Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt cze 19, 2018 11:34 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3366 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Portugalia, Hiszpania/Iran. <3 XDDDDD

No cóż, myślę że każdy człowiek w miarę ogarnięty jeśli chodzi o obecny futbol zdaje sobie sprawę, że grupę mamy bardzo trudną. Trzy całkowicie różne zespoły, trzy różne style z trzech różnych kontynentów., znacznie wolałbym wpaść na Hiszpanię, ale za to poza nimi dostać np Kostarykę i Koreę, bo to jednak są po prostu zwykłe ogórasy. Na dzień dobry dziki Senegal z Mane, Keitą, Koulibalym czy Gueye, zespół imo baardzo niewygodny, jeśli tutaj przegramy to właściwie gramy o życie z jebaną Kolumbią. Wiadomo że to nie ten sam zespół co 4 lata temu, ale nadal marki typu James, Falcao czy Cuadrado nadal robią wrażenie, będzie z nimi bardzo ciężko. Japonia tez łatwą drużyną nie jest, ale myślę że zespół do pokonania. Kluczowy będzie mecz z Senegalem, do którego Nawałka taktycznie musi ten zespół przygotować po prostu kapitalnie, inaczej choćby o punkt będzie ciężko, zważając na obecną grę naszej obrony.

Grupa D to najbliższa rzecz do tzw grupy śmierci, choć E, F i nasza grupa też ofc bardzo ciekawe. Pierdolony Suarez oraz Mohammed Messi w najłatwiejszej grupie na MŚ po urodzinach Chrystusa, bo przecież nic tak nie podkreśla powagi Mundialu jak Rosja vs Arabia Saudyjska jako opener.

A: 1. Urugwaj, 2. Bezpieczne wakacje last minute, 3. Rosja, 4. Prawie tam gdzie testy miał w tygodniu Kubica, ale jednak nie tam
B: 1. Hiszpania (ewentualnie Iran #heh), 2. Portugalia, 3. Maroko, 4. Iran
C: 1. Francja, 2. Peru, 3. Dania, 4. Australia
D: 1. Islandia, nie żartuję, 2. Nigeria, 3. Argentyna, 4. Chorwacja
E: 1. Brazylia, 2. Szwajcaria, 3. Serbia, 4. Keylor Navas
F: 1. Niemcy, 2. Szwecja, 3. Quebahombre, 4. Korea Płd
G: 1. Belgia, 2. Lads, it's England, 3. Tunezja, 4. Panama
H: 1. Pablo Escobar umiera w 3 sezonie, 2. https://twitter.com/TomekHajto7/status/ ... 2146187265, 3. Adam Małysz w Rajdzie Dakar na Eurosporcie, 4. Noriaki Kasai i Kazuchika Okada

W 1/8 Belgia, wygrywamy po karnych, w ćwierćfinale https://www.youtube.com/watch?v=dZukm-cfsLY#t=38s, a w półfinale pierwsza czerwona kartka w karierze Carlosa Henrique Casemiro i wygrana po dogrywce 3:1 z Brazylią, w finale niestety porażka z zawsze nieobliczalnym Iranem. A tak serio to liczę po prostu na wyjście z grupy, myślę że jest to na miarę naszych możliwości a taka Anglia też nie jest nie do pokonania, poza tym jaranko grupą D i Portugalia vs Hiszpania

Superstar
Awatar użytkownika

Rosja vs Arabia Saudyjska jako opener XDDD Nie no grunt to dobry start, nie ma co w tym meczu są pieniądze. Najciekawiej wygląda według Mnie grupa D, w sumie każdy ma szanse na awans, chyba przesadzam jak dodam że każdy może wygrać z każdym. Ciekawa też jest grupa F gdzie 3 drużyny będą walczyć o awans, no i truskawka na torcie, czyli Portugalia-Hiszpania, czyli Imo hit fazy pucharowej.

Losowanie dla Nas z jednej strony udane, bo czuję że wyjdziemy z grupy spokojnie i to możliwe że z pierwszego miejsca, bo jednak Japonia i Senegal spokojnie są do pokonania, choć wiadomo lekceważyć nie można. Z Kolumbią już ciężej, osobiście liczę na spokojny remis, ale wiadomo może być różnie. Natomiast rywale z 1/8 już bardziej niebezpieczni, z Belgią pewnie mecz byłby bardzo wyrównany, a Anglia która niby nigdy nie osiąga niesamowitych wyników teraz może zaskoczyć, bo skład przecież mają quality i czuje że coś mogą zdziałać.

Także wyjście z grupy to Imo minimum, a taki ćwierćfinał byłby już bardzo fajną opcją.

A patałachy po kolejnym zwycięstwie umacniają się na trzecim miejscu w NAJLEPSZEJ LIDZE ŚWIATA :) Ale niestety do City cały czas daleko.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

No to co? Chyba zwycięzcę PL już znamy. MU przerżnęło z City i w ten sposób emocje dotyczące pierwszego miejsca spadły do zera. Teraz reszta bije się o 2 i 3 miejsce. Kandydatów trochę jest, więc będzie co oglądać...

...czego nie można powiedzieć o ostatnim meczu Chelsea, który był kurwa dramatem. Nie wiem jak to jest, ale za każdym razem, jak w tym sezonie oglądam The Blues, to oni wtedy grają padakę. Z Romą zjebali u siebie dokumentnie, zaś na Stadionie Olimpijskim zrobili możliwie jak najmniej, by z Młotami wygrać. Bez celnych strzałów na bramkę, oraz wykorzystywania 200%'owych okazji wygrać meczu po prostu się nie da. Odejście Maticia wydać gołym okiem. Bakayoko symuluje grę, w ataku pozycyjnym jesteśmy bardziej bezzębni od MU, więc nie pojmuję, dlaczego fandom Chelsea ciągle ciśnie bekę z ekipy Mourinho, skoro sami nie gramy lepiej XD Wystarczy umiejętnie się ustawić na 30-40 metrze i The Blues nie wiedzą, co w ataku zrobić...brawo, brawo. Na mistrza szans nie mamy, na drugie miejsce raczej też (MU jest po prostu za mocne). Trza bronić trzeciego miejsca i na pucharach się skupić.

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Superstar
Awatar użytkownika

Generalnie to chcialem uniknąć City bo grają obecnie (co nie znaczy jednak że tak będzie za 3 miesiące) najlepszy futbol na świecie. Trafiliśmy na PSG, generalnie jestem zadowolony i aż trochę podjarany takim dwumeczem. Po pierwsze kończy się chyba na dobre ten popierdolony stereotyp że Real zawsze łatwe losowania (no w chuj w zeszłym roku banalna droga do finału, w tym grupa przeciez też co nie), po drugie uważam że PSG jest rywalem którego Real będący w optymalnej formie i bez plagi kontuzji jest w stanie pokonać, ale tu nie ma co analizować i odbierać paryżanom bo jednak zespół mają przekozacki, ale nie muszę mówić chyba kto nawet w obecnej formie jest faworytem, fakty nie opinie. Nie jest to chodzenie z głową w chmurach tylko znanie miejsca w szeregu, tyle mam do powiedzenia, jestem pewny tego że dwumecz ten będzie przekozackim widowiskiem i myślę że to nawet lepiej że zaczynamy pierwszym meczem na Bernabeu. No i wielka zaleta jest też taka, że taka informacja że gramy z PSG w 1/8 LM da kopa Florkowi & co i zimą zobaczymy z 2 transfery, Kepa już ponoć przyklepany, ale potrzebne jest też ewidentnie wzmocnienie obrony i napastnik, liczę że choć połowę z tego załatwią zimą #MauroIkardi

Poza tym Barca gra z Chelsea, kolejny bardzo ciekawy dwumecz, ale w chuj szkoda że Chelsea w dwóch tygodniach pomiędzy dwumeczem gra też z City i United w lidze. Totki trafiają na Juve, myślę że nie najgorzej bo jest jakiś procent tego że sobie ze starą kurwą poradzą, a jak odpadną to też nikt toczyć beki z nich nie będzie. Porto vs Liverpool pod względem widowiska też ciekawie, cały Menczester szczęśliwy, Bayern wychodząc z drugiego robi I am coming to Besiktas podczas gdy PSG z pierwszego trafia Real, a Szachtar/Roma to strasznie meh dwumecz, szkoda że tak.

Real 55:45 PSG
Barca 60:40 Chelsea
Bayern 75:25 Besiktas
Liverpool 55:45 Porto
United 70:30 Sevilla
City 80:20 Basel
Juve 65:35 Tottenham
Roma 60:40 Szachtar

Superstar
Awatar użytkownika

Chelsea raczej po ostatniej porażce odpuści Sobie ligę Angielską, no tam oby w tej czwórce być i skupią się na LM, traf ciężki, ale może się udać, Chelsea ma w tym roku czasem fajne przebłyski, ale i tak to Katalończycy są faworytami. Czysto sportowo najlepszy będzie pewnie Juve - Tottenham, tu liczę na kolejny błysk jak z Realem, a co do królewskich to Ich starcie pod względem Mojego zainteresowanie postawił bym prawie na poziomi meczu patałachów. Dobrze to Rainmaker napisał Real w końcu ma szanse udowodnić że potrafi wygrywać z lepszymi rywalami, a nie tak jak ostatnio ;)

Real 55:45 PSG
Barca 55:45 Chelsea (jakaś zasada bramek na wyjeździe, może karne :P )
Bayern 80:20 Besiktas
Liverpool 65:35 Porto
United 75:25 Sevilla
City 90:10 Basel
Juve 49:51 Tottenham
Roma 50:50 Szachtar

Także liczę na jakieś niespodzianki i oczywiście pokaz świetnej gry ze strony #WielkaPL ;)

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Real 0:3 Barcelona

Nagłowek na rm.pl (btw, komentarze po takim meczu, jeśli lubicie depresję to lektura obowiązkowa) brzmi „spieprzyliście nam święta”. Co akurat w moim przypadku nie jest prawdą, bo jakoś dziwnie spokojny jestem po tym meczu. Może trochę dlatego że taka dziwna data i godzina meczu, może przez to że ten rok mnie tak rozpuścił, może dlatego że poza głupotą Carvahahahala i Ramosa ten mecz nie był wcale zły.
Pierwsza połowa naprawdę dobra w naszym wykonaniu, kiedy w końcu obudził się Ronaldo to było parę okazji na 1-0, o dziwo w przeciwieństwie do poprzednich klasyków mecz życia zagrał Pique, do tego największe zagrożenie stwarzał Paulinho, poza tym nic specjalnego jeśli chodzi o FCB. W drugiej połowie, czyli zazwyczaj wtedy kiedy Real podkręca tempo, stało się właśnie na odwrót. W chuj niewymuszonych błędów, niedokładne podania, problemy z kryciem, ale też brak pomysłów z przodu. Gol na 1-0 komiczny, jak można zostawić Rakiticiowi tyle miejsca? Rozumiem że Kova miał za zadanie latać za Messim, jak to się mówi „on pod prysznic, a ty razem z nim”, ale i tak zachowanie jego jak i Casemiro przy golu karygodne. Potem kolejny przykład na to że Ramos to ostatnia ofiara największej wady Mourinho, przecież za ten atak na Suarezie należało się czerwo. A po chwili kolejne disco polo displej w obronie i było już po meczu.

Futbol to piękny sport, jeszcze w sierpniu wszyscy toczyli bekę z Barcy, śmiano się że ahaahha Paulinho za 40mln, że mają już przed sezonem po sezonie, że gwałt w Supercopa to tylko mała zapowiedz tego co stanie się w GD w lidze. Cztery miesiące później Barcelona dalej jest niepokonana i ma 14 pkt przewagi nad Realem, nawet z 1 meczem więcej rozegranym to jest po prostu coś niesamowitego. W tym meczu byli mądrzejsi, trzeba nazwać rzeczy po imieniu. Ale ani liga się jeszcze nie skończyła, ani sezon dla Realu, należy wyciągnąć wnioski i może po prostu, ya know, zdjąć grubasa i w jego miejsce dać szansę Asensio lub Mayoralowi na 9, Bale’a powoli i ostrożnie wprowadzać z powrotem do 11, dawać częściej szansę młodym (Ceballos, Achraf, Vallejo, Llorente). Swoją drogą, -14 w lidze, 0:3 w Klasyku, za dwa miechy PSG, kiedy będzie odpowiednia wymówka na zimowe transfery jak nie teraz?

Nie można mieć wszystkiego, najlepszy rok w historii Real kończy najbardziej frajerskim meczem za czasów Zidane’a.

Superstar
Awatar użytkownika

Real Madryt 0-3 FC Barcelona.

Kolejny klasyk na plus dla FC Barcelony. Biorąc pod uwagę to jak dostaliśmy w sierpniu z czym cięzko było się pogodzić to progres jest niesamowity. Dlatego tak cieszy ta wygrana. Jeszcze po pierwszej połowie nie byłem optymistą ani trochę. Jedna sytuacja Paulinho, niewidoczny Messi, Suarez.. nie wyglądało to za różowo. Real za to był nawet lepszy, nie był to też Real który demolował rywali w LM umówmy się, tez nie zagrali nic spektakularnego jak na potencjał który tam jest. Ronaldo co się minął z piłką i słupek Benzemy, tyle co zapamiętałem.
W drugiej połowie Barcelona wyszła odmieniona, groźniejsza, a Real jakby został w szatni. Na pewno kluczowy moment to ręka Carvahala ( nie wiem dalej jak pisac XD) ale nawet go rozumiem. Postąpił instynktownie i zaslużone czerwo plus karny. Messi tym razem nie zawiódł, a wiaodmo ze karne nie są jego mocną stroną od jakiś 3 sezonów.
Końcówka ciekawa. Real próbował jeszcze coś ugrac, ale to nie był ich dzień. Za to Messi rozochocony prowadzeniem na sam koniec zaliczył asystę i na dobre pozwolił zapomnieć o koszmarnym sierpniu.
Jak widać Valverde zaliczył wyśmienity start, ale liczy się to co będzie na koniec. Nie czarujmy się wiele wskazuje że mistrzostwo jest blisko, ale warto poczekać z ostatecznymi osądami, a robić dalej swoje. Po prostu niech Barcelona pod wodzą Valverde dalej punktuje i gra swoje, a mistrz będzie naprawdę nasz. Fajny prezent na święta i na koniec roku który pod wieloma względami trzeba jednak zaliczyć na minus. Jedynie właśnie Ernesto uratował twarz tymi udanymi miesiącami po Superpucharze. Ta praca zasługuje na szacunek już teraz i oby na finale sezonu dała duże trofeum.
Szansa jest duża.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Mid carder
Awatar użytkownika

Ogólnie wiem, że - cytując Matsa Hummelsa - świat jest spierdolony i nawet ś.p. Bob Budowniczy tego nie naprawi, ale ile milionów funciaków wart byłbym ja, gdybym też se kariere sportowca machnął? Do Poznania mam blisko, Ekstraklase bym zjadł jak torcik, albo beze jakąś. Potem transfer do jakiegoś Wolverhampton, awans do Pierwszej Ligi i jakiś Liverpool sypnie za mnie +/- 75 mln funtów. 75 mln funtów - tyle wart jest Virgil van Dijk. Teraz przyznać się, kto nie wie nawet jak gość wygląda i gdzie gra?
Ja go znałem, ba, kiedyś był na mojej liście transferowej do Chelsea z van Rijnem i van der Wielem na czele. Ale to było jeszcze na długo zanim trafił do Saints.
Ja wiem, Liverpool ma Ogromne kłopoty z obroną, jest zdesperowany, z lepszą defensywą pewnie bił by się o mistrza Anglii z The Citizens, ale imo poroniona cena. W takim razie polak rodak Łukasz Fabiański jest wart 100 milionów funtów. I to wcale nie jest ironia. Tylko chora prawda.
Jest plus, że nie poszedł na "pewnego" mistrza do City, a chce ogarnąć burdel w The Reds, ale ta cena... Mam ból dupy i słusznie, bo jak nie wypali to cacko, to przykro się zrobi u Beatlesów. Masakra jakaś
A w Southampton się cieszą, że nie muszą sami klubu utrzymywać.
Nie cieszy się tylko taki jeden Bednarek.

Obrazek

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

No cena za van Dijka to jest chore, bo nawet na dzisiejszy spierdolony rynek gościu dla mnie jest wart maks 60 baniek xD Ale cóż, jak go chcieli to mają, ciekawe czy presja zje teraz byłego pomagiera Milion Dollar Mana, bo jakby nie było przyszedł za gruby hajs, nie tylko na jego błędy ale ogólnie na ilość straconych bramek będą się przyglądać wszyscy. Oczywko może sobie równie dobrze poradzić świetnie i ogarnie obronę LFC, choć w to wątpię. W Southampton powinni mądrze zainwestować te pieniądze, bo mogą za sklepac kilka fajnych wzmocnień i zrobić w najbliższych okienkach ekipę która powalczy o europejskie puchary

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Liverpool potrzebował wzmocnienia obrony jak tlenu, a sam Klopp już niejednokrotnie pokazał, że kiedy uprze się na danego zawodnika to nie ma zmiłuj i nawet najbardziej chora cena nie jest w stanie go powstrzymać. I Saints świetnie tą okazję wykorzystali, wycisnęli te 75 baniek. Chociaż myślę że w tej cenie spokojnie można było wyciągnąć bardziej klasowych obrońców, mogących ogarnąć ten burdel. Pierwszy na myśl przychodzi mi swego czasu łączony z Chelsea Kostek Manolas czy czołg z Neapolu - Koulibaly, którzy moim zdaniem lepiej poradziliby sobie w parze z Matipem... Ale pożyjemy zobaczymy, oby było z niego sporo pożytku.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Cena przesadna, ale pokazuje to że zarząd faktycznie ufa Kloppowi, dając mu zielone światło na aż taki transfer. VVD to świetna opcja, ale za najwyżej 40-50 patyków. Aczkolwiek zobaczymy, będziey oceniać za poł roku, przypomnę tylko że jako kibic Realu póki co w naszym obozie mało kto jara się tym, że odpuściliśmy walkę o Mbappe :)

Mid carder
Awatar użytkownika

Ale żeby na Barcelone to z Andy'm Jebamym Carrollem wyjść, to się żodyn nie spodziewał, żodyn.
Już nwm co myśleć o tym pseudo klubie.
Podobno WH jeszcze się targuje...
Niech się ten sezon kończy... Błagam.

Obrazek

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Miał swoje momenty, odkąd kibicuje Arsenalowi widziałem w jego przypadku naprawde wiele. Na video widac te piekne momenty, wiekszosc z nich pamietam oglądajac mecze na żywo. Pamietam też, jak wielokrotnie po wypracowanej sobie pozycji do 1 na 1 spierdolił akcje i automatycznie okreslanie go nastepna Henry`ego traciło na jakiejkolwiek wartosci. Nie mniej jednak Theo był spoko, lubiłem go, nie czciłem jak Boga, widziałem jego wady, jednak szanuje za to co zrobił dla klubu. Niestety oczekiwano po nim znacznie wiecej. Mimo wszystko myśle, ze w Evertonie może wrócic mu forma i zacznie tam grac na 100% swoich umiejetnosci. Życze mu tego, powodzonka Theo :)

Merci Arsene

Star
Awatar użytkownika

Jessy Volan pisze:
Ale żeby na Barcelone to z Andy'm Jebamym Carrollem wyjść, to się żodyn nie spodziewał, żodyn.
Już nwm co myśleć o tym pseudo klubie.
Podobno WH jeszcze się targuje...
Niech się ten sezon kończy... Błagam.

Co Ty chcesz? Widać konsekwentną politykę klubu, która jest nastawiona na przegranie wszystkiego co się da...

XD

Dopóki Boski Romek żywiciel nie odkręci kurka z pieniędzmi i dopóki nie przestanie żydzić na transfery, to będzie tak, jak obecnie, czyli nijak. Do tego dochodzi dziwaczne momentami ustawienie Chelsea. Z Leicester graliśmy 7-8...defensywnymi zawodnikami. Tak się nie da grać. Źle się dzieje w Chelsea, oj źle. Ale wiadomo - wina Mourinho!

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Superstar
Awatar użytkownika

Ach Fijo... Ciężki temat, bo z jednej strony ostatnie lata totalnie chujowe i powinienem już o nim zapomnieć, ale z drugiej jednak 12 lat w klubie spędził i przed kontuzją, która już całkiem zatrzymała jego rozwój miał raczej dobre momenty w klubie. Mimo wszystko ponad 100 bramek strzelił i chyba też koło 50 asyst ma, więc nie był totalnym gównem. Porównałbym jego sytuację w klubie trochę do Rosicky'ego - nie jest to klubowa legenda, ale na pewno zawodnik miło zapamiętany, mimo bardzo słabych ostatnich lat.

Co to też są za czasy w ogóle gdzie Chelsea na rynku jest kurwa gównem, a Arsenal może zostać MVP okienka xD Za takie okienka kupowałem sobie szalik Arsenalu na targu gdy byłem w Londynie za bachora <3

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3366 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225  Następna