Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt paź 19, 2018 12:45 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: WWE Main Event
Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

GM:
Donald Trump

Roster:
Bill Goldberg
Brock Lesnar
John Cena
R-Truth
Roman Reigns
Rusev
The Undertaker

Pasy:
Make America Great Again Championship

Następne PPV:
Judgment Day (przed nią odbędą się 3 gale Main Event)

Ale o co chodzi?
Na WrestleManii, ku wielkiemu zdziwieniu publiczności, pojawił się Donald Trump (wyniki WM'ki nas nie obchodzą). Głównym hasłem jego wystąpienia było: „Make Main Event Great Again”. Ściągnął kilku zawodników do rosteru i w następnym tygodniu rozpoczął zabawę.

Gale są transmitowane na żywo i nie będą wydawane regularnie, wszystko zależy od napiętego grafiku Donalda Trumpa.

Main Event #1

Zaczynamy efektownym pokazem pirotechnicznym, zwieńczonym zrzutem konfetti w barwach Stanów Zjednoczonych!

Money, Money, Money…

Do ringu zmierza już Generalny Menadżer Main Event, Donald Trump!

Część publiczności szaleje, na rampę lecą staniki, bokserki, Trumpowi są podawane małe dzieci do pobłogosławienia, większość widowni jednak przeraźliwie buczy, dostaje spazmów i rzuca się ze schodów.

Donald Trump: Dobry wieczór, Waszyngton! <booo> Witam wszystkich serdecznie na pierwszej gali WWE Main Event pod moim kierownictwem! Czekają nas dzisiaj bardzo interesujące starcia. W pierwszym pojedynku R-Truth zmierzy się z… Goldbergiem! <fani skandują „This is bullshit!”> Bullshit to są podatki i służba zdrowia! Dlatego obiecuję, że jeżeli wybierzecie mnie… tfu, dlatego obiecuję, że zniosę podatki i służbę zdrowia! Wracając do tematu. W drugiej walce Brock Lesnar zmierzy się z… Romanem Reignsem! <”Fuck you Trump! Fuck you Trump!”> Na koniec natomiast będę miał dla was pewne ogłoszenie! Miłego wieczoru!

„What’s Up”

Do ringu radośnie zmierza R-Truth!

<Podniosła muzyka Goldberga>

Przy olbrzymim popie w ringu pojawia się Goldberg!

Obaj zawodnicy są już gotowi do walki, ale z trybun wybiega John Cena! Atakuje on niczego niespodziewającego się Goldberga i wykonuje na nim AA! Podnosi go – jeszcze jedno AA i po chwili zapina STFU! W końcu puszcza nieprzytomnego Billa i przy ogromnym heacie opuszcza halę.

Po kilkudziesięciu sekundach Goldberg z trudem się podnosi, rozbrzmiewa gong i rozpoczynamy walkę.

Walka #1
Bill Goldberg vs R-Truth

R-Truth szybko bierze się za rywala i ku zdziwieniu publiczności wykonuje Lie Detector! Po dłuższej chwili Goldberg wstaje – kolejne Lie Detector! Co się tutaj dzieje?! R-Truth już czeka na swojego przeciwnika, ten bardzo powoli się podnosi – What’s UP!!! Liczenie: 1… 2… 3!!! R-Truth pokonuje Goldberga!

Zwycięzca: R-Truth (1:26)

Publiczność zdaje się za chwilę roznieść arenę! Kilka osób rzuca krzesłami, inni tną się żyletkami. Szczęśliwy R-Truth opuszcza ring, a my mamy chwilę na reklamy.

REKLAMA

Nie możesz wyprostować nóg? Bolą cię kolana? Nie masz na co wydawać pieniędzy? Kup Kolanex Optima! Ten rewolucyjny żel sprawi, że odzyskasz wiarę we własne ciało!
Kolanex Optima – miej zdrowe kolana.

PO REKLAMIE

W gabinecie Donalda Trumpa widzimy pana prezydenta we własnej osobie i Lanę. Po kilkunastu sekundach rozmowy pełnej dwuznacznych uśmieszków, Trump zorientował się, że jest nagrywany i z trzaskiem zamknął drzwi.

Czas na kolejny pojedynek!

„The Truth Reigns”

Ależ heat na Reignsa, żal w ogóle o tym pisać.

„Next Big Thing”

Lesnar z Heymanem wychodzą przy olbrzymiej wrzawie widowni.

Walka #2
Roman Reigns vs Brock Lesnar

Strasznie nudny i długi match, szkoda marnować Waszego i mojego czasu. Przez pierwsze 20 minut byliśmy świadkami wprowadzenia Romka do Suplex City, w końcu Brock wykonał F5 i Reigns oczywiście odkopał. Potem włączył mu się Terminator Mode, czyli Superman Punch i te sprawy. Po niemal 30 minutach tarzania się po ringu Lesnar się wkurzył i wykonał low blow.

Zwycięzca: Romen Reigns by DQ (29:29)

Lesnar wynosi Romka pod F5 – sruuu, Reigns is dead. Ale to nie koniec, kolejne F5 – sruuu, Reigns is fucking dead. Co ten Lesnar wyprawia?! Trzecie F5? Nie, Roman wyrywa się z uchwytu Bestii i wykonuje Superman Punch! Jeszcze jeden Superman Punch i SPEAR! Niewyobrażalne buczenie, szkoda strzępić ryja.

REKLAMA

Chcesz umieścić swoją reklamę w bloku reklamowym Main Event? Spoko, wystarczy poprosić!

PO REKLAMIE

Do ringu zmierza Donald Trump! Nie ma już staników, tylko heat i chanty „Stupid idiot!”.

Donald Trump: Witajcie ponownie! Cieszę się, że gala wam się podoba! <heat> Czas na ogłoszenie. Otóż postanowiłem powołać do istnienia nowy tytuł: Make America Great Again Championship! <booo> Zaś pierwszym mistrzem będzie ten pan…

RUSEV UDRIA RUSEV MAĆKA

Do ringu wraz z Laną zmierza Rusev! Bułgar serdecznie wita się z prezydentem, podobnie Lana, którą Donald niedyskretnie łapie za tyłek.

Donald Trump: Tak jest, oto twój tytuł, Rusevie! <przekazuje pas, publiczność wychodzi z areny> Dziękuję państwu za przybycie, widzimy się w następnym…

GONG!

<gasną światła, publiczność po omacku wraca na swoje miejsca>

Korzystając z chwili czasu zapraszam na reklamy.

REKLAMA

WWE prezentuje: Judgment Day. Jedno z najwspanialszych PPV w historii powraca i to nie byle gdzie: na PGE Narodowy w Warszawie! Bilety do nabycia na WrestleFans.pl

PO REKLAMIE

GONG!

Światła się zapalają, nikt nowy w ringu się jednak nie pojawił. Nagle Donald dostaje jakiegoś ataku, pada na ziemię i zaczyna histerycznie wykrzykiwać jakieś niezrozumiałe frazy. Z olbrzymim trudem sięga do kieszeni marynarki, wyjmuje jakieś tabletki i połyka kilka naraz. Momentalnie wstaje, na jego twarzy widać jednak pewien niepokój.

Donald Trump: Bardzo państwa przepraszam, mamy chyba jakieś problemy techniczne... Do zobaczenia za tydzień!

Specjalny wysłannik WrestleFans w Stanach Zjednoczonych zebrał komentarze fanów po gali:

„Chujoza”
„Trump to cwel”
„Main Event ssie”
„Od dzisiaj oglądam tylko SmackDown Siwego”

Proszę o szczere komentarze czy to coś Wam się podoba i czy chcecie kontynuacji ;)

Superstar
Awatar użytkownika

Od dzisiaj oglądam tylko SmackDown Siwego. Bardzo dobre gale, na których są prowadzone bardzo ciekawe storyline'y, a Trump nie jest GMem, tylko Daniel Bryan, yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes.

A tak poza tym to pomysł fajny na gale, ale wiesz, ciężko jest coś więcej napisać xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Co was tak ostatnio na te diary wzięło? :P Choć powiem że z ostatnich Twoje było jednym z lepszych, trudno oceniać czy Twoje lepsze czy Siwego, ale obydwa na bardzo wysokim poziomie.

Napisane jest to ciekawi, nie widzę większych błędów, a co do samej gali, trochę to mało realne, ale z drugiej strony jest w tym coś intrygującego i wielkie propsy za zakończenie z komentarzami.

W przerwie możesz zareklamować jakiegoś typer :) W przyszłym tygodniu wchodzi z CZW i Elimination Chamber.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

Dla mnie fajna sprawa, tak szczerze to nie lubię czytać dajary bo z reguły są zbyt długie i wg. mnie nudne (patrz: dajary Petrosa), a to mi się podoba i jeżeli będziesz kontynuował to z pewnością będę zerkał.

Superstar
Awatar użytkownika

Ciekawy projekt, trochę dziwny..ale ciekawy XD Jak dla mnie nie za dużo i nie za mało, da się w całości przeczytać, jestem za kontynuacją.

Cytuj:
REKLAMA

Nie możesz wyprostować nóg? Bolą cię kolana? Nie masz na co wydawać pieniędzy? Kup Kolanex Optima! Ten rewolucyjny żel sprawi, że odzyskasz wiarę we własne ciało!
Kolanex Optima – miej zdrowe kolana.

PO REKLAMIE

RAMZES MAM NADZIEJE ŻE TO CZYTASZ #RISEABOVEWYLEW

Star
Awatar użytkownika

Bardzo fajny projekt. Nie raz się uśmiechnąłem i to mi się podoba, bo oznacza to, że będę stałym czytelnikiem. :D Pierwszy raz chyba czytam coś napisanego w tym stylu i jestem na tak. xD

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #2

Na backstage’u widzimy pijącego herbatkę Romana Reignsa. Coś tam mówi do siebie pod nosem, pewnie usiłuje zapamiętać speech, który napisał mu Vince. Nagle pojawia się Brock Lesnar i potężnym ciosem powala Romka, który oblewa się wrzątkiem! Bestia rzuca się na Rzymianina, okłada go po twarzy, a publiczność skanduje „Thank you Lesnar". Następnie Brock podnosi rywala i bierze go na swoje barki. Podchodzi do stołu pełnego jedzenia i wykonuje F5! Romek jest cały uwalony w sosach, włosy skleiły mu się od soków, generalnie bardziej obleśny widok niż Reigns z Universal Championship u boku.

Lesnar widocznie postanowił zabić Romana, bo krzyczy na cały głos „I will kill you, motherfucker!”. Znowu bierze się za nieprzytomnego przeciwnika, idzie szybkim krokiem przez korytarz pełen przerażonych gapiów i zrzuca Reignsa ze schodów! Do Romka natychmiast podbiega mnóstwo osób, udzielana mu jest pomoc, zadowolony Brock odchodzi w swoim kierunku, a fani skandują „Rest in Peace! Rest in Peace!”.

Przenosimy się do ringu, do którego zmierza już R-Truth! Publiczność ma go w dupie.

A rywalem wesołego murzynka będzie… John Cena! Na wielki heat Jasiek reaguje fuckami.

Walka # 1
John Cena vs R-Truth

Cena błyskawicznie rzuca się na przeciwnika i okłada jego głowę mocnymi ciosami. Następnie zapina STFU i R-Truth błyskawicznie odklepuje!

Zwycięzca: John Cena (0:26)

John jednak nie zamierza kończyć w ten sposób i dalej trzyma 45-latka w uścisku. Ten w końcu odpływa, Cena go puszcza i bierze mikrofon.

John Cena: Miami, jak się bawicie?! <booo> Możecie sobie buczeć ile chcecie, a i tak nie zmieni to faktu, że ja nadal będę w ringu WWE i nadal będę odnosić kolejne sukcesy. A wy? Wciąż będziecie gnić w swoich norach i patrzeć na wyrzeźbionych facetów zarabiających grube miliony... <booo> Przejdźmy jednak do spraw wartych uwagi. W zeszłym tygodniu zszokowałem świat i zaatakowałem 50-letniego emeryta. Zostałem za to zmieszany z błotem, zresztą nie pierwszy raz w mojej karierze. Zadajecie sobie zapewne pytanie: dlaczego to zrobiłem? Odpowiedź jest prosta: chcę pokazać temu dziadowi, gdzie jest jego miejsce. WWE nie jest dla part-timerów! Potrzebujemy młodych zawodników, w sile wieku! Dlatego ja, John Cena, 40-latek z Massachusetts, walczę o prawa nowej generacji. Walczę o moje prawa.

John przerywa, publiczność jest wściekła - gdyby przed wejściem na halę nie było bramek pirotechnicznych, to Cena by już nie żył.

John Cena: Wszystko kiedyś się kończy. Bill, mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia. Co ty na to, żebym zakończył twoją karierę na Judgment Day w I Quit Matchu? Dobry pomysł?

Cena rzuca mikrofon i wśród chantów „Fuck you, Cena!” udaje się na backstage.

REKLAMA

Typer Elimination Chamber! Doskonała zabawa, wspaniałe nagrody, znakomici przeciwnicy! Nie czekaj, zatypuj już dziś!

PO REKLAMIE

Do ringu zmierzają już Brock Lesnar i Paul Heyman!

Paul Heyman: Ladies and gentlemen, my name is Paul Heyman and I am the advocate of tralalala szubi dubi cip cip kurka BROCK… LESNAR!!! <cheer> Kilka minut temu byli państwo świadkami rzezi, która dokonała się na bezbronnym, malutkim Tarczowniku, Romanie Reignsie. Pomódlcie się proszę za niego, tylko sam Bóg jest już w stanie mu pomóc… Mój klient jest jednak żądny krwi i nie poprzestanie na jednej zbłąkanej duszyczce, która weszła mu w drogę. Ogłaszam zatem wspaniałe wyzwanie: zapraszam do ringu każdego, kto chciałby walczyć z Bestią. Sprawa jest prosta: jeżeli śmiałek wygra ten match, to dostanie kontrakt wiążący go z brandem WWE Main Event. A więc: czekamy…

Następuje chwila ciszy, którą nagle przerywa utwór People = Shit zespołu Slipknot. Kto to taki?

Po kilku sekundach do ringu zmierza… 10-letni syn Donalda, Barron Trump, a towarzyszy mu skąpo ubrana Melania Trump!

Barron powoli idzie do ringu prężąc niewidoczne muskuły. Publiczność jest mocno skonsternowana, Heyman przerażony, a Lesnar rozbawiony.

Walka #2
Brock Lesnar vs Barron Trump

Barron błyskawicznie rzuca się na Brocka i kopie go w kolano. Lesnar tylko śmieje się serdecznie i wykonuje mu German Suplex.

<15 suplexów później>

Melania płacze przy ringu i błaga Bestię o litość, Heyman odwraca wzrok, fani gapią się na tyłek Melanii, a Barron jest już wynoszony pod F5. W ringu pojawia się jednak Roman Reigns! Brock odrzuca Trumpa juniora i atakuje nieśmiertelnego Romka, ten robi unik, odbija się od lin i SPEAR!! Jednak nie w Lesnara, a w Barrona, Brock w ostatniej chwili się odsuwa!

Zwycięzca: Barron Trump via DQ (12:21)

Reigns jest przerażony, próbuje udzielić dziecku pierwszej pomocy, jednak nic z tego, Lesnar wynosi go na barki i mamy F5! Zadowolony The Beast opuszcza ring, który wypełniają służby ratunkowe. Panowie, zamiast udzielić pomocy Barronowi, opatrują Romana - na protesty Melanii odpowiadają jedynie: „należało się bachorowi, jest synem faszysty”.

REKLAMA

Nadchodzi Judgment Day! Na PGE Narodowym zobaczymy m.in. Goldberga, Brocka Lesnara, Undertakera i Johna Cenę! Nie może cię tam zabraknąć!

PO REKLAMIE

Money, money, money

Do ringu zmierzają już wyraźnie przygnębiony Donald Trump, zdenerwowany Rusev i jak zwykle atrakcyjna Lana.

Donald Trump: Panie i panowie, nie mam ochoty na dłuższe pogawędki. Jedyne, co mogę powiedzieć po poprzednim pojedynku, to przepraszam, że musieli państwo na to patrzeć. Mój syn od pół roku ćwiczy judo i myślałem, że uda mu się pokonać Brocka – nie udało się, trudno, widocznie raz w życiu popełniłem błąd. Czas na pozytywne sprawy… Każdy z nas ma przyjaciół, bez których nic by się nie udało. Bez których nie osiągnęłoby się tego, co ma się w chwili obecnej. Chciałbym dzisiaj zaprosić osobę, która pomogła mi w wielu kwestiach... Chciałbym spłacić swój dług...

Hymn Rosji

Na rampie pojawia się Władimir Putin!! Publiczność jest w szoku, niektórzy wyrywają sobie włosy z różnych części ciała, inni strzelają w niego z niewidzialnych bazook.

Donald Trump: Witaj, Władziu! Bardzo dziękuję, że przyjąłeś moje zaproszenie. Jak minęła ci podróż?

Władimir jednak nie odpowiada, tylko patrzy na Trumpa wzrokiem kogoś, kto ma swojego rozmówcę w dupie.

Donald Trump: Hehe… No to nie przedłużajmy, proszę o zaprezentowanie niespodzianki, którą przygotowałem dla naszego zacnego gościa!

Zaczyna grać jakaś podniosła muzyczka, a znad ringu zostaje opuszczona wielka rzeźba przedstawiająca Putina i Trumpa w uścisku. Donald wyciąga z wewnętrznej kieszeni marynarki medal, Władek nachyla się…

GONG! Gaśnie światło...

GONG! Zapala się światło…

A w ringu pojawia się The Undertaker w makijażu mocniejszym od make-upu Lany! Ogromny cheer, Deadman patrzy wrogo na prezydenta…
Spokój przerywa Rusev, który rzuca się na Takera, ten jednak szybko wyrzuca go z ringu! W tym samym czasie Putin i Trump próbują z niego uciec, ale nie tak prędko! Umarlak łapie ich za marynarki, wciąga z powrotem i wykonuje Double Chokeslam! Panowie turlają się poza ring, zaś ich śladem podąża Taker. Podnosi Trumpa i kładzie go na stoliku komentatorskim. Następnie bierze się za Putina, wynosi go i wykonuje Chokeslam na stół komentatorski! Podwójny nokaut!

W tym momencie od tyłu Deadmana atakuje Rusev! Po krótkiej wymianie ciosów inicjatywę przejmuje dziadek i powala rywala potężnym Headbuttem! Szykuje się akcja kończąca, jednak Umarlaka zatrzymuje Lana, która odsłania przed nim dekolt i w ten sposób próbuje błagać o litość! Taker patrzy na nią ze zdumieniem. Jego wzrok szybko zamienia się jednak w nienawiść, wynosi ją pod powerbomb (przyfarciło mu się, trzeba przyznać) i wykonuje Last Ride na hiszpański stół komentatorski!

Kompletna demolka. Publiczność skanduje „Holy shit” oraz „Russia sucks” i tym miłym akcentem kończymy kolejne Main Event!

Komentarze po gali:

"Ale Putin jest niski"
"Dziwne to było"
"Niech lepiej ten skurwiel odda wrak Tupolewa!!!"
"SmackDown Siwego > Main Event > TNA > Roman Reigns > Raw"

Superstar
Awatar użytkownika

Ale to jest świetne, świetnie napisane masa humoru, dużo zaskoczeń i kapitalne reklamy :D No i oczywiście kapitalne komentarze po gali XD

Do tego wyobraziłem sobie taką galę WWE na narodowym, to by było coś, no cóż ostatnio był problem żeby Torwar wyprzedać :P

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Świetna rzecz wyszła z tego story. xDDDDD Masa dobrego humoru, fajnych nawiązań i wstawek. Szanuję ten projekt i czekam na dalsze części. :D

Low carder
Awatar użytkownika

Od dzisiaj oficjalnie informuję, że jestem stałym czytelnikiem tego Main Event XD Wszystko ładnie opisane, bez zbędnych głupot i bezsensownego opisywania walk, wreszcie dajary które będę mógł czytać w całości nie nudząc się przy tym.
"Ale Putin jest niski" - XD

Superstar
Awatar użytkownika

Dzięki za miłe komentarze! :)

Informacja od samego Donalda Trumpa: z powodu poważnych obrażeń, których doznał mój syn podczas walki z Brockiem Lesnarem, nagrywanie gal Main Event zostaje wstrzymane na minimum 2 tygodnie. Najbliższy epizod pojawi się pod koniec lutego lub na początku marca, w zależności od stanu zdrowia Barrona. Życzę spokojnego weekendu i pamiętajcie: razem zmienimy Amerykę. Niech Bóg was błogosławi.

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #3

RUSEV FURIA RUSEV MAĆKA

Do ringu zmierzają Rusev i Lana!

Rusev: Dobry wieczór Amerykańce, nie chce mi się z wami gadać, więc od razu przejdę do konkretów. Na ostatnim Main Event pojawił się ktoś, kto kilka lat temu powinien zakończyć karierę - The Undertaker <spazmatyczny cheer> Zaatakował on największą gwiazdę WWE, najbardziej atrakcyjną kobietę w tej części Stanów Zjednoczonych, władcę najpotężniejszego mocarstwa na naszym globie oraz Donalda Trumpa. Nazywam się Alexander Rusev i mówię jak jest: umarlaku, przegiąłeś pałę, więc wyzywam cię na pojedynek. Ty i ja w jednym ringu na Judgment Day o Make America Great Again Championship! <brak reakcji>

Cisza. Nagle światła na arenie przybierają fioletową barwę, a na ring spadają tony piachu (albo litry, chej z tym)! Rusev i Lana z trudem się z niego gramolą, łapią się za ręce i w tym momencie w Bułgara uderza piorun, małżonkowie giną na miejscu!

Nie no, żartowałem, Rusev będzie mi jeszcze potrzebny w tym projekcie. Po opuszczeniu ringu para zmierza w kierunku zaplecza, jednak ich drogę zastępują druidzi z pochodniami! Rusev nie wie co się dzieje, jest wyraźnie zszokowany, Lana stara się wyglądać jak najbardziej sexy, a druidzi stają wzdłuż rampy.

GONG…

Drugi gong…

Trzeci…

Olbrzymią wrzawę przerywa wyjście do ringu Pawłowskiego, znanego producenta łopat, który, jak można się domyślić, niesie ze sobą łopatę.

Pawłowski: Dobry wieczór, to dla pana <wręcza Rusevowi łopatę> Podobno ma pan skorzystać z niej w Warszawie, bo szykuje się jakiś match z zakopywaniem, coś takiego.

Publiczność skanduje „Holy shit”, a druidzi, Rusev, Lana i Pawłowski wracają na zaplecze.

Oficjalnie: na Judgment Day czeka nas Buried Alive Match o Make America Great Again Championship pomiędzy Rusevem i Undertakerem!

REKLAMA

Masz dość zimy? Dręczy cię luty, chociaż ma tylko 28 dni? Nie przejmuj się, nadchodzi marzec, najlepszy miesiąc w roku!

Marzec – i życie staje się piękniejsze!

PO REKLAMIE

W kierunku ringu idzie R-Truth, którego czeka starcie z Mystery Opponentem! A jest nim…

ROOOOOOOAAAAAAARRRRRRR!!!!!

:o :o :o

Nie, nie, spokojnie, to nie Braun Strowman, tylko piosenka „Roar” Katy Perry. W ringu pojawia się lokalny jobber.

Walka #1
R-Truth vs lokalny jobber

Murzyn szybko łapie rywala, wyrzuca go z ringu i… celebruje zwycięstwo! Komentatorzy oraz amerykańska publiczność są zachwyceni, ha ha, ale dowcip, przecież to nie jest Royal Rumble Match, ha ha, rozumiecie, nie? Genialne!

Jobber wraca do ringu, powala Trutha clotheslinem, wykonuje 810 Degree Senton Bomb i zgarnia pin.

Zwycięzca: lokalny jobber (0:45)

Przenosimy się do jakiegoś domu. W kuchni słychać rozmowę.

Osoba numer 1, po głosie można poznać, że mężczyzna: Jak myślisz, pakować się w to?
Osoba numer 2, po głosie można poznać, że kobieta: Roman, za dużo ryzykujesz, to jest Brock Lesnar, nie chcę stracić męża…
Osoba numer 1, po głosie można poznać, że mężczyzna, czyli Roman Reigns: Grażynka, ale ja muszę, jestem superbohaterem…
Osoba numer 1, po głosie można poznać, że kobieta, czyli Grażyna, żona Romana Reignsa: Zrobisz jak chcesz, ale ja ci mówię, że nie warto. Albo warto, zależy z której strony na to patrzeć.
Roman: Grażyna, proszę cię, nie zaczynaj… Walczyć z nim czy nie?
Grażyna: Walcz! Przecież wierzymy w ciebie, cała rodzina stoi za tobą murem!
Roman: Dzięki Grażynka, dzwonię do Donalda…
Grażyna: Nie dzwoń! A jak tobie się coś stanie? Z kim ja wtedy zostanę? Za moje marne 10 000$ to ja mogę przeżyć co najwyżej na prowincji, ale nie w Waszyngtonie!
Roman: Grażyna, ale o co ci chodzi, przecież przed chwilą mówiłaś…
Grażyna: A jedź, zarób trochę grosza, poznaj 20-letnią siksę i zostaw mnie, pewnie…
Roman:

Do kuchni wbiega córka Romana i Grażyny, krzyczy "Kocham was!" i obejmuje rodziców. Idealny moment na zakończenie dzisiejszego programu albo na wejście szalonego faceta wymachującego siekierą.

W tym momencie słychać dźwięk tłuczonego szkła - do domu przez okno dostaje się Brock Lesnar wymachujący siekierą! Cóż za zaskoczenie!

Brock biegnie w kierunku rodziny, jednak zatrzymuje go Reigns swoim potężnym Superman Punchem! Następuje brawl, z którego lepiej wychodzi Romek. Nie wiedzieć czemu zamiast iść za ciosem, zastyga on w namiętnym pocałunku ze swoją żoną – scena rodem z amerykańskiego love story. Clotheslinem przerywa ją Lesnar, bierze w swe łapy siekierę i z uśmiechem, wolnym krokiem, podchodzi do przerażonej rodziny.

Zaczyna z tego wychodzić psycholska scena, na szczęście budzi się Romek i akcja przenosi się na piętro. Tam, w pokoju córki, dochodzi do solidnego mordobicia, w ruch idzie wszystko co tam było, począwszy od zeszytów, kończąc na cegłach (co w pokoju 9-latki robiły cegły?!). W końcu Reigns wyrzuca Lesnara przez okno i… rozpoczyna liczenie!

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 – Roman Reigns wznosi ręce do góry, co jest jednoznaczną zapowiedzią: Brock Lesnar vs Roman Reigns w Last Man Standing Matchu na Judgment Day!

REKLAMA

Atti ssie.

PO REKLAMIE

Do ringu wolnym krokiem podąża Goldberg! <„GOOOOOOLDBEEEEERG”>

Goldberg: Wiecie, że jestem słaby na majku, więc powiem krótko: John, akceptuję twoje wyzwanie.

Bill opuszcza ring i zmierza w kierunku zaplecza, jednak zza pleców atakuje go John Cena! Po kilku sekundach zasapany Goldberg przejmuje inicjatywę, wykonuje punch, potem dwa speare i… tyle. Widownia mimo to jest zachwycona – cóż, Amerykanie... W Warszawie na Judgment Day będzie na pewno inaczej. Widokiem świętującego Goldberga kończymy ten epizod Main Event.

Komentarze po gali:
„R-Truth jest zajebisty, hahaha!”
„Rusev zakopie Takera, bo ma łopatę”
„Dlaczego Trump organizuje PPV w Azji?!”
„Niezłe, ale z New Best Wrestling Eryko nie ma nawet sensu porównywać”

Karta na Judgment Day:

WWE Make America Great Again Championship Buried Alive Match
Rusev © vs The Undertaker

I Quit Match
John Cena vs Bill Goldberg

Last Man Standing Match
Brock Lesnar vs Roman Reigns

Low carder
Awatar użytkownika

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Kurwa śmiechem. Te wszystkie reklamy, segmenty, Brock z łopatą XD. Fajnie że coś takiego jest. Można się pośmiać. Świetna wstawką dotyczącą mojego Diary. Mimo że nie ma w tym najmniejszego sensu, to jest zajebiste. Wszystko fajnie się czyta. Pozdrawiam

Tetsuya Naito #1 Fan

Chatowicz Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Crush komentować nie będę zawsze, ale czytam i uwierz mi, że to jest totalnie zjebane xD Ale w tym pozytywnym sensie zjebane :D Wszystko jest totalnie przerysowane, nierealne i wypełnione słabą komedią (a jak wiadomo, takowa przy odpowiednim użyciu jest najlepsza). Czekam na Dzadżment Dej, bo tam pewnie sporo beki będzie :D

Btw. Ten Pawłowski xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Star
Awatar użytkownika

Ja tak samo jak Siwy - nie zawsze będę komentował, ale zawsze będę czytał, bo to diary jest świetne. :D Czyta się to doskonale, występuje tu masa fajnego humoru, który w swojej nieśmieszności jest śmieszny. Niczego nie można się tutaj spodziewać i czekam niecierpliwie na Judgement Day, bo może być grubo. xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna