Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz cze 17, 2018 11:46 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Następna
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Wiadomo o co się rozchodzi, kto się napalił, a komu nie poszło i te sprawy xD

Obrazek

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Wczoraj/przedwczoraj z federacją pożegnało się trzech wrestlerów, a mianowicie Orlando Jordan i Generation Me w składzie Jeremy i Max Buck, do do pierwszego, kiedyś musiał przyjść ten moment ... i jestem bardzo z tego szczęśliwy, oprócz kontrowersyjnego gimmicku ( nie żeby to było dobre :lol2: ) nie miał nic nam do zaoferowania, poleciał .. i dobrze. Co do Tag Teamu Young Bucks, sami poprosili o rozwiązanie kontraktu, TNA nie wykorzystywało ich, ubywa kolejny Tag Team (ogólnie pasy TT mogli im dać, ale z niewiadomych przyczyn się rostali, by później również z niewiadomych przyczyń połączyć się w TT), no i dywizja Teamów w TNA zaczyna wyglądać nie za wesoło. Pewnie Bucksi tak czy siak wrócą do TNA niebawem i mam nadzieję, że odpowiednio ich wykorzystają (oczywiście TT, bo jako singles, jestem stanowczo na nie).

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Pierwszym i najważniejszym błędem był heel turn Gen Me, do czasu heel turnu jako tako wyglądali. Gdy przeszli turna, zaczęli robić miny które z założenia miały być groźne, a praktycznie były komiczne. Brak mic skilli to jest to co przeszkodziło im w zrobieniu kariery w TNA. Sami dobrze wiemy jak to było, gdy mieli jakieś promo to później przez cały tydzień wszyscy na forum mieli ubaw po pachy. Pasy Tag Team w TNA stoją bardzo wysoko, w sumie to są to tytuły zaraz po WHC. Będąc mistrzami Tag team w TNA trzeba mieć gadane, MCMG mało gadali i przez to ich title run był dosyć taki nudny, poza walkami oczywiście. Jednak często, gęsto w TNA mistrzowie Tag team jakby ocierali się o ME. Cieszy mnie to że Gen Me rozstali się z TNA raczej w przyjaznej atmoferze, co może prognozować to że kiedyś jeszcze ich zobaczymy w TNA.

Co do OJ, to od początku do końca pomysł z Jordanem w TNA był chybiony, on powinien wylecieć już co najmniej rok temu.

Obrazek

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ale MCMG raz na jakiś czas potrafiło strzelić zabawne promo (nie, że złe, tylko z założenia miało takie być), a Gen Me ani poważnego, ani śmiesznego proma nie potrafili zrobić. Teraz jest już co raz mniej Tag Teamów (niby są na jakimś poziomie, ale nadal jest ich mało), no bo kto jest, Mexican America, MCMG, Beer Money, British Invasion i do niedawna Gen Me, jeszcze jakaś kontuzja (odpukać) i naprawdę będzie już bardzo ubogo w tej dywizji. Ogólnie bez większego echa podczas tych zwolnień.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Odejście Orlando Jordana skomentuję jednym słowem finally

Co do Generation Me to już oddzielna kwestia. TNA na własne życzenie straciło zajebisty TT, zawodników , którzy w razie czego mogli walczyć w walkach X division jak MCMG. Gratuluje Dixie i bookerom TNA za to , że doprowadzili to tego , że bracia poprosili o zwolnienie. Z tego co czytałem to oprócz braku wykorzystywania w TV , w IW bo pojawili się tam w walkach w tym turnieju Xplosion (oboje przegrali) problemem było to , że w ogóle nie byli wykorzystywanie na HS kilka występów w tym roku. Żal tracić tak dobry TT w chwili kiedy MCMG są out do 2012 , Ink Inc też są out nie wiem ile jeszcze, może dojść do rozpadu BM , a na pewno nie będą walczyć tak często ze względu na BFG series, nie ma komediowych OJ & EY, zostali BI i MA. Brytole stracili swoją wiarygodność face turn ,heel turn ,rozpad połączenie brak podbudowy , a przecież to byli mistrzowie , których nawet kupowałem. Mexican America nie, nie i jeszcze raz nie. W ringu nic nie pokazują , przy mikrofonie też mnie irytują i mają talent do kontuzjowania innych Anarquia przyczynił się do urazu Sabina , Hernandez "załatwił " Williamsa i Neala. Zrobił się taki trochę off topic , ale cóż wszystko się łączy.
Szkoda chłopaków, ale liczę , że się jeszcze bardziej rozwiną i w przyszłości jeszcze pojawią się w rosterze TNA.

Co do zatrudnień to pomijając fakt, że kontrakt podpisał Austien Aries to wczoraj Kid Kash na twitterze poinformował , że oficjalnie podpisał kontrakt z TNA. Prawdę mówiąc mam mieszane uczucia co do niego. Po pierwsze boje się , że nie mają na niego pomysłu w tej X division bo pewnie tam się pojawi, po drugie niby nie patrzę nikomu w metrykę ,ale wolałbym takiego Jacka Evansa(gdzie ta współpraca z AAA) skoro Mickie James , Anderson mogą się pojawiać na ich tapingach nie mówiąc o JJ , który zdobywa pas, to taki Evans mógłby czasem wyskoczyć na taping IW.

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

Kolejny bardzo wkurzający ruch ze strony TNA. Tym razem zwolniony został Amazing Red. Koleś, który w ringu spisywał się rewelacyjnie, ale niestety przy mikrofonie był kiepski opuścił szeregi TNA. Podobno ma to związek z brakiem pomysłu na tego zawodnika i tym, że TNA chce ściągnąć do siebie Jacka Evansa. Według mnie to zły ruch ze strony TNA, bo oni podobno płacą za każdą walke, więc co im to przeszkadzało...

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

To jest dla mnie niezrozumiałe posunięcie. O ile dobrze sobie policzyłem to do X division przyszło 3 zawodników ( Aries, Ion i Kash) i odeszło 3 ( Red i Gen Me). Zaliczam Gen Me do X division, bo tam się pokazywali w końcówce ich kariery w TNA. Bilans teoretycznie bez zmian, ale mówiąc szczerze to wszystko wyszło na minus. AA super wzmocnienie dla X division naprawdę. Zema Ion nie mam przekonania co do tego chłopaka , a tym bardziej do tego , że będzie umiał zrobić w ringu więcej niż Red. Ok wiem nowicjusz ma 24 lata bla , bla ,bla. Kash wrócił , żeby promować młodych tak? To właśnie mógłby promować Reda, który ma 29 lat. Jack Evans byłoby kapitalnie gdyby pojawił się w TNA niestety odrzucił propozycje kontraktu , gdyż woli skupić się na występach w AAA , gdzie ma pasy TT i chyba pas cruiserweight, o czym w TNA mógłbym pomarzyć teraz. Szkoda, że nikt nie wpadnie na pomysł , żeby pozbyć się Robbiego E i Cookie , ale przecież oni są z Jarsey Shore robią ratingi? Nie widzę ani ratingów , ani duetu z Jersey Shore.

Tytuł:
Adept

Szkoda że Amazing Red został zwolniony bo miał wielki potencjał. Może i zrobił dobrze że postawił na fedke gdzie coś osiąga ... ale i tak będzie go brakowało bo w sumie jesli TNA nie podpisze Evansa oraz zrobi z Ion'a jobbera lub da mało czasu antenowego to niezbyt im to wyjdzie na dobre. Nie śledze od jakiegoś czasu że tak powiem polityki "transferowej" (no sorry nie widziałem jak to ubrać w słowa) TNA więc mam pytanie czy jest szansa zatrudnienia Low Ki'ego? W WWE nie został (i miał racje) to przyda się w TNA, cruiserów nigdy za mało...

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

SineDD pisze:
czy jest szansa zatrudnienia Low Ki'ego?

TNA proponowało mu kontrakt , ale Low Ki na chwilę obecną nie jest zainteresowany współpracą z TNA i odrzucił ich ofertę.
Co do tych cruiserów i hasła "nigdy nie za mało" to w przypadku TNA może ich być za dużo . Przy jednej tygodniówce nie mogą sobie pozwolić na prowadzenie kilku feudów X division.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Co mogę powiedzieć BARDZO szkoda że Mainstream traci takiego wrestlera.Mam nadzieję
że w niedalekiej przyszłości zobaczymy Low ki .Miło byłoby ujrzeć również Evansa i El Mesijasa ale to chyba nie możliwe :'(

viewtopic.php?f=8&t=33380

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Co za morony, gratuluję IW. To jest ratowanie i odbudowywanie X Division ? To dobry i widowiskowy zawodnik. Może nie wymiatał mic skillem, ale w ringu nadrabiał to wszystko. No szkoda że się go pozbyli, ale już od dawna nie było pomysłu co z nim zrobić. Ten z Sangriento to łagodnie mówiąc pomyłka i idiotyzm.
Tak przy okazji, to nie było ostatnio w jakichś newsach że ma push dostać ? Jak tak, to rzeczywiście dostał i to duży, tak mocny że aż poza firmę wyleciał :/

No trudno, myślę że jest na tyle mądry by nie iść do WWE gdyby go chcieli "kupić". Bye Red T_T

Obrazek

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Nie mogę pojąć, dlaczego wyleciał akurat Red. IMO był jednym z najlepszych X-ów. A tłumaczenie, że "nie było pomysłów na jego postać" mnie denerwuje, i to bardzo. Drogie władze TNA, mam pytanie: czy macie pomysł na Robbiego E i Cookie? Jeśli odpowiedź brzmi nie, to mam drugie pytanie: czemu oni nie wylecą? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to mam ostatnie pytanie: ciekawe jaki ten pomysł jest? Szkoda mi tego zawodnika, i to bardzo.

A troszkę zmieniając temat: jestem ciekaw, co z Sangriento. Pomysł z nim był kiepski, ale ciekawe czy zniknie.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Mr. Black pisze:
Nie mogę pojąć, dlaczego wyleciał akurat Red. IMO był jednym z najlepszych X-ów. A tłumaczenie, że "nie było pomysłów na jego postać" mnie denerwuje, i to bardzo. Drogie władze TNA, mam pytanie: czy macie pomysł na Robbiego E i Cookie? Jeśli odpowiedź brzmi nie, to mam drugie pytanie: czemu oni nie wylecą? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to mam ostatnie pytanie: ciekawe jaki ten pomysł jest? Szkoda mi tego zawodnika, i to bardzo.

Bardzo prosta odpowiedź, Robbie E ma jakiś gimmick i przy mikrofonie jest całkiem dobry, ja bym zaryzykował nawet stwierdzenie że to taki Disco Inferno naszych czasów, ale jednak do Disco to mu trochę brakuje. Amazing Red poza bardzo, ale to to bardzo dobrymi umiejętnościami w ringu nie potrafił zaoferować kompletnie niczego. Gimmicku praktycznie nie miał, przy mikrofonie nie istniał. Sorry ale ja w ogóle nie jestem zaskoczony jego zwolnieniem, nawet w WCW cruiserzy nawet czasami na siłę dostawali jakieś gimmicki, czasami durne ale jakieś, po to żeby być rozpoznawalnymi.

Chciałbym też rzucić tutaj temat Jessiego Godderz'a który ostatnimi czasy podpisał kontrakt z TNA. Wszyscy wieszają na nim psy, ale ja jakoś ja na razie jestem pozytywnie nastawiony, koleś ma warunki fizyczne, zobaczymy co jeszcze potrafi w ringu. Cholernie mi się podoba jego ksywka "Mr. Pec-Tacular", myślę że to może przejść. Jak na razie to dla mnie taki drugi "The Total Package" Lex Luger‏, który w ringu nie umiał praktycznie nic, ale jednak ruszał tłumy, czasami to nawet zgarniał największy pop na gali. Myślę że to jednak bardzo dobry ruch ze strony TNA. Sprubować można, jeśli wypali i da się na nim zarobić pieniądze to będzie świetnie, jeśli nie wypali to zniknie z TV i nic się wielkiego nie stanie.

Poniżej jego najnowsze promo:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_1upLeTrON8

Obrazek

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Cytuj:
Amazing Red poza bardzo, ale to to bardzo dobrymi umiejętnościami w ringu nie potrafił zaoferować kompletnie niczego.

No, ale w X Dywizji nie chodzi chyba o gadanie, tylko o umiejętności ringowe, a je Red miał. Naprawdę dziwię się TNA, że go zwolniło. Niby mówisz, że Amazing nie miał żadnego gimmicku, ale Lethal też go nie miał, ale pas miał. Jednym słowem szkoda Reda, bo przydałby się od czasu do czasu na jakiejś PPV do zrobienia fajnego Ultimate X Matchu.

Cytuj:
A troszkę zmieniając temat: jestem ciekaw, co z Sangriento. Pomysł z nim był kiepski, ale ciekawe czy zniknie.

Nie wiadomo, raczej zniknie, ale na razie jego profil wciąż widnieje na głównej stronie TNA.

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Jak niektórzy wyżej również nie rozumiem zwolnienia Red'a. Swoimi umiejętnościami przewyższał mnóstwo zawodników z TNA i WWE. Ja osobiście oglądając X Dywizje liczę na pokaz umiejętności na wysokim poziomie, a to czy ktoś tam jest "dobry" przy mikrofonie ma dla mnie bardzo małe znaczenie. Dla mnie liczą się głównie umiejętności i to w jaki sposób zawodnicy je prezentują, a nie wygłaszanie mów przez, które i tak zazwyczaj nic nie osiągną.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Następna