Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn kwie 06, 2020 4:22 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Patryk nie przyjadę na gale MZW, bo nie mam po co. Nie będę wydawał swoje ciężko zarobione pieniądze na Kartę Która mnie nie zachwyca. Na każdej gali KPW słyszę jak fani MZW narzekają na gale we Wrocławiu, więc tym bardziej nie pojadę, bo nie będę kupował kota w worku.

Jak wolisz by polscy wrestlerzy robi karierę zagranicą to ok, ja wole by budowali i rozwijali wrestling w Polsce.

Rexie dla mnie nie ma podobieństwa, bo DDW było własnością Don Roida, a MZW całyczas jest dzieckiem Shadowa. Ale jak porównamy ile prom promujące walki, storyliny nagrało kpw przez rok, od rebootu do pierwszej kpw godziny zero, to nie ma porównania i mzw wypada mega słabo - to wszystko można obejezeć na youtube. Walka o pas KPW była już promowana przed galą kpw vs the world, podobnie konflikt Kawalerii z resztą rosteru. Już pierwsza kpw arena miała trzy walki podbudowane storyline'ami (robert star vs greg & luksus, kaszub vs damian lambert, kamil vs kawaler). Jaką niby podbudowe ma main event sierpniowej gali MZW? Według mnie żadną, po prostu była na poprzedniej gali walka o miano pretendenta i tyle. Brak praktycznie żadnej gwiazdy na gali, ten typ z NEW na papierze wygląda mega słabo już przy takim Primate, którym się nie specjalnie jaram. Myślisz, że mi przyjemnie jest słuchać na gali KPW żarty z MZW? Wegrzy już mają trzecią federacje w kraju, w Polsce polski wrestling praktycznie rozwija się na barkach KPW. Na szczęście fani KPW zamiast się cieszyć z tego, że gala jest, mają wobec KPW bardzo duże wymagania, które fedka z Trójmiasta stara się spełnic, bo traktuje wrestling i fanów poważnie.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ale jak porównamy ile prom promujące walki, storyliny nagrało kpw przez rok, od rebootu do pierwszej kpw godziny zero, to nie ma porównania i mzw wypada mega słabo

CHRYSTE WIEMY! Napisałeś już to chyba w każdym swoim wpisie w trakcie trwania tej dyskusji. Ja też o tym pisałem w swoich poprzednich postach. Patryk też o tym pisał. Nie musisz tego powtarzać przy każdej możliwej okazji. Chyba, że to serio twój jedyny argument w tej sprawie, to sorry.

Cytuj:
Brak praktycznie żadnej gwiazdy na gali, ten typ z NEW na papierze wygląda mega słabo już przy takim Primate, którym się nie specjalnie jaram.

Na pierwszej Godzinie Zero też nie było żadnej gwiazdy. Pierwsze ważniejsze nazwisko pojawiło się dopiero po roku od powstania KPW. Na MZW też przyjdzie pora, prędzej czy później. Nie rozumiem oczekiwań, że MZW po reboocie będzie robiło numery podobne do KPW. Oni też zaczęli mając kilkadziesiąt osób na arenach w 2016. W 2017 w Klubie Atlantic pojawiało się chyba ok. 100-150 osób, a na Godzinie Zero było ponad 200. A w 2018 robili 200-300 osób na Arenach, na Godzinie Zero było ok. 400. Tak samo z roku na rok pojawiają się co raz ważniejsze nazwiska i pojawiają się coraz częściej. MZW też po kilku latach będzie mogło pozwolić sobie na sprowadzanie takich nazwisk (tylko po co, skoro sam napisałeś, że nic nie pomagają, a trzeba tylko więcej hajsu wydawać). Wszystko po kolei.

Narzekasz, że walka o pas MZW nie ma żadnej podbudowy, a wyłonienie pretendenta z walki jest chyba logiczne i ma sens w dodatku na koniec jeszcze ze sobą pogadali, i uwierz mi, że więcej nie trzeba by podbudować walkę. Poza tym to nie jest program "Damien vs. Asmund" bo ta walka jest częścią jednego, wielkiego story polegający na tym, że Rothschild najpierw pokonuje wszystkich byłych mistrzów po to by pokonałby go któryś z adeptów. To się nazywa Long Term Booking, i to ma sens. Powiedzieć Ci za to co nie miało żadnego sensu? Zwolnienie Roberta i vacat pasa KPW tylko po to, by na następnej gali wrócił i wygrał znowu pas. To co zrozumiałem z tej sytuacji to to, że Malinowski wychodzi sobie na randomie po pierwszej walce i ogłasza, że Star wraca i zostaje dodany do walki wieczoru... bo tak. I Elo. Sięgamy dalej w przeszłość: po Arenie 11 Sawicki i Rosetti odeszli z Kawalerii... bo w sumie czemu nie? Nie zostało tu podane żadne uzasadnienie. Adam Bravo i Moloch dołączyli do Kawalerii w czasie między Areną 9 i 10 tylko po to, by właśnie na Arenie 10 wypiąć się na Kawalera. Po co oni w ogóle dołączali? Trochę by się tego jeszcze znalazło.

Fajnie, że KPW chce pokazywać Polskim fanom, że są w stanie sprowadzać duże nazwiska jak każda większa europejska federacja, ale jeżeli ma to wyglądać tak, że po każdej gali mają przez to wychodzić na minus, to sorry ale napisałeś że
Cytuj:
traktuje wrestling [...] poważnie

Wrestling to biznes. Chodzi w nim o to, by zarabiać. Jeżeli masz czynnik, który sprawia że nie zarabisz, i zamiast robić wszystko by ten czynnik niwelować, ty dalej w ten czynnik brniesz, to sorry, ale ty po prostu biznesu nie traktujesz poważnie.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

A ja od siebie napiszę że na MZW nigdy nie było żartów z Wrestlerów tak jak KPW zrobiło z Reyem Misterio...

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Rexie pisze:
Cytuj:
Ale jak porównamy ile prom promujące walki, storyliny nagrało kpw przez rok, od rebootu do pierwszej kpw godziny zero, to nie ma porównania i mzw wypada mega słabo

CHRYSTE WIEMY! Napisałeś już to chyba w każdym swoim wpisie w trakcie trwania tej dyskusji. Ja też o tym pisałem w swoich poprzednich postach. Patryk też o tym pisał. Nie musisz tego powtarzać przy każdej możliwej okazji. Chyba, że to serio twój jedyny argument w tej sprawie, to sorry.

Cytuj:
Brak praktycznie żadnej gwiazdy na gali, ten typ z NEW na papierze wygląda mega słabo już przy takim Primate, którym się nie specjalnie jaram.

Na pierwszej Godzinie Zero też nie było żadnej gwiazdy. Pierwsze ważniejsze nazwisko pojawiło się dopiero po roku od powstania KPW. Na MZW też przyjdzie pora, prędzej czy później. Nie rozumiem oczekiwań, że MZW po reboocie będzie robiło numery podobne do KPW. Oni też zaczęli mając kilkadziesiąt osób na arenach w 2016. W 2017 w Klubie Atlantic pojawiało się chyba ok. 100-150 osób, a na Godzinie Zero było ponad 200. A w 2018 robili 200-300 osób na Arenach, na Godzinie Zero było ok. 400. Tak samo z roku na rok pojawiają się co raz ważniejsze nazwiska i pojawiają się coraz częściej. MZW też po kilku latach będzie mogło pozwolić sobie na sprowadzanie takich nazwisk (tylko po co, skoro sam napisałeś, że nic nie pomagają, a trzeba tylko więcej hajsu wydawać). Wszystko po kolei.

Narzekasz, że walka o pas MZW nie ma żadnej podbudowy, a wyłonienie pretendenta z walki jest chyba logiczne i ma sens w dodatku na koniec jeszcze ze sobą pogadali, i uwierz mi, że więcej nie trzeba by podbudować walkę. Poza tym to nie jest program "Damien vs. Asmund" bo ta walka jest częścią jednego, wielkiego story polegający na tym, że Rothschild najpierw pokonuje wszystkich byłych mistrzów po to by pokonałby go któryś z adeptów. To się nazywa Long Term Booking, i to ma sens. Powiedzieć Ci za to co nie miało żadnego sensu? Zwolnienie Roberta i vacat pasa KPW tylko po to, by na następnej gali wrócił i wygrał znowu pas. To co zrozumiałem z tej sytuacji to to, że Malinowski wychodzi sobie na randomie po pierwszej walce i ogłasza, że Star wraca i zostaje dodany do walki wieczoru... bo tak. I Elo. Sięgamy dalej w przeszłość: po Arenie 11 Sawicki i Rosetti odeszli z Kawalerii... bo w sumie czemu nie? Nie zostało tu podane żadne uzasadnienie. Adam Bravo i Moloch dołączyli do Kawalerii w czasie między Areną 9 i 10 tylko po to, by właśnie na Arenie 10 wypiąć się na Kawalera. Po co oni w ogóle dołączali? Trochę by się tego jeszcze znalazło.

Fajnie, że KPW chce pokazywać Polskim fanom, że są w stanie sprowadzać duże nazwiska jak każda większa europejska federacja, ale jeżeli ma to wyglądać tak, że po każdej gali mają przez to wychodzić na minus, to sorry ale napisałeś że
Cytuj:
traktuje wrestling [...] poważnie

Wrestling to biznes. Chodzi w nim o to, by zarabiać. Jeżeli masz czynnik, który sprawia że nie zarabisz, i zamiast robić wszystko by ten czynnik niwelować, ty dalej w ten czynnik brniesz, to sorry, ale ty po prostu biznesu nie traktujesz poważnie.

Czy my się kiedyś widzieliśmy na MZW?

Low carder
Awatar użytkownika

Rexie z tego co pamiętam umowie Kawalera z Starem było tylko to, że jak złamie umowe to zistanie zwolniony - nic tam nie było o tym, że nie może być ponownie zatrudniony. Prezes mógł go przywrócić i zrobił to na gościnnej gali by podbudować walkę o pas u nie wrestlingowej publiki.
Sawicki i Roseti olali Kawalerię po zdobyciu pasów KPW Tag Team, bo nie była już im do niczego potrzebna - nie podpisywali żadnego papieru. Adam był wtyką Sojuszu, Alisa i Moloch olali Kawalera jak przegrał pas, bo po co wspierać przegrańca?

już karta KPW Godziny Zero 2016 przezentowała się lepiej niż tej sierpniowej gali MZW. Jon Ryan już wtedy miał lepsze CV niż ten random z NEW który będzie na gali MZW.

Tylko nie wciskaj mi kitu, że gale MZW zarabiają przy tak słabej frekwencji, bo Ci nie uwierzę.

Jestem Ciekaw jakich argumentów użyjesz w obronie MZW jak do gali sierpniowej 2020 nadal będą stać w miejscu?

KPW od gali startowej w listopadzie 2015, już w styczniu 2017 zaskoczyło Pastorem William Eaverem.
Nie wierzę w to by MZW zaskoczyło nas podobnym nazwiskiem w 2020.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Cytuj:
Tylko nie wciskaj mi kitu, że gale MZW zarabiają przy tak słabej frekwencji, bo Ci nie uwierzę.

Nic takiego nie mówiłem, i nie zamierzałem nigdy powiedzieć. Oczywiste jest to, że nie zarabiają mając 100 osób. KPW też nie zarabiało mając 100 osób. Żadna fedka nie zarabiała na początku istnienia, czy po stałych przenosinach do nowego miasta. Zarabiać, to mogliby gdyby na każdej gali pojawiałoby się +/- 500 osób, i byliby tylko Polscy zawodnicy. I KPW ma możliwość by zarabiać, gdyby tylko odpuścili sobie sprowadzanie zagranicznych nazwisk, które jak już ustaliliśmy wspólnie, nie pomagają w sprowadzeniu większej ilości ludzi, a zżerają pewnie 2/3x więcej pieniędzy niż mają z tego dla siebie zawodnicy KPW.

Cytuj:
KPW od gali startowej w listopadzie 2015, już w styczniu 2017 zaskoczyło Pastorem William Eaverem.
Nie wierzę w to by MZW zaskoczyło nas podobnym nazwiskiem w 2020.

Gdyby w ramach współpracy z PWD pojawił się Lucky Kid, to już mamy większe nazwisko, niż William Eaver był gdy wystąpił dla KPW, bo poza trzymaniem tytułu PROGRESS przez ledwo ponad miesiąc, i przegraniu go z gali na galę, to niczym ciekawym nie mógł się popisać. Z kolei Lucky stale występuje w WXW i PROGRESS, zaliczył występy w OTT i REV:PRO, czyli występował już w największych federacjach Europy zarówno na kontynencie, jak i na wyspach, a w dodatku w tym roku bierze udział w BOLA co sprawia, że Eavera z 2017 bije kilkukrotnie.

Cytuj:
Jestem Ciekaw jakich argumentów użyjesz w obronie MZW jak do gali sierpniowej 2020 nadal będą stać w miejscu?

Dlaczego Ty już od razu zakładasz najgorsze? Dlaczego wy wszyscy od razu zakładacie najgorsze?
Ale jeżeli minie rok, dwa, trzy lata a oni dalej będą stać w miejscu, to przestanę ich bronić.
Wiesz dlaczego bronię MZW? Nie robię tego bo mi za to zapłacili. Nie złożyłem też żadnej przysięgi diabłu mówiącej, że "będę bronił, wychwalał i wspierał MZW nieważne czy leje, wieje, czy na arenach będzie 100, 50 czy nawet 10 osób". Ja bronię MZW, ponieważ zrobiłem coś, o co proszę też was - dałem im szansę.
I nie zrobiłem tego od razu. Po pierwszej gali po reboocie gdy wszyscy zawodnicy wyszli pogadać z fanami, podszedłem do Shadowa. Wiadomo pogadaliśmy o pierdołach, na koniec rzuciłem żartem "do zobaczenia za rok". On powiedział, że nie, bo kolejna gala najprawdopodobniej w grudniu. Odpowiedziałem "Ok", ale nie myślałem, że to prawda. Minęło kilka tygodni, patrzę: kolejna gala 8 grudnia. Wtedy zrozumiałem, że może faktycznie coś musi być na rzeczy, i faktycznie mogą zasługiwać na tą drugą szansę, i na kredyt zaufania.

Na tym forum obecnie udziela się stale jakieś 10-15, może 20 osób, ale poza tymi zalogowanymi jest ok. 50-60 osób w ogóle niezarejestrowanych, które widzą, że zazwyczaj pisze się o MZW tylko źle, a o KPW tylko dobrze. Te niezarejestrowane osoby po tak dużej anty-promocji na pewno nie zjawią się na żadnej gali MZW, co między innymi też jest jedną z przyczyn blokady ich rozwoju.
Powinniśmy wspierać każdą Polską federację, niezależnie od tego jaką przeszłość mieli, bo to jest nasza powinność. Jako fani wrestlingu powinniśmy min. wspierać nasze lokalne podwórko, i pomóc im się rozwijać, a nie tylko szukać negatywów w przeszłości, krytykować teraźniejszość, i życzyć najgorszego w przyszłości.

I to są właśnie dwa najważniejsze czynniki przez które MZW stoi w miejscu:
1. Totalnie olali social media, bo gdyby używali ich z taką częstotliwością jaką robi to KPW, to pewnie znacznie usprawniłoby to ich rozwój, i to jest w 100% rzecz którą powinni naprawić.
2. Anty-promocja tutaj. Bo po śmierci "tego drugiego forum" WrestleFans jest raczej najważniejszą platformą jeżeli chodzi o wrestling w Polsce, i to właśnie tutaj zagląda najwięcej fanów wrestlingu. I nie mówię, że powinniśmy wychwalać MZW pod niebiosa, ale wystarczy żeby nie jeździć po nich jak tylko się da za każdą większą, czy mniejszą pomyłkę jaką popełnią.

I lygrys bardzo Cię proszę, żeby ten temat już zakończyć, bo przerodziło się to w walkę "która federacja jest lepsza" tak, jakby była między nimi jakaś rywalizacja, a są od siebie oddalone o +/- 400 km. i tu nie ma żadnej rywalizacji, bo nie muszą o nic ze sobą walczyć.
Mam nadzieję, że nie masz do mnie urazy za to, że pod koniec ta dyskusja zaczęła zamieniać się w kłótnie.
Wiedz, że szanuje zarówno KPW jak i Ciebie, i nie mam do Ciebie prywatnie żadnego problemu.
Trzymaj się.

Low carder
Awatar użytkownika

Rexie to zróbmy tak. Ja przestaje pisać na tym forum o MZW dopóki nie pojawi się karta ich pierwszej gali w 2020. Jeżeli do tego nikogo na poziomie Williama Eavera (swoją drigą KPW mogłoby go znowu sprowadzić, bo przeżywa teraz renesans w Progressie po heel-turnie) to będzie to dla mnie ewidenty dowód, że na nic ich nie stać. Nie wierzę w to, że MZW kiedyś zabookuje Lucky Kida.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Ok, tylko wymień mi najpierw 5 nazwisk z kontynentu, które według Ciebie są na poziomie Eavera.

Edit:
które są na poziomie Eavera, gdy ten wystąpił w KPW w 2017.

Low carder
Awatar użytkownika

Z Niemców? Da Mack byłby już spoko i wątpie by był jakiś drogi i zapracowany.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
To ja jeszcze szybko wyjaśnię moje podejście do MZW. To nie jest tak, że ja ich nienawidzę, ba, gdzieś do początków 2018 sytuacja była totalnie odwrotna, nie tylko jeśli chodzi o mnie, ale o całe forum (poza KLem i Kilgorem, tu się nic nie zmieniło). Opinia była taka, że MZW jest spoko, a KPW sobie jest, ale wszystko robią źle i w ogóle nie tak jak powinni. I też było wielkie jebanie KPW za wszystko w zasadzie - od pamiętnych klubopubów, a to Kawaler wins lol, a to akcja z Reyem Mysterio (która była śmieszna i beka z niej na forum jest do dzisiaj w zasadzie, ale bez przesady z tym "obrażaniem wrestlerów" xD), a to MZW wypuszcza gale na DVD, a na KPW trzeba jechać żeby wiedzieć co tam się dzieje. W zasadzie o wszystko do czego można było się przyjebać do KPW, przyjebywano się, a w zasadzie jedyną osobą, która ich broniła był lygrys. To nie było tak, że KPW dano szansę, po prostu sami musieli nas przekonać do tego, że się mylimy. I właśnie gdzieś pod koniec 2017 i początku 2018 zaczęło się to dziać. I to też nie tak, że KPW uznano za lepszych "bo tak." W momencie kiedy MZW stało w miejscu, KPW szło do przodu (i dalej idzie) i to ostatecznie ludzi przekonało. Nawet bym powiedział, że MZW się cofnęło kilka kroków, z tego powodu, że pomiędzy czerwcem 2017 i październikiem 2018 odbyła się aż jedna gala pod banerem MZW. I obecnie wracają do stanu z czerwca 2017. No to wiesz, w momencie kiedy MZW jest jakby dwa lata do tyłu, nawet nie patrząc na KPW to jednak średnio to wygląda.

Porównywanie KPW i MZW pod względem "resetu" imo jest strasznie nietrafione przez jeden istotny fakt. MZW sobie stwierdziło, że na dobrą sprawę zaczynają od początku (choć imo to też nie wyglądało jak wielki start od zera), wprowadzą jako zawodników kilka osób, które nie zrobią przypału (co zresztą jest u nich normą od powstania, nawet nie zamierzam przytaczać argumentów do tej tezy) i przeniosą się na stałe do Wrocławia, co tbh powinni zrobić jeszcze w 2016. Ale nic jakby nie zatrząsnęło się w samej federacji. Przemiana z DDW w KPW to chociażby zmiana władzy - w DDW wszystko do powiedzenia miał Don Roid, w KPW go w ogóle nie ma, a schedę przejął po nim Piękny Kawaler i po części Aleksander i Pawłowski. Czyli już mamy zupełnie inną władzę i zupełnie inne podejście, przenosiny z Rzeszowa do Gdańska (i serio proszę nie wyskakiwać mi z argumentem Głuchołazy-Wrocław, bo to a) był pierdolony obowiązek dla MZW i b) MZW przenosiło się o jakieś 100 kilometrów, KPW 600, ludzie ten pierwszy dystans potrafią pokonać dwa razy dziennie w drodze do pracy). W zasadzie jedyne co pozostało w KPW po DDW to ci główni wrestlerzy, ring i jakieś powiązanie do wspomnianego DDW (o którym mimo wszystko KPW nie wspomina).

Long story short - jak sobie zasłuży MZW to ich pochwalę, dopóki nie, to nie zamierzam ich głaskać po główce i mówić, że "wszystko będzie dobrze" bo tak też robiłem z KPW, do momentu, w którym żadnego haka już na nich nie miałem.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Cytuj:
I obecnie wracają do stanu z czerwca 2017.

Czy ja wiem. Od stycznia do teraz zrobili już 4 gale. Jeżeli dobrze pójdzie, to w październiku dojdzie 5, i w grudniu 6, co daje 6 gal w roku. W porównaniu do 2017 w którym odbyły się tylko 4 gale mamy tu progress (i jest to w ogóle największa liczba gal jaką MZW zrobiło przez pełen rok od stycznia do grudnia). Poza tym KPW zaczęło tak samo bo w swoim pierwszym "pełnym" roku (2016) zrobiło 6 gal (4 Areny, Godzina Zero i Old Town).

Zgadzam się z tobą w 100%, że MZW powinno już kilka lat temu przenieść się do Wrocławia. Pewnie gdyby to zrobili w tym samym czasie, gdy KPW startowało z Arenami, to na dzień dzisiejszy robili by zbliżone jak nie identyczne liczby jak robi KPW, ale przeszłości już nie zmienimy. Widzę natomiast, że chłopaki robią wszystko by naprawić błędy przeszłości, i by przywrócić MZW na dobre tory. I jak spojrzymy na wcześniej już wspomnianą ilość organizowanych gal, i jak porównacie sobie też oceny walk (w przypadku KPW są to oceniane przez Was Godzina Zero 2017, i 2018, oraz oceniane przez Hubsona Arena 12 i 13; w przypadku MZW są to oceniane przeze mnie wszystkie gale od rebootu) to oceny są dość zbliżone, więc MZW raczej nie odstaje ani ilością gal ani poziomem walk. KPW przeważa MZW jeżeli chodzi o oprawę, bo (tu nie ma co ukrywać) od kiedy pozbyli się paskudnego jak chuj biało-czerwonego (z całym szacunkiem do barw narodowych) ringu z czasów DDW, i załatwili sobie zajebistą gwiazdę na stage, to trzeba przyznać że w porównaniu z MZW, który ma stage chyba z tektury, wygląda to bosko. Kolejną przewagą KPW nad MZW jest fakt, że ci pierwsi zdążyli już zbudować historie, które zachęcają ludzi do przychodzenia na kolejne gale, i w dodatku wzorowo promują je za pomocą social mediów. W porównaniu do MZW, w którym historie nie zdążyły zrobić się na tyle interesujące by ludzie za nimi podążali, nie są jescze w ogóle promowane w żaden sposób poza wydarzeniami z trakcie gali.
I jeszcze raz to napiszę: olanie social mediów jest grzechem #1 MZW
Ale poza tym wiedzcie, że fedka z Wrocławia (przynajmniej moim zdaniem) jest na właściwej drodze rozwoju, i jeżeli dobrze pójdzie, i nie zrobią niczego głupiego, to rok 2020 będzie w końcu rokiem w którym przekonają do siebie Was, ale przede wszystkim przekonają do siebie fanów tek samo jak KPW zrobiło to na przełomie 2017-18.

Legenda
Awatar użytkownika

W mojej opinii MZW jest aktualnie w pewnym rozwoju, lecz jest to rozwój nie na tyle szybki, jaki byśmy sobie życzyli i oczywiście, głównie ma się tu na myśli bardzo nikłą aktywność w social mediach. Sam pamiętam, jak to sprawiało że ciężko mi się było emocjonować galą MZW Freak Show.
Wiem że ok. 10 osób z MZW (albo ja tylko tyle kojarzę, może więcej tych osób jest) ma "wrestlerowe" konto na instagramie, ale nie śledzę na ile je mają aktywne.

Kiedyś już podczas Facebookowej dyskusji na Wrestling Polska wynikło czemu ta aktywnośc w social mediach jest tak znikoma:
Cytuj:
Po co ma wrzucać do sieci skoro większość lokalnych ludzi nie siedzi mzw na yt, a ludzie którzy domagają się tego na forach i grupach i tak nie przyjadą na galę.

Każdy może o tym sądzić w różny sposób. Moim zdaniem takie podejście nie jest słuszne, jest mało ambitne. Niewystarczające jeśli chcemy coś więcej niż to, co jest teraz. Oczywiście nie znaczy to też, że MZW nie robi KOMPLETNIE nic w zdobyciu fanów, bo plakaty we Wrocławiu przed galą czy przed kursem treningowym zdarzało się widzieć, a i wiem też że Asmund zajmował się zachęcaniem młodych ludzi mieszkających w pobliskim akademiku. Nie żebym ich brał w obronę, tylko piszę żeby była pełna pełność ;)

Kij ma dwa końce. Siwy mówi o jednej gali pomiędzy czerwcem 2017 i październikiem 2018. A z drugiej strony zbliżający się event Death & Glory będzie siódmym eventem w ciągu ostatnich 12 miesięcy (doliczam do tego zamknięty event Project 0). Dzięki większej częstotliwości występów powiększa się też doświadczenie zawodników. Występy zagraniczne reprezentantów MZW to już nie tylko Shadow i Justin Joy, ale też ostatnio Asmund, Jacob Crane i Axel Fox.

Jeśli zaś chodzi o przenosiny, MZW od dawna do tego dążyło, ale to zawsze się łatwo pisze na klawiaturze "trzeba zrobić", zwłaszcza gdy to nie o twoje pieniądze chodzi. Już kilka lat temu mieli się przenieść do Wałbrzycha, ale ostatecznie z jakichś tam powodów z halą sprawa się rypła. O Wrocławiu oczywiście też myśleli i przenieśli się, kiedy im się to w końcu udało. Samo przeniesienie się to jedno, drugie to jeszcze znaleźć odpowiednie konkretne miejsce i za kasę, która ich nie zrujnuje.

Jak dla mnie, MZW jest na takiej drodze że mogłoby robić duże kroki w przód. Brakuje mi tego i liczę na to, że te detale - więcej treningów, więcej gal, więcej doświadczenia - w końcu nagromadzą się do tego że im wyjdzie jak należy. A póki co, są tym numerem 2 w Polsce i na razie tak pozostanie. Tyle.

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Wiem że ok. 10 osób z MZW (albo ja tylko tyle kojarzę, może więcej tych osób jest) ma "wrestlerowe" konto na instagramie, ale nie śledzę na ile je mają aktywne.

Mają i nawet są aktywne. Tyle, że oni tam piszą głównie w j. angielskim, nawet jak trwa dyskusja pomiędzy zawodnikiem 1 i zawodnikiem 2 mająca na celu podpromować ich galę to również w j. angielskim. Dla mnie to totalny bezsens.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Low carder
Awatar użytkownika

KL akurat nie wypał z Wałbrzychem to jeden z plusów na koncie MZW, bo to za małe miasto by budować jakiś sensowny fanbase. KPW też przy kilku galach nie miało kasy na ich zorganizowanie, ale potrafili znaleźć kogoś kto tą kasę na to wyłoży. Może KPW radzi sobie lepiej, bo to głównie pracownicy biurowi, więc możliwe, że lepiej ogarniają sprawy finansowe. W KPW zawsze słyszałem, że jak będzie szansa na jakieś znane nazwisko, to pieniądze się znajdą (pod warunkiem, że nie walnie cenę z sufitu) i na Haskinsa się znalazła. Nie zabookowali tego dla zysku, tylko po to by fanom i sobie dać coś extra.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Cytuj:
OKRADZIONO MZW
W ten weekend miała odbyć się sesja treningowa Polskiej Akademii Wrestlingu niestety do tego nie doszło... W budynku, w którym odbywają się treningi było włamanie i skradziono wiele rzeczy niezbędnych do funkcjonowania Akademii i naszej organizacji. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów ścigania, lecz ujęcie złodziei może okazać się trudne i czasochłonne.
Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową, abyśmy mogli dalej dla Was działać.

Poniżej link do zrzutki na ten cel.
https://zrzutka.pl/npgbb6

Ostatnio zmieniony ndz wrz 22, 2019 4:29 pm przez Rexie, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna