Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt paź 19, 2018 12:44 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3412 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 228  Następna
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Tutaj będziemy rozmawiać o piłce nożnej, ostatnio widzianych meczach itp. Może najpierw zacznę od meczu Racing Santander vs Real Madryt, który odbył się w niedzielę. Gra Realu bez Cristiano Ronaldo była na prawdę dobra i o niebo lepsza, niż z nim. Nie było gry tylko na jednego piłkarza. Zarąbisty mecz zagrał Mesut Ozil, który zaliczył dwie asysty. Czytałem, że jedną, bo przy drugiej Angel Di Maria lekko trącił piłkę, ale i tak Ozil był genialny w tym meczu. Dobre zawody zagrał także o dziwo Karim Benzema, który od niedawna spisuje się świetnie i praktycznie w każdym meczu strzela gola. W tym do siatki rywali trafił dwa razy. Trzeciego gola dorzucił Emanuel Adebayor. Co ciekawe każdy zespół w tym meczu miał rzut karny i nikt nie strzelił. Oba wyglądały identycznie, bramkarze złapali z łatwością piłkę w ręce. W Realu nie strzelił Adebayor, a w Racingu nie wiem. Drugi mecz to wczorajsze starcie FC Barcelony z Arsenalem Londyn w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mimo iż niezbyt lubię Kanonierów, to kibicowałem im w tym meczu z całego serca, bo nie cierpię Barcelony. Awans był blisko... Sędzia kurwa dał nie słusznie Van Persiemu drugą żółtą, a karnego nie było... Kolejny Barcelończyk, po Ovrebo, który w meczu z Chelsea Londyn, który odbył się z dwa lata temu nie podyktował ani jednego, z pięciu karnych dla Chelsea... No cóż, mówi się trudno. Teraz pewnie trafią na jakiś Szachtar.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Losowanie ligi mistrzów:

Pary ćwierćfinałowe:
Real Madryt - Tottenham Hotspur
Chelsea - Manchester United
Barcelona - Szachtar
Inter - Schalke

Pary półfinałowe:
Real Madryt/Tottenham Hotspur - Barcelona/Szachtar
Inter/Schalke - Chelsea/Manchester United

Finał:
Real Madryt/Tottenham Hotspur/Barcelona/Szachtar - Inter/Schalke/Chelsea/Manchester United

Potem skomentuję.

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

Ok. Liga Mistrzów. o 1/8 jedynie co sie wypowiem na temat meczu Arsenalu z Barcą. Awansik był bliski, kiedy było 2:1 dla nas mogliśmy myslec jeszcze o awansie(tak sadze), sedzia dał dupy po całości bo spierdolił mecz zycia. Robin kopnął piłke sekudne po gwizdku. W dodatku było tam tak głośno że nie mógł usłyszeć. W dodatku co to było? Kopnął piłke i od razu żółta. No i w ostatecznosci czerwona i to był gwóźdź do trumny Kanonierów :/ Dziekujemy sedzi...idiota. A teraz na 1/4 przyszedł czas. W szkole dowiedzielismy sie o losowaniu i od razu rozmowa na temat LM. Ale po kolei:
REAL MADRYT - Tottenham Hotspur - walka będzie ciekawa, jednak nie chce aby Kurczaczki przeszły dalej dlatego trzymam kciuki za Real. W tym roku sa bardzo mocni, to co zrobili z Lyonem to poezja i nie sadze aby Suprs dali rade postawic sie Realowi. Sądze że będzie to zacięty mecz ale w ostateczności Real przejdzie i nie o włos, ale będzie to pewny awans. Licze na to.
Chelsea - Manchester United - druzyny z tego samego podwórka. No i co? W PL Chelsea było lepsze, ale teraz różnie może sie stać. Szanse sa moim zdaniem równo, nie można wytypowac faworyta jednak gdybym miał to zrobić typuje MU, jednak wolał bym Chelsea bo strasznie MU nie trawie i zawsze było by to cos radosnego. Po co maja sie męczyć? Mam nadzieje ze The Blues wyjda z 1/4.
Barcelona - Szachtar - niestety Barca ma pewny awans. To będzie dominacja Barcy. Nie sadze aby Szachtar pozwolił sobie na duzo w polu karnym Barcy, jednak to futbol i wszystko się może zdarzyć. Oczywiscie sercem jestem w tym meczu za Szachtarem, ale głowa mówi mi że to Barca awansuje.
Inter - Schalke - mam przeczucie że będzie ciekawy meczyk, jednak nie mamy chyba watpliwosci że zeszłoroczni zwycięzcy LM nie przejdą dalej.
Czyli awansują(moim zdaniem): Real, Chelsea, Barca i Inter.

Teraz półfinały, jezeli brac by pod uwagę że awansuja druzyny wymienione wyżej:

REAL MADRYT - Barcelona - czyli będa 3 grand derby. (chyba dobrze napisałem xD) Walka będzie na tyle dobra, że obie druzyny spotkają sie ze soba w lidze, finale Copa Del Rey i w LM. GVdyby do spotkania doszło mogło by wydarzyc się wszystko, osobiscie stawiam na Real gdyż bardzo bym chciał zobaczyc ich w finale. Mam nadzieje że tak się stanie.
Inter - Chelsea - Chelsea będzie miała okazję sie zrewanżować, jednak moim zdaniem Inter awansuje do finału. Chelsea jest teraz niestabilna druzyna nadal, maja problemu i sadze że nie dadza rady awansować eliminujac mistrzów europy. Oczywiścię kibicuje Interowi w LM.

AWANSUJĄ: Real i Inter

FINAŁ: Gdyby Real i Inter spotkali sie w finale był by to genialny finał. Obie dobre drużyny które stworza widowisko genialne. co ciekawe Murinho zna Inter bardzo dobrze i to może być klucz do zdobycia pucharu LM. Sądze że jezeli spotkaja sie w finale Real wygra bo menedzer Królewskich na pewno bedzie wiedział jak zatrzymac Inter.

To tyle o LM.

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Stochu co do czerwonej kartki jak mozesz pisac ze sedzie spierdolił mecz zycia! czemu nie napiszesz ze Arsenal był tłem dla Barcelony tak najlepiej napisac ze sedzia taki i owaki a nikt nie skrytkuje Robina za to ze głupio sie zachował wiedział ze ma na koncie juz zółta kartke wiec powinien uwazac mowisz ze suknde po gwizdku taa powinien zreknac na sedziego czy nie ma spalonego bo SEDZIA NIE PIERWSZY RAZ W HISTORI FUTBOLU DAŁ ZOŁTA KARTKE ZA KOPNIECIE PIŁKI PO GWIZDKU... rownie dobrze mogł strzelic gola i zdjac koszulke i dobranoc lub wykłocac sie z sedzia.. Wynik był korzystny dla nich i to nie wina sedziego ze Van Persi postanowił nie pomyslec tylko głupio sie zachowac jeszcze jedno Barca i tak cisła Arsenal z robinem i tak bez niego wiec i tak przegrali by ten mecz bo grali strasznie slabo. Jesli wynik jest korzystny gra sie z ciezkim rywalem i ma sie juz zołta kartke powino sie uwazac i to bardzo bardzo uwazac.. kazdy krytykuje sedziego bo moze i tak jest wygodniej faktem jest Barca była lepsza i to ona awansowała dalej tyle w tym temacie

Co do losowania moza byc zadowolonym mamy dwa pojedynki ktore beda bardzo wyrownane moim zdaniem i ciekawe

Real vs Tottenham co jak co ale ekipa z Londynu ma potencjał by pokonac Real moja niezłych piłkarzy ktorzy nie maja presji wyniku moga ten mecz wygrac a RM moze go przegrac spodziewam sie kazdego wyniku i zacietej rywalizacji watpie by Tottenham zjadłą presja w koncu w lidze musza grac przeciwko takim tuzom jak Arsenal Manachester czy Chelsea no i Liverpool..

Manchester vs Chelsea kolejny szlagier najwiekszy w tej fazie rozgrywek The Blues sa nieobliczalni i moga pieknie wygrac i pieknie przegrac ale bardziej stabilni sa chyba Czerwone Diabły i to one sa faworytem ale awans Chelsea tez sensacja nie bedzie

Barca vs Szachtar tu wszystko rozstrzygnie sie na Camp Nou jesli ekipa Guardioli wygra wysoko u siebie to w Doniecku beda grac na luzie mecz nie bedzie łatwy ale spodziewam sie awansu Barcy w koncu sedzia zawsze nam pomoze i wywali poł składu Szachtara :)

Inter vs Schalke jedyna szansa Schalke to mniejsza presja plus znow błedy Cesara ale watpie by i to pomogło Inter jest w 1/2.. co do zwolnienia Maghata to trzeba wziasc pod uwage ze kolo ma ciezki charakter i piłkarze nie mogli z nim wytrzymac poprostu była to dla nich meka nawet Neuer był u prezesa z dwoma innymi piłkarzami ze tak dalej byc nie moze wiec nie mozna tez krytkowac klubu za to ze piłkarza mieli dosc ciezkiego charakteru trenera.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Jak dla mnie najciekawszy mecz ćwierćfinałowy. Po jednej stronie Real Madryt, który idzie jak burza w LM, a po drugiej Tottenham, który potrafił już zatrzymać Inter, czy Milan. Oba kluby bardzo lubię i nie zdenerwuje się na wynik tego meczu, ale będę za Tottenhamem, bo lubię niespodzianki, oraz jak "biedne" kluby ucierają nosa bogaczom :D

Chelsea - Manchester United
Rywalizacja zapowiada się ciekawie, bo w meczach pomiędzy tymi drużynami w ostatnich latach nigdy nie było faworyta. Mam nadzieję, że Torres oraz Rooney przebudzą się ze snu i pociągnę grę swoich drużyn i zobaczymy wiele bramek. Stawiam na Chelsea, po kolejnych karnych.(gdy nie będzie strzelał Anelka i nie będzie ślisko :D)

Barcelona - Szachtar
Tu zwycięzca może być praktycznie tylko jeden. Jednak mam nadzieje, że Szachtar stawi opór i pokaże klasę jak w dwumeczu z Romą. Może nawet uda im się wygrać u siebie, ale na Camp Nou nie daje im za dużo szans. Stawiam zdecydowanie na Barcelone.

Inter - Schalke
Kolejna ciekawa para, choć faworytem jest Inter, który jednak w tym sezonie miał już spore problemy w wielu meczach i nie jest tak dobry jak rok temu. Może Raul pokaże klasę i ostatni klub z Niemiec dojdzie do półfinału? Szczerze w to wątpię, ale może się mylę :D

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

Nie no Robina wina że po sekundzie uderzył piłke, juz pomine że było tam tak głosno że nie mógł usłyszeć gwizdka, poza tym sedzia zachował się jak idiota bo wiele razy taka sytuacje ogladałem i jeszcze dłużej zawodnik holował piłke i nawet upomnienia nie dostał.

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Tak jak napisałem nie pierwszy raz w histori zawodnik został ukrany za to ze kopnoł po gwizdku a tak w ogole to ten przepis zalezy od sedziego niektorzy nie daja kartek a niektorzy daja i tak dalej uwazam ze to nie miało znaczenia bo Barca grała dobry futbol i zasłuzenie idzie dalej. Robin tez zawinił bo wiedział ze ma zołta kartke i ze musi byc bardzo ostrozny jak sam widzisz teraz zołtko mozna dostac nawet za to ze po strzelonym golu zdjemie sie koszulke... a czy to zaszkodziło rywalizacji moim zdaniem nie Barca dobrze sobie radziła jak było 11 vs 11 i tak samo było po czerwieni dla Van Persiego co innego jakby mecz był szalenie wyrownany ale nie był Arsenal nie wytrzymał naporu Barcy i gdybyby nie Almunia mogło byc z 5:1 rozumiem twoja złosc bo jestes kibicem Arsenalu. i ta dyskujsa nie ma tak naprawde sensu bo moglibysmy sie niepotrzebnie pokłocic a wiesz wyniku juz nie zmienisz pozostaje Ci nadzieja ze Arsenal wywalczy tytuł w Anglii i ze za rok bedzie nastepna okazja. Moim zdaniem przepisy w tego typu sprawach sa bardzo nie jasne i powino sie je zmienic tak aby unikac podobnych kontrowersji w przyszłosci

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Litwa 2-0 Polska

Aż żal pisać o tym meczu. Jak można było przegrać z Litwą, która grała praktycznie w rezerwowym składzie? Po drugim golu dla reprezentacji Litwy przełączyłem na Orange Sport Info, na Beach Soccer Mundialito. Polska gra totalny piach i raczej do Euro się to nie zmieni. Michał Żewłakow we wtorek zagra swój ostatni mecz w reprezentacji, więc fajnie by było, jakbyśmy go wygrali, jednak pewnie będzie jak zwykle. Najlepsza dla mnie wiadomość o tym meczu, to 60 polskich pseudokibiców ;D.

Tytuł:
Mid carder

Ja nawet tych pajaców nie oglądałem. Śmiech na sali. Tragedia. Na Euro będzie blamaż. Jakim cudem przegraliśmy 0-2 z Litwą, w której barwach grał np. Tadas Labukas, który ledwo co się do składu Arki łapie? Polska piłka to takie dno, że lepiej nie mówić. Pseudokibice mnie nie zaskoczyli, spodziewałem się jakiegoś incydentu. Niech lepiej nasi się wycofają z Euro, bo sobie nie wyobrażam newsów z WP.PL "Trzecia porażka Polaków. Znowu 5-0". Albo Smuda ich poskłada, albo będzie beznadziejnie.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Ja niestety oglądałem i spodziewałem się chociaż remisu -.- Smuda jakiegoś dupnego bramkarza postawił. Już Kotorowski mógł zagrać, a nie jakiś dupny bramkarz z Lechii. No nic nie ma nad tym co płakać, bo to jest masakra...

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

A liga mistrzów? Stawiam na Barce - i to zdecydowanie...

Tylko DLACZEGO kluby takie jak Arsenal i Barca trafiają na siebie 2 razy z rzędu?!
2 ulubione klubu grają i eliminują się nawzajem co rok! Ale mnie to Champions League WKUR***!!!!

Szkoda że chociaż Chelsea i Manchester nie mogą się nawzajem pokonać, wiecie tak że oba te parszywe zespoły odpadną za jednym razem :D. Marzenia... :lol2: :lol2:

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Kompromitacji naszych nie oglądałem, ale spodziewałem się chociaż remisu, bo Litwa wcale taka mocna nie jest. I rzeczywiście taka mocna nie jest, ale na naszych wystarcza. Wg mnie to Euro będzie totalną kompromitacją, odpadniemy w grupie, pewnie z 0pkt, a Smuda wyleci (BTW Czy PZPN już całkiem poje**ło, że przedłużą ze Smudzą kontrakt jak dojdą do półfinału?).

Co do Ligi Mistrzów.

W sumie ciekawa para, liczę na Tottenham, pokonali mój ulubiony Milan, stawili opór Interowi, więc są bardzo dobrzy i mogą awansować. Zaś Real też gra dobrze, ale bez przesady. Myślę że może być ciekawa rywalizacja, kibicuję Tottenhamowi, bo Realu nie cierpię. Nie mam jednak faworyta, ale od biedy stawiam na Tottenham.

Chelsea Londyn - Manchester United

Mam podobne zdanie jak do meczu wyżej. Będzie wyrównany i nie mam faworyta. Chociaż MU gra lepiej w lidze, są w końcu pierwsi, a Chelsea trzecie. Jestem za Chelsea, z MU jest u mnie podobna sytuacja jak z Realem. Raczej wydziej MU, ale jednak będzie wyrównana walka.

FC Barcelona - Szachtar Donieck

Szachtar miał wybitnie słabe losowanie. Trafili na silną Barcę i raczej nic nie ugrają. Barca gra dobrze, ale porażki też się zdarzają. Szachtar może się postarać o jakiś remis u siebie, ale na Camp Nou ostro dostaną w dupę. Niestety Barca wyjdzie, a szkoda bo jestem za Szachtarem.

Inter Mediolan - Schalke

Mogą być ciekawe spotkania, ale raczej nie liczę żeby Schalke przeszło dalej. Inter nieźle sobie radzi, ale jednak jeśli Schalke da z siebie wszystko to mogą coś ugrać. Jestem za Niemcami, mają tam jakieś szanse, ale jednak myślę że Inter wejdzie dalej.

Teraz pobawię się w typera. Obstawiam takie półfinały i finał.

Tottenham - Manchester
Barcelona - Inter

Finał : Manchester - Barcelona

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Dobra liga mistrzów zapowiada się ciekawie i myśle, że real w półfinale (o ile przejdzie) wreszcie skopie du.. tyłki dla barcy :D Drugim interesującym meczem, a zarazem trzecim, (bo Barca i Real muszą rozegrać mecz aby do 1/2finału przejść :P ) jest mecz Chelsea - ManU. Tutaj liczę na oba zespoły, bo z nich nie mam faworytów, dwa kluby lubie ;') Na Finał to licze taki skład : Shalke - Real. Znaczy jest małe prawdopodobieństwo, że Shalke do finału dojdzie, ale zawsze dla Realu łatwiej będzie :P

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Wiesz, ja myślę że RM nie zmienił się na tyle, aby z porażki 5 : 0 - wygrać mecz obojętnie jakim wynikiem...

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Jesli chodzi o nasza reprezentacje to naprawde brakuje mi słow zeby opisac to jak jestem zawiedziony brakiem postepow wiadomo jest sie Polakiem wiec bedzie sie im kibicowac z całych sił ale narazie czarno czarno to widze mielismy 5 lat zeby przygotowac ekipe do Euro u nas i co mineły 4 lata i jest gorzej niz na początku porazka z Litwa no dajmy spokoj naprawde jest tragicznie pozostaje miec nadzieje ze Smuda uczyni cud w ciagu roku i nie osmieszmy sie na tej imprezie. Na dzien dzisiejszy to naprawde nie mamy po co grac na takiej imperezie. Mam nadzieje ze za rok bedzie lepiej zrobimy duzy postep trio z BVB chwyci forme. Franek Smuda przestanie odpierdalac i da szanse Borucowi bo jednak Boruc jaki jest ale ja bym mu szanse dał. Nalezy sie ona Arturowi chocby z tego wzgledu by Szczesny i Fabianski mieli wieksza konkurencje ona nigdy nie zaszkodzi. Z przykroscia musze stwierdzic ze na dzien dzisiejszy jest gorzej niz zle. Martwi mnie tez niska pozycja w rankingu FIFA musimy sie piąc w grupie by potem jako tako dobrze trafic w losowaniu do Mundialu w Brazylii.... Osobiscie juz teraz nie nastawiam sie na zaden cud na Euro nie chce sie rozczarowac tak jak w 2008 czy 2006 roku...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3412 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 228  Następna