Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 3:00 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Video od MZW prezentujące pokrótce wydarzenia z gali.
Też jakiś zwiastun 'świeżości' w organizacji. Oby tak dalej :]

Adept
Awatar użytkownika

Od razu mówię, że oceny gwiazdkowe pierwszych dwóch gal (13.10.18 i 08.12.18) były wystawiane po gali numer 3 (09.02.19), i zapisane w notatniku w telefonie, a tekst był pisany w dniach 26-27.06.19, dlatego oceny i recenzje mogą nie być do końca... akuratne.

Jacob Crane vs. Rafael Kid (***)
Ocena może trochę zawyżona, ale już tłumaczę. Miałem świadomość, że walki wrestlingowe oglądane na żywo wyglądają inaczej niż te oglądane przed ekranem komputera/tabletu/telefonu. Wiedziałem również, że wszystkie stoczone przez panów walki można by policzyć na palcach. Nie oczekiwałem tutaj walk ****+, ale nastawiałem się na coś gorszego, a dostałem coś dobrego. Pamiętam, że zaskoczyła mnie pewność obydwu w ringu, nie wyglądali na stremowanych tym, że otwierają pierwszą galę "nowego" MZW i poniekąd ustawiają poprzeczkę tego jak cały produkt będzie wyglądał, może po prostu o tym nie myśleli. Poprzeczkę ustawili nawet wysoko dając przyjemną walkę, która jak mówiłem wcześniej mogła być według was trochę przeceniona, ale ładnie otworzyła nową erę południowopolskiego wrestlingu.
Damien Rothschild vs. Stanisław van Dobroniak (**1/2)
Z tej walki niewiele szczerze pamiętam.
Catch Connection(c) vs. Wataha (***)
Straszna szkoda, że spot z Cutterem nie wyszedł, bo gdyby się udało to byłby to najpiękniejszy widok świata, który wywołałby wielki szum na widowni. Zamiast tego wyszło takie "WTF?" i nikt nie wiedział o co biega. Szkoda. Cholerna szkoda. Ale mimo tego miałem nawet wysoką ocenę zapisaną dla tej walki, więc pomijając ten jeden botch, to raczej było dość spoko.
Asmund vs. Axel Fox vs. Lady Killer (**3/4)
Tutaj tak samo mało pamiętam, ale wiem że od tego momentu bardzo kibicuję Foxowi, ponieważ jest jednym z mniejszych zawodników w obecnym rosterze, a mimo to nie odstawał od reszty. Mówię to, ponieważ jesteśmy podobnej postury (nawet nie wiem, czy nie jestem od niego mniejszy), a chciałbym spróbować swoich sił w ringu, ale przez swoją "pokurczowatość" miałem wahania, jednak po zobaczeniu go w akcji, i po rozmowie z nim nabrałem nowych chęci do spróbowania. Taka moja... historia o problemach osobistych. Pewnie macie w dupie.
Charlie vs. Matt Buckna (**1/4)
Tu pamiętam tylko zbotchowaną końcówkę. Choć może to tak miało wyglądać, a ja nie znam się na wrestlingu. Nie wiem.
Rick Baxxter vs. Shadow (**1/2)
Tu coś nie siadło. Nie pamiętem teraz dokładnie co, bo niby było wszystko w miarę "podręcznikowo" ale jednak trochę wiało nudą. Może to przez zmęczenie, może coś innego. Choć jak przypomnę sobie te "nowsze" występy Rica (taki trochę paradoks, bo recenzując walkę z przeszłości, używam walki z przyszłości), to nie jest on jakiś wybitny w ringu, i może to jego wina. Nie wiem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3