Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz wrz 23, 2018 12:15 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1830 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 118, 119, 120, 121, 122
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Johnny Mundo to z jednej strony świetny wrestler, albo był, bo z drugiej ostatnio miał fatalny okres, a widziałem jego dwie niedawne walk z AAW to prezentował się mocno przeciętnie, co nie napawa zbytnim optymizmem :/

Patron prze przyjściem do GFW też był w takim stanie a teraz nawet da się go oglądać więc pozostaje nadzieję że i Mundo się tak dla nas odmieni :D

Star
Awatar użytkownika

JJ podjął jedyną słuszną decyzję - pozbawił Berta pasa. Osobiście mam nadzieję, że wkrótce wyrzucą zawodnika w cholerę z rosteru, zaś oficjele fedek niezależnych nie wpadną na genialny pomysł, by go u siebie bookować. Albercik przyciąga do siebie wyłącznie zły PR, więc dla całego światka reslingowego będzie najlepiej, jak się od niego odetną.

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Star
Awatar użytkownika

Jak widać Alberto naprawdę narozrabiał. Decyzja o zabranie mu pasa jest jednak według mnie dość dziwna. Za tydzień mamy Destination X, pretendentem został Low-Ki. Sytuacja jest idealna czyli Papi traci pas oraz dostajemy nowego mistrza. Boli mnie, że w każdym momencie GFW dostaje po dupie. Jak już wyszli na prostą to przytrafiła im się negatywna sprawa z głównym mistrzem. Ciekawe co dalej i jak zajmą się wyłonieniem nowego czempiona.

Superstar
Awatar użytkownika

Dla mnie dobra decyzja z pozbawieniem Alberto pasa. Wyjebać w cholerę, żeby jak najmniej był związny z tą federacją. Jeśli jednak była opcja aby stracił pas przy lepszej okazji, to można było to zrobić aby miało to większe ręce i nogi. Teraz już dla TNA hehe może być tylko lepiej

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Legenda
Awatar użytkownika

JJ chce pokazać, że czasy kiedy Dixie bała się, że zawodnicy pójdą i będzie robić wszystko dla nich, żeby ich zostawić już minęły i on podejmuje prawdziwe męskie decyzje. Nie ma odpierdalania u niego w federacji, nawet jak policja wyjaśnia coś na korzyść zawodnika to on robi własne śledztwo i sam wymierza kary. Choć zamiast pozbawiać go pasa teraz, robiąc niezłe zamieszanie w bookingu mogliby spokojnie zrobić tak, żeby Alberto wystąpił tylko na Destination X, gdzie straciłby pas i zawiesić go na kolejny miesiąc. Mogliby nawet pokusić się o to, żeby zrobić frajera z Alberto.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Z jednej strony dobra decyzja, Alberto już tyle narozrabiał że czas najwyższy powiedzieć mu papa, mam też nadzieję że inne federacje pójdą w końcu po rozum do głowy i przestaną go bookować, bo średnio raz na miesiąc się słyszy że zrobił no-show na jakiejś tam gali WCPW czy AAA. Z drugiej - mają to Destination X, chyba nawet w tym tygodniu, nie lepiej żeby tam w normalny sposób stracił pas na rzecz Low Kiego? A potem mógłby jeszcze na tapingach zrobić job Lashley'owi czy kogo by chcieli jescze jego kosztem podpromować. Ja to jednak zrobiłbym tą drugą drogą, choć jak chce się tępić debilizm, to Dabyl Dżej słusznie postąpił.

Legenda
Awatar użytkownika

Sytuacja zrobiła nieco ciekawsza bo Patron wydał oświadczenie o całej sytuacji i wychodzi na to że jednak z GFW nie odejdzie :P pozwolę sobie zacytować Piotra z głównej WF.

"Alberto El Patron wydał krótkie oświadczenie w którym stwierdził, że pozbawienie go tytułu mistrzowskiego, było jego wspólną decyzją z GFW i sam zasugerował takie rozwiązanie. Podkreślił, że nie chce by federacja ucierpiała wizerunkowo, a osoby we władzach wyszły na ludzi, którzy mają swoich faworytów. Patron podkreślił, że choć jak ostatecznie wiadomo, nie była to jego wina, to jednak cała sytuacja wywołała spory skandal i za to wszystkich serdecznie przeprasza. Podziękował także za wsparcie i wyraził nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze mistrzem GFW."

Moje zdanie na ten temat jest takie - mądry ruch ze strony Patrona i taka trochę asekuracja bo w ten sposób Alberto pokazuje że ważniejsza jest dla niego federacja niż on sam co w przyszłości może dać mu kolejny pas na zasadzie "każdy popełnia błędy". Mam nadzieję że tak się nie stanie, skomplikowało to sprawę z Destination X i w sumie mogli go tam dać tylko po to żeby stracił pas na rzecz Low Ki. Teraz ciekawi kogo dadzą skoro Low Ki ma zabookowaną walkę o pas Wagi Ciężkiej, jakieś pomysły? Może zwycięzca walki Sydal/Lashley dostanie title shota na ten tytuł i któryś z ich zmierzy się z Low Kim tej samej nocy? #PushLashley

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Patrząc na obecny układ sił,widzę dwie opcje-albo jak napisał pan Chris: Sydal-Lashley jako walka o miejsce z Low-Ki w ME o pas (wygrana Bobiego) albo....przyspieszą debiut Morrisona. Też byłaby to ciekawa opcja-mocny debiut i od razu można pociągnąć ciekawe story. Ale nie zdziwię się,jak Król Gór zrobi jakiś turniej a na Destination X luj wie co. No i zawsze w obwodzie jest szef Jarrett na majstra :D

Superstar
Awatar użytkownika

Według Mnie dobra decyzja, tak jak to Tupak jest to pokazanie że nie boją się podejmować odważnych decyzji nawet w kontekście największych gwiazd, bo trzymanie go jako mistrza mogło tylko pogorszyć wizerunek federacji, a teraz będzie Destination X czyli idealna szansa żeby ogłosić nowego mistrza.

A co do przyszłości Alberto to też mam nadzieję że to będzie jego koniec, ale z tego co Chris pisze można wywnioskować co innego, no cóż trzeba przyznać że to ciekawa sytuacja, ale chyba w nie najlepszych tego słowa znaczeniu.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

4 sierpnia na live evencie GFW wystąpił Johnny Mundo i Taya. Możliwe, że zobaczymy tą dwójkę już na Destination X. Może to właśnie Johnny Mundo zgarnie złoto po Alberto? Wielu fanów TNA / GFW czeka na jego przybycie do federacji od paru lat i takie wejście z pierdolnięciem pewnie mogliby mu zgotować.

Moderator roku 2012 !

Star
Awatar użytkownika

Johnny pierdolony Impact - mamy zwycięzcę na najgłupszy ringname na świecie. Johnny Mundo złe było? Nie będę brał na poważnie tej nazwy.

Alberto w sumie jeszcze nie przekreślił swojej kariery w GFW. Sprawa pewnie za jakiś miesiąc ucichnie, a El Patron po Bound for Glory sobie wróci i jeszcze zawojuje Impact Zone. Mądra decyzja jak się okazuje. A nowego mistrza poznamy za tydzień. Sprawa w sumie przemyślana, bo Low-Ki nie jest według mnie kandydatem na główną twarz federacji. No i ten garniak dalej mnie w nim odrzuca. Oczywiście znajdą się głosy, że Alberto to też gówno, a nie twarz federacji, ale on jest większym drawem niż łysy Hitman.

Spoiler:

Legenda
Awatar użytkownika

RS pisze:
Johnny pierdolony Impact - mamy zwycięzcę na najgłupszy ringname na świecie. Johnny Mundo złe było? Nie będę brał na poważnie tej nazwy.

A to nie jest tak że Johnny Mundo jest własnością LU? Chodzi oczywiście o nazwę, tak samo jak "Morrison" jest zaklepany przez WWE. Już mogli dać mu po prostu John Hennigan.

Wiem że Johnny ma w AAA aż 3 pasy mistrzowskie, nadal będzie je bronił czy mu je odbiorą? Niech się wypowie jakiś spec od tej federacji.

Low carder
Awatar użytkownika

Bywały gorsze ringname'y jak np. S. Nakamura czy M. Henry. TNA mocno się wzmocniło, bo J. Mundo to nie byle kto. Mam nadzieję, że gość zostanie twarzą federacji i na samym starcie dostanie mega push. Dżaretowi według mnie przydałyby się jeszcze 2 duże nazwiska w rosterze. Mogliby zakontraktować kogoś z WWE, bo z tego co ja wiem McMahon planuje "czystkę", więc spokojnie Jeff może o kogoś niezłego powalczyć.

No i garniak Low-Ki'ego jest świetny. Dodaje mu tajemniczości jak i samej walce z jego udziałem klimatu.

Legenda
Awatar użytkownika

A John ny Mundo dostał kontrakt na wyłącznośćz GFW? Mi to bardziej wygląda na współpracę z AAA i być może LU lub na początek upadku LU. Według mnie Johnny dalej będzie miał te pasy w swoich rękach, a na galach GFW pojawiać się będzie co jakiś czas. W końcu nagrywają w jeden tydzień materiał na jakieś 2 miesiące, więc spokojnie może sobie ten tydzień posiedzieć tu, a potem wrócić do AAA.

Moderator roku 2012 !

Star
Awatar użytkownika

Oni właśnie współpracują z AAA. Mundo pewnie dalej będzie posiadaczem tych pasów, w końcu dlaczego miałby nie być.

Tak btw. to na live eventach używali nazwy John Hennigan, aż dziwi mnie dlaczego tego zabiegu nie powtórzyli w telewizji. No trudno, pewnie kiedyś się przyzwyczaję.

Odbiegam od tematu, ale niby dlaczego S. Nakamura to słaby ringname? xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1830 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 118, 119, 120, 121, 122