Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt wrz 17, 2019 8:54 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Wstydzicie się tego pokazu, że się tak spinacie, że odkopałem?
Znowu obejrzałem, zdziwiło mnie, że widzę dwie nie znane osoby w ringu dlatego podbiłem by zapytać.

Dla Atti też miał być pokaz, tylko nikt nie chciał jechać, za co ich logo zostało wywalone z plakatu reklamującego gale MZW Champions War
Spoiler:

1987Thomas19871987 pisze:
Ja piernicze, Krzysiek, ty chyba nie masz nic innego po za pracą i komputerem i KPW...

Bo mało zarabiam, więc nie mam kasy na inne rozrywki. Prawdę mówiąc na dzień dzisiejszy nie stać mnie by chodzić na gale KPW, a tym roku, żeby je zobaczyć na żywo wydałem 100zł (20zł+20zł+35zł+25zł, a w 2017 wydam pewnie więcej, skoro gale mają być praktycznie co miesiąc) - nie licząc kasy jaką wydałem na merch i czasem na tramwaj czy Szybką Kolej Miejską.
Na tym forum głównie piszę o MZW, a jak już piszę o KPW to tylko jako przykład, że MZW przy lepszej organizacji też by było w stanie zrobić w roku tyle gal biletowanych, w jednym z 10 największych miasto Polski jak Federacja z Gdańska.
KPW na tym forum nie da się wypromować ich produkt jest kierowany do Trójmiejskiej publika, a nie do przyjezdnych.
Jak Polskie wrestling ma się rozwijać, to biletowane gale muszą się odbywać raz miesiącu, a przychodzić na nie musi około 500 osób.
Na treningi powinno co miesiąc przychodzić 50 osób. Dlatego lokalizacja w jednym z 10 największych miast Polski jest bardzo ważna, bo tylko lokalna publika jest stanie przyjść co miesiąc na biletowaną gole - bo mnie to kosztuje niż przyjezdnych.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2