Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 16, 2019 10:07 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Niech wypierdolą narratora i będzie spoko

Adept
Awatar użytkownika

Apollo vs. Jacob Crane (***)
Przyjemna walka na rozpoczęcie show. Co chwilę szalka zwycięstwa przechylała się raz w jedną stronę, raz w drugą. Było kilka fajnych akcji (Handspring Stunner, Nigel Lariat od Jacoba, świetny Spinebuster od Apolla), żadnych fatalnych botchy nie pamiętam. Zasłużone 3 dla panów za tą wakę.
Axel Fox vs. Ronny Kessler (**1/2)
Walka po to, by dać Foxowi pierwsze zwycięstwo. Tutaj Axel mi zaimponował bo serio sprawnie się w ringu poruszał. Końcówka im trochę nie wyszła, ale można na to przymknąć oko, bo ogólnie było solidnie.
Charlie vs. Justin Joy (***3/4)
Tutaj pewnie przecena jak c**j, ale tak bardzo mi się ta walka podobała. Może trochę za bardzo się na tę walkę napaliłem wiedząc, że Justin jest o jeden poziom wyżej od większości zawodników MZW (chyba tylko Shadow jest na podobnym poziomie), a Charlie w backyardzie też był jednym z najlepszych zawodników, więc spodziewałem się że ta walka może wyjść bardzo dobrze jak na standardy Polskiego wrestlingu, a oni nie dość, że sprostali moim oczekiwaniom w 100%, to jeszcze je przerośli. Pamiętam, że zaczęło się dość niepozornie, ale się rozkręciło. Spear przez liny, Flip Piledriver, nearfalle (ten po Thunderbombie Justina szczególnie zapadł mi w pamięć). Jedynie co mi się nie podobało, to końcówka. Znaczy rozumiem, że run-in był tu potrzebny z powodu wydarzeń po walce, ale żałuję, że nie dali im skończyć tej walki jakąś dobrą sekwencją kontr prowadzącą do Finishera, bo w tym chaosie kończący walkę Superkick pojawił się strasznie znienacka co trochę zabiło emocję przy ostatnim liczeniu.
Asmund vs. Rafael Kid (**3/4)
Jestem ciekaw, co by było gdyby nie mieliby nic w zastępstwie za ten popsuty stół. Sama walka w porządku, walki na "miecze" wyszły nawet nieźle, a zniszczenie stołu dało bardzo dobrą reakcję. Można uznać eksperyment z Tables matchem za udany.
Lady Killer vs. Matt Buckna vs. Otto Stahl vs. Rick Baxxter (**1/2)
A tu walka którm dała nam nową stajnie Niemców (choć obrcnie przyszłość tej stajni jest dość niepewna). Walka taka sobie, dziwnie się ją oglądało przez wyjście Baxxtera i Stahla z ringu przez co trzeba było (akurat w moim przypadku) raz oglądać się przed siebie, a raz za siebie.
Damien Rothschild vs. Shadow(c) (***1/4)
OK. Myślałem, że jak Damien tą walkę wygra to zrobi to za pomocą jakiś nieczystych zagrywek. Nie. Walczyli ze sobą jak równy z równym. Wiem, że Rothschild swoje walki kończy przez poddanie, ale Shadow nie będzie klepał, więc pewnie zrobią myk z utratą przytomności (choć to takie trochę głupie tracić przytomność po Cross-Armbreaker - akcji która z duszeniem nie ma nic wspólnego). Nie. Klepał. Jak ma klepać, to po co najmniej kilkunastosekundowej walce. Nie. Shadow - 2-krotny mistrz i twarz MZW, Top 5 jak nie Top 3 Polskich wrestlerów - klepał jak bura suka już po kilku sekundach. Przed tą walką nie widziałem Damiena jako realne zagrożenie dla Shadowa. Na poprzedniej gali myślałem że wygra, ale poddając Charliego lub Rafaela. Nie uznawałem go po prostu jako zawodnika z tej samej półki co Asmund, Justin czy właśnie Shadow czyli ścisły Main Event MZW. Teraz już zmieniłem poglądy, i widząc przyszłe wydarzenia widać, że MZW stawia mocno na Rothschilda i budują go na najbardziej dominującego mistrza w historii organizacji.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2