Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 11:23 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

KL Ja zagraniczny wrestler nie jest pewny, że jesteś bezpieczny, to nie zawalczy z tobą, za żadną kasę. Dlatego El Generico w Warszawie nie walczył z Polakiem, bo pewnie miał zastrzeżenia co do ich umiejętności.

Jak publika reaguje na wrestlerów, to oni są zawsze zadowoleni, bo tego oczekują od publiki.
Co nie znaczy, że chcieliby walczyć w coraz lepszych miejsca, na coraz lepiej zorganizowanych galach.

Sam kiedyś pisałeś, że w Głuchołazach jest świetna atmosfera, a okazało się, że we Wrocławiu bawiliście się lepiej.
MZW pewnie i tak prędzej czy później zrobi gale w klubo pubie, bo gala w takim klubie lepiej ich wypromuje lokalnie.

Coraz bardziej znanych wrestlerów ściąga się by budować prestiż federacji i by walczyli z jej podopiecznymi.
Myślisz, że Polscy wrestlerzy nie chcieliby walczyć z wrestlerami, którzy są najlepsi na świecie?

Storm Od tego jest rola smartów, by przyszli na gale i zrobili dobrze przyjezdnym dla dobra lokalnej federacji.

Według mnie Shadow jako mistrz powinien bronić pas walce tylko zza granicznymi wrestlerami - mogą być z Niemiec, jak są w miarę blisko i tanio.

Asmund tez powinien walczyć tylko z zagranicznymi wrestlerami i być budowany jako konkretny pretendent do pasa.

Jak Siwiec ma się dalej rozwijać, to też powinien walczyć zza granicznymi wrestlerami, myślę że spokojnie umiałby im jobbnąc.
Koleś zbiera zbyt duży pop, by wypadać jako pierwszy z battle royal, albo jobować nowych wrestlerom MZW.

Legenda
Awatar użytkownika

Też kwestia tego, że El Generico przyjechał do (na tamten czas) kompletnych świeżaków, dopiero zaczynających. To oczywiste że nie zawalczył z Polakiem. Wszyscy dopiero zaczynali pro.
w Głuchołazach jest świetna atmosfera ? Nie pamiętam, żebym tak pisał. Może akurat gala się trafiła. Generalnie moje odczucia są zbliżone do odczuć wrestlerów obecnych na gali we Wrocławiu - zarówno tych Polskich, jak i tych zagranicznych. Głuchołazy - OK. Ale Wrocław - lepiej ! I nie, żaden z nich nie wspominał o zapotrzebowaniu na klubo pub. Bo sami też u siebie nie walczą w swych odpowiednikach Madison Square Garden. Coś mi się obiło o uszy, że MZW z gospodarzem obiektu tej bakary dogadali się na całkiem spoko warunkach. Nie wiem jak dokładnie, ale że jest to dobre dla ich budżetu. Oczywiście jak to wygląda w rzeczywistości, to już wiedzą oni sami. W każdym razie skoro plan jest na 4 duże biletowane gale w dużych miastach, to zakładam iż znaczy to że są w na tyle korzystnym położeniu, że są w stanie tak poczynić.

Cytuj:
Myślisz, że Polscy wrestlerzy nie chcieliby walczyć z wrestlerami, którzy są najlepsi na świecie?

Oczywiste, że by chcieli. Każdy z nich by sobie chętnie zawalczył z takim Adamem Colem czy Codym Rhodesem. Ja jednak z automatu wyszedłem z założenia że nie stać ich na to i stąd tak, a nie inaczej pisałem w poprzednim poście. Teraz nastąpił krok w przód, czyt. przejście do dużego miasta jakim jest Wrocław. Kolejne kroki przed nimi, miejmy nadzieję. Czekajmy, cierpliwości. Już im się raz udało mieć Ilję Dragunova, cytując Arkao (bo osobiście nie wiem, więc wolę się powołać :P ): "upper mid-cardera wXw". I to w Głuchołazach.

Superstar
Awatar użytkownika

W ogóle gadka Twoja lygrys o tych klubo pubach jest strasznie denna xD Ok, rozumiem, że KPW organizuje tam gale, możesz napić się piwa i znieczulić mózg tym, co pokazuje Pan Pawłowski, jednakże nie chodzi o miejsce a o publikę i dobre show. We Wrocławiu nie było klubo pubu, a gala pod względem relacji z publiką itd. wypadła znakomicie, więc na starcie założenia o klubo pubach są spalone i są inwalidami. Rozumiem mówić o tym, że MZW powinno organizować gale w halach, gdzie jest większe przyciemnienie, większa swoboda jeżeli chodzi o klimat pod względem rozstawienia świateł itp, a upierdolenie się jednych klubo pubów jest chujowe. Zobacz chociażby PWG. Jakaś salka, jest bar co prawda, ale nie jest to tak przyciemniony klub/bar/chuj wie co jak w KPW, a mimo to bije KPW bez ruszenia się z miejsca. Dlaczego? Po primo fani, którzy są over z wydarzeniami w ringu cały czas, po drugie mają najlepszych zawodników. Dlatego zacznij pisać więcej o sprowadzaniu większych nazwisk, to zrozumiem, ale pisanie co drugi post o klubo pubach jest bez sensu. Gdyby KPW nagrywało w stodole, Twoim argumentem byłoby "Nagrywajcie w stodole. Zapach potu zawodników idealnie roznosi się po sianie"

Former Admin/Former Mod/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

KL Niko w ostatnim występie u Ciebie w ROHcast twierdzi, że jeszcze nie ma polskiego wrestlera z którym Cody Rhodes by się zgodził walczyć.

Dopóki coraz bardziej znani wrestlerzy nie przyjadą do Polski walczyć z Polakami, to się nie przekonamy czy polscy wrestlerzy są na tyle dobrzy, by walczyć z gwiazdami światowego formatu.

Z tego co pamiętam jak narzekałem na brak chantów w Głuchołazach, to też bagatelizowałeś tą sprawę.
Teraz chantowaliście i bawiliście się lepiej, do tego MZW w końcu ma niezły materiał promocyjny - pomijając materiały z gal zamkniętych, które nie wykorzystuje przy tworzeniu filmów promujących federacje.

Dziwne to trochę by było jakby wrestlerzy mówili, że nie wystąpią na jakiejś gali bo nie jest klubo pubie (tak piszę by wiadomo było o jakie kluby chodzi).
Raczej nie powiedzą tego w prost, bo przy negocjacjach nie ma miejsca na szczerą rozmowę.

KPW z Klubem Atlantic też ma umowę na spoko warunkach, więc jest to też możliwe w takich miejscach.
Organizacja w klubach imprezowo-koncertowych jest łatwiejsza, bo zestaw oświetleniowy, stół mikserski i bezprzewodowe mikrofony są na miejscu i nie trzeba tego wynajmować - jak przy organizacji w sali gimnastycznej czy konferencyjnej.
Poza tym taki materiał z gali w klubie pomoże znaleźć sponsorów z większą kasą.

Dlatego uważam, że przeniesienie gal tam jest nieuniknione i MZW z czasem to jednak zrobi.

Do nie dawna nie stać MZW było na gale we Wrocławiu, a jednak tam ją zrobili.
Więc wyjście z sali konferencyjnej nie jest nie realna, tylko kwestia czasu.
Na pewno Atti się z tego u cieszy, bo wolą kupić sobie piwo na gali wrestlingu niż przed.

Stochu Taka zagadka: Dobrze bawiłem się z chantującymi znajomymi na gali KPW w sali gimnastycznej i na gali w Klubie imprezowo-koncertowym?

Zgadnij gdzie się bawiliśmy lepiej?
W Klubie, bo dodatkowym bonusem był wygląd miejsca w którym gala się odbywała.

Poza tym jak już pisałem wyżej, w klubie masz cały sprzęt na miejscu, więc organizacja gali wypada sprawniej.

PWG ściąga najlepszy wrestlerów na świecie, którzy tam przechodzą sami siebie.
Tego nigdy nie będziemy mieli na gali MZW czy KPW, więc nie ma co porównywać.

Jeżeli publika reaguje na wrestlerów, to wrestlerzy zawsze będą wchodzić i interakcję z publiką.
Zadaniem Smartów jest to, by wrestlerzy na galach zbierali reakcję od publiki.

Jeżeli Smarci będą pojawiać się na galach wrestlingu regularnie to zawsze atmosfera będzie dobra.
Nie musi być ich dużo, gale KPW średnio opierają się na 10 chantujących smartach.

Superstar
Awatar użytkownika

Cytuj:
MANIACY!!! To już 3 lata od powstania MZW!
Dzisiaj świętujemy!
I z tej okazji mamy dla Was kilka niespodzianek.
Pierwsza to kolejna gala - już 3 czerwca w Głuchołazach zmierzą się ze sobą wrestlerzy z Polski, Niemiec, Czech i Szwecji! podczas wielkiej gali MZW Champions War III.
Natomiast jeszcze dzisiaj - wieczorową porą pojawi się walka z najlepszych walk MZW - spodziewacie się jaki to może być pojedynek?

No cóż, więc MZW wraca do Głuchołaz. Nie wiem czy są jakieś ważne ku temu powody, nie mam wiedzy dot. backstage'u, ale trudno. Mnie na pewno nie będzie, gdyż właśnie tego dnia mnie w Gnieźnie nie będzie, a co dopiero w Głuchołazach. Tak więc nawet dobrze wyszło, że nie szykuje się jakaś większa gala we Wrocławiu akurat ;)

Swoją drogą ciekawe jaka to będzie walka, pewnie LSM z Beatdown 2016, co będzie dla tych co nie byli/byli, a chcą sobie znowu obejrzeć fajna opcja. Dla mnie średnio, ponieważ już mam DVD z tej gali :P

Najlepiej by było dać Posse in Effect vs. Marcus Monere & Christopher Anthony z Wrocławia :P

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Low carder
Awatar użytkownika

Siwy pisze:

No cóż, więc MZW wraca do Głuchołaz. Nie wiem czy są jakieś ważne ku temu powody

Te co zawsze - Brak kasy.

W Polsce nie ma popytu na jedną polskiego wrestlingu w roku, ale chłopaki robią ich więcej, bo nie robią tego dla kasy tylko z pasji.

Jak MZW zrobi minimum 3 biletowane gale w tym roku, to będzie dobrze.

Jeżeli chodzi o nazwę gali, to według mnie lepiej jej nie używać, bo źle się kojarzy.

Superstar
Awatar użytkownika

Po prostu szkoda, gala we Wrocławiu wypadła dobrze i mogli się znowu zdecydować na kolejne duże miasto, niestety ode Mnie jest około 400 km także tak jak Siwego Mnie nie będzie. Mam nadzieję że wydadzą galę na VOD, bo niestety wątpię w wyprzedanie biletów jak we Wrocławiu, choć oczywiście Im tego życzę. Cieszy że będą goście, zawsze to szansa na rozwój dla naszych zawodników.

Ponadto na YT MZW wypuściło walkę która przez wielu jest nazywana najlepszą w historii federacji, jakość nie powala, ale da się oglądać, a walka jak na Polskie standardy jest na prawdę bardzo dobra, od Mnie takie *** i 3/4 *
Spoiler:

Siwy pisze:
Najlepiej by było dać Posse in Effect vs. Marcus Monere & Christopher Anthony z Wrocławia :P
Dla takiej walki kupił bym DVD XD

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Low carder
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Po prostu szkoda, gala we Wrocławiu wypadła dobrze i mogli się znowu zdecydować na kolejne duże miasto

Żeby gale odbywały się we Wrocławiu częściej niż raz w roku, to kasę na to muszą wyłożyć fani (400-500 sprzedanych biletów na każdej gali) albo sponsorzy.

Żeby polskie federacje z gali jeździły po Polsce, to na biletowane gale musiałoby przychodzić więcej niż 1000 osób.

Z tego co słyszałem GOSIR dokłada się finansowo do organizacji gal MZW Głuchołazach, dzięki temu robią więcej gal niż jedną w roku.

Na polskiej gali wrestlingu nigdy nie było 200 osób na widowni (TBW nie liczę, bo to nie była "polska gala"), dlatego polskie gale wrestlingu będą się odbywać tam gdzie są sponsorzy i tak często jak sponsor da kasę.

Ja podziwiam chłopaków, że im się w ogóle chce robić gale w Polsce, gdzie tak na prawdę nie ma nawet popytu na jedną gale w roku - a jest ich coraz więcej, co warto docenić niezależnie od tego gdzie są organizowane.

Legenda
Awatar użytkownika

Cóż, Tomek Warchoł nam mówił że nie będą porzucać Głuchołazów. Nie należało się zatem spodziewać że teraz już zawsze i wyłącznie będą duże miasta. Głuchołazy swoje daty też mieć będzie. Teraz przyszła ich kolej; miejmy nadzieję że kolejny raz będzie to duże miasto, choćby i ten Wrocław - może tuż po kursie letnim.

Legenda
Awatar użytkownika

https://www.facebook.com/marzeniewrestl ... 112562200/

Zapowiedź filmu "marzenie wrestlera", który opowiada o Jędrusiu.

Kilka miesięcy temu wydany został film "Amerykański sen", z główną rolę Szymona Siwego Siwca.
http://radio.opole.pl/101,174771,ameryk ... -wrestlera

O możliwości zapoznania się z tym dziełem, poza wspomnianym w artykule kinie w Warszawie w tamtym czasie, nie słyszałem :( Zgaduję że z filmem o Jędrusiu będzie podobnie.

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
https://www.facebook.com/marzeniewrestlera/videos/609694112562200/
Zapowiedź filmu "marzenie wrestlera", który opowiada o Jędrusiu.

Zwiastun prezentuje się strasznie festyniarsko, cyrkowo.
Według mnie za wcześnie by robić dokument o jakimkolwiek polskim wrestlerze, bo ich dokonania są na razie żadne.
Jędruś i MZW nie mają żadnych materiałów, którymi mogliby się pochwalić, dlatego według mnie zapowiada się to jako dokument o dziwaku, który ma dziwną pasję.

To moje odczucia, a nie hejt, po prostu zawsze piszę i mówię co myślę.

Superstar
Awatar użytkownika

Jakiś to sposób na promocje wrestlingu jest, choć wątpię że przebije się On do szerszej widowni, sam zwiastun OK, wiadomo budżetu pewnie za dużego nie mają także robią to najlepiej jak mogą, wiadomo z Polskimi możliwościami filmu na poziomie Wrestlera nie zrobią, ale wierzę że coś przyzwoitego z tego wyniknie.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Low carder
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
wiadomo budżetu pewnie za dużego nie mają także robią to najlepiej jak mogą

Według informacji na pewnej stronie, budżet na film "Marzenie wrestlera" to 287 000 zł + dofinansowanie w postaci 160 000 zł.

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Wkrótce ma się pojawić nowy zwiastun.
Do tego dołączone jest poniższe zdjęcie.
Spoiler:

Legenda
Awatar użytkownika

Drugi zwiastun wspomnianego wyżej filmu:

https://www.facebook.com/marzeniewrestl ... 688317109/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna