Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr paź 23, 2019 12:27 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

MZW: Wrestlefans Party spełniło swe oczekiwania i było dla fanów wrestlingu wieczorem wyjątkowym i niezapomnianym. Ci z forum Wrestlefans, którzy byli tam, mieli nie tylko okazję zobaczyć na własne oczy rozwój wrestlingu w Polsce, ale też poznać nowe osoby o wspólnym zainteresowaniu, jakim jest wrestling.
W szczególności pozdrawiamy dwie dżdżownice, które odwiedziły nas z wizytą o 1 w nocy by pomówić.... o tematach religijnych ;)

W najbliższych dniach powinno pojawić się video z gali, więc też będziecie mieli okazję zobaczyć, jak to wyglądało.
Dla niecierpliwych, wyniki w spoilerze. Jeśli chcecie o nich mówić, również użyjcie tagu spoiler, aby uszanować wybór tych, którzy nie chcą sobie psuć zabawy i niespodzianek przed obejrzeniem video z gali.

Spoiler:

Ode mnie na pewno możecie oczekiwać zdjęć z gali oraz tradycyjnie oczywiście, video. To już niedługo ;)

A na razie na zachętę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Low carder

Parę zdjęć od KL'a wrzuciłem na naszego fanpage'a. Nie ma tego dużo, bo KL skupiał się i tak na filmikach, niż na fotkach. W każdym razie, enjoy 8)
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 744&type=1

Star
Awatar użytkownika

Zlot ten był pełen osobliwości oraz przeszkód natury losowej. Po kolej wszystko rozpiszę.

Właściwie już na dzień dobry mój dojazd na miejsce został utrudniony, gdyż ciało moje postanowiło przeciwstawić się woli mego umysłu i zamiast wstać o 6:00 wstałem dopiero o 8 z hakiem, przez co spóźniłem się na bezpośredni pociąg do Wałbrzycha, w którym to miałem jechać wspólnie z Moniką. W związku z tym na gwałt odnalazłem połączenie PKS-owo-pociągowe i około 16 dojechałem do Wałbrzycha. Zmęczony, ale żywy ;) Ze stacji (albo raczej peronu, który w przyszłości miał się stać dworcem) Wałbrzych Miasto odebrało mnie dwoje mi nieznanych osób. Okazało się, że byli to wysłannicy zarządczyni "Chaty u Misia", gdzie to zadokowali się ludzie z MZW. Przed 17, jeszcze bardziej zmęczony, oraz zziębnięty, dotarłem już na właściwe miejsce. Tam przywitał mnie Jędruś, który wskazał mi miejsce, gdzie przebywają inni. Tam też się udałem. I rzeczywiście, byli tam KL, Monika oraz większość rosteru MZW.

Tutaj zaczyna się właściwy zlot. Okres poprzedzający sam event upłynął pod znakiem luźnych rozmów w dobrej atmosferze. Poznałem tam m.in prowadzących "Wrestlingowy Szlak", GOLOBA i innych zawodników MZW. W oczy rzuciła mi się dobra atmosfera, która była pomiędzy wszystkimi członkami rosteru. Bardzo mnie to ucieszyło. Po obiado-kolacji troszkę porozmawialiśmy sobie we własnym gronie, tj. Ja, KL i Monika, by o 20:00 udać się na główną atrakcję tego wieczoru, czyli walki.

Ja osobiście podchodziłem do tych walk z daleko posuniętą ostrożnością. Z urywków wideo domyślałem się, że kitu nie dostanę, lecz zawsze ta niepewność pozostawała. Na szczęście już pierwsze starcie rozwiało moje obawy. Szymon Siwiec i Cowboy Luke wykonali swoją robotę naprawdę solidnie. Szymek fajnie sprzedawał akcje, a te, które wykonywał były staranne oraz czyste. Cowboy również swoje zrobił solidnie, dzięki czemu całość starcia wypadła obiecująco. Druga walka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Justin zrobił na mnie duże wrażenie. Czystość akcji niezła, dynamika dobra, interakcja z publiką (czyli de facto trzema osobami - reszta milczała :/)...Wszystko właściwie na plus. Ponadto adepci dołożyli swoje trzy grosze, dzięki czemu walka ta wypadła naprawdę bardzo fajnie. No i ME. Nie będę się powtarzał, dodam jedynie, że Corskrew 450 Splash Shadowa był troszkę chybiony ;) Ale oprócz tego również wszystko wyglądało bardzo starannie. Szkoda jedynie, że pojedynki były tak krótkie, ale nie można mieć wszystkiego od samego początku :) Było krótko, ale bardzo konkretnie. Oby tak dalej ;)

Trzecia część zlotu również była osobliwa. Od około 21 do północy rozmawialiśmy sobie z członkami rosteru na różne tematy. Od tych dotyczących nieobecności co poniektórych forumowiczów (dla trójki będę miał w materiale KL-a specjalne pozdrowienia), po takich prozaicznych. Na przykład jak to Shadow przyrządza sobie ryż ;) Gdzieś tak po północy położyliśmy się spać...przynajmniej takie były plany. Gdzieś około 0:30 w nocy usłyszeliśmy głośne pukanie w drzwi. Okazało się...że Shadow i Justin zmienili swoje gimmicki na postacie...dżdżownic, i w tej pozie dobijali się do naszych drzwi :D Aż musiałem okulary założyć XD Na tym nie koniec - nasza dwójka dowcipasów powróciła po paru chwilach, tym razem jako...świadkowie Yechowy XD Postanowiłem przyjąć postawę a'la Woodstock, czyli do wszystkiego podchodzić ze stoickim spokojem :D Ostatecznie około 1:30 wszyscy położyli się spać.

Niedziela była spokojna. Troszkę żeśmy sobie pogadali i o 10:00 zacząłem operację "Powrót do domu". Operacja ta zakończyła się powodzeniem ;)

Jak by to ogólnie podsumować? Wyjazd okazał się warty tych wszystkich początkowych przeciwności. Wokół MZW zgromadziła się naprawdę fajna ferajna i mam nadzieję, że możliwie jak największa liczba spośród was wybije się na tyle wysoko, że Oko WWE was zauważy ;) Szkoda jedynie, że było nas tak mało. Ja, KL, Monika, GOLOB oraz NatalieO (dziewczyna jednego z członków rosteru)...Niewielu, bardzo niewielu. Szkoda, że Maćko, Chris i Tupak nie dali rady z przyczyn losowych, zaś reszta pokpiła sprawę w sposób totalny... Wasza strata, całkowicie wasza strata ;)

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Video z pokazu adeptów MZW: WrestleFans Party już na youtube !

1. Szymon Siwiec vs Kowboj Luke
2. Justin Joy vs adepci MZW: Gracjan i Wiktor - Handicap Match
3. Patriota vs Shadow - przegrany traci maskę

Gorąco zachęcamy do obejrzenia i wystawiania ocen !

>> KLIK <<

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Jak wrażenia po gali? Mamy nadzieje że podobało się

Teraz czas na Pre&Post Show MZW Wrestlefans. Zapraszamy do oglądania, udostępniajcie i lajkujcie

http://youtu.be/XJicm1ZS9AI?list=UU-8ZB ... 2PViXNHQjA

Low carder

1987Thomas19871987 pisze:
Jak wrażenia po gali? Mamy nadzieje że podobało się

Teraz czas na Pre&Post Show MZW Wrestlefans. Zapraszamy do oglądania, udostępniajcie i lajkujcie

http://youtu.be/XJicm1ZS9AI?list=UU-8ZB ... 2PViXNHQjA

Z KL'em - który przecież jest odpowiedzialny za nawiązanie tej współpracy z MZW - wywiad krótko i treściwie, a Moniką jak się rozgadali.... nie mówię, że to źle, absolutnie; tym bardziej że Monice też poszło dobrze. Widać panów z Wrestlingowym Szlakiem oczarował fakt, że kobieta tak dobrze ogarnia wrestling i dlatego dali jej tyle czasu antenowego 8)

Legenda
Awatar użytkownika

Zlot forum WF na MZW: Wrestlefans Party, 25-26.10.2014

Video relacja ze zlotu forumowiczów Wrestlefans przy okazji specjalnego eventu MZW: Wrestlefans Party, 25-26.10.2014. KL chrapie, Kilgor spóźnia się na pociąg i "pozdrawia" nieobecnych, Monika jest gwiazdą w podcaście Wrestlingowym Szlakiem, a do tego jeszcze wrestling na żywo i zawiązanie nowych znajomości.

>> KLIK <<

Oglądajcie i oceniajcie ;)

EDIT: link już działa

Rozwojówka
Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=jlNSpEA ... e=youtu.be

Nowy

Mi podobała się gala. Lubie Gimmick Shadowa

Superstar
Awatar użytkownika

Obejrzałem już wszystkie materiały, więc tak w skrócie. Chłopacy z Wrestlingowym Szlakiem spisali się bardzo fajnie i te wywiady z KLem i Moniką słuchało się bardzo dobrze. Widać, że nie robią tego od dziś. Zlot niestety w dość mocno okrojonym składzie, ale wydaje mi się, że nie żałowaliście, że tam pojechaliście. Kilgor zachował się jak na heela przystało po czym opuścił pomieszczenie. :D Muszę przyznać, że fajnie mu to wyszło, ale po tym co niektórzy pisali na SB spodziewałem się czegoś znacznie "gorszego". Jeśli chodzi o samą galę to najlepsza według mnie była druga walka. Podzielam zdanie Moniki, że Justin Joy to już gotowa postać. Świetnie się spisuje w swojej roli i wchodzi w interakcje z ludźmi co również jest ważne. Opener wypadł ok, mam wrażenie, że Szymon jest strasznie cichym i miłym facetem. Main Event wypadł dobrze choć tą dwójkę stać na jeszcze lepszą walkę. Na początku zdziwiło mnie, że MZW postanowiło na takie show zrobić tak ważną walkę jak maska vs maska, ale z drugiej strony zwykłe Janusze miałyby to kompletnie w d... kto się kryje pod maską Patrioty. Promo Jędrusia na zakończenie gali według mnie było najlepszym promem w MZW.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Low carder

Z filmiku ze zlotu najbardziej podobało mi się, w jakim tonie Monika mówi, że jest gotów zapłacić za mikrofon dla Kilgora
"niech stracę, niech wydam te 15 zł, ale NIECH MA" :D
Fajnie też, że były fragmenty przy stole czy w dużym pokoju po gali, bo to pokazało luźna przyjazną atmosferę, co na pewno dobrze pokazuje MZW.

Rzeczywiście Justin sprawia już wrażenie wrestlera ogarniającego podstawy wrestlingu na tyle, że jest gotów poprowadzić partnera w walce tak, by ta walka wypadła przyzwoicie. Każdy z nich z upływem czau się rozwija, więc na pewno walka Justina z Shadowem byłaby lepsza i efektowniejsza od tej, którą stoczyli na pierwszym pokazie w maju.
Rozmawiałem też wcześniej z KL'em i przyznaję mu rację, że Szymon ma dobry głos do okrzyków siłowych, dlatego w jego przypadku akcje typu Running Splash w rogu razem z krzykiem są wskazane; moim zdaniem widz uwierzy.
Promo Jędrusia na koniec, spory props. Szkoda że nie zaprosił KL'a na ring na uścisk dłoni, ale współpraca ma się jak należy, więc jest dobrze.

8)

Rozwojówka

Event ogólnie wyszedł spoko, tylko w pierwszej walce Kowboj Luke powinien zadbać o bardziej żwawe tempo walki. Na żywo to pewnie widzom nie przeszkadzało, bo co innego oglądać to na własne oczy, a co innego przed komputerem. Ja byłem w tej drugiej kategorii i kiedy mamy dwóch wrestlerów o różnych gabarytach, jak Szymon i Luke, to wiadomo że u Szymona liczy się siła, a Kowboj (który ma też większe doświadczenie) powinien zadbać o to, by tempo nie było za wolne, co niestety momentami się zdarzało. Sugeruję ludziom z MZW zwrócić na to uwagę w przyszłości przy zestawianiu w walce dwóch takich różnych osób.

Miło też oglądało się materiał z WS oraz filmik ze zlotu :)
Pozdrawiam

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:

Któryś z nich to Krypto?

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
KL pisze:

Któryś z nich to Krypto?

Lygrys co odkopał XD

Tak, Gracjan to KRIPTO.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Ja piernicze, Krzysiek, ty chyba nie masz nic innego po za pracą i komputerem i KPW...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna