Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz cze 17, 2018 11:40 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Już prawie miesiąc nikt nic nie pisał w tym temacie, a przecież w dywizji Knockout ostatnio sporo się dzieje. Pierwsza sprawa to powrót Beautiful People i to taki prawdziwy powrót, a nie tak jak podaje Wikipedia, że ten okres w którym Velvet i Madison zawalczyły chyba ze dwa razy w teamie, to był już powrót BP. Ciekawe co teraz będą robiło obie panie, bo przecież feud z Madison nie będzie trwał wiecznie, a chyba jedyna jak na razie możliwość na dalsze story dla obu pań to rozpad ich teamu i feud obu zawodniczek. Jednak na to jest jak na razie zdecydowanie za wcześnie i wydaje mi się, że niedługo dla BP może już nie być żadnego zajęcia. Chyba, że przywrócą pas KO TT, tylko z kim wtedy miałyby one rywalizować?

Druga sprawa to Brittany, która jest w TNA od niedawna, a moim zdaniem już pokazała się z bardzo dobrej strony. Może nie dostawała ona jak na razie zbyt wiele czasu, jednak w ringu jest ona na prawdę świetna, a w segmentach moim zdaniem też się spisze, bo chociaż jak na razie mogliśmy ją usłyszeć tylko raz na zapleczu, kiedy rozmawiała z Rayne, to moim zdaniem wypadła ona wtedy bardzo dobrze i jako face'owa zawodniczka na pewno by sobie poradziła i czekam na to, aż dostanie jakąś większą rolę w TNA. Coraz bardziej lubię tą zawodniczkę i może niedługo zostanie ona moją ulubioną Knockoutką. Velvet powinna czuć się zagrożona :D

Adept
Awatar użytkownika

Feud po między Beautiful People, a Madison Rayne będzie trwać na pewno do Sacrifice bo tam Angelina Love zmierzy się z mistrzynią Knockouts. Potem to tylko gdybanie co będzie się działo potem ale jeśli Love zdobyła by pas to Velvet byłaby w cieniu Angeliny w BP więc to może stanowić ich rozłam i ich feud. Przywrócenie pasów TT KO jest raczej nie realne bo z kim BP rywalizować by miało :) z Rayne i może Brittany a dalej to zostaję jeszcze Gail Kim, Brooke (nie wiadomo czy ona dalej jest w TNA ale TT Gail z Brooke by mi pasował) ODB raczej solowa wrestlerka, Taryn (rok jej już nie ma). Brittany też ją bardzo lubię ringowo jest bardzo dobra za mikrofonem to nie wiadomo ale wydaję mi się, że też. Teraz trochę z innego tematu wiadomo coś na temat Shanny?

Legenda
Awatar użytkownika

Po czwartkowym Impakcie gdzie doszło do walki między The Beautiful People a Madison i Brittany i Xplosion dostałem takiej oto wizji :D co byście powiedzieli na to, że Angelina będzie bronić na Slammiversary tytułu w walce z kilkoma rywalkami? Znam spoiler odnośnie tego tytułu na Slammi ale myślę że walka z czterema zawodniczkami byłaby znacznie ciekawsza. Można też dać to jako walka eliminacyjna. W tym momencie jak widzę że tak fajnie idzie TBP to te pasy Tag Team dla kobiet mogły być bo teraz by się fajnie prezentowały u Angeliny i Velvet.

Legenda
Awatar użytkownika

Powrót tych pasów jest bezsensowny. Racja jest aktualnie Beautiful People, ale nie ma żadnych innych damskich tag teamów. Na siłę można dać Madison i Brittany, ale kto jeszcze? I kto w tym czasie będzie walczył o główny tytuł KO? Zamiast pchać nowe pasy na wizję warto ten czas przeznaczyć na X Division, której ostatnio jest bardzo mało. Więcej walk o ten tytuł będzie pewnie w Wrestle-1 niż w TNA... W dywizji KO zawsze wolałem walki wieloosobowe, więc taką walkę z chęcią bym obejrzał.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Mid carder
Awatar użytkownika

Nie ma najmniejszego sensu dawać pasa tag team Knockouts przy jednym prawdziwym teamie i 5 zawodniczkach. Przy feudach o pas singlowy obracają się te same panie, więc w przypadku teamów byłoby jeszcze gorzej.
Walka wieloosobowa o pas pań bardzo by się przydała, bo osobiście nie mam ochoty oglądać ciągle tych samych osób wokół pasa, a walka z udziałem kilku KO pozwoliłaby obronić pas Angelinie bez rozpoczynania większego story.

Legenda
Awatar użytkownika

Gdyby TNA dbało o swoje tytuły mistrzowskie to miałby kto walczyć, gdzie walczyć i byłby czas na walki. A tak to widzicie co się dzieje :P

Tupak pisze:
Zamiast pchać nowe pasy na wizję warto ten czas przeznaczyć na X Division, której ostatnio jest bardzo mało. Więcej walk o ten tytuł będzie pewnie w Wrestle-1 niż w TNA...

Obca federacja traktuje obcy tytuł lepiej niż matczyna fedka :D można to stwierdzić chociażby po tym ile trwają walki w obu federacjach. Kiedy ostatnio walka o pas X-Division trwała dłużej niż 18 minut?

Tupak pisze:
W dywizji KO zawsze wolałem walki wieloosobowe, więc taką walkę z chęcią bym obejrzał

Nawet by nie musiała to być nie wiadomo jak duża walka. Cztery zawodniczki czy nawet trzy to zawsze jakieś urozmaicenie. Dorzucić to tego jakiś gimmick i będzie znacznie lepiej. A kobiety potrafią walczyć w takich walkach co już udowodniła Gail Kim i Taryn Terrell.

Legenda
Awatar użytkownika

Wydaje się, że Velvet Sky zaczyna się dystansować od TNA. Na swoim Twitterze do tej pory miała napisane w profilu:
"Pro wrassler chick 4 @ImpactWrestling"
W tej chwili nie ma informacji o Impact Wrestling:
"Pro wrassler chick…I kick people 4 a living. Hardcore gamer w/NO FACEBOOK! Catwoman wannabe..Check out my apparel at RatedV.net.."
Aktualnie nie jest to nic pewnego. Możliwe, że TNA nie przedłuży umowy z gwiazdami do czasu aż będą pewni kontraktu telewizyjnego.

Moderator roku 2012 !

Legenda
Awatar użytkownika

Na ostatnim epizodzie IW doszło do zmiany posiadaczki Knockouts Championship kiedy to Havok pokonała Gail Kim i została nową mistrzynią. Postanowiłem że opiszę kilka rzeczy które mnie przy tym zaintrygowały.

Zastanawiam się czy Gail na serio doznała kontuzji i czy to prawda że niebawem może odejść z TNA (oraz ogólnie skończyć z wrestlingiem). Nie mam pojęcia jak się dalej potoczą losy tego tytułu ale jeśli plotki o kontuzji są prawdą + to odejście to zmianie posiadaczki się nie dziwię. Teraz pytanie co dalej? Kim odbębni rewanż o tytuł i myślę że dłuższej historii z tym nie dostaniemy jako że Havok jest promowana na Knockout która nie ma sobie równych w rosterze - wobec czego dłuższy feud były raczej zaprzeczeniem tego co aktualnie robią bookerzy - no i jeśli ta kontuzja jest prawdziwa oraz jest poważna to Kim czeka przerwa. Pytanie co będzie po Kim? Nawet nie chce mi się myśleć że Gail odzyska tytuł bo takie szastanie title runami jest złe dla samego tytułu. Na Bound for Glory mamy walkę między Havok a Velvetką co lekko może sugerować kolejną pretendentkę (osoby znające spoilery z tapingów pewnie wyprowadzą mnie z błędu :D). Angelina Love? A może wreszcie dojdzie do tego że ex-Tiffany dostanie tego shota o którym mówiło się już bodajże od zeszłego roku. Piszcie co na ten temat sądzicie.

Legenda
Awatar użytkownika

Nie wiem czy ta kontuzja była prawdziwa czy też nie, bo słyszałem już, że obie te opcje są prawdziwe. Nie chce mówić o tym co dalej będzie z Havok i kto będzie pretendentem, więc ogranicze się tylko do Gail Kim. Jej kontrakt dobiega końca i prawdopodobnie w najbliższym czasie nie zostanie przedłużony ( chyba, że TNA oficjalnie podpisze kontrakt z WGN America ). Nie chciałbym, żeby Gail odchodziła z wrestlingu, bo jest to jedna z najlepszych kobiet w tym biznesie. Jeśli jednak postanowiła zakończyć karierę to mam nadzieje, że TNA wprowadzi ją do HOF i mówię to jak najbardziej na poważnie. W HOF mamy aktualnie dwóch zawodników wagi ciężkiej, jeden tag team, więc teraz wypada dodać kogoś z X Division ( i tu jako ten pierwszy powinien być Jerry Lynn ) lub jakąś KO, a Gail Kim będzie idealną kandydatką.

Moderator roku 2012 !

Legenda
Awatar użytkownika

Przyznam że powrót Awesome Kong na IW nieźle mnie zaskoczył, nie chodzi tylko o to że nic na ten temat nie widziałem a sądziłem wręcz odwrotnie (że Kong w tym roku pokaże się w WWE) i widać że TNA kieruje AK w kierunku Havok. Dwie większe babki mają prawdopodobnie otrzymać program mimo że ja bym wolał zobaczyć Kim vs. Kong ale nie ukrywam że ten program może być w pewnym sensie ciekawy. Głównie dlatego że nie wiem co obie są w stanie zaoferować widzom więc czekam też z tego powodu. Ciekawi mnie też czy a jeśli tak to jak szybko Kong pójdzie po pas KO - chciałbym żeby po drodze spotkała Gail Kim bo z tego feudu mogłyby wyjść dobre walki.

Legenda
Awatar użytkownika

Powrót Awesome Kong dla mnie również był dużym zaskoczeniem oczywiście na plus. Po tej aferze z Bubba the Love Sponge dość ostro się wypowiadała, że nigdy nie wróci do TNA i również bardziej spodziewałbym się jej w WWE niż TNA. Nawet Stępień z 13 posterunku byłby w stanie zauważyć, że TNA dąży do feudu obu pań i jestem bardzo ciekawy jak to wyjdzie. Z jednej strony możemy dostać świetne starcie, w którym dwie destroyerki będą się niszczyć nawzajem. Ale z drugiej strony możemy dostać wolne pojedynki, gdyż obie panie nie należą do kobiet o sylwetce modelki. Na bank Awesome Kong pójdzie po pas w tym roku i możemy dostać powtórkę z jej feudu przeciwko Gail Kim tylko, że rolę Kanadyjki będzie odgrywać Taryn Terrell. Aktualnie nie ma szans na walkę Kong vs Kim i w najbliższej przyszłości pewnie takiego starcia nie zobaczymy ( wpierw Kong vs Havok, a dopiero później można myśleć o heel turnie Kong lub Kim, aby zrobić feud obu pań ).

Moderator roku 2012 !

Legenda
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
Z jednej strony możemy dostać świetne starcie, w którym dwie destroyerki będą się niszczyć nawzajem. Ale z drugiej strony możemy dostać wolne pojedynki, gdyż obie panie nie należą do kobiet o sylwetce modelki.

No i w tym miejscu należy zrobić ile się da aby do takich sytuacji nie doszło a dobrą okazję widzę w tym żeby ich walki miały jakiś gimmick. Nie oszukujmy się, one obie są z tych które nie zaskoczą techniką czy szybkością więc warto to jakoś zatuszować. Obie właśnie wyglądają na takie większe babki i wiadomo że to może być przeszkoda ale też można to wykorzystać. Wcale bym się nie zdziwił jakby zrobiono coś na wzór pojedynków Brama i Abyssa ale w odpowiednich proporcjach.

Superstar
Awatar użytkownika

Ostatnio Taryn Terrel dosyc dlugo kisi pas i trzeba przyznac ze jest dobra mistrzynia ale mysle ze pomalu czas na zmiane posiadaczki tytulu. Na jednym z ostatnich Impactow Madison Rayne wyglosila dosyc fajne promo , przyjemnie mi sie jej sluchalo i poraz kolejny udowodnila ona ze ma ogromny potencjal za mikrofonem i za jej pushem przemawia wszystko. Niewiem jednak czy TNA da jej w obecnej sytuacji push. Ostatnie wiesci zza oceanu nie sa dla niej zbyt dobre , od niedawna jest w swoim mezem w separacji (wiadomo , przeciez musialem mu ja odbic poraz kolejny :D :* ) i sama musi wychowywac swoja coreczke co wiaze sie z tym ze w TNA pewnie mniej czasu bedzie spedzac, aczkolwiek TNA lubi robic miliony tapingow do przodu wiec mysle ze nie bedzie z tym az tak zle ;)

Zaskoczyl mnie ostatnio powrot pani Kong , myslalem ze jednak WWE bedzie chcialo jeszcze na nia postawic tymbardziej ze Awesome wypowiadala sie bardzo szorstko w strone TNA no ale taki wlasnie jest wrestling , tez sie nie spodziewalem kiedys ze Flair jeszcze wroci do WWE i oleje sprawe z TNA czy ze El Patron z dnia na dzien poleci z WWE , przykladow jest sporo. Takze mysle ze Awesome Kong bedzie krecila sie wokol zlotka kobiet TNA.

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Legenda
Awatar użytkownika

Back in TNA HQ - finishing up a new Knockouts series today that fans will love!
http://twitter.com/JeremyBorash/status/ ... 52/photo/1

Co powiecie na to?
Czyżby TNA szykowało odpowiedź na Total Divas? Nie żeby coś, ale Gail Kim i Brooke na siłowni.... Oglądałbym :D

Moderator roku 2012 !

Legenda
Awatar użytkownika

Total Divas nie oglądam więc na i to raczej bym nie rzucił okiem. Dlaczego? Nie lubię programów tego typu więc i na to nie miałbym chęci. Pomysł sam w sobie może i dobry, są fani których interesuje co zawodniczki robią w wolnym czasie. Wolałbym żeby to było coś na zasadzie dawnego WWE Diva Search a tu Gail Kim i ktoś do spółki (może być Borash) szukaliby nowych zawodniczek do TNA. Po Japonii, Meksyku, Europie czy nawet USA Indy.

Tupak pisze:
Nie żeby coś, ale Gail Kim i Brooke na siłowni.... Oglądałbym :D

No dobra, a Velvet Sky? :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna