Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 10:30 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Po przerwie wracamy!
Już 5 września MZW zawita po raz drugi do Opawy koło Lubawki.
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Dobrze, że wracacie dopiero po zakończeniu sprawy sądowej.
To jest dobre posunięcie w odbudowie wizerunku.

Fajnie, by było też gdybyście na twitterze i instagramie promowali się pod #wrestlingPL (mający na celu zrzeszać i informować polskich fanów wrestlingu o wszystkim co jest związane z wrestlingiem) i pod #MZWwrestling (jest krótsze niż #ManiacZoneWrestling)

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Świetna wiadomość!!Dobrze,że wracacie.Myślałem,że po tej ogromnej tragedii wasz powrót będzie kwestią kilku miesięcy,a tu takie miłe zaskoczenie.Mam nadzieję,że wasze gale będą odbywać się jak najczęściej.I przede wszystkim uważajcie na siebie-bezpieczeństwo w ringu ponad wszystko.

Legenda
Awatar użytkownika

Ciekaw jestem, jakie będą zmiany na liście rosteru. Czy wszyscy pozostaną ? Podejrzewam że zabraknie tylko Hexii, ale zobaczymy co będzie.

Myślę, że w gruncie rzeczy opcja z Opawą jest dobrym posunięciem - MZW chyba chodzi o to, żeby był to mały event z maksymalnie 50-osobową widownią. Po powrocie w wiadomych okolicznościach chcą pomału wrócić na tor, przypomnieć sobie "co i jak" w ringu i potem być już znów w pełni gotowym na coś poważniejszego.

Rookie

Świetne info, oczywiście nie pokazie nie będe, ale licze na jakiś materiał w postaci zdjęć,video :)

Low carder
Awatar użytkownika

Fajnie, że logo forum A jest też na plakacie.

JHardy pisze:
Świetne info, oczywiście nie pokazie nie będe, ale licze na jakiś materiał w postaci zdjęć,video :)

publika też może robić zdjęcia i kręci filmy, a potem wrzucać na youtube albo na instagram czy twittera.
Najlepiej pod jakieś hashtag (#MZWwrestling lub #wrestlingPL) by łatwo było znaleźć materiały - to zawsze jakaś dodatkowa promocja.

Poza tym fajnie jest zobaczyć urywki walk z perspektywy osoby która sieci na publice.

Superstar
Awatar użytkownika

Ten event bedzie dla was bardzo wazny , jest to dla was wspaniala okazja na odbudowanie wizerunku po jednej z najbardziej jesli nie najbardziej dotkliwej tragedii i straty w historii Polskiej Sceny Wrestlingu. Widac ze chlopaki przemysleli ruch ze organizuja event po zamknieciu sprawy no i bardzo dobrze.

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Rozwojówka

Na plakacie widać, że czołówka rosteru pozostała. Ten event to będzie pewnie taka tylko rozgrzeweczka, a potem zapewne przyjdzie pora na Głuchołazy albo jakieś dość duże miasto.
Życzę powodzenia MZW'owcom i Never Give Up :P :D

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Na gorąco - wyniki z gali w Opawie!

Red Thunder def. Kripto
Ronzen def. The Black Phantom
Szymon SIWY Siwiec def. Mr. B (DQ - interwencja Hexii)
Robert Kaiser def. Dynamite Dave
Jędruś Bułecka & Shadow & Franz Engel def. Justin Joy & Posse in Effect

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Skrót z Opawy.
Obczajcie Maniacy!
https://www.youtube.com/watch?v=DmqoDva ... e=youtu.be

Legenda
Awatar użytkownika

Fajnie wygląda ten skrót. Podoba mi się :]
Arbiter zamiast w koszulce sędziowskiej, to w koszulce MZW ? Niby merchandise'owe posunięcie, ale jednak dziwne posunięcie :?

Rozwojówka

Zdaje się, że jest satysfakcja z tego pokazu, co może zwiastować że ludziom po Majowym incydencie w MZW wróci/utrzyma się chęć do kontynuowania tego. Może więc jeszcze w tym roku MZW zorganizuje event w miejscu z przyzwoitą dostępnością dojazdu. Ciekaw jestem, w którą stronę to pójdzie.

Low carder
Awatar użytkownika

highlights to zawsze jakaś promocja i gratka dla fanów, ale nie jest ich fanem - według mnie bronią się tylko te od Pro Wrestling Guerrilla.
Jak się robi pokaż z publiką to zawsze warto przepytać widownie jakie są ich wrażenia i co ciekawsze wypowiedzi wykorzystać w skrócie z gali

Herkules pisze:
Zdaje się, że jest satysfakcja z tego pokazu, co może zwiastować że ludziom po Majowym incydencie w MZW wróci/utrzyma się chęć do kontynuowania tego. Może więc jeszcze w tym roku MZW zorganizuje event w miejscu z przyzwoitą dostępnością dojazdu. Ciekaw jestem, w którą stronę to pójdzie.

To był darmowy pokaz, więc trudno określić czy ktoś z tych osób przyjedzie na biletowany pokaz czy gale.
Prawdziwy sprawdzian dla MZW to będzie frekwencja na ich treningach i biletowanych pokazach (takie łatwiej i szybciej można zorganizować niż dużą galę).

Jeżeli szkółka MZW przeniesie się do Wrocławia, to pogadam z moją 15 letnią przyrodnią siostrą o tym czy nie chciałaby trenować pro wrestling w swoim mieście? - do Gdańska ma za daleko.

Jeżeli MZW będzie czuło się na siłach nadal trenować osoby od 15 roku życia, jak nie to postaram się ją namówić jak osiągnie pełnoletność.

Wiem, że pisałem o tym że w Polsce nieletni nie powinni trenować wrestlingu, ale wtedy nie wiedzieliśmy, że MZW nie miało żadnego wpływu na śmierć Akiry oraz że pro wrestling nie jest aż tak niebezpieczny jak myśleliśmy - ok, kontuzji się nie uniknie, ale takie urazy zdarzają się praktycznie podczas uprawiania każdego sportu.

Przesłuchałem też wywiad z Jędrusiem dla Attitude Mówi, przeczytałem ostatni wywiad z Shadowem i chłopaki mówi bardzo sensownie, odebrałem ich jako odpowiedzialnych ludzi, dlatego nie waham się szkółki MZW polecić siostrze.

Fajnie, że większość wrestletów MZW i Hexia się nie załamali nieszczęśliwym wypadkiem z Akirą.
Wsparcie emocjonalne rodziny Kingi dla MZW to też bardzo ładny gest.

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Jeżeli MZW będzie czuło się na siłach nadal trenować osoby od 15 roku życia, jak nie to postaram się ją namówić jak osiągnie pełnoletność.

W MZW można trenować od 16 roku życia.

Superstar
Awatar użytkownika

Ogółem highlighty całkiem spoko. Oczywiście ciężko jest powiedzieć, czy publiczności się podobało bardziej lub mniej, ale zapewne kilku fanów na pewno federacja sobie pozyskała. Czekam na kolejny krok w przód i zrobienie biletowanego pokazu, to pozwoli bardziej stwierdzić jakie jest zainteresowanie wrestlingiem za 5 zeta.
No i przyjedźcie znowu do Gniezna, na pewno kilku kolesi się znajdzie na przyjście za te kilka złoty (w tym i ja :) )

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna