Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 19, 2017 7:33 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 977 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 66  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Przeciętny epizod który uratował bardzo dobry Last Man Standing Match.

Eli Drake szybko pokonał Swojego rywala, niby fajnie ze nie jobbuje, ale liczył bym na coś więcjej dla niego. Potem dostaliśmy Gauntlet Match... a szkoda strzępić ryja.

Segment z Jamesem Stormem przyzwoity, widać że to już definitywny koniec jego w DCC i dobrze, coś czuję że niedługo zniszczy Swoich byłych partnerów w jakieś walce 2 vs 1.

Walka trzyosobowa Xsów dobra, aż dziwne że dostali więcej niż 4 minuty XD Zwycięstwo Andrew Everetta do przewidzenia i liczę że w końcu dostanie poważną walkę o pas,takie 10-12 minut by Mi wystarczyło :D

Davey Richards vs. Eddie Edwards - *** i 3/4 *
Bardzo dobra walka, bałem się trochę że to Last Man Standing i większość to będzie leżenie, a tu na szczęście tak było tylko w końcówce, która wypadła Moim zdaniem trochę słabiej, ale cała walka ogółem bardzo dobra i widać że to nie koniec ich feudu.

Specjalnie ominąłem tą farsę którą na początku dostaliśmy od Matthewsa i Borashema, ostani segment już taki zły nie był, choć wybory do przewidzenia i jedynie Chris Masters był pozytywną niespodzianką, a no i Magnus, choć On jakoś średnio Mnie jara, szczególnie po tym co ostatnio pokazywał w WCPW, znaczy bardziej po tym że nic tak nie pokazywał :P

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

Magnus.... Nie wiem gdzie oglądaliście IW, ale mi ucięło w momencie gdy ktoś wychodził z samochodu. Myślałem że to specjalny zabieg, a tu się okazuje że wrócił Magnus, a ja tego nie widziałem. XD

Obrazek

User Miesiąca: Marzec 2017

Star
Awatar użytkownika

Impact Wrestling był jakoś chujowo przycięty i okazało się, że końcówka IW została pokazana, ale na... YouTube. xD Nie no, spoko, ale podejrzewam, że mało kto subskrybuje kanał tej federacji na YT (nawet ja tego nie robię) i pewnie nie każdy o tym wiedział. I założę się, że w tym tygodniu puszczą nam ten cały segment i w końcu dowiemy się, że tajemniczą osobą był Magnus z Alcazar.

Ogólnie IW był nawet ok, ale patrzę na niego głównie przez pryzmat dobrego Last Man Standing Matchu. Podoba mi się jak bookują Richardsa, który na 100% umoczy w finałowej walce z Edwardsem. Właściwie to nie chce mi się pisać nie wiadomo ile więc na sam koniec dodam, że dywizja Knockouts w IW to gówno i nie wiem jak oni chcą bookować dywizję i opierać ją na ODB, Brandi, Rebel czy Laurel. Podobno Van Ness jest całkiem niezła w ringu tylko ja tego nie dostrzegam, więc jeśli to prawda to proszę o odniesienie się.

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Triple XX pisze:
Magnus.... Nie wiem gdzie oglądaliście IW, ale mi ucięło w momencie gdy ktoś wychodził z samochodu. Myślałem że to specjalny zabieg, a tu się okazuje że wrócił Magnus, a ja tego nie widziałem. XD
No właśnie też nie miałem, ale zauważyłem u Radka w raporcie jest to dopisałem że to według Mnie taki trochę średni dodatek, bo serio jak ostatnio go widziałem w ringu na gali WCPW to spisywał się lekko mówiąc przeciętnie.

A co do YT Impactu to ich odsubskrybowałem po tym jak zaczęli wrzucać dziesiątki 8 sekundowych filmików jak to https://www.youtube.com/watch?v=Dp3cgPIbp0g XD

Mid carder
Awatar użytkownika

No to widzę że nie tylko ja miałem ten problem. Co do Magnusa to dla mnie on zawsze był dość średnim wrestlerem. Takie 6/10. No więc jego powrót w ogóle mnie nie jara. Choć i tak lepszy On niż taka ODB czy Matt Morgan który jest najbardziej drewnianym drewnem w tym biznesie.

Hubson pisze:
A co do YT Impactu to ich odsubskrybowałem po tym jak zaczęli wrzucać dziesiątki 8 sekundowych filmików jak to https://www.youtube.com/watch?v=Dp3cgPIbp0g XD

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

No nawet niezły IW w tym tygodniu, ale nie wszystko mi się podobało.

Reno Scum vs. Decay vs. Laredo Kid & Garza Jr.
W sumie nie wiem czy to była walka o pretendentów do pasów Tag Team czy tak po prostu wrzucili tu wszystkie ekipy w jedno starcie. Było to całkiem niezłe i dobrze otworzyli ten odcinek.

Jeremy Borash/Ethan Carter III
Jeśli to nie prowadzi do heel turnu Ethana to nie mam pojęcia po co to było. Fajnie że Storm powalczy sobie z Bobbym, ale kiedy w końcu Patron dostanie walkę o pas którą przecież wygrał w walce z Ethanem ?

Braxton Sutter & Allie vs. Sienna & KM - Oczywiście przewinąłem. Debiut tamtego typa też ma w dupie.

Rosemary vs. ????

Andrew Everett vs. Marshe Rockett vs. Suicide vs. Gregory Helms
To był całkiem dobry pojedynek choć dziwi mnie to że Helms wraca do ringu od tak. No i kiedy Andrew będzie miał walkę o pas z Trevorem która miała być tydzień temu ?

Davey Richards vs. DJ Z - Dobre, ale krótkie.

Team Borash vs. Team GOAT
Całkiem niezły ME, na pewno lepszy niż się zapowiadał no bo wystarczy spojrzeć na ekipę Borasha - Po prostu faceci w gaciach. Nie jara mnie Adonis, nie jara mnie Magnus i z pewnością nie jara mnie Morgan więc jak dla mnie mogłoby ich nie być. Największy plus to oczywiście odejście Matthewsa od stolika komentatorskiego. Dziękuję.

6/10

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Trochę ten segment z pretendentem do pasa wyszedł do dupy. Nie dość, że to El Patron jest pretendentem i to on powinien walczyć to do tego okazuje się, że głosowanie było w chuj ustawione, bo to nie jest możliwe, że wynik ludzi głosujących w internecie od zeszłego tygodnia idealnie odzwierciedlał nagrany wcześniej segment. xD No spoko.

Debiut Kongo Konga kompletnie bez wyrazu, to po prostu puchaty grubas z malunkiem na ryju i dobrze wiemy, że skończy on w jobberce. O co kurwa chodzi z tym storyline'm Allie, Suttera, KM'a i Sienny to ja nie wiem. Co za bzdura. A KM to takie gówno w ringu, że wolałbym oglądać The Tribunals.

Santano Garrett - szanuję Twój występ, bo smutno mi się robi gdy w ringu widzę ODB, Rebel, Brandi.

Feud z Wilkami - nadal propsik, jeśli oni tego nie zjebią to na Slammiversary czeka nas walka, która ma szansę być jedną z najlepszych walk w IW od kilku lat.

Walka wieczoru zła nie była, nawet solidny wrestling. Nie zgodzę się z przedmówcą - to nie byli zwykli faceci w gaciach, bo mają oni jakąś renomę w IW albo i w innych federacjach jak El Patron. No bo taki Magnusz był w końcu głównym mistrzem w TNA. Co prawda nie był dobrym mistrzem, ale jednak nim był i przeciętny fan ogarnia kim on jest. Morgan też swoją renomę w IW ma. Nie walczył chyba od dwóch lat, ale aż tak słaby nie był jak na swój występ. Chris Adonis pokazał się chyba najlepiej z tej trójki i może być z niego fajny midcarder. Może zrobią mu tag team z Godderzem co by nawet pasowało. No cóż, JM odlatuje, nie żal mi tej postaci. Ciekawi mnie tylko czy zostawią skład: Da Pope & JB czy może kogoś wrzucą.

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Kolejny przeciętny epizod IW.

Pierwsza walka po prostu niezła, mogli spokojnie dać tu pretendentctwo na szali, choć i tak pewnie Reno Scum będzie o te tytuły niedługo walczyło.

Segment z Ethanem jak dla Mnie taki sobie, oby był to krok do hell turnu, bo w innym przypadku to po prostu marnowanie czasu. Wybór Storma na pretendenta nawet dobry, ale sposób już średnio i w sumie podpisuję się pod słowami RSa :D

Czy tylko Ja jestem jakiś dziwny i mam wyjebane na Suttera, Allie i tą całą resztę? A widzę że nie :P Kongo Kong zadebiutował, no spoko, ale tak jak to napisał RS było to bez wyrazu,a no i BROKEN LAUREL.. Proszę wywalicie ją XD

Rosemary wygrała po solidnej walce i w sumie tyle. Walka Xów przyjemna, jak dla Mnie trochę za dużo udziału Shane Helmsa, ale chociaż chcą jakoś budować feud z Trevorem. Potem Davey Richards wygrywa w stylu Rosemary.

Main Event solidny, takie *** dla Mnie, zwycięstwo drużyny Borasha, no i tak jak napisał Triple XX największym plusem jest odejście Matthewsa :D

Mid carder
Awatar użytkownika

LAX vs. jacyś jobberzy - Squash ale fajny squash. Niezły brawl po walce o feudu nie będzie bo szalony Steve sobie poszedł z Impacta.

Karen Jarrett/Sonjay Dutt/Andrew Everett/Helms Family
Ja Jarrett wchodziła do ringu to już spodziewałem się tragedii i jakiegość KM'a, a tu proszę - Sonjay Dutt. Świetna wiadomość bo to bardzo dobry Cruiser i dobre wzmocnienie dla dywizji. Tylko czy my nie mieliśmy dostać Trevor Lee vs. Everett o pas X-ów SINGLOWO ? A reakcja publiki na powrót Dutta jak zwykle wspaniała. Uwielbiam tą publikę.

Rosemary(c) vs. ODB - IW Knockout Championship
Nawet było to lepsze niż myślałem i cieszę się że mistrzyni obroniła tytuł bo byłem przekonany że wygra dziewczyna Hebnera. Dziękuję że IW czasem ma rozum.

Chris Silvia vs Kongo Kong - Oczywiście przewinąłem.

Patron w końcu otrzyma tego title shota. Dziękuję. GLOBAL FORCE Championm Magnus pyta czemu Alberto jest pretendentem ? Może bo wygrał walkę o miano pretendenta ? Co za idiota. Tytuł GLOBAL FORCE Championship to złoty bilet ? Chyba do sracza.

Bobby Lashley(c) vs. James Storm - IW World Heavyweight Championship
Matthews w zeszłym tygodniu stracił pozycję komentatora więc teraz normalnie wraca po tygodniu i komentuje sobie galę. NO JASNE. Heel Turn Ethana kompletnie nie zaskoczył, ale dobrze że go przeszedł. No i oczywiście musiał być ref bump. Pojedynek niezły, ale z początku ciężko było się skupić bo ciągle coś się działo poza ringiem. Śmieszne że TNA zmieniło się na IW, a na pasie wciąż stara nazwa. (*** ¼)

Trevor Lee(c) vs. Sonjay Dutt vs. Andrew Everett vs. Suicide vs. Dezmond Xavier vs. Low Ki - IW X Division Championship
Dobry powrót Kavala (choć walczenie w garniturze jest głupie) i X-owie w Main Evencie co ostatnim razem było z 1000 lat temu. Walka bardzo dobra choć w środku było dość nudno. Low Ki od razu zgarnął tytuł. Przewidziałem to, ale wolałem jednak Dutta. Myślę że w końcu może się zrobić ciekawie w tej dywizji. (*** ¾)

W końcu dobry Impact. Było parę głupot, ale przymknę oko. Cieszę się że X-owie byli w Main Event.

7/10

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Niby dobry odcinek, ale miał też Swoje niezrozumiałe momenty.

LAX wygrał no spoko, następny segment bardzo dobry, Dutt powrócił i dobrze, choć przy zawodnikach z ME to On strasznie bladnie, niby fajnie że dywizja Xów jest taka mocna, ale z drugiej zmarnowali potencjał walki Trevora z Everettem.

Walka o pas kobiet trwała niecałe 4 minuty, serio? Nie powiem było to nawet niezłe, no ale jednak była to walka o pas, a nie jakieś tam randomowe starcie. Plus że Rosemary obroniła pas, bo nie zdzierżył bym ODB z pasem.

Lashley vs. James Storm - ***
Sama walka dobra, hell turn był do przewidzenia tak jak to napisał Triple XX, ale zgodzę się że dobrze że go przeszedł i wszystko było by ładnie, pięknie, a tu bum Matthews, co kurwa? Róbmy segment kończący galę, potem walkę w ME, a potem wyjebane i wracam komentować, no ja jebe. IW po raz kolejny udowadnia że są specjalistami od marnowania czasu antenowego, brawo.

X-Division Title Match - ****
Można by powiedzieć że ME uratował ten epizod, po pierwsze Dezmond Xavier , jak dla Mnie świetna decyzja ze go ściągnęli i od razu był w mojej opinii MVP tej walki, co do Low Kiego mam już bardziej mieszane uczucia, no ale nazwisko ma. Sama walka bardzo dobra, tak jak pisałem szkoda tylko że zabierają pas z feudu Lee - Everett.

Triple XX pisze:
(choć walczenie w garniturze jest głupie)

Od powrotu w AAW (jakoś listopad zeszłego roku) zaczął tak walczyć i powiem że czasami widać żę go to ogranicza także zgadam się że to trochę głupi pomysł.

Superstar
Awatar użytkownika

LAX vs jobberzy wypadło fajnie jak na niecałe 3 minuty walki. Mistrzowie mieli pokazać dominacje i rozgromić swoich rywali i tak też się stało. Podoba mi się cała otoczka wokół LAX. Konnan zapowiada przemoc i ogólny rozpizd jak w 2006 roku i to może wypalić. Nie tak bardzo jak wtedy, bo to inne czasy i tam widok krwi był czymś normalnym, ale i tak może być ciekawie. Podczas przemówienia Konnana miałem wrażenie, że powtarza on promo z właśnie 2006 roku.

Karen Jarrett oświadcza, że Impact Wrestling i GFW staje się jedną federacją. Kto by przypuszczał? Ja! Co prawda obstawiałem, że Jarrett wykupi udziały Dixie wraz z Toby Keithem, a nie Anthem, ale i tak dobrze wyszło. Dixie zniknęła, Jeff dobrze poprowadzi TN... Impact Wrestling, a mając wcześniejsze układy z innymi organizacjami możemy się spodziewać wielu zawodników, którzy pokażą się na jednych tapingach. X Division w Main Evencie? Jak najbardziej trafny pomysł. Zwłaszcza, że powrócił Sonjay Dutt, pojawił się nowy Xavier oraz powrócił TNA Original Low Ki w gimmicku Hitmana. Jestem ciekaw czy pasy obu federacji zostaną połączone czy zostawią pasy Impactu, a tamte wywalą.

Walka KnockOuts przeciętna. Cieszy fakt, że Rosemary wygrywa. Czas dać jej nieco lepsze rywalki może ze sceny niezależnej.

Impact Wrestling World Heavyweight Title Match – Lashley vs James Storm
Dobra walka z solidnym tempem jak na takich chłopów. Chciałbym, żeby Storm wkońcu zdobył to mistrzostwo na długi czas, ale od początku miałem wrażenie, że nie będzie to dzisiaj. Jak ma zdobyć to niech będzie to Slammiversary. I skoro Jeff Jarrett wrócił to będzie to King of the Mountain match, w którym zobaczymy Lashleya, Alberto, Storma, EC3 i kogoś jeszcze może jakiś powrót. Po ostatnich wydarzeniach można było przypuszczać, że EC3 przejdzie heel turn. Już mi się uśmiech robi na twarzy na myśl o jego feudzie ze Stormem. W gadce to może być najlepszy feud ostatnich lat.

X-Division Title Match – Trevor Lee vs Sonjay Dutt vs Andrew Everett vs Suicide vs Dezmond Xavier vs Low Ki
Bardzo dobra walka na zakończenie Impactu i chyba najlepsza walka Xów od bardzo długiego czasu. Fajne tempo, w ringu każdy miał odrobine czasu, aby pokazać co potrafi. Wystarczy dać im troche czasu i potrafią zrobić wspaniałe widowisko. Z dobrej strony pokazał się Xavier i chciałbym go widywać częściej na Impactach. Powrót Sonjay Dutta mnie cieszy choć w środku walki troszke ucierpiał. Low Ki wrócił i od razu zgarnął pas... Ciekaw jestem jak to dalej pociągną, bo to dość ryzykowne zagranie z ich strony. Dodatkowo Low Ki występuje w nowym gimmicku i ciekawi mnie jak się w nim spisze.

Ogólnie Impact bardzo mi się podobał. Nie licząc walki kobiet i Kongo Kong to wszystko mi się podobało, a te walki były krótkie.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

Fajny Impact. Coś się powoli zmienia i na pewno na lepsze. Najlepszą decyzją było zostawienie walki o pas X-ów na koniec. Co prawda liczyłem na solowe starcie Everetta i Trevora, ale nie mogę być zawiedziony gdy otrzymałem bardzo dobrą walkę i co najważniejsze - nie trwała ona 6 minut jak to ostatnio bywało. Dezmond Xavier pokazał, że będzie on fajnym wzmocnieniem dywizji, Sonjaya dalej nieźle się ogląda, ale szkoda, że tak paskudnie rozwalił on sobie oko. Może i on niedługo zostanie mistrzem a patrząc na to, że IW zmierza do Indii na nagrywki - jest to bardzo możliwe. :D No i Low Ki - gimmick może dziwny i nie będę mógł się przekonać do gościa walczącego w garniaku, ale co zrobił to jego. Dostał od razu pas - kontrowersyjnie, ale bardziej mi się podoba takie coś niż to co stało się z debiutem El Patrona.

No właśnie - sprawa walki o główny pas. Właściwie wszystko idzie już ku Slammiversary. Lashley na pewno pas będzie trzymał i kto wie, może zobaczymy powrót King of the Mountain Match jak to pisze Tupak? Pięciu wrestlerów już mamy - Bobby, Storm, EC3, Magnus i Alberto. No a walka o pas całkiem fajna. Właściwie stało się to co miało się stać. Storm na pewno będzie miał świetny feud z Ethanem, bo potrafią oni pobawić się z mikrofonem.

LAX ogląda się super, czekam na ich walkę z Decay, bo może być świetna. Ciekawe co dalej - Steve chyba odchodzi, Reno Scum nie będą występować, bo Adaś ma kontuzję, będą musieli wyłonić nowych pretendentów i nie będę zaskoczony jeśli ich rolę przejmą Veterans of War.

A kobiety - no cóż, lepsze to było niż myślałem a Rosemary zgarnia cenne zwycięstwo. Pewnie panie z GFW dołączą do rosteru. Złączenie IW i GFW to dobra decyzja, bo z tego drugiego i tak nic nie będzie. Nie ufam trochę stronie GFW, bo ich roster jest mocno nieaktualny.

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Wiadomo już kiedy odbędzie się tour do Indii. Podali to na wczorajszych tapingach, więc dam w spoiler.

Spoiler:

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Na tapingach doszło do pewnej sytuacji na zapleczu. Ponoć Karen Jarrett zaczeła wrzeszczeć na Boba Rydera. Jeff oczywiście wstawił się za swoją żoną. Bob ponoć chciał wcześniej opuścić nagrania i udać się do hotelu o co dopieprzyła się Karen ( kim ona wogóle jest by drzeć morde na kogokolwiek... ). Doszło do tego, że Jeff kazał Ryderowi nie czekać na nic i opuścić nagrania. Ryder spakował się i poszedł w cholere, a wszystko miało taką atmosferę jakby Ryder miał opuścić Impact Wrestling na stałe. Na szczęście Ryder na drugi dzień pojawił się w Nashville, gdzie ponoć wszystko sobie wyjaśnił z Jeffem i zajmował się swoimi obowiązkami.
Dla tych, którzy nie wiedzą kim jest Bob Ryder. Można powiedzieć, że jest to pomysłodawca TNA. Zaraz po upadku WCW spotkał się z Jeffem i Jerrym Jarrettem i rozmawiali o swojej przyszłości w biznesie wrestlingowym. On był również pomysłodawcą Weekly PPV. Bob Ryder pracuje nieprzerwalnie w TNA od samego początku do dnia dzisiejszego.

Moderator roku 2012 !

Star
Awatar użytkownika

Tyle już się słyszało historii o tym jaka ta Karen jest zjebana, a tu proszę, niewiele się w temacie zmienia XD Ryder to osoba którą chyba nawet ludzie którzy IW oglądają od święta (czyli tacy jak ja) kojarzą, dla dobra federacji niech lepiej Jeff ogarnie swoją żonę bo to trochę jednak przesadza, mam nadzieję że Jarrett i Bob normalnie sobie sprawę wyjaśnili i Ryder nie odejdzie, byłoby to dla IW strzałem w stopę.

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

"luzuj majty kolego, każdy prawdziwy mężczyzna musi czasem rzucić tekstem o czyjejś starej" ~ Ramzes

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 977 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 66  Następna