Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 4:12 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
CenBoyz pisze:
Lygrys, za dużo narzekasz, a wręcz pokusiłbym się o stwierdzenie.. pieprzysz głupoty ;)
Przypomnę tylko Total Blast Wrestling, które też było polską organizacją, a w rosterze 2 Polaków (i to jeszcze z zerowym doświadczeniem).

TBW nie było polską federacją z własnym rosterem.
Oni po prostu wynajmowali wrestlerów na gale, tak jak to robi PWG.

CenBoyz pisze:
Dla mnie 4 drużyny spokojnie starczą.. A w razie czego zawsze można dodać nowe pary, chociażby kolejne z Niemiec. Ja nie widzę w tym żadnego problemu.

Tobie się wszystko podoba w MZW, bo jesteś ich szalikowcem jak Seth Donner jest szalikowce KPW.
Dlatego, byłem ciekawy jak MyCast omówi kartę MZW Beatdown, niestety zamiast tego będzie podcast z Jędrusiem, który raczej nic ciekawego nie powie.

To już Justin Joy więcej konkretów powiedział i trochę szkoda, ze MyCast z jego udziałem ma tak mało wyświetleń.

1. Aha, czyli teraz robimy podział:

- polskie organizacje z własnym rosterem
- polskie organizacje bez własnego rosteru

:lol2:

2. Zacytowałeś fragment mojej wypowiedzi, w żaden sposób na nią nie odpowiadając.

Kiedyś nazwałeś mnie fan boy'em MZW.. Jeśli tak jest, to jednocześnie ja mógłbym nazwać cię fan boy'em KPW ;)

Cholernie śmieszą mnie twoje wypowiedzi i wyraźnie widać jak negatywny stosunek masz do MZW. Wyluzuj :)

"Zamiast tego będzie podcast z Jędrusiem, który raczej nic ciekawego nie powie" .. oj, żebyś się nie zdziwił.

Low carder
Awatar użytkownika

Mnie by bardziej ucieszyło gdyby walka Justin Joy vs Shadow była ladder matchem, aż się prosi o taką walkę po botchu sędziego z MZW Champions II.

To kto odejdzie w ogóle mnie nie interesuje, bo utrata zawodnika przy tak krótkim rosterze jest po prostu głupota - chyba, że to zakończy się debiutem Shadowa, bez maski.

CenBoyz TBW miało taki pomysł na siebie, że nie promuje polski wrestlerów, tylko kontraktuje zagranicy i robi pokaz.
Trudno to nazwać federacją z długo falowym storylinem.

Możesz mnie nazwać fan boyem KPW, ja przynajmniej staram się być krytyczny w stosunku do federacji na której gale chodzę.
Przyjmując bezkrytycznie produkt federacji, którą lubicie tylko jej szkodzicie.

Jak będzie tylko podcast z Jedrusiem to wątpię bym się zdziwił.

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Mnie by bardziej ucieszyło gdyby walka Justin Joy vs Shadow była ladder matchem, aż się prosi o taką walkę po botchu sędziego z MZW Champions II.

To kto odejdzie w ogóle mnie nie interesuje, bo utrata zawodnika przy tak krótkim rosterze jest po prostu głupota - chyba, że to zakończy się debiutem Shadowa, bez maski.

CenBoyz TBW miało taki pomysł na siebie, że nie promuje polski wrestlerów, tylko kontraktuje zagranicy i robi pokaz.
Trudno to nazwać federacją z długo falowym storylinem.

Możesz mnie nazwać fan boyem KPW, ja przynajmniej staram się być krytyczny w stosunku do federacji na której gale chodzę.
Przyjmując bezkrytycznie produkt federacji, którą lubicie tylko jej szkodzicie.

Jak będzie tylko podcast z Jedrusiem to wątpię bym się zdziwił.

1. Mimo wszystko, nie rozdzielajmy tego na jakieś pomniejsze kategorie. TBW było polską organizacją. To fakt i na tym zakończmy.

2. Możesz mi wierzyć, bądź nie, ale w przypadku MZW, jestem obiektywny. Poza tym, ich produkt naprawdę mi się podoba.. Gdyby tak nie było nie jeździłbym na ich gale pokonując dystans ok. 400 km ;) Ty w przypadku KPW masz ułatwioną sytuację, bo gale na miejscu... Ja bez względu na odległość, staram się być na gali, która mnie interesuje. Coś więc musi mieć w sobie to MZW ;)

3. Zapraszam w piątek na live'a ;)

Legenda
Awatar użytkownika

Proszę, jak temat pasów tag teamowych rozwinął dyskusję.
Może MZWowcy napiszą nam tu za to pochwałę ;)

Poczekajmy do ogłoszenia, jak dokładnie będzie to wyglądać, to wtedy będzie prościej dyskutować - na razie opieramy się na gdybaniach.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Ale dzisiaj piękny wieczór :)

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Pragniemy ogłosić bardzo ciekawe starcie.
14 maja w Głuchołazach na gali MZW Beatdown odbędzie się pojedynek kobiet! Nie będzie to walka typowo wrestlingowa... będzie to walka w stylu mieszanym!
Aleksandra Osowska kontra Dominika Janus.

Tego nie można przegapić! :)
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Kobiety ? Walka w stylu mieszanym ?
Lajkuj, Lygrys !

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Na gali MZW Beatdown pojawią się również dobrze wszystkim nam znani - Dynamite Dave oraz ostatnio debiutujący w Polsce Zeritus wraz z Hexią u boku!
Obaj zawodnicy zmierzą się w osobnej walce z tajemniczymi, zamaskowanymi przeciwnikami.
Kim oni są i skąd pochodzą? Tego dowiecie się 14 maja w Głuchołazach!
Obrazek
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Tajemniczy przeciwnik Szymona, tajemniczy przeciwnik Zeritusa, tajemniczy przeciwnik Dynamite Dave'a. Coś za dużo tych tajemniczości moim zdaniem. A jak za dużo, to traci to swój dobry smak. Interesuje mnie tylko tajemniczy przeciwnik Szymona i moim zdaniem będzie to nowa osoba, adept. Nie będę wymieniał z nazwiska dla zachowania prywatności tej osoby, ale jeśli to ten o którym myślę, byłbym za tym, aby wygrał. Być może będzie to osoba, w którą warto zainwestować. Po gali powiem czy była to osoba o której myślałem ;)

Superstar
Awatar użytkownika

KL ta "walka Siwych" to tak dla żartu przecież było. Chociaż dzięki za miłe słowa :)
A jeśli chodzi o te dwie tajemnicze walki, to jakoś mnie to nie jara. Wystarczy mi Siwy Challenge, a ta dwójka mogłaby mieć normalnie ogłoszone starcia. Jak KL wspomniał - za dużo jest takich "tajemnic".

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Star
Awatar użytkownika

Krótkie podsumowanie karty, prezentującej się dość...przeciętnie. Mamy siedem walk, z których jedno jest ME, następne CO ME, zaś pozostałe są...bo są. Beż żadnej podbudowy, bez niczego. Mnie osobiście do tej gali przyciąga tak na dobrą sprawę wyłącznie ME, czyli LMS między JJ'em a Shadowem o główny pas mistrzowski. Last Man Standing Match jest trudny do rozpisania. Przy przeszarżowaniu z odliczeniami można drastycznie obniżyć tempo pojedynku. Także jakoś nie jestem w stanie przypomnieć sobie podobnego starcia w DDW/KPW. Tym bardziej jestem ciekaw, jak to wypadnie w praniu, bo nie ukrywam - ich poprzednie starcie delikatnie mnie zawiodło. CO ME to pojedynek Stanisława Von Dobroniaka z Red Thunderem. Te dwie walki mają jakąś podbudową story-line'ową, więc wobec nich będę miał wysokie wymagania. Pozostałe nie mają żadnej podbudowy. Siwy rzuci wyzwanie, Asmud zawalczy z czeskim stranierim, przy pozostałych nie znamy pełnej obsady. Mam też mocne obawy przy walce "mieszanej" pań. Ilekroć pojedynek wrestlingowy ulegał wymieszaniu z innym stylem, to otrzymywaliśmy właściwie same potworki. A to turniej bokserski w WWF podajże, a to walka MMA w TNA...Jeśli to będzie wyłącznie walka MMA to może coś z tego będzie, ale jeśli nie to powiem wprost - czarno to widzę. Jak widzę całą galę? Ciężko powiedzieć, naprawdę. Ponownie liczę na progres i ponownie mam nadzieję, iż będę pozytywnie zaskoczony.

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Wyniki MZW Beatdown:

Dynamic Dave pokonał Black Phantoma

Szymon 'Siwy' Siwiec pokonał w handicap matchu Mr. B i adepta

Zeritus pokonał Ronzena

Stanisław Van Dobroniak pokonał Red Thundera przez DQ
Kripto zaatakował Stasia, doprowadzając do DQ. Jędruś pomógł Stasiowi. Ogłoszono tag team match o pasy jeszcze dziś.

Asmund pokonał Skullevila w submission matchu

MZW tag team championship match
Jędruś Bułecka i Stanisław Van Dobroniak pokonali Red thundera i Kripto, i zostali pierwszymi mistrzami TT.
Thunder odwrócił się od Kripto, a po walce ściągnął mu maskę; Kripto z zasłoniętą rękami twarzą uciekł za kulisy.

MZW championship last man standing match; przegrany odchodzi z MZW.
Shadow pokonał Justina Joy'a. walka zajebista.

Sprzedanych biletów 147

Low carder
Awatar użytkownika

A, ja powiem tylko tyle, że main event Beatdown był najlepszą walką jaką widziałem na żywo (a byłem na 3 galach WWE).
Coś niesamowitego... :)

Fragmenty video jak i rozmowy z zawodnikami po gali ukażą się już wkrótce.

Star
Awatar użytkownika

Dynamite Dave vs Black Phanthom - **
Open Chalenge - ** 1/4*
Zeritus vs Ronsen - *
Stanisław von Dobroniak vs Red Thunder - * 3/4*
Asmund vs Skullevil - ***
Zbójnicy vs Red Thunder & Kripto - ** 1/4*
Justin Joy (c) vs Shadow - ****

Opener dupy nie urwał, ale tragedii także nie było. Tempo falowało. Okres walki, gdzie dominował Czarny Fantom mocno się dłużył. Z kolei Dave podkręcał tempo. Ciężko jest coś więcej powiedzieć. Ważne, że nie popełniono większej ilości błędów. Podobnie było przy okazji następnego starcia. O tyle było lepsze od poprzedniego, gdyż znacznie mocniej zaangażowała się publiczność. Nic dziwnego - Siwy jest swoistym local hero. Za każdym razem jak się pojawia w ringu, to widownia reaguje więcej nic soczystym popem. Warto tutaj odnotować, iż jednym z uczestników Challenge'a był jeden z adeptów MZW (drugim był Klown, który pojawił się i w zeszłym roku i w styczniu). Na podstawie tego starcia ciężko jest określić stopień zaawansowania wrestlingowego wspomnianego "żółtodzioba". Te akcje, jakie wykonał (a nie było to nie wiadomo jak skomplikowane ewolucjie) były poprawne. Wizyta na siłowni więcej niż wskazana. Generalnie walki te nie zapowiadały zbliżającej się katastrofy...

...która nastąpiła w starciu trzecim. W styczniu była botchamania, tak i tutaj była. Botchy naliczyłem cztery. Pierwszy - zła komunikacja przy Vertical Suplexie. Drugi - Ronsen przy akcji springboard'owej poślizgnął się na linie i zleciał do ringu. Trzeci i czwarty - nasz rywal Zeritusa DWUKROTNIE z rzędu zjebał tą samą akcję, czyli Hurricanranę. O dziwo znacznie lepiej zaprezentował się Zeritus. Przynajmniej nie popełnił żadnego widocznego błędu. Gorszego debiutu przed widownią w Głuchołazach być nie mogło. Gdyby walka trwała krócej, to bym żadnej oceny nie wystawił. A tak jedna gwiazdeczka dla przyzwoitości.

Czwarte starcie także dupy nie urwało. Stanisław z Red Thunderem wielkich ewolucji nie robili. Wymiana pinów balansowała na granicy popełnienia soczystego botcha, lecz suma summarum do takiego nie doszło. Stachu ma świetny kontakt z publiką, lepszy niż Jędruś. Dodatkowy plus za przepoczwarzenie pojedynku w walkę tag-team'ową o pasy mistrzowskie. Nie spodziewałem się tego zupełnie. Przypuszczałem, iż takowa konfrontacja odbędzie się na następnej gali. Tymczasem wszystko wydarzyło się wczoraj. Odnośnie zaś samej walki tag-team'owej, to przebiegała według starego schematu: początkowa dominacja face'ów, zmiana szali na tych "złych", hot-tag i koniec. Dziwaczne zakończenie miało miejsce. Jak Kripto zaczął tracić kontrolę nad sytuacją w ringu to Red Thunder...zaatakował go i rzucił na pastwę Zbójników. Na koniec poobijał nieszczęsnego sprzymierzeńca i zdarł mu maskę z głowy. Czyżby Mask vs Mask match nam by się szykował? Dodatkowy plusik także dla Jędrusia - nie zepsuł żadnej akcji ;)

Starcie Asmunda ze Skullevilem było zaskakująco dobre i pod względem długości drugie podczas całej gali. Błędów nie było w zasadzie żadnych, użyto też sporo submissionów. Obu zawodników rozpisano bardzo mocno, dzięki czemu żaden z nich nie stracił. Asmund odniósł drugie z rzędu ważne zwycięstwo. W obliczu wyniku ME wyrósł na heel'a numer 1 w federacji. Jedynego czego mi zabrakło to sellingu submission'ów ze strony Asmunda po uwolnieniu się od nich. Ręka mu mówiąc wprost cudownie zdrowiała ;) Nie mniej starcie wypadło nadspodziewanie dobrze i zasłużona trójeczka wędruje na konto owej walki. Swoją drogą ze Skullevila będą ludzie. To był jego debiut w walce singlowej. Tylko tak dalej.

No i ME. Powiem wprost - to było to, czego oczekiwałem. Bardzo soczysta walka, gdzie zawodnicy właściwie od razu przeszli do ciężkich dział. Finishery posypały się niczym z rogu obfitości. Użyto standardową liczbę przedmiotów dla produktu PG: krzesła, kije od kendo, jedna sklejka która posłużyła za prowizoryczny stół i jeden stół z prawdziwego zdarzenia. Perełkami w tej walce była kontra Splasha Shadowa na Superkick ze strony JJ'a (świetnie to zgrali), za także Splash Shadowa na Justinie, który leżał na wcześniej wspomnianym stole. Warto tutaj jednak zaznaczyć, iż spot miał miejsce poza ringiem, zaś Shadow wykonał swój atak...z obręczy kosza do koszykówki. Co tu dużo mówić - walka bardzo, bardzo dobra, godnie wieńcząca cały ten feud. JJ żegna się z MZW i rusza we własną drogę. Jego miejsce jako głównego heel'a zajął Asmund. Duży ciężar położono na jego barkach. Skądinąd nasz wiking pojawił się po zakończeniu LMS'a, co chyba zapowiada zbliżający się feud między nimi.

Jak podsumować całą galę? Poczyniono krok do przodu od strony organizacyjnej (na sali był ratownik), choreograficznej (wejściówki Shadowa i Justina bardzo dobre i klimatyczne, również dobrze wykonano "bramę wejściową" dla zawodników) jak i ringowej (lepszy poziom niż ostatnim razem). ME bardzo polecam. Dablju nie powstydziłoby się takiego LMS'a i rad jestem, iż mogłem wystawić tak wysoką ocenę tej walce.

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Dwie trzecie ekipy WF !!
(trzecią osobą reprezentującą WF był nasz imperator, GOLOB, który przybył w koszulce nWo)

Ciekawe czy Kilgor na mnie patrzy z tym wyrazem, czy rozmyśla o 'cudownej' walce numer 3.

Na dniach video relacja.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna