Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob gru 05, 2020 12:03 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Rookie

Witajcie. Część z was pewnie już o nas słyszała. We wrześniu powstała federacja MCW - Mine City Wrestling. Jesteśmy wrestlingowym projektem ze śląska, który celuje wyżej niż backyard. Tak, wszyscy tak mówili, ale gwarantuję, że w naszym wypadku będzie inaczej. Dysponujemy ringiem (który co prawda jest ciągle modernizowany, ale spełnia swoje zadanie znakomicie) oraz zapałem i determinacją, która odróżnia nas od pozostałych polskich "federacji". Jednak żadna federacja nie może funkcjonować bez solidnego rosteru, dlatego poszukujemy osób chętnych na zasilenie naszych szeregów. Jeśli jesteś osobą z pasją oraz masz ukończone 16 lat, zapraszamy do zgłoszenia się. Zaznaczamy jednak, że nie przyjmiemy wszystkich chętnych. Chcemy reprezentować sobą jak najwyższy poziom, dlatego nie możemy sobie pozwolić na słabsze ogniwa. Treningi na ten moment odbywają się w Piekarach Śląskich. Krótkie filmy z naszych treningów będą umieszczane na naszym fanpage'u, do którego link znajduje się poniżej. Przewidywany oficjalny start federacji to czerwiec - lipiec. Tak więc: zapraszamy!

http://www.facebook.com/minecitywrestling

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Nikt się jeszcze nie wypowiedział, więc ja się wypowiem.
Obejrzałem ten wasz filmik z treningu i wygląda to całkiem porządnie. Widać, że niektóre akcje jeszcze nie są perfekcyjnie wyćwiczone, jednak jesteście początkujący, a jak na początkujących wygląda to nawet fajnie. Ten wasz ringu jest trochę dziwny. Chodzi mi konkretnie o to, że się mocno trzęsie i liny są chyba trochę za luźne. Jednak wiadomo, nie weźmiecie z powietrza kasy na lepsze, więc lepsze te niż żadne.
Cały ten wasz projekt zapowiada się jak dla mnie całkiem fajnie i życzę wam żebyście się jakoś przebili i byli "czymś więcej niż backyard" jak sam piszesz.
PS. Zmieńcie ustawienie tej kamerki, albo najlepiej niech ktoś ją trzyma, bo trochę słabo widać jak na razie.

Rookie

Wiadomo, po 3 miesiącach nie da się osiągnąć perfekcji. Ring, tak jak napisałem, ulegnie jeszcze kilku zmianom (na pewno do wymiany pójdzie pianka, która zbytnio ugina się pod nogami oraz właśnie liny). Dzięki za komentarz i życzenia, obiecujemy dać z siebie wszystko. ;)

Legenda
Awatar użytkownika

Jakoś wcześniej umknął mi uwadze ten temat, a przecież dotyczy on organizacji prowadzonej przez mojego kolegę, który czasem pomagał mi z grafika, którego znam jeszcze zanim zarejestrowałem się na forum WrestleFans. Szkoda, że niewiele tu o tym mowa, że sami nie nakręcacie tego poprzez wrzucanie linków do video do swoich treningów, tak jak na Attitude; odzew może i by nie był wielki, ale zawsze te kilka osób zerknie na wasze wypociny ;)

Być może jakoś to podpromujemy, o czym w stosownym czasie porozmawiamy ;)
A póki co, życzę powodzenia !

Dwa zdjątka dotyczące tematu, które znalazłem i które pozwoliłem sobie wrzucić tutaj

Obrazek
Obrazek

Rookie

Dzięki za komentarz. Rzeczywiście, traktujemy ten temat trochę po macoszemu, ale odzew był malutki w porównaniu do ww. forum i profilu na FB. Obiecuję poprawę. ;)
Zdjęcie ringu, z kompletem padów na narożnikach:
Obrazek
Oraz filmik podsumowujący niedawny trening. Do czasu oficjalnego startu federacji nie spodzieiwajcie się walk. Nie chcemy popełnić falstartu i wystartować z półproduktem, bez gimmicków, pełnych strojów, storylinów oraz mistrzowskiego pasa z prawdziwego zdarzenia.
http://www.youtube.com/watch?v=25ytvoSqnHE

Legenda
Awatar użytkownika

Na początek gość po wymierzeniu Bodyslam idzie natychmiastowo na narożnik potauntować do nikogo, by kolejny go zaatakował - przekombinowane moim zdaniem :P Chciałbym zapytać osobę która dostała Cesaro Swing, jak to jest otrzymać taką akcję :D Ogólnie widać, że to wszystko jest jeszcze do rozwinięcia, ale kierunek zdaje się być właściwy.

abeso pisze:
Do czasu oficjalnego startu federacji nie spodzieiwajcie się walk. Nie chcemy popełnić falstartu i wystartować z półproduktem, bez gimmicków, pełnych strojów, storylinów oraz mistrzowskiego pasa z prawdziwego zdarzenia.

Jasna sprawa. Niemniej kiedy już wszystko w kwestii startu będzie zabookowane, na pewno przydadzą się jakieś proma, żeby ludziska mieli początkowy zarys jakich postaci mogą się u was spodziewać, aby podczas walki mogli się bardziej skupić na walce, a nie na rozgryzaniu osobowości danych zawodników ;)

Rookie

KL pisze:
Chciałbym zapytać osobę która dostała Cesaro Swing, jak to jest otrzymać taką akcję :D

"Jak na karuzeli, tyle że na ringu i na pewno przyjemniejsze niż Batista Bomb"
KL pisze:
Jasna sprawa. Niemniej kiedy już wszystko w kwestii startu będzie zabookowane, na pewno przydadzą się jakieś proma, żeby ludziska mieli początkowy zarys jakich postaci mogą się u was spodziewać, aby podczas walki mogli się bardziej skupić na walce, a nie na rozgryzaniu osobowości danych zawodników ;)

Tak tak, to jest oczywiste. Nie pominiemy podbudowy nawet (a raczej zwłaszcza) przed pierwszym eventem. Wszystko będzie na swoim miejscu. ;)

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Postanowiłem sobie, że będę śledził ten wasz projekt więc czas na kolejny post w tym temacie.
Widać, że staracie się poszerzać swoje umiejętności i dobrze, bo tak jak sam piszesz, lepiej na początku trenować, a potem zacząć mając od razu z porządny produkt i mieć jakieś chociaż trochę przygotowane gimmicki i wgl. niż wydawać gówniane gale. Myślę, że przed oficjalnym startem federacji moglibyście wrzucić na YT jakieś filmiki promujące, żebyśmy mogli zapoznać się z zawodnikami np. wypowiedzi zawodników, chociażby "Jestem XYZ i to ja będę pierwszym mistrzem MCW bo (bla, bla, bla)..." czy coś w tym stylu. Trenujcie, przygotowujcie wszystko na spokojnie, a na pewno będzie dobrze. Pozdrawiam :D

Rookie

Kilka nowych ujęć.
https://www.youtube.com/watch?v=2d8Cb62c3TI

Legenda
Awatar użytkownika

Przyznam szczerze że zaskoczony jestem, jak wiele niedociągnięć byłem w stanie dostrzec. Oczywiście część z nich jest drobna i wierzę że poprzez tygodnie ćwiczeń tych niedociągnięć będzie już mniej, ale już na przykład skok z narożnika w 1:38 razi w oczy. Dodam także, że nie wydaje mi się aby na przykład podczas walki widzowie mieli uwierzyć w serię ciosów, jaką wykonuje chłopak w żółtej koszulce w 3:17 + wcześniej ktoś jeszcze, nie pamiętam kto. Ta rzecz jest na pewno do poprawy lub nawet do przemyślenia, czy jest ona niezbędna.
Widzę też fragmencik który Filipoo/Azibiel już mi pokazywał, czyli kiedy mieliście brak dolnej liny; jak już mu mówiłem, ten drugi przewrót w tył moim zdaniem średnio był potrzebny. Odczuwam jakby za dużo naraz tej efektowności chcecie widzom pokazać, ale może tez być tak że niekoniecznie mam rację i może jest to jednak słuszny krok ;)

Stawiacie sobie wysokie cele i moim skromnym zdaniem po tym video powiedziałbym że do tych celów jeszcze brakuje niemało. Ale rzecz jasna czekam na kolejne rzeczy z MCW, które zechcecie nam miejmy nadzieję przedstawić.

Powodzenia, jak najmniej kontuzji i wszystkiego dobrego :]

Rookie

Nowy filmik. Proszę o przymknięcie oczu na drobną awarię dolnej liny. ;) Chciałbym również przypomnieć o rekrutacji. O wymaganiach wspominałem w pierwszym poście, więc pozwolę ich sobie nie powtarzać. Zachęcamy do wypróbowania swoich sił!

https://www.youtube.com/watch?v=_nxfUhlJEec

Legenda
Awatar użytkownika

Lepiej to już wyglądało niż w poprzednim filmiku (choć pokazywanie interwencji osób trzecich raczej bym nie propsował). Zaczynam jednak mieć już odczucia, że przydałoby się coś więcej pokazać niż same tylko fragmenty akcji na treningu. Tutaj wydaje mi się że te fragmenty trwały już dłużej, więc jeszcze to przejdzie.
Sugerowałbym jednak pomyśleć nad zaprezentowaniem czegoś z innej perspektywy, bo oglądanie dwudziestu pięciu video z samymi tylko fragmentami treningu może być (już się powoli staje) nużące, przez co zainteresowanie może spaść jeszcze przed rozpoczęciem fedki. Wiem, że macie swój plan i nie chodzi o to że musi to być pełna walka. Może to być na przykład przygotowanie do treningu, uczenie kogoś danej akcji, a czasem nawet przydałoby się aby ktoś otworzył gębę.

Pozdrawiam i jak najmniej kontuzji :]

Rookie

Dzięki za opinię. Trochę racji zapewne masz, tak więc będziemy o tym myśleć w najbliższej przyszłości. Tymczasem, zamieszam link do video z najświeższego treningu, z delikatnym urozmaiceniem.

https://www.youtube.com/watch?v=F7tiMuNxzZo

Legenda
Awatar użytkownika

Widzę nowy, oficjalny zdaje się kanał MCW na youtube.
Faktycznie delikatne to urozmaicenie, ale przynajmniej coś już mamy. A na razie, po obejrzeniu tego video naszła mnie myśl, że można by pomyśleć o tym, by zaprezentować coś bez muzyki w tle, aby dla widzów nic nie zagłuszało przy skupieniu się na sprawdzeniu jednej z najważniejszych moim zdaniem rzeczy w wrestlingu, jaką jest sprzedawanie ataku przeciwnika.

Facet z białej koszulce zapowiada się jako tako interesująco na chwilę obecną.

Rookie

Super sprawa! Macie możliwości i wykorzystujecie je, nie musi być na razie idealnie.
Na pewno będę was obserwował, a gdy skończe te 16 czy 18 lat to może się tam do was wybiorę

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna