Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 10:10 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Walka kwalifikacyjna

Charyzma prawie tak wielka jak on sam. Ulubieniec publiczności, "the Polish Adonis" i człowiek o dwóch wąsach - Stanisław Van Dobroniak! Polak mieszkający w Szwecji stawiał czoła różnym wyzwaniom, podczas swojego pobytu w MZW, jednak jeszcze nigdy nie mierzył się z członkiem rodziny Rothschild! Dla Damiena będzie to pierwsze starcie jeden na jednego w ringu Maniac Zone Wrestling. “Antybóg” jest żądny krwi i bez wątpienia będzie dążył po trupach na szczyt, jednak czy uda mu się pokonać Stanisława?

Powiem tak - będę zaskoczony, jeśli to Stasiu przejdzie dalej.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Walka kwalifikacyjna

Madman Charlie vs Matt Buckna

Gdy Matt Buckna pojawia się w ringu, każdy obecny na show wie, co czeka jego przeciwnika… Spear! Ten potwór od czasu pojawienia się w Maniac Zone Wrestling niszczył wszystko i wszystkich. Tym razem na jego drodze stanie Madman Charlie. Odwaga czy pycha? Co kieruje debiutantem, aby chcieć mierzyć się z niemieckim niszczycielem? Młody zawodnik jest nieprzewidywalny i szalony, a ponad to znalazł on sojusznika w innym nowicjuszu, których łączy, na pierwszy rzut oka, zwyczajna opaska, ale ukochane opaski braterskiej miłości, znaczą dla tej dwójki tyle samo co obrączki dla małżeństwa. Aczkolwiek w tym pojedynku Charlie nie może polegać na pomocy, nawet swojej bratniej duszy - Jacoba Crane’a.
Czy Charlie zgładzi bestię, czy wyzwanie jakim jest Matt jednak go przerośnie?

Spear ! Spear ! Spear !

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
To już za dwa dni.
Pozostało tylko 48 godzin do show powracającego MZW! Ostatnie godziny na zakupienie swojego biletu wstępu na to wydarzenie! Przypominamy, że biletów nie będzie można nabyć przy wejściu, dlatego wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, zapraszamy do kupna biletów na: https://mzw.evenea.pl/

Superstar
Awatar użytkownika

Ktoś z WF/Atti jedzie?

Legenda
Awatar użytkownika

Ja. I pewnie GOLOB. Może ewentualnie też w miarę częsty widz MZW, Kilgor, choć nie pytałem go.

Star
Awatar użytkownika

Od razu mówię, że tym razem nie dam rady. Ponownie finanse trzymają mnie za gardło i będą trzymać do końca listopada :/ Nie po drodze mi ostatnio z polskim reslingiem: KPW Godzina Zero w plecy, pokaz dla gości i gala MZW w plecy... nie jest łatwo :/

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Z racji tego, iż mam konto na WF i Atti odpowiadam - ja będę XD

Legenda
Awatar użytkownika

Wyniki z gali są następujące:

Qualifying match
Rafael Kid pokonał Jacoba Crane'a

Qualifying match
Damien Rotschild pokonał Stanisława Van Dobroniaka

MZW Tag Team Championship Match
Wataha pokonali Catch Connection (c) i zostali nowymi mistrzami

Lady Killer pokonał Axel Foxa oraz Asmunda

Qualifying match
Madman Charlie pokonał Matta Bucknę przez DQ

Rick Baxxter pokonał Shadowa

A zatem na MZW project 2 (daty nie podano): Shadow (c) vs Damien Rotschild vs Rafael Kid vs Madman Charlie o pas MZW.

Liczba widzów to ok. 120.
O dziwo najbardziej na tej gali zawiódł.... main event. Nie wiem czy Rick miał gorszy dzień czy panowie się nie zgrali, ale pojedynek poniżej oczekiwań. W mojej opinii nie należałoby tu szukać winy u Shadowa.
Trochę walka nr 2 mi nie do końca siadła, lecz to bardziej kwestia gustu, a mi ringowe wyczyny Stanisława nie podpasowały. Stasiu zresztą bardziej skupił sie na komedii, a to mu dziś szło nieźle.
Pozostałe walki wyglądały już dobrze. Opener zwrócił moją szczególną uwagę. MZW pokazało że jest ta nowa świeżość, że jest ta nowa, obiecująca droga. Dobrze to zwiastuje.
Publika żywa. Taka, jaką można sobie życzyć :)

Star
Awatar użytkownika

Jaki był ogólny poziom ringowy? Lepszy niż ostatnim razem? I czy pojawiły się elementy story-line'owe, których cholernie brakowało wcześniej?

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Poziom ringowy, jak pisałem wyżej, poza main eventem wyglądał dobrze. Być może procentuje nauka przyniesiona od Justina zza granicy. Tym bardziej że od maja regularnie ćwiczą dwa weekendy w miesiącu.
O elementach storylinowych możemy w sumie mówić w kontekście pasa mzw. Shadow przegrał swoją walke przez ingerencje Damiena (potem pozostała dwójka pretendentów też się pokazała.... i dostali w dziób, a ostanim na nogach był Shadow po 450 Splash na Damienie). Damien też po swojej walce wygłosił promo.

Zapomniałem wczesniej wspomnieć że tym razem gala zaczęła się punktualnie - czyli już masz jakiś progres, Kilgor :D

Legenda
Awatar użytkownika

Po raz kolejny event Maniac Zone Wrestling we Wrocławiu i po raz kolejny mamy okazję zobaczyć, jak to wypadnie. Jak sama nazwa gali wskazuje, zapowiadane jest odświeżenie i nowy start. Przyjrzyjmy się zatem jak ten nowy krok będzie wyglądał...... i posłuchajmy przy okazji kilka ciekawych komentarzy zgromadzonych w klubie Bakara widzów :)

Nowy
Awatar użytkownika

miałem okazje być na tym evencie i muszę przyznać że o ile 3-4 lata temu MZW mogło być wzorem dla wszystkich innych polskich federacji, tak teraz stała się... nijakim tworem. nie wiem kto stoi za KPW i mnie to nie interesuje, ale Ci ludzie wprowadzili wrestling w polsce na jakiś zupełnie inny, nieosiągalny ja dotąd level. ta gala była dla mnie słaba pod każdym względem. mzw stoi w miejscu i chyba trzeba się z tym pogodzić. KPW zjada MZW i nic nie wskazuje na to, aby ten stan rzeczy miał się zmienić

Low carder
Awatar użytkownika

elmatador pisze:
o ile 3-4 lata temu MZW mogło być wzorem dla wszystkich innych polskich federacji, tak teraz stała się... nijakim tworem

A, więc MZW organizujące otwarte pokazy na festynach w Smolcu, Opawie i zamknięte w Niedźwiedzicy było wzorem, a teraz jak organizują biletowane show we Wrocławiu to już nie. Ok :lol:

Nie czepiam się twojej wypowiedzi, żeby była jasność. Po prostu lekko się zdziwiłem powyższym zdaniem.

Superstar
Awatar użytkownika

Bardziej bym powiedział, że chodzi tu o ogólny poziom gal i jako taką promocję. Bo akurat tu się zgodzę (poziomu nie porównuje bo nie mam jak), że MZW wypada cholernie nijako przy KPW. Ale dam im jeszcze szanse, dopiero co zrobili rebranding, nie ma co oceniać już teraz

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Nowy
Awatar użytkownika

Patryk_MW pisze:
elmatador pisze:
o ile 3-4 lata temu MZW mogło być wzorem dla wszystkich innych polskich federacji, tak teraz stała się... nijakim tworem

A, więc MZW organizujące otwarte pokazy na festynach w Smolcu, Opawie i zamknięte w Niedźwiedzicy było wzorem, a teraz jak organizują biletowane show we Wrocławiu to już nie. Ok :lol:

Nie czepiam się twojej wypowiedzi, żeby była jasność. Po prostu lekko się zdziwiłem powyższym zdaniem.

miałem na myśli możliwośc rozwoju, postrzeganie, to były chyba czasy gdy na "topie" było wksw (ale tu 100 procent pewnosci nie mam) to nawet w teleexpresie o nich mówili, więc mzw przy nich wyglądało no jak wzór. każdy miał nadzieje że mzw będzie naprawde ważną fedka i czyms co w polsce będzie sie wyróżniało najmocnej, tymczasem stanęli w miejscu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna