Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 7:40 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

A tam, to Stasio zawalczy sobie z Red Thunderem? I na co mi były te prośby o Street Fighta między Thunderem i Jędrusiem? :/ No nic, skoro będzie to jeszcze Normal Match to pewnie walka porywać nie będzie, ale źle też nie powinno być. Widzę tu nieczyste zwycięstwo tego w masce.

PS. Przyjemne promo, może to z Champions War było lepsze, ale to także daje radę ;)

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Nie będziemy się rozpisywać...
Nasz konferansjer postanowił uchylić rąbka tajemnicy.
Sprawdźcie!
https://www.youtube.com/watch?v=QT7qwn7 ... e=youtu.be

Low carder
Awatar użytkownika

prawdę mówiąc za wcześnie na pasy tag team, za krótki roster macie.

Superstar
Awatar użytkownika

Ooo, pasy MZW Tag Team, ciekawe nie powiem. Choć jak mam być szczery, strasznie mi się nie podobają. Te takie plakietki po bokach są spoko i je bym zostawił, bo oddają fajny, polski klimat, ale ten środek wygląda beznadziejnie. Na moje oko to wygląda jak taki tekst naklejony na kawałek plastiku pomalowanego na złoto. W ogóle nie jak pas mistrzowski. Ten element bym wymienił, resztę zostawił ;)

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Hmmmm, bardzo ciekawa wiadomość.
Mam trochę mieszane uczucia co do dodania pasów tag teamowych ze względu na niewielki roster, bo wtedy wartość posiadania pasa jest taka sobie. Być może na najbliższej gali ze 2-3 nowe, świeże nowe osoby bardziej dadzą się poznać, niż tylko w battle royal. Oby też na letnim kursie znalazły się nowe osoby, które warto będzie dodać do rosteru.

Superstar
Awatar użytkownika

W sumie tak naszła mnie myśl, że może dywizja Tag Team będzie swego rodzaju "dywizją adeptów". To właśnie w walkach o te pasy MZW będzie chciało pokazywać nowych podopiecznych, a także osoby, które specjalnie nie mają jakiejś ważnej pozycji w federacji jak Szymek czy też Asmund. Tak żeby nie dawać co galę Battle Royal z adeptami, a właśnie mieli okazję pokazać coś więcej. Choć pewnie na start mistrzami zostaną Zbójnicy aby było od początku jakieś większe zainteresowanie pasami.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Tag Teamy w MZW:

- Zbójnicy
- Posse in Effect
- Projekt Gold
- Die Waschbären

Wydaje mi się, że to właśnie niemieckie tag teamy będą dominowały jeśli chodzi o pasy mistrzowskie Tag Team MZW ;)

Low carder
Awatar użytkownika

By zrobić turnieju potrzeba 8 drużyn, 16 wrestlerów, tylu MZW nie ma.
Z Niemcami w rosterze jest 17 facetów, 8 drużynowy turniej to 7 walk, do tego ma być walka o pas MZW Championship i inne walki. MZW Beatdown musiałoby być dwu dniową galą, by to wszystko zmieścić. Dla mnie decyzja nie przemyślana, a wręcz wygląda na szybką odpowiedź na ladder match w KPW. KPW zrobiło pierwszy ladder match w Polsce na gali pro wrestlingu, a MZW będzie pierwszą polska federacją, która będzie miała własne pasy tag team. Fajnie, ale pasy powinny coś znaczyć, a nie być nic nie znaczącymi zabawkami.

Dawanie pasów tag team adeptom tylko obniży rangę tytułów.
Adept najpierw musi zasłużyć by zostać pełnoprawnym wrestlerem, a potem trzeba go podbudować - to wymaga czasu.
Nie można adeptom dawać wszystko na tacy, muszą sobie na to zasłużyć walkami stoczonymi jako pełnoprawny wrestler.
Wizerunek federacji jest ważniejszy od ambicji jej wrestlerów, a co gorsza adeptów.

Low carder
Awatar użytkownika

Lygrys, a czy Tomek powiedział, że na Beatdown odbędzie się walka o te pasy? Nie.
Na Beatdown zostanie ogłoszone kto o nie zawalczy, więc zakładam, że walka o nie odbędzie się na innej gali.
Szybka odpowiedź na Ladder Match KPW? Ciekaw jestem co jeszcze ciekawego wymyślisz :D

W powyższym moim poście wymieniłem wszystkie tag teamy, które znajdują się w rosterze MZW. Czy to mało? Wydaje mi się, że jak na polską organizację to nie. Next Step Wrestling też nie ma za dużo tag teamów, a mimo wszystko, pasy Tag Team posiadają.

Legenda
Awatar użytkownika

Lygrysio, mowa była o ogłoszeniu kto zawalczy o pas, lecz nie było mowy nic o tym że od razu na tym Beatdown nastąpi taka walka.
Podejrzewam że ogłoszone zostaną 4 drużyny i zrobią z tego półfinały i finał na najbliższych eventach. Do tego czasu wykreują się (miejmy nadzieję) nowe postacie, które będą odpowiednimi rywalami dla pierwszych mistrzów, którymi zapewne będą Zbójnicy - moim zdaniem lipa by było na pierwszych mistrzów dawać Niemców.

Low carder
Awatar użytkownika

CenBoyz pisze:
Lygrys, a czy Tomek powiedział, że na Beatdown odbędzie się walka o te pasy? Nie.
Na Beatdown zostanie ogłoszone kto o nie zawalczy, więc zakładam, że walka o nie odbędzie się na innej gali.
Szybka odpowiedź na Ladder Match KPW? Ciekaw jestem co jeszcze ciekawego wymyślisz :D

W powyższym moim poście wymieniłem wszystkie tag teamy, które znajdują się w rosterze MZW. Czy to mało? Wydaje mi się, że jak na polską organizację to nie. Next Step Wrestling też nie ma za dużo tag teamów, a mimo wszystko, pasy Tag Team posiadają.

MZW może nawet sobie wprowadzić pas kobiet.
Dla mnie to jest głupota przy tak krótkim rosterze.
Nawet gdyby KPW (który ma roster większy, bo 14 wrestlerów z Polski) teraz wprowadziło pasy Tag Team to też bym to uznał za głupotę.

Jeżeli MZW jakimś cudem zrobi tabelę z 8 drużynami, jeszcze to ujdzie, ale jak zrobi z 4 to trochę śmiech na sali.
Jak MZW wzoruje się na Next Step to gratuluje wzorca.
Amerykańskie federacje wypracowały pełne wzorce i na nich polskie federacje powinni się wzorować.

KL pisze:
Lygrysio, mowa była o ogłoszeniu kto zawalczy o pas, lecz nie było mowy nic o tym że od razu na tym Beatdown nastąpi taka walka.
Podejrzewam że ogłoszone zostaną 4 drużyny i zrobią z tego półfinały i finał na najbliższych eventach. Do tego czasu wykreują się (miejmy nadzieję) nowe postacie, które będą odpowiednimi rywalami dla pierwszych mistrzów, którymi zapewne będą Zbójnicy - moim zdaniem lipa by było na pierwszych mistrzów dawać Niemców.

Tak jak mawiał NIKO "promujmy tych z, których coś mamy".
Dla mnie słabo to wygląda jak, o pas MZW TT będzie walczyć tylko jedna Polska Drużyna.
Gdyby były 4 polskie i 4 niemieckie to by lepiej to wyglądało.

Jak był turniej o pasy NXT TT, gdzie roster był jeszcze krótki, to brały w nim odział własnie 4 drużyny z NXT i 4 z WWE.

Low carder
Awatar użytkownika

Lygrys, za dużo narzekasz, a wręcz pokusiłbym się o stwierdzenie.. pieprzysz głupoty ;)
Przypomnę tylko Total Blast Wrestling, które też było polską organizacją, a w rosterze 2 Polaków (i to jeszcze z zerowym doświadczeniem).

Dla mnie 4 drużyny spokojnie starczą.. A w razie czego zawsze można dodać nowe pary, chociażby kolejne z Niemiec. Ja nie widzę w tym żadnego problemu.

Superstar
Awatar użytkownika

1. Nikt nic nie pisze o turnieju.
2. Nieprawda. Można zrobić turniej mając cztery czy sześć drużyn. Jak nie na zasadzie półfinał-finał, to na zasadzie każdy z każdym, w przypadku sześciu drużyn można to rozdzielić na dwie grupy, których zwycięzcy zawalczą w finale. Czy to głupota robić turniej z czterech drużyn? Nie aż taka jak Ci się wydaje.
3. Nikt nic nie mówi o tym, że ma się to odbyć na Beatdown.
4. Nikt nic nie mówi, że turniej ma się odbyć na jednej gali.
5. Tym tekstem o odpowiedzi na Ladder Match mnie rozśmieszyłeś.
6. Nigdzie nie napisałem, że trzeba dawać pasy adeptom, a tylko tyle, że mają się pokazywać w takich walkach. Pasy mogą sobie zdobywać Zbójnicy/Niemcy/jakaś para zawodników MZW dobrana dosyć losowo, ale zrobiono z nich Tag Team tak aby zapełnić dywizję. A jak mi w ogóle napiszesz, że dawanie adeptom szanse na takie walki to już w ogóle parsknę śmiechem.
7. Kto powiedział, że Next Step nie bierze za wzorzec amerykańskich federacji?
8. A co mieli sprowadzać z innych federacji zawodników na jedną walkę? XD Swoją drogą - zdajesz sobie sprawę, że porównujesz WWE z MZW? To tak jakbym ja wziął i porównał umiejętności za mikrofonem The Rocka do tych Great Khaliego.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Low carder
Awatar użytkownika

CenBoyz pisze:
Lygrys, za dużo narzekasz, a wręcz pokusiłbym się o stwierdzenie.. pieprzysz głupoty ;)
Przypomnę tylko Total Blast Wrestling, które też było polską organizacją, a w rosterze 2 Polaków (i to jeszcze z zerowym doświadczeniem).

TBW nie było polską federacją z własnym rosterem.
Oni po prostu wynajmowali wrestlerów na gale, tak jak to robi PWG.

CenBoyz pisze:
Dla mnie 4 drużyny spokojnie starczą.. A w razie czego zawsze można dodać nowe pary, chociażby kolejne z Niemiec. Ja nie widzę w tym żadnego problemu.

Tobie się wszystko podoba w MZW, bo jesteś ich szalikowcem jak Seth Donner jest szalikowce KPW.
Dlatego, byłem ciekawy jak MyCast omówi kartę MZW Beatdown, niestety zamiast tego będzie podcast z Jędrusiem, który raczej nic ciekawego nie powie.

To już Justin Joy więcej konkretów powiedział i trochę szkoda, ze MyCast z jego udziałem ma tak mało wyświetleń.

Siwy pisze:
1. Nikt nic nie pisze o turnieju.
2. Nieprawda. Można zrobić turniej mając cztery czy sześć drużyn. Jak nie na zasadzie półfinał-finał, to na zasadzie każdy z każdym, w przypadku sześciu drużyn można to rozdzielić na dwie grupy, których zwycięzcy zawalczą w finale. Czy to głupota robić turniej z czterech drużyn? Nie aż taka jak Ci się wydaje.

"nie zapowiedzieli turniej o pas TT, ale jakby zrobili z 4 drużyn, to bym się jarał"
Fani MZW, są normalnie jak fani TNA.
Nie ważne co MZW robi i czy to jest logiczne, ważne że robi.
Super, tylko pozazdrościć.

Siwy pisze:
3. Nikt nic nie mówi o tym, że ma się to odbyć na Beatdown.
4. Nikt nic nie mówi, że turniej ma się odbyć na jednej gali.

To po co wspominać o pasach, jeżeli na nie będzie walk o nie na gali którą promujemy?
Gdzie tu jest logika?

Siwy pisze:
5. Tym tekstem o odpowiedzi na Ladder Match mnie rozśmieszyłeś.

Dla mnie promowanie pasa TT niecała dwa tygodnie przed największa gala MZW jest spóźnione i pozbawione logiki, jeżeli walka o pasy drużynowe nie będzie na Beatdown to tym bardziej, bo odciąga uwagę od main eventu.

Siwy pisze:
6. Nigdzie nie napisałem, że trzeba dawać pasy adeptom, a tylko tyle, że mają się pokazywać w takich walkach.

Adept to osoba która nie jest gotowa na pełnoprawną walkę w ringu, walka tag teamowa jest walkę pełnoprawną, a nie jakimś battle royal gdzie ma się wylecieć przez górną linę.
Pełnoprawne walki toczą pełnoprawni wrestlerzy, a nie adepci, którzy się jeszcze uczą.
Jeżeli ktoś nadal jest adeptem, to znaczy że nie jest jeszcze gotowy na pełnoprawną walkę i musi się jeszcze dużo nauczyć.

Ostatnio zmieniony pn maja 02, 2016 10:39 pm przez lygrys, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Częściowo zdanie lygrysa podzielam. Tworzenie dywizji tag-team'owej w federacji posiadającą stosunkowo krótką ławkę jest ryzykowne. Opcji tworzenia takich drużyn jest mało. Trzeba wtedy opierać się na zaciągu stranieri z innych federacji, a w moim odczuciu MZW powinno przede wszystkim stać na własnych nogach, nie zagranicznych. Dlatego też nie będę zaskoczony, gdyby stopniowo poprzez dywizję tag'ową promowano adeptów. Jakoś trzeba ten wózek pchnąć do przodu.

"Dla mnie 4 drużyny spokojnie starczą.. A w razie czego zawsze można dodać nowe pary, chociażby kolejne z Niemiec. Ja nie widzę w tym żadnego problemu."

Nie zgadzam się. Trzy tag-team'y z Niemiec przy jednym rodzimym to bardzo dużo. Przechylanie wajchy jeszcze bardziej na zachód nie jest dobrym rozwiązaniem. Trochę to będzie dziwnie wyglądało, gdyby nagle ponad połowa zawodników pochodziła z Niemiec, nie wydaje Ci się?

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna