Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz gru 16, 2018 8:27 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
- Podobno po Bound for Glory ma dojść do jakieś zmiany w TNA. Mówi się o tym, że TNA planuje bardziej skupić się na dywizji KO. Ale czy tak będzie tego niestety nie wiemy.

No i jeśli tak będzie na prawdę to bardzo mnie to ucieszy. Szkoda że Dywizja Knockouts tak został zniszczona, dobrze wiemy że panie też stać na bardzo dobrą walkę. Do samej gali sporo czasu i tak sobie myślę że że TNA dogaduje się z Mickie James odnośnie pensji i że próbują ściągnąć kilka nowych zawodniczek. Na jakieś efekty trzeba czekać do października i tyle :P

Tupak pisze:
- Jak do tej pory nic nie wiadomo czy TNA będzie chciało przedłużyć kontrakt z Hulkiem Hoganem. Hulk aktualnie zarabia najwięcej ze wszystkich osób w TNA i wielu z nich uważa, że jest to zbyt dużo zwłaszcza, że Hulkster zbyt wiele nie dał TNA. W dodatku szefostwu nie spodobało się, że Hulk będzie w nowej grze WWE i że otwarcie powiedział, aby dać Ericowi Bischoffowi więcej władzy. Jednak Spike TV jest zwolennikiem Hulka i możliwe, że po części zmuszą TNA do przedłużenia z nim kontraktu.

Jak dla mnie Hulk coś swoją osobą dawał jeszcze w 2011 roku. Teraz nie dość że ciągnie sporą kasę to sprawia federacji trochę problemów i myślę że w tym roku TNA pożegna Hulkstera. Spike TV nie powinno tak kozaczyć, gale TNA osiągają największe ratingi (skoro promowali federację MMA na galach wrestlingu bo sama stacja nie potrafi wypromować swego produktu) i kiedyś czytałem że to Spike nalegało by TNA upodobniło się do WWE.

Tupak pisze:
- Kontrakt w najbliższych miesiącach będzie się kończył również Stingowi. Jednak z nim jest troszke inna sytuacja, gdyż Sting zawsze był wierny TNA i nawet pojawiły się głosy, że gdyby Dixie Carter miała podpisać kontrakt ze Stingiem lub Hoganem bez zawahania się wybrałaby Stinga.

Sting pewnie będzie nęcony walką z Undertakerem na WrestleManii ale pewnie wybierze TNA. On i federacja nie mają raczej żadnych incydentów więc Sting raczej zostanie w TNA

Tupak pisze:
- Kilku zapaśników ostatnio zostało pochwalonych. W tym gronie znaleźli się Magnus, Chris Sabin, Manik oraz Gunner.

No i bardzo dobrze że dostrzegają że się chłopaki starają. Widzę że w gronie jest Magnus i coś czuję że w przyszłym roku pokręci się wokół tytułu Wagi Ciężkiej. Cieszy mnie też że chwalą Manika i Chrisa Sabina, może to wpłynie na kondycję X-Division.

Tupak pisze:
- Po Bound for Glory kilku zawodników powinno wrócić do telewizji. Chodzi głównie o zawodników X Division : Zema Ion i Kenny King.

Tupak pisze:
- Podobno TNA chciało podnieść prestiż pasa X Division. Dlatego właśnie w ostatnim czasie przy pasie był były mistrz wagi ciężkiej Chris Sabin oraz Jeff Hardy.

Te dwie informację zabrałem w jedno bo dotyczą planów odbudowy X-Division a ta grupa powinna być stałym punktem gal TNA.

Superstar
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
Do samej gali sporo czasu i tak sobie myślę że że TNA dogaduje się z Mickie James odnośnie pensji i że próbują ściągnąć kilka nowych zawodniczek.

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, to co tutaj napisałeś ale chyba chodziło Ci o to, ze federacja jeszcze przekona James do przedłużenia umowy? Moim zdaniem Mickie już na dobre odeszła i wątpie, aby TNA mogło coś jeszcze z tym zrobić. Czytałem, że sama James skupia się teraz na karierze muzycznej i trasie koncertowej, więc przerwa od wrestlingu jest wskazana.
Zgadzam się z tobą w sprawie Magnusa. Chłopak dostał ostatnio promocję i jest jedną z ważniejszych postaci MEM. Dodatkowo był w finale Bound for Glory Series więc myślę, że jest obecnie na topie, można powiedzieć w Main Evencie a to tylko kwestia czasu, aż wejdzie na sam szczyt. Jest bardzo młody i perspektywiczny więc myślę, że TNA stawiając na niego, nie pożałuje.

Superstar
Awatar użytkownika

Na przedłużenie kontraktu z Mickie James raczej już nie ma szans. Wczoraj, albo przed wczoraj napisała, że chce wrócić do WWE. Jak dla mnie jest to zła decyzja jak dla niej, bo w WWE nie będzie mieć tyle wolnego czasu, aby skupić się na karierze muzycznej. Nie wiem czy to dojdzie do skutku w ogóle i kiedy by chciała wrócić do WWE. Jeśli chodzi o Magnusa to według mnie w przyszłym roku będzie on mistrzem wagi ciężkiej. Coś mi się wydaje, że będzie on zwycięzcą przyszłorocznej edycji Bound for Glory Series i na BFG zdobędzie pas. Ewentualnie jest również taka sytuacja, że będzie on gościem od brudnej roboty Dixie Carter. Mnie cieszy również to, że pochwalony został Gunner, którego lubię i według mnie w przyszłości również może być jednym z czołowych wrestlerów, ale oczywiście jako heel.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Nie będe rozwodził się na temat pochwalonych zawodników bo od tego jest temat o Wrestlerach ale o innych faktach/plotkach warto wspomnieć.

Dziwią mnie te spekulacje dotyczące odbudowy dywizji KO patrząc na to co działo się z nią w ostatnich miesiącach, nie zmienią tego nawet dobre walki Kim z Terrell. Bardzo dobrze, że starają się coś zmieniać tylko jak? Jest ODB, Velvet oraz Tessmacher. Nie będzie to proces krótkotrwały, nie zdziwiłbym się gdyby wszystkie plany były dopiero w fazie przygotowywania ale bardzo dobrze, że mają chęci.

Tupak pisze:
- Po Bound for Glory kilku zawodników powinno wrócić do telewizji. Chodzi głównie o zawodników X Division : Zema Ion i Kenny King.

Nie wierze, że pojawiają się takie newsy. Patrząc przez pryzmat ostatnich impactów nie mam takiego wrażenia, że BFG zajmuje cały czas antenowy i tak wyczerpuje umsyły kreatywnych, że nie maja pomysłów na pozostałe decyzje. Obu zawodników możnaby pokazywać spokojnie już teraz chociażby po to aby pokazywać, że dywizja jeszcze istnieje. Nie chce kolejnej sytuacji w której dostajemy feud z "dupy".

Jeżeli chodzi o Hogana to te plotki o naciskach ze strony Spike również traktuje z przymrużeniem oka. Rozumiem wtrącanie się w sprawy federacji gdy w grę wchodzi promowanie Bellatora ale nie wtrącanie się w sprawy federacji jeżeli chodzi o organizację wewnętrzną. Hogan może i przyciąga/przyciąga widzów ale trzeba też realnie spojrzeć na to co zrobił dobrego/złego.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Na blogu możecie przeczytać o newsie, na temat nowej roli Christy Hamme w TNA. Ponoć ma ona zajac się trochę bardziej dywizją kobiet w federacji i dbać o relację oraz sprowadzanie nowych zawodniczek. W końcu cos pozytywnego dotyczącego kobiet, bo po odejściu Mickie James, sama dywizja nokautek nie wróży dobrze. Praktycznie pozostaje nam Gail Kim, ODB, Velvet Sky [chociaż ona chyba będzie teraz bardziej managerować Sabinowi] i Brooke Tessmacher, która również nie walczy póki co. Oby nowa rola Hamme była krokiem w przód jeśli chodzi o podreperowanie dywizji kobiet i jej jakości.

Superstar
Awatar użytkownika

Hemme może i da pozytywnego kopa dywizji ale ja sam nie postrzegam jej jako osoby ktòra może pomòc paniom w poprawieniu ich roli w federacji. Jasne, jakieś tam pozytywy będą ale nie będą one początkowo zauważalne i z tym może byc problem.Aby poprawić sytuacje div lotrzebne są zdecydowand kroki i większym nkładem sil tymczasem gołym okiem widać, że oni idą po najmniejszej linii oporu. Sama Kryśka nic nie da.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Moim zdaniem Christy może pomóc dywizji. Ma chyba dobre kontakty z zawodniczkami i naprawdę jej relacje mogą pomóc. Fajnie gdyby udało jej się nakłonić kilka "koleżanek" do podpisania umowy z federacją, ale najważniejszą rzeczą, dzięki której dywizjia KO może pójść do przodu są finanse. Mam nadzieję, że zwolniony zostanie Hogan, a wiadomo, że Hulkster zarabia sowicie i jego wynagrodzenie pokryłoby pewnie kilka innych. To jest duża oszczędność i nie wiem czy taka strata...

Superstar
Awatar użytkownika

Skoro Christy Hemme jest najlepiej opłacaną KO w TNA to dobrze, że akurat ona dostała tą rolę, bo przecież już nie walczy, a zgarnia najwiecej kasy. Christy jest lubiana na zapleczu, więc relacje z KO na pewno będzie miała bardzo dobre. W dodatku ona na serio będzie coś robić, a nie tak jak Brooke Hogan, która po prostu miała być. :D Aktualnie mamy 7 pań ( z czego 3 w OVW ), więc to troche mało, ale coś mi się wydaje, że wszystko idzie powoli w lepszą stronę.
Dodatkowo pojawiły się informacje o tym, że TNA sprowadzi kilku zawodników X Division i mówi się, że będą to nowe jak i stare twarze tej dywizji. Ponoć mogą to być osoby, o których w swoim promie wspomniał AJ Styles. Jeśli TNA zwolni Hogana i spełni się to co zapowiadają to rok 2014 może być na prawde dobry.

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Gdyby sprawdziło sie to co mówił AJ Styles i TNA zakontraktowało wrestlerów, których wymieniał to byłboby super, ale nie wiem czy to takie proste :) Pamiętam, że wymieniał tam Jaya Lethala czy Alexa Shelleya, a wiadomo, że Ci dwaj są świetnymi zawodnikami i poziom dywziji podnieśliby momentalnie. Moim zdaniem jednak nie ma się co zbytnio napalać, bo być może federacja da pełne etaty dla Dutta, Williamsa czy Marsciulo [czy jakos tak] i na tym poprzestaną.
Zgodzę się, że Hamme na pewno więcej wniesie i bardziej się przyda niż Hoganówna, a jej zwolnienie było jedną z lepszych decyzji organizacji.

Superstar
Awatar użytkownika

Co do zamiany Hemme z Hoganówną to tak, zgodze się. Była to świetna decyzja nie tylko z biznesowego punktu widzenia ale także finansowego. Po co zatrudniać nową osobę, płacić jej sporą sumę i która w dodatku mało się zna na tym biznesie skoro pod nosem jest osoba znająca ten biznes od podszewki.
Czy Hemme poprawi jakość dywizji? Mimo tego, że podoba mi się sam pomysł to do ewentualnej poprawy sytuacji div podchodzę jak narazie sceptycznie. Nie nastawiam się na radykalne zmiany, nie nastawiam się również na to, że będą to zmiany, które nastąpią szybko. Hemme może odpowiadać za kontakt z zawodniczkami tylko co to da? Wyszukiwanie zawodniczek? Ok tutaj się zgodze, może to być jedną z kart przetragową.
Dywizję Knockouts i X można spokojnie do siebie porównać. Można zatrudniać nowych zawodników na potęge ale bez chęci nic to nie da. Najważniejszą kwestią jest odpowiednie dysponowanie czasem i regularne umieszczanie tych dwóch działów na tygodniówkach. Bez tego obie dywizje nie ruszą.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

UWAGA SPOILERY

Zmiany nadchodzą i to bardzo wyraźne. Jak można było zobaczyć na tym Impactcie było promo dotyczące Lei'd Tapy. Tak jak wspominałem wcześniej jej pojawienie się było kwestią czasu i wiedziałem, że pojawi się dość szybko. Powinna dostać rolę heelowej terminatorki. Oprócz tego dostaliśmy powrót Kenny Kinga, którego spodziewałem się po BFG, więc pewnie już niedługo do ringu powróci Zema Ion. Oprócz tego do X Division wrócili Chris Sabin, Austin Aries i Jeff Hardy. Z takim składem jestem pewny, że będą dostawać znacznie więcej czasu na walki ( na tym Impactcie dostali 2 walki i krótki segment ), więc wszystko idzie w dobrym kierunku. Ponad to mamy kolejnego nowego wrestlera, którym może się okazać Ethan Page, który również może zasilić dywizję X.

Dodatkowo za tydzień dostaniemy zapowiedzianą kolejną walkę na BFG:
Ultimate X Match
Austin Aries vs Chris Sabin vs Manik vs Jeff Hardy

Ta walka po prostu musi się udać !
PS: Aby ją zobaczyć musicie zaznaczyć tekst :D

Moderator roku 2012 !

Legenda
Awatar użytkownika

Początki zmian są dość obiecujące tylko czy TNA nie zapomni o nich za parę tygodni? Jako przykład dam zasady walk o TV Championship. Miały być co Impact i jakiś czas tak było ale wkrótce pas zdobył Devon i pas telewizyjny ponownie odszedł w nie pamięć. Ta walka na BfG musi świetnie wypaść, nie ma innej opcji żeby to nie była dobra walka ;) cieszy mnie też powrót Kenny'ego, widać że sytuacja w X-Diviison się zaczęła poprawiać. Teraz tylko czekam na jakieś zdecydowane kroki w tej kwestii + poprawa TT i Konckouts.
A Hogan pewnie przedłuży jakoś kontrakt na październik (żeby do Bound for Glory był w fedce) a później niech odejdzie.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18