Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lis 17, 2019 12:37 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

MZW Project 7: Golden Road
18.01.2020

Obrazek

Cytuj:
Maniac Zone Wrestling POWRACA
Z dumą pragniemy ogłosić kolejne wydarzenie jakim jest MZW Project 7: Golden Road.
Już 18 stycznia będziecie mogli ponownie oglądać nas w akcji.

Po ostatnich niepowodzeniach oraz Waszej wspaniałej i nieocenionej pomocy udało nam się podnieść.
MZW żyło i żyć będzie bo mamy dla kogo.

Więcej informacji już wkrótce.

MOI LUDZIE ŻYJĄ!!!
To z kim widzę się w styczniu?
Ha, dobry żart. Zabawny.

Legenda
Awatar użytkownika

Ciekaw jestem jak ten "road" rozegrają. Czy to będzie standardowy turniej typu: 1 runda, półfinały, finał; czy troszkę pokombinują, na przykład finał to Fatal Four Way elimination match. Chociaż kilka gal temu był event z walką 4 zawodników o pas.
O potraktowaniu pasa już na tym forum napisano, a teraz przed nami nowe rozdanie. Jeśli chodzi o nowego mistrza, to jeżeli nie chcemy iść w najprostsze rozwiązanie typu Shadow czy Justin Joy, to widzę tu miejsce na 'nową krew' - Jacob Crane. Inna ewentualność którą widzę, to że po jakimś wałku zagraniczny zawodnik (Matt Buckna lub Rick Baxxter) przejmuje pas i mamy na kilka gal story z gonieniem za pasem w celu odzyskania swego złota i na końcu wielki triumf jasnej strony mocy.

Low carder
Awatar użytkownika

Jest możliwość oglądania tych gal online?

Legenda
Awatar użytkownika

Nie. MZW raz tylko (bodajże w 2016 roku) zdecydowało się na udostępnienie jednego swego eventu z Głuchołazach wrzucić do internetów, za drobną opłatą. A tak, można zapoznać się jedynie poprzez obecność na gali lub zadowolić się skrótem Youtubowym.

Low carder
Awatar użytkownika

Turniej 8 osobowy byłby najlepszym wyjściem, tym bardziej, że tego u nich jeszcze nie było.
Po tym jak potraktowali na ostatniej gali swój pas wygląda to trochę jak reboot tytułu.
Trochę szkoda, co liczyłem że zrobią swoje pwg bola jako odpowiedz na 7 wspaniałych w KPW.
Turniej to zawsze spoko opcja, ale MZW to nadal jest produkt dla fanatyków, a to zawsze ogranicza rozwój.

Low carder
Awatar użytkownika

Niech ktoś w tej federacji wreszcie pójdzie po rozum do głosy i zmieni wygląd tego pasa, on wygląda jak tandetne gówno z bazaru za 5 złotych. Federacji z takim tytułem nie jestem w stanie traktować poważnie, proszę wybaczyć XD

Moderatorek od 01.11.2019

***POSTĘP ROKU 2018***

***UM: WRZESIEŃ 2019***

***WBU 5 CHAMPION***

Rozwojówka
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Turniej 8 osobowy byłby najlepszym wyjściem, tym bardziej, że tego u nich jeszcze nie było.

Z turniejem 8 osobowym byłby problem, bo
1) oznaczałoby to, że ktoś musiałby walczyć 3 razy. Taka osoba musiałaby się dość oszczędzać, co pewnie przełożyłoby się na poziom walk.
2) MZW będzie pewnie chciało wyłonić nowego mistrza w przeciągu jednej gali, więc mamy 4 walki pierwszej rundy + dwa półfinały + finał + jedna walka między półfinałami i finałem, żeby nikt nie musiał walczyć 2 razy pod rząd. Daje to w sumie 8 walk. Zieloni raczej nie będą chcieli przekroczyć 6 walk, bo gdy raz zrobili 7, to w końcówce ludzie byli już dość zmęczeni. Poza tym nie starczyłoby raczej czasu na taką ilość pojedynków, więc niektóre musiałyby być dość rushowane, co też wpłynęłoby na ich poziom.
Mogą zawsze też zrobić taki myk, i zabookować upicie się jednego z uczestników, przez co nie byłby on zdolny do walki, jednak żadna federacja nie jest chyba aż tak zjebana...

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłby turniej 8-osobowy rozbity na dwie gale. Pierwsza runda na jednej, a pół i finał na następnej. Jednak jeżeli tak wygląda sytuacja, to jest jeszcze możliwe zrobienie trzech/czterech singles matchy, których zwycięzcy spotkaliby się we 3/4 Way matchu jeszcze na tej samej gali. Boję się natomiast, że pójdą po najmniejszej linii oporu i zrobią Battle Royal, jednak uspokaja mnie myśl, że jeden odbył się już na poprzedniej gali, więc jest dość małe prawdopodobieństwo, że teraz też jakiś zobaczymy.

Legenda
Awatar użytkownika

W samej nazwie gali dopatrywałbym się tego, że kwestia wyłonienia nowego mistrza będzie rozbita na 2 gale. Na MZW Project 7 droga prowadząca do złota, a na MZW Project 8 finisz tej wędrówki - i już MZW ma się na czym opierać przy wymyślaniu nazwy dla Project 8. Oby tylko nie przyszło długo czekać na ten finisz i gala numer 8 odbyła się jakoś w Marcu.

Low carder
Awatar użytkownika

Sloth pisze:
Niech ktoś w tej federacji wreszcie pójdzie po rozum do głosy i zmieni wygląd tego pasa, on wygląda jak tandetne gówno z bazaru za 5 złotych. Federacji z takim tytułem nie jestem w stanie traktować poważnie, proszę wybaczyć XD

Źle wygląda w renderze jako png, to fakt. Natomiast w realu wygląda znacznie lepiej. Jest duży, ciężki, różniący się od innych tradycyjnych pasów. I tak dla twojej wiadomości, kosztował około 3 tysie ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Rexie pisze:
lygrys pisze:

Z turniejem 8 osobowym byłby problem, bo
1) oznaczałoby to, że ktoś musiałby walczyć 3 razy. Taka osoba musiałaby się dość oszczędzać, co pewnie przełożyłoby się na poziom walk.
2) MZW będzie pewnie chciało wyłonić nowego mistrza w przeciągu jednej gali, więc mamy 4 walki pierwszej rundy + dwa półfinały + finał + jedna walka między półfinałami i finałem, żeby nikt nie musiał walczyć 2 razy pod rząd. Daje to w sumie 8 walk. Zieloni raczej nie będą chcieli przekroczyć 6 walk, bo gdy raz zrobili 7, to w końcówce ludzie byli już dość zmęczeni. Poza tym nie starczyłoby raczej czasu na taką ilość pojedynków, więc niektóre musiałyby być dość rushowane, co też wpłynęłoby na ich poziom.
Mogą zawsze też zrobić taki myk, i zabookować upicie się jednego z uczestników, przez co nie byłby on zdolny do walki, jednak żadna federacja nie jest chyba aż tak zjebana...

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłby turniej 8-osobowy rozbity na dwie gale. Pierwsza runda na jednej, a pół i finał na następnej. Jednak jeżeli tak wygląda sytuacja, to jest jeszcze możliwe zrobienie trzech/czterech singles matchy, których zwycięzcy spotkaliby się we 3/4 Way matchu jeszcze na tej samej gali. Boję się natomiast, że pójdą po najmniejszej linii oporu i zrobią Battle Royal, jednak uspokaja mnie myśl, że jeden odbył się już na poprzedniej gali, więc jest dość małe prawdopodobieństwo, że teraz też jakiś zobaczymy.

Zależy, kto jakie ma oczekiwania.
Ja wole obejrzeć turniej na jednej gali, bo wtedy czuje większe emocje, ale jakby część miało się oszczędzać - wtedy turniej dla mnie będzie ciekawszy.
Rozbijanie turnieju na 2 części przy tak dużym rosterze i tak małej ilości gal w roku (następna pewnie prawdopodobnie w Marcu) nie ma sensu, bo pozbawiamy się momentów - niech to będzie ich wrestlemania.

Na youtube nadal można obejrzeć turniej o pas DDW na gali

All or Nothing II (2014) 2:17:18
Spoiler:

Może to kiedyś obejrzę.
Niech wyłonienie

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek
Cytuj:
! Rusza sprzedaż biletów !

Z dniem dzisiejszym wystartowała sprzedaż biletów na nasze styczniowe wydarzenie. Wejściówki dostępne są pod tym linkiem:
https://mzw.evenea.pl
lub przy wejściu.
Serdecznie zapraszamy!

Motywem przewodnim 'Golden Road' będzie emocjonujący turniej, który wyłoni nowego mistrza Maniac Zone Wrestling!

Więcej informacji już wkrótce.

Low carder
Awatar użytkownika

I bardzo dobrze. Zrobić na jednej gali turniej i wycisnąć z tego tyle emocji ile się da.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]