Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob mar 28, 2020 10:58 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Wyśmieją cię, potem powiedzą grzecznie żebyś szedł w pokoju Chrystusa, tak to widzę

Newsman Roku '15
Progres Roku '15
UM x3: 09.2015, 04.2016, 01.2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Star
Awatar użytkownika

I na sam koniec dostaniesz wpierdol od Siwego XD nie prowokuj jakiś dram i idź w czymś neutralnym. Nie chce mi się wierzyć w jakieś doczepianie większe, ale po co kusić los? To tak, jakbyś poszedł na pielgrzymkę Radia Maryja w kurtce TVN-u: w teorii nic Ci się nie powinno stać, ale jak będzie w praktyce...

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Macie panowie rację. Nie ma co się z nią obnosić... ukryję ją pod bluzą.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

https://youtu.be/yPtMRs1sYSU

Okej... czyli moja "pewna karta" poszła psu w dupę.
Joe E. Legend wraca po rewanż po 7 latach?

Star
Awatar użytkownika

Ten Speedball by idealnie siadł, a miał swego czasu trip po Mexico :D

Teraz z ciekawości zobaczyłem jego Twittera i sprawdziłem, czy nie ma może zapowiedzianego innego występu w Europie na parę dni przed/po KPW-14 będzie w UK na ATTACK! Pro Wrestling....czyżby rzeczywiście coś było na rzeczy?

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

No Speedball to super opcja, aż serio zastanawiałbym się czy nie olać pierwszego dnia na mazurach XD Jak wiadomo gość ma banicje w USA, więc musi się starać gdzie indziej, czyli nawet u Nas. Sam Mike z Aleksandrem mógłby zrobić niezła walkę, choć akurat bardziej pasowałby mi do takiego Pannache czy Karakeo, ale Oni już wśród 7 wspaniałych.

I nie nie idź w koszulce MZW, znaczy wiadomo rób co chcesz byle światło po oczach nie waliło, ale jednak niepotrzebna kontrowersja to niepotrzebna kontrowersja.

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

Rexie pisze:
Myślicie, że mnie nie wpuszczą/wywalą jak będę miał na sobie koszulkę MZW?

Na kpw godzina zero 2017 backyardowcy siedzieli w koszulkach DFW i PPW. Nic im się nie stało mimo, że Don Roid był na gali.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Z racji takiej, że moje pierwsze pytanie na ten temat zostało tydzień temu olane ( :( )
ponawiam je tym razem tutaj:

Z kim widzę się w Gdyni 17 Sierpnia? :-D

Low carder
Awatar użytkownika

Będę, bo zawsze jestem. Planuje dużo wydać na merch. Z tego co wiem mają być czarne koszulki KPW. Liczę też na kilka nowych gadżetów.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Przeciwnikami Sawickiego i Rossettiego na Godzinie Zero będą Steinbolt i Carlos Zamora

Obrazek

Taka ciekawostka: jak widać nad nazwiskiem Zamory wisi flaga Danii, ale Carlos wg. Cagematchu jest Hiszpanem, a w Danii tylko walczy, więc KPW zaliczyło małego botcha. :-D

Edit:
Czyli mamy już pełną kartę - wszystkie 7 walk zostało ogłoszonych, i zostały tylko do ogłoszenia przeciwnik Kamila i 2 ostatnie nazwiska w 7 wspaniałych, które zajmą pewnie zwycięzcy "Serca do Walki". Wychodzi więc na to, że tegoroczna Godzina Zero ominie Rona Corvusa, Adama Bravo i Gracjana Korpo. O ile brak tego pierwszego mnie mniej dziwi, bo może walczy tego dnia gdzieindziej, to brak pozostałej dwójki już mnie bardziej zadtanawia, bo zazwyczaj KPW dąży do tego by każdy z ich zawodników miał coś do roboty na największej gali roku, więc może w tym roku czeka ich jakaś inna rola na gali, niekoniecznie związana z walką w ringu. Co myślicie?

Low carder
Awatar użytkownika

Botch albo nie. W WWE zdarzało się, że Amerykanin czy Kanadyjczyk reprezentował kraj swoich rodziców. Tak czy inaczej dobrze, że KPW większa swoje kontakty o coraz to nowe europejskie federacje. Zawsze to się przyda, bo z tego co widzę w Danii bywają wrestlerzy z WWE NXT UK.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Obrazek
Cytuj:
Szósty uczestnik walki Siedmiu Wspaniałych - Eryk Lesak!

Tak jak Diana zwyciężyła w damskiej kategorii majowego konkursu Serce do walki, tak Lesak okazał się najlepszy w kategorii męskiej. Stawką było dołączenie do rosteru KPW i debiut na najważniejszej gali roku KPW Godzina Zero 2019. I właśnie tak się stanie. W Siedmiu Wspaniałych wydarzyć się może wszystko. Dla młodego zawodnika jest to wielka szansa na rozpoczęcie kariery z wielkim przytupem. A może czeka go bolesna lekcja pokory od starszych kolegów? Dowiemy się za 2 tygodnie!

OK, tu jestem zdziwiony, bo przysiągłbym, że było dwóch zwycięzców jeżeli chodzi o kategorię męską "Serca do Walki", a z tego co zrozumiałem, to jednak jest tylko jeden.

Obrazek
Cytuj:
Zwycięzcy konkursu "Serce do walki" wraz z trenerami. Całą trójkę zobaczycie w akcji 17 sierpnia, podczas największej gali roku federacji Kombat Pro Wrestling - KPW Godzina Zero 2019!

Jak widać na zdjęciu jest zarówno Diana, jak i Lesak (na prawo), w takim razie co z tym trzecim typem?

Rozwojówka
Awatar użytkownika

https://youtu.be/A2EgpkNPn04
Ej bez jaj. Ja ciągle nie mam pojęcia kto to jest, ale nie jest to też raczej Dux, bo on bez przerwy występuje. Jeżeli się nie mylę, to widziałem zielony ring, więc występował w NOAH, ale równie dobrze mogę nie mieć racji.

Star
Awatar użytkownika

Powiem tak-ni mom pojęcia, kto to jest XD NOAH to pewniak i z tutaj się z Rexiem zgodzę w 100%, ale coś więcej powiedzieć....miał przerwę i to dlatego jest raczej nierozpoznany, lecz przedstawia siebie dosyć mocno.

Z NOAH specem nie jestem, więc być może Chris mógłby zidentyfikować postać powyżej, skoro znamy jej twarz/wygląd ogólny. Jedno mogę napisać z pewnością-z dużej chmury (raczej) mały deszcz.

EDIT: chyba jestem jebanym daltonistą XD rzeczywiście tam niczego zielonego nie ma, a szczególnie maty wrestlingowej XD dzięki Dawidekss za zwrócenie uwagi. Ale z deszczem miałem rację i tak :P

User Roku 2019

Ostatnio zmieniony ndz sie 04, 2019 5:20 pm przez SpangeBoy, łącznie zmieniany 1 raz

Low carder
Awatar użytkownika

Maybach Beta aka Boris Brezhnev aka KGB. Przerwa od 2016 się zgadza. 0:03 na filmiku KPW to 0:32 tutaj -> https://www.youtube.com/watch?v=C4i3MXTbXWE

Panowie, gdzie wy widzieliście tam zielony ring? Mnie się tylko żółty i niebieski przewinęły przed oczami.

Maybach w swojej ostatniej jak dotąd walce obronił pas HPW Tag Team (Hogtown Pro Wrestling, gdyby ktoś pytał, fedka już nie istnieje, prawopodobnie została przejęta przez Demand Lucha), a w przedostatniej przegrał jako pretendent walkę o pas Smash na gali Smash/PROGRESS z, uwaga, Markiem Haskinsem.

Z ciekawszych fedek, w których występował, to: Smash (7 walk, w tym jedna o główny pas na łączonej gali z PROGRESS), HoH (1 walka), ZERO1 (35 walk), AJPW (8 walk, z czego 7 w tym ich tagowym turnieju), do tego kilka mniejszych fedek, wiadomo, to już se można sprawdzić jak kogoś nadal typ interesuje.

Podsumowując i cytując - z dużej chmury mały deszcz.

Obrazek
I've got that all the time, all the time sadness

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna