Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 8:28 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

MANIACY!
Pragniemy ogłosić kolejne wielkie wydarzenie.
MZW REVOLUTION 2016 nadchodzi!
5 listopada 2016r. o godz. 19:30 na Hali GOSiR w Głuchołazach odbędzie się wielka gala.
Więcej szczegółów już wkrótce :)
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Zakończenie Beatdown i plakat gali ewidentnie wskazują na to, że w walce wieczoru zobaczymy MZW Title Match pomiędzy Shadowem a Asmundem.
Zastanawia mnie jedynie nazwa tego eventu... "Revolution". Rozumiem jakby gala odbywała się w Wałbrzychu albo jakimś innym większym mieście, a tu znów mamy Głuchołazy i pytanie czym tym razem MZW będzie chciało nas zaskoczyć? Bo jeśli rewolucja to musi być coś konkretnego. Inaczej to nie będzie miało sensu :D

Legenda
Awatar użytkownika

Nawet i litery "O" w nazwie gali wskazują nam main event. Oraz oczywiście zakończenie Beatdown, o czym wspomniał CenBoyz.
Być może Revolution dotyczy nowych zawodników. Niedawno mieli tygodniowy kurs, to z tymi co są adeptami ale już od jakiegoś czasu mogli coś poćwiczyć w tym celu.

Star
Awatar użytkownika

Znowu. Te. Cholerne. Głuchołazy. Jakby. Nie. Można. Było. Zorganizować. Gali. Gdzieś. Indziej. Na. Przykład. W. Wałbrzychu...

Nie mam bladego pojęcia, czy będę mógł przybyć, gdyż będzie to niedługo po moich przenosinach do Poznania. Gdyby to było w większym ośrodku miejskim, a nie znowu na peryferiach...

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

1. Szkoda, że znowu Głuchołazy.
2. Dobrze, że mamy drugą biletowaną gale w roku od MZW - duży plus.
3. Cena biletów jest według mnie za niska. Nie wiem z czego to wynika? Z tego, że fanów MZW z Głuchołazów nie stać by zapłacić za bilety więcej? - co by było dziwne, bo ostatnia biletowana gala MZW była w maju. Czy MZW liczy, że wreszcie przyjdzie na galę więcej osób niż 200? W taki razie proponuje zrobić bilety po 5zł, a najlepiej po 1zł. Jeżeli Polski wrestling ma się rozwijać, to fani musza za bilety płacić więcej - ja żeby zobaczyć wrestling na żywo w moim mieście, na same bilety wydałem już 75zł, mimo że mnie na to nie spać. Sponsor nie zawsze da kasę, tym bardziej że praktycznie nic z tego niema.
4. Liczę na oprawę świetlną, a nie powtórkę z MZW Beatdown.
5. jak będę zagraniczni wrestlerzy, to mam nadzieje, że będą walczyć z wrestlerami MZW, a nie sami ze sobą, jak to było na poprzednich galach - Niemiec vs Niemiec. Jak już sprowadzamy wrestlerów z zagranicy i im płacimy, to powinni walczyć z polakami. Mam tu oczywiście na myśli bardziej doświadczonych wrestlerów, a nie tego Czecha, SkullEvil który wrestlerem jest dopiero od 30 maja 2015 roku, czyli jest pewnie mniej doświadczonym wrestlerem od Asmunda i Shadowa - z którymi pracował. Jeżeli Polacy chcą pomagać obcokrajowcom, to niech to robią poza teren Polski. W na polskie gale wrestlingu powinni być ściągani wrestlerzy (np. Niemcy, bo mają blisko), który są bardziej doświadczeni od naszych i którzy chcą walczyć z polakami.

Legenda
Awatar użytkownika

Sam też nie wiem czy pojadę. 20 Listopada mam ROH w Londynie i nie wiem czy mój portfel da radę z jednym i drugim.
Jak nie na żywo, to zawsze można kupić DVD. Sądzę że takowe powstanie, bo to duża gala + niedawno ogłaszali nabór na komentatorów, a jakiś cel w tym na pewno był.

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
3. Cena biletów jest według mnie za niska. Nie wiem z czego to wynika? Z tego, że fanów MZW z Głuchołazów nie stać by zapłacić za bilety więcej? - co by było dziwne, bo ostatnia biletowana gala MZW była w maju. Czy MZW liczy, że wreszcie przyjdzie na galę więcej osób niż 200? W taki razie proponuje zrobić bilety po 5zł, a najlepiej po 1zł. Jeżeli Polski wrestling ma się rozwijać, to fani musza za bilety płacić więcej - ja żeby zobaczyć wrestling na żywo w moim mieście, na same bilety wydałem już 75zł, mimo że mnie na to nie spać. Sponsor nie zawsze da kasę, tym bardziej że praktycznie nic z tego niema.

Pierwszy raz widzę jak ktoś narzeka na tanie bilety...

Low carder
Awatar użytkownika

CenBoyz A skąd federacja ma wziąć kasę na rozwój?

Maniac Zone Wrestling oferuje Państwu zorganizowanie profesjonalnego pokazu wrestlingu
z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych zawodników.
Do Państwa dyspozycji mamy:
- profesjonalny ring wrestlingowy o wymiarach 5x5 metrów i podniesieniu 90cm,
- profesjonalnych zawodników z Polski i zagranicy,
- profesjonalnego konferansjera i sędziego
- możliwość umieszczenia własnych materiałów reklamowych na banerach wokół ringu,
- możliwość dodatkowego pokazu Taekwondo,
- możliwość dodatkowych atrakcji w postaci zabaw integracyjnych itp.

Jest to doskonały pomysł na zorganizowanie urodzin,
wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, zjazdu integracyjnego czy imprezy firmowej!
MZW umożliwia również wynajem ringu na potrzeby własne.

Profesjonalny ring wrestlingowy o wymiarach 5x5 metrów i podniesieniu 90cm
z 4 czarnymi bannerami wokół z możliwością doczepienia własnych materiałów reklamowych.

stąd?
Meble od Komandora powiesiły swój banner na ringu MZW
Spoiler:

ale ich kasa nie starczyła by na gali MZW Beatdown pojawiła się oprawa świetlna.
Jędruś w MyCast mówił, że MZW nie jest w stanie zrobić samodzielni gal i GoSir czy burmistrz się dokłada do organizacji gali w Głuchołazach jak dobrze pamiętam.

Przy okazji Kilgor masz odpowiedz dlaczego MZW jest skazane na Głuchołazy.

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
CenBoyz A skąd federacja ma wziąć kasę na rozwój?

Maniac Zone Wrestling oferuje Państwu zorganizowanie profesjonalnego pokazu wrestlingu
z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych zawodników.
Do Państwa dyspozycji mamy:
- profesjonalny ring wrestlingowy o wymiarach 5x5 metrów i podniesieniu 90cm,
- profesjonalnych zawodników z Polski i zagranicy,
- profesjonalnego konferansjera i sędziego
- możliwość umieszczenia własnych materiałów reklamowych na banerach wokół ringu,
- możliwość dodatkowego pokazu Taekwondo,
- możliwość dodatkowych atrakcji w postaci zabaw integracyjnych itp.

Jest to doskonały pomysł na zorganizowanie urodzin,
wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, zjazdu integracyjnego czy imprezy firmowej!
MZW umożliwia również wynajem ringu na potrzeby własne.

Profesjonalny ring wrestlingowy o wymiarach 5x5 metrów i podniesieniu 90cm
z 4 czarnymi bannerami wokół z możliwością doczepienia własnych materiałów reklamowych.

stąd?

Ceny biletów to nie twoja sprawa. Jeśli MZW stać na tak tanie bilety to wiedzą co robią. Gdyby kosztowały załóżmy 30 zł frekwencja mogłaby być podobna do gal KPW Arena. A nie o to chodzi... Poza tym na gale boksu czy tam MMA bilety kosztują 30 zł (nie mówię rzecz jasna o KSW czy nawet FEN bo to zupełnie inna sprawa), a wrestling nie jest tak popularny jak powyższe dyscypliny, więc 10 zł za wstęp to chyba rozsądna cena. Co innego gdyby MZW sprowadziło naprawdę jakieś wielkie gwiazdy i postarało się o mega oprawę... Ale to jeszcze nie ten poziom.

Btw. podałeś ofertę MZW i pytanie czy stąd organizacja ma wziąć kasę? Z tego co wiem to za występy na eventach dla PowerEvents, MZW nieźle zarobiło więc zawsze jest to jakiś zastrzyk dodatkowych pieniędzy na rozwój.

lygrys pisze:
Meble od Komandora powiesiły swój banner na ringu MZW
Spoiler:

ale ich kasa nie starczyła by na gali MZW Beatdown pojawiła się oprawa świetlna.

Ale starczyła na świetny stage. Poza tym z gali na galę można zauważyć jakiś drobny element, który w swoim stopniu przyczynia się do oprawy gali. Ty tego nie widzisz, bo nie jeździsz na gale MZW. A, Komandor jak widać wciąż współpracuje z MZW i myślę, że jest to naprawdę solidna pomoc, bo to nie tylko firma regionalna, ale przede wszystkim ogólnopolska.

lygrys pisze:
Jędruś w MyCast mówił, że MZW nie jest w stanie zrobić samodzielni gal i GoSir czy burmistrz się dokłada do organizacji gali w Głuchołazach jak dobrze pamiętam.

Nie pamiętam co mówił w MyCast, ale żeby gala była zacna (nie tylko pod względem typowo wrestlingowym), musi być pomoc miejscówki w której odbywa się dany event, bądź jej miejscowości. I już nie mówię tu tylko o "dokładaniu pieniężnym", bo szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda i czy rzeczywiście tak jest, ale spójrzmy chociażby na to ze względu promocyjnego. Czy gale KPW były promowane w lokalnych mediach? Raczej nie [jeśli tak to proszę mnie poprawić]... A, gale MZW w Głuchołazach zawsze są promowane na lokalnej stronie www oraz na fan page'ach związanych z Głuchołazami.

Superstar
Awatar użytkownika

Ogółem wszystko wskazuje na walkę Asmund vs. Shadow. Ciekawie zapowiadająca się walka, choć przydałby się jakiś "barbarzyński" gimmick match, coś takiego by pasowało, głównie ze względu na Asmunda. I skoro mnie MZW tak ładnie posłuchało ostatnim razem, to teraz bym poprosił walkę bez dyskwalifikacji. Takie coś pyknie. Niech jeszcze sporą część walki (powiedzmy takie 70%) podominuje Asmund żeby nie wychodził z gali bez niczego... Jest może miejsce w bookerce w MZW? xD

Co do gali to strasznie ciężko mi powiedzieć czy będę i nie chcę znowu pisać, że będę, po czym taki chuj nie mogę. Ale na ten moment nic mi nie wypada w ten dzień. I w końcu przydałoby się to większe miasto, choć naciskać nie będę, bo rozumiem, że to skoplikowana sprawa.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

CenBoyz ok, to sprawa MZW jakie moją bilety, ale dla mnie takie ceny nie mają sensu - chyba, że miasto ma wpływ na cenę biletów, skoro daje hajs.

Z tego co pamiętam, gdzieś pisałeś, że na biletowanej gali MZW Beatdown było 120 osób.
W tym roku KPW zrobiło już 3 biletowane gale:
KPW Arena 2 (2 godziny house show), bilety po 10 ulgowy/20zł normalny, ja się doliczyłem około 80 osób.
KPW Arena 3 (2 godziny house show), bilety po 10 ulgowy/20zł normalny, ja się doliczyłem 50 osób.
KPW Godzina Zero (gala główna, pod 3 godziny), bilety po 25 ulgowe/35zł normalny, ja się doliczyłem 101 osób.

to całkiem niezły wynik, do tego KPW samodzielnie organizuje (miasto się do tego nie dokłada) galę praktycznie co 2 miesiące (w tym roku pewnie będzie jeszcze jedna gala, wątpię by było ich stać na dwie - w październiku i grudniu).
Bannerów sponsorów nie ma na gali, w przerwie też nie ma żadnych pokazów, jest jak na typowej indy federacji z UK.
Niby mało osób co 2 miesiące przychodzi na biletowane gale KPW, a jakieś to się kręci.
Z tego co pamiętam, to w Polsce, żadna federacja nie była wstanie w jednym roku zrobić trzy biletowane gale.
Do tego organizacyjnie KPW Godzina Zero bije na głowę KPWvsTheWorld.

Stage na MZW Beatdown fajny, ale według mnie oprawa świetlna jest ważniejsza, bo daje klimat - z tego co pamiętam na MZW Champions War II było oświetlenie, dlatego dziwi brak na BeatDown.

Nie byłem, ale widziałem materiały wideo.
Sorry, ale nie muszę jechać do Głuchołazów by zobaczyć jak gala jest oświetlona.

Jak się ogląda KPW Kombat TV #6 i widzi walkę Robert Star vs Piękny Kawaler, to widać że nie ma tam oprawy świetlnej (bo ją zbanował ciec, attitudę na sb sobie żartowało, że to był fan MZW) i inaczej prezentuje się wizualnie niż na galach KPW z oprawą.

To jak gala będzie zorganizowana, zależy od tego jak się gospodaruje pieniędzmi.
Z tego co widziałem w necie gale KPW wyglądają lepiej niż gale DDW - mówię o tych organizowanych poza Gdańskiem.
Jak KPW w lutym musiało reperować budżet i robić KPW Arena 1 w Trąbkach Wielkich (w hali typu GoSir) za kasę gminy, to udało im się wynegocjować profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie - lepsze niż na KPW Godzina Zero, porównywalne z tym co widzieliśmy w MZW Podziemny Krąg.

Artykuł o gali KPW Godzina Zero pojawił się największym trójmiejskim portali informacyjnym
http://sport.trojmiasto.pl/Piekny-Kawal ... 04331.html
http://sport.trojmiasto.pl/Gala-Wrestli ... 26247.html

Ale według mnie, trzeba wyjść na miasto, do ludzi, jeżeli coraz więcej osób ma przychodzić na polski gale.
W internecie się tego nie zrobi, bo filmy o polskim wrestlingu mają za mało wyświetleń (musiałby mieć przynajmniej 500 000) i za mało osób chce o tym czytać - pokaźna ilość subów buduje się latami.

Jak polskie szkoły wrestlingowe nadal nie będzie stać na to by w dużym mieście wynająć salę gdzie będzie można wstawić ring na stałe i organizować treningi kilka razy w tygodniu, to nie przyspieszymy rozwoju wrestlingu w Polsce.

P.s. To SkullEvil z Czech ma być na gali, mam nadzieje, że to nie jedyny wrestler z zagranicy, że będą bardziej doświadczeni i ze będą walczyli z polakami.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Witajcie.
Pozwólcie, że wtrącimy jedno słowo wyjaśnienia.
Na MZW Beatdown mieliśmy ogólny problem z oświetleniem od strony technicznej...
Sprzęt był przygotowany, ale zawiodły inne aspekty techniczne hali i musieliśmy ratować sytuację ogólnym oświetleniem całego obiektu, co zaowocowało 'brakiem klimatu'.

Problem został już rozwiązany. :)

Pozdrawiamy, ekipa MZW.

Superstar
Awatar użytkownika

A na moje pytanie nie odpowiedzą xD

Widzisz Lygra, nie potrzebnie się spinałeś :D

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

ManiacZone aha, ok. Następnym razem radziłbym od razu po gali wyjaśniać sytuację, by uciąć niepotrzebne spekulację. Życzę wam, by tym razem wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Siwy od bookowania walk są trenerzy albo wrestlerzy stojący wysoko w hierarchii danej federacji. Fani co najwyżej mogą sobie napisać fantasy booking.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Samozwańczy, nowy lider MZW?
Jednoosobowa rewolucja?
LIDER rusza do Głuchołaz na MZW Revolution 2016 i jest gotowy na zmiany!
https://www.youtube.com/watch?v=z4XL0c8 ... e=youtu.be

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna