Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz cze 17, 2018 11:53 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Tak ogólnie to teraz można sporo gdybać i spekulować, a i tak raczej wszystko rozwiąże się w okolicach Lockdown, lub najpóźniej Slammiversary bo mam nadzieję, że TNA nie będzie, jak to miało w zwyczaju, ciągnąć storyline'u aż do Bound for Glory.
Zapewne ewentualny work ze strony AJ Stylesa i sprawa z nowym inwestorem są ze sobą powiązane, dlatego tym ciekawiej to wygląda. Póki co tak jak pisałem wczesniej, jest sporo sygnałów dających do myslenia, że to wszystko to jeden duży work, ale też nie można wykluczać, że to prawda, choć z dnia na dzień ta druga opcja odsuwa się w cień :)

Legenda
Awatar użytkownika

Ja uważam że jeśli TNA chce zacząć story z powrotem AJ'a to powinni to rozpocząć zaraz po LockDown Na samą galę planowana jest walka między Samoa Joe a Magnusem o TNA WH Title i według mnie Impact zaraz po gali to dobra okazja na powrót Stylesa... o ile taki powrót będzie miał miejsce. Na chwilę obecną AJ jest bookowany na pojedyncze eventy fedek niezależnych. Co innego RoH bo on jest już zapowiedziany na 12th Anniversary Show oraz na tapingi zaraz po gali. Tutaj w grę wchodzi też kontrakt z federacją, kontrakt a booking na gale to inna sprawa. Po części AJ - niczym Chris Hero - dostał walkę o pas. Na CZW 15th Anniversary Show będzie walczył o pas tejże federacji i jeśli zdobędzie ten pas to według mnie można na chwilę zapomnieć o AJ'u w TNA. Chyba że wygrana nad AJ'em ma za zadanie wypromować Drew Gulaka jako Champa a AJ wróci mając podpisany kontrakt z tajemniczym inwestorem.

Adept
Awatar użytkownika

Mam nadzieję że AJ wróci w okolicach LockDown bo taka strata byłaby kosztowna dla TNA no chyba że to napewno work tylko że Styles w jednym z wywiadów wypowiedział się że to nie work no chyba że miał tak powiedzieć żeby fani TNA żyli w niepewności, niektóre źródła podają że AJ podpisał 3 letni kontrakt ( może z tajemniczym inwestorem ) mam nadzieję że to się zakończy wszystko po myśli większości fanów TNA i AJ

Legenda
Awatar użytkownika

AJ po jakieś gali powiedział że nie pracuje dla Dixie Carter tylko dla fanów i to już jak dla mnie mocno powiało obecnym story z TNA. Jakby miał ''wyjebkę'' na TNA to na żadnej gali by o federacji nie wspominał. A tam dodał jeszcze że to nie jest work. I tutaj sedno sprawy ponieważ on przypomniał o całej sytuacji wokół niego i fani którzy zapomnieli teraz o tym sobie przypomną. Program nie zaginie jeśli AJ będzie tak co galę mówił a wreszcie wróci do TNA.

Superstar
Awatar użytkownika

NO ONE AJ STYLES pisze:
niektóre źródła podają że AJ podpisał 3 letni kontrakt ( może z tajemniczym inwestorem ) mam nadzieję że to się zakończy wszystko po myśli większości fanów TNA i AJ

Teraz każdy z "dobrych" i potrzebnych wrestlerów w TNA będzie podpisywał umowę z nowym inwestorem, którym na sam koniec okaże się być Jeff Jarrett.
To tylko takie moje osobiste przypuszczenia, ale myślę, że całkiem realne i możliwe. To co napisał Chris to prawda i zdecydowanie się z nim zgadzam. Styles musi przypominać o TNA i o sobie wszędzie gdzie się pojawi, aby feud nie odszedł w cień. Shootowe wywiady też są tylko po to, aby przeciągnąć niezdecydowanych na stronę, na którą TNA chce aby byli przeciągnięci [mam nadzieje, że zrozumiałem zdanie :) ] Dla mnie jest jeszcze jednak kilka czynników, które się trochę nie zgadzają dlatego interesuje mnie ta sprawa.

Star
Awatar użytkownika

UWAGA SPOILERY Z TAPINGÓW W WIELKIEJ BRYTANII, NIE CZYTAĆ, JEŚLI KTOŚ NIE CHCE ICH ZNAĆ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
OSTRZEGAŁEM
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A więc znamy już niemal pełną kartę na LockDown i w Lethal Lockdown nie ma AJ'a, co moim zdaniem oznacza jedno - jego odejście NIE JEST workiem. A ponieważ inwestorem nie okazał się Jeff Jarrett, to oznacza, że on pewnie też odszedł na dobre. Ktoś się spyta - to czemu nie sprzedał swoich udziałów w firmie? Może je sprzedał, ale tego nie można potwierdzić, bo nie ukazały się oficjalne wiadomości od samego TNA. Wróćmy do sprawy AJ'a. Po porażce z Magnusem nie mówił publicznie (tj. nie wziął mikrofonu i powiedział tego wprost), że odchodzi na dobre. Natomiast Jeff Hardy właśnie tak zrobił... i co się stało? Powróci na LockDown. Już widzicie, jeśli coś ogłasza się publicznie (odejście Jeffa, koniec kontraktu CM Punka), to raczej jest to work. Ale jeśli nie ma tego w telewizji, to raczej jest to prawdziwe.
Może jednak będę w błędzie i AJ i/lub Jarrett powrócą. Szczerze mówiąc to chciałbym się mylić.

Obrazek
Obrazek

Adept
Awatar użytkownika

Od kilku dni po Internecie szukam informacji na temat powrotu AJ Styles'a do TNA niestety dotąd nie ma żadnych informacji na ten temat (przynajmniej ja nie znalazłem). Od kilku tygodni wiadomo że to wszystko niestety to nie work i Aj jest wrestlerem, który występuje w RoH. Jakoś czytałem że AJ ma kontrakt do któregoś kwietnia i może wtedy (mam nadzieję), że TNA zaproponuje mu nowy kontrakt. Takie wydarzenie byłoby chyba wspaniałe dla każdego fana Styles'a jak i TNA a federacja pokazała by wszystkim ludzią, którzy piszą że TNA upadnie w 2015r że się mylą. Same ratingi pewnie by skoczyły w górę bo nie jeden fan oglądał TNA właśnie z powodu AJ'a.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3