Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 11:41 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Możecie to usunąć i mnie zbanować, ale oglądam to cholerstwo i w końcu muszę coś napisać o tygodniówce. Elo.

Coraz ciekawiej wygląda sytuacja wokół pasa IW. Cage morduje wszystkich i wygląda mocarnie, Kross też na propsie i z chęcią dałbym mu pas, a teraz jeszcze Moose został w to wciągnięty, chociaż akurat on raczej na doczepkę. Zastanawiam się, czy nie planują ściągnąć z Morrisona pasa, bo jednak dość szybko publika się odwróciła od niego, a on sam wygląda mocno przeciętnie, jako ten najważniejszy. Trochę wyjść mają i powinno wyjść z tego coś ciekawego :)

Mam stracha, czy przez story z OVE, nie pójdzie w odstawkę pas X-ów. Swann powinien dostać taki spokojny reign z pasem, gdzie toczyłby takie starcia na tygodniówkach, jak z Treyem Miguelem, tylko w dłuższej formie. Chyba, że któryś z Cristów postanowi powalczyć o pas-wtedy wszystko ok. Rychu odmówi Samiemu, ten się wkurzy i naśle na niego swoich chłopaków. I w międzyczasie Sami-Mack będą sobie feudować.

LAX-Lucha Bros znowu dadzą do pieca i zapewne tym razem zobaczymy nowych majstrów. Gale w Meksyku muszą jakoś tu zadziałać. Nomen omen, WWE powinno się uczyć od IW, jak się robi feud face-face. Sama walka na tygodniówce z OVE bardzo fajna i cieszy, że dali ją w Main Evencie.

Panie mają dwa wątki, czyli Allie-Rosemary i wkurwiona Tessa. Oba są spoko, ale jednak liczę, że skończą się niespodziewanie i nie pójdą zwykłym torem (czyli Allie z turnem, a Tessa dostanie feud z Gail). Może Gail zostanie managerem Tessy, a Rose dołączy do Su i Allie? Byłoby ciekawie :P

Na koniec Eddie-Drake, czyli osoby oczekujące na włącznie do story o pas. Spoko przerywnik i szansa na miły feud. Eli umie sprzedać gadką story w 100%, zaś Eddie nawet sobie radzi, jako ten jebnięty. Warto będzie na to lukać.

Mega minus ze Scarlett, bo był to mocno promowany projekt, a tak to się kończy :roll: szkoda, bo podobno miał to być Trevor, więc tutaj musieli to jakoś ratować. Ale i tak słabo.

Jeszcze jedna rzecz-niech skończą te segmenty z Rascalz. Co to ma niby być? Nie da się tego oglądać :F

Nikt nie będzie Ciebie banował zią :D Ani tego usuwał ;) // Kilgor

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Masz do wyboru - Brian Cage, którego publika w IW uwielbia, a on sam jest kimś kim zawsze chciałby być Braun Strowman i Johnny'ego Impacta - typa, którego zjadła słaba końcówka jego walki na Homecoming i co prawda dobrego, ale już nielubianego face'a, którego żonę zaatakował Killer Kross, który jest kolejnym uwielbianym typem. Kogo wybierzesz? Właściwie to chętnie zobaczę Impact vs Cage po raz drugi na kolejnej gali PPV. To materiał na świetną walkę wieczoru. Panowie będą już wiedzieć jakich błędów unikać, a Johnny będzie mógł może podejść do pojedynku jako pełnoprawny heel.

Pas X-Division już poszedł w odstawkę. Gdybym wiedział, że to tak będzie, to propsowałbym wybór nawet Ethana Page'a na nowego mistrza. Tęsknię za walkami gości z tej dywizji, a samo to, że nie ma trzeciego pasa singlowego trochę psuje innych zawodników. I przez to Callihan musi feudować ze Swannem. Trochę to rozumiem, trochę nad tym ubolewam.

Reszta jest spoko i już teraz możemy strzelać jak wyglądać będzie karta kolejnego PPV. A segmenty The Rascalz są podobno zajebiste, ale jesteśmy głupimi POlaczkami i gówno rozumiemy. xD

Star
Awatar użytkownika

Trzeci singlowy pas jest niepotrzebny. Raczej story ze Swannem jest przeczekaniem dla Samiego, a przynajmniej mam taką nadzieję. Ciągle chyba ma jakieś wonty do Williego i może przez to Rich jest tutaj zamieszany w sprawę. A i pas kolejny będzie wadził-już był te Grand jakiś i niedługo pobył.

Powinni zrobić zwykły 3-Way na PPV i dać Cage'owi majstra. Łatwiej jest znaleźć obecnie w tym biznesie dobrego heela, niż dobrego face'a. A Killer może potem spokojnie poskładać Impacta i rościć sobie pretensje do pasa :)

RS, zaprzestań tych politycznych uwag. NaPISałeś to niepotrzebnie. Czytałem o nich i niby mają gimmick jakiś dzieciaków z serialu "Szalone lata 70 lub 80", gdzie odgrywają zwykłych ćpunów i opowiadają jakieś smieszne kawały...a naj jest tu to, że jak wbijają do ringu, to nagke o tym zapominają XD chyba cieszę się, że jestem tym głupim Polaczkiem.

Star
Awatar użytkownika

W tym tygodniu tygodniówka stała na wysokim poziomie, dzięki bardzo dobremu poziomowi w ringu. Początkowy tag, Sami-Puma, nawet walka Treya z Hindusem była nadspodziewanie dobra. ME to kapitalne meczycho, które bardzo ładnie podbudowali w poprzednich epizodach Impact.

Tylko w sumie słabo pociągnięto główne story, czyli o główny pas;Eddie/Eli; czy nawet Swann/Callihan. Oczywiście, za tydzień to powinni nadrobić, ale oprócz walk raczej nic ciekawego nie było.

Star
Awatar użytkownika

Czas coś skrobnąć.

I wylądował Johnny z żonką po ciemnej stronie mocy. Mega ciekawie to wymyślili i zrealizowali, nieźle robiąc w balona Briana-odroczyli starcie obu panów i raczej pewny title change, chociaż po turnie może tak szybko Impactowi pasa nie zabiorą. Sojusz z Killerem na plus, lecz czekam na solowy push chłopa Scarlett i brak pozycji czyjegoś przydupasa.

WWE powinno uczyć się od IW, jak bookować panie-trzy dobre story, które mogą zaciekawić. Niby to o pas najsłabiej idzie, ale powinno się to zaraz rozbujać. Dwa pozostałe dłuższy czas spokojnie prowadzone i mamy coraz więcej konkretów, gdzie mi bardziej siada jednak story z Allie i Rose. Kim-Tessa jest dobre, tylko boję się głupiego pomysłu na win Gail i jakiś powrót na ring-oby do tego nie doszło, bo Tessa by straciła na tym, a Gail Kim chyba już nie chcę oglądać w ringu. Szczególnie, że dobrze wygląda w obecnej roli i obecnym stroju :D

Reszta też idzie do przodu i daje dobre show. Dywizja tag jakoś sobie radzi: Lucha i LAX idzie chyba na ostateczną wojnę i 5150 Match będzie ich ostatnim starciem-w sumie powinni dać komuś nowemu szansę; Reno SCUM przyszło na jobby XD lubię KM i Falle, więc mnie to cieszy. Mogą właściwie pomyśleć o pasach, bo od dawna są jasnym punktem tygodniówek i ludzie ich kupują; Edwards i Drake powoli są po tej samej stronie i zobaczymy, do czego ich to doprowadzi. Czy do pasów, czy do wzajemnej walki.

Jedyne rzeczy na minus to szopka z Disco i olanie pasa X. Niech coś z tym zrobią, gdzie szczególnie to drugie smuci i razi w oczy.

Star
Awatar użytkownika

W sumie tygodniówka w temacie, ale aż wstyd pominąć PPV, które wygląda tak:

IMPACT WRESTLING: REBELLION

1.IMPACT WORLD CHAMPIONSHIP
Johnny Impact (c) vs. Brian Cage
Special Guest Referee: Lance Storm

2.IMPACT KNOCKOUTS CHAMPIONSHIP
Taya Valkyrie (c) vs. Jordynne Grace

3.IMPACT WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIP (FULL METAL MAYHEM MATCH)
Pentagon Jr. and Fenix (c) vs. LAX (Santana and Ortiz)

4.IMPACT X DIVISION CHAMPIONSHIP
Rich Swann (c) vs. Sami Callihan

5.Tessa Blanchard vs. Gail Kim

6.The Rascalz (Dez, Wentz & Trey) vs. Moose & The North (Ethan Page & Josh Alexander)

7.Scarlett Bordeaux hosts a Smoke Show segment

Zaczynam od tyłu ;)

7. W sumie nie wiem, co napisać. Liczę na konkretny segment i ciekawego gościa-nie ma Edwardsa w karcie, ale i Kross by się na PPV przydał+wróci za niedługo RVD. Byle to nie było za długie i strój Scarlett był odpowiedni, czyli nie było go za dużo :)

6. Walka pod pokazanie nowego tagu i wrzucenie ważniejszych postaci w TV. Oby tylko nie zesquashowali Rascalz. Wygrani raczej do przewidzenia.

5. Tu też nie ma co kombinować w rezultacie-Tessa wygrywa i idzie dalej. Boję się mocno o możliwy win Gail i jej powrót, lecz chyba IW nie jest na tyle głupie, żeby grzebać laskę Dagi. Walka może być niezła.

4. Dziwaczny skład o pas X-ów i szkoda, że tak to rozwiązali i finalnie Sami dostaje shota. Jeszcze gorzej wygląda możliwy title change, w który mocno wierzę, choć go nie chcę. Sami nie może przejebać tej walki, a DQ mi mało podchodzi. Jakiś kant od Swanna i możliwy turn mógłby wyjść ciekawie, ale czy do niego dojdzie? Samo story niezłe i zwieńczenie na PPV cieszy, lecz totalnie zlano pas przy tym i mam przez to mieszane uczucia. W ringu powinno być nieźle, bo panowie się znają świetnie i ten rezultat 50-50. Oby tylko nie przesadzili z interwencjami.

3. Bezdyskusyjnie walka gali i możliwy banger na skalę światową :D bardzo dobre story między teamami i jeszcze gimmick starcia....to nie może się nie udać. Znowu emocję z rezultatem, bo niby LB mogą spokojnie to obronić i zacząć feud z kimś nowym, ale to DoN w drodze i po części nie wierzę, że będą pracować i tu, i tu. Albo inaczej-nie z pasami Impact. Dlatego postawię na wygraną LAX i dopełnienie ich świetnej roboty, bo pasy tu wywindują ich wysoko i bez cienia wątpliwości można będzie ich zaliczać do topu tagów na świecie. Po cichu liczę na obecność Bucksów :) i pomoc w porażce Lucha Bros. Must See.

2. Panie też gdzieś zapomniały o pasie, choć nie tak mocno jak u X-Division. Dopiero końcowe Impacty coś tam podpromowały i niestety jest to wina story o główny pas fedki. Samo panowanie żony Morrisona słabe i dlatego liczę na zmianę mistrzyni. Trochę słabe to okoliczności, ale cóż. Ringowo powinno być nieźle.

1. I ME, w którym wydawało się wszystko cacy po ostatnim PPV....ale siadło to mocno. Do tego dziwaczny myk ze Stormem, który jest tam ze względu na :?: niech tylko nic z nim nie kombinują, błagam. Cage wydawał się świetnym pretendentem i nowym mistrzem, ale dziś jestem nim zmęczony i nie chcę pasa na jego ramieniu. Nie będę płakał po obronie exMundo-co będzie, to będzie. Niech tylko nie zjebią zakończenia :P

Chyba sobie wzięli do serca przykład NXT :) mniejsza karta, ale konkretniej i ciekawiej. Ten 6-Man zbyteczny, choć się broni. Jest spory potencjał w karcie i tylko boję się o booking starć, bo można to koncertowo zjebać i odbiór może ucierpieć. Ale w ostatnim czasie akurat to mocniejsza strona Kanadyjczyków, więc chyba będzie ok w tej materii :) obejrzę.

Star
Awatar użytkownika

Rebellion

Ace Austin vs. Aiden Prince vs. Eddie Edwards vs. Jake Crist vs. Jake Deaner vs. Petey Williams: przyjemne i konkretne rozpoczęcie show. Miło zleciało, a do tego zwycięzca na plus-miły początek. ***1/4

Rohit Raju (w/Gama Singh) vs. Scarlett Bordeaux: strata czasu i chyba lepszym wyjściem byłoby dać tutaj Smoke Show, lub dołożyć ten czas do pierwszej walki. **

Moose & The North (Ethan Page & Josh Alexander) vs. The Rascalz (Dezmond Xavier, Trey Miguel & Zachary Wentz): bardzo dobra walka od momentu odrodzenia Rascalz, gdzie było kilka świetnych akcji. Trochę zepsuta końcówka (bardziej Spear zepsuty), chociaż i tak walka nadspodziewanie dobra. Rezultat oczywisty, ale przegrani niewiele stracili. ***1/2

Rich Swann (c) vs. Sami Callihan: lepiej Rich w brodzie wygląda. Walka przypadła mi do gustu i dodanie gimmick matchu sporo dało-czuć było niechęć panów do siebie. Parę spotów, obaj dobrze wypadli...i mam tylko jedno zastrzeżenie. Strasznie słabo wypadły te Piledrivery Samiego, szczególnie na barierkę i z narożnika. To powinno kończyć walkę, a Rich sobie spokojnie z tego odkopywał. Finalnie dobra walka i można na nią zerknąć. ****

Johnny Impact (c) vs. Brian Cage: niestety coś się zjebało po drodze i walka mocno kulała. Początek fajny i miły dla oka, lecz po tym Spanish Fly coś się stało Brianowi i panowie chyba mocno improwizowali. Brawa za wolę walki dla Pana Klatki i też dla Impacta, który to nieźle poprowadził. Mocno przekombinowana końcówka i za dużo tam było jakiś myków, ale na plus motyw ze Stormem, który spoko wyszedł i na takie coś liczyłem po cichu przed walką :) nowy mistrz, ale przerywa mu debiutujący Elgin. Liczyłem się z jego przyjściem i już na początek powinien być mocno promowany-powinien IW inwestować w ściąganie Kanadyjczyków, jeśli tylko mogą kogoś ciekawszego i bardziej znanego zakontraktować. Razem z tym, co po walce=może być. ***1/4

The Lucha Brothers (Fenix & Pentagon Jr.) (c) vs. Latin American Exchange (Ortiz & Santana) (w/Konnan): walka była taka, jaka powinna być-czysty rozpierdziel. Świetne spoty, mega niebezpieczne momenty i wiele przedmiotów. Oba teamy mają chemię w ringu i tutaj tylko to potwierdzili. Szkoda mi tego zakończenia, bo widać było wkurzenie Santany, gdzie idealnie by siadł Street Sweeper, choć ten Powerbomb też legitnie wyszedł. Dobre tempo cały czas i finalnie walka godna ME-zwieńczenie story bardzo dobrze wyszło. ****1/4

Nie oglądałem walki pań, lecz podobno dobrze wyszły-szczególnie Tessa-Kim. Walki, które widziałem mi siadły, szczególnie ME i walka o pas X-ów+dobry 6-Man i opener. Pech w walce o pas IW, no i jedyny minus widoczny to intergender, który był totalnie niepotrzebny. Całościowo kolejna przyjemna gala od IW i teraz czekam na Slammiversary :)

7/10

Superstar
Awatar użytkownika

Impact Wrestling Rebellion

Petey Williams vs Ace Austin vs Aiden Prince vs Jake Crist vs Cousin Jake vs Eddie Edwards - ** i 1/2 *
Scarlett Bordeaux vs Rohit Raju - NR
Moose & The North vs The Rascalz - *** i 1/4 *
Knockouts Championship Match: Taya Valkyrie vs Jordynne Grace - ** i 3/4 *
X-Division OVE Rules Championship Match: Rich Swann vs Sami Callihan - ****
Tessa Blanchard vs Gail Kim - *** i 1/2 *
Impact Wrestling World Championship Match: Johnny Impact vs Brian Cage - ***
Impact Wrestling Tag Team Championship Full Metal Mayhem Match: Lucha Bros vs LAX - **** i 1/4 *

Pierwsze starcie trudne do ocenienia, niby fajny sprint, ale czuć było niewykorzystany potencjał, no i szkoda że taki Eddie który był tak ważną postacią teraz w czymś takim występuje. Intergender match trudno w zasadzie też ocenić, trochę śmieszków było, Scarlett też coś pokazała i tyle. 6 man to trochę zmarnowany potencjał, wiadomo że nie mieli dużo czasu,a le tu wyglądało jakby starcie w pewnym momencie zostało ucięte, ale i tak wyszło dobrze, a tak Swoją drogą to Rascalz niech na pasy tagów idą. Walka o pas kobiet niezła, ale jednak Grace jak na tak promowaną osobę nie pokazała tu dużo i nie za bardzo nawet nagroziła mistrzyni. Dobra, ale pas Xów trochę wynagrodził przeciętny start gali, naprawdę bardzo dobre starcie, ze świetnie sprzedaną historią i chyba jeszcze lepszym promem przed. Poza tym cieszy mnie że do tej dywizji wrzucają poważniejsze feudy i nie boją się robić walk w nieco innym stylu. Druga walka pań dużo lepsza od pierwszej i tak jak nie lubię powrotów po ogłoszeniu zakończenia kariery to tu miało to jakiś sens. Walka o pas Imo poniżej oczekiwań, jakby nie wiedzieli co tu zrobić i wrzucili wszystkie swoje pomysłu. Na największy plus chyba pojawienie się Elgina który może być teraz mocnym punktem IW, choć na razie pasa wygrywać nie powinien. No i w ME czysty i piękny rozpierdol, propsy dla oby drużyn i liczę tak jak wyżej napisałem na Rascalz przy pasach to poziom walk o nie nie spadnie.
Pierwsza połowa trochę meh, druga bardzo dobra i średnio wychodzi dobra gala, choć myślę że patrząc na kartę to mogło być trochę lepiej.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Chyba już nic ciekawego nie dodadzą, więc skrobnę coś o karcie zbliżającego się Slammiversary XVII:

Impact X-Division Title Match
Rich Swann (c) vs. Johnny Impact
: bardzo przyjemnie wygląda ta walka na papierze i w ringu też powinno być dobrze. Obaj panowie idealnie pasują do X-Division, potrafią kicać i w końcu mają mocny star-power, czym mogą wynieść pas na wyższy poziom. Cieszy też to, że po story z Samim pas nie jest "dodatkiem"-nie zaskoczy mnie zmiana mistrza i chyba na to postawię. Oby tylko nie wyszedł bubel w ringu...

Singles Match
Moose vs. Rob Van Dam
: totalnie nie kupuje tego starcia i RVD walczącego w 2019. Niech to będzie krótkie i posłuży do wypromowania Moose'a.

Singles Match
Sami Callihan vs. Tessa Blanchard
: niby nie lubię mixów płci we wrestlingowym ringu, ale tu może wyjść naprawdę coś miłego dla oka. Tessa jest mocno bookowana i nawet ktoś kiedyś pisał o jej pushu na główny pas IW :D i o ile w to nie wierzę, to wierzę w bardzo wyrównane starcie tutaj. Spoko budują story do tego pojedynku i być może to jakoś przeciągną, ale tutaj jednak wolałbym win Samiego. Równa walka, lecz na koniec to Callihan wychodzi zwycięsko, przy okazji ratując honor OVE.

First Blood Match
Eddie Edwards vs. Killer Kross
: ależ to może być rzeźnia :D ładnie panów dobrali, story jest ok i na zakończenie powinni dowalić coś konkretnego. Pewne oczekiwania mam co do tej walki i dlatego czekam z niecierpliwością :) ciekawi mnie rezultat, bo obu panom wygrana by sporo dała i przy okazji można by dać pretendenta. Przez sytuację z kontraktem pewnie mniejsze szanse ma KK, a to jego bym wolał z wygraną-ciężko obstawić....

Impact Knockouts Title Monster's Ball Four Way Match
Taya Valkyrie (c) vs. Havok vs. Rosemary vs. Su Yung
: druga walka, która może dać sporo hardcore'u. Skład jest mega interesujący i gotowy do chorych rzeczy w ringu+pierwszy Monster Ball pań w historii. Będzie sporo spotów, mniej czystego wrestlingu i chyba nowa mistrzyni-wieloosobówki mają to do siebie, że spokojnie można przerzucić pas na kogoś innego, chroniąc mistrza. Tu mam dwie faworytki i są to Rosemary i Havok-obstawię chyba Rose, choć taki mocny start przydałby się lasce Callihana. Ale pewnie przez staż w fedce i już wyrobioną markę wygra Rose, aby potem pofeudować z każdą z pań.

Impact World Tag Team Title Match
Latin American Exchange (Ortiz & Santana) (w/Konnan) (c) vs. The Rascalz (Dez & Wentz) (w/Trey)
: tutaj już może być mega banger i show-stealer gali, bo oba teamy są wyrobione i świetnie się z indysów znają. Cieszy szansa na takiej gali dla Rascalz, choć tu chyba spokojnie mistrzowie retain. LAX powinni pobujać się jeszcze z pasami i odbębnić 1,2 obrony i jeśli nie przedłużą kontraktów-wtedy stracić tytuły. A na Rascalz przyjdzie jeszcze pora :) przecież mogą te pasy zgarnąć za jakiś czas. Oby tego panowie nie zjebali.

Impact World Title Match
Brian Cage (c) vs. Michael Elgin
: przez kontuzję Briana, story musiał ciągnąć Elgin i wyszło mu to nadspodziewanie dobrze-coś z tego wycisnęli. Fajnie wypromowali nowego w IW i o ile jest za wcześnie na nowego czampa, tak spokojnie to powinni rozkręcić w czasie i dać rewanż za jakiś czas. Powinni panowie zaserwować mocno fizyczne starcie i na to czekam, ale nie nastawiam się na jakieś emocje-pierwsza obrona musi wejść. A potem się zobaczy ;) jakieś nieczyste zakończenie i lecimy dalej.

Wyjebać RVD i mamy super kartę :D kolejne przyjemne od IW PPV się szykuje, więc niech tylko tego nie zjebią debilnym bookingiem i będzie dobrze.

Star
Awatar użytkownika

Impact Wrestling Slammiversary XVII

Four Way Match
Jake Crist vs. TJP vs. Trey vs. Willie Mack
: przyjemny meczyk w openerze, który zagrzał publikę szybką i nieustanną akcją. Każdy miał swój moment, było parę dosyć innowacyjnych akcji i też przy okazji zmieścili parę ciekawych nazwisk w karcie PPV-na spory plus początek. ***1/2

Impact World Tag Team Title Triple Threat Match
The North (Ethan Page & Josh Alexander) (c) vs. Latin American Exchange (Ortiz & Santana) (w/Konnan) vs. The Rascalz (Dez & Wentz) (w/Trey)
: dosyć krótko to potrwało i jeszcze pod koniec wyszedł mega botch z liczeniem, no i chyba kontuzja Santany. A tak oglądało się to nieźle i każdy mógł wykonać ok akcję-chyba żegnamy się z LAX i będzie spora pustka po nich, ale akurat dywizja tag w IW wygląda nieźle i spokojnie można wypromować dobre drużyny. Tu walka w porządku, no ale mogło być jednak lepiej :/ ***

Przyjemne promo od Callihana i jednak spora sprawa z tym ME. Ciekawe, jak wyjdzie im ta walka.

First Blood Match
Eddie Edwards vs. Killer Kross
: kapitalne promo walki i też look KK świetny :) sam pojedynek w sumie był średniawy i nie zapamiętam z niego raczej żadnej akcji, ale tutaj świetnie wypadła niechęć obu panów do siebie i podążanie za rywalem-może motyw z Kennym mogli bardziej pociągnąć, ale finalnie w sumie to on zadecydował o winie EE. Przy dłuższym czasie wyszłoby wszystko lepiej, lecz na to co dostali tragedii nie było. ***1/2

Moose vs. Rob Van Dam: nie oglądałem i szanujmy się jednak :) RVD walczy w zwolnionym tempie przez 14 minut, więc niczego dobrego to nie przyniesie. Na szczęście rezultat dobry i oby szopka z ECW się skończyła.

Impact Knockouts Title Monster's Ball Four Way Match
Taya Valkyrie (c) vs. Havok vs. Rosemary vs. Su Yung
: podobno bardzo przyjemna walka, więc zaliczam ją na plus gali ;)

Impact X-Division Title Match
Rich Swann (c) vs. Johnny Impact (w/John E. Bravo)
: bardzo przyjemne skakanko od obu wrestlerów. Cały czas coś się działo i publika żywo reagowała, a do tego obaj panowie świetnie się spisali w swoich rolach-Swann underdoga, Impact ignoranta. Ładne zgrali się w ringu i nie było większych błędów, no i na koniec świetnie wypalił Swann z tym odgryzieniem się kopniakami. Mocny win mistrza i zobaczymy, co IW szykuje na dłuższy czas dla niego. ***3/4

Impact World Title Match
Brian Cage (c) vs. Michael Elgin
: może ocena za wysoka trochę, ale w pewnym momencie się panowie tak rozkręcili i dali takie show :) czapki z głów. Czuć było kaliber walki i siłę ciosów, bo jednak najlepiej się ogląda takich kolosów w ringu-wiele pięknych akcji i kontr, dobre tempo i mądrze rozwiązana końcówka. Tylko co miał znaczyć "ratunek" po walce??? Oby nie zwiastowało to kolejnej "legendy" z przeszłości w ważnych walkach...ale podsumowując walkę o pas-warto zobaczyć. ****1/2

20 października w Chicago Bound For Glory.

Sami Callihan vs. Tessa Blanchard: historyczne starcie i trzeba przyznać, że wyszło dobrze. MOTYC to nie był i daleko do tego miana zabrakło, ale finalnie walka na spory plus i props dla Tessy szczególnie. Bardzo dobrze sprzedana historia i emocje z nią związane, ringowo też raczej nie ma się do czego przyczepić-może tylko na początku był większy przestój. Bardzo dużo zyskała na tej walce Tessa, a i Sami w końcu coś wygrał konkretnego. Warto luknąć. ****

Kolejna dobra gala od Impact Wrestling.

Rookie
Awatar użytkownika

Fatal Four Way był fajny. Dobrze, że wygrał Mack, bo TJP aż tak nie potrzebuje wygranej, a Crist, czy Trey to zawodnicy Tag Teamowi, więc wygrana nic by im nie dała.

The North vs Rascalz vs LAX - dosyć niezłe, LAX i tak odchodzą, więc wygrać nie mogli, a The North na szybko dostali pasy do jest błędem. Wolę Deanerów bardzo od Northów. Wg. mnie to Rascalz powinni wygrać, ale cóż walka fajna, więc nie narzekam.

Eddie Edwards vs Killer Kross - ciekawy jestem, co dalej z Krossem? Walka na zakończenie rywalizacji fajna, gdyby nie sytuacja z Killerem, to on by to wygrał, ale nie narzekam, bo lubię Eddiego i niech teraz dostanie nowego rywala, ale kto nim będzie?

RDV vs Moose - pominąłem

Monster Ball Match - bardzo przyjemna walka i szacun dla Su, za to że najmocnie spoty ona przyjmowała, spodziewałem się zmiany mistrzyni, ale jednak Taya wygrała.

Rich Swann vs Johny Impact - szkoda, że Johny odchodzi, ale na koniec dał z Richem bardzo dobrą walkę, w którą łatwo się wkręciłem. Mocna wygrana mistrza i co dalej z nim?

Brian Cage vs Michael Elgin - największe zaskoczenie, spodziewałem się solidnej walki, a dostałem walkę wieczoru, Brian dużo zyskał, a Elgin nic nie stracił, o zamaskowanym zawodniku nic nie napiszę, wkrótce się dowiemy kim on jest.

Tessa Blanchard vs Sami Callihan - najlepzy Intergender Match jaki oglądałem. Sami wygrywa zgodnie z przewidywaniami. ale i tak każdy wiele zyskuje.

Superstar
Awatar użytkownika

Impact Wrestling Slammiversary

TJP vs. Willie Mack vs. Trey Miguel vs. Jake Crist - *** i 1/4 *
Mam problem co do tej walki, bo z jednej strony zapisałem sobie ocenę jak oglądałem w czwartek i wydaje się że było spoko, ale teraz zdziwiło mnie że taka walka w ogóle miała miejsce XD Serio zapomniałem że się odbyła co nie świadczy dobrze o niej.

The North vs. The Rascalz vs. LAX - ***
Ale fajny sprint dali, tylko problem że nie chce walić klasyka, ale jednak określenie przydałoby się jeszcze 5 minut nigdy nie było tak prawdziwe, albo i nawet 10, bo serio przy 20 minutach mógłby być sztos, a tak tylko przyjemny sprincik.

Eddie Edwards vs. Killer Kross - ***
Trochę nie moje klimaty, dopiero na jakieś ostatnie minuty się wciągnąłem. Wyglądało to trochę tak jakby bali się że przypadkiem któryś zacznie krwawić. Zastanawiam się tylko czy Eddie będzie dalej się tak obijał, czy pójdzie po coś więcej.

Moose vs. Rob Van Dam - ** i 1/2 *
Trochę takie nie wiadomo po co, chyba dlatego że wpadli na pomysł występu Van Dama, ale widać ze trochę się już zastał, a z drugiej strony Moose to nie jest gość który sam pociągnie starcie, tak czy inaczej Rob może sobie już spokojnie na stałą emeryturkę odchodzić.

Taya Valkyrie vs. Jessica Havok vs. Rosemary vs. Su Yung - *** i 1/2 *
To było naprawdę ciekawe, kilka fajnych akcji mnie zaskoczyło, do tego zakończenie mi bardzo siadło to całego konceptu tego starcia.

Rich Swann vs. Johnny Impact - **** i 1/4 *
Dla mnie było to najlepsze starcie na tej gali, bardzo cieszy to że Rich odszedł wtedy z WWE, bo może takie rzeczy robić, w sumie to jego wygrana mnie zdziwiła, choć Impact z pasem Xów to też byłoby coś dziwnego, tak czy inaczej potężne zwycięstwo dla Swanna.

Brian Cage vs. Michael Elgin - ****
Dużo osób oceniło tą walkę zdecydowanie wyżej i przyznam tak podobało mi się, ale nie doszukałem się tam niczego niesamowitego. Sam atak po walce to było coś ciekawego, ale jak to jakiś Rhyno to już średnio, ale niby taka prosta rzecz, a wprowadza coś na co warto czekać.

Sami Callihan vs. Tessa Blanchard - *** i 3/4 *
Podeszli do tego na poważnie i taką też walkę zrobili i mimo momentami było gorzej to jeżeli chodzi o psychologię ringowoą to był TOP TOP. Stawiałem w sumie że Tessa tu wygra, ale na porażce duzo nie straciła, a nawet mogłaby na pas pójść, a mimo niechęci do Samiego to wygrana mu się przyda.

Bardzo dobra gala, gdyby wywalili starcie Moose vs. Rob Van Dam, a ten czas "zainwestowali" w tagi to byłby kandydat do PPV roku.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Trochę minęło od ostatniego wpisu o IW, a parę rzeczy się pozmieniało u Kanadyjczyków :)

*Jedną z tych rzeczy jest kolejne wielkie wzmocnienie dywizji KO-po ściągnięciu pani Callihan, tym razem Impact zakontraktował Tenille Dashwood :D exEmma to świetne wzmocnienie i następną wielka postać u pań. Tessa może z nią zrobić na spokojnie story roku i jakieś wybitne walki, do tego dorzucając dobre proma/segmenty. A jeszcze są przecież Valkyrie, Rosemary, Yung, Grace...wystarczy dać paniom szansę i mogą spokojnie wciągnąć swoje koleżanki z WWE :) w ogóle patrząc z boku na skład pań można się pokusić o stwierdzenie, że lepiej to wygląda niż u panów...a tam też są przeca ciekawe postacie ;)

*Aby nie było za różowo-znowu ktoś przychodzi do IW, ktoś z niego też odchodzi :( Morrison, Kross, Scarlett, ale przede wszystkim LAX. Nie wiem dlaczego, ale cały czas mamy co pewien okres czasu te mocne odejścia z Impacta. Niby wszystko idzie w dobrym kierunku i produkt trzyma poziom, lecz i tak nie zatrzymuje to ważnych postaci w kanadyjskiej federacji-smutne to. Nawet w ROH nie ma aż takiej rotacji personelem i daje to większe pole do popisu. A jeszcze obecność AEW potęguje te odejścia z IW :( ciężko budować coś w dłuższej perspektywie, skoro zaraz znowu ktoś ważny odejdzie i trzeba go będzie zastąpić. Może lepszy deal w TV by pomógł?

* Cage jest strasznie słabo bookowany-nie wiem skąd taka zmiana. Po wbiciu do IW gość rozpierdalał wszystko i wszystkich->szedł w górę i zdobywał coraz większą pozycję, a publika jadła mu z ręki->dostał szansę na pas, zdobył go...i coś się zjebało :/ ta końcówka walki z Impactem i późniejsza kontuzja po zdobyciu tytułu+zakontraktowanie innego "rozbójnika" Elgina=Cage nie wygląda na potwora. Niby dali super walkę na ostatnim PPV, ale tam też wygrał po roll-upie, co tak średniawo wygląda. Oby wrócili do Maszyny-Potwora, bo Brian zasłużył na długi reign i, przede wszystkim, mocne rozpisanie.

* Coś w IW lubią emerytów XD ECW Squad sieje ferment od dłuższego czasu, a teraz jeszcze wytrzasnęli Shamrocka na tapingi w Las Vegas :/ czy serio im jest on potrzebny? Jest to dosyć ciekawa postać z dawnego mid-cardu WWF, do tego pierwszy mistrz TNA/NWA i ma coś wspólnego z IW...ale nadal z rezerwą podchodzę do tego transferu. I o ile tu jeszcze możemy mówić o czymś "ciekawszym" (Ken od dawna nie był widziany w WWE/IW/ROH/większym wrestlingu, więc to jakaś nowość), tak pchanie Dreamerów i innych RVD do dosyć ważnych story :/ Tomek main eventujący gale federacji w 2019 roku to totalna porażka i znowu mam tu mega ból dupy-nie ma innych gości? Skoro chcą iść w ostrzejsze klimaty i walki, niech ściągną kogoś z CZW/GCW i dadzą spokój dziadkom. Dawno nie widziałem w Impact TV większego bullshitu od panów z ECW i ciężko będzie to przebić.

* Ostatni punkt-Tessa z pasem IW World Championship. Widziałem na stronie "Świat TNA", że ktoś przetłumaczył artykuł o możliwych plusach takiego ruchu. Po części rzeczywiście to swoje dobre strony ma i narobiłoby to dużo szumu, ale ja jednak wolałbym trzymanie jej z dala od głównego obrazka i pasa-są pewne granice. I żeby nie było: lubię Tesse i doceniam jej pracę, do tego propsuję booking jej postaci...ale to jednak byłaby przesada. Nie kupiłbym jej walki z Cagem i innym Elginem, a już wygrana z nimi automatycznie obniża rangę obu panów w moich pięknych, zielonych oczach. Pas X-Division byłby bardziej realny, ale tu chyba najbardziej bym przypasował do niej tytuły Tag-jest obecnie w federacji jej chop, Daga, więc mogą razem coś pokombinować :) niech dalej pushują Tesse na ważniejszą postać w całej federacji, ale przy okazji niech nie przesadzają.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]