Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 9:53 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Finally ! Razem z TLK prezentujemy nasz pierwszy wspólny projekt pod nazwą Trash Speech Out , w którym będziemy wyrażać swoje opinie i predykcje dotyczące PPV serwowanych przez WWE a także dane nam będzie wypowiadać się na temat najciekawszych wydarzeń związanych z tą federacją . W tym odcinku przedstawiamy nasze odczucia dotyczące Elimination Chamber PPV a ponadto omówimy sprawę Jack Swaggera i World Hevyweight Championship Matchu na WM 29 , poddamy ocenie nowy wygląd tytułu mistrzowskiego WWE jak również zadamy sobie pytanie czy The Undertaker powróci do WWE aby rozpocząć feud z finałem na Wrestlemania 29 .

Prosimy wrestlefanów o wyrażenie opinii dotyczącej naszego projektu w komentarzach , wszystko to będzie dawać nam dodatkową motywację do nagrywania dalszych TSO . Za wszelkie błędy z góry przepraszamy i jesteśmy pewni , że każdy następny epizod będzie coraz lepszy . Zapraszamy do odsłuchania .

http://thin54.wrzuta.pl/audio/7ZxSIwt9M ... f_the_week

April Jeanette Mendez #1 Aficionado

Adept

Pierwszy odcinek, więc szczegółowo skupię się na innych kwestiach.

Nie wiem, który z was ciągle tak stukał, ale to strasznie odwraca uwagę od tego co chcecie przekazać, także na przyszłość polecam poszukać innego przedmiotu do zajęcia rąk (też mam z tym problem w czasie nagrań, osobiście używam ołówka).

Druga kwestia... Nie twierdzę, że musicie to zmienić, ale mnie osobiście strasznie irytuje i powoduje zgrzytanie zębów spolszczanie wymawianych nazw: feud zamiast fiud, mecz zamiast macz, czamber zamiast czeimber. Ale to jest taka kwestia "personal preference", mnie to drażni, inni pewnie nie zwrócą na to uwagi.

Co do jakości jest ok, jeśli będziecie kontynuować, to formę nagrań dopracujecie z czasem. Wydaje mi się, że "a co Ty o tym myślisz" powinniście kompletnie odpuścić, nie na każdy temat każdy biorący udział w nagraniu musi się wypowiedzieć, tym bardziej jeśli to co ma do powiedzenia jest mniej więcej tym samym co przedmówca.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ]