Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob mar 28, 2020 9:57 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Więc tak:
Kawaler wyzywa Roberta do walki, ten odrzuca wyzwanie. W międzyczasie poznajemy trzech"potencjalnych pretendentów": Grega, Petera i Fynna (potem słuch po nich w tej historii zaginął).
Kawaler grozi Robertowi ujawnieniem upokarzających materiałów, przez co wszyscy myślą, że Robert się zgodzi, a ten dalej odrzuca wyzwanie.
Boski zwyzywał Roberta, że ten nigdy nie pokonał Kawalera, ale Kawaler mówi że już nie chce walczyć z Robertem, i wyzywa do walki Oliwe (który wyzwanie po prostu olał).
Potem to Robert rzuca wyzwanie, a kawaler ma go w dupie.
I żeby było jeszcze ciekawiej, teraz Oliwa wyzwał do walki ROBERTA!
Nie ogarniam już co się dzieje, kto kogo wyzywa, kto kogo ma gdzieś, ale z najprostrzego rozwiązania, czyli walk Robert-Kawaler i Oliwa-Ostrowski zrobił się totalny storylinowy burdel. A co jest najlepsze? Że niektórzy ludzie nie nadążają za tą powaloną telenowelą, i wciąż chcą aby o pas walczył Peter.
To może w tym roku 7 wspaniałych nie o kontrakt, tylko o dwa pasy? :jupi:
Nawet pasuje: Robert, Kawaler, Oliwa, Ostrowski, Peter, Greg i Fynn. Trzeba tylko wywalić z walki Doma Taylora. :-D

Superstar
Awatar użytkownika

Nie wiem może, ale to WWE przyzwyczaja ludzi do idiotycznie prostych stroy aż przykro jak ktoś zrobi coś trochę bardziej złożonego i już leci "powaloną telenowelą". Osobiście propsuje to co KPW teraz robi, bo mogli by pójść w proste story, ale zdecydowali się jednak na coś ambitniejszego i nieoczywistego. Osobiście widzę dwie opcje, albo Kawaler robi coś co sprawi że Starr będzie chciał z nim zawalczyć, albo trochę złagodzi propozycję typu jeżeli Kawaler przegra to nie będzie mógł już walczyć o pas lub coś w tym rodzaju.

Rexie pisze:
Nie ogarniam już co się dzieje, kto kogo wyzywa

Rexie pisze:
A co jest najlepsze? Że niektórzy ludzie nie nadążają za tą powaloną telenowelą, i wciąż chcą aby o pas walczył Peter.

Brzmi sensownie XD

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Chodziło mi raczej o to, że story nie tyle proste, co logiczne i sensowne. Tak jak napisałeś: Jest to coś ambitnego i nieoczywistego, ale myślę że już trochę przekombinowali, bo wszyscy wiemy, że do walki Robert-Kawaler dojdzie, ale można było to fajnie podbudować bez ciągłego wyzywania i odrzucania przez obydwu (i wpychania tam Oliwy).
Cytuj:
Kawaler robi coś co sprawi że Starr będzie chciał z nim zawalczyć

I widzisz o czym mówię? Ludzie zaczynają się już gubić. To Robert wyzywał teraz Kawalera do walki, a ten odrzucił wyzwanie.

Superstar
Awatar użytkownika

Ale to nie przeszkadza żeby rzucić mu kolejnego wyzwania tylko na innych warunkach, chodzi mi bardziej o coś takiego że Kawaler znajduje jakiegoś "haka" na Roberta i to sprawia że to Starrowi zaczyna zależeć na walce.

A co do tego że wiemy że do tej walki dojdzie to można powiedzieć że My to wiemy, w sensie osoby które siedzą bardziej we wrestlingu i orientują się jak On działa, czyli myślę że jest to tylko część fanów KPW. Reszta odbiera to w bardziej dosłowny sposób.

Co do wepchnięcia Oliwy tu przyznam na razie rację że było to trochę niepotrzebne, ale zobaczymy jaki będzie efekt finalny, bo pewnie to fragment większej całości.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Jest... ZAJEBIŚCIE!
https://m.facebook.com/kpwrestling/phot ... _tn__=EH-R

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Storyline mocno przekombinowany od zdobycia pasa przez Roberta po raz pierwszy jak na moje (chociaż props za to, że też przynajmniej jest próba robienia czegoś aby ludzie chcieli bardziej śledzić produkt KPW). A także średnio mi pasuje kulminacja w kontekście ostatnich wydarzeń - Star dopiero co był zwolniony, a Kawaler dopiero co zawieszony i teraz obaj walczą ze sobą, a przegrany odchodzi... znowu. Mogli chociaż jakoś wykorzystać w podbudowie ten fakt, to bym powiedział, że gitara.

Aczkolwiek, ostatecznie jest to najmocniejszy możliwy main event i absolutnie największy money match dla KPW, zarówno na chwilę obecną, jak i w historii tej organizacji. Dodatkowy plus za długoterminowy booking, który bardzo lubię, bo wszystko zaczęło się w jakoś na wiosnę zeszłego roku od ogłoszenia pierwszej walki Kawalera i Stara, czyli prawie 1,5 roku.

Newsman Roku '15
Progres Roku '15
UM x3: 09.2015, 04.2016, 01.2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Star
Awatar użytkownika

Uważacie, że ten myk z końcem kariery to podbicie emocji przed walką, czy też serio któryś z nich opuszcza KPW? A jeżeli tak, to co za tym stoi-wyjazd za granicę, repack postaci i powrót w "nowym wcieleniu", serio odwieszenie butów na kołku?

No i na kogo stawiacie? Kto powinien "odejść" na emeryturę?

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Gdyby takiej sytuacji jeszcze w Polsce nie było, że kariera obydwu zawodników jest na szali, to byłbym pewien, że to tylko podbudowa. Ale w 2016 w MZW była już walka "przegrany opuszcza MZW" i Justin po porażce faktycznie wyjechał na do UK. Więc szanse na to, że to prawda, są raczej niskie (jakieś 10%), ale jednak miałbym z tyłu głowy myśl, że możemy się z którymś z panów pożegnać.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

https://youtu.be/ThYvWb7Gmd0

Czyli Szwecja.
Jakieś pomysły?

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Stanisław Van Dobroniak i Jędruś Bułecka, sto procent pewne info

Newsman Roku '15
Progres Roku '15
UM x3: 09.2015, 04.2016, 01.2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Superstar
Awatar użytkownika

Jakby nagrywali proma w Gdańsku, bo w wstępie na pewno poleciała muzyczka z Piratów z Karaibów, rynek tam taki piękny XD
A co do rywali to nie wiem kto to będzie, ale czekam na miliony żartów pod tytułem "i cóż że ze Szwecji" #NoKomedia

No i ME, w sumie ten motyw z udostępnieniem pełnego wideo trochę przekąombinowany, choć przeznam samo promo fajne. I też nie wierzę że będzie to oznaczało całkowite odejście któregoś z nich, bardziej wypromowanie i tak już dużego starcia, które jak Siwy wspomniał budują już długo i nawet bez tego by się sprzedało. Tak czy inaczej myślę że będzie to dla jednogo z nich co najwyżej przerwa lub nawet nie to.

Low carder
Awatar użytkownika

Moloch vs David Oliwa. Jak Bianca nie dostanie kogoś extra, to dla mnie karta słabsza od poprzedniej gali. Coś KPW, te Godziny Zero nie wychodzą jeżeli chodzi o rozmach. Chyba sierpień nie jest dobrym miesiącem dla polskiego wrestlingu.

Superstar
Awatar użytkownika

No troche słabo to wyszło, po pierwsze mamy tu gotowy program z Ostrowskim, znaczy bardziej niedokończony który i byłby lepszy jeżeli chodzi o poziom ringowy i samo story, a i pod tym tym względem może być ciężko. No i jest problem, bo z jednej strony Oliwa nie powinien tracić pasa, a z drugiej Oliwa pokonujący Molocha też średnio widzę, no chyba że jakoś nieczysto.

Skład 7 wspaniałych wygląda na dość bezpieczny. Karakeo odwali jakiś spot, Pannache raczej nie ma większych szans, ale przynajmniej zapewnia skilla, Taylor mnie nie grzeje, a Ostrowski imo ma szanse z nich największe szanse, ale dalej uważam że to Aleksander powinien tu wpaść i wygrać.

No i ogólnie karta poza mocarnym ME trochę tak meh, zobaczymy jak będzie wyglądała walka Pań, rywale dla tagów i całość karty, na razie liczę że zostaną przy jakiś 5-6 walkach, a nie pójdą na ilość.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Na gali ma się odbyć 7 walk. W sumie to mogę już podać całą kartę, bo będzie wyglądała najprawdopodobniej tak:

Robert Star vs. Piękny Kawaler (zapowiedziane)
David Oliwa vs. Moloch (zapowiedziane)
Greg vs. Primate (zapowiedziane)
7 wspaniałych (zapowiedzeni: Ostrowski, Panache, Kakareko i Taylor dołączą: Bravo, Aleksander i Korpo)
Pojedynek pań (trzeba tu wrzucić zwyciężczynie "Serca do Walki")
Pojedynek o pasy Tag Team
Pojedynek singlowy zwycięzców "Serca do Walki"

Brakuje mi tu miejsca dla Rona Corvusa, ale nigdzie go nie mogłem w miarę sensownie upchać, a może ma w tym dniu występ gdzieś indziej. A poza nim nie powinno raczej nikogo brakowć.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Myślicie, że mnie nie wpuszczą/wywalą jak będę miał na sobie koszulkę MZW?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna