Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt maja 26, 2020 3:56 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

KL pisze:
Liczyłem po cichu że MZW do tego powróci po jednorazowej próbie w 2016 roku.

Sorry, ale jakieś pliki które wtedy wysłało MZW w mailu nie równa się VOD. Aż sobie sprawdziłem na mailu i wyglądało to serio słabo i lepiej że serio już nie próbują w ten sposób.

Mam nadzieję że KPW to dowiezie, bo jednak tu przydała by się osobna stronka, to żeby nagranie było dobrej jakości i nie trzeba było czekać pół roku. Z drugiej strony liczę że skoro KPW od kilku gal już miało naprawdę fajny sprzęt wideo i dopiero teraz startują z tym to oznacza że to dopracowali. No i wiadomo bardzo fajnie że pierwsza gala ze free żeby ludzi sobie sprawdzili jak to będzie działać.

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Nie no, mówiąc o powrocie mam na myśli rozwój pod tym względem, a nie robienie jeden do jednego to samo co te 3 lata temu ;)

Za free gala KPW Arena 15. Popatrzyłem sobie na opinie tutaj i na Facebookowej grupie; ciekaw jestem jaki będzie odbiór gdy ludzie niezapoznani mocno z produktem KPW trafią na pierwszy rzut na ten właśnie event. Z drugiej strony widząc danych zawodników "po raz pierwszy" może być ten efekt nowości, a potem na kolejnych galach będzie już kwestia jak to będzie wyglądało w ringu i w storylinach. A świadomość występowania 'na szerszą skalę' może podziałać motywująco.
Tak im dopomóż Bóg.

Low carder
Awatar użytkownika

Widocznie KPW wreszcie znalazło kogoś komu się chciało montować wszystkie gale (z tego co wiem stroną www kpw zajmował się Krzysztof Zasada w wolnym czasie) i dlatego dopiero teraz startują z VOD, tym bardziej, że mają już w miarę stabilną publikę i czym pochwalić jeżeli chodzi o organizację gal - dla mnie ocena walk, to mocno subiektywna rzecz.

VOD KPW poleciłem kilku polskim popkulturalnym podcasterom przyznającym się do wrestlingu i bardzo pozytywnie podeszli do tej informacji.

Według mnie mało osób to sprawdzi, a Ci co sprawdzą to w większości na piracie jak to było z pseudoVOD MZW - a do tej pory tego nie widziałem.

Myślę, że KPW zdaje sobie z tego sprawę, że polscy fani wrestlingu na to się nie rzucą i że będą latać piraty, a robią to głównie dla tego by ludzie zainteresowani produktem KPW, którzy nie mogą przyjechać na gale mieli możliwość ich obejrzenia w jakiś sposób.

Po za tym KPW ma już tyle materiału, część świetnego wizualnie (KPW Godziny Zero, KPW na Szlamfeście czy KPW Areny w klubie Atlantic), że trochę bez sensu trzymać to nadal w szufladzie, więc nawet lepiej to wypuścić w net, nawet jak mają latać piraty.

Decyzja o wrzuceniu najpierw ostatniej gali (szok, że to zmontowali w mniej niż miesiąc, bo gale DDW All Or Nothing II montowali pół roku?) zrozumiała, bo jak się promować to w miarę świeżymi rzeczami, niezależnie od tego czy to była ich najlepsza gala czy najgorsza i jest to podejście w porządku wobec potencjalnych fanów.

Mnie zastanawia czy na VOD będą wszystkie gale? Również te w salach gimnastycznych?y I tu wrzucenie ich jako płatnych vod jest świetnym rozwiązaniem, bo trochę ukrywamy wstydliwy dla polskiego wrestlingu początek, a z drugiej strony umożliwiamy zobaczenie ich ludziom, którym nie przeszkadza to, że gala jest w sali gimnastycznej, do tego mamy serial z wszystkimi sezonami.

1 luty 2020 KPW Arena 16!
https://www.facebook.com/events/560697841420090/

Fight Room #26: Piotr Panasz. "Wrestling to połączenie sportu oraz opowiadania".
Spoiler:

E:

Ktoś z forum będzie na gali?

Cytuj:
KPW - Kombat Pro Wrestling
30 stycznia o 21:06 ·

Do gali Gala Wrestlingu: KPW Arena 16 pozostały 2 dni. Fani którzy w najbliższą sobotę nie będą mogli pojawić się w hali Gdyńskiego Centrum Sportu mogą obejrzeć galę później w płatnym serwisie VOD. Przypominamy, że nie będzie to transmisja na żywo. Termin publikacji gali online podamy na naszym fanpejdżu i stronie internetowej.

https://kombatprowrestling.pivotshare.com/

https://www.facebook.com/kpwrestling/po ... 55?__xts__[0]=68.ARCDXEr3pRrFQOF1T7xsOhbTKR-fTRDXmVezqd3v5pUCVrybc-uFU6KUe7DahF3XtVanUZzwYOaGT-agUleK29DEFWIWzjPo8GJhrvcbwU0_XY1jeBWakLQSXyXf0kreZPLvn1Appe_Eb-UJsT4s2Qtl31MrulNcTNQDZqBjnJtIwKhbQ3WWGyJUdTSZTc4kzPulFrJSS6JC2LX76RwH4VP9VQFNepiZIEF8A-8CmwJId-nA8l9ZOvt_8sadgA_9-D_EWMOGu6KRLwTxAwk5YVfwF1eJExw8CcAaIrMpzWoa35i0RH-Jt9RYTPKNJCwYleSwYJoWR_EvF1IDI2MZW4EV6ViI&__tn__=-R

Karta

Spoiler:

E:

Diana Rega, wrestlerka z trójmiejskiego Kombat Pro Wrestling
w marcu wystąpi na mistrzostwach świata Arnold (Schwarzenegger) Classic w Ohio, gdzie będzie reprezentować Polskę w podnoszeniu ciężarów.

https://www.facebook.com/dianawrestling ... =3&theater

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26