Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz cze 17, 2018 11:57 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Kontrakt na wyłączność to ogromna strata dla indysów, a dla Impactu taki średni zysk, znaczy wiadomo ciekawa postać bardzo dobry ringowo wrestler, ale w sumie ten kontrakt na wyłączność nie jest potrzebny. Dywizja jest mocna, ale jego push też więc pas na pewno dostanie, a akurat Slammiversary to może być dobry moment.

A tak szczerze to Jessie Mnie jakoś średnio rusza, jakiegoś większego potencjału w nim nigdy nie widziałem, a wspomniany postęp ringowy miał strasznie powolny także jakoś płakać za nim nie będę.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Sydal, Kongo Kong, Diamante, Crimson aka Mayweather, Wilcox, Ava Storie, Dezmond Xavier. Wszyscy podpisali oficjalne kontrakty z Impact Wrestling. Czy ktokolwiek z nich jest w stanie osiągnąć sukces? Tak. Na pewno Sydal. Dezmond pokazał się z dobrej strony i jest świetnym uzupełnieniem rosteru X-Division. Diamante też ok, pokazała, że coś umie w ringu. Reszta mi zwisa.

Legenda
Awatar użytkownika

Kongo Kong w IWA Mid South pokazywał się z bardzo dobrej strony ale jak widać IW zrobiło z niego jakiegoś dzikusa (tak odbieram ten jego obecny gimmick). Nie dajcie się zwieść, Kong to dobry materiał na monster heela w stylu Brauna Strowmana, w obecnych czasach heel = pizda więc taki cwaniak co każdemu nastuka jest na wagę złota.

Xavier i Sydal to świetne wzmocnienie dla X'ów, mam nadzieję że dadzą chłopakom dorobić na scenie niezależnej bo PWG bez drużyny Sydala i Ricocheta trochę traci. JJ jeszcze mógłby jeszcze sprowadzić AR Foxa (bardzo dobry spot wrestler) i Davida Starra który ma bardzo fajny gimmick aroganckiego heela i dobrze walczy.

Legenda
Awatar użytkownika

Shane Helms, Al Snow i Pat Kenney poza Impact Wrestling. Powiem szczerze, że jestem zdziwiony, że odpuścili sobie Helmsa, bo jako manager spisywał się dobrze. Coś tam miał też chyba działać na zapleczu, ale może mi się pomyliło z Duttem czy Low Ki. Z drugiej jednak strony zostawienie zawodnika samemu sobie może mu wyjść na dobre, bo dostanie szanse wykazania się, a nie tylko stania i patrzenia jak ktoś odwala za niego gadkę. Zaskoczyło mnie też to, że Al Snow również został zwolniony. Działał na zapleczu od paru ładnych lat, dodatkowo prowadzi szkółkę w UK, z której IW miało brać nowych zawodników, a i był trenerem w BBC. Z zaplecza Al Snow według mnie był jedną z ostatnich osób, których chcieliby się pozbyć.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

Kiera Hogan, Hania, Johnny Pierdolony Impact, Taya Valkirie, Taryl Terrell, Petey Williams - nowe nabytki oraz stare powroty. Jeśli chodzi o panie to daję okejkę. Kiera jest ok, wygląd całkiem spoko, w ringu też nieźle jak na tak krótką karierę. Hanii nie znam, ale z tego co widziałem to może być z niej fajne wzmocnienie. Niby moveset ma dojebany, a ja lubię jak ktoś ma dojebany moveset. Johnny Impact - zero zaskoczeń, ale ten ringname... A co do powrotów -Terrell może walnąć niezły feud z Gail Kim. Jej powrót to dla mnie zaskoczenie, ale biorę w ciemno, bo Kim nie została mistrzynią, a tego nie chciałem. Petey Williams - fajny powrót, choć w dobie tylu utalentowanych gości z X-Division czuję, że zajmie on miejsce właśnie tych wrestlerów. W końcu o pas mogą bić się Dutt, Trevor, Konley, Xavier, powraca DJZ, Sydal wygrał walkę z Lashleyem. Mamy sześciu gości to gdzie tu jeszcze Williamsa upchnąć. No i nie zapominajmy o reszcie.

Superstar
Awatar użytkownika

Czekaj, Johnny Impact? XD Wkręcasz RS, musisz wkręcać, bo to nie może być jego ringname, więc proszę powiedz, że to żart był z twojej strony xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Legenda
Awatar użytkownika

Także ten... jak komuś nie podobał się gimmick Low Kiego to już go nie zobaczymy w GFW. Po ostatnich tapingach poprosił o rozwiązanie umowy. Nie podobało mu się to jak był wykorzystany na tapingach. Low Ki na Destination X miał zawalczyć z Alberto o pas GFW, co miało doprowadzić do ich walki na Bound for Glory. Przez problemy Patrona do tej walki nie doszło i Low Ki stracił również ME BFG. Faktycznie kiepsko był wykorzystany... z miejsca zgarnął pas Xów i teraz jakby poczekał to byłby w ME, ale pewnie po BFG, gdzie zacząłby program z Patronem.

EDIT: Według niektórych źródeł nie doszło do zwolnienia. Kontrakt Low Ki dobiega końca w październiku. Możliwe, że ten wystąpi jeszcze na BFG i więcej go nie będziemy oglądać, gdyż kontrakt nie zostanie przedłużony.

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

No to ten, tego... XDDDDDDDDD

Głupia decyzja Low Ki, choć trochę się mu nie dziwię,
Spoiler:

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Star
Awatar użytkownika

Low-Ki nie raz odchodził obrażony, a potem wracał. W sumie to mi go trochę szkoda, bo fajnie gdy w rosterze jest jakiś original z dawnego TNA, a walki dość niezłe robił.

Spoiler:

Ale co zrobić, Low-Ki mówi nam papa, raczej już nie wróci, ale zajebiście zmarnowano jego dołączenie do LAX. Ciekawe jak to potem wytłumaczą. :D

Superstar
Awatar użytkownika

Który to już raz On odchodzi z TNA/GFW? XD Rozumiem w sumie powody, Siwy w spoilerze wyjaśnił i w sumie nie można mu się dziwić, ale i tak niesmak pozostanie, choć wątpię żeby dużo osób za Nim płakało, patrząc jak duży roster Xów ma GFW to nie będę za Nim tęsknił, a może nawet lepiej, bo młodzi jak Xavier dostaną szanse wygrać pas, lub Trevor znowu się o Niego otrze.

A Ja nie zdziwiłby się jakby za jakieś półtora roku wrócił XD

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Teraz może zrobią tak, że Meksykańce pobiją kogoś kogo twarzy nam nie pokażą lub zapakują worek ze zwłokami do auta i wywiozą i powiedza, że to był Low Ki, który wyleciał z grupy, bo nie jest Meksykaninem. :D Low Ki zawsze obraża się i odchodzi po czym wraca nawet jak zakończy kariere. Dlatego dali mu kontrakt na pół roku, bo pewnie wiedzieli, że ta przygoda może się szybko zakończyć. Wątpie w to, że Low Ki miał zabrać pas Alberto na Destination X. Raczej miał się pokręcić przy Main Eventach. Ściągając Mundo pewnie chcieli dać jego do ME BFG, a nie Low Ki. Ewentualnie 3 way choć wątpie.

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
Teraz może zrobią tak, że Meksykańce pobiją kogoś kogo twarzy nam nie pokażą lub zapakują worek ze zwłokami do auta i wywiozą i powiedza, że to był Low Ki, który wyleciał z grupy, bo nie jest Meksykaninem. :D.

Już widzę powrót Low Ki po tym angle'u jakby nic się nie wydarzyło, a jestem w stanie powiedzieć, że GFW jest w stanie to zrobić xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Taryn Terrell pożegnała się z IW... No długa ta przygoda nie była. A szkoda, bo fajnie się na nią patrzyło.

Moderator roku 2012 !

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Cytuj:
PWInsider informuje, że Impact Wrestling rozwiązało umowę z Alberto El Patronem, po tym jak ten nie zjawił się na gali Impact vs. Lucha, a także dzień później na WrestleCon. Jak wspominałem Patron miał się zasłaniać chorobą, ale ponoć Ed Nordholm mieszka w tym samym hotelu co Patron i ten uniemożliwił jakiekolwiek spotkanie. Sytuacja nie wyglądała zatem zbyt ciekawie i sugerowała, iż Patron wystawił po prostu IW. Sama federacja potwierdziła, że kontrakt z Patronem został rozwiązany w trybie natychmiastowym.

:lol2: :lol2: :lol2:

Superstar
Awatar użytkownika

I dobrze niech wypierdala, się poczuł gwiazdeczką w kurwa Impact Wrestling to niech teraz sobie szuka bookingów w KPW co najwyżej, bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś go teraz weźmie do siebie xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następna