Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz wrz 23, 2018 12:56 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

O formacie Triple Threat Match w X Division :

Myślę, że to bardzo ciekawy ruch ze strony TNA, że wprowadziło taką zasadę. Dla widowni to z pewnością duże urozmaicenie, bo w walce z trzema rywalami jest zawsze większe tempo oraz więcej efektownych akcji i emocji. Jedyne co mnie denerwuje to fakt, że tam zawsze ktoś jest czarnym koniem i ni możesz się zdezorientować nawet na moment, bo możesz przegrać. Musisz pamiętać, że walczyć nie z jednym, ale z dwoma przeciwnikami…

O pracy z Hoganem :

To wspaniały człowiek. Naprawdę cieszę się, że mogę z nim pracować bo zdobywam cenne doświadczenie od tak ważnej i znanej osoby z tego biznesu jaką jest Hulk. Pamiętam, że kiedy byłem małym chłopcem miałem na ścianie jego autograf. Uwielbiałem oglądać go w ringu i praca z nim to na pewno moment który jeszcze nie raz będę wspominał.

O dawaniu szansy „mniejszym” wrestlerom walki w Main Evencie, szczególnie w TNA :

Spójrzmy przypadkowo na WWE. Tam w Main Evencie są osoby takie jak Daniel Bryan czy CM Punk, a ludzie wierzą, że oni robią coś rewolucyjnego. To nie prawda. Już kilka lat temu w walkach wieczoru można było oglądać takich zawodników jak Shawn Michaels, Chris Jericho, Eddie Guerrero czy Bret Hart. Myślę jednak, że młodzi fani wrestlingu z pewnością woleli by roster złożony z siedemdziesięciu osób wyglądających jak Batista… Ja uważam, że to świetny ruch stawiać na tych mniejszych czy słabiej zbudowanych. Spójrzy na Chrisa Sabina i Austina Ariesa. Obaj są obecnie w Main Evencie TNA i spisują się naprawdę bardzo dobrze. Uważam, że właśnie tacy zawodnicy są w stanie dać fanom większe emocje i znacznie ciekawsze akcje, bardziej ryzykowne. Kibice powinni bardziej ufać takim zawodnikom. Z drugiej strony w TNA mamy takie coś, co nazywa się dywizja X…

O TNA obecnie :

Myślę, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Oczywiście mi łatwiej jest to powiedzieć, bo mam kontakt z innymi wrestlerami i widzę wszystko od kuchni, jednak uważam, że publika nie ma na co narzekać podczas naszych gal. Do federacji po raz pierwszych przyszedłem w wieku 18 lat, potem miałem małe przerwy po których nadal jestem w TNA i muszę przyznać, że wszystkie zmiany jakie tu spotykałem były stopniowo dobre. Jeśli chodzi o cięcia finansowe i różne takie sprawy to ja osobiście uważam, że to jest nieuniknione. Oczywiście czasem wkurzające, ale nieuniknione. Zarówno w TNA jak i WWE czy innych federacjach. Oczywiście WWE ma większy budżet i dochody ale nawet w takiej organizacji czasem zdarza się kryzys. Chciałbym zatrzymać tutaj w TNA kilka osób, jednak to nie zależy ode mnie. Po prostu trzeba się z tym pogodzić…

Legenda
Awatar użytkownika

Dzięki za kolejny dobry wywiad :D
Jak widać co do formy pojedynków X Division głosy są podzielony. Sabin woli walki 1 vs 1, a Manik woli 3 way'e. Gdyby to były takie prawdziwe 3 way'e, gdzie wszyscy non stop walczą to jak najbardziej można się z tym zgodzić, że lepiej się je ogląda i jest więcej emocji. Jednak wszystkich łączy jedno - chwalenie Hulka, aby nie stracić swojej pozycji :D Zgodze się z Manikiem, że dużo lepiej ogląda się takich zawodników jak Austin Aries czy CM Punk niż jakiś koksów, którzy będą ledwo poruszać się w ringu.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

W sumie dzięki za wywiad hehe :D

Manik woli Three Waye i nawet mnie to nie dziwi, bo w takim pojedynku zawsze może się lepiej pokazać. Jak wspomniał Tupak głosy są podzielone odnośnie tych reform w X-Division. Chwali on Hulka co też nie dziwne - szefa nie powinno się krytykować, przynajmniej publicznie w obawie o samego siebie i swoją pozycję :D Także tej odpowiedzi nie traktowałbym za poważnie, bo to bardziej taka kurtuazja aniżeli prawdziwa szczera opinia. Popieram jego zdanie odnośnie stawianie na zawodników wcale nie zbudowanych jak gladiatorzy, bo to zawsze daje urozmaicenie w tych wyższych sferach federacji. Także nie dziwi mnie, że ocenia on dobrze swoją federację, bo o swoim miejscu pracy z reguły nie mówi się źle :D

Legenda
Awatar użytkownika

Dzięki za wywiad :D generalnie duża cześć to chwalenie Hogana i TNA ale się nie dziwię. Nie chodzi tutaj o argumenty które wypisał Gudka (o których za chwilę XD) tylko o to że Hogan to jednak faktycznie ma doświadczenie a cześć zawodników dorastała kiedy Hulkster czy do nie dawna obecny w TNA Ric Flair śmigali po ringach NAW, WWF czy WCW więc nie dziwią mnie tego typu odpowiedzi w wywiadach z zawodnikami którzy mieli okazję współpracować z tymi panami. Ale jedno bardzo ciekawe pytanie muszę to dłużej rozpisać :P zanim o tym to 3 Way'e mają swój urok ale jedno po drugim sprawia że ledwo można na nie patrzeć (a jedyny ***** w historii TNA to właśnie Three Way Match :D :D).

Forlan pisze:
O dawaniu szansy „mniejszym” wrestlerom walki w Main Evencie, szczególnie w TNA :

Spójrzmy przypadkowo na WWE. Tam w Main Evencie są osoby takie jak Daniel Bryan czy CM Punk, a ludzie wierzą, że oni robią coś rewolucyjnego. To nie prawda. Już kilka lat temu w walkach wieczoru można było oglądać takich zawodników jak Shawn Michaels, Chris Jericho, Eddie Guerrero czy Bret Hart. Myślę jednak, że młodzi fani wrestlingu z pewnością woleli by roster złożony z siedemdziesięciu osób wyglądających jak Batista… Ja uważam, że to świetny ruch stawiać na tych mniejszych czy słabiej zbudowanych. Spójrzy na Chrisa Sabina i Austina Ariesa. Obaj są obecnie w Main Evencie TNA i spisują się naprawdę bardzo dobrze. Uważam, że właśnie tacy zawodnicy są w stanie dać fanom większe emocje i znacznie ciekawsze akcje, bardziej ryzykowne. Kibice powinni bardziej ufać takim zawodnikom. Z drugiej strony w TNA mamy takie coś, co nazywa się dywizja X…

I to jest właśnie to o czym chciałem pisać. Dawanie szansy mniejszym nie zawsze jest złe, to wszystko można ujrzeć w TNA ale też w WWE. Nie tak dawno Austin Aries miał szansę być czołową postacią TNA (to że zniszczyli jego momentum przez story z A&E to już inna bajka) a jeszcze wcześniej to postacią był AJ. To wszystko oznacza że promotorzy widzą że potencjał tkwiący w mniejszych zawodnikach jest duży ale ważne jest by go wykorzystać :D

Gudson pisze:
Chwali on Hulka co też nie dziwne - szefa nie powinno się krytykować, przynajmniej publicznie w obawie o samego siebie i swoją pozycję :D

Chyba że ma się na tyle wysoką pozycję że takie coś może go na serio słabo obejść :D nie wiem tylko czy ktoś z ego pokroju Hogana takie coś puściłby płazem XD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]