Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt gru 14, 2018 4:43 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Dlatego piszę że TNA czasem powinno pomyśleć i dokładnie poddać wszystko analizie a nie lecieć z tym na hura. One Night Only jest poważnie zagrożone i te specjalne epizody Impactów to bardzo fajna opcja. Bodajże 12 września odbędzie się Impact Wrestling: No Surrender i to trzeci specjalny epizod tygodniówki który ma zastąpić galę PPV. Nadal obstawiam że można te specjalne epizody przedłużyć do 3 godzin i wtedy nic by już nie ucinali ;) wracając do 4 gal PPV. Forlan może mieć rację że TNA musi się z tym otrzaskać :D nabiorą doświadczenia i jeśli pójdzie dobrze to ''odrobią lekcje'' będą mądrzejsi o doświadczenia roku 2013.

Star
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
Nadal obstawiam że można te specjalne epizody przedłużyć do 3 godzin i wtedy nic by już nie ucinali

Tylko, że wtedy to w ogóle nie będzie się różnić niż wcześniejsze gale PPV. No tylko tym, że nie są w PPV, a co za tym idzie TNA nie zbija hajsu na wykupieniach tylko daje tę galę za free. Także wątpię w wydłużenie czasu. Poza tym wydłużanie do 3h nie jest koniecznie, po prostu można lepiej rozplanować kartę i nie dawać walk by po kilku dniach je wycofać.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Legenda
Awatar użytkownika

Fiskus pisze:
Chris Benoit pisze:
Nadal obstawiam że można te specjalne epizody przedłużyć do 3 godzin i wtedy nic by już nie ucinali

Tylko, że wtedy to w ogóle nie będzie się różnić niż wcześniejsze gale PPV. No tylko tym, że nie są w PPV, a co za tym idzie TNA nie zbija hajsu na wykupieniach tylko daje tę galę za free. Także wątpię w wydłużenie czasu. Poza tym wydłużanie do 3h nie jest koniecznie, po prostu można lepiej rozplanować kartę i nie dawać walk by po kilku dniach je wycofać.

Niby tak ale z drugiej strony oni jeszcze podczas gali promują ważną walkę. Nie mówię że to źle, ale dla przykładu przed walką można puścić krótki filmik z ich konfliktu czy coś o walce. Same walki lepiej promować poprzez segmenty i proma na poprzednich galach co chyba nie jest takie trudne :P zarówno WWE jak i TNA dobrze by wyszły gdyby bookerzy umieli doskonale wykorzystywać ten czas na tygodniówkach. Wtedy nawet walki niby te najmniej znaczące miałyby solidne podłoże i byłyby dobrze wypromowane.

Superstar
Awatar użytkownika

Informacja od Hulka Hogana z twittera :

"Dixie Carter and I have heard your feedback. @ImpactWrestling X-Division matches will be one-on-one. Tune in to @SpikeTV Thursday 9/8c HH"

Tak jak się możnabyło spodziewać, ciągłe 3 Way Matche były w X Division uciążliwe, bo albo pojawiały się te same osoby albo cięzko było kogoś podpromować do walki i dodawany był na siłę. Myślę, że to dobra decyzja aczkolwiek TNA po raz kolejny pokazało jak jest mało konsekwente i te zasady do dywizji X które wprowadziło już kilka miesięcy temu - zmienia. No cóż, myślę, że walki 1 na 1 spełnią oczekiwania.

Superstar
Awatar użytkownika

Z jednej strony można narzekać, że zniesiono tą zasade co tylko pokazuje, że TNA nie potrafi trzymać się wyznaczonego celu. Ale z drugiej strony trzeba pochwalić za to, że ciągle próbują coś zmieniać, aby polepszyć produkt. Pomysł z 3 way'ami się nie przyjął, więc postanowiono z niego zrezygnować. Ja się ciesze, że zrobili to już teraz, bo te walki nie sprawdzały się tak jak miały się sprawdzać. W dodatku walki 1 vs 1 będą ciekawsze, ale dobrze by było, gdyby nie trzymali się tak tej zasady i co jakiś czas dali nam walkę wieloosobową. Szczególnie na PPV powinni dać jakąś walkę 4 way i najlepiej jako Ultimate X match.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Wreszcie bardzo dobra wiadomość od TNA. Tak jak Tupak napisał, bardzo dobrze, że cały czas próbują coś zmienić, poprawić swój produkt. Nie zawsze przynosi to rezultaty ale kiedyś jakiś pomysł będzie musiał wypalić (chyba). Od początku podchodziłem sceptycznie do samych walk typu Three Way. Rozumiem wprowadzenie takiej zasady raz na jakiś czas przy okazji większych gal ale ciągłe walki z trzema osobami mijają się z celem. Teoretycznie jest to poprawa dywizji X jednak z czasem takie walki powszednieją. Ujawnia się to co widzielismy przy okazji Reunion. Dostaliśmy tam Three Waya który w normalnym przypadku byłby bardzo dobry a przy tylu walkach tego typu jest tylko dobry. Do tego dochodzą różne inne negatywne skutki o których mowa była przy okazji wprowadzania tej zasady. Oby rzeczywiście przyniosło to świeżość do dywizji.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Również mam podobne zdanie. Moim zdaniem pomysł z początku wydawał się być bardzo fajny i perspektywiczny, ale od razu przy wprowadzeniu tych zasad wiele osób pisało o wadach, które mogą spotkać takie pojedynki. Nie raz ten trzeci będzie dodawany na siłę, tylko po to aby spełnić zasadę. Myślę, że teraz gdy walki będą odbywały się w struktule jeden na jednego, można stworzyć całkiem dobry feud z udziałem dwóch wrestlerów i w końcu jakiś program mieli by ci zawodnicy z dywizji X.

Star
Awatar użytkownika

Świetna decyzja. Z jednej strony można zarzucać TNA brak konsekwencji, ale nie można odmówić pomyślunku. No chyba lepiej żeby już teraz zlikwidować tę zasadę o 3-wayach, niż ciągnąć to na siłę. Poza tym chyba walki 1 vs. 1 łatwiej jest rozpisać, więc może i poziom walk na tym zyska.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Legenda
Awatar użytkownika

Nieco zaspałem ale chciałbym się wypowiedzieć na ten temat. Uważam że TNA dobrze zrobiło likwidując zasadę Three Way. Same walki nie są złe, problem w tym że zbyt często powtarzane sprawiają że fani się nudzą i nawet Three Way w najlepszym składzie staje się nudny. Z tego co widzę to są tylko walki 1 vs 1 i to dla mnie ma plusy i minusy. Plusy bo nawet feud dwóch zawodników można bardzo łatwo i dobrze wypromować (nawet jak na warunki TNA i jej odniesienie do X'ów) a minusy są takie że czasem po prostu warto robić walkę wieloosobową i to nawet nie musi być Ultimate X Match. Bardzo fajnie że TNA wciąż coś zmienia ale tutaj widać brak konsekwencji w swoich działaniach, poprzednio wprowadzono zasady odnośnie TV Championship i miało to ratować ten tytuł a po jakimś czasie to porzucono. Teraz rzucono zasadę Three Way co jeszcze bardziej podkreśla moje zdanie. Ale plus dla TNA że wciąż próbują i wciąż coś szukają żeby fani byli happy.

Superstar
Awatar użytkownika

Jason Powell z Pro Wrestling Dot Net brał udział w MLW Podcast w tym tygodniu i wypowiedział się na temat TNA.
Otóż Jason Powell słyszał pogłoski, że Impact w trasie może zbliżać się do końca. Aktualnie żadne portale ani szefostwo TNA nie wspomina o tym, ani też nie mówi, że to tylko plotki. Według Jasona TNA prawdopodobnie wróci do Orlando ( nie wiem jak sytuacja WWE z Universal Studio ) lub będzie nagrywać swoje gale w Las Vegas. Powell powiedział również, że według jego źródeł stanie się to już na początku przyszłego roku.

W audycji brał udział również Konnan, który mówił o współpracy na lini AAA - TNA. Mówił, że teraz pośrednikiem między nimi jest Jeff Jarrett, więc wszystko powinno iść w lepszym kierunku.

Podczas audycji padło również wiele rozmów na temat struktury władzy w TNA, o Dixie Carter, Ericu Bischoffie i wielu innych.

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Również słyszałem o takiej możliwości. Jeżeli rzeczywiście tak sie stanie to w tym momencie będzie to bardzo dobra decyzja. TNA decyzję o wyruszeniu w trasę powinni byli podjąć nie teraz ale te 2 lata wcześniej gdy ich kondycja finansowa była zdecydowanie lepsza. Teraz wiadomo jak to jest. Pieniędzy szuka się wszędzie a w przypadku gdy takie wyjazdy nie są opłacalne będzie to rozsądna decyzja. Zobaczymy czy przy okazji poprawi się sytuacja finansowa wrestlerów czyli te dziwne płace. Nie wiem czy to zmienili czy dalej dostają takie dziwne wypłaty.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

W sumie zgadzam się tutaj z waszymi opiniami, że wyjazdy w trasę TNA pochłonęły sporo pieniędzy. Naprawdę to jest kosztowne i chyba nie przynosi jak do tej pory oczekiwanych zysków. Myślę podobnie jak Randa, że teraz już trochę mleko się rozlało bo wiadomo, że z finansami w federacji jest przeciętnie. Nie odważyłbym się jeszcze mówić, że słabo. Moim zdaniem problem tkwi w tym, że Ci którzy się już przejedli i mało wnoszą do TNA - zarabiają najwięcej. Oczywiście przykład - Hulk Hogan. Zarabia na pewno więcej niż nie jeden zawodnik, a GM jest bardzo słabym. Fakt, że w Stanch jest mega popularny jesli chodzi o wrestling... Dobrym ruchem było zwolnienie takich osób jak Brooke Hogan czy Bruce Prichard.

Superstar
Awatar użytkownika

Kilka plotek odnośnie TNA:

- Podobno po Bound for Glory ma dojść do jakieś zmiany w TNA. Mówi się o tym, że TNA planuje bardziej skupić się na dywizji KO. Ale czy tak będzie tego niestety nie wiemy.

- Jak do tej pory nic nie wiadomo czy TNA będzie chciało przedłużyć kontrakt z Hulkiem Hoganem. Hulk aktualnie zarabia najwięcej ze wszystkich osób w TNA i wielu z nich uważa, że jest to zbyt dużo zwłaszcza, że Hulkster zbyt wiele nie dał TNA. W dodatku szefostwu nie spodobało się, że Hulk będzie w nowej grze WWE i że otwarcie powiedział, aby dać Ericowi Bischoffowi więcej władzy. Jednak Spike TV jest zwolennikiem Hulka i możliwe, że po części zmuszą TNA do przedłużenia z nim kontraktu.

- Kontrakt w najbliższych miesiącach będzie się kończył również Stingowi. Jednak z nim jest troszke inna sytuacja, gdyż Sting zawsze był wierny TNA i nawet pojawiły się głosy, że gdyby Dixie Carter miała podpisać kontrakt ze Stingiem lub Hoganem bez zawahania się wybrałaby Stinga.

- Kilku zapaśników ostatnio zostało pochwalonych. W tym gronie znaleźli się Magnus, Chris Sabin, Manik oraz Gunner.

- Po Bound for Glory kilku zawodników powinno wrócić do telewizji. Chodzi głównie o zawodników X Division : Zema Ion i Kenny King.

- Podobno TNA chciało podnieść prestiż pasa X Division. Dlatego właśnie w ostatnim czasie przy pasie był były mistrz wagi ciężkiej Chris Sabin oraz Jeff Hardy.

Moderator roku 2012 !

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Tupak pisze:

- Jak do tej pory nic nie wiadomo czy TNA będzie chciało przedłużyć kontrakt z Hulkiem Hoganem. Hulk aktualnie zarabia najwięcej ze wszystkich osób w TNA i wielu z nich uważa, że jest to zbyt dużo zwłaszcza, że Hulkster zbyt wiele nie dał TNA. W dodatku szefostwu nie spodobało się, że Hulk będzie w nowej grze WWE i że otwarcie powiedział, aby dać Ericowi Bischoffowi więcej władzy. Jednak Spike TV jest zwolennikiem Hulka i możliwe, że po części zmuszą TNA do przedłużenia z nim kontraktu.

- Podobno TNA chciało podnieść prestiż pasa X Division. Dlatego właśnie w ostatnim czasie przy pasie był były mistrz wagi ciężkiej Chris Sabin oraz Jeff Hardy.

Mam dziwne przeczucie że skończy się na tym że Spike zmusi TNA do podpisania kontraktu z Hoganem. Nie rozumiem dlaczego TNA daje się im tak poniewierać, nie wiem jaka jest tam sytuacja ale wydaję mi się że TNA mogłoby się przenieść do innej stacji. Widać że Dixie nie jest zbyt zadowolona z Hulkstera, więc mam nadzieje że odejdzie, to wszystkim wyjdzie na dobre.

Co do X-Division to rzeczywiście dobrze że Hardy będzie walczył o pas to bardzo podniesie jego prestiż. Moim zdaniem dywizja Xów powinna być dla TNA priorytetem ponieważ to bardzo ciekawa sprawa.

http://wrestlefans.pl/forum/viewtopic.php?f=288&t=34592 - Zapraszam do komentowania mojej federacji.

Superstar
Awatar użytkownika

Mam nadzieję, zę te informacje nie sa tylko zwykłymi plotkami i spekulacjami, a federacja naprawdę ruszy do przodu i postara się zadbać o poszczególne dywizje. Szczególny nacisk nałożyłbym na X Division i Tag Team, do tego sprowadzić kilka dobrych nokautek i mamy już fajną dywizję. Myślę, że znalazło by się kilka pań z OVW.
Szkoda, że Kenny King i Zema Ion wrócą najprawdopodobniej dopiero po Bound for Glory, bo mogliby równie dobrze stworzyć feud z Manikiem, ale widać, że TNA ma inne plany i postawi pewnie na Sabina. Jednakże ich powrót to fajna wiadomość, bo ostatnio w X Division był tak naprawdę tylko Manik...

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna