Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr sie 15, 2018 3:32 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Karta na Capitol of Blood wygląda całkiem ciekawie. Powinieneś pushować Storma na najważniejszy pas, bo to w końcu Storm :D Ostatnia gala bardzo fajna. Jak na ostatnie show przed PPV było satysfakcjonująco co potwierdza sama ocena. Podobała mi się walka Barretta z Tedem. Bardzo fajnie opisana i dosyć nieprzewidywalny zwycięzca. Dalej segement ze Swaggerem również udany. Długi speech, zakończony atakiem od Ohno. Potem dałeś dwie kolejne walki, przez co gala była dłuższa i najzwyczajniej fajniejsza. Dobry pomysł, żeby przed PPV podgrzać atmosferę segmentem z walczącymi w Main Evencie. Na dodatek opisałeś ich wypowiedzi bardzo, że tak powiem - rozwinięcie. Nie były to dwa zdania, tylko całkiem dobre i przemyślane odpowiedzi. Brawa, za ostatnią galę i powodzenia życzę.

Superstar
Awatar użytkownika

Dawno tutaj nie komentowałem i trzeba to nadrobić :D. Szczerze to nie mam się do czego tutaj przyczepić i mogę napisać to co pisałem od razu, czyli walki są naprawdę dobre i ciekawe, dobrej długości, świetne na tygodniówkę. Segmenty piszesz też bardzo ciekawe, a feudy wyraźnie się zaostrzają. Pushujesz dobrych zawodników i ogólnie świetnie sobie radzisz z pisaniem gal. Karta na PPV wygląda całkiem ciekawie, ale wyszedł klops, bo nie możesz wykorzystać Swaggera xD. Jestem ciekaw co wydasz nam na PPV, bo widziałem, że chcesz tę galę wydać jeszcze dziś, więc być może dostaniesz jeszcze drugi komentarz ;D.

Także powodzenia w dalszej pracy.

Low carder
Awatar użytkownika

Wyżuliłeś komentarz. Nie zagłębiałem się jakoś specjalnie w fedkę, przeczytałem jedynie ostatnią galę. Galę naprawdę przyjemnie się czepiało. Były ciekawe pojedynki, dobre segmenty. Przyczepić się mógłbym do speecha Swaggera który dla mnie był straasznie nijaki i nawet do face'owego Jacka mi nie pasuje. Dobre zakończenie gali. No i co ja ci mogę więcej... Poczekam na następną galę, napewno przeczytam i może też wcześniejsze jak znajdę chwilę :)

Edit: Rozumiem że na Kapytol of Blad będzie Matrix? :o

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Hala - Bercy w Paryżu
Ceny biletów - 70$ miejsca na trybunach, 90$ miejsca na płycie hali i 140$ pakiet VIP

Obrazek

Zostało wyświetlone promo Main Eventowych walk, a także ogólne promo początków federacji. Następnie powitał nas piękny pokaz fajerwerków, a na hali rozbrzmiał Theme Song Capitol of Blood ''Over and Under’’ a publiczność była gotowa na show.

Christy Hemme: Pierwszą walką wieczoru będzie Triple Threat Match, a jego stawką będzie X-Rules Championship! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Kanady, Tyson Kidd!

Tyson przy bardzo pozytywnej reakcji wbiegał do ringu.

Christy: Jego rywal pochodzi z Brooksville na Florydzie, Bray Wyatt!

Bray przy lekkim heacie pewnie kroczył do ringu.

Christy: Ich rywal pochodzi z Chicago, X-Rules Champion, D.O.C!

D.O.C przy dość sporym heacie kroczył po rampie z uniesionym pasem w górę.

X-Rules Championship Triple Threat Match

Tyson Kidd vs Bray Wyatt vs. D.O.C (C)

Obrazek

Giganci od początku rzucili się na Kidda. Ten próbował im uciekać jednak dopadli go w narożniku. Obkopywali Tysona, jednak Wyatt chciał sprytnie skorzystać z okazji i wykonał Roll Up D.O.C’owi. 2 count! Rozpoczęło się zwarcie z którego zwycięsko wyszedł Bray, Irish Whip i Back Body Drop dla X-Rules Champa. Następnie Leg Drop i nieudana próba Elbow Dropu. Gdy obaj stanęli na nogach D.O.C zasypał rywala punchami, posłał go w narożnik i wymierzył Corner Clothesline. Chciał odbić się od lin, jednak Tyson przeciągnął ją w dół i ten wypadł z ringu. Kidd zaatakował Wyatta Springboard Dropkickiem, po czym zapiął Single Leg Boston Crab. Przeciwnik nie miał większy problemów by się wydostać , a następnie powalił Kanadyjczyka Clotheslinem. 2 count. Wykonał Scop Slam, ale Fallaway Slam już się nie udał, gdyż Kidd wylądował na nogach i sprowadził Wyatta na kolana Low Dropkickiem. Próba Springboard Moonsaultu, lecz w powietrzu przechwycił go D.O.C który w międzyczasie pojawił się w ringu i Tyson otrzymał Powerslam. 2 count! Pin przerwał Bray, zaczął on wściekle atakować X-Rules Champa, ciosami odepchnął go pod liny, a wyrzucił z ringu Big Bootem. Sam również wyleciał dzięki Dropkickowi od Tysona. Obaj podnieśli się, a Kidd powalił ich Diving Springboard Crossbody! Wziął spod ringu krzesło i wymierzył potężny Chairshot w głowę D.O.C’a! Nie powaliło go to więc dołożył kolejny! To też nic nie dało, jednak Tyson położył krzesełko i wykonał na nie Tornado DDT! W międzyczasie Wyatt wrócił do ringu. Kidd zauważył to i poszedł za nim. Próba Springboard Clothesline’u przechwycona w powietrzu i Bray wymierzył Scop Slam. Wszedł na narożnik, ale otrzymał Enzuigiri, a następnie Frankensteiner! 2 count. Nie trafił z Double Jump Moonsaultem i Wyatt wykonał Ura-nage. Posadził Tysona na narożniku skąd chciał wymierzyć Superplex, lecz do ringu wszedł D.O.C i zaczął zasypywać Braya serią ciosów. Obaj szli równo, ale z okazji skorzystał Kidd który powalił ich Double Missile Dropkickiem. Obaj szybko się podnieśli, ale Kanadyjczyk co chwila częstował ich Dropkickami. Wreszcie powstrzymał go Wyatt, ale jego próba Press Slamu, została skontrowana na DDT! D.O.C chciał powalić Tysona, lecz te uniknął tego i wykonał Spinning Heel Kick. Dołożył jeszcze Hurricanrane i X-Rules Champ wyleciał z ringu. Kidd wyraźnie nabuzowany adrenaliną dołożył jeszcze piękny Suicide Dive! Wyciągnął spod ringu stół i rozstawił go, po czym poszedł po pas by potężnie uderzyć nim rywala w głowę! Ten zaczął krwawić i rozłożył się na stole. Nagle Tysona zaczął atakować Wyatt, jednak otrzymał Enzuigiri i też rozłożył się na stole. Kidd nie tracił czasu, wszedł na narożnik i wykonał Diving Elbow Drop przez stół! D.O.C zdążył się zsunąć, ale Wyatt solidnie odczuł tą akcję. X-Rules Champ najszybciej doszedł do siebie, wrzucił do ringu Kidda i zaczął go maltretować. Seria stompów lądowała na ciele rywala. Następnie Belly to Back Suplex oraz Fallaway Slam. Posłał Tysona w narożnik, ale nie trafił Corner Splashem, a rywal natychmiastowo poczęstował go Roundhouse Kickiem! Oszołomiło go to straszliwie, więc Kidd dołożył Swinging Neckbreaker! Wyskoczył za liny i wykonał Springboard Elbow Drop. 2 count! Próba Code Blue, lecz D.O.C okazał się zbyt ciężki. Chciał wykończyć Kanadyjczyka Chokeslamem, ale ten skontrował na Hurricanrane. Obaj szybko stanęli na nogi, jednak to D.O.C powalił Tysona Running Splashem. 2 count! Po raz kolejny szykował się do Chokeslamu, lecz w ringu pojawił się Wyatt i powalił X-Rules Champa potężnym Clotheslinem. Wykonał mu jeszcze Ura-nage, po czym złapał rywala do Swinging Reverse STO, ale zostało to skontrowane na Chokeslam! 1…2… i wtedy Kidd trafił obu potężnym Springboard Moonsaultem! Szybciej podnosił się D.O.C, ale Tyson wszedł na narożnik i wymierzył mu Blockbuster! 2 count! Wyatt wyturlał się z ringu, a Kanadyjczyk próbował zapiąć Sharpshooter na D.O.C’u, lecz ten na to nie pozwolił i złapał go pod Chokeslam. Kidd uratował się kopiąc rywala po nogach. Wreszcie dorzucił Jumping Back Kick, odbił się od lin, ale D.O.C ruszył za nim i wykonał mu Clothesline który wyrzucił go z ringu. Cisnął Tysona w barykadę, następnie wyciągnął spod ringu stół i wrzucił go do środka. Był tam już Bray który miał dla X-Rules Champa potężny Big Boot. Oparł stół o narożnik, a o stół rywala. Nie trafił jednak Corner Splashem i złamał stół! Kidd próbował jakiejś Springboardowej akcji jednak w locie złapał go D.O.C i wykonał Chokeslam! 1…2….3

Christy: Zwycięzcą i nadal X-Rules Championem zostaje D.O.C!

D.O.C dumnie wznosił pas do góry co niezbyt podobało się publiczności.

Na zapleczu Conor O’Brian rozmawiał z Epico

Epico: Nie wiem czy powinniśmy to robić. W końcu czemu mamy koncentrować się na Stormie?

O’Brian: Tylko mi nie mów, że chcesz się teraz wycofać. Naprawdę nie wiesz dlaczego? A chcesz być dalej upokarzany i pomijany? Musimy zrobić coś za co zaczną nas szanować, a w tym wypadku jest to pokonanie Storma. Nikt nie będzie mnie już lekceważył.

Epico: W sumie to masz rację. Mam tego dość. Zasługuję na więcej i to jest cholerna prawda. Dziś Storm przekona się dlaczego. Chodźmy skopać mu dupsko.

Christy: Kolejna walka to Tornado Handicap Match! Wchodzący do ringu jako pierwsi pochodzą z ST Petersburgh na Florydzie oraz San Juan w Portoryko, Conor O’Brian i Epico!

Publiczność zareagowała na tą dwójkę lekkim buczeniem, jednak oni nic sobie z tego nie robili.

Christy: Ich rywalem będzie pochodzący z Nashville w stanie Tennesie, ,,The Cowboy’’ James Storm!

Storm otrzymał spory pop. Idąc do ringu przybijał piątki z fanami i tradycyjnie popijał piwo.

Tornado Handicap Match

Conor O’Brian & Epico vs. James Storm

Obrazek

Obaj od razu rzucili się na Storma, ale ten atakował ich co chwila punchami. Epico próbował ataku z rozpędu, lecz nadział się na Back Body Drop. Conor próbował ataku zza pleców, ale kiedy wykonał Irish Whip otrzymał potężny Clothesline. Cowboy miał również Irish Whip dla Epico, a na dokładkę wyrzucił go z ringu Clotheslinem. Następnie zajął się O’Brianem. Podniósł go, cisnął w narożnik i trafił Corner Splashem. Conor się chwiał i otrzymał jeszcze Running Neckbreaker. Po raz kolejny chciał odbić się od lin, lecz wtedy za nogę przytrzymał go Epico, a O’Brian wymierzył Dropkick. Następie zaczął się zmasowany atak na Cowboya. Seria kopnięć lądowała na jego ciele, po czym Epico wykonał Snapmare, a jego partner dołożył Running Low Dropkick. Następnie O’Brian miał dla Storma klasyczny Backbreaker na kolano, ale po jego wykonaniu trzymał rywala na tym kolanie, a Epico wszedł na narożnik i dorzucił Leg Drop. 2 count. Następnie chwycili Jamesa pod Double Suplex, ale ten zablokował to i wykonał im właśnie tą akcję! Dołożył Dropkick dla Epico oraz Scoop Slam dla Conora. Do tego jeszcze Bulldog na Epico i potężny Clothesline na O’Brianie. Na nim też się skupił. Seria Stompów, po czym nastąpiło wyniesienie na barki i piękne Fireman’s Carry. Posadził go na narożniku, lecz wtedy od tyłu zaatakował go Epico. Wyniósł Storma ‘’na barana’’, a w tym czasie Conor wykonał Diving Shoulder Block z narożnika! Publiczność nagrodziła tą akcję wielką owacją, a Epico wymierzył Moonsault! 2 count! Podwójny Irish Whip i Double Flapjack dla Cowboya. Ponownie Irish Whip, tyle, że tym razem do narożnika. Conor nie trafił szarżą i przyrżnął ramieniem w stalowy słupek, a Epico otrzymał Double Knee Facebreaker! Storm wyszedł z ringu i wyciągnął z niego O’Briana. Zaczął go zasypywać ciosami, po czym pobudził publikę i wykonał Last Call Superkick! James po chwili zastanowienia zajrzał pod ring i wyjął kajdanki! Przykuł nimi Conora do metalowego słupka, a klucz wyrzucił w publiczność. Nie zdążył wrócić między liny, gdyż Epico zaatakował go Suicide Divem. Wszedł na krawędź ringu i dołożył Springboard Moonsault! Wrzucił Storma do kwadratowego pierścienia, wszedł na narożnik i wymierzył Diving Crossbody. 2 count. Następnie złapał przeciwnika pod German Suplex, ale ten zablokował próbę tej akcji i sam wykonał DDT! 2 count. James próbował zapiąć Sharpshooter, lecz Epico zablokował to i próbował wygrać walkę poprzez Small Package. 2 count! Obaj błyskawicznie stanęli na nogach, Portorykańczyk chciał zaatakować z rozpędu, jednak nadział się na serię trzech Arm Dragów! Następnie Double Knee Facebreaker oraz Spear! Publiczność bardzo żywo reagowała, a sam Cowboy był strasznie pobudzony. Ustawił się w narożniku i sygnalizował Last Call Superkick. Epico wreszcie stanął na nogach, ale uchylił się przed kopnięciem Storma i sam wykonał Backstabber! 1….2…Kickout!! Portorykańczyk nie mógł uwierzyć, że to nie koniec. W międzyczasie ocknął się O’Brian. Krzyczał coś do swojego partnera, lecz ciężko było go zrozumieć. Epico wszedł na narożnik i chciał spróbować jakiejś Springboardowej akcji. Skoczył, ale otrzymał Last Call Superkick w trakcie lotu! 1….2….3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje James Storm!

Storm świętował zwycięstwo razem z fanami. Wziął do ręki piwo, podszedł z nim do uwięzionego O’Briana. Cowboy wziął łyk, po czym poczęstował Conora. Ten z chęcią wziął butelkę, jednak wtedy James wypluł mu piwo na twarz, wziął butelkę i rozbił ją na głowie O’Briana! Po wszystkim Storm wszedł na narożnik i świętował sukces przy bardzo pozytywnej reakcji fanów.

Przenosimy się na backstage, gdzie Candice Michelle przeprowadzała wywiad z Kassiusem Ohno.

Candice: Kassius, w wyniku twojego ataku na Jacka Swaggera na Hardcore Impact, wasza walka dziś jest zagrożona. Czy wiesz coś więcej na ten temat?

Ohno: Słuchaj cukiereczku, na Impakcie zrobiłem to, co powinienem zrobić już bardzo dawno temu. Wyeliminowałem Swaggera. Krew miała polać się dziś, lecz nie chciałem czekać. A co do pytania to chyba oczywiste, że Jack nie ma jaj i nie pokaże się dziś na Capitol of Blood, bo ma małą rankę na twarzy.

Candice: Więc co teraz? Weźmiesz wolny dzień?

Ohno: Ależ oczywiście, że nie! Jestem najwspanialszym wrestlerem w tej organizacji i żądam by dodano mnie do walki o pas World Hardcore Championship. To będzie o wiele lepsze z kimś takim jak ja, a i federacja będzie się lepiej prezentować, jeśli Kassius Ohno będzie jej mistrzem.

Wtedy obok tej dwójki akurat przechodził Tommy Dreamer.

Dreamer: Więc chcesz walki o pas co? Wiesz, dam ci szansę! Dam ci szansę na udowodnienia, że jesteś najlepszy poprzez…… Wygranie swojej walki dzisiaj. Będzie to Ladder Match, a zwycięzca zdobędzie prawo do walki o pas World Hardcore Championship!

Ohno: A kto będzie moim rywalem?

Dreamer: Przekonasz się wkrótce ;)

Christy: Kolejna walka to Singles Match! Jeśli Ted DiBiase wygra, zostanie oficjalnie zatrudniony w Hardcore Heaven. Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z West Lawn w stanie Pennsylvania, Mike Quackenbush!

Mike otrzymał spory cheer. Po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Tampy na Florydzie, Ted Dibiase!

Ted został przywitany heatem, ale niektórzy fani zareagowali na jego osobę pozytywnie.

Singles Match

Mike Quackenbush vs. Ted Dibiase

Obrazek

Panowie rozpoczęli od zwarcia, z którego zwycięsko wyszedł Ted. Zapiął Headlock, ale Mike się wywinął i przeszedł do Waist locku. Nie trwało to jednak długo, gdyż DiBiase szybko skontrował ten chwyt, wykonał Irish Whip i kilka uników, po czym powalił przeciwnika Flapjackiem. Następnie kilka ciosów w głowę oraz Dropkick. Irish Whip skontrowany i to Ted poleciał w narożnik, ale Quackenbush nie trafił Corner Splashem, a DiBiase wykonał Roll Up. 2 count. Następnie próba Clothesline’u skontrowana na Arm Drag, a potem Mike wymierzył Monkey Flip oraz Hurricanrane, która wyeliminowała rywala z ringu. Quackenbush poczuł adrenalinę i zaatakował przeciwnika poprzez Outside Dive Springboard Corkscrew Senton! Publiczność była wniebowzięta, a Mike wszedł na schodki i wykonał Crossbody! Wrzucił rywala do ringu i sam też tam wrócił. Wymierzył Snapmare, po czym odbił się od lin i trafił Dropkickiem prosto w głowę. 2 count. Następnie przeniósł rywala do narożnika Irish Whipem i trafił Corner Clotheslinem, po czym dołożył Bulldog. Próba Small Package dzięki której uzyskał 2 count. Irish Whip został skontrowany przez Teda. Wyniósł Quackenbusha pod Powerbomb, lecz ten jakimś cudem stanął na jego rękach, zrobił salto w tył, odbił się od lin i wykonał La Quackica! 2 count! Wszedł na narożnik, jednak zastopował go DiBiase. Próbował Superplexu, lecz Mike wymierzył kilka Headbuttów i Ted spadł na matę. Szybko się podniósł, ale otrzymał Corkscrew Moonsault! 2 count! Odbicie od lin i udana Hurricanrana, lecz Dibiase uchylił się przed Enzuigiri i zaaplikował German Suplex oraz Back Suplex. Seria Elbow Dropów zakończona Fist Dropem, po czym Ted wykonał Irish Whip, ale jego Spinebuster został skontrowany na DDT! Mike wszedł na narożnik i zasygnalizował High Angle Senton Bomb, lecz znów zastopował go rywal. Wszedł na narożnik i próbował Superplexu, jednak i tym razem Quackenbush miał na to odpowiedź. Tą odpowiedzią okazał się być Sunset Flip Powerbomb z narożnika! 2 count! Mike nie mógł uwierzyć, że to nie koniec. Próbował zapiął Chikara Special, ale został wykopany z ringu. DiBiase wyczuł okazję i próbował Suicide Dive’u, lecz Quackenbush idealnie wymierzył mu Enzuigiri gdy ten był w locie!! Publiczność chantowała ,,holly shit’’. Mike był bardzo pobudzony, wrzucił Teda do kwadratowego pierścienia i tam chciał mu wymierzyć jakąś akcję z biegu, jednak DiBiase tego uniknął, pobiegł za nim i wykonał potężny Rebound Clothesline! Wyniesienie na barki, ale Quackenbush się wywinął, zaatakował Dropkickiem w plecy oraz German Suplex, po czym przeszedł do Crossface! Na szczęście dla Teda liny były blisko i położył na nich nogę. Wyniesienie pod Quackendrivera, ale kontra na Neckbreaker! DiBiase wszedł na narożnik, lecz otrzymał Frankensteiner! Mike miał dla niego jeszcze Enzuigiri, po którym Ted zaczął się strasznie chwiać. Próba Springboard Tornado DDT skontrowana przez syna Milion Dolar Mana na Sitout Spinebuster! 2 count! Następnie wszedł na narożnik, lecz długo się wahał i wreszcie rywal poczęstował go potężnym kopnięciem w głowę i DiBiase spadł z narożnika. Za to Quackenbush wszedł na narożnik i wymierzył potężne High Angle Senton Bomb! 2 count! Mike ustawił się w narożniku i czekał aż przeciwnik się podniesie. Kiedy to się stało próbował ataku z rozbiegu, ale Ted przechwycił go na barki, jednak ten wywinął się i zaskoczył DiBiasego Brainbusterem! Quackenbush zasygnalizował koniec, wyniósł rywala pod Quackendrivera, lecz ten się wydostał i wykonał Crucifix Pin! 2 count! Obaj błyskawicznie byli na nogach, ale Ted wsadził przeciwnikowi palec w oko! Następnie dołożył Flapjack na liny! Mike był już strasznie oszołomiony, a DiBiase zaszedł go od tyłu i wymierzył Dream Street! 1….2….3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Ted DiBiase!

Ted świętował swoje zwycięstwo w ringu, ale publiczność nie nagradzała go pozytywnymi reakcjami.

Promo No Escape

Nie trzeba było długo czekać by usłyszeć Man In the Box i na arenie pojawił się Tommy Dreamer! Został przywitany pozytywną reakcją, a idąc do ringu był uśmiechnięty.

Obrazek

Dreamer: Niesamowite! Dziś jesteśmy świadkami pierwszego w historii PPV w federacji Hardcore Heaven! <cheer> Nie rozumiem za to jednej rzeczy. Jak można tak łatwo nabrać ludzi. Widzicie teraz myślicie sobie o mnie jaki jestem wspaniały i sprawiedliwy. Ale nie wiecie po co tak naprawdę jestem w Hardcore Heaven. Nie z pasji, nie dla fanów tylko dla czystego zysku. Nie obchodzi mnie co sądzą ludzie, oni są tylko po to bym mógł na nich zarabiać tak jak dziś zarabiam na każdym z was <booo> To już koniec dobrego i miłego Tommyego Dreamera, teraz będziemy się bawić na moich zasadach. To jak musiałem się zachowywać do tej pory doprowadzało mnie do szału. Dla mnie liczą się tylko pieniądze….

Wtedy na arenie rozbrzmiał utwór ''Home'' Three Days Grace i na rampie pojawił się prezes HH Piotr Nowak!! Został nagrodzony niesamowitą owacją. Idąc do ringu był wyraźnie skupiony na Dreamerze.

Nowak: Pieniądze? Serio Dreamer? Oszukiwałeś tych wszystkich ludzi, a tak naprawdę liczy się dla ciebie tylko kasa?! Wiesz co ja o tym sądze? Cholernie mi się to podoba! <booo> A wy co myśleliście? Nie wiecie po co powstało Hardcore Heaven? Nie dla was, nie dla zawodników tylko dla czystego zysku. Przychodząc na gale jesteście dla mnie niczym więcej niż zyskiem. Widzę, że niektórzy rozumieją mój tok myślenia i dołączają się do mnie. To właśnie zrobił Dreamer. Wyznał jasno o co mu chodzi, ale powiedzmy sobie szczerze. Każdy z was stawia na pierwszym miejscu pieniądze. Jesteście samolubnymi świniami, które myślą tylko i wyłącznie o tym jak być zauważonym. <boo> Różnica między nami jest taka, że ja nie boję się tego powiedzieć. I co teraz zamierzacie zrobić? Nawet jeśli byście chcieli to nie możecie nic. Zawsze znajdą się jacyś idioci, którzy kupią bilet, bo będą chcieli zobaczyć to widowisko, a ja będę czerpał z tego kasę. Nawet nie obchodzi mnie co dzieje się w tej federacji. Kto ma pas, kogo lubicie a kogo nie. Od tego mam ludzi takich jak Dreamer.

Wtedy obaj panowie uścisnęli sobie ręce. Jednak po chwili……. Na hali zabrzmiało Glass Shattered i na rampę na quadzie wjechał Stone Cold Steve Austin!! Publiczność oszalała z radości. Było słychać tak jakby wymknęła się spod kontroli! Steve zrobił kilka okrążeń wokół ringu, po czym wszedł między liny. Spojrzał się na Nowaka i Dreamera. Ci do końca nie wiedzieli co mają zrobić. Wreszcie podszedł do prezesa HH, zmierzył go wzrokiem i wykonał potężnego Stunnera!! Dreamer zdenerwował się i zaczął wrzeszczeć na Stone Colda. Ten nic sobie z tego nie robił, pokazał Tommy’emu dwa środkowe palce i również poczęstował go Stunnerem!

SCSA: Macie swój pierdolony biznes skurwysyny!

Po tych słowach ponownie zabrzmiało Glass Shatered, a Stone Cold poprosił o piwa. Wszedł na narożnik i zaczęło się święto w Stylu Steve’a!

Na backstage’u James Storm wpadł na Miza.

Storm: O Miz. Widzę, że wyglądasz dobrze przed swoją walką o pas.

Miz: To tylko formalność. Przyjemnością będzie skopanie dupska Danielsowi w tej walce. Obrona pasa tego pasa to jedno, ale ja muszę mu po prostu udowodnić, że jestem najlepszy w tej federacji i nikt, a szczególnie on nie może się ze mną równać. Jeśli przegram to zawiodę samego siebie.

Storm: Wszystko w porządku, ale nie podoba mi się jedno. Twierdzisz, że jesteś tutaj najlepszy. Mam dla ciebie wiadomość. Ja również uważam się za takiego. I któregoś dnia pokaże ci dlaczego. Tym czasem powodzenia dzisiaj.

Miz: Czekaj chwilę. Może i uważasz się za takiego, ale to ja mam w tej chwili pas i to o czymś świadczy. Kiedyś się przekonamy, który z nas jest rzeczywiście lepszy. Dzięki za życzenia, ale nie potrzebuje powodzenia. Wystarczy mi świadomość, że jestem najlepszy.

Panowie rozeszli się w swoje strony.

Christy: Kolejna walka to No DQ Match! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Charlotte w Północnej Karolinie, R-Truth!

Truth otrzymał spory heat. Nie robił sobie z tego nic i pewnie kroczył do ringu.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Preston w Anglii, Wade Barrett!

Wade został przywitany bardzo pozytywną reakcję. Wbiegł do ringu i od razu rzucił się na Trutha…

No DQ Match

Wade Barrett vs. R-Truth

Obrazek

Barrett zasypal rywala serią ciosów. Ten padł, ale Brytyjczyk nie przestawał go okładać. Wreszcie Truth zdołał się wyturlać z ringu, a Wade podążył za nim. Tam rozpoczęła się wściekła wymiana ciosów, która zakończyła się tak, że Barrett rzucił przeciwnika w bandę. Następnie wyrzucił go Clotheslinem poza tą bandę. Truth zaczął uciekać i brawl przeniósł się w trybuny. Panowie szli po schodach w górę hali aż wreszcie Wade został oszołomiony potężnym Slapem, a jego rywal wszedł na barierkę i wykonał Crossbody! Następnie obaj zaczęli się przemieszczać z powrotem w stronę ringu. Zboczyli trochę po zejściu trybun i przedostali się w okolice rampy. Truth chciał zaatakować z rozbiegu, lecz Wade się uchylił i znów zaczął go zasypywać lawiną ciosów. Obaj stali na rampie, a konkretnie na jej krawędzi. Barrett chciał wykonać Running Clothesline, jednak przeciwnik skontrował to na Back Body Drop i Brytyjczyk spadł z rampy i poleciał prosto przez stół!! Publiczność chantowała ,,holly shit’’ a Truth starał się przetransportować przeciwnika do ringu. Wreszcie mu się to udało i od razu przeszedł do pinu. 2 count! Wyszedł z kwadratowego pierścienia, a wrócił do niego z krzesłem i metalową rurką. Chciał wymierzyć Chairshot, ale nadział się na Back Kick i Wade wziął od niego krzesło, po czym uderzył go w plecy! Następnie położył krzesło pod głową rywala, wszedł na narożnik, lecz nie trafił z Diving Elbow Drop i przyrżnął łokciem w krzesło! Truth wyczuł okazję. Wykonał Back Suplex oraz Dropkick, po czym dołożył Inverted Suplex Slam. 2 count. Ustawił się w narożniku, a kiedy Barrett się podniósł ruszył z serią Clothesline’ów, a jakby tego było mało dorzucił Hurricanrane. Wszedł na narożnik, ale kiedy wyskoczył już do Crossbody otrzymał potężny cios metalową rurką! Wade dołożył Suplex oraz Backbreaker. 2 count! Wyniósł rywala pod Powerbomb, ale ten skontrował na Facebuster na krzesło! Na twarzy Brytyjczyka pojawiła się krew. Truth szykował się do Leg Dropu, jednak otrzymał Low Blow! Oparł się o liny, a Barrett wykonał potężny Bull Hammer Elbow i R-Truth wyleciał z ringu! Wade podążył za nim i cisnął go potężnie w stalowe schodki! Następnie wrzucił rywala i schodki między liny. Pobudził jeszcze publiczność, a ta zareagowała bardzo pozytywnie. Wszedł do kwadratowego pierścienia, ale otrzymał cios metalową rurka w brzuch, a następnie w głowę! 2 count! Truth wszedł na narożnik, poczekał aż przeciwnik wstanie i wymierzył Diving Crossbody, lecz Barrett przerolował! 2 count! Obaj szybko stanęli na nogi, Wade odbił się od lin, jednak nadział się na Jumping Hook Kick. Próba Vertical Suplex Stunnera, ale Brytyjczyk wylądował za plecami przeciwnika, odepchnął go na liny i poczęstował Back Suplexem na schodki! Barrett wszedł na narożnik, podczas gdy jego przeciwnik był rozłożony na schodach. Wykonał Diving Elbow Drop, lecz rywal się odsunął i Wade przyrżnął łokciem w stal! Truth błyskawicznie zaaplikował Vertical Suplex Stunner. 2 count. Irish Whip, ale Barrett uniknął Clothesline’u, jednak wciąż był w biegu i rywal chciał wymierzyć Hurricanrane, lecz Brytyjczyk ją zablokował i powalił rywala Powerbombem! Wyniesienie pod Watseland, ale przeciwnik zdołał skontrować na Hurricanrane oraz błyskawicznie wykonał Spinebuster! Szykował się do Shut Up, jednak Wade przytrzymał się lin i złapał Trutha pod Pumphandle Slam, ale tym razem Truth się wywinął i wymierzył Lie Detector! Próba Scissors Kicku nieudana i Barrett zaatakował Short Arm Clotheslinem. Brytyjczyk rzucił rywala Irish Whipem, jednak otrzymał Gut Kick, ale kolejna próba Scissors Kicku skontrowana na Winds of Changes! 2 count! Wade wziął krzesło i poczekał aż rywal się podniesie, po czym chciał wymierzyć Chairshot w głowę, jednak ten tego uniknął i wykonał Roll Up! 2 count! Obaj błyskawicznie się podnieśli i Barrett zaatakował Big Bootem i nie tracąc czasu wyniósł chwiejącego się przeciwnika na barki i wykonał mu Watseland na schodki! 1…….2…..3

Christy: Zwycięzcą tej walki zostaje Wade Barrett!

Zakrwawiony Wade wszedł na narożnik i świętował przy sporej owacji publiczności, która wciąż nie ochłonęła po tym znakomitym starciu. Jednak po chwili na rampie pojawił się obolały Piotr Nowak!

Nowak: Wiesz co Barrett, nie masz się zbytnio z czego cieszyć. Wygrałeś swoją walkę, ale wiedz, że było to twoje ostatnie starcie w Hardcore Heaven. Zwalniam cię!!

Wade nie mógł uwierzyć w to co usłyszał. Po chwili spuścił głowę i odszedł na backstage, a publiczność zaśpiewała mu ''NA NA NA NA, NA NA NA NA HEEEEEEY, GOODBYE''.

Promo Hardcore Impact

Przenieśliśmy się do ringu wokół którego rozstawione były drabiny.

Christy: Następna walka to Ladder Match, a jej zwycięzca zostanie pretendentem do pasa World Hardcore Championship! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Dayton w stanie Ohio, Kassius Ohno!
Na rampie pojawił się Kassius Ohno. Wszedł do ringu przy mieszanej reakcji. Miał coś do powiedzenia….

Ohno: Jak widzicie stoję tu przed wami, ale pytanie gdzie jest mój przeciwnik? Nie mam na myśli tego frajera z którym będę zaraz walczył tylko Jacka Swaggera. Biedaczek dostał łańcuszkiem w twarz i teraz boi się stanąć do walki. Nie uciekniesz przed tym Swagger. Na Impakcie chciałem ci dać tylko próbkę moich możliwości i jak się okazuje nawet to jest dla ciebie zbyt wielka dawka. Jednak nie licz, że przede mną uciekniesz. Będę cię prześladował dopóki nie wymierzę ostatecznej sprawiedliwości. Natomiast dziś….. Dreamer podjął pierwszą dobrą decyzję w swoim życiu dając mi kontrakt na walkę o pas. A co do mojego wielkiego ‘’rywala’’ to po prostu mi go tu dajcie.

Nastała cisza, a po chwili na arenie zgasło światło. Na titantronie pojawiło się to samo promo co na Hardcore Impact tyle, że teraz na koniec został wyświetlony napis ,,Answer’’. Po chwili na rampie pojawił się ktoś w kurtce ze światełkami i fani już wiedzieli o kogo chodzi! Wreszcie zapaliły się światła i wybrzmiało Break the Walls Down i ujrzeliśmy Chrisa Jericho! Otrzymał on potężny pop, można powiedzieć, że publiczność oszalała z radości, a Ohno był wyraźnie zszokowany. Chris szedł do ringu z uśmiechem na twarzy i przybijał piątki z fanami.

NO.1 Contenders Ladder Match

Kassius Ohno vs. Chris Jericho

Obrazek

Kassius patrzył na Chrisa z niedowierzaniem, a ten pobudzał publiczność w charakterystyczny dla siebie sposób. Wreszcie przeszli do zwarcia i Ohno zapiął Headlock i rzucił Jericho Irish Whipem na liny, ale ten powalił go Shoulder Blockiem, po czym ponownie odbił się od lin i znów wykonał Shoulder Block. Przetransportował przeciwnika w narożnik i trafił Corner Dropkickiem. Następnie kilka Chopów i Belly to Back Suplex, po którym Kassius wyturlał się z ringu. Chris nie czekał długo i dorzucił Baseball Slide. Stanął na narożniku i wykonał Double Axe Handle! Znów pozdrowił publiczność, po czym sięgnął po stojącą obok niego drabinę. Wrzucił ją między liny, ale gdy chciał zrobić to samo z rywalem ten nadział go plecami na krawędź ringu. Sięgnął po kolejną drabinę i uderzył nią Jericho w brzuch! Odrzucił przedmiot, wszedł do ringu i szybko rozstawił leżącą tam drabinę i zaczął się po niej wspinać. Nie zdołał się doczłapać nawet do połowy gdyż zastopował go Chris. Rzucił przeciwnika Irish Whipem i wykonał Spinning Wheel Kick. Wszedł na narożnik i trafił Missile Dropkickiem. Po raz kolejny wszedł na narożnik, lecz został z niego zepchnięty i spadł poza ring! Kassius wyskoczył poza liny na krawędź kwadratowego pierścienia i wymierzył piękny Moonsault! Wziął dość wysoką drabinę i wrzucił ją między liny. To samo zrobił z przeciwnikiem. Tam wymierzył mu kilka kopnięć i chciał zaatakować Suplexem, jednak Chris skontrował na Neckbreaker. Odbił się od lin i wymierzył piękny Flying Forearm Smash. Położył drabinę na linach znajdujących się blisko narożnika. Wyniósł Ohno pod Powerbomb, lecz ten się wywinął i wykonał Elbow Smash, po którym położył Jericho pod drabiną i dołożył piękną katapultę dzięki której Chris przyrżnął głową w drabinę! Kassius wziął się za rozstawianie dużej drabiny. Po pewnym czasie zdołał to zrobić i wspinał się powoli. Był już prawie na szczycie kiedy jego równowagę zaczął zaburzać Y2J. Ohno zdecydował się zejść z drabiny, ale wtedy otrzymał Codebreaker znikąd! Obaj leżeli chwilę aż wreszcie stanęli na nogi mniej więcej w tym samym czasie. Rozpoczęła się wymiana ciosów z której z przewagą zaczął wychodzić Kassius, ale Chris zastopował go poprzez Enzuigiri. Ohno się chwiał, a Jericho dorzucił Diving Crossbody oraz Running Bulldog. Próba Lionsaultu, jednak Y2J widząć, że rywal wystawił kolana wylądował na nogach i przeszedł do Walls of Jericho! Ohno nie mógł znieść bólu, lecz Chris zaciskał chwyt coraz mocniej. Wreszcie puścił, a Kassius padł jak nieżywy. Jericho zaczął się wspinać po dużej drabinie. Był już na szczycie i zaczął odpinać kontrakt, kiedy rywal ocknął się i popchnął drabinę! Y2J trzymał się kontraktu, a Ohno rozstawił mniejszą drabinę, wszedł na szczyt i wymierzył Flying Elbow Smash!! Obaj spadli na matę, a publiczność chantowała ‘’HOLLY SHIT!!’’. Obaj potrzebowali trochę czasu by się podnieść. Wreszcie stanęli na nogach i Kassius chybił z Cyclone Kickiem, ale zablokował również próbę Codebreakera i wykonał Standing Moonsault! Przesunął mniejszą drabinę w okolice narożnika, po czym posadził na nim przeciwnika. Próbował Superplexu, ale został zepchnięty na drabinę! Ohno zdołał stanąć na szczycie, lecz Jericho szybko się otrząsnął i zaatakował potężnym Crossbody! Obaj spadli na matę. Tym razem Chris szybko się otrząsnął i zaaplikował potężny Lionsault Kassiusowi! Przywrócił dużą drabinę na stabilną pozycję i zaczął się wspinać. Był już na szczycie kiedy swoją drogę po szczeblach rozpoczął również Ohno. Obaj znaleźli się na szczycie gdzie trwała wymiana ciosów. Kassius zaczął wykopywać przeciwnika z drabiny, ale ten złapał jego nogi i zapiął Walls na szczycie! Ohno walczył z bólem aż wreszcie jakimś cudem dzięki sile swoich nóg przerzucił Chrisa nad sobą, a ten zdołał się przytrzymać szczebli i wykonał Powerbomb!! Znów rozległy się chanty ‘’HOLLY SHIT!!’’. Jericho wreszcie się podniósł, wyniósł rywala na barki, ale ten zeskoczył z nich na krawędź ringu, lecz Y2J miał dla niego Springboard Dropkick! Wszedł na narożnik i próbował Outside Dive Moonsaultu, jednak Kassius chwycił drabinę pod rękę i uderzył nią będącego w locie przeciwnika! Wrzucił przedmiot do ringu i to samo zrobił z przeciwnikiem. Wszedł na tą drabinę i wymierzył Tornado DDT! Następnie zaczął się wspinać na tą większą i już był na szczycie kiedy Jericho popchnął drabinę i Ohno spadł kroczem na liny! Chris chwiał się na nogach, ale przyszykował mniejszą drabinę i wykonał na nią Vertical Suplex! Y2J znów zaczął wchodzić po dużej drabinie, a właściwie to mozolnie przechodził ze szczebla na szczebel. Wreszcie Kassius chwycił go pod Powerbomb, jednak Jericho skontrował na Hurricanrane! Błyskawicznie próbował dołożyć Back Suplex, ale Ohno zrobił salto w powietrzu i powalił rywala potężnym Cyclone Kickiem! Obaj byli już niesamowicie zmęczeni. Wreszcie Kassius wziął mniejszą drabinę i zaczął z nią iść w kierunku przeciwnika. Przymierzał się do jakiegoś ataku, jednak otrzymał Codebreaker przez drabinę! Na jego twarzy pojawiła się krew, ale obaj wyglądali na równie nieprzytomnych. Pierwszy na nogi stanął Kanadyjczyk, który położył drabinę na linach w pobliżu narożnika. Oparł się o nią i wyraźnie szukał chwili na odpoczynek. Na nogi stanął również Ohno i zebrał się do ataku z rozpędu, lecz nadział się na Flapjack wprost na położony na linach przedmiot! Jericho zaczął rozstawił mniejszą drabinę zaraz obok tej dużej. Rozpoczął wspinaczkę po większej z nich, ale robił to bardzo powoli. Był już za połową drogi, kiedy ostatnimi siłami zerwał się Kassius i praktycznie wbiegł na mniejszą drabinę i wykonał Back Suplex!! Publiczność szalała. Obaj byli straszliwie wyczerpani. Powoli zaczęli wchodzić po dużej drabinie. Pierwszy na szczycie znalazł się Ohno, lecz szybko dopadł do niego Y2J. Rozpoczęła się wymiana ciosów. Widać było wyraźną przewagę Kassiusa. Chris straszliwie się chwiał. Wreszcie zdołał się złapać drabiny, ale przeciwnik wciąż próbował go za wszelką cenę z niej zrzucić. Wreszcie Jericho jakimś cudem wykonał Back Body Drop z drabiny!! Ohno spadł z wielkiej wysokości, a Kanadyjczyk chwilę pomocował się ze zdjęciem kontraktu aż wreszcie mu się to udało!

Christy: Zwycięzcą tej walki i pretendentem do tytułu World Hardcore Champioship zostaje Chris Jericho!

Chris świętował wyczerpany na szczycie drabiny unosząc kontrakt do góry przy niesamowitej owacji fanów. Natomiast Ohno opuszczał halę przy asyście lekarzy.

Na zapleczu Candice Michelle przeprowadzała wywiad z Christopherem Danielsem.

Candice: Chris jak się czujesz przed walką o pas?

Daniels: Jak się czuję? Jak się czuję?! Nie rozumiem jednej rzeczy. Za moment wyjdę z tej hali z pasem na ramieniu, a ty się pytasz jak się czuję? Dobrze, że jesteś ładna, bo inaczej nie zrobiłabyś nigdzie większej kariery. Dziś wreszcie nadszedł ten dzień kiedy pokażę każdemu kim tak naprawdę jest Christopher Daniels. W szczególności przekona się o tym Miz. Dostanie lanie swojego życia. Mogę obiecać wszystkim jedną rzecz. Tą noc zapamiętacie, jako noc podczas której Christopher Daniels został World Hardcore Championem!

Zostało wyświetlone promo rywalizacji Miza i Danielsa.

Christy: Main Event dzisiejszego wieczoru to Street Fight, a jego stawką będzie World Hardcore Championship! Wchodzący do ringu jako pierwszy pochodzi z Sin City, Christopher Daniels!

Daniels był rozluźniony, a publiczność przywitała go wielkim buczeniem.

Christy: Jego rywalem będzie pochodzący z Cleveland w stanie Ohio, World Hardcore Champion, The Miz!

Miz otrzymał bardzo mocny cheer. Po drodze do ringu przybijał piątki z fanami.

World Hardcore Champioship Street Fight

The Miz (C) vs. Christopher Daniels

Obrazek

Miz wzniósł pas do góry, a Daniels szyderczo się uśmiechnął. Wreszcie zaczęli walkę. Awesome One zapiął headlock, lecz Chris szybko przeszedł do Wrist Locku i powalił przeciwnika na ziemię. Ten szybko wstał, ale równie szybko otrzymał Shoulder Block. 1 count. Irish Whip, jednak Miz uniknął Clothesline’u, bo przytrzymał się lin i wtedy został poczęstowany soczystym Slapem! To go bardzo zdenerwowało i rozpoczęła się wściekła wymiana ciosów. Daniels cofnął się na liny i rywal wyrzucił bo z kwadratowego pierścienia potężnym Clotheslinem. Podążył za nim, wziął krzesło spod ringu i uderzył nim przeciwnika w plecy. Wziął jeszcze tartkę do sera. Wrzucił przedmioty i rywala do środka. Poczekał aż przeciwnik wstanie i uderzył go tartką prosto w twarz! Fallen Angel zaczął krwawić, a World Hardcore Champion zaczął mu jeździć tartką po czole! Ten darł się w niebo głosy i krwawił coraz bardziej. Wreszcie Miz wszedł na narożnik i trafił z Double Axe Handle. 2 count. Irish Whip do narożnika, ale nietrafione Awesome Clothesline, jednak próba Running Neckbreakera przez Danielsa została skontrowana na Flapjack! Następnie próba Suplexu od Miza, lecz tym razem to Chris dał radę skontrować to na Neckbreaker. Szybko wszedł na narożnik i udanie wykonał Diving Crossbody, ale rywal zdołał przerolować. 2 count. Obaj próbowali akcji z biegu, jednak wciąż zdołali ich unikać aż wreszcie Fallen Angel rozpoczął serię Arm Dragów i dorzucił Hurricanrane przez którą przeciwnik wyleciał z ringu. Daniels nie czekał ani chwili i wykonał piękną Springboard Planche! Wszedł na barykadę oddzielającą fanów od okolić ringu, ale otrzymał Big Boot prosto w szczękę i spadł w publiczność! Miz poszedł za nim i posadził go na barykadzie, a sam wrócił z powrotem w okolicę ringu. Już miał coś zrobić kiedy Chris zaskoczył go Tornado DDT! Zajrzał pod ring i wyciągnął kosz na śmieci w którym znajdowało się kilka przedmiotów. Wrzucił go do ringu, jednak w tym samym czasie Miz zdążył dojść do siebie i zaczął zasypywać Danielsa ciosami. Ten uciekł między liny, lecz World Hardcore Champion poszedł za nim przez co otrzymał potężny cios w głowę pokrywką od śmietnika! Chwiał się straszliwie, a Fallen Angel dołożył jeszcze STO, po czym wskazał na narożnik, a to oznaczało Best Moonsault Ever! Wszedł już do góry, jednak zawahał się chwilę i rywal zdążył wstać, wziąć kij do kendo ze śmietnika i uderzyć go w plecy. Sam również wszedł do góry i wykonał Back Suplex z trzeciej liny prosto na krzesło! 2 count! Miz podniósł się po chwili i posłał przeciwnika do narożnika. Wymierzył Awesome Clothesline, po czym chciał dołożyć kombinację Backbreaker + Neckbreaker, ale Christopher skontrował na Reverse STO i zapiął Koji Clutch! Awesome One walczył z bólem aż w końcu jakimś cudem podniósł się z rywalem i rzucił go na matę! Wyrzucił z kosza na śmieci wszystkie przedmioty. Kilka kijów do kendo i kula do podtrzymywania się. Uderzył rywala kulą kolejno w brzuch, plecy i na koniec w głowę! Daniels chwiał się niesamowicie, a Miz miał dla niego French Kiss DDT! 2 count! Powoli wszedł na narożnik, jednak Chris szybko doszedł do siebie i sprowadził przeciwnika na matę poprzez Fall From Grace. 2 count! Złapał World Hardcore Championa pod Angels Wings, lecz ten skontrował na kombinację Backbreaker+Neckbreaker! Szykował się pod Scull Crushing Finale. Wreszcie rywal wstał, ale przerzucił Miza nad sobą, szybko złapał kosz na śmieci pod rękę i uderzył nim przeciwnika w głowę! Chris zaczął drwiąco śmiać się z rywala. Poszedł do niego i trzymał go za twarz. Awesome One miał jednak dla niego Eye Rake i błyskawicznie wykonał Roll Up! 2 count! Daniels odetchnął z ulgą i zaczął z furią atakować Miza. Posłał go w narożnik i zaatakował Corner Clotheslinem. Dołożył Running Neckbreaker i STO. Chciał spróbować Best Moonsault Ever, ale widząc, że Miz się odsunął wylądował na nogach. World Hardcore Champion błyskawicznie chciał zaaplikować Skull Crushing Finale, jednak przeciwnik znów się wybronił i zapiął Crossface! Zaciskał chwyt mocno, ale Awesome One zdołał wyczołgać się z ringu. Wydawało się, że jest bezpieczny, lecz tam Fallen Angel ponownie zapiął Crossface! Miz walczył z bólem aż po długim czasie odklepał, jednak niestety dla Danielsa znajdowali się poza kwadratowym pierścieniem. Wreszcie Chris puścił chwyt, a jego przeciwnik zdawał się być nieprzytomny. Wrzucił go między liny, a zanim sam również tam wrócił poszedł po pas mistrzowski. Czekał aż Miz wstanie i gdy to się stało chciał go uderzyć z rozpędu pasem w twarz, lecz World Hardcore Champion przechwycił go w biegu i wykonał Scull Crushing Finale! 1……2… KICKOUT! Zarówno publiczność jak i sam Miz nie mogli uwierzyć, że to nie koniec. Po chwili namysłu Awesome One wyszedł z ringu, zajrzał pod niego i wyjął Barbed Wire! Kiedy wrócił do kwadratowego pierścienia Daniels znienacka poczęstował go Enzuigiri i STO! Nie czekając ani chwili wymierzył Best Moonsault Ever! 1….2…..KICKOUT! Chris był wyraźnie zdenerwowany. Wyszedł z ringu i wrócił do niego z małym woreczkiem. Jak się okazało był on pełen pinezek! Rozsypał je po pewnej części ringu i złapał w niej Miza pod Angels Wings. Pogestykulował trochę, ale World Hardcore Champion wykorzystał tą chwilę by skontrować to na Back Body Drop prosto na pinezki!! Christopher zaczął niebywale krzyczeć i miał nieźle przyozdobione plecy. Obaj jednak w miarę szybko stanęli na nogi i Awesome One trafił Running Knee Liftem, po czym wziął Barbed Wire i chciał nim przyrżnąć przeciwnikowi w głowę, lecz ten się schylił i błyskawicznie wykonał Angels Wings! 1…..2…..KICKOUT! Fallen Angel był bezradny. Usiał w narożniku i z niedowierzaniem patrzył na swojego przeciwnika. Wreszcie zdecydował się wejść na narożnik. Pokazywał rywalowi żeby wstał. Ten powoli się podniósł, a wtedy Daniels próbował Double Axe Handle, jednak Miz przechwycił go w powietrzu i wymierzył Snapmare Driver! 2 count! Chris przeturlał się do narożnika, a World Hardcore Champion nabrał rozpędu by zaatakować Awesome Clotheslinem, ale nadział się na potężne uderzenie Barbed Wire prosto w głowę! Zaczął krwawić i padł jak nieżywy, jednak Daniels pokazał, że to nie koniec. Posadził rywala na narożniku i sam również tam wszedł. Wreszcie złapał go i wykonał Sidewalk Slam z trzeciej liny!! 1….2…… KICKOUT!! Na twarzy Fallen Angela można było dostrzec coraz większą bezradność. Wyniósł Miza na barki, ale ten się oswobodził i szybko złapał krzesło pod rękę. Daniels uniknął uderzenia i wymierzył Spin-out Powerbomb! Chris śmiał się jak jakiś psychol. Wyszedł z ringu i wyciągnął spod niego drabinę! Wrzucił ją między liny, rozstawił i wszedł na prawie sam szczyt. Wreszcie zdecydował się na Best Moonsault Ever z drabiny, ale nadział się na kolana Miza!! Daniels stał na nogach, lecz nie był niczego świadomy, a Awesome One skorzystał z okazji i ostatkiem sił wykonał Skull Crushing Finale!! 1….2……3

Christy: Zwycięzcą tej walki i nadal World Hardcore Championem pozostaje The Miz!!

Miz cały we krwi i wyraźnie obolały świętował swoje zwycięstwo, a Daniels nie umiał się podnieść. Wreszcie odszedł z ringu przy pomocy lekarzy. I tak oto zakończyło się pierwsze w historii PPV w Hardcore Heaven!

Mid carder
Awatar użytkownika

Muszę przyznać że bardzo fajnie wyszło Ci to PPV. Piękne, długie walki poprowadzone wręcz genialnie. Pierwsza walka - Triple Threat Match wyszła bardzo fajnie. Ciężko ogarnąć takie walki, jednak jeżeli dobrze to wyjdzie to starcia wychodzą wręcz doskonałe. To było dobre, jednak mam jeden minus - otóż nie rozumiem po co promujesz D.O.C.'a. Wolałbym żeby pas dostał Kidd, jednak każdy ma swój gust odnośnie wrestlerów. W następnej walce Strom trochę ,,przyterminatorzył"" jednak fajnie to wymyśliłem i nie było to takie coś co zwykle serwuje nam WWE, czyli przez całą walkę okładanie face i potem cudowna regeneracja i zwycięstwo. Tutaj pojawił się ciekawy motyw z kajdankami., Wydarzenie po walce także ciekawe i muszę przyznać że podoba mi się postać Stroma jaką prowadzisz. Trzecia walka także dobra, a jej długość idealna jak dla tej mnie ważnej w karcie gali. Masz Stone Colda! Oh yeah i szacun za zakontraktowanie. Już czekam co dalej z jego osobą. No Dq match także dobry. Było tu kilka fajnych spotów i wszystko wyszło bardzo dobrze. No i na koniec dwie perełki. Ostatnie walki po prostu cudne. O ile w pierwszej zestawienie miałeś świetne, to w drugiej Miz nieco odstawiał. Dobrze że pojawiła się tu stypulacja i wyszło naprawdę świetnie. Znowu jednak mam nieco zastrzeżenia do mistrza, jednak to twoja fedka i prowadź ją jak uważasz.
Powodzenia w dalszej pracy i zapraszam do mnie! :)

Felietonista roku 2014

Superstar
Awatar użytkownika

Całkiem fajne PPV. Pierwszy pojedynek o pas X Rules jak na opener był bardzo dobry. DOC jest mi obojętny więc nie martwi mnie, że wygrał. W kolejnej walce nie wyobrażałem sobie innego zwycięzcy jak Storm, James Storm. Fajna walka, mam nadzieję, że James dostanie jakiś push bo to jedna z fajniejszych postaci w twojej federacji. Bardzo interesujący segment z Dreamer'em i Nowakiem. Dobrze go napisałeś. Debiut SCSA w odpowiednim momencie. Ciekawe co dla niego teraz szykujesz... Barret - Truth. Udana walka, rodem z WWE. Dobrze, że wygrał Wade tylko trochę to dziwne. Wygrał i wylatuje zaraz :D Jericho, kolejny debiut. Chris szykuje nam się na nowego mistrza niestety. Szkoda, że pasa nie trzyma Daniels :D Podsumowując to gala wyszła naprawdę bardzo dobrze. Kilka debiutów i zaskoczeń. Powodzenia dalej pało.

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 10/10
Ceny biletów: Odpowiednie
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 10/10
Ocena walk: 10/10

Ocena gali: 10/10

Fantastyczna gala! Kibice wiwatowali przy kolejnych hardcorowych akcjach.

Wypowiedź jednego z fanów: "Nie mam nic do dodania!"
Przychód: 835200 $

Wydatki:
Hala: 36000 $
Pensje: 449000 $

Ohno 2 gale przerwy od walki
Jericho 1 gala przerwy od walki
Miz 1 gala przerwy od walki
Daniels 1 gala przerwy od występów, jedna od walki

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

No Gregory, znakomita gala od Ciebie! Czekałem na to PPV, bo zapowiadało się ono, szczególnie pod względem walk, naprawdę genialnie i tak wyszło. Widać było jak musiałeś się starać przy każdym z pojedynków i było warto, bo wyszło to naprawdę bardzo dobrze, żadna walka nie nudziła mnie, każda miała coś co przyciągało. Dużo też dało to, że praktycznie każda walka miała stypulację, sprawiło to, że PPV miało swój smaczek. Dobrze rozplanowanie pojedynków, napięcie narastało wraz z rozwojem wydarzeń. Ciekawi mnie jak masz zamiar użyć Steve`a Austina, coś czuję, że będzie to jakiś program z Dreamerem i prezesem :D Widzę tutaj dosyć dużą promocję Jamesa Storma i bardzo dobrze, bo to zawodnik na którego warto stawiać. Sytuacja przy pasie X-Rules nadal ciekawa, ta "dywizja" ma duży potencjał aby walki skradały show. Barrett wygrywa, ale zostaje zwolniony. Ciekawe do jakiej federacji dojdzie.... :D Dwie Main Eventowe walki to konkretny rozkurw, szczególnie pojedynek Ohno z Jericho przypadł mi do gustu, dobrze zaplanowany(?) debiut Chrisa. Walka o główny pas federacji naprawdę genialna, wycisnąłeś niemalże wszystko z Danielsa i w szczególności z Miza. To koniec programu między nimi? :D Jak wspomniałem na początku możesz być dumny z tej gali, 10 na pewno zasłużone. Powodzenia w dalszej pracy :D

Low carder
Awatar użytkownika

Dobra, czas skomentować Capitol Of Blood. Gala wypadła znakomicie, nie widziałem w niej żadnego, słabego momentu. Wszystko wyszło ci pięknie i przejrzyście. Czekałem trochę na tę galę, ponieważ wiedziałem, że może wyjść bardzo dobrze i w tym wypadku nie zawiodłeś nikogo. Wszystkie walki na dużym poziomie, szczególnie podobał mi się Ladder Match z Ohno i Jericho. Chris debiutuje i od razu zostaje pretendentem do tytułu. Co do reszty, jak już pisałem, nie zawiodłeś, jednak zdziwiło mnie zwolnienie Barreta. Ale myślę, że szykujesz dla nie go jakieś wielkie story z nim i prezesem. Main Event był bardzo długi (i kto tu piszę długie walki :D) i bardzo dobry. Myślałem, że wygra Daniels, ale Miz też może być. Podsumowując. Gala wypadła wspaniale, co pokazuje ocena Camillusa. Czekam na następną galę i powodzenia w dalszym pisaniu. ;)

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Nadszedł czas na mój komentarz. Galę rozpocząłeś ciekawą walką, która pokazała się z dobrej strony. Trzy osobowy pojedynek i tak rozpisany, pogratulować. Fajnie zabookowałeś zakończenie Handicap matchu. Storm wykonujący swojego finishera lecącemu rywalowi. Chciałbym to zobaczyć. Kolejna walka to walka Dibiasego. Byłem pewien jego zwycięstwa, lecz niektórych momentach było gorąco. No DQ Match z Barrettem. Ogromnie cieszy mnie wygrana mojego ulubieńca, opuścił federację z uśmiechem. Ladder match bardzo udany, fala emocji i efektowne zwycięstwo Chrisa. Kolejny jest ME gali. Walki Miza w twojej federacji zawsze dają spory dreszczyk emocji, Daniels pokazywał swoją klasę, jednak musiał uznać wyższość swojego rywala. Ocena Carmilusa w pełni zasłużona. Gratuluję i życzę powodzenia w dalszym pisaniu.

Star
Awatar użytkownika

Świetna gala PPV i jak najbardziej zasłużona 10. Pokazałeś swoje niemałe umiejętności, bo gala wyszła wybornie. Żadna walka nie odstawała poziomem, bo każda miała w sobie coś ciekawego. Jednak zdecydowanie najlepszy był Main Event. Bardzo dobrze rozpisałeś walkę, ponieważ Daniels poprowadził mimo wszystko drewnianego Miza w dobrą stronę. Nie zabrakło też hardcorowych spotów rodem z CZW (tarka do sera, mój pomysł! :D) i ta walka to kandydat do bookingowego starcia roku na wf. Na uwagę zasługuje też zwolnienie Barretta i puszczenie go do Gutki po dobrej walce z Truthem, a także debiut Stone Colda! Oczami wyobraźni widzę jaki cheer zebrałby Austin za swoją rolę na tym PPV. Teraz szykuje się coś pewnie a'la SCSA vs Vince w WWF/E, ale zobaczymy jak ty to rozegrasz. No i debiut Krzysia <333 Nie lubię Ladder Matchy, bo one są strasznie niewiarygodne, ale są mimo wszystko konieczne, a twoje starcie z drabinami wyszło fantastycznie. Zresztą tego się spodziewałem po kontuzji Swaga, dwóch niesamowitych zawodników, czego chcieć więcej? :D Pierwsze trzy walki też dobre. Od openera można się było tego spodziewać, bo jednak 3-way z Kiddem nie może wyjść słabo, nawet jeżeli rywalami są D.O.C. i Wyatt. To był mocny początek, a potem walka, o którą się najbardziej martwiłem. Jednak nie wyszła ci ona źle, nie był to perfidny squash i wykorzystałeś motyw z kajdankami, więc Handicap Match na plus. No i DiBiase vs Quacken, walka na dobrym poziomie. Jedyny minus tego PPV to sztuczna rozmowa Storma z Mizem, nie podobała mi się ona i mogłeś nie upychać tego na siłę, bo wg mnie i tak dostałbyś 10, nawet bez tego backstage'u. Wielkie brawa Grzesiu i powodzenia w dalszej pracy! :D

Star
Awatar użytkownika

Przyglądałem się twojej fedce od pewnego czasu, i na pewno można stwierdzić, że znasz się na tej robocie. Walki na tygodniówkach stały na solidnym poziomie, do segmentów większych zastrzeżeń nie można było mieć. Natomiast pierwsze PPV wypadło naprawdę znakomicie. Każda walka została rozpisana bardzo dobrze, ponadto wykorzystałeś dużą liczbę akcji typowo wrestlingowych, przez co walki te były dynamiczne. Najbardziej mnie zaskoczył ME. O ile Chris Daniels posiada bardzo duży arsenał i rozpisanie walki pod jego kątem wielką trudnością nie jest, o tyle to, w jaki sposób rozpisaleś Miza zasługuje na ogromne pochwały. Wycisnąłeś z niego chyba 100% możliwości, dzięki czemu ME był znakomitą główną atrakcją wieczoru. Na razie pierwsze tygodnie tej federacji wyglądają naprawdę obiecująco. Ale jest pewien haczyk - poziomem tego PPV narzuciłeś sobie pewien, bardzo wysoki, standart, i jestem ciekaw, czy będziesz w stanie utrzymać ten poziom. Ja osobiście ci tego życzę. Powodzenia w dalszej robocie ;)

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Superstar
Awatar użytkownika

Newsy!

- Capitol of Blood okazało się wielkim sukcesem! Gala zostało oceniona na 10/10 co jest niewątpliwym sukcesem federacji. Całe widowisko tworzyli nie tylko zawodnicy, ale także widzowie którzy dopisali w większej ilości niż się tego spodziewano. Szczególną uwagę zwrócono na dwa Main Eventowe starcia.

- Capitol of Blood to również sukces finansowy. Hardcore Heaven zarobiło na tym wydarzeniu około 0,5 mln $ !

- Następne PPV to No Escape. Odbędzie się ono w 16 czerwca i będzie to ostatni przystanek na drodze do największego PPV w roku - Summer Masacre. Zobaczymy tam stypulacje z których nie będzie ucieczki jak Steel Cage Match, Strap Match czy może nawet Hell in A Cell. Mówi się, że Main Event będzie walką wieloosobową.

- Hardcore Heaven rusza w trasę po USA. Na terenie Stanów Zjednoczonych odbędzie się pięc Hardcore Impactów. Będą one miały miejsce między innymi w Bostonie, San Francisco czy Austin.

- Federacja ma w planach stworzenie dywizji Tag Team. Jeśli nic się nie zmieni to miałoby się to stać dopiero za kilka miesięcy.

- Już na kolejnym Hardcore Impact zadebiutują najnowsze nabytki Hardcore Heaven.

Na koniec tych skromnych newsów aktualna karta na Hardcore Impact.

Singles Match

Ted DiBiase vs. Justin Gabriel

Singles Match

James Storm vs. Jack Swagger

Singles Match

Mike Quackenbush vs. Antonio Cesaro

Mid carder
Awatar użytkownika

Niestety ja nie jestem w stanie uczepić się czegoś w federacji, w której The Miz jest największa gwiazdą. Piszesz świetne walki, które mimo że są długie, to wcale się nie nudzą. Oczywiście show zjadł ostatni pojedynek. Miz to mój ulubiony wrestler, a Danielsowi markuję od dawien dawna. Chris, obok takich graczy jak Morgan czy Kaz, to najbardziej niedoceniana postać w wrestlingu. Cieszę się, że Ty na niego stawiasz, bo jest świetnym zawodnikiem, z bogatym movesetem. Nie rozumiem dlaczego promujesz DOC'a. Kumam, że na mistrza X-Rules nadaje się najbardziej z walczącej na PPV trójki, ale mam nadzieję że prędzej czy później straci pas. Przyznam się, że nie mogę się doczekać następnego PPV, które patrząc na prawdopodobny Main Event - Jericho vs Miz, może być naprawdę genialne.

viewtopic.php?f=288&t=35067 zapraszam do mnie (bo Ci mecz na Slammy z Vamosem skasuje xD)

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Star
Awatar użytkownika

World Booking Company

Ostrzeżenie

Uprzejmie informuję, że umowa między Hardcore Heaven a World Booking Company została naruszona poprzez złamanie jej punktu mówiącego o wydaniu przynajmniej jednej gali w miesiącu. Od tego momentu Federacja ma tydzień (7 dni) na wydanie gali. Jeśli tego nie zrobi to umowa zostanie rozwiązana z winy Federacji. Kontrakty zawodników zatrudnionych przez Federację zostaną rozwiązane z winy pracodawcy, a sama Federacja zapłaci karę w wysokości 1 000 000 $

Z poważaniem
Darth Camillus
Prezes WBC

*Wiadomość o identycznej treści została przesłana do siedziby federacji.

Obrazek

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna