

D.O.C otrzymał wyraźny heat. Pokazywał dobitnie, że to on jest mistrzem, podszedł nawet do jednego z fanów w pierwszym rzędzie i pokazał mu pas.

Christy: Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z West Lawn w stanie Pensylvania, Mike Quackenbush!

Mike przy bardzo pozytywnej reakcji kroczył do ringu przybijając piątki z fanami.

Singles Match

D.O.C vs. Mike Quackenbush

Obrazek Obrazek

Mike szukał technicznego zwarcia, ale D.O.C błyskawicznie go odpychał. Wreszcie obaj znaleźli się w narożniku i tam X-Rules Champion wyprowadził serię ciosów. Następnie Irish Whip do przeciwległego narożnika i potężny Corner Clothesline. Wyniósł rywala na bark, lecz ten się wydostał i wykonał Dropkick w plecy. Próbował Monkey Flip, jednak D.O.C okazał się na tyle silny, że wyniósł go w powietrze i wyrzucił poza ring. Wyszedł za Quackenbushem i wymierzył Fallaway Slam na podłogę! Wrzucił Mike’a do kwadratowego pierścienia i tam zaczął go zasypywać serią kopnięć. Posłał go w narożnik, ale nie trafił Corner Splashem i Quackenbush błyskawicznie próbował wygrać poprzez Roll-Up. 1 count. D.O.C nie mógł trafić Clotheslinem, rozpędzał się coraz bardziej odbijając się od lin aż w końcu nadział się na Enzuigiri. Mike dołożył jeszcze kilka kopnięć w nogi, a na koniec Springboard DDT! Nie tracąc czasu próbował jeszcze Springboard Moonsaultu, lecz nadział się na kolana rywala. Ten błyskawicznie zwietrzył okazję i wykonał Back Suplex, po czym odbił się od lin i dołożył Running Seated Senton. 2 count. Wspiął się na narożnik, ale szybko został sprowadzony na matę poprzez Frankensteiner! Obaj byli na nogach, Quackenbush nie trafił Dropkickiem, a D.O.C powalił go Leaping Shoulder Blockiem. Irish Whip, ale Mike uniknął Clothesline’u, wepchnął rywala w narożnik i wykonał mu Corner Clothesline, po czym dołożył Bulldog. Następnie próbował Suplexu, lecz D.O.C zablokował tą próbę i sam wyniósł rywala pod Suplex, jednak ten skontrował na Inverted DDT! Szybko wszedł na narożnik i dołożył High Angle Senton Bomb! 2 count! D.O.C sprytnie wyturlał się z ringu, lecz Quackenbush nie tracił czasu i poczęstował go Suicide Divem! Obaj wrócili do ringu i tam X-Rules Champion wymierzył potężny Elbow Smash, po czym powalił przeciwnika Big Bootem. Pogestykulował trochę w stronę fanów, a następnie chwycił Mike’a pod Chokeslam, jednak ten skontrował na Hurricanrane. Próbował wynieść rywala pod Quackendriver, lecz miał za mało siły. D.O.C odbił się od lin, ale nie trafił Running Splashem i Quackenbush błyskawicznie zapiął Chikara Special! X-Rules Champion walczył z bólem, a wydawało się, że Mike zaciska chwyt coraz mocniej. Wreszcie D.O.C złapał się liny i Quackenbush był zmuszony go puścić. Kiedy oboje stanęli na nogach D.O.C zaczął zasypywać przeciwnika serią Headbuttów. Oparł rywala o narożnik i trafił Corner Splashem! Mike wydawał się być bezbronny, D.O.C po raz kolejny wyniósł go pod Chokeslam, jednak ten skontrował na DDT! Obaj powoli się podnosili, Mike opierał się o narożnik i kiedy rywal stanął na nogach chciał zaatakować szarżą, lecz nie trafił i przyrżnął ramieniem w stalowy słupek. Quackenbush wyczuł okazję i wykonał Roll Up! 1….2….3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Mike Quackenbush!

Mike szybko wyturlał się z ringu, a D.O.C wyraźnie wściekły poszedł po mikrofon.

D.O.C: Co to do cholery miało być? Quackenbush, ciesz się, że spieprzyłeś z ringu, bo zniszczyłbym cię tak, że już nigdy nie stanąłbyś na nogach. Nie chodzi mi jednak o twoje szczęśliwe i nieuczciwe zwycięstwo. Chodzi mi o Capitol of Blood. Nie rozumiem, czemu muszę bronić swojego pasa. Pokonałem zarówno, Kidda jak i Wyatta w starciu o ten pas. Ale rozumiem, skoro Dreamer chce pomniejszyć swój roster, w końcu, kto lepiej zakończy kariery tych dwóch idiotów niż ja?<boo> Nie oddam tego pasa nigdy czy tego chcecie czy nie! <boo> Capitol of Blood to tylko drobny przystanek.

Wyświetlone zostało promo Capitol of Blood, które odbędzie się już 24 marca!

Christy: Kolejna walka to 4 Men Over The Top Rope Challenge! Wchodzący do ringu, jako pierwszy pochodzi z San Juan w Puerto Rico, Epico!

Epico przy mieszanej reakcji udawał się do ringu. Na jego twarzy widać było skupienie.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z St. Petersburgh na Florydzie, Conor O’Brian!

Conor otrzymał lekki heat, a reszta widzów zgromadzonych na hali nie była zainteresowana jego postacią.

Christy: Ich rywalem będzie pochodzący z Preston w Anglii, Wade Barrett!

Wade został przywitany cheerem, po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Christy: Ich rywalem będzie……

Wtedy na chwilę nastała cisza, po pewnym czasie wybrzmiało Longnecks & Rednecks i na arenie przy ogromnym popie pojawił się James Storm! Po drodze do ringu przybijał piątki z fanami i popijał piwo.

4 Men Over The Top Rope Challenge

Epico vs. Conor O’Brian vs. Wade Barrett vs. James Storm

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Storm zaczął z ogromnym impetem. Rozpoczął od serii Clothesline'ów dla każdego przeciwnika, następnie wykonał Irish Whip na Barrecie i dołożył Back Body Drop. Ruszył z serią ciosów na Epico, rzucił go w narożnik i trafił Corner Clotheslinem. O’Brian chciał go zaatakować od tyłu ale Cowboy się odsunął i Conor trafił barkiem w Epico. James od razu powalił O’Briana Back Suplexem, a wtedy Wade wspiął się na narożnik i dołożył Diving Elbow Drop. Portorykańczyk chciał zaskoczyć Storma Hurricanraną, lecz ten skontrował na Powerbomb! Rywal oparł się o liny a Cowboy trafił go Clotheslinem tak, że ten prawie wyleciał z ringu, ale udało mu się zostać na krawędzi. Zaplątał nogi wokół głowy Jamesa i próbował go wyrzucić z ringu, lecz ten okazał się na tyle silny, że wrzucił go z powrotem do ringu. W międzyczasie Barrett obijał O’Briana. Atakował go ciosami i kopnięciami na przemian. Irish Whip i potężny Elbow Smash w głowę Conora. Brytyjczyk zapiął Abdominal Strech, ale na nogi stanął Epico który odbił się od lin i wykonał Dropkick na Barrecie i O’Brianie. Następnie posadził Conora na narożniku, jednak otrzymał Back Suplex od Storma który dołożył jeszcze Last Call Superkick na ,,The Ascension’’ i ten wypadł z ringu! Pozostało trzech. Storm pobudzał fanów, a wtedy Wade zaatakował go Big Bootem. Wszedł na narożnik, lecz nadział się na Frankensteinera od Epico! Portorykańczyk próbował dołożyć jeszcze Springboard Crossbody, lecz trafił prosto na Samoan Drop od Cowboya! James nie tracił czasu i wyniósł rywala pod Eye of Storm, jednak ten skontrował na Neckbreaker. Nie cieszył się długo, gdyż szybko został powalony Pumphandle Slamem przez Wade’a. Brytyjczyk próbował się pozbyć rywala z ringu, ale ten desperacko trzymał się lin. Barrett już był bliski sukcesu, kiedy znienacka pojawił się, Storm i wykonał mu Double Knee Backbreaker! Nie trzeba było długo czekać, a Cowboy otrzymał potężne Springboard Tornado DDT od Epico! Próbował on kolejnego Springboardowego ataku, lecz otrzymał Dropkick od Wade’a i wyleciał z ringu! Storm szybko próbował Clothesline’u, jednak nadział się na Back Kick oraz Short Arm Clothesline. Barrett wszedł na narożnik, ale próba Diving Elbow Dropu zakończyła się niepowodzeniem i Cowboy błyskawicznie zapiął Sharpshooter! Szybko zdał sobie sprawę, że nic mu to nie da i puścił uchwyt. Zasygnalizował Last Call Superkick, lecz Brytyjczyk skontrował na Winds of Change! Wyniósł przeciwnika na barki i próbował wyrzucić go z ringu, ale Storm się oswobodził i wyrzucił rywala za liny. Wade zdołał się utrzymać, jednak otrzymał Last Call Superkick i wypadł z ringu!

Christy: Zwycięzcą zostaje James Storm!!

James wziął butelkę piwa i świętował z fanami, kiedy z zaskoczenia zaatakowali go Epico i Conor O’Brian! Seria ciosów i kopnięć lądowała na Stormie. Wreszcie podnieśli Cowboya, ale tylko po to by O’Brian mógł wykonać mu Running Single Leg Dropkick. Następnie Conor postawił Jamesa na nogach, a Epico wykonał mu Backstabber! Oboje opuścili ring przy sporym heacie, lecz mimo to wyglądali na zadowolonych.

Promo Main Eventu w którym zobaczymy No DQ Tornado Tag Team Match!

Nie musieliśmy długo czekać by usłyszeć ,,I Came To Play’’ i na rampie pojawił się The Miz! Szedł do ringu przybijając piątki z fanami, a ci nagradzali go sporym popem.

Obrazek

The Miz: To wspaniałe uczucie stać tutaj kiedy wiem, że dziś będę miał okazję skopać dupsko Danielsa. <cheer> Chris myślał, że mnie wyeliminował i tytuł sam wpadnie w jego ręce. Jak to on szukał drogi na skróty. Niestety dla niego póki ja jestem posiadaczem pasa on go nawet nie dotknie. Widzisz Chris, jeden cios butelką niczego nie załatwia. Wręcz przeciwnie on pogarsza twoją sytuację. Wcześniej byłem tylko wkurwiony twoim idiotyzmem i sposobami jakimi próbujesz na mnie wpłynąć. Natomiast teraz….. Można powiedzieć, że czuję coś zupełnie innego. Nie da się tego opisać słowami. Przekonasz się o moich uczuciach, ale nie dzisiaj, nie jutro, ani nie na następnym Hardcore Impact. Przekonasz się tam gdzie to wszystko się zakończy, czyli na Capitol of Blood. Wiesz Chris, ta zazdrość o której już wspominałem musi działać bardzo mocno. Jesteś tak wielkim wrestlerem, a nawet nie potrafisz wygrać walki z Mikiem Quackenbushem. Może to on powinien walczyć ze mną o pas? Ale wracając do tematu. Powiem ci Daniels gdzie robisz błąd. Za bardzo skupiasz się na mnie. Myślisz ciągle co powiedzieć bym poczuł się źle lub jak mnie zaatakować. Powinieneś skupić się na walkach. Ja właśnie tak robię i może to, dlatego to ja jestem w tej chwili mistrzem? Twoje własne błędy cię zgubiły, a teraz gubi cię twoja desperacja. Nawet, jeśli dasz z siebie wszystko, nawet, jeśli zadziwisz cały świat to nie zabierzesz mi mojego pasa. Zbyt ciężko na to pracowałem by człowiek taki jak ty po prostu mi go zabrał. Nie myśl jednak, że zapomniałem o wszystkich atakach i brudnych zagrywkach. Do wyjaśnienia tego jest coś innego. Jest to stypulacja Street Fight. Użyję jej by zrobić dokładnie to co ty robiłeś mi. Sprawię ci niesamowity fizyczny ból. Może będę musiał włożyć w to całe moje serce i poświęcić krew, ale Capitol of Blood będzie znane, jako data końca Christophera Danielsa.

Miz odszedł na backstage przy bardzo pozytywnej reakcji choć można też było usłyszeć od kilku osób chanty ,, Miz sucks’’.

Przenosimy się do biura Tommy’ego Dreamera gdzie rozmawiał on z Mikiem Quackenbushem

Dreamer: Brawo Mike, wykonujesz ostatnio świetną robotę i możesz się spodziewać pewnego wynagrodzenia w najbliższym czasie.

Quackenbush: Dzięki szefie…..

Wtedy otworzyły się drzwi i w pokoju stanął Ted DiBiase!!

DiBiase: Myślę, że nie muszę się przedstawiać, ale dla pewności zrobię to. Nazywam się Ted DiBiase, mam dużo kasy i dzięki mnie ta federacja będzie znakomita. Wiesz, co Tommy, nie podobają mi się tu jednak pewne osoby. Ponieważ jestem gwiazdą chciałbym żebyś łaskawie rozwiązał kontrakt z nimi. Jednym z nich jest ktoś, kto nazywa się …. Mike Quackenbush. To taki skurwiel, który przyszedł tu z jakiejś federacji dla ubogich i teraz chce rządzić.

Quackebush: Witaj Ted. Myślę, że nie wiesz, kim jestem. Nazywam się Mike Quackebush. Powiem wprost, jeśli masz jakiś problem skurwysynu to załatwmy to w ringu. Chętnie pokażę ci do czego jest zdolny ,, pryszcz z federacji dla ubogich’’

Panowie już szykowali się do walki, kiedy przerwał im Dreamer.

Dreamer: Stójcie. Po pierwsze, Ted nawet nie zdążyłem cię zakontraktować. Widzę jednak, że jesteś bardzo pewny siebie, więc ten kontrakt będziesz sobie musiał po prostu wywalczyć. Na Capitol of Blood zmierzysz się z ….. Mikiem Quackebushem! Jeśli wygrasz to jesteś oficjalnie, w Hardcore Heaven, natomiast, jeśli przegrasz to zabierasz się stąd.

Christy: Kolejna walka to Singles Match! Wchodzący do ringu, jako pierwszy pochodzi z Charlotte w stanie North Carolina, R Truth!

Truth został przywitany buczeniem. Miał w ręce mikrofon i w trakcie drogi do ringu miał coś do przekazania fanom.

R-Truth: Zastanawiacie się pewnie, z jakiego powodu zaatakowałem Barretta dwa tygodnie temu. Powód jest prosty, otóż w tej federacji zawiązała się konspiracja. Nienawidzę konspiracji. Śledziłem, co działo się do tej pory i wywnioskowałem, że przywódcą tego spisku jest Wade Barrett! Zdałem sobie sprawę, że jeśli nie zrobię z tym nic od początku to ponownie stanę się ofiarą tej cholernej konspiracji. Dlatego pozbawiłem go szans na tytuł. Prawda mnie wyzwoli i prędzej czy później wyzwoli każdego. Dziś wyzwoli Tysona Kidda, a na Capitol of Blood Wade’a Barretta.

Truth odłożył mikrofon i wszedł do ringu.

Christy: Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Calgary w Kanadzie, Tyson Kidd!

Tyson przy bardzo pozytywnej reakcji biegł do ringu przybijając piątki z fanami.

Singles Match

R-Truth vs. Tyson Kidd

Obrazek Obrazek

Kidd ruszył na rywala z serią ciosów i kopnięć. Rzucił go na liny Irish Whipem i wykonał Spinning Heel Kick. Zapiął Headlock, jednak Truth szybko się z wydostał i dołożył Suplex. Wrzucił Tysona w narożnik i trafił Corner Splashem, a następnie kontrolował go wykonując Snapmare. Kanadyjczyk efektownie się wydostał i poczęstował przeciwnika Dropkickiem. Trutha odrzuciło na liny, a Kidd zaatakował Clotheslinem tak, że obaj wylecieli z ringu. Tyson obijał głowę przeciwnika o krawędź ringu, jednak ten okazał się na tyle sprytny, że popchnął Kanadyjczyka tak, że ten uderzył głową w metalowy słupek. Na jego twarzy można było zauważyć krew. Truth wrzucił go do ringu i przypiął. 2 count. Wykonał Clothesline, ale Kidd w biegu unikał jego kolejnych ataków, aż wreszcie wykonał Hurricanrane. Następnie dołożył Springboard Dropkick oraz Russian Leg Sweep. Wszedł na narożnik, lecz Truth szybko się otrząsnął, poszedł za nim i wykonał Superplex! 2 count. Obaj stanęli na nogi mniej więcej w tym samym czasie. Tyson nie trafił Roundhouse Kickiem, a rywal powalił go Scoop Powerslamem. Błyskawicznie dołożył jeszcze Leg Drop, po czym wszedł na narożnik. Poczekał aż przeciwnik wstanie i trafił go Dropkickiem! 2 count! Następnie błyskawicznie próbował Lie Detector, ale Kidd tego uniknął i wykonał Brainbuster! 2 count. Wyskoczył za liny, jednak nie trafił z Springboard Elbow Drop, a Truth błyskawicznie poczęstował go Vertical Suplex Stunnerem! Natychmiast próbował zakończyć walkę poprzez Shut Up, ale Tyson jakimś cudem to zablokował i przeszedł do Sharpshootera! Na szczęście dla Trutha liny były blisko i szybko się ich złapał. Kidd chciał kontynuować atak, lecz otrzymał Low Blow! Jakby tego było mało rywal poczęstował go jeszcze Shut Up! 1….2....3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje R-Truth!

Truth odszedł na Backstage, a do ringu z trybun wszedł D.O.C! Popatrzył trochę na Tysona drwiącym wzrokiem, po czym podniósł go, pokazał mu pas, a na koniec wymierzył mu potężny cios tytułem w głowę! Wzniósł pas do góry, a publiczność nagrodziła go porcją gwizdów.

Na zapleczu Christopher Daniels rozmawiał z Kassiusem Ohno

Daniels: Słuchaj pryszczu, nie lubię cię i nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. Jednak dziś jesteśmy w jednej drużynie. Widzę to tak, ja się zajmę Mizem, a ty nie będziesz mi wchodził w drogę i zajmiesz się Swaggerem.

Ohno: Po pierwsze nie mów do mnie pryszczu. Myślisz, że jesteś wielki? Chętnie rozwaliłbym ci tą buźkę, ale mam ważniejsze sprawy. Oboje jednak mamy swoich wrogów i zgadzam się, że powinniśmy się nimi zająć. Mam nawet pewną propozycję. Kiedy już zniszczę Swaggera chętnie pomogę ci się rozprawić z tym marnym mistrzem Mizem.

Daniels: Nie potrzebuje niczyjej pomocy by pokonać Miza. Myślisz, że nie jestem na tyle dobry żeby to zrobić?! Dam ci dobrą radę, po prostu nie wchodź mi w drogę.

Christy: Kolejna walka to No DQ Tornado Tag Team Match! Wchodzący do ringu, jako pierwszy pochodzi z Perry w Ohklahomie, Jack Swagger!

Jack otrzymał dość mocny cheer, a po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Christy: Jego partnerem będzie pochodzący z Cleveland w stanie Ohnio, World Hardcore Champion, The Miz!

Miz znowu otrzymał potężny cheer. Szedł do ringu z pasem na ramieniu i przybijał piątki z fanami.

Christy: Ich przeciwnikiem będzie pochodzący z Sin City, Christopher Daniels!

Daniels został przywitany mocnym buczeniem. Nie robił sobie nic z tego i pewnie kroczył do ringu.

Christy: A jego partnerem będzie pochodzący z Dayton w stanie Ohio, Kassius Ohno!

Kassius otrzymał heat, lecz można było również usłyszeć pozytywne reakcje. Szybko wbiegł do ringu i od razu rzucił się na Swaggera…..

No DQ Tornado Tag Team Match

The Miz & Jack Swagger vs. Christopher Daniels & Kassius Ohno

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ohno od razu wściekle rzucił się na Swaggera. Ich brawl przeniósł się poza kwadratowy pierścień, a w środku zostali Miz i Daniels. Obaj podejrzliwie na siebie patrzyli, ale w końcu ruszyli na siebie z serią ciosów. Zwycięsko wyszedł z niej World Hardcore Champion, który wykonał Irish Whip, a następnie Flapjack. Zapiął Headlock, ale Daniels wydostał się z niego i szybko próbował zapiąć Crossface, jednak Miz na to nie pozwolił. Obaj znów byli na nogach, Chris szybko chciał zaatakować Clotheslinem, lecz Awesome One skontrował na Arm Drag. Od razu próbował Big Boota, jednak rywal go uniknął i wymierzył Enzuigiri oraz Running Neckbreaker. Daniels wyszedł z ringu i zajrzał pod niego. Wyciągnął krzesło oraz metalowy pręt. Nie zdążył wrócić do środka, bo Swagger znienacka powalił go Clotheslinem. Wrzucił do kwadratowego pierścienia krzesło, pręt oraz metalowe schodki. Nie zdążył jednak wejść między liny gdyż zaatakował go Ohno. Cisnął nim w stalowy słupek, po czym wrzucił go za barykadę oddzielającą kibiców od okolic ringu. Kassius wszedł do kwadratowego pierścienia i zaczął obkopywać Miza. Wziął metalowy pręt i rozpoczął masakrowanie nogi przeciwnika tym właśnie przedmiotem. Wymierzył kilka ciosów w kolano, po czym podniósł rywala i uderzył go prętem w głowę! Ten zaczął krwawić, a Ohno wydawał się być z tego faktu bardzo zadowolony. Do ringu próbował powrócić Daniels, ale nie pozwolił mu na to Swagger, który potężnie cisnął go w barykadę. Kassius wszedł na narożnik i szykował się do Moonsaultu, lecz Jack wziął krzesło i uderzył go w plecy! Ohno się chwiał, a All American American chwycił go i wykonał Powerbomb na metalowe schodki! Publiczność chantowała ,,Holly Shit’’ a Swagger poczuł adrenalinę. Położył przeciwnika pod narożnikiem i trafił z Swagger Bomb! 2 count. Szykował się do Ankle Locku, ale otrzymał cios w plecy kijem do kendo od Danielsa! Chris nie tracąc czasu dołożył jeszcze Springboard Moonsault! Następnie wyszedł z ringu i wyciągnął stół. Wrócił z powrotem ze stołem i rozstawił go. Szykował się do jakiejś akcji, ale Miz zaskoczył go z kombinacją Backbreaker + Neckbreaker! Wrzucił przeciwnika w narożnik i wykonał Awesome Clothesline! Wszedł na narożnik i dołożył Double Axe Handle. Następnie ustawił przeciwnika na schodkach. Ten był na kolanach, a World Hardcore Champion nie czekał ani chwili i wymierzył potężne Snap DDT na schodki! Daniels zaczął krwawić, a Awesome One przypiął. 1…..2…. i Ohno w ostatniej chwili przerwał liczenie. Kassius nie zdążył nic zrobić, bo Swagger zapiął na nim Ankle Lock! Walczył z bólem, ale tak przerolował ten ruch, że Jack wpadł prosto na Miza. World Hardcore Champion wypadł z ringu, a na Swaggera czekał potężny Cyclone Kick! Ohno poszedł jednak za Mizem. Zaczął go obijać ciosami, a obaj powoli przesuwali się w kierunku stage’u. Gdy już znaleźli się na rampie Miz zablokował cios i chciał wykonać jakiś atak z rozpędu, jednak nadział się na Back Body Drop! Jakby było tego mało Kassius dołożył Rubik’s Cube prosto na stalowe podłoże! Następnie szybko wrócił do ringu, lecz tam otrzymał potężny Chairshot w głowę od Swaggera! 1….2… i pin przerwał Daniels! Chris oraz Jack powoli się podnosili, jednak w końcu obaj stanęli na nogach. All American American próbował Gutwrench Powerbomb, lecz rywal skontrował na Hurricanrane. Dołożył Enzuigiri, przez co Swagger położył się na stole. Daniels zwietrzył okazję i wykonał Best Moonsault Ever na stół, który się złamał! 1….2….3

Christy: Zwycięzcami tej walki zostają Kassius Ohno oraz Christopher Daniels!

Daniels i Ohno świętowali w ringu przy niezbyt pozytywnej reakcji publiczności. Chris spojrzał się na Miza który powoli dochodził do siebie i pokazał, że pas będzie jego. Taką wymianą spojrzeń zakończyliśmy kolejny Hardcore Impact!

Ostatnio zmieniony ndz mar 03, 2013 11:41 am przez KlawyRamzes, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 8/10
Ceny biletów: Odpowiednie
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 8,5/10
Ocena walk: 8,5/10

Ocena gali: 8,5/10

Kolejna ciekawa gala. Fani najlepiej zareagowali na Jamesa Storma, który może zostać nową gwiazdą federacji.

Wypowiedź jednego z fanów: "Kolejna bardzo dobra gala. Konflikty zaostrzają się z każdym dniem i czekam tylko na galę PPV."

Przychód: 215800 $

Wydatki:
Hala: 20000 $
Pensje: 194000 $
Premie: 2000 $
Szpital:
-Tyson Kidd gala przerwy od walki
-Uczestnicy Main Eventu gala przerwy od walki

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Kolejna gala która bardzo mi się spodobała. Sytuacja przed Capitol of Blood rozwija się bardzo dobrze, z tego co widzę wykreowały się takie 3 główne feudy. Szczególnie podoba mi się jak prowadzisz rywalizację Miza i Danielsa, idealnie pasuje do "warunków" Twojej federacji, atakują siebie nawzajem, generalnie ich walka na PPV zapowiada się bardzo ciekawie. Feud Swaggera i Trutha także wygląda ciekawie, z obu zawodników można wyciągnąć naprawdę wiele, szczególnie jeśli chodzi o walki. Sytuacja przy pasie X-Rules także jest interesująca, coś czuję że D.O.C obroni pas ale i tak z PPV z nim nie wyjdzie :D Do tego debiut Jamesa Storma, coś czuję że przypasuje się on do Twojej fedki i jego butelki nie raz będą pękać na głowach rywali :D Walki stały na bardzo dobrym poziomie, speeche(szczególnie Miza) bardzo mi się spodobały, po prostu kolejna bardzo ciekawa gala. Także czekam na następną galę, powodzenia w pisaniu i pozdrowienia :D

Superstar
Awatar użytkownika

Bardzo fajna, dosyć długa gala w twoim wykonaniu Ramzix. Tak jak wspomniał mój przedmówca, fajnie naprawde fajnie rozpisujesz feud Miza i Danielsa. Pas X-rules to fajna inicjatywa i coś nowego, czego nie ma u innych. Dobrze, że jest broniony 24/7 ;D Zadebiutował Storm, James Storm, którego mi sprzątnąłeś :D Całkiem udany debiut, mam nadzieję, żę będzie go w twojej organizacji coraz więcej. Zapraszam do mnie na pierwsze ppv.

Superstar
Awatar użytkownika

Newsy!

- Zarząd jest bardzo zadowolony z obecnej sytuacji finansowej. Mówi się, że jeśli budżet będzie się utrzymywał na takim poziomie to wkrótce zobaczymy w federacji kilku nowych zawodników.

- Hardcore Heaven podpisało umowę z firmą Nerwia S.A. Zostało to oficjalnie potwierdzone na ostatnim Hardcore Impact. Firma będzie przelewać na konto Hardcore Heaven po każdej gali 130000$.

- Na Capitol of Blood po raz pierwszy pojawi się prezes HH Pan Piotr Nowak. Nie znana jest jego rola, ale mówi się, że jego pojawienie się rozpocznie jakiś ważny storyline który będzie trwał aż do najważniejszego PPV w roku czyli Summer Masacre.

- Po ostatnim Hardcore Impact The Miz oraz Christopher Daniels mają zakaz atakowania siebie nawzajem. Na ich szczęście lub nieszczęście do Capitol of Blood pozostała już tylko jedna tygodniówka. Na tą właśnie tygodniówkę reklamowane jest ,, Miz vs. Daniels - Final Face-Off''

- Po brutalnym Main Evencie ostatniego Hardcore Impact, jego uczestnicy nie mogą brać udziału w walkach na kolejnej gali. Wszyscy będą jednak obecni na show w Spodku. Podobnie sprawa ma się z Tysonem Kiddem który ostatnio dość solidnie obrywał, ale wystąpi zarówno na Hardcore Impact jak i na PPV.

- Na Capitol of Blood do wykupienia są dostępne pakiety VIP. Ich cena wynosi 140 $ i gwarantują one wejście na backstage oraz wspólną sesję zdjęciową z Christy Hemme ;D. Normalne bilety są dostępne w cenie od 70 do 90 $.

- Poznaliśmy Theme Song Capitol of Blood. Jest to utwór Over and Under zespołu Egypt Central. Można go posłuchać klikając w ten link --> http://www.youtube.com/watch?v=R5gbVSOnGjY

Na koniec karta na ostatni Hardcore Impact przed Capitol of Blood:

Strap Match

Bray Wyatt vs. D.O.C

Singles Match

Mike Quackenbush vs. Epico w/ Conor O'Brian

Singles Match

James Storm vs. R-Truth

Singles Match

Wade Barrett vs. Ted DiBiase

Na galę zapowiedziani są również: Tyson Kidd, The Miz, Christopher Daniels, Jack Swagger, Kassius Ohno

Star
Awatar użytkownika

Dobra gala i brawa ode mnie za decyzję o jednej walce ze stypulacją na tygodniówkę. Jedna, dwie walki ze stypką na tygodniówkę to idealne rozwiązanie, które czyni galę ciekawą, a przy tym nie męczy i można zobaczyć jak booker daje sobie tak naprawdę radę, bo szczyt sukcesu to zrobienie dobrej walki singlowej, które często trudniej pisać niż te ze stypulacją, a Tobie idzie to dobrze, jednak z takim rosterem to nie aż takie wyzwanie - kolejne brawa za dobre stworzenie rosteru, masz tam ogromny potencjał, który grzech by było nie wykorzystać, zwłaszcza że niektórzy zawodnicy to wręcz perełki stwarzające morze możliwości.
Bardzo podoba mi się karta na przyszły Impact i z pewnością rzucę okiem jak będę miał wolną chwilę. Zmierzasz w dobrym kierunku.

Mid carder
Awatar użytkownika

Pisałem już w temacie głosowania na najlepsze fedki, (btw. gratuluje zostania drugi raz fedką miesiąca :D) ale powtórzę to tutaj. Czuć w tym ducha starego ECW to raz. Dwa, masz bardzo dobry roster i umiejętnie nim operujesz, plus za rzucenie do ME dwóch największych gwiazd, czyli Miza i Danielsa. Widać, ze masz dużo pomysłów i skutecznie je wdrażasz w życie. Mam również smykałkę do pisania speechy, gdyż te wychodzą długie, ale treściwe. Same walki natomiast o odpowiedniej długości za co też plus. Powodzenia w dalszym pisaniu i coraz większych sukcesów w WBC ;)

Superstar
Awatar użytkownika

Hardcore Impact #6

Hala Spodek w Katowicach
Ceny Biletów: 60$ miejsca na trybunach 70$ miejsca na płycie hali

Obrazek

Gala rozpoczęła się promem, które przypomniało wydarzenia z Main Eventu poprzedniej gali, a następnie ujrzeliśmy piękny pokaz pirotechniczny.

Nie trzeba było długo czekać by usłyszeć Longnecks& Rednecks i na arenie pojawił się James Storm! Otrzymał bardzo pozytywną reakcję. Idąc do ringu przybijał piątki z fanami i popijał piwo.

Obrazek

Storm: Powiem to prosto i wyraźnie. To cholernie świetne uczucie być w tej federacji. Jednak tak jak wszędzie są ludzie z którymi można pogadać lub napić się piwa, ale są też tacy którzy tylko czyhają za plecami i myślą jak ci nakopać do dupy. Właśnie takich dwóch spotkałem dwa tygodnie temu. O’Brian i Epico, nie chcę od was nic, nic do was nie miałem ani nie obchodził mnie wasz los. Ale ostatnio kiedy się widzieliśmy zaatakowaliście mnie. Dla mnie oznacza to wypowiedzenie wojny. Nie wiem czy to wiecie, ale wyznaję zasadę ząb za ząb. Idąc w myśl tej zasady gdybym był w waszej skórze to w tej chwili uważałbym na swój tyłek. Wiecie dlaczego? Zamierzam wam po prostu urządzić piekło. Wszystko odbędzie się jednak na moich zasadach. Rozmawiałem z Dreamerem i ten wyznaczył nam walkę na Capitol of Blood. Będzie to Tornado Handicap Match! Nie obchodzi mnie, że was będzie dwóch a ja sam, dla mnie to po prostu wyrównanie rachunków. Kiedy już rozprawię się z waszą dwójką, to rozpocznę drogę po największe wyróżnienie które jest powodem mojego przybycia do Hardcore Heaven. Drogę po World Hardcore Champioship!

James odłożył mikrofon i wziął łyk piwa, lecz pozostał w ringu, gdyż już za chwilę czekała go walka.

Obrazek

Christy Hemme: Pierwsza walka dzisiejszego wieczoru to Singles Match. Zawodnik stojący w ringu pochodzi z Leiper’s Fork w stanie Tennessee, The Cowboy, James Storm!

James mimo, że stał już w ringu to i tak dostał solidną owację.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Charlotte w stanie North Carolina, R-Truth!

Truth został przywitany solidnym heatem. Idąc do ringu robił różne dziwne miny, można było pomyśleć, że jest chory psychicznie.

Singles Match

James Storm vs. R-Truth

Obrazek Obrazek

Panowie rozpoczęli od siłowego zwarcia z którego zwycięsko wyszedł Storm. Zapiął Headlock, ale rywal odepchnął go na liny, jednak nie trafił Clotheslinem i James wykonał Takedown. Obaj szybko znów stanęli na nogach i Truth przeszedł do Wristlocku. Dorzucił Irish Whip, lecz Storm uniknął jego ataku i coraz bardziej nabierał prędkości, aż powalił go Clotheslinem. Następnie Shoulder Block oraz Elbow Drop. Truth wciąż szybko się podnosił, a Cowboy miał dla niego Suplex. 1 count. James posłał przeciwnika w narożnik, ale nie trafił Corner Clotheslinem, a ten szybko poczęstował Storma Neckbreakerem. Truth Podniósł przeciwnika, po czym wymierzył mu potężny Slap oraz Jumping Corkscrew Kick. 2 count. Wyniósł rywala na barki, lecz ten szybko się wydostał, posłał Trutha na liny Irish Whipem i wykonał Arm Drag oraz Flapjack. Dorzucił Dropkick i Vertical Suplex. Storm poczuł adrenalinę, a przeciwnik chciał mu uciec z ringu. Ten jednak w porę go zatrzymał, posłał w narożnik i trafił Corner Clotheslinem. Następnie posadził go na narożniku, ale ten go odepchnął i błyskawicznie wykonał Dropkick z trzeciej liny! 2 count. Wyniósł Storma pod Vertical Suplex Stunner, jednak ten skontrował to na Double Knee Backbreaker, po czym błyskawicznie wykonał Bulldog. Odbił się od lin, ale czekał go Sitout Inverted Suplex Slam. 2 count. Truth próbował Lie Detector, lecz nie trafił i Storm błyskawicznie poczęstował go po raz kolejny Double Knee Backbreakerem, po czym dorzucił Double Knee Facebreaker! R-Truth był oszołomiony mimo to wciąż stał na nogach. Był jednak odwrócony plecami do Cowboya, kiedy ten szykował się do Last Call Superkicku. Nie trafił tym Superkickiem, a Truth skorzystał z okazji i poczęstował go Lie Detector! 2 count. Wszedł na narożnik, chwilę się wahał aż wreszcie spróbował 450 Splashu i nie trafił! Skończyło się dla niego na tyle szczęśliwie, że lądując wykonał fikołka, ale mimo to Storm wyniósł go pod Eye of Storm. Truth wydostał się i poczęstował rywala Gut Kickiem, po czym odbił się od lin i próbował Corkscrew Scissors Kicku, lecz James odstawił głowę w porę, a sam zaatakował przeciwnika potężnym Last Call Superkickiem! 1….2….3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje James Storm!

Cowboy nie świętował długo gdyż zza pleców zaatakował go Conor O’Brian. Okładał go ciosami i kopnięciami . Storm chwiał się na nogach, a Conor chciał wykonać jakiś atak z rozpędu, lecz nadział się na Back Body Drop oraz chwilę później na Last Call Superkick! Dopiero wtedy James mógł spokojnie wejść na narożnik i świętować zwycięstwo wraz z fanami.

Promo Capitol of Blood

Na backstage’u zobaczyliśmy jak Ted DiBiase rozmawia z Tommym Dreamerem.

DiBiase: Słuchaj Tommy. Jestem tutaj gwiazdą i powinieneś mi dawać to czego sobie życzę. Widzisz, nie mogę przystąpić do walki na PPV bez rozgrzewki. Potrzebuje jakiegoś dobrego sparingpartnera na którym będę mógł wypróbować kilka chwytów. Mamy tu kogoś takiego?

Dreamer: Posłuchaj, nie jestem twoim służącym, a twoim szefem. Nie widzę jednak problemu byś dostał dziś walkę. Będzie to wielki test ponieważ zmierzysz się z Wadem Barrettem! Mało tego radziłbym ci się szykować, bo twoja walka odbędzie się już za moment.

DiBiase z niezbyt zadowoloną miną odszedł w kierunku wyjścia na rampę, a Dreamer udał się do swojego gabinetu.

Christy: Następna walka to Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Preston w Anglii, Wade Barrett!

Wade został przywitany pozytywną reakcją. Szedł do ringu skoncentrowany, ale można było dostrzec u niego lekki uśmiech.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Tampy na Florydzie, Ted DiBiase!

Ted otrzymał mieszaną reakcję. Przeważał heat, jednak można było też usłyszeć Chanty wspierające DiBiasego. Sam szedł do ringu skoncentrowany.

Singles Match

Wade Barrett vs. Ted DiBiase

Obrazek Obrazek

Wade od razu ruszył na przeciwnika z serią ciosów. Zagnał go do narożnika gdzie zaczął dokładać uderzenia kolanami w głowę. Następnie Barrett przetransportował rywala Irish Whipem do przeciwległego narożnika, ale nie trafił Corner Clotheslinem. Ted błyskawicznie odbił się od lin i wykonał Shoulder Block, po czym dołożył całą serię Elbow Dropów. Barrett stanął na nogi, ale błyskawicznie otrzymał Dropkick. 2 count. Ted zapiął Headlock. Trzymał go chwilę, lecz przeciwnik się oswobodził i poczęstował DiBiasego Back Suplexem. Barrett wyniósł rywala na barki, jednak ten zeskoczył z nich, wyskoczył poza liny i naciągnął głowę Brytyjczyka na liny. To oszołomiło go strasznie, więc Ted wrócił do ringu, zaszedł od tyłu i wymierzył Inverted Atomic Drop. Wade wciąż stał na nogach, ale na matę sprowadził go Neckbreaker. 2 count. Wszedł na narożnik, lecz nie zdążył nic zrobić, bo Barrett zaatakował go. Sam również wszedł do góry i wykonał piękny Superplex! Obaj powoli się podnosili. Szybciej na nogi stanął Wade, który wykonał kilka Clothesline’ów oraz Belly To Belly Suplex. Następnie klasyczny Backbreaker, po czym zapiął Abdominal Strech. Chciał z tego przejść do Pumphandle Slamu, ale Ted się wywinął, jednak natychmiastowo otrzymał Back Kick i Short Arm Clothesline. Brytyjczyk wszedł na narożnik, lecz nie trafił z Diving Elbow Drop, a DiBiase błyskawicznie skorzystał z okazji wykonując Sitout Spinebuster! 2 count! Irish Whip do narożnika i Corner Dropkick dla Wade’a. Ten chwiał się już strasznie i Ted dołożył jeszcze High Knee co powaliło przeciwnika. Następnie Fist Drop i DiBiase zasygnalizował Dream Street. Udało mu się chwycić rywala, jednak ten przerzucił go nad sobą i poczęstował Teda Big Bootem, po czym szybko zapiął Abdominal Streech z którego przeszedł do Pumphandle Slamu! 2 count! Wade zasygnalizował Bullhammer Elbow. Był już gotowy do uderzenia, lecz przeciwnik skontrował na Drop Toe Hold i Barrett przyrżnął głową w narożnik! Dibiase wyczuł okazję i wykonał Roll Up. 2 count. Brytyjczyk wciąż był oszołomiony i otrzymał Rebound Clothesline! 2 count! Ted odbił się od lin, ale trafił prosto na Winds of Change! Barrett szykował coś wielkiego, kiedy na rampie pojawił się R-Truth! Kroczył w stronę ringu przy okazji przyciągając uwagę Wade’a. W tym czasie DiBiase zdążył dojść do siebie, zaszedł zdezorientowanego rywala od tyłu i wykonał mu Dream Street! 1….2….3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Ted DiBiase!

Ted szybko opuścił ring unosząc rękę do góry. R-Truth wszedł do kwadratowego pierścienia i śmiał się z Barretta. Podniósł go i chciał mu wykonać Shut Up, ale ten przytrzymał się lin i sam poczęstował go potężnym Bull Hammer Elbow! Wziął jeszcze do ręki mikrofon….

Barrett: Mam dość ciągłego przegrywania przez kogoś! Należy mi się szansa i wiem, że mogę ją wykorzystać. Pokażę do czego jestem zdolny na Capitol of Blood. Truth jeśli ktoś tu jest ofiarą jakieś konspiracji to ja. Konspiracja jest powodowana nie przeze mnie, ale przez ciebie. Nie wiem co sobie ubzdurałeś i nie mam zielonego pojęcia co się dzieje w twojej głowie. Wiem za to tyle, że masz obsesję na moim punkcie. Stanąłeś mi na drodze do bycia mistrzem, a teraz dodatkowo uprzykrzasz mi życie. Nie mam zamiaru płakać tu jak mała dziewczynka, mam zamiar zrobić coś z tym. Na Capitol of Blood udowodnię, że obrałeś sobie zły cel, dziś masz tylko przedsmak tego co czeka cię na PPV.

Wade opuścił ring, a Truth powoli się podnosił.

Promo ostatniej konfrontacji Miza i Danielsa, którą zobaczymy jeszcze dziś!

Na backstage’u Tyson Kidd rozmawiał z Mikiem Quackenbushem.

Mike:Siema Tyson, ostatnio nieźle oberwałeś. Wyliżesz się jakoś do PPV?

Tyson: Tak będzie dobrze. D.O.C jest wkurwiający. Wiecznie natrafiam na tego skurwysyna, a może raczej on trafia na mnie i atakuje mnie z zaskoczenia. Tak więcej nie będzie ponieważ dziś mam dla niego drobną niespodziankę.

Mike: Tyson, mam nadzieję, że nie zrobisz nic głupiego. Będziesz miał okazję do pokazania mu gdzie jest jego miejsce na Capitol of Blood….

Wtedy obok nich przechodził Ted DiBiase…

Ted: No proszę, Quackenbush. Co słychać u drobnego człowieczka z jakiejś żałosnej federacji której nikt nie widział na oczy? Co tam robiliście? Udawaliście, że jesteście gwiazdami, kiedy ja byłem prawdziwą gwiazdą w WWE. Myślisz, że teraz jesteś zajebisty? Wciąż jest w tobie ten mały ludzik który chce się wybić, wciąż wołasz o pomoc, ale nie będę cię łudził. Jesteś niczym i nigdy nie będziesz gwiazdą taką jak ja.

Wtedy Quackenbush rzucił się na Teda. Rozpoczął się wściekły brawl, ale Tyson szybko odciągnął Mike’a, a DiBiase uciekł w kierunku swojej szatni.

Przenieśliśmy się z powrotem na ring. Nie trzeba było długo czekać by na rampie zobaczyć Jacka Swaggera! Otrzymał on solidny cheer i uśmiechnięty kroczył do ringu.

Obrazek

Swagger: Może teraz się uśmiecham, ale tak naprawdę to jestem bardzo zdenerwowany. Powodem tego jest nie kto inny jak Kassius Ohno. Ohno wciąż atakuje mnie z zaskoczenia, zabiera zwycięstwa i robi wiele innych rzeczy które aż żal wymieniać. Widzisz Kassius, to już zabrnęło bardzo daleko. Kiedy spojrzałem na ciebie po raz pierwszy pomyślałem, że masz talent, że możesz osiągnąć tu dużo. Ty natomiast obrałeś mnie sobie jako kozła ofiarnego. Winowajcę całego zła w Hardcore Heaven. Ja jednak myślę, że czasem po prostu powinieneś spojrzeć w lustro. Taka jest prawda, to ty robisz sam sobie na złość. Mogłeś kroczyć drogą zwycięstw, ale ty wybrałeś drogę brudnych zagrywek i nieczystych ataków. Po części cię rozumiem, każdy chce tutaj zaznaczyć siebie. Pokazać jaki jest mocny. Nie jestem jednak chłopcem do bicia i podejmę wyzwanie. Jesteś dość nowy jeśli chodzi o walki w najważniejszych federacjach i myślę, że jeśli ja tego nie zrobię to nie zrobi tego nikt. Pokażę ci gdzie jest w tej chwili twoje miejsce w szeregu. Walkę na Capitol of Blood potraktuję jakbym był nauczycielem. Nie będę jednak miły i potulny. Po prostu poleje się krew. Mimo to, że mamy ze sobą na pieńku nie zmienia to faktu, że szanuje twoje umiejętności. Jednak, jeśli myślisz, że dostaniesz jakąkolwiek taryfę ulgową to się mylisz. Będzie to krwawa rzeź z której zwycięsko wyjdę ja. Pokażę, że mylisz się co do mnie. Może teraz mówię jakbym cię lubił, ale uwierz mi tak nie jest. Nie obchodzi mnie co się z tobą stanie po walce na Capitol of Blood, obchodzą mnie dwie rzeczy. Wyrównanie rachunków oraz skopanie ci dupska. To będzie wojna Kassius…..

Wtedy Swaggera zza pleców zaatakował Kassius Ohno! Miał owinięty stalowy łańcuch wokół pięści i uderzył nim przeciwnika w tył głowy! Pojawiła się odrobina krwi. Kassius wziął ją na palec jakby chciał pokazać, że to samo stanie się na Capitol of Blood. Wreszcie uniósł rękę do góry i triumfował nad leżącym Swaggerem.

Promo Theme Songu Capitol of Blood.

Christy: Kolejna walka to Singles Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z San Juan w Portoryko, Epico

Epico otrzymał lekki heat. Szedł do ringu z lekkim drwiącym uśmiechem.

Christy: Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z West Lawn w stanie Pennsylvania, Mike Quackenbush!

Mike przy pozytywnej reakcji biegł do ringu przybijając piątki z fanami.

Singles Match

Epico vs. Mike Quackenbush

Obrazek Obrazek

Conor O’Brian nie wspierał Epico, gdyż odczuł Superkick od Storma. Rozpoczęło się od pokazu technicznych chwytów, z których obaj wychodzili równie efektownie. Wreszcie Mike wykonał Arm Drag i dołożył Dropkick. Scoop Slam był udany, ale Leg Drop już nie i tym razem to Epico wymierzył Dropkick. Następnie odbił się od lin i wykonał Running Shoulderblock, po czym dołożył Springboard Clothesline. Chciał podnieść Quackenbusha, ale ten zaskoczył go Enzuigiri. Epico się chwiał, a Mike nie czekając ani chwili posłał przeciwnika w narożnik, wykonał Corner Clothesline oraz Bulldog. Następnie Double Knee Drop, ale Standing Moonsault już nietrafiony i Epico błyskawicznie poczęstował przeciwnika German Suplexem. Wszedł na narożnik, lecz szybko wylądował na macie gdyż Mike zaatakował go Frankensteinerem. Akcja zaczęła nabierać tempa. Clothesline od Quackenbusha, po czym wykonał Springboard DDT! 2 count. Kontynuował atak poprzez Monkey Flip oraz Double Knee Drop. Wszedł na narożnik, lecz nie trafił z High Angle Senton Bomb. Epico błyskawicznie skorzystał z okazji i przypiął. 2 count. Udanie wymierzył Butterfly Suplex i dorzucił Hurricanrane. Quackenbush wyleciał z ringu, a Portorykańczyk skutecznie zaatakował Planchą. Obaj na czas wrócili do ringu. Epico złapał przeciwnika pod DDT, ale ten się wywinął i wykonał Black Tornado Slam. Mike wyniósł rywala pod Powerbomb, jednak ten skontrował na Hurricanrane, po czym szybko wszedł na narożnik, lecz jego Flying Clothesline został skontrowany na Crossface! Epico walczył z bólem, ale ostatecznie przerolował to trzymanie na pin. 2 count. Gdy obaj stanęli na nogi Mike otrzymał Eye Rake. Dość mocno go to oszołomiło, a Epico błyskawicznie próbował Backstabbera, lecz Quackenbush chwycił się lin. Wyczuł okazję i zaatakował Standing Moonsaultem. Zasygnalizował koniec i wykonał Quackendrivera! 1….2….3

Christy: Zwycięzcą zostaje Mike Quackenbush!

Mike cieszył się wraz z fanami, a Epico udał się na backstage.

Zobaczyliśmy promo, które było dość niejasne. Migotało wiele zielonych cyfr na czarnym tle. Wyglądało to tak jakby system komputerowy coś wczytywał. Na koniec ujrzeliśmy napis ,,Answer at Capitol of Blood’’.

Przenieśliśmy się do biura generalnego menedżera Hardcore Impact .

Dreamer rozmawia przez telefon….

Dreamer: Tak?! To już pewne? No to świetnie panie prezesie, na Capitol of Blood wyjaśnimy o co nam naprawdę chodzi. Wszyscy idioci, z których czerpiemy kasę poznają oficjalnie nasz plan. Słyszymy się później.

Christy: Następna walka to Strap Match! W tej walce przeciwnicy są związani liną, a wygrać ją można poprzez dotknięcie wszystkich narożników pod rząd. Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Chicago w stanie Illinois, X-Rules Champion, D.O.C!

D.O.C otrzymał dość mocny heat, ale wyglądało na to, że nic sobie z tego nie robił.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Brooksville na Florydzie, Bray Wyatt

Wyatt również nie usłyszał pozytywnej reakcji. Podobnie jak jego przeciwnik nic sobie z tego nie robił i pewnie kroczył do ringu.

Strap Match

D.O.C vs. Bray Wyatt

Obrazek Obrazek

Panowie dobrowolnie dali się związać, ale D.O.C nie czekał na sygnał od sędziego tylko od razu ruszył na rywala. Uderzał na przemian ciosami i kopnięciami. Przyciągnął przeciwnika do siebie dzięki linie i wykonał Scoop Powerslam. Dotknął pierwszy narożnik, lecz kiedy próbował iść do drugiego Wyatt przytrzymał go, wygrał próbę sił i zaatakował Belly to Belly Suplexem. Kilka Elbow Dropów, po czym podniósł przeciwnika, owinął linę wokół jego szyi i zaczął go dusić. Ten z każdą chwilą stawał się coraz słabszy aż w końcu odpłynął. Bray dotknął pierwszego i drugiego narożnika, jednak, kiedy chciał dotknąć trzeciego przeciwnik zaczął stawiać opór. Okazał się na tyle silny, że za pomocą liny sprowadził rywala na ziemię i tam zaczął go okładać ciosami. Wszedł na narożnik i już szykował się do Double Axe Handle, lecz Wyatt pociągnął za linę i D.O.C spadł z narożnika! Następnie Bray dorzucił Short Arm Clothesline oraz Ura-nage. Zaczął wlec za sobą swojego przeciwnika i po kolei dotykać narożników. Dotknął trzech i zbliżał się już do czwartego, kiedy D.O.C stanął na nogi i wykonał Back Suplex i Fallaway Slam. Dorzucił jeszcze Big Boot, a na koniec Running Seated Senton. Złapał Wyatta pod Chokeslam, jednak ten się oswobodził i chwycił D.O.C’a pod Swinging Reverse STO, ale to również zostało skontrowane na Swinging Neckbreaker. Znów zaczęło się dotykanie narożników. D.O.C zdołał dotknąć dwóch, ale wleczony za nim Bray robił to samo. Wreszcie Wyatt zaczął się opierać, stanął na nogi i zaaplikował potężny Clothesline. Powoli ruszył wlokąc za sobą D.O.C’a. Dotknął trzeciego narożnika, jednak i D.O.C zrobił to samo. Gdy miał już dotykać czwartego, przeciwnik zaczął się opierać. Bray chciał go unieszkodliwić poprzez Swinging Reverse STO, ale ten się wywinął, wykonał Chokeslam i dotknął czwartego narożnika!

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje D.O.C

Sędzia nie zdążył ich rozwiązać, kiedy do ringu wbiegł Tyson Kidd z krzesłem! Wymierzył chairshot w głowę dla Wyatta i D.O.C’a. Ci padli na matę, a Kidd pokazał wymownym ruchem, że to on będzie mistrzem po Capitol of Blood.

Promo karty walk na Capitol of Blood.

Po chwili przerwy usłyszeliśmy I Came to Play i na rampie pojawił się The Miz! Został przywitany mocnym cheerem. Po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Obrazek

The Miz: Stoję tu przed wami jako World Hardcore Champion. Myślicie, że to może po raz ostatni, ale jeśli tak to się mylicie. Mam zamiar skopać dupsko Danielsowi na Capitol of Blood i obronić tytuł. Ta walka nie jest dla mnie ważna tylko z perspektywy obrony tytułu, chodzi o coś znacznie ważniejszego. Chodzi o honor, o szacunek i o udowodnienie czegoś samemu sobie. Widzicie przez całą drogę do Capitol of Blood Daniels wmawiał mi, że tytuł zdobyłem szczęśliwie i na niego nie zasługuje. Obrażał mnie i atakował znienacka. Pokonując go udowodnię mu, że się mylił. Nie ważne jak bardzo będę musiał się poświęcić żeby pokazać mu jak bardzo się myli. Udowodnię mu i udowodnię wam wszystkim, że jestem prawowitym World Hardcore Championem. Daniels, czas na pogawędki się powoli kończy, czas na brudne zagrywki również się kończy. To już ostatnie chwile. Ostatnie chwile kiedy myślisz, że jesteś najlepszy i ostatnie chwile kiedy wydaje ci się, że jesteś lepszy ode mnie. Na PPV rozwieję twoje wątpliwości, ale i w pewnym sensie pomogę ci. Wciąż nie możesz znieść, że jestem na szczycie. Mówiłem już kiedyś o tym, lecz powiem jeszcze raz. Zazdrość cię wyniszcza, jednak skończy się to już niedługo gdy pokażę ci twoje miejsce i przekonasz się jaka jest prawda….

Wtedy usłyszeliśmy Wings of Fallen Angel i na arenie pojawił się Christopher Daniels! Otrzymał solidny heat, ale można było też usłyszeć pojedyncze pozytywne reakcje. Idąc do ringu był uśmiechnięty, lecz wyglądał na zdenerwowanego.

Obrazek

Daniels: Wreszcie! To już ostatni raz, kiedy muszę z tobą rozmawiać. Mam dość patrzenia na tą ohydną mordę. Mówisz o pozyskaniu honoru i szacunku, więc potwierdzają się moje teorie, że do tej pory nic tutaj nie udowodniłeś. Ten tytuł, który masz na ramieniu nigdy tak naprawdę nie był twój i już nigdy nie będzie. Wygram ten Street Fight i rozpocznę nową, lepszą erę w Hardcore Heaven. Erę Christophera Danielsa, która będzie cholernie dobra, bo pas nie będzie w rękach cipowatego skurwysyna, który jest niesamowity w przyjmowaniu ciosów butelką we własną głowę! A wiesz co jest najlepsze? Ani ty, ani żaden idiota z trybun nie będzie mógł zrobić nic w tej sprawie. Fallen Angel wzbije się wysoko, na sam szczyt tej federacji. Miejsce to jest mi należne od samego początku…

Miz: Po pierwsze to nie są idioci, lecz prawdziwi fani wreslingu, którzy wiedzą co dobre i wybierają prawdziwe federacje, a nie ich marne plagiaty! <cheer> Jak zwykle pierdolisz takie idiotyzmy, że mam ochotę złamać zakaz Dreamera i już dziś skopać ci dupsko. Ale po raz kolejny pokazujesz swoją desperację obrażając wszystko co popadnie. To dla mnie frajda patrząc na ciebie i widząc, że wewnątrz siedzi taka mała płacząca dziewczynka, która nie wie co ze sobą zrobić. Jesteś zagubiony. Tracisz na tym, że po prostu nie możesz się odnaleźć. Dokładniej ujmując, nie możesz odnaleźć samego siebie. Może chciałbyś przykładu?

Daniels: Masz rację, że bym chciał! Mówisz, że nie umiem odnaleźć siebie, a może byś tak spojrzał na siebie? Chciałbyś żeby wszystko kręciło się wokół ciebie. Masz wielkie ego. Dużo większe niż twoje umiejętności w ringu. Dlatego teraz jesteś ,,mistrzem’’. Nienawidzę takich jak ty, ludzie którzy mówią jacy są wspaniali, a nie mają poważnych faktów żeby to podeprzeć.

Miz: Nie wierzę w to co mówisz. Nie mam faktów żeby to podeprzeć? Jestem World Hardcore Championem! Mówiąc, że nienawidzisz takich osób można pomyśleć, że nienawidzisz siebie. Wciąż słyszę jakim jestem złym wreslerem i jak to nic mi się nie należy. Wiesz co ci powiem? Udowodnij to. Pokaż mi, że jesteś lepszy na Capitol of Blood. Zapomnij o całej naszej historii, tylko po prostu daj mi cholernie świetną walkę. Pokaż jaja, a wtedy uzyskasz mój szacunek. Pamiętaj jednak, że tu chodzi o coś znacznie ważniejszego. Nie zapomniałem twoich brudnych zagrywek i zamierzam ci się za nie odpłacić. Nie tylko pokonaniem ciebie, ale także zniszczeniem.

Daniels: Nie zaczynaj, bo przysięgam, że już dziś nie wyjdziesz z tej hali o własnych siłach. Zgadzam się z tobą w jednej kwestii. Na Capitol of Blood wszystko się wyjaśni i będzie to wspaniała walka. A jej wspaniałym zakończeniem będzie ukoronowanie mnie jako mistrza. Wiesz czemu uważam, że ten pas jest mój? Ponieważ kiedy o niego walczyliśmy na pierwszej gali chamsko mnie wykiwałeś. I wtedy obiecałem sobie, że nie spocznę dopóki nie zabiorę ci tego tytułu. Teraz stoję tu przed tobą. Widzę, że wszystko jest już blisko końca i widzę jak łatwo mogę to zakończyć. Mój cel jest bliski zrealizowania i Miz, nie zamierzam teraz odpuścić. Zgarnę ten cholerny pas i pokażę ci dlaczego jesteś takim słabym, nieudolnym, bezbronnym mistrzem. Jesteś nikim Miz, jesteś nikim…..

Miz: Ja jestem nikim? Really?! Wciąż idziesz z zaparte. Nie obchodzi mnie co rodzi się w twojej głowie. Teraz sprawiłeś, że jestem zły. Zamierzam wykorzystać tą złość i uwierz mi, że nie będzie to dla ciebie dobre. Na Capitol of Blood wszystko się zakończy. Przedstawię ci obraz po naszej walce. Ty będziesz leżał nieprzytomny, ja będę świętował obronę pasa i powiem ci wtedy prosto w twarz dokładnie to samo co usłyszysz teraz. Jestem The Miz …. I JESTEM…… World Hardcore Championem.

Miz uniósł pas w górę i patrzył prosto w oczy Danielsowi. Chris robił dokładnie to samo i taką wymianą spojrzeń zakończyliśmy ostatni Hardcore Impact przed Capitol of Blood!

Post zmieniany dwa razy bo źle wstawiłem fotke Swagga, a teraz wstawiam ten tekst :D

Ostatnio zmieniony ndz mar 10, 2013 1:10 pm przez KlawyRamzes, łącznie zmieniany 2 razy

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 7,5/10
Ceny biletów: Odpowiednie
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 8,5/10
Ocena walk: 8/10

Ocena gali: 8/10

Kolejna dobra gala. Kibice byli zadowoleni jednak martwią się o zdrowie Jacka Swaggera, bo ten atak mógł się skończyć tragicznie.

Wypowiedź jednego z fanów: "Widzę, że w tej federacji znalazło się kilku prawdziwych wariatów, którzy nie zwracają uwagi na kolegów i robią co się im podoba. Tak nie powinno być!"

Przychód: 243750 $

Wydatki:
Hala: 20000 $
Pensje: 376000 $
Premie: 267000 $
Szpital:
-Jack Swagger gala przerwy od występów z powodu urazu głowy

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

BREAKING NEWS

Po ataku Kassiusa Ohno na ostatnim Hardcore Impact Jack Swagger doznał urazu głowy. Teraz ich walka na PPV jest zagrożona, a nawet jest wielkie prawdopodobieństwo, że się nie odbędzie. Nie wiadomo teraz co do roboty będzie miał Ohno, lecz mówi się, że zarząd ma już plan awaryjny. Koncept First Blood Matchu pomiędzy Swaggerem, a Ohno nie został jednak odsunięty. Tą walkę będziemy mogli zobaczyć jak Swagger dojdzie do siebie.

Normalnych newsów nie będzie. Teraz dołączam tylko kartę na Capitol of Blood.

Triple Threat X-Rules Championship Match

Obrazek

Tornado Handicap Match

Obrazek

Singles Match

Obrazek

No DQ Match

Obrazek

World Hardcore Championship Street Fight

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Czas na komentarz ode mnie. Jak już kiedyś pisałem, robisz bardzo dobre gale, ze wspaniałymi walkami oraz z dobrymi segmentami. Wszystko stoi u ciebie na bardzo dobrym poziomie i nie dziwię się, że dwa razy wygrałeś konkurs na fedke miesiąca. Masz drugi co do wielkości budżet za co ogromny plus. Karta na galę PPV stoi na bardzo dobrym poziomie, ale szkoda, że walka Kassius Ohno vs Jack Swagger się nie odbędzie, bo liczyłem na tą walkę. Ze wszystkich walk nie mogę się doczekać Main Eventu, czyli Miz vs Daniels. Ciekaw jestem kiedy zadebiutuje Jericho. No nic. Powodzenia w dalszym pisaniu. ;)

Star
Awatar użytkownika

Moją opinię na temat swojej gali już znasz :D Uważam, że masz ogromny dar do opisywania walk w ringu, bo świetnie wychodzi ci opis starcia. Tymi walkami sporo zyskujesz, a na segmentach nic nie tracisz. Widziałem galę przed edycją i znasz moje zastrzeżenia, ale po edicie jest już o wiele lepiej i nie ma się do czego przyczepić. Czasami zbyt sztucznie i cukierkowato prowadzisz face'ów, bo to jednak hardcorowa federacja, ale da się to znieść, bo heelowie nadrabiają swoim zachowaniem. Nieźle Darth cię wychejał z kontuzją dla Swaga przed PPV xD Co do samej gali, speeche były dobre, nawet bardzo, ale zabrakło jakiegoś błysku. O walkach pisałem już wyżej, świetnie je opowiadasz i najbardziej podobał mi się Strap Match. Zasłużona ocena za galę i wielkie brawa, a teraz czekam na PPV, bo ciekawi mnie jak zbudujesz napięcie w walkach.

Star
Awatar użytkownika

Znów gala, kolejna już, którą utwierdzasz mnie w przekonaniu że świetnie wykonujesz swoją robotę. Wszystkie gale stoją na równym, bardzo dobrym poziomie i liczę że Capitol of Blood wypadnie naprawdę znakomicie, bo zapowiada się więcej niż obiecująco. Darth powinien dostać od Ciebie niezły hejt na Youtube`ie za to, że Ci wyeliminował Swaggera przed dużą galą, nie masz serca Darth! XD Sytuacja przed Capitol of Blood się zaostrza, znakomicie prezentuje się feud Daniels vs Miz, bardzo dobrze prowadzisz obu zawodników, mocno ich promujesz. Podoba mi się to, że nie zaniedbujesz żadnej rywalizacji, nie zapominasz o innych oprócz tych głównych. Sytuacja przy pasie X-Rules jest interesująca, liczę że Kidd wygra ten tytuł bo on zasługuje na mocny push. Sytuacja Barretta przypomina mi trochę tą z bodaj MVP w WWE, liczę że do czegoś grubszego to prowadzi :D Dobrze w federacji przyjął się James Storm, widać że pasuje do Twojej koncepcji. Jest bardzo dobrze i krótko mówiąc liczę na przysłowiowy rozpierdol na Capitol of Blood. Powodzenia :D

Star

Roster masz mocny i duży co pozwala na wiele manewrów. Ogromnym plusem są długie walki, które stoją na wysokim poziomie. Także pochwała za to, jak prowadzisz feudy. Chociaż źle postąpiłeś dając Swaggerowi kontuzjować się przed galą. Segmenty są długie i stoja na dobrym poziomie. Widzę, że ostro pushujesz Kidda, który według mnie wygra pojedynek. Zdziwiłem się, że segment z pasem hardcore jest na samym końcu. Fedka jest hardcore'owa, ale myślałem, że walka w której jest Kidd jest najważniejsza :D Z uwagą przeczytam zbliżającą się gale X-Rules. Będziesz raczej musiał sobie radzić bez Swaggera, który ma szpital xD Dobra, na końcu komentarza zawsze podsumowuję ogólnie federacje. W tym przypadku dam ci...w skali szkolnej 8,5 na 10, z tego powodu, że fajnie ci wychodza walki, segmenty stoją na poziomie ale przede wszystkim, masz pomysł! Powodzenia w dalszym pisaniu! :D

Star
Awatar użytkownika

Na plus u ciebie są speeche, które mimo że są długie to nie przynudzają i stoją na wysokim poziomie. To samo tyczy się z walkami, od pierwszej gali widać progres, oby tak dalej. Walki na Capitol of Blood zapowiadają się ciekawie, chętnie przeczytam tą gale. Szeroki i dobry roster pomaga ci w rotacji na galach i czekam aż oddasz mi któregoś zawodnika :D Ciekawy jest feud Daniels vs Miz, na minus jednak to że Kidd przegrał na przedostatniej gali a na PPV walczy o pas gdzie R-Truth będzie walczył w meczu o pietruszke :P Poza tym jest ok, budżet masz na dobrym poziomie. Niedługo oczywiście zapraszam do mnie na pierwszą gale :D

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna