Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn kwie 06, 2020 3:40 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Dawidekss pisze:
Wspomniałeś też w jednym zdaniu o MZW i Szlamfeście. Albo ja nie zrozumiałem dobrze zdania, albo właśnie pomyliłeś KPW z MZW (hańba! :D)

Znaczy....chyba tego nie zrobiłem, ale w sumie to już nie wiem XD chodziło mi o to, że ten event Szlamfest jest skierowany w jakieś szersze grono i MZW się tam jakby wepchnęło "przy okazji"-jako dodatek i atrakcja poboczna. I o ile tak jest i mam tu rację, to KPW też powinno gdzieś poszukać większej imprezy i spróbować współpracy. No i tu właśnie to latanko by pasowało-ale jeżeli są jakieś inne eventy to też można spróbować.

Same gale przyciągają pewną publikę (KPW widać już ma fajne liczby), ale to nadal trochę za wąskie grono i takie większe wydarzenie mogłoby napędzić nowych ludzi.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Low carder
Awatar użytkownika

Ale to właśnie KPW podłączyło się pod Szlamfest XD To miałem na myśli. No ale tak, gdyby udało się podpiąć też pod 'latanko', które jakby nie patrzeć jest z kategorii 'mocniejszych wrażeń', tak samo jak wrestling, to na pewno wpłynęłoby to pozytywnie na frekwencję. Podejrzewam jednak, że władze 'latanka' uznaliby, że KPW to za małe gówienko, by je objąć. Aczkolwiek miło by było, gdyby postanowili zaprzeczyć mojemu zdaniu ;)

Obrazek
I've got that all the time, all the time sadness

Star
Awatar użytkownika

Dobra, totalnie pojebały mi się informacje i rzeczywiście na Szlamfest jest KPW, a nie MZW XD przepraszam wszystkich fanów KPW i MZW-wybaczcie ;) ale serio dałbym sobie łapę uciąć, że MZW miało pokazy na tym evencie...

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

SpangeBoy pisze:
Dobra, totalnie pojebały mi się informacje i rzeczywiście na Szlamfest jest KPW, a nie MZW XD przepraszam wszystkich fanów (..) MZW-wybaczcie ;)

Kl się nie gniewa xD

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Na Godzinie Zero o mistrzostwo KPW zawalczy ktoś z trójki: Greg, Peter Panache lub Fynn Freyhart. KPW dokonało tego wyboru na podstawie propozycji fanów na Facebooku.
Szkoda, że znowu main event największej gali KPW nie będzie storyline'owy, bo walka Roberta z Kawalerem pięknie by tu pasowała.
Kawaler pewnie dostanie walkę z jakimś większym nazwiskiem ze sceny zagranicznej, aby jeszcze mocniej go podbudować przed walką z Robertem która MUSI się kiedyś odbyć, lub wygra walkę 7 wspaniałych aby być może zrealizować kontrakt jeszcze na Godzinie Zero.

Superstar
Awatar użytkownika

Dla mnie właśnie to wygląda jak część story które prowadzi do walki Starra z Kawalerem. Nawet spójrzmy na tą trójkę, Fynn byłby pomysłem najbardziej z dupy jaki się da, Peter nie tak dawno przegrał walkę o pas, a Greg niedawno sam stracił pas, więc wątpię żeby już tu zawalczył, ewentualnie to On dostanie szanse i odda ją kawalerowi. W sumie jak patrzę na tą trójkę to między nimi można byłoby zrobić spoko walkę (albo chociaż Peter vs Fynn), ale myślę że po prostu wrzucą ich do 7 wspaniałych.

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Wariant z Gregiem oddającym walkę Kawalerowi jest czymś co chętnie bym zobaczył.
Utwierdziło by to Grega jako postać która jest w stanie zrobić wszystko dla swojego mistrza, któremu od początku wiernie służył, gdy jego poprzedni uczniowie (Luxus, Leśny, Kaszub, Bravo, Alisa, Moloch, Sawicki, Rosetti i teraz też Star) odeszli.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Star def. Kawaler
Kamil Aleksander z kontraktem Siedmiu Wspaniałych
Oliwa def. Ostrowski
GREG def. Duże nazwisko zza granicy

Tak będzie to wyglądało i do tego wszystko zmierza, do tego mniejsze starcia dojdą, ale to nieważne.

Mariusz Max Kolonko, mówi jak jest, Nowy Jork

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Z walką Oliwa-Ostrowski jest o tyle ciężko, że nieważne jak to zabookują, to będzie trochę źle. Z jednej strony jak dadzą wygrać Oliwie, to będzie to trochę pogrzebanie Ostrowskiego, ze względu na to, że Dawid już go raz pokonał. Z drugiej strony jak dadzą wygrać Ostrowskiemu, to panowanie Oliwy z tytułem OldTown będzie wyglądać dość śmiesznie w porównaniu z panowaniami poprzednich mistrzów które wynosiły 600+ dni.
To tylko moje zdanie.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Na Godzinie Zero będzie ktoś z NXT UK

Star
Awatar użytkownika

No to albo dadzą jakiegoś jobbera i w sumie tylko gościa z NXT UK (Conners, Wild Boar, Williams), albo dowalą naprawdę głośne nazwisko (Banks, Devlin <3, Ohno, DUNNE?). Czekam na ujawnienie tej postaci-jak będzie to Irlandzki As, to też wbijam na galę :)

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Jeśli nic się nie zmieniło od kiedy się o tym dowiedziałem, a pewny jestem tak na 70%, bo nie jestem aż tak doinformowany, to mogę powiedzieć, że to ta osóbka (spoiler dla tych nie chcą wiedzieć)

Spoiler:

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Dla mnie właśnie to wygląda jak część story które prowadzi do walki Starra z Kawalerem. Nawet spójrzmy na tą trójkę, Fynn byłby pomysłem najbardziej z dupy jaki się da, Peter nie tak dawno przegrał walkę o pas, a Greg niedawno sam stracił pas, więc wątpię żeby już tu zawalczył, ewentualnie to On dostanie szanse i odda ją kawalerowi. W sumie jak patrzę na tą trójkę to między nimi można byłoby zrobić spoko walkę (albo chociaż Peter vs Fynn), ale myślę że po prostu wrzucą ich do 7 wspaniałych.

Dokładnie. Z dupy pretendenci. Według mnie na gali z Polaków tylko Kawaler powinien walczyć o pas.
Liczę też, że Oliwa vs Greg odbębnią na Oldtown w Sobote.

Low carder
Awatar użytkownika

Mr. Crusher pisze:
SpangeBoy pisze:
(ten event lotniczy jest rokroczny?)

Tak, dwa lata temu w ciągu dwóch dni łączna frekwencja wyniosła 200 000 osób, w zeszłym roku rozszerzono imprezę do trzech dni i ludzi przewinęło się w sumie 300 000. W tym pewnie będzie jeszcze więcej, bo nie ma pokazów w Radomiu i Poznaniu, a Gdynia pozamiatała jeśli chodzi o atrakcje, tym samym nabierając dużego rozgłosu również poza Polską :)

Tylko widzisz SpangeBoy, wydaje mi się, że jednak jak ktoś jedzie pół Polski lub z zagranicy na pokazy to nie poświęci tego czasu na wrestling. Nawet ja tego nie zrobię, pewnie tym bardziej przypadkowi ludzie. Pomyślałbym jednak trochę inaczej. Pokazy lotnicze są zależne od pogody. Jeśli 17 sierpnia będzie ona do bani, to pewnie część osób skusiłaby się na event KPW, może więcej niż wspomniane kilkanaście osób. Tutaj upatrywałbym promocji federacji i trzymania kciuków za aurę. I tutaj pełna zgoda, przydałyby się oprócz promocji w sieci plakaty na dworcu, przy plaży i bulwarze, na Świętojańskiej itp, bo kto wie, może sobotni wieczór zmusi kilkadziesiąt tysięcy osób do zmiany planów i trochę ludzi wybierze galę KPW. Zwłaszcza że innych wydarzeń w mieście raczej wtedy zbyt dużo nie będzie.

Jeżeli ty jako fan wrestlingu wolisz jechac na pokaz lotniczy to dlaczego, ktos kogo wrestling nieinteresuje ma przyjśc na gale i zapłacic prawie 50zł?

KPW rozdawało już ulotki w Gdyni, ich plakaty wisiały w gdyńskich autobusach i jakoś znacząco na frekwencje to niewpłyneło.

Na gali zmieści się max 1000 osób, więc lepiej niech frekwencja rośnie powoli. Przy kto z to już 400 osób, więc jak przykroczą 500 to już będzie ok.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Pełna karta na OldTown 2019:

Moloch vs Crowchester
Dom Taylor vs Matthias Bernstein vs ???
Fynn Freyhart vs Rosetti
Piękny Kawaler vs Lucas Robinson
Dawid Oliwa (c) vs Greg (OldTown Championship)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna