Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 10:35 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
MZW Project 5: Hero

Już 1 Czerwca zawodnicy Maniac Zone Wrestling, ponownie zawitają do Wrocławskiej "Czasoprzestrzeni" wraz z dawką mocnych wrestlingowych wrażeń!
Wrocław, Ul. Tramwajowa 1-3, start godzina 19:00, otwarcie bram 18:30 - nie może Cię tam zabraknąć!

Uwaga! Przez cały tydzień trwa przedsprzedaż -20% na bilety normalne! Ilość biletów ogarniczona.

Bilety dostępne na: https://mzw.evenea.pl/ oraz przy wejściu

Tym razem mnie nie będzie, gdyż tego dnia mam swój event, ślubny ;)
Ktoś z was się wybiera?

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Justin Joy vs Damien Rothschild - MZW Championship Match

Mistrz MZW po ponownym pokonaniu Shadowa, nie szczędził słów pogardy dla zarówno byłego mistrza, jak i wszystkich zawodników Maniac Zone Wrestling. Dlatego też, nikogo nie zdziwiło, że w odpowiedzi na słowa Rothschilda, skonfrontował go nie kto inny, a ulubieniec publiczności i autorytet dla wielu członków rosteru MZW - Justin Joy. Ta dwójka zmierzy się w walce wieczoru MZW Project 5: Hero, jednak czy "bohater" zdoła pokonać niepowstrzymanego mistrza?

Na pewno zapewnią sobie emocje i żywą publiką na main event, lecz wg mnie Damien obroni pas. Ciekawe czy i Justina zmusi do poddania, tak jak dwukrotnie uczynił to z Shadowem. Byłby wtedy na mega mocnej pozycji i w przyszłości odebranie mu pasa byłoby na starcie dużym osiągnięciem dla kolejnego mistrza.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Stanisław van Dobroniak vs Jędruś "The Polish Hammer" Bułecka - Hardcore Match

Polish Hammer zaskoczył wszystkich swoim powrotem na MZW Project 4, szczególnie, że zaatakował on swojego byłego tag team partnera i wieloletniego przyjaciela zarazem - Stanisława van Dobroniaka i ponad to wyzwał on Polskiego Adonisa do walki Hardcore. Czy Stanisław będzie w stanie odpłacić się Jędrusiowi podczas Project 5 w starciu w którym zasady nie istnieją?

Ciekawe, jak się zaprezentuje Jędruś na poważnie. Jest w tym jakieś story, dlatego miejmy nadzieję że pójdą krok dalej i Stanisław nie będzie pierwszą i ostatnią "ofiarą" Jędrusia do 'oczyszczenia' MZW z tego co według Jędrusia złe ;)

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek
Cytuj:
Jacob Crane vs Shadow

Po porażce w rewanżu o pas MZW, Shadow zdecydowanie ma coś do udowodnienia i starcie na Project 5 jest jego szansą na odbudowanie swojej pozycji w organizacji, jednak na jego drodze staje podbudowany dwoma zwycięstwami z rzędu Jacob Crane, którego brudny styl walki połączony z niesamowicie skutecznym Package Piledriverem, czyni go sporym zagrożeniem nawet dla dwukrotnego mistrza MZW.
Czy Shadow da radę sprowadzić ego Crane'a na ziemię, czy może to Jacob pokaże, że nie przesadzał stawiając się w gronie top 50 zawodników na świecie?

Liczę na 'niespodziankę' w postaci zwycięstwa Jacoba, niech będzie po jakimś nieczystym zagraniu. Jacob Crane to mój pick jeśli chodzi o młodego zawodnika z perspektywami na przyszłość MZW. Poza tym nie wydaje mi się aby zwycięstwo Shadowa coś wniosło. Wręcz przeciwnie, można pomyśleć o tym by seria porażek wywołała w nim zmiany myśli i postępowania, coś tak jak Dalton Castle w ROH. Zdaję sobie sprawę, że to niewielka szansa bo Shadow to dla młodszych fanów niemal jak John Cena, ale może MZW zaskoczy ;)
Tak więc Jacob, musisz!

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Asmund vs Matt Buckna - #1 Contender Match

Trzy wygrane z rzędu. Nie przypięty od ponad roku. Te wyniki postawiły Asmunda przed szansą zdobycia miana pretendenta do pasa mistrzowskiego MZW. Jednak na jego drodze stoi człowiek, który nigdy nie został przypięty w Maniac Zone Wrestling. Chodzi oczywiście o niemiecką maszynę - Matta Bucknę. Czy Wiking stanie na wysokości zadania i pokona Bucknę, czy może to Mr. Spear pokaże, że jest zaporą nie do przejścia nawet dla Wojownika z Północy?

Wraz ze znajomym sugerowaliśmy taki pojedynek władzom MZW i jak widać, posłuchali ;) Szkoda że nie zobaczę, bo ciekaw jestem jak zabookują przebieg tego pojedynku. Asmund drobniutki nie jest i może ładnie kontratakować nie lżejszemu rywalowi.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Apollo Anderson - Open Challenge

Cytuj:
To były ciężkie miesiące dla Apollo Andersona. Mimo bycia inicjatorem rozpadu "Watahy", Anderson musiał uznać wyższość Justina Joya na MZW Project 4, odnosząc tym samym 3 porażkę z rzędu. Apollo nie interesuje już przeciwko komu walczy, jedyne co się liczy to rezultat. Czy otwarte wyzwanie da Andersonowi upragnione zwycięstwo w walce singlowej?

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Rick Baxxter vs Axel Fox vs Lady Killer

Ten pojedynek trzech rywali to okazja do wyrównania rachunków. Rick Baxxter dał się we znaki zarówno Axelowi, atakując go na MZW Project 3, jak i Lady Killerowi, przypinając go na tym samym show z pomocą Matta Buckny. Axel Fox poza wspomnianymi porachunkami z niemieckim weteranem, wciąż ma z tyłu głowy MZW Project 1, kiedy to Lady Killer zdołał ukraść zwycięstwo, przypinając właśnie Axela. Który z tych trzech zawodników wyjdzie z tego starcia zwycięsko?

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Rafael Kid vs Zeritus
Rafael Kid musi czuć niedosyt. Po zdobyciu miana pretendenta do pasa MZW, Kid nie zdołał zdobyć żadnego zwycięstwa. Jego szansa na odwrócenie tej serii będzie miała miejsce już na Project 5, jednak jego przeciwnikiem będzie powracający do MZW Zeritus, który jest obecnie w szczytowej formie i to niemiecki zawodnik wyjdzie do tego starcia jako faworyt. Czy Rafaelowi uda się sprawić niespodziankę?

Legenda
Awatar użytkownika

Na gali mnie nie było, ale wyniki i krótki opis tego co się działo, się dostało.

Zeritus pokonał Rafael Kida

Axel Fox pokonał Lady Killera oraz Ricka Baxtera
Axel, który na ryjku pomalowany był na lisa, wygrał po odliczeniu Lady Killera

MZW Championship #1 Contender's Match
Asmund pokonał Matta Bucknę
Przy wejściu Matta Buckny rozwinął on w ringu swoją flagę niemiecką. Jakiś gość wbiegł i chciał mu ją zabrać. Został zabrany przez ludzi pracujących przy organizacji i usunięty z hali.
Rick Baxter wyciągnął z ringu arbitra w trakcie liczenia pinu dla Asmunda i uderzył go w twarz. Sędzia zarządził walkę od nowa. Axel Fox i Rafael Kid usunęli Ricka z ringu. Asmund spokojnie mógł dokończyć dzieła.

Hardcore Match
Stanisław Van Dobroniak vs Polish Hammer - double KO
W ruch poszły m.in. jarzeniówki, stół, deska klozetowa, przepychacz do toalet, drut kolczasty.

Shadow pokonał Jacoba Crane'a przez DQ
Ingerencja Madman Charliego.

Open Challenge Apollo Andersona
Apollo Anderson pokonał Dynamite Dave'a
Apollo używał nieczystych zagrywek i w taki sposób wygrał.

MZW Championship Match
Damien Rotschild (c) pokonał Justina Joy'a
Damien wygrał via submission.

Jeśli chodzi o liczbę widzów, to podobnież ok. 125.

Superstar
Awatar użytkownika

Cytuj:
Rick Baxter wyciągnął z ringu arbitra w trakcie liczenia pinu dla Asmunda i uderzył go w twarz. Sędzia zarządził walkę od nowa.

Czepiam się, ale to po prostu nie można było kontynuować walki? Booking ten sam, a wprowadził pewnie konsternację wśród publiczności.

Cytuj:
Hardcore Match
Stanisław Van Dobroniak vs Polish Hammer - double KO

A tu już tylko xDDDDDDD
Chociaż jeśli był hardcore, jak wskazuje nazwa, to okej

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Adept
Awatar użytkownika

Zeritus vs. Rafael Kid (**1/2)
Biedny Kid. Nie wygrał nic od pierwszej gali, i myślałem że jeżeli dają mu Niemca, to po to żeby dać mu easy win. A tu taka niemiła niespodzianka.
Axel Fox vs. Lady Killer vs. Rick Baxxter (**1/2)
Tu wcisnęli gości którzy nie miel nic do roboty. Miło, że wygrał Axel, choć ponownie końcówka jego walki nie wyszła. Ale żeby zrobić poprawnie Destino z pierwszym razem, należy być odpowiednio TRANQUILO (tzn. mieć wyj****e). Taka mała tajemnica.
Asmund vs. Matt Buckna (***)
Nie wyglądało to tak jak sobie wymarzyłem. Nastawiałem się tutaj na pojedynek tytanów, typowy Hoss Fight, a Buckna łatwo zdominował Asmunda tak jakby ten warzył ze 40 kg mniej (a Asmund mały nie jest).
Chwalę moment, w którym Asmund chciał wykonać Spera'a ale nadział się na Bucknę. Tu dałem się złapać na koniec gdyby nie ropebreak. Trochę głupio z końcówką i restartem walki, bo można było dać zwycięstwo Asmundowi przez DQ, i też byłoby dobrze.
Jędruś Bułeczka vs. Stanisław van Dobroniak (***)
Tu zdecydowanie najwięcej tego co było serio Hardcorowe przyjął Jędruś, za co wielki szacun. A teraz muszę się do czegoś przyznać. Był moment w walce, gdzie Stanisław przejechał szczotką toaletową po twarzy Jędrusia. Z mojego miejsca nie było zbyt dobrze widać, dlatego jakoś ubzdurałem sobie, że na tę szczotkę nawinięty był drut kolczasty. Dlatego gdy Dobroniak użył tej szczotki, ja zrobiłem minę jakby człowiek był przecinany piłą łańcuchową. Dlatego jak na wideo z gali będzie ten moment, i gdzieś w tle zobaczycie gościa z twarzą a'la ten czarnoskóry koleś po przegranej Undertakera na WrestleManii 30 - to ja i mój ryj. Trochę mi z tego powodu teraz wstyd. Mam nadzieję, że akurat tego momentu na wideo nie będzie. Na co ja liczę, oczywiście że będzie.
Jacob Crane vs. Shadow (***1/4)
Tu akurat cieszę się, że było DQ, bo Crane nie powinien przegrać przez pinfall, bo cała budowa poszłaby psu w dupę, ale jednak przydałoby się żeby Shadow wygrał coś po dwóch porażkach. Wilk syty i owca cała. No może byłoby lepiej, gdyby Shadow po walce nie niszczył zarówno Jacoba i Charlie'go.
Apollo vs. Dynamite Dave (**)
Publika miała w tą walkę wyje... była TRANQUILO. Apollo znalazł się w sytuacji w której nie obchodzi on publiki, i winą jest to, że nie wygrał nic od pierwszej gali, a można było tego uniknąć dając mu zwycięstwo np. na Project 2. Boję się, że taki sam los czeka Rafaela, który jest w takiej samej pozycji jak Apollo, a nawet gorszej, bo jego rekord wynosi obecnie 1-4, a rekord Apolla 2-3, choć tu może źle nie będzie bo Kid jest Facem, co pomaga mu nawiązać więź z publiką.
Damien Rothschild(c) vs. Justin Joy (***1/4)
7 walk to za dużo. Po 6 głos mi wysiada i jestem podmęczony, zresztą innym tak samo, co trochę skrzywdziło tą walkę przez nieżywość. Poza tym spodziewałem się minimalnie lepszej walki, bo wiem że ich na to stać.
Był Shadow, teraz Justin, następny jest Asmund. Damien niszczy po kolei wszystkich z najwyższej półki. Oznacza to, że porażka Rothschilda będzie dość dużym wydarzeniem, a osoba która to zrobi będzie raczej kreowana na nową twarz MZW (dajcie mi jeszcze 2 lata, a przysięgam że to będę ja).
Chyba, że zrobią #AsmundWinsLOL, choć nie... wygrał każdą walkę w tym roku po to by potężnie podłożyć się Damienowi, i innej opcji nie przyjmuję.

Jeżeli chodzi o poziom gal ogólnie to:
Project 3 > Project 5 > Project 4 > Project 1 > Project 2
Co oznacza, że idzie to w dobrym kierunku, i się dobrze rozwija.

Adept
Awatar użytkownika

https://youtu.be/Do5u6H_E6Zs
No lepiej późno niż wcale...

Legenda
Awatar użytkownika

O tym samym pomyślałem, widząc to video. Aż się zaczynam zastanawiać czy to nie celowe zagranie, by pokazać jak było na Project 5 i zachęcić tym samym do zbliżającego się Project 6.

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
O tym samym pomyślałem, widząc to video. Aż się zaczynam zastanawiać czy to nie celowe zagranie, by pokazać jak było na Project 5 i zachęcić tym samym do zbliżającego się Project 6.

Dobrze, że pokazali skrót i zrobili omówienie, ale nadal, żeby się dowiedzieć co dzieje się na gali niestety trzeba na nią przyjść, a żeby przyjść to trzeba zapłacić prawie cenę dwóch wyjść do kina, których zwiastuny można za darmo obejrzeć na youtube.

Rexie nigdy nie był na gali KPW przed Godziną Zero 2019, ale wystarczyło mu obejrzeć proma by wiedzieć na co mniej więcej idzie i na czym opiera się feud Robert Star vs Kawaler, dlatego czuł emocje już przed galą, bo Ci wrestlerzy nie byli dla niego nikim anonimowym.

Niestety według mnie bez nagrywania prom nie ma za bardzo szans na zwiększenie frekwencji, bo to nie buduje emocji potencjalnej publice.
Te proma nie muszą być jakieś genialne, wystarczy by były znośne i przedstawiały jakiś rozwój postaci.

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Dobrze, że pokazali skrót i zrobili omówienie, ale nadal, żeby się dowiedzieć co dzieje się na gali niestety trzeba na nią przyjść, a żeby przyjść to trzeba zapłacić prawie cenę dwóch wyjść do kina, których zwiastuny można za darmo obejrzeć na youtube.

Coś ty się tych cen uczepił :D Najtańsze bilety na MZW są za 25 zł (dla uczniów i studentów 20 zł), więc taniej niż na KPW.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna