Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lut 21, 2018 1:25 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Garść informacji od Kowala (kiedyś aktywnego usera Atti :P ), który na gali był obecny:

* Były dwie walki, tj. RR Match który wygrali wspólnie Shadow i Stanisław Van Dobroniak oraz później Triple Threat Match o pas MZW, gdzie triumfował Shadow, zdobywając pas po raz drugi.
* "W rumble zupełnie nie ogarniali co kto ma robić po wejściach i tylko kilku coś znaczyło. Asmund pół godziny się czaił żeby ich dwóch ściągnąć za ring i wyeliminować, naprawdę nawet ślepy by zobaczył"
* "walka o pas też nie lepsza - nie wiem czy przez to że Asmund poleciał na kark w jednej akcji nie zakończyli jej wcześniej, bo przed akcją kończącą nie było nawet żadnego rozwinięcia akcji, ot początek i koniec, max 10 min, chociaż raczej mniej niż 10"
* Rumble trwało ok. godzinę, bo wchodzili co 1,5 min. Wzięło w nim udział 26 wrestlerów, "z czego było kilku adeptów i kilku wrestlerów którzy zupełnie byli mi nie znani (...) były też Hexia i druga Niemka."

Liczba widzów: 200-300, głównie młodzież.

Superstar
Awatar użytkownika

Czyli ogólnie potwierdza się to, że Rumble matche są cholernie ciężkie do bookowania (jak coś nadal jestem dostępny), szczególnie jak to jest po prostu zlepek gości bez większej historii w federacji itp.

Swoją drogą to nie pierwszy raz z takim "czuwaniem" bo pamiętam, że na Beatdown II przed końcówką też było widać Posse in Effect jak się przypatrują. Nie jest to jednak taki dla mnie wielki problem, bo wiadomo, że taki run in ciężko ogarnąć bez żadnego sprzętu na zapleczu.

I oby Asmundowi nic się nie stało, jeśli to prawda. Miałem narzekać, że znowu Shadow i znowu w Głuchołazach, ale jeśli miało to poważne przyczyny, to oczywiście jedyna dobra decyzja.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Low carder
Awatar użytkownika

To ja pozwolę sobie wkleić wszystkie informacje official: http://mywrestling.com.pl/mzw-big-rumble-2018-wyniki/ ;)

PS. Valerie to nie Niemka, tylko Węgierka panie Kowal XD

Obrazek

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Jak bym chciał poznać dokładniej co ma na myśli KOWAL pisząc * "W rumble zupełnie nie ogarniali co kto ma robić po wejściach i tylko kilku coś znaczyło"

Legenda
Awatar użytkownika

Otrzymałem informację u głównego źródła, że Asmundowi nic się nie stało. Możecie zatem spać spokojnie ;)

"Po prostu nie zgraliśmy się o jakieś pół sekundy i przyjąłem Neckbreakera jak Driver, ale upadek był bezpieczny i wszystko że mną ok".

Superstar
Awatar użytkownika

1987Thomas19871987 pisze:
Jak bym chciał poznać dokładniej co ma na myśli KOWAL pisząc * "W rumble zupełnie nie ogarniali co kto ma robić po wejściach i tylko kilku coś znaczyło"

Zgaduje, że chodziło mu o to, że royal rumble match jest trudny do bookowania, a MZW (co sam widziałem rok temu) średnio sobie radzi z walkami wieloosobowymi (nie mówie tu o zwykłych tag team matchach) wiec pewnie rr match wypadł według niego przecietnie.

Former Admin/Former Mod/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
#WengerOut

Obrazek
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Skrót z gali. Od razu widać, że wygląda to 10 razy lepiej niż w przypadku 'skrótu' z Freak Show :P W sumie tak czy inaczej, ten tutaj jest moim zdaniem całkiem fajny.

Superstar
Awatar użytkownika

No i od razu lepiej :D I to dość szybko, czyli można? No można. Skrócik dobry, choć gali trudno po Nim oceniać, momentami było widać że podczas Rumble Matchu zawodnicy stali i patrzyli się co robić, co pokazuję jak trudny jest w bookingu taki rodzaj walki, ale propsy dla MZW że się odważyli i na specjalną galę sami zrobili coś specjalnego:D

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Zapowiedź 39 Odcinka WS - Damien Rothschild

Legenda
Awatar użytkownika

Jeden z widzów obecnych na gali był na tyle miły, że nagrał MZW Royal Rumble Match i upublicznił owy pojedynek.
Mamy więc możliwość zapoznać się z tym pojedynkiem; zobaczyć jak MZW poradziło sobie z ukształtowaniem tej walki.

Komentarz pisany na bieżąco w trakcie oglądania:

Fajnie że zadbali o dźwięk odliczający nadejście kolejnego wrestlera.
W ciemno mogę założyć, że we Wrocławiu z aktywnością kibiców byłoby 5 razy lepiej :P Ale to pewnie i oni sami wiedzą.
W pierwszych minutach, poza początkową komedią Stanisława Van Dobroniaka, dziać się zaczęło po wejściu gościa #5 (Denim Adams, jak wyczytałem u majwrestlingowców).
Gość #7, Adept Jacob nawet nieźle, jak na adepta. Mam jednak wątpliwości co do tego, że pan adept jest już na tyle dobry, że nie daje się z krawędzi ringu dwójce rywali wyeliminować.
Stanowczo za długo zwlekali z eliminacjami. Pierwsza dopiero po wejściu 10 zawodnika. Przez to długi czas zamuła w ringu. Słusznie Matt Buckna zaczął oczyszczać ring, choć że liczyłem iż będzie to szybka, konkretna czystka (ze 3 osoby w około pół minuty).
Patrząc z tej perspektywy z której oglądamy tą walkę, Marcel vs Matt Buckna - można by coś z tego wytworzyć na przyszłość.
Dalej zamuła. Trzecia (jeśli dobrze liczę) eliminacja po ok. 25 minutach. Buckna zwraca na siebie gabarytami uwagę w porównaniu do reszty. Powinien połowę wywalić, a stał się jednym z tych wielu w ringu, z tą jedyną różnicą że nie leży.
Kent (#16) ma pecha. Fajnie, że zaraz po wejściu przystąpił do konkretnej roboty; szkoda że przy obu eliminacjach nie wyszło za pierwszym razem :P
Ajajaj, ale botch przy eliminacji Red Thundera. Niestety.
Fajnie że Hexia dostała spot i dobrze, że kogoś wyeliminowała.
Hexia vs Valerie - ni ch...tego co tu było w ringu nie kupuję. Bardzo lubię Agę i z całego serca ją dopinguję, ale to co tu zobaczyłem; ta eliminacja Hexii.... ehhhh. Btw. Hexia wypadła ponad drugą liną, a nie trzecią ^^
Czemu Valerie sama się wyeliminowała ?
Wejście Shadowa to jak wejście Johna Ceny :D
Rick Baxxter na propsie :) Myślę, że trochę lepiej można było jego eliminację zabookować.
Przyzwoita końcówka Shadowa i Stanisława. I całkiem ok pomysł z utworzeniem triple threat matchu o pas.

Ogółem, całkiem znośnie jeżeli dobierzemy odpowiednie proporcje oczekiwań. Wiadomo było że będzie trochę zamuły, ale szczególnie w pierwszej części duża w tym wina zbyt długiego ociągania się z eliminacjami. Chyba moja sympatia do tego rodzaju pojedynku pozwoliła mi przejść przez to starcie, bo drugi raz nie chciałoby mi się tego oglądać. Mimo wszystko, dobrze że coś próbują i gromadzą doświadczenie.

A jak by to zabookował chętny na pozycję bookera w MZW, pan Siwy :?:

Rozwojówka
Awatar użytkownika

KL na gali zgłosiłem że kobiety wypadają przez 2 line. Starcie z Valerie pewnie jeszcze zobaczymy. KL nie jestem zwolennikiem jak ktoś upublicznia całe galę. Ok to był wośp. Na żywo zupełnie inaczej oglądało się to. Przy kompir wszystko widzisz na żywo ni chu chu. Szkoda że niewspomniałeś o moim debiucie jako sędziego :p dwa w jednym :)

Legenda
Awatar użytkownika

OK, musiałem nie słyszeć o kobietach (albo nie było tutaj nagrane). Czekam aż Hexia na następnej gali będzie krzyczeć o równouprawnienie ;)
Oczywiście wiem, że na żywo inaczej niż przed kompem, ale nie wiem czy aż tak wielka by była w tym przypadku różnica :P

Wyszedłem z założenia że skoro do tej pory (wstawione to było na Youtube już kilka dni temu) przedstawiciele MZW nie skontaktowali się z autorem tego nagrania z prośbą usunięcia tych videł, to znaczy że aż tak bardzo im nie przeszkadza. Jak sam napisałeś - to akurat WOŚP. Nie szukałem, ani nikt mi nie podał tego video; po prostu pojawiło mi się z boku wśród proponowanych filmików podczas oglądania oficjalnego skrótu gali.

Superstar
Awatar użytkownika

Ja obejrzałem, bo chcę aby MZW się rozwijało Tomek, więc nie narzekaj aż tak, bo robię to aby wiedzieć z czym mamy doczynienia, a bez tej dobrej duszyczki bym nie miał nigdy jak obejrzeć walki :D

Widać, że to pierwszy raz było robione, dlatego nie będę wytykał błędów jeden po drugim jakby to nie wiadomo co było. Ale mimo to, za długo. To było ciężkie 56 minut, gdyby nie to, że i tak już nie miałem nic do roboty to obejrzałem na raz, gdybym miał to zobaczyć bardziej popołudniu to bym możliwe że musiał obejrzeć na dwa, może nawet trzy razy. Dla porównania, niewiele dłużej trwają Ramble w WWE, a tam jest jeszcze są cztery wejścia, czyli około 5-7 minut. Przymulanie było, tak jak KL wspomniał, ja to widziałem parę razy - na początku, rzeczywiście za długo było bez eliminacji, w środku też był taki okres gdzie jakoś tak nic się nie działo i pod koniec, gdzie było trochę ludzi wyrzuconych z ringu i trzeba było znowu ich zbierać. Jakby tak skrócić czas między wejściami do 60 sekund to by było naprawdę okej już wtedy. No i rzeczywiście, były momenty gdzie niektórzy nie wiedzieli chyba do końca co mają robić i tylko siedzieli albo stali i patrzyli się na innych. A to pokazuje, że to nie jest łatwa walka do zrobienia. Następnym razem na pewno będzie lepiej i tego się trzymajmy :D

Tak jak patrzę też, to jakoś tak mi się widzi Tomek w roli takiego GMa trochę. Zamiast dzwonić do Jędrusia mógł sam ustalić walkę i powiedzieć, że jest jego zastępcą jak jest potrzeba :D

Cytuj:
A jak by to zabookował chętny na pozycję bookera w MZW, pan Siwy :?:

Wiesz, to łatwo tak mówić, ale poważnie jakbym dostał listę zawodników, z których mam skorzystać, to i tak bym musiał główkować nad tym trochę czasu żeby to miało ręce i nogi. A jak dodamy do tego fakt, że kilka osób w MZW nie ma, że tak powiem historii, to jeszcze utrudnia zadanie. Ale pewnie jakbym usiadł jutro rano i stwierdził, że to jakoś zlepię, to bym ci jeszcze jutro dał pełen scenariusz, jednak wiele od tego by się nie różnił w ostateczności, bo Royal Rumble w zasadzie wszędzie wygląda bardzo podobnie ;)

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Rozwojówka
Awatar użytkownika

WS - Odcinek 38 - Damien Rothschild

https://youtu.be/RsRyKehn42s

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Rozmowa z Marcelem Konieckim, adeptem MZW

https://youtu.be/UCbC2uJFSsM

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2