Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 19, 2018 2:28 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

WWE nie zwalnia tępa i nie daje w ostatnim czasie odpocząć nam od PPV więcej niż dwa tygodnie , jakiś czas temu obiegła informacja , że WWE zawiesza organizowanie walk w komorze z powodu braków konkretnych aren aby podwiesić całą konstrukcja a tu nagle na Raw po Payback dowiadujemy się , że za 14 dni odbędzie się gala Elimination Chamber jako specjalna atrakcja na WWE Network , jednak Dablju potrafi jeszcze zaskoczyć i chodź jak już wspominałem nie jestem fanem tak krótkich odstępów pomiędzy dużymi galami jednakże lubię chamber matche więc ogółem jestem zadowolony . Karta wygląda ciekawie każdy pojedynek ma jakaś historie nie ma zbędnych walk a są takie które odbędą się po raz pierwszy w historii jak Six-Team Chamber Match o pasy TagTeam czy IC Title Chamber Match , dziwi trochę że główny pas nie będzie broniony w komorze , ale ok zamiast tego mamy walkę Rollins vs Ambrose , która na pewno nie zawiedzie . Oprócz tego mamy walkę , której chyba nikt się nie spodziewał w takim szybkim czasie , mowa o starciu Champion vs Champion , John Cena vs Kevin Owens i akurat to starcie ma wymalowany napis "DQ" , jednakże nie wykluczam wygranej Owensa przez jakąś nieczystą zagrywkę , liczę na dobry pojedynek . Dodatkami do gali są pojedynki Nevilla z Bo Dallasem i Triple Threat Match o pas Divas . Tak jak wspomniałem wcześniej bez zbędnych zapychaczy chociaż nie wykluczam , że w trakcie gali zostanie dodana jeszcze jedna walka . Zapraszamy do odsłuchania naszych predykcji dotyczących nadchodzącej gali a także naszej reakcji na ponownie pojawienie się w WWE przez Samoa Joe .

LINK : http://thin54.wrzuta.pl/audio/8TFdgGUpT ... redictions

Obrazek

April Jeanette Mendez Top #1 Aficionado

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]