Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 7:28 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

MANIACY!
Przedstawiamy Wam skrót z ostatniej gali MZW Beatdown!
Jest to również zapowiedź naszego nadchodzącego pierwszego DVD właśnie z tego wydarzenia.
Materiał będzie dostępny już niebawem. :)

https://www.youtube.com/watch?v=Hgremqv ... e=youtu.be

Superstar
Awatar użytkownika

O proszę, KL czemu mi kurwa kłamałeś, że nie będzie żadnego wideło z gali? :/ Przez Ciebie spoilery czytałem :/ Trudno :(

A DVD dopóki nie będzie w jakiejś wyolbrzymionej cenie to na pewno kupię, szczególnie jeśli będą różne dodatki z backstage'u :)

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Legenda
Awatar użytkownika

Nie chwalili mi się, że będzie DVD :P Tylko ciekawe co dokładnie kryje się za słowem "niebawem". Wierzę że tempo będzie lepsze, niż przy wydaniu DVD DDW All or Nothing - 8 miesięcy po gali, a jakość tego taka że dziękuję bardzo XD

Czy kupię ? Nie wiem. Może dadzą po znajomości :P

Ciekaw jestem, ile kopii wydadzą; ile oczekują że się sprzeda.
Ciekaw też jestem, czy Lygrysiątko kupi :>

Legenda
Awatar użytkownika

Video z gali !
Wrestlefans reprezentowali ja, Kilgor i Golob.

Lajkujemy itepe itede, proszę szanownego państwa ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Nie widziałem DDW All Or Nothing, który to było rok?
DDW All Or Nothing 2 (2014) z montażem i komentarzem Schoopa z Gracjanem Korpo, zajęło im jakieś 5 miesięcy?

Jak się pojawi DVD MZW Beatdown to nie kupię - jakby było VOD to już chętnie bym wysłał SMSa, by mieć kod dostępu.
Zwiastun mnie nie zachęcił, brak 1080p HD, brak klimatycznej oprawy podczas walk, wygląda to jak gala z przed 2 lat.

Jedynie, wejściówki jako tako wyszły wizualnie.
Może jakbym był na gali i był przy kasie to bym kupił DVD, a tak nie chce mi się zamawiać, by chociaż zobaczyć jak Shadow leci na stoł.

Swoją drogą trzeba pochwalić Shadowa, że zrobić coś ekstra i do tego na biletowanej gali - takie spoty powinny być tylko na galach biletowych.

Mimo tego czuje się rozczarowany, bo MZW Beatdown na filmach prezentuje się gorzej niż MZW Podziemny Krąg - myślałem, że taki poziom wizualny płatnych gal będzie w MZW standardem.

A teraz okazuje się, ze MZW najlepsze gale robi dla wybranych, a nie dla przeciętnego ich fana.

Może to brutalnie za brzmi i znowu parę osób się obrazi, ale ma dzień dzisiejszy cieszę się, że gale wrestlingu w moim mieście wyglądają inaczej.
Jakbym miał kupić bilet na galę, na której czułbym się jak na pokazie w sali gimnastycznej, to pewnie na następną bym nie poszedł.

Tak jak na początku 2015 uważałem, że MZW lepiej się rozwija niż DDW i można powiedzieć, że zazdrościłem głuchołazkiej(?) publice.
Tak po powstaniu KPW, z przykrością muszę stwierdzić, że organizacyjnie prześcignęli MZW i uciekają im coraz dalej.
Mimo tego, ze przed każdą galą KPW mam strasznie dużo obaw - widocznie jestem urodzonym pesymistą.
Przed KPWvsTheWorld dostałem ze stresu krwotok z nosa, a na KPW Arena 2 bałem się by ladder match nie wyglądał jak TLC w Progress Chapter 27
Spoiler:

Może, dlatego że jestem zaangażowany emocjonalnie w produkt KPW i traktuje ich niemal jak własne dzieci.

Z produktem MZW nie jestem związany emocjonalnie, ale chciałbym by był lepszy.
Może jak wreszcie przeprowadzą się do większego miasta, to będę miał więcej argumentów by ich pochwalić.
Jeżeli polski wrestling ma się rozwijać, to przeprowadzka do tak dużego miasta jak Katowice czy Wrocław, jest nieuniknione.

Low carder

KL pisze:
Video z gali !
Wrestlefans reprezentowali ja, Kilgor i Golob.

KL: będzie wpierdol !
Kilgor: tu są dzieci.

Ten moment wygrywa :D
Choć Kilgor sam używał niecenzuralnych słów, chociaż można to nawet zrozumieć - ten botch gościa w niebieskiej masce, ajć :/

Low carder
Awatar użytkownika

Jest i nasza relacja :)

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego materiału z tego, jak to Justin Joy po gali MZW Beatdown pożegnał się z fanami.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

UWAGA MANIACY!
Z dumą pragniemy ogłosić, iż od dnia dzisiejszego możecie nabyć nasze pierwsze 'DVD' !
Ten ekskluzywny materiał FullHD z komentarzem od MyWrestling z gali MZW Beatdown 2016 już teraz do kupienia.
Cena 30zł
(ilość sztuk ograniczona)
Zamówienia prosimy składać na naszego maila:
maniaczonewrestling@gmail.com
Bądź wysyłając do nas wiadomość priv na naszego fanpage'a. :)
Wspierajcie polski produkt, aby stał się jeszcze lepszy!
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Wszystkich walk omawiać nie będę, jako że to trochę mija się z celem, bo wiele nie wnosi do storyline'ów, bo takowe w MZW są z dwa. A poza tym te same walki nie stały na najwyższym poziomie, więc nie ma się nad czym spuszczać. Ale też nie były to totalne gówna, choć patrząc na ich poziom i porównując z takim NJPW czy WWE widać było tę różnice, że tu walki pod względem technicznym i tego typu sprawach stoją na znacznie niższym stopniu. Tragedii bynajmniej nie było, o żadnej z tych walk nie jestem w stanie powiedzieć, że zmarnowałem absolutnie mój czas na oglądanie. Miały mocne jak i słabe strony. Ale oczywiście jest jedna walka, która wyróżniła się na tle reszty...

Shadow vs. Justin Joy - ***3/4*+

Rzecz, która w tym starciu naprawdę mnie irytowała i na którą niemal od razu zwróciłem uwagę był słaby selling. Dopiero pod koniec zaczęło to wyglądać dobrze, a tak to przez długą część walki miałem wrażenie, że i Shadow i Justin wstają za wcześnie, i robią to tak jakby pojedynek się ledwo co zaczął, a minęła już prawie połowa walki. Gdyby w ogóle na to nie patrzeć to jak dla mnie walka zasługiwałaby na te czwartą pełną gwiazdkę. Tak obniżam trochę, choć gdyby! Gdyby Justin zszedł z tego stołu przy skoku Shadowa, co byłoby dla mnie spotem roku (za Shane'm na WM) jak na razie, byłbym w stanie dać te cztery gwiazdki bez narzekania na nieco słabszy selling. Ale nie będę oczekiwał tego aby Shadow szedł na samobójstwo, aż takim sadystą nie jestem ;) A tak poza tym wszystkim co opisałem to walka jak najbardziej godna obejrzenia. Może nie był to jakiś five star, ale jak najbardziej mogłoby to znaleźć swoje miejsce na jakimś PPV od WWE, TNA czy ROH.

Gala to pierwsza sprawa, ważna jest też recenzja samego DVD jako że jest to pierwsza gala wydawana na płytach w MZW. I jedyne do czego mogę się przyczepić to komentarz, który momentami wydawał się cholernie nudny, tak jakby komentujący absolutnie nie chcieli oglądać tej gali. Nad tym trzeba popracować, po kilku galach powinno wyglądać to znacznie lepiej, a jak na razie - tak średnio bym powiedział. Jakość jak najbardziej na plus, choć w niektórych momentach przydałaby się druga kamera aby dostawać lepsze ujęcia. Czy to DVD jest warte 30 zł? Jak dla mnie suma sprawiedliwa za taką galę, a także dla samego posiadania takiego wyjątkowego, bo pierwszego dla MZW DVD warto wydać te trzy dyszki.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Ciekaw byłem, jak wypadł ten komentarz bo jak przeczytałem że komentarz od gości z MyWrestling to miałem obawy że to może nie bardzo wyglądać gdy przypomniałem sobie szanownych panów na kanale youtube tej strony i chociażby rozmowy z Justinem i Jędrusiem (no offense, chłopaki ;) ).
Słychać nasz doping ? Czasami chyba bywał, jeśli dobrze pamiętam :P

Superstar
Awatar użytkownika

Kup, to się przekonasz KL :P

A tak całkiem na serio z chantów zapamiętałem pzy handicap matchu "jeszcze jeden" i w ME po spocie Shadowa przez ktoś tam chantował "holy shit". Osobiście czekałem na chanty "wypierdalaj", zawiedliście mnie chłopaki :/ Poza tym pop/heat i ciekawa wymiana krzyków Asmunda i CenBoyza xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

A może były chanty "wyp******" tylko zostały wyciszone, bo PG ? ;)

Ciekawe czy Lygrys kupi DVD po wypłacie.
Wspieraj polski wrestling, Lygrys ! :> ;)

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Ciekaw byłem, jak wypadł ten komentarz bo jak przeczytałem że komentarz od gości z MyWrestling to miałem obawy że to może nie bardzo wyglądać gdy przypomniałem sobie szanownych panów na kanale youtube tej strony i chociażby rozmowy z Justinem i Jędrusiem (no offense, chłopaki ;) ).

Chciałbym tylko nadmienić, że w ekipie MyWrestling jest 13 osób :-D
Komentowali Piotrek Małecki i Marcel Koniecki - a więc nie były to osoby prowadzące "MyCast".
Cóż... Ja miałem okazję sprawdzić jak wygląda komentarz nie kupując DVD (chociaż i tak to uczyniłem ^^) i muszę stwierdzić, że chyba tragedii nie było. Był to dla nich debiut w tej roli, a jako ciekawy news mogę zdradzić, że też i nie ostatni, także chłopaki będą cały czas się dokształcać ;)

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
A może były chanty "wyp******" tylko zostały wyciszone, bo PG ? ;)

W Kombat TV komentarz Schoopa zagłuszył dużo chantów, tu też mogło tak być.

KL pisze:
Ciekawe czy Lygrys kupi DVD po wypłacie.
Wspieraj polski wrestling, Lygrys ! :> ;)

Nie kupię, MZW Champions War II ciężko mi się oglądało, raz obejrzałem i nie wróciłem - Podobnie pewnie bym też miał gdybym musiał obejrzeć całą gale KPWvsTheWorld.
Polski wrestling ogląda się lepiej na żywo, przynajmniej według mnie.

A tak a propos Wspierania polskiego wrestlingu, to 23 lipca Kombat Pro Wrestling robi "gale" na twoim terenie.
W Stargardzie na Konwecie OldTown.

Pewnie Piękny Kawaler załatwił, bo jest ze Szczecina i bawi się w jakiś PostApokaliptyczny Cosplay.

[p]p.s.[/b] Ktoś pamięta czy Shadow wykonywał frankensteinera?

Ostatnio zmieniony czw lip 07, 2016 9:55 am przez lygrys, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna