Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob wrz 23, 2017 6:34 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 997 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Dopiero dzisiaj obejrzałem ten Impact XD, więc pewnie nikt tego nie przeczyta. Kolejny epizod tej tygodniówki był bardzo przyjemny do oglądania.

Mocne Strony Impacta:
- Pierwszy segment z udziałem Drake'a, Adoniss, Morrisona i Edwardsa
- Walka Storma z Low-Ki
- P. Williams vs. C. Konley

Najlepszy był bez wątpienia pierwszy segment. Fajni goście. Dobrze dopasowani, ale nie było niestaty jakiegoś "pipe bomba" no ale wyszło to wszystko całkiem ok. Storm vs. Low-Ki to z kolei coś naprawdę świetnego. Idealne starcie na tygodniówkę. Jak dla mnie ***1/2*. Szkoda, że Ki odchodzi. TNA mogło to inaczej rozegrać i zrobić po prostu Low-Ki vs. Morrison vs. Drake, ale na to jest już za późno. Potyczka PW również mogła być, ale szału nie było. Takie 4/10. Mam jednak nadzieję, iż Brytyjczyk dostanie w przyszłości jakiś ciekawy program, bo batalie z tym jobberem to trochę nuda. (A już jeden kiddyś w TNA dostał. Chyba każdy wie o co mi chodzi)

Słabe Strony Impacta:
- Eli Drake i Chris Adonis vs. Eddie Edwards i Johnny Morrison

Strasznie nudna walka. Były momenty słabe i po prostu bardzo słabe. Osobiście nie polecam.

6/10

Co prawda ja się wychowałem w erzy Ariesa, Roode'a, feudu Danielsa ze Stylesem, A&8, ale muszę przyznać, że TNA trzyma poziom. Oczywiście teraz jest przepaść między podanym przeze mnie okresem, a latami 2015-2017r., ale tragedii nie ma i zacznę regularnie oglądać produkt J. Jarretta, który ma pewnie jakąś wizję.

Mid carder
Awatar użytkownika

Trevor Lee i Caleb Konley vs. Petey Williams i Sonjay Dutt
Cieszę się że wróciły czasy w których X-owie dostają więcej czasu na walkę niż 4 minuty. Tylko Konley to straszny przeciętniak. No i gdzie jest Dezmond Xavier ???? Trevor raczej idzie znów na pas X-ów i oby go zdobył bo Dutt to strasznie nudny mistrz.

Eli Drake(c) vs. Matt Sydal - GFW World Heavyweight Championship
Naprawdę dobra walka prowadzona w szybkim tempie. Dobrze się ogląda gdy o główny pas bije się w końcu ktoś nowy bo z całym szacunkiem Lashley mi się już przejadł. Szkoda że Eli nie mógł wygrać czysto bo Sydal na czystej porażce nic by nie stracił. Teraz za to może zakręcić się wokół pasa X-ów bo w main evencie to on nie pożyje. (*** ½)

Obrazek

User Miesiąca: Marzec 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Opener bardzo przyjemny w oglądaniu, fajnie że akurat to wybrali na start gali, bo i tempo dobre i akcje ciekawe. Choć wolałbym żeby to Trevor Lee poszedł na pas, a na razie na to się nie zapowiada.

Zachary Wentz jest nawet spoko XD NO i propsy za promo OI4K.

Segment z Cornette, Mundo i LAX nawet niezły, choć spodziewałem się tu trochę innego rozwiązania, to nawet propsy za to że potrafili Mnie zaskoczyć.

Eli Drake vs Matt Sydal - *** i 1/2 *
Main Event wyszedł naprawdę bardzo dobrze, widać że Eli w ringu nie zamula, a Sydal jak zawsze klasa i starcie wyszło lepiej niż się spodziewałem, dodatkowo szanuję że dali Im aż niecałe 20 minut.

Ogólnie epizod strasznie szybko zleciał, może dlatego że skupili się na ważnych rzeczach i oglądało się to nawet dobrze.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

Braxton Sutter vs. Garza Jr.
Fajne, choć krótkie. Garza wygrał. Czy coś mu to da ? Nie. Czy Sutter coś traci na porażce ? Nie, bo i tak nigdy nie był w tej federacji kimś ważnym. Teraz może przejdzie heel turn, ale w zasadzie mam to w dupie. W ringu jest całkiem niezły, ale oprócz tego nic nie reprezentuje.

Ethan Carter III(c) vs. El Hijo de Fantasma - Impact Grand Slam Championship
Mam nadzieję że EC3 nie przejdzie face turnu bo w roli złego spisuje się lepiej. Feud z Edwardsem może być, choć zupełnie nic mnie nie interesuje jeśli tyczy się tego pasa. No i ta dwójka zamaskowanych będzie tworzyć ekipę, fajnie.

Sonjay Dutt(c) vs. Trevor Lee - IW X-Division Championship Falls Count Anywhere match
Generalnie było to dużo lepsze niż ich Ladder match. Dostali dość mało czasu, ale w pełni wykorzystali gimmick. Fajnie że Trevor znów jest mistrzem nawet jeśli wypada dużo gorzej niż w PWG, ale title run Dutta był strasznie cieniutki. W sumie to była jedna z jego lepszych walk po powrocie. (*** ¼)

John Morrison vs. Low Ki - GFW World Heavyweight Championship #1 Contenders match
Niezłe starcie choć po tej dwójce można oczekiwać więcej. Może jakby dostali więcej czasu niż 7 minut. Ciekawe czy to już ostatni występ Kavala w GFW. Co dalej z nim będzie ? W zasadzie mam to w dupie. John zostaje pretendentem jak każdy się spodziewał, ale jak dla mnie za szybko. Mogli z tym poczekać chociaż do Bound for Glory.

Bobby Lashley/Moose - Fajny brawl, ale perspektywa ich feudu średnio mnie jara.

Znów udany Impact. Ringowo było solidnie od początku do końca i niezły brawl na koniec. W środku było trochę gówna, ale do tego trzeba się przyzwyczaić.

6,5/10

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Pierwsza walka, niby fajna, bo ringowo poziom był nawet spoko, ale w sumie to jakby jej nie było to nic by się nie stało, bo z Suttera to i tak nic nie będzie, a Garza niby spoko,a le dużej przyszłości w GFW mu nie wróżę.

Walki o pas Impact Grand Slam ostatnio wypadają zaskakująco dobrze i nie inaczej było tym razem, trochę chcieli utrzymać w niepewności co do wyniku, szkoda tylko że każdy wiedział że EC3 nie straci pasa.

Segment z Grado bardzo spoko, ale może dlatego że po prostu lubię gościa :D

Sonjay Dutt vs. Trevor Lee - ***
Początek walki oglądało się bardzo dobrze, potem było trochę gorzej, normalnie czepiłbym się że zakończenie było fatalne, ale Trevor wygrał pas co bardzo dobre, bo Dutt na samym początku był spoko mistrzem, a teraz trochę z tym pasem zamulał.

#1 Contender's Match wyszedł bardzo solidnie, nie spodziewałem się wiele, bo obaj szczyt kariery mają za Sobą, no i jak można było się domyśleć Mundo wygrywa tą walką, a dla Low-Ki był to chyba jeden z ostatnich występów.

Końcowy segment, czy jak to nazwać według Mnie do bólu przeciętny, a Ich feud jakoś średnio Mnie jara.

Impact bardzo solidny z lepszymi momentami.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

A tak jeszcze napiszę że to śmiesznie wyszło po tej walce X-ów jak Trevor i nie-Suicide sobie zadowoleni spieprzyli z areny. Tak sobie wyobraźcie że idziecie na zakupy do Biedronki, a tu nagle wybiega na drogę dwóch debili w samych gaciach. hehe śmieszne. Chyba.

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Johnny Impact vs. KM - GFW World Heavyweight Championship #1 Contenders match
Niezły segment i fajna krótka mini walka dająca Impactowi łatwą wygraną. Nie wiem tylko czemu za rywala dali mu no tego dwuliterowego typa którego w zasadzie mogłoby w tej federacji nie być. Poza tym można zauważyć że w te parę tygodni Johnny stał się mega gwiazdą w GFW więc dobrze byłoby mu niedługo dać główny tytuł.

Eddie Edwards i Ethan Carter III vs. Pagano i El Hijo del Fantasma
Dało się to obejrzeć chociaż fajerwerków nie było. Jednak chyba wszystko zmierza do face turnu Ethana co jest średnim pomysłem no chyba że połączą go w drużynę ze Stormem na wzór Beer Money. To może nie byłoby złe.

Johnny Impact vs. Texano - GFW World Heavyweight Championship #1 Contenders match
No jak można napisać że tego KM'a mało kto kojarzy to tego typa już w ogóle nie znam i nie wiem czemu nagle z dupy się pojawił i walczy o miano pretendenta do głównego pasa GFW. Na szczęście w ringu gościu jest niezły, a może nawet i dobry. Walka bardzo przyjemna z oczywistym zwycięzcą. Wątpię by Eli już za tydzień miał stracić tytuł, pewnie jakieś DQ i przeciągną feud na jakieś 2 miesiące.

Eli Drake(c) vs. Máscara de Bronce - GFW World Heavyweight Championship
Trochę jak opener, czyli krótko i przyjemnie. Dobrym pomysłem było pokazać to starcie w TV. Eli czysto wygrał i może walczyć z Morrisonem. Tak poza tym ci goście co chodzą na gale AAA mają fajne fotele. Chyba aż tak miękkie że mieli zupełnie wyjebane na starcie.

Ciekawy, dość oryginalny epizod gdzie Johnny bronił miana pretendenta w walce z jakimiś anonimowymi typami. Poza tym wyświetlili walkę o główny tytuł. Całość bardzo spoko.

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 997 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67