Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt paź 19, 2018 12:57 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 228  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Real Madryt - Valencia 2:2

Typowa Valencia CF z tymi wielkimi można rzec. Mogą nic nie grać pięć kolejek przed daną konfrontacją, a gdy przychodzi do potyczki z Realem czy Barceloną, to stawiają bardzo, ale bardzo ciężkie warunki i to niezależnie czy grają na wyjeździe, czy podejmują przeciwników na własnych śmieciach na Estadio Mestalla. A początek spotkania nie wskazywał na takie problemy obrońców tytułu. Wynik już w 10 minucie otworzył Marco Asensio. Hiszpan, który jest kluczowym zawodnikiem "Królewskich" na początku sezonu popisał się kolejną piękną bramką w tym sezonie. Tym razem indywidualny rajd okrasił uderzeniem zza pola karnego tuż przy słupku. Neto był bezradny w tej sytuacji. "Nietoperze" jednak szybko odpowiedzi bramką Solera no i się zaczęło... Przede wszystkim swojego dnia nie miał Karim Benzema, który do tego meczu prezentował się w tym sezonie całkiem zacnie. Wróciły koszmary ze znakomitej części ubiegłego sezonu. Już nawet nie zliczę ile dzisiaj zmarnował doskonałych sytuacji. Po pięciu straciłem rachubę :V Bezbarwni Isco i Bale też nie pomagali. Pomimo tego to Real dyktował warunki gry i wydawało się, że kwestią czasu jest ponowne wyjście na prowadzenie. Jednakże nic z tych rzeczy, goście byli dzisiaj konkretni, przeczekali napór Realu i pierwszą dogodną sytuację w drugiej części gry, jeśliby nie liczyć dużego pudła po strzale głową Simone Zazy, zamienili na bramkę. I to kto? Geoffrey Kondogbia, który ma za sobą fatalny okres w Interze, a i dziś bliżej mu było do jednego z gorszych zawodników na placu. Zawalił w końcu pierwszą bramkę. Z pewnością istotny wpływ na takie problemy w defensywie "Królewskich", gdy już Valencia dochodziła do tych sytuacji, miał dość eksperymentalny środek obrony złożony z Nacho i Casemiro. Nic nie ujmując obydwu panom, bo na ogół nie zawodzą, ale na pewno nie było to optymalne ustawienie, a raczej z konieczności. Była 78 minuta i podopiecznym Zinedine Zidane'a coraz bardziej zaglądało w oczy widmo stracenia punktów już w drugim meczu i to przed własną publicznością. Wtedy sprawy w swoje ręce, a raczej w tym wypadku nogi, wziął najlepszy na boisku Marco Asensio. Fenomenalne, precyzyjne uderzenie z rzutu wolnego i było 2:2! Było jeszcze trochę czasu, żeby nawet strzelić zwycięskiego gola i to znów za sprawą Asensio mogło się ziścić, ale niestety po raz kolejny tego wieczora fatalnie pomylił się Benzema. Potem po strzale Francuza był jeszcze słupek po z kolei świetnej interwencji Neto, która okazała się na wagę tego jednego punktu. No niestety, szkoda tego spotkania, bo było jak najbardziej do wygrania. Niestety kilka wypadkowych w tym forma dnia poszczególnych zawodników oraz bardzo solidna postawa oponentów, przesądziły o stracie punktów. Linczować nikogo nie zamierzam, bo takie rzeczy się zdarzają, ale niewątpliwe smuteczek i niesmak po takim meczu jest :V :/

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Chelsea Londyn - Everton 2:0

Powiem że po pierwszych dwóch kolejkach trochę się bałem w pierwszej słaba gra i fatalny wynik, w drugiej słaba gra i dobry wynik, a teraz i wynik i gra na duży plus. Czemu to zawdzięczamy? Po pierwsze Morata który najpierw zaliczył asystę, a potem samemu wykończył akcję zdobywając bramkę, ale poza tym cały mecz grał bardzo solidnie, szczególnie tak zwana gra bez piłki, gość potrafi ściągnąć na Siebie kilku obrońców, robiąc miejsce takiemu Willianowi. A po drugie świetna gra w obronie, Courtois w tym meczu był dosłownie bezrobotny, nie dość że świetny mecz obrony to jeszcze druga linia bardzo często cofała się Im do pomocy i Everton był dosłownie bez szans, aż zapomniałem że Rooney gra, bo był dosłownie tak niewidoczny XD Jednak żeby nie było tak idealnie to trzeba przyznać że w ataku mogło być lepiej, szczególnie w drugiej połowie, gdzie wspomniany Morata grał OK, Willian i Alonso się starali, ale ze średnim skutkiem, a reszta jakby spała i budziła się raz na 20 minut żeby zmarnować jedną akcję, szczególnie Kanté który tak naprawdę nie istniał.
Także jest dobrze, ale jest dużo do poprawy także może być lepiej, co chyba cieszy jeszcze bardziej, teraz przerwa, a po niej Leicester, LM i i derby z Arsenalem u Siebie, czyli mam nadzieję rewanż za Tarcze Wspólnoty.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Alaves 0-2 FC Barcelona

Dobry mecz w wykonaniu popularnej Dumy Katalonii. Nie było to jeszcze coś spektakularnego, ale Barca z tego co widziałem na obszernym skrócie grała lepiej i zasłużenie wygrała wykorzystując błędy rywali.
Szkoda tego karnego Leo, bo jednak zawsze to martwi gdy je marnuje, ale tutaj bramkarz naprawdę się popisał.
Jak na ten moment wydaje się że sam Leo wystarcza by zdobywać ligowe punkty i to cieszy że Messi ciagnie za uszy..
Jednak na dłuższą metę to nie przejdzie, dlatego cieszy transfer Dembele i powrót Suareza po kontuzji. Siła w ataku wzrośnie i zobaczymy. Plan wykonany 6/6 i teraz derbowy mecz. Oby z kolejnymi 3 punktami.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Jaram się tym wypożyczeniem/transferem meega. Na West Brom mogę narzekać w Fantasy, ale bardzo ich lubię, tak jak całą PL. On, Morrison, McClean, Evans, Cahdli, Livermore....BARRY!
Zamienia pierwszą półkę na ostatnią, ale jeśli ma grać... warto zdecydowanie. Poza tym - dobrze się pokaże, trafi później do jakiegoś Arsenalu, a może do Włoch. Przy problemach kanonierów w środku pola (oczywiście w formie) Krycha jak znalazł.
Tak czy siak - zajebisty transfer.
Polecam poczytać komentarze o tym, jak Żelkowaty Modniś Krycha wejdzie do szatni The Baggies i co tam zobaczy.
Pulis mój mistrzu ty

Superstar
Awatar użytkownika

Ja tam West Bromu nie lubię, bo Pulis to pedał i chuj. Ale trzeba przyznać, że organizować drużynę umie, a wypożyczenie Krychowiaka to strzał w dziesiątkę. Z taką ekipą jaką mają brakuje im tylko napastnika, który byłby w stanie zagwarantować około 15 bramek, bo Rondon na pewno nie, a Rodriguez to też nie zapowiada się na mega napadziora w WBA. Jak to ogarną to sądzę, że mogą myśleć powoli o walce z Evertonem o siódmą pozycje, choć pewnie i tak po osiągnięciu 40 punktów by sobie już odpuścili kosztem wyższej lokaty i ostatecznie zajęliby jakoś 10 miejsce. Za rok-dwa przy obecnym rozwoju na The Hawthorns może być ciekawie, choć oczywiście nigdzie blisko Top 5 nie będą. Top 6 nie mówię, bo jest Arsenal jeszcze, a się nie zdziwię jak te frajery jeszcze w tym sezonie wypadną poza siódemkę xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o Real, to nie ma co panikować, bo poza tym że mi ten mecz zamykał kupon jeszcze po kursie 1.25, to nie ma nad czym płakać (GŁUPI BYLEM ŻE UWIERZYŁEM). Z Valencią zawsze są problemy, a przy braku Ronaldo i jeszcze w ostatniej chwili dużych problemach z defensywą (Vallejo kontuzja od początku sierpnia, Ramos zawieszenie, Varane drobna kontuzja), także pod tym względem nie ma co się denerwować i wyciągać jakichś mega pochopnych wniosków po jednym remisie z zawsze mocną w takich meczach Valencią. Problem jest jeden i nazywa się Gareth Bale, który jest po prostu w fatalnej formie. Nie wiem, moze Fighter to zrobi bo ja po prostu nie pamiętam - kiedy ostatni raz ten gość rozegrał takie naprawdę super spotkanie i był jednym z lepszych na boisku? Nigdy nie byłem fanem tego jak Bernabeu gwizdało tak mocno na mającego słabszy okres zawodnika, patrz Keylor w zeszłym sezonie, ale Garethowi się to po prostu należy, poza tym to nie jest po prostu chłopak z Cantery który rozgrywa gorsze spotkanie, to jest gosc za którego wujek Flo zapłacił tłuste 100 milionów i od którego trochę się łagodnie mówiąc oczekuje. Benzema też rozegrał gorsze spotkanie i niepojete jest jak napastnik mający pewne miejsce w takim zespole może zrobić to, co on zrobił pod koniec meczu gdzie dosłownie mając piłkę podaną na tacy 2 metry przed bramką, nie trafił kurwa w bramkę. Ale Karim ma w tej drużynie jakieś swoje miejsce, świetnie rozumie się z Ronaldo, daje dużo przy kontrach i czasem zdarzy mu się nawet uratować nam dupę, patrz rewanż półfinału LM. Bale'a za to możesz wysłać do rezerw i nikt nie zauważy straty. Jedyny plus jest taki, że w końcu nie jest on nietykalny i w ważnych meczach będzie teraz grzecznie ustępował miejsca czy to Francisco czy panu Marco Asensio.

No ale właśnie, zastępca Benzemy. Jedyny problem jaki mam z tym okienkiem w wykonaniu Realu, czyli zły ruch w przypadku ST. Już nawet nie chodzi o zakup Mbappe czy innego napadziora za 150mln, pytanie raczej na chuj wypożyczaliśmy Mariano do Lyonu, skoro mógł śmiało być zmiennikiem Karima? To Borja skorzystałby mocno na jednym sezonie w nawet Getafe jakimś, a Diaz jest gotowy aby zastąpić Moratę. Mayoral na tę chwilę nie jest jeszcze gotowy, nie jest zły, ale wątpię żeby miał strzelić hat tricka jak wyjdzie w meczu z Leganes na 3 dni przed półfinałem LM, gdzie Benzema czy CR sobie odpoczną, to raczej jeszcze nie ten kaliber. No cóż, odczujemy przez ten sezon, lub co najmniej do zimowego okienka problemy z typową "9", a co będzie potem to czas pokaże. Wróci Mariano, wkrótce przyjdzie też Vinicius (pamiętacie te czasy gdy ludzie byli przerażeni jak Real zapłacił za niego 40mln? good old times), a Benzema wcale 23 lat już nie ma.

Okienko jest szalone, ale podsumuje sobie wszystko już jak się zakończy, bo pewnie właśnie w tym momencie doszło do jakiegoś mega transferu, więc poczekam jeszcze te dwa dni.

Mid carder
Awatar użytkownika

Elo sportowe świry. Zaciekawił mnie kurwa interesujący news - http://www.fcbarca.com/78880-tv3-mbappe ... paign=news
Hmm, kurwa... Zarówno Mbappe jak i Dembele są mega utalentowanymi gośćmi, którzy zapewne w niedalekiej przyszłości odzyskają blask reprezentacji Francji. Na ten moment imo Mbappe > Dembele chociaż moge mieć klapke na oczach przez ten pryzmat, że Ligue 1 < Bundesliga. Jednak nie wiadomo, który sie lepiej rozwinie, mają kupe grania przed sobą i nie wiadomo co będzie np. za dwa lata. Być może Barca widzi w OD większy potencjał i dlatego sie na niego zdecydowali, drugim argumentem przemawiającym za tym starszym jest oczywiście cena, kilkadziesiąt milionów euro piechotą nie chodzi. Jednak ciekawe jakby wszystko sie potoczyło gdyby Kylian Mbappe wylądował w Katalonii, gdzie miejsce dla siebie znalazłby Dembele? Nie neguje decyzji Barcy, ale po przeczytaniu tej wiadomości mam niezły mętlik w głowie co by było gdyby w tyłku były ryby

Legenda
Awatar użytkownika

El. MŚ 2018
1.09.2017
Dania - Polska 4:0

Klęska naszej reprezentacji w Kopenhadze. Bo cóż innego można rzec. Styl gry i rozmiary porażki są dla ćwierćfinalisty ostatnich mistrzostw Europy niedopuszczalne. A nawet nie chodzi o to, że ćwierćfinaliści, że piąta w rankingu reprezentacja na świecie. Nasz zespół był od pierwszego gwizdka, źle zorganizowany, rozbity, jakby bez pomysłu i bez wiary.
Potwierdziło się, że w słabej formie są Pazdan i Jędrzejczyk, czyli obrońcy Legii Warszawa. Można by się zastanawiać nad faktem, że trener Nawałka zdecydował się grać z piłkarzami z drużyny, która w Europejskich pucharach - najpierw z drużyną z Kazachstanu, a potem z drużyną z Mołdawii - zaliczyła porządną wtopę. Słabi w Legii, słabi w reprezentacji.
Szokująca porażka, ale ja osobiście nie dramatyzuję. Wierzę, że otrząsną się przed poniedziałkowym starciem z reprezentacją Kazachstanu, a tej wciąż wysokiej szansy na awans nie przejebiemy. Być może poczuli się zbyt pewnie ? Może już czuli się obecni na tych mistrzostwach? Wiem, że w wywiadach przedmeczowych mówili inaczej, ale co innego mieli wówczas mówić ?

Taka ciekawostka: ostatni raz wyżej w eliminacyjnym meczu przegraliśmy.... 52 lata temu. 1:6 z Włochami.

Superstar
Awatar użytkownika

FC Barcelona lato 2017

Gorzej być nie mogło. Liczmy na cuda.

Legenda
Awatar użytkownika

El. MŚ 2018
4.09.2017
Polska - Kazachstan 3:0

Udało się zrehabilitować za blamaż z Kopenhadze. Można więc rzec, że zadanie wykonane. I to chyba będzie najprostsze stwierdzenie, bo o ile się udało wygrać to spotkanie, o tyle widać było iż gra i postawa naszych zawodników mogła momentami niepokoić.
Jeszcze dopóki było 1:0, to prowadzenie z minuty na minutę było coraz bardziej niepewne. Mieli rywale swoje okazje, nawet zdobyli gola, ale na nasze szczęście był spalony. Nerwy były spore, a przecież mówimy o drużynie najsłabszej w naszej grupie, która jeszcze meczu w tych eliminacjach nie wygrała. Mówimy o jednej z najsłabszych drużyn w Europie. Przy meczu z mocniejszym rywalem mogłoby to wyglądać..... różnie. Można by rzec: potwierdzenie, że fatalny mecz w Kopenhadze nie był przypadkowy. Całe szczęście, że pomimo kontrowersji z nieuznanym golem przy rzucie wolnym potem udało się jednak zdobyć druga bramkę. Wówczas nasi spokojni, a tamci już zrezygnowani.
Wynik jest niezły i cieszy, że Polacy starali się być aktywni w tym meczu. Miejmy nadzieję że w ciągu tego miesiąca ogarną się jeszcze bardziej i będą gotowi na październikowe 2 ostatnie mecze. Do awansu brakuje 4 punktów i myślę że z ich zdobyciem nie powinno być problemów.

No i oczywiście sędziowanie - buuuuu :lol2:

Superstar
Awatar użytkownika

Polska - Kazachstan 3:0

Wiecie czego nie ma hotel Puławskie Residence? Kurwa Polsatu, jakby Lewandowskie strzelał każdą bramkę za pytanie gości czemu tego polsatu nie ma, to dostałby 2 złote piłki na raz XD

Ale przejdźmy do meritum, pierwsza połowa dość przeciętna w wykonaniu Polaków, wiadomo bramka wpadła, okazji trochę było to sama gra i liczne marnowanie sytuacji mogło niepokoić. Druga połowa już lepsza, choć momentami zdarzały się małe wpadki to grę Naszych oglądało się naprawdę dobrze, druga bramka wpadła ładnie, trzecia trochę przypadkiem, a bardziej przez głupotę jednego z Naszych rywali, bo ten faul był totalnie bez sensu, ale tak czy inaczej trzy punkty najbardziej się liczą i to że awans znowu jest na wyciągnięcie ręki.

A n o i trochę mam bekę z ludzi którzy teraz hejtują sędziów, Ja rozumiem jakby było 1-1, czy porażka, ale przy takim wyniku robienie afer o jedną bramkę jest śmieszne :) Znaczy nie że pochwalam sędziów czy coś, bo coś takiego nie powinno się zdarzyć, ale jak widzę bardziej się przejmują błędem sędziego, a zapominają o wyniku to aż Mnie coś skręca :P

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

W tym sezonie staram się oglądam dużo spotkań i dosyć dobrze mi to wychodzi, w dodatku nie ograniczam się tylko do ligi angielskiej, no ale wolę pisać tylko o niej bo na niej się najbardziej znam XDDDDD

Arsenal - Bournemouth 3:0

Fajny mecz w wykonaniu Arsenalu, trochę odkupili swoje winy z poprzedniej kolejki, no ale za tydzień być może to Chelsea zweryfikuje Kanonierów i ich formę, co nie zmienia faktu że dziś wszystko wyglądało bardzo dobrze. Skład od początku wyglądał bardzo dobrze, jedyne dwa zastrzeżenia to Monreal na ŚO który jest strasznie niepewny i często podejmuje złe decyzje i robi się niepotrzebne zamieszanie, a drugie to Welbeck. Jednak angielski Sanogo obronił się dwoma golami i asystą, chociaż ta pierwsza bramka XDDDDD Śmiech na sali, podejrzewam że gdyby uderzył czysto to by nie trafił XDD Podejrzewam jednak że w następnej kolejce to już Alexis wejdzie w jego miejsce. Baaardzo dobry mecz nowych nabytków Arsenalu, Kolasinac z asystą - praktycznie nabił Welbecka, Lacazette też w bardzo ładny sposób wykończył swoją akcję bramkową. Oby w spotkaniu z Chelsea znaleźli się na boisku już od pierwszej minuty.

Hitem kolejki był jednak mecz Manchesteru City z Liverpoolem w którym City zmiażdżyło Liverpool po tym jak Mane zmiażdżył twarz Edersona soczystym Brouge Kickiem XDD Decyzja sędziego który wyrzucił Senegalczyka była kluczowa, bo do czerwonej kartki raczej Liverpool wyglądał lepiej od City, a potem ze świetnej strony zaczął prezentować się Jesus, Mendy czy Sane. Ważne zwycięstwo dla City, zbytnio nie zmęczyli się w tym meczu więc w Lidze Mistrzów mogą zacząć dosyć mocno. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo rozważam ich na kuponie XDD

Co do Brighton - West Brom jestem aż w szoku że skończyło się takim wynikiem. WBA na początku tego sezonu w defensywie prezentowało się dosyć dobrze, a tu nagle dostali trójeczkę od Brighton które na ten moment wydawało się najgorszym beniaminkiem.

Chelsea pokonało Leicester, drugą połowę mieli trochę nerwową bo lisy strzeliły bramkę kontaktową około 60 minuty ale poradzili sobie i wywieźli 3 punkty z jednak dosyć trudnego terenu. Kolejny gol Moraty, dosyć ładnie mu idzie i nie powiem - jestem lekko zaskoczony bo myślałem że sobie nie poradzi. Oby tylko w przyszłym tygodniu nic nie strzelił i będę zadowolony ;)

Superstar
Awatar użytkownika

Futbol. 9 dni temu kazałem się odczepić Barcelonie ode mnie po żenującym wręcz lecie w wykonaniu władz klubu. Dzisiaj znowu gramy i wygramy.
Jednak spokojnie. To ledwie 3 kolejki ligowego sezonu, aczkolwiek 4 punkty przewagi nad Realem to coś czego nie spodziewał się nikt w nawet najlepszych scenariuszach. Cieszy dobra gra w derbach, już w GD było widać że Messi jest w formie, ale teraz w formie jest też Rakitic, Iniesta gra lepiej, Sergio nie zawala, a Semendo fajnie się wkomponował w ten zespół. To wystarcza by pokonywać nie ukrywajmy środek tabeli, ale wygrywanie takich meczów jest bardzo ważne w walce o tytuł. Wiele jeszcze się wydarzy. Bardziej jestem za tym by tonować nastroje. Dużo powie nam mecz z Juve i wyjazd z Getafe. Tak wyjazd z Getafe. W poprzednim sezonie wręcz uwielbialiśmy remisować takie spotkania xD

Aaa no i zapomniałem o praktycznie najważniejszym. Alba chyba naprawdę ucieszył się z odejścia Neymara bo wyraźnie chłopak nam odżył. To bardzo ważna infromacja dla Dembele :)

Superstar
Awatar użytkownika

Jacek Magiera nie jest już trenerem Legii

Wiecie, że jestem kibicem stołecznej drużyny, wspieram ją w trudnych chwilach, ale teraz ciężko ukryć irytację... Jacek Magiera dokonał w zeszłym sezonie niemożliwego, a teraz odpowiada za błędy, w mojej ocenie, władz klubu. No bo sorry, ale to już jest bardzo denerwujące, że zawsze, gdy jest jakiś potencjał na dobre wyniki nawet w europejskich pucharach, to wszystko idzie w pizdu i zarząd woli sobie zarobić zamiast rzeczywiście się wzmocnić... Wiem, że jestem naiwny i jako fan głupio wierzę, że kiedyś nasza liga przestanie być jedynie trampoliną (albo bardziej trampolinką) dla piłkarzy na zachód/wschód, jednak sytuacja z Magierą jest wyjątkowo frustrująca, bo z taką kadrą i z zawodnikami, którzy do ostatnich chwil okna transferowego nie wiedzą z jakim statusem obudzą się następnego dnia, nie da się niczego ugrać. W tej chwili według mnie sytuacja jest jasna: oczywiście Magiera ma na pewno swoje za uszami, jednak to Mioduski w dużej mierze odpowiada za to, co obecnie dzieje się w Legii. Co zatem robi pan prezes? Zwala całą winę na trenera i rozpłaszcza się przed kibicami jak tylko potrafi, żeby wkupić się w ich łaski (jestem zwolennikiem bardziej liberalnego podejścia do publiczności, ale uwierzcie mi, to, co czasami dzieje się na stadionie, to gruba przesada, a już kompletna samowolka zapanowała na czerwcowym meczu z Lechią).

Cóż, hajs musi się zgadzać, Mioduski pewnie nie narzeka, znalazł sobie kozła ofiarnego za politykę transferową klubu, a ja po raz kolejny przypomniałem sobie, że Ekstraklasa jest skazana na porażkę. Bo taką strategię, czyt. "byle się wzbogacić nawet kosztem wyników", stosuje cała nasza liga - nie jest to nic nowego, co nie zmienia faktu, że za każdym razem te ruchy bolą osoby zaangażowane w życie klubów.

Edit: Niejaki Romeo Jozak ma być nowym trenerem Legii XD Nie chcę go hejtować zanim jeszcze obejmie stery, no ale to jest po prostu śmieszne, że jakiś chorwacki działacz bez doświadczenia seniorskiego zajmie się drużyną Mistrza Polski XD

Mid carder
Awatar użytkownika

PSG 3:0 Bayern

Tym meczem PSG pokazało, że trzeba bedzie sie z nimi liczyć w Europie. Bayern niby prowadził gre, miał częściej piłke, ale prawda jest taka, że Paryżanie wszystko kontrolowali. Szybko zabierali piłkę przeciwnikom i przechodzili do kontrataków, a z takimi skrzydłami ich kontry są zabójcze. Neymar z Cavanim też niby pokazali, że ich celem jest dobro drużyny. Nawet takie małe gesty jak zbijanie piątek po dobrej akcji czy pocieszenie kolegi po zjebanej sytuacji pokazuje, że nie ważne kto strzela, liczy się zwycięstwo. A Bayern? Jest w dołku ewidentnie, w takiej formie to ciężko im będzie o dominacje na krajowym podwórku. Może skończyła się już formuła? Jeszcze te spekulacje w internetach, że Ancelotti jest na wylocie z klubu. Zobaczymy co nam czas przyniesie

Sporting Lizbona 0:1 FC Barcelona

Skromne zwycięstwo na wyjeździe. Ważne, że Blaugrana może doliczyć sobie 3pkt po meczu na trudnym terenie. Mecz nie powalał, Barcelona nie była w takim gazie jak w poprzednich spotkaniach. Barca dzięki swojemu drugiemu najlepszemu strzelcowi w drużynie (own goal xD) może świętować wygraną. Sporting też miał jedną bardzo dobrą sytuację do zdobycia bramki (Barcelona nie miała takiej), ale Ter Stegen odbił ten mocny strzał.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 228  Następna