Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 10:12 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Siwy, coś to chłopie najlepszego narobił XD XD XD

A serio to trochę śmiech przez łzy-naprawdę nie stać ich na kupno nowego sprzętu, gdzie muszą robić zrzutkę i liczyć na hojność swoich fanów?!?!?! Zajeżdża tutaj totalnym brakiem profesjonalizmu i amatorszczyzną :/ dobrze im życzę i mam nadzieję na znalezienie sprawców, a szczególnie całego sprzętu, lecz cała sytuacja jest trochę...dziwna? I w jakiś sposób niesmaczna.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019

Superstar
Awatar użytkownika

SpangeBoy pisze:
Siwy, coś to chłopie najlepszego narobił XD XD XD

Właśnie chciałem pisać, że jak coś to nie ja... I jakby co, mam parę metalowych części na sprzedaż, łączna wartość jakieś 3000 złoty, jak coś priv.

Co do kradzieży, mimo wszystko przykro, bo wiadomo, że nikomu się nie życzy źle w takich sytuacjach. A MZW cały czas piach w oczy i chuj w dupę jak to się mówi.

A jeśli chodzi o sam fakt zbiórki to z jednej strony, faktycznie, lekko żenada jak to napisał Sponge, ale z drugiej strony, 3000 dla takiej stosunkowo niewielkiej organizacji jak MZW to też spore pieniążki niezależnie, czy mają czy nie, więc też jestem w stanie zrozumieć czemu taką zbiórkę organizują.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Legenda
Awatar użytkownika

Też na początku pomyślałem o Siwym. Zlecenie od Pięknego Kawalera wykonane.

Ci to kuźwa mają pecha. Jak nie mega pechowa sytuacja z Akirą, to teraz to; i to jeszcze tak tuż po gali która (poza sytuacją z pasem po main evencie) była naprawdę dobra i miała niezłą jak na MZW frekwencję. Z drugiej strony może to będzie dobry bodziec by udało się zebrać potrzebną kasę.

Nie rozumiem waszego przyjebania się o zrzutkę. Przecież za sterem MZW nie stoją osoby mające wielki budżet, tylko mowa tu o przeznaczanie wlasnych środków pieniężny. Ponadto, skąd wiemy czy te 3000 zł to pełna kwota potrzebna do naprawienia szkód? Nie mówię że tak jest na pewno bo nie wiem, ale być może koszty są większe i część pokryli już z własnej kieszeni, a część proszą o wsparcie.

Superstar
Awatar użytkownika

Dla mnie sama zbiórka też nie wygląda dobrze, w sensie takie coś powinno wyjść od fanów, a do tego w tym samym czasie co ogłoszenie o kradzieży jest zbiórka. Jakby np MZW poinformowało o kradzieży i następnego dnia któryś z fanów założył taką zrzutkę, albo nawet MZW ale po jakimś czasie i po głosach fanów którzy sami by wyszli z inicjatywą.
A po drugiej hej, jak mi ukradną np rower to jestem sam na siebie zły, bo NIEWYSTARCZAJĄCO DOBRZE GO ZABEZPIECZYŁEM, a nie płaczę do ludzi żeby mi oddawali, bo jestem taki poszkodowany.

No i wiadomo z jednej strony szkoda, ale tak jak napisałem wyżej, na start pretensje do siebie i przemyślenie dlaczego to się stało i czy nie dało się lepiej zabezpieczyć, a potem dopiero płakanie do fanów.

P.S. Żeby nie było w przypadku Progressu czy innego KPW napisałbym to samo.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Poprosiłem MZW o komentarz w sprawie kradzieży, konkretnie w kwestii zabezpieczenia materiału. Z otrzymanej informacji wynika, że sprzęt był zabezpieczony w chronionym magazynie na zamkniętym obiekcie. Ale jak wiadomo, złodziej który nie jest idiotą, zawsze sposób znajdzie. Dodajmy do tego, że nie tylko sprzęt MZW padł łupem, ale też inne rzeczy w pobliskich magazynach. Tak więc ktoś się przygotował do akcji.

Star
Awatar użytkownika

A nie ubezpieczyli tego sprzętu przedtem? Chyba nie ukradli im linki i gwoździ, tylko jakieś konkretniejsze i bardziej droższe rzeczy, które powinno się za w czasu ubezpieczyć właśnie na takie wypadki-oczywiście nie chcę teraz (i w ogóle) jakoś atakować MZW, tylko jeżeli są poważną "firmą", to powinni takie rzeczy mieć ogarnięte. Różne zdarzenia się dzieją i trzeba być za w czasu przezornym, a nie jak zawsze po...

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019

Adept
Awatar użytkownika

Takie szybkie info.
MZW udało się zebrać ponad 3500 zł, więc cel osiągnięty nawet z nadwyżką.

Legenda
Awatar użytkownika

23 Listopada w VcV Originál Wrestling (Czechy) tag team match z udziałem zawodników MZW. Co ciekawe, w składzie Prince Victor który - jeśli dobrze pamiętam - ostatni raz w ringu MZW występował ponad 2 lata temu.

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23