Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 16, 2018 5:15 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Kurwa serio? Nie powinien dostać drugiej szansy? Wrestling w polsce na poziomie pro rozwija się dopiero i robi to dobrze, to trzeba przyznać. Dzieje się dużo fajnych rzeczy. Ziomeczek odszedł z pro do backyardu na chwilę i co? Należy od razu skreślić człowieka, który chce uprawiać wrestling w Polsce bo wrócił na chwilę do backyardu? To jest ten powód nielojalności? Zamiast cieszyć się, że człowiek chce znowu trenować pod okiem profesjonalistów neguje się jego zachowanie bo chwilowo wolał przenieśc się na podwórko. Wiem jak to wygląda i też mimo wszystko bezpieczniejsza opcja dla jego samego to występy w ringu pod okiem odpowiednich ludzi, ale to jest pieprzona pasja. Siedząc przed komputerem łatwo pisać, że nie powinien dostać drugiej szansy ale postaw sie Lygrys w jego sytuacji. Miałeś chwilę kryzysu i poszedłeś do backyardu z KPW. Chciałbyś, żeby zamknięto Tobie drzwi do kariery i dalszego rozwoju? Pogodziłbyś się z tym, że przez BŁACHY KURWA "wybryk" postawiono na Tobie krzyżyk? No raczej nie byłoby to w porządku. Dlatego oszczędź sobie negowanie jego decyzji, to że zrobił w sumie głupio to jedno, ale skreślanie go to drugie bo w polsce nie ma bogatego rosteru, nie ma nawet ułamka tego co jest w Stanach ale wiesz co? Ilu zawodników zaczynało od backyardu? Większośc, i wiele gwiazd które oklaskujemy dzisiaj. Może ziomeczek nie zrobi wielkiej kariery, może nie będzie jeździł powoli po europie jak Shadow, może nie będzie na ustach wielu polskich fanów, ale daj mu przynajmniej szansę i nie pierdol, że nie może dostać drugiej szansy.

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Low carder

Podobno Siwy i Red Thunder odpuszczą sobie wrestling. Kolejne osłabienie rosteru MZW.

Stochu wielu odchodziło z KPW, a nawet z DDW oraz MZW z różnych życiowych powodów i nie poszli do backyardu. On poszedł do Backyardu, bo tam mógł robić za gwiazdę. Jeżeli nie masz cierpliwości i pokory do budowania swojej pozycji w "federacji" u której trenujesz, to jak chcesz zostać wrestlerem?

W MZW dali mu drugą szanse, w KPW by mu nie dali, bo cały roster pracuje na reputacje federacji i nie będą dla nikogo robić wyjątku.
Z tego co wiem KPW jest aktualnie zadowolone z frekwencji na swoich treningach. Według mnie MZW robi przysługę KPW przyciągając backyardowców, bo przestali jeździć na treningi do Trójmiasta - słyszałem, że praca z nimi jest ciężka.

Dzięki czemu KPW pracuje z osobami, których nogi i plecy wytrzymają dłużej - Sam Asmund mówił, że przez backyard z Jędrusiem mają zniszczone kolana, a Lider ramię.

Niektórzy wrestlerzy bawili się w backyard, ale to treningi pro ich ukształtowały jako wrestlerów - Myślisz, że Kamil Aleksander czy Asmund bawiliby się w backyard gdyby wtedy w Polsce była szkółka pro wrestlingu?. Backyard nie jest żadną kuźnią talentów. To, że ktoś zaczynał w backyardzie, to są to błędy młodości albo brak innych możliwości.

Zamiast występować w backyardzie lepiej zapisać się do jakiegoś klubu sportowego - choćby dla samego ubezpieczenia.

Federacja powinna być jak wojsko bez fali, za to z wyraźną hierarchią.
Zaczynasz od pierwszego szczebla i pniesz się ku górze.

Superstar
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
On poszedł do Backyardu, bo tam mógł robić za gwiazdę. Jeżeli nie masz cierpliwości i pokory do budowania swojej pozycji w "federacji" u której trenujesz, to jak chcesz zostać wrestlerem?

Panie nieomylny w zyciowych decyzjach...przestań bajdurzyć. Nabrał pokory, wrócił i dobrze.

lygrys pisze:
W MZW dali mu drugą szanse, w KPW by mu nie dali, bo cały roster pracuje na reputacje federacji i nie będą dla nikogo robić wyjątku.

Reya Mysterio też w to wliczasz?

lygrys pisze:
Z tego co wiem KPW jest aktualnie zadowolone z frekwencji na swoich treningach. Według mnie MZW robi przysługę KPW przyciągając backyardowców, bo przestali jeździć na treningi do Trójmiasta - słyszałem, że praca z nimi jest ciężka.

"Jeżeli nie masz cierpliwości i pokory" (to Twoje słowa teraz dopisze coś od siebie) trenować zawodników z backyardu to (tu twoje słowa ponownie) [tb]o jak chcesz zostać wrestlerem*?(trenerem*)[/b]

lygrys pisze:
Backyard nie jest żadną kuźnią talentów. To, że ktoś zaczynał w backyardzie, to są to błędy młodości albo brak innych możliwości.

Zgodze się, że backyard może nie być kuźnia talentu ale rodzi się tam coś innego. Pasja. To backyard zapewne podtrzymał lub rozbudził w takich zawodnikach jak Hardysi czy Bucksi zapał do tego, by stac sie ikonami tego sportu. Więc nie pisz o błędach młodości bo błędem młodości możesz nazwać ćpanie, a nie wrestling na podwórku.

lygrys pisze:
Federacja powinna być jak wojsko bez fali, za to z wyraźną hierarchią.
Zaczynasz od pierwszego szczebla i pniesz się ku górze.

Na szczeście nie jest tak jak piszesz.

Pozdrawiam.

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Panie jak zawodnik Legi postanowi se pokopać w piłkę z ziomkami z przeszłości na orliku to od razu powinien zostać zwolniony, bo był nielojalny względem klubu...... XD

A może należałoby tak spojrzeć z perspektywy gościa który z uwagi na to że MZW robi mało gali chciał gdzieś zawalczyć, a akurat tu miał okazje i to zrobił. Ważne że doszedł do porozumienia z ludźmi w MZW i nie ma co roztrząsać.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

Cytuj:
"CenBoyz (tak, będę używał tego nicku ;) ) skonkretyzował:"

Proszę nie używać tego nicku XD

Cytuj:
"On poszedł do Backyardu, bo tam mógł robić za gwiazdę."

Victor po MZW, miał JEDNĄ walkę w backyardzie na pokazie DFW. Przegrał. Rzeczywiście, największa gwiazda polskiego backyardu hurr durr.

Btw. pozwolę sobie wrzucić link do wspomnianej walki:

Od 6:25.

Gdyby ktoś nie mieszkał w Polsce i zobaczyłby ten pojedynek to nie stwierdziłby z góry, że to backyard, gdyż na całym świecie są "federacje" z gorszą publiką i podobnym ringiem, które są "pro". Tyle w tym temacie.

Superstar
Awatar użytkownika

Patryk_MW pisze:
Victor po MZW, miał JEDNĄ walkę w backyardzie na pokazie DFW. Przegrał. Rzeczywiście, największa gwiazda polskiego backyardu hurr durr.

Dziekuję, Patryk własnie zgasił jak peta wszystkie wymysły lygrysa i jego złote myśli.

temat do zamknięcia.

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Low carder

Stochu Rey Mysterio był częścią heelowego proma Kawalera. Gala nie była promowana występem Reya, KPW w raporcie nie odnotowało to jako walkę.

Z niektórymi backyardowcami po prostu nie da się pracować, bo mają za wysokie ego.
Podczas treningów przed galą KPWvsTheWorld jeden z backyardowców nie chciał trenować rzeczy nie związanych z hardcore wrestlingiem, bo dla niego hardcore to jedyny wrestling jaki go interesuje i takie walki chce tylko robić.
I weź z takim pracuj? Lepiej wywalić do z treningów, by nie zabierał czas innym.

Przypominam, że Prince Victor odszedł z KPW, bo naciskał na trenerów, by już pozwolili mu wystąpić w ringu i to było już po śmierci Akiry na gali MZW.
Chyba trener powinien decydować o tym kiedy adept ma zadebiutować w ringu?
Niby dlaczego na treningach backyardowcy mają być traktowani jak święte krowy? Tym bardziej jak strzelają fochy?
Powinno się nagradzać skromne i pracowite osoby, szkółka pro wrestlingu to nie jest placów wychowawcza do pracy z trudną młodzieżą.

Gdyby Bucksi i Hardysy zaczynali od trenowania pro, to tyle samo by osiągnęli, a jakby trenowali parkur to byli by jak Rocochet.

Wrestling zawsze się opierał na hierarchii. Sam Mika The Polish Punisher mi mówił, że w UK masę wrestlerów mu odmówiło walki z nim, dlatego że nie miał wystarczająco mocno wyrobionej pozycji na brytyjskiej scenie.

Hubson Backyard jest bardziej niebezpieczny od kopania piłki na orliku. Asmud i Kamil mają zniszczone nogi przez backyard, Lider musiał odejść z MZW, bo backyardzie zniszczył sobie bark czy ramię.

Za granicą niektórzy trenerzy nie chcą pracować z backyardowcami.
Jeżeli chcemy by na polskie gale przyjeżdżali coraz bardziej znani wrestlerzy zza granicy i walczyli z polskimi wrestlerami, to polskie federacje muszą dbać o reputację - by potem nikt nam nie obrobił tyłka za granicą, że polski wrestling to backyard.

Nie piszcie mi, że to tylko kwestia kasy, bo zawsze możecie zrobić zrzutkę na jakiegoś znanego wrestlera dla MZW - choćby równie popularnego co Pastor William Eaver i Wild Boar, bo na razie na takie gwiazdy stać polski wrestling.

Patryk A gwiazdy nie przegrywają? Backyard to Backyard nie zależnie od tego jak wygląda. VCV ma lepiej wyglądający ring i jakoś cagematch ich gal nie uznaje.

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Patryk A gwiazdy nie przegrywają? Backyard to Backyard nie zależnie od tego jak wygląda. VCV ma lepiej wyglądający ring i jakoś cagematch ich gal nie uznaje.

Odniosę się tylko do tego, bo skierowane do mnie, a na całą powyższą resztę nie mam sił i chęci odpowiadać.

Owszem, gwiazdy również przegrywają, ale ja po prostu sprostowałem twoją wypowiedź, dość manipulującą zresztą (jak zwykle w twoim przypadku). Napisałeś, że Victor odszedł z MZW do backyardu by robić za gwiazdę. Ktoś kto nie jest w temacie może pomyśleć sobie, że odszedł na co najmniej kilka backyardowych występów. Tylko cię sprostowałem, nic więcej. Nie denerwuj się ;)

Połowa federacji w UK też nie ma profilu na cagematch. To nie jest żaden wyznacznik.

Superstar
Awatar użytkownika

Prosze zamknijcie ten temat.

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Low carder

Patryk_MW

Od 6:25.
[/quote]

Na tej gali DFW też wystąpił

DFW: Anniversary 30/09/2017

Tu zwyciężył i nawet wystąpił w segmencie na końcu gali, więc po odejściu z MZW wystąpił więcej niż raz w backyardzie.
W DFW występował też po odejściu ze szkółki KPW, więc nie był tam anonimowy.

Low carder
Awatar użytkownika

Dobra, przeoczyłem ten występ.

Ale twoje ostatnie zdanie to parodia. Adepci KPW to już takie gwiazdy, że w środowisku wrestlingowym / backyardowym nie są anonimowi?

Low carder

Patryk

Prince Victor po odejściu ze szkółki KPW wystąpił na gali DFW (chyba nie raz) i nawet wygłosił promo w ringu.
Więc swoim występem wyrobił sobie jakąś markę w DFW.
Backyardowcy w DFW jeździli na treningi MZW, nawet pomagali MZW podczas ich pokazu w Inowrocławiu, więc fani DFW, a przynajmniej Ci internetowi powinni kojarzyć, że to Prince Victor z MZW.

Moje wypowiedzi to tylko moje zdanie, a nie prawda objawiona. Jeżeli jakiś argument mnie przekona to zmienią zdanie.
Właśnie po to piszę o wrestlingu, by poznać argumenty innych osób.

Low carder
Awatar użytkownika

Ciebie żadne argumenty nie przekonają :D

Low carder

Patryk_MW pisze:
Ciebie żadne argumenty nie przekonają :D

Argumenty wrestlerów, że backyard jest niebezpieczny mnie przekonały, bo kiedyś uważałem, że między pro a backyardem nie ma żadnej różnicy, bo jedno i drugie jest udawanym gównem.

Argumenty, że MZW jest backyardem mnie nie przekonały.
Ja nie mam problemu ze zmianą zdania, bo nie dorabiam argumentów do tezy.

To, że uważam, że Victor nie powinien dostać drugiej szansy nie wynika z tego czy go nie lubię, tylko z plusów i minusów jakie niesie taka decyzja.
Ja w tym widzę więcej minusów niż plusów, bo dla mnie reputacja federacji i bycie fer wobec reszty adeptów oraz wrestlerów jest ważniejsza niż pomóc jednej osobie.

Jeżeli on dostać drugą szansę, to oni też powinni dostać.
Jak bym trenował w szkółce i nie występował w backyardzie, bo federacja mi tego zabrania, o potem by przyszedł takie Prince Victor to by się wkurzył i zrobił awanturę trenerom.

Jak wszyscy, to wszyscy, bez wyjątków.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Shadow wypuścił do sprzedaży maski dla fanów.
"Maski są lekkie i wykonane ze spienionego pcv - zapobiega to nadmiernej łamliwości.
Każda maska posiada gumkę i pianki, co zwiększa komfort noszenia.
Cena to 80zł + przesyłka (możliwy odbiór osobisty na terenie Wrocławia)
Ilość ograniczona do 5szt. ! "

Jedna już poszła, zostały cztery.
No to teraz na galach MZW Shadow będzie przytulał się główką z fanami, tak jak Rey Mysterio ;)

Ponadto kolejne występy zawodników MZW za granicą.
Shadow wystąpi 25 Sierpnia na Next Step Wrestling w Niemczech.
Tego samego dnia w Czechach, w VcV Originál Wrestling wystąpi Bartek Borovsky.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna