Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 7:23 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

MANIACY!
Cała gala CHAMPIONS WAR II - WOŚP GŁUCHOŁAZY 10/01/2016 dostępna już teraz na naszym kanale w czterech częściach.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA TEGO WYJĄTKOWEGO WYDARZENIA!

*Obecny na video FanCam to nowość od MZW.
Teraz fani nie tylko mogą aktywnie uczestniczyć w galach, ale także aktywnie wspomagać nasze nagrania. Dzięki takiemu rozwiązaniu MZW pragnie zaznaczyć jak ważni są fani i jak duży wpływ mają na promocję wrestlingu w naszym kraju.

https://www.youtube.com/watch?v=rv6oSYB ... yMTEeROiN5

Superstar
Awatar użytkownika

Jako, że gala jest już dostępna, to postanowiłem sobie ją obejrzeć. Wypowiem się o ME, bo o reszcie raczej nie ma co pisać. Poza tym, że Zeritus nie odnajduje się w swoim gimmicku. Z jego zachowania chciałem się szczerze mówiąc po prostu śmiać. No i jeszcze Battle Royal powinien wygrać local hero - Szymek Siwiec. I jeszcze trzecia sprawa - jak na taką galę to o wiele za dużo zwycięstw heeli. Rozumiem oczywiście jedno lub dwa maksymalnie, ale większość walk to zwycięstwa właśnie tych złych, co mi się nie spodobało. Gala jest na rzecz WOŚP, to raczej powinno zwyciężać dobro i ulubieńcy publiczności. Takie moje spostrzeżenia odnośnie "reszty".

Justin Joy vs. Shadow - ***1/2*

Chciałbym, naprawdę chciałbym podwyższyć trochę ocenę, ale po prostu nie mogę. Ta ocena to według mnie jest absolutny max, nawet mimo zaskakującego zwycięzcy jakim był Justin (co oczywiście na ogromny plus). Wolę sprawiedliwie napisać, że było źle, niż pisać, że było wszystko okej i nie mam zastrzeżeń, bo to polski wrestling. Wkradło się kilka botchy, to po pierwsze. Nie były to botche jakieś spore, widoczne gołym okiem bez żadnego problemu, ale jednak coś tam nie wychodziło perfekcyjnie. Ale to nic, bo jest w cholerę mało walk, nawet pomiędzy największymi perfekcjonistami w ringu, bez nawet małej pomyłki. Trochę za krótka ta walka była. Jednak te 14 na moje oko minut to za mało jak na walkę o pas mistrzowski, a z tego co widziałem, to i Shadowowi i Justinowi nie brakło na sam koniec benzyny i spokojnie mogli kontynuować. Sama końcówka z dobrym pomysłem, ale trochę to zeszmaciło finisher Shadowa. Jego Pheonix Splash był wykonywany dwa razy i ostatecznie nie pokonał tym rywala, zaś Justinowi wystarczył jeden kopniak i po walce. Ale dobra, ta druga sytuacja miała miejsce po ref bumpie, więc przymykam na to oko. Ostatecznie jak na poziom wrestlingu w Polsce w ostatnich latach można pochwalić obu zawodników, za bardzo dobrą walkę. Plus - mam nadzieję, że nie będzie próby "japońskiego bookingu" i wciskania nam jeszcze tej walki x razy. Shadow vs. Justin to temat naprawdę wiele razy przerabiany i ta walka powinna zamknąć ten rozdział MZW na jakiś czas. Jako kolejnego pretendenta widziałbym natomiast Stanisława von Dobraniaka. Nie jest on wrestlerem słabym, jest na zwycięskiej fali. Mógłby z niego być pretendent na pas Joya.

PS. Bardzo spodobała mi się jedna z tych zagrywek w stylu Adama Cole'a, w wykonaniu Joya, gdzie wszedł na trzecią linę, zeskoczył i wykonał Elbow Dropa. Mógłby robić tak częściej ;)

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5