Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn mar 25, 2019 3:36 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Otwieram temat poświęcony siatkówce dla tych co może trenują albo interesują się tym sportem

Ostatnio zmieniony sob lis 26, 2011 6:12 pm przez MachoKing, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Nie ma fanów siatkówki na forum? Uuuuu. No to jak widzimy, doszło do "sensacji" na Mistrzostwach Europy, a mianowicie Rosjanie ulegli Serbii. Dlaczego sensację dałem w cudzysłów? To proste, Rosja przez media zrobiona była robocopami, niezsniszczalnymi ludźmi, bo pokonali 2 razy Brazylię na LŚ. W sumie tego samego dokonali Amerykanie, nawet więcej, bo oni odbili Brazylii tytuł mistrza Olimpijskiego. No to teraz szykuje nam się trudny pojedynek z Rosją, niestety nasza gra nie była nawet mierna, zagraliśmy z Włochami bardzo słabutko. Jedyny plus , to zmęczenie Rosjan i zawód, to możemy wykorzystać, tak samo jak wykorzystała to Bułgaria 2 lata temu. Na pewno szkoda , że nie obronimy medalu złotego, bo zamknęli by chłopaki mordy tym hejtom, którzy na siłę próbują zrobić z nas przeciętny zespół, ale chłopaki pokazali na co ich stać doszli do półfinału. Cieszy mnie postawa Kubiaka, który jako przyjmujący robi furorę i w formie przyda się moim Jastrząbkom. Następnie finał. Ciężko mi patrzy się na Włochy, strasznie nie lubię stylu ich grania, tak na prawdę to monotonna gra, jedyny plus ich to, znakomici ofensywni gracze, bo o rozgrywający i środkowy to tacy średni są. Mam nadzieję, że Serbia zdobędzie złoto , bo im się po prostu należy, Włosi ciągle mają z górki, a to mistrzostwa robione pod nich, a to mają najlepszą ligę itd. A Serbia dawno nic wielkiego nie ugrała, a mają potencjał. Jakie jeszcze mam wnioski z mistrzostw? Że nie wolno lekceważyć rywali. Słowacy, to co zrobili, to była poezja, szkoda, że odpadli, ale wiadomo Polska zawsze spoko.
Teraz przejdę do Ligi naszej. Polska liga przeszła dobrą rewolucję, do PL doszły takie gwiazdy jak: Łasko, Cupkovic, Ananiev, Thorton, Rouzier itd. Można powiedzieć, że Polska liga nie odbiega tak bardzo od Rosyjskiej i Włoskiej, ale czy na pewno? Dawno nic polskie kluby nie osiągnęły w Europie, na pewno nie na tyle by móc się tym szczycić. Chodzi mi przede wszystkim o LM. Ostatnio Jastrzębie doszło do najlepszej 4, ale w porównaniu z innymi klubami wypadli słabo, co i tak jest sukcesem, bo Skra nigdy na czysto tam nie awansowała. Oczywiście w PGE wkładamy najwiecej wiary, ale czy nie wydaje wam się, że Winiarski, Wlazły to już średni gracze? Na pewno nie dadzą nam wiary na mistrzostwo LM, bo Włosi mają potencjał, a my? Niestety polityka transfero Skry nie dała takich graczy jakich sobie marzyliśmy. Zaksa? No nie bardzo mi się widzi by coś ugrali, chociaż skład mają solidny, trzymam kciuki za nasze kluby, bo polska liga musi pokazywać swoją wartość, a LM to najlepszy moment na to. JW zagra natomiast w KMŚ. Jest szansa na zdobycie wysokiego miejsca, ale czy zespół będzie na tyle zgrany, by móc coś tam ugrać? Sądze, ze tak. JW na pewno nie będzie zgrane, ale popatrzmy, że dominować będzie Włoski styl, dobrze znany graczom, bo mieli epizody w większości we Włoszech. Liczę na to, że powalczymy i zajmniemy tam podium.
A teraz liga, zapowiada się owocna , bo walka rozegra się pomiędzy 4 klubami. Rzeszowem, Jastrzębie, Kędzierzynem i Bełchatowem. Pierwsze 3 kluby już długo starają się o detronizację Bełchatowa, najbliżej byli tego Jastrzębianie, ale nie udało się. W tym sezonie jest na to szansa, bo po sparingach (gdzie Skra ma swoje "gwiazdy") jakiejś potęgi Bełchatowian. Teraz pytanie jak ułoży się tabela? Na pewno będzie ciekawie , ale jestem pewien, że będzie detronizacja i pierwsze miejsce zajmie Jastrzębie.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Wiec tak mało jest tutaj fanow siatkowki ale mysle ze z biegiem czasu dojda jacys no porazka Rosji mnie zaskoczyła w koncu by zamkneli Polacy mordy tym dziennikarzom bo co właczam sport to rosja to rosja tamto bez przesady.

Co do polskiej ligi jako fan zaksy licze na ich mistrzostwo polska liga trzyma sie na bardzo dobrym poziomie 2,3 w Europie a nawet na swiecie mamy swietnych zawodnikow pozyskalismy nowych zawodnikow a o mistrzostwo powalcza ta złota 4 chociaz w tamtym sezonie 3 bo jastrzebie było bodajze 7, Moze AZS CZESTOCHOWA nas zaskoczyc niewiadomo, w LM zle nam nie idzie, w pucharze CEV Zaksa zajela 2 miejsce wiec bardzo dobra lokata

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Serbia Mistrzem Europy!!!! Dla mnie to świetna wiadomość, bo Włochów nie lubię za ich chamstwo i za to, że nie umieją przegrywać. Dla nas te mistrzostwa również kończą się sukcesem, bo w tym składzie chyba nikt nie stawiał nas na podium. Wiedziałem, że nasi dzisiaj wygrają, bo Rosja nie miała chęci do gry po wczorajszym meczu z Serbią.

Liga w tym sezonie będzie jeszcze ciekawsza niż w poprzednim, bardziej wyrównana a i tak w końcu wygra Skra. Chociaż chciałbym, jako ich kibic, żeby coś przegrali pod jednym warunkiem, że zwolnią Nawrockiego.

Obrazek

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Bardzo cieszy mnie to że Serbia została Mistrzem Europy. Oczarowali mnie swoją grą, podejściem i emocjami we wczorajszym spotkaniu z Rosją. Zagrali kapitalnie i w ostatnich dwóch setach zagrali nieziemsko. Należało się Serbom to Mistrzostwo Europy.
Co do Polski to bardzo się cieszę z tego medalu. Nasza odmłodzona kadra bardzo dobrze poradziła sobie na tym turnieju i szkoda że nie sprostała Włochom. Liczę że w ciągu roka ta drużyna okrzepnie, zgra się i zżyje ze sobą i na Igrzyskach osiągniemy sukces.

Tytuł:
Mid carder

Mamy medal!! Jestem niezwykle uradowany, że Polacy zdobyli brązowy medal. Zasłużyli, choć mieli na tych mistrzostwach gorsze momenty. W meczu z Rosjanami zagraliśmy świetnie, każdy wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności, szczególnie Kuba Jarosz, który absolutnie zadziwił mnie swoją znakomitą postawą w tym spotkaniu. Widać, że właśnie trwa zmiana pokolenia w kadrze. Bez Wlazłego, Plińskiego, Świderskiego, Zagumnego i Winiarskiego zdobyliśmy brązowy medal na Mistrzostwach Europy. Nie ma tej piątki, ale są ich następcy. Kubiak, Kosok, Nowakowski. Szczególnie ten pierwszy zaimponował mi grą na całych mistrzostwach. Poczynił ogromny postęp i pewnie czeka go wyjazd do lepszego klubu. Wielkie brawa dla naszej kadry za sukces, jaki udało się osiągnąć. Na dodatek pokonanie absolutnie faworyzowanej Rosji dzisiaj miało dodatkowy smaczek. Kto stawiał przed ME, że Rosjanie wyjadą bez medalu? Mało było takich osób. Trochę żałuję, że wczoraj przegraliśmy z Włochami, choć w ewentualnym finale z Serbami byłoby trudno. Cieszę się, że to Serbowie zostali czempionami, bo w przekroju całego turnieju prezentowali się fantastycznie. Wczoraj zagrali niesamowity mecz z Rosją, a dzisiaj pokonali Włochów. Jeszcze do naszej reprezentacji - do Igrzysk w Londynie trochę czasu jest, mam nadzieję, że obecna kadra będzie grała jeszcze lepiej i z Anglii wyjedziemy z medalem! Brawa także dla trenera Anastasiego za świetną robotę jaką wykonuje.

POOOOOOOOOOOLSKAAAA BIAŁO CZERWOOOOOOOOONI!!!

I na koniec słówko o sezonie PlusLigi, który już niedługo się rozpocznie. Szykuje się ciekawa walka, choć pewnie i tak Skra zostanie mistrzem :P Ja jako mieszkaniec Trójmiasta żywię nadzieję, że Lotos spisze się nieźle i oczywiście na inaugurację może zafunduje swoim fanom niespodziankę? (01.10 mecz ze Skrą w Ergo Arenie)

Tytuł:
Rookie

Polska z medalem!
Trzeba przyznac ze gra w dziesiejszym meczu była kapitalna
Kilka wspaniałych akcji naszego zespolu
brava dla naszej kadry za walke do końca
Mozna czuc niedosyt bo przegraliśmy wczoraj z wlochami i moglo byc zloto lub srebro

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

A nasze siatkarki na ćwierćfinale zakończyły swoją przygodę w ME w Serbi,przegrywając 0:3 z gospodarzami ; >
No cóż szkoda bo w fazie grupowej spisywały się znakomicie(pewnie dlatego że rywalki były o wiele słabsze ale zwycięstwa 3:0 zawsze robią wrażenia)

Serbki wbrew temu co mówiły przed i po meczu kombinowały,żeby trafić jak najlepiej dla nich w ćwierćfinale a chciały właśnie na Polki dlatego przegrały w Fazie Grupowej z Niemkami .
Niedosyt pozostał dłuży jak same pisały bo była szansa w tym meczu,szczególnie w 3 secie ale niestety zabrakło wtedy tego kogoś kto zdjął by ciężar prowadzenia gry ze Skowrońskiej i była alternatywą dla Mileny Sadurek.
Jak dla mnie Polki spisały się poprawnie,jak na tyle świetnych nieobecnych zawodniczek jak:
Gajgał,Werblińska,Kaczor czy Glinka .
Teraz pozostaję wierzyć że na IO dostaną dziką kartę ^

Obrazek

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Dziką kartę mogą dostać najwyżej na Puchar Świata, który jest kwalifikacją olimpijską. Oglądałem wszystkie mecze Polek na tym turnieju i powiem tak: słabo grały, miały szczęście, że w grupie nie było z kim przegrać. Inaczej do domu pojechały by już po 3 meczach.

Co ważniejsze ruszyła PlusLiga. Pierwsze mecze nowego sezonu już za nami. Politechnika uległa drużynie z Bydgoszczy 3-1. W tym samym stosunku z mistrzem PGE Skrą Bełchatów przegrał Trefl Gdańsk. Pierwszego meczu nie oglądałem, ale drugi był emocjonujący. Trefl Gdańsk może sprawić w tym sezonie nie jedną niespodziankę. Skład mają dobry i jeśli zrównoważą przyjęcie i atak, lepiej się zgrają, mogą odegrać sporą rolę w lidze.

Obrazek

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

POLSKA BEZ PUCHARU ŚWIATA! PRZEGRALIŚMY Z Rosją 3:2 ehhhh... Ale 2 miejsce też sukces ;) tym bardziej, że jedziemy na Igrzyska za rok!

DZIĘKUJEMY!

To close to the fire, Yet cold and so numb with the pain.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Puchar Świata zakończony i myślę, że można go zaliczyć do udanych. Jedziemy do Londynu, żałuję tylko tego, że nie wygraliśmy, bo było blisko. Szkoda porażki z Iranem, to było zdecydowanie do wygrania. Mecz z Brazylią też można było wygrać nawet 3:0. Szkoda, że ta gra w kluczowym momencie się zepsuła i przegraliśmy. Tie-break z Rosją też powinnibyśmy wygrać. Gdyby nie te straty to mogliśmy wygrać cały turniej. Szkoda niewykorzystanej okazji. Ale graliśmy nieźle i dobrze prognozuje to przed Londynem. Liczę tam na medal. Jeśli chodzi o poszczególnych graczy to świetnie w ataku prezentował się Bartman, po za tym bardzo dobrze grają Ruciak, Jarosz i Możdżonek. Nasza ekipa ma przyszłość i wkrótce mogą być na równi z takimi Brazylijczykami.

Tytuł:
Low carder

Czas na reprezentację się zakończył, pora na rozgrywki ligowe i ciekawe, czy i w tym wypadku znajdzie się kilku fanów. Przed Pucharem Świata zdecydowanym liderem była Zaksa i wiadomo, że po jednym meczu wiele nie mogło się zmienić, ale byliśmy świadkami czegoś (być może) przełomowego. Może najpierw komplet wyników.

Lotos Trefl Gdańsk 3-2 Fart Kielce
PGE Skra Bełchatów 3-0 Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2-3 Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów 3-1 Delecta Bydgoszcz
Tytan AZS Częstochowa 2-3 AZS Politechnika Warszawska

Bardzo ciekawa kolejka. Lotos odnosi drugie zwycięstwo w tym sezonie, tym razem za dwa punkty i dzięki temu dalej zachowuje jakiekolwiek nadzieje na awans do play-offów, chociaż o to w tym sezonie będzie im bardzo trudno. Wiele wyjaśni się w następnym spotkaniu. Tymczasem Fart, po zwycięstwach u siebie z Jastrżebiem i w Olsztynie z AZSem, notuje porażkę z najsłabszym zespołem tabeli i zamiast przeskoczyć Bydgoszcz, pozostaje na szóstej pozycji.
Skra wraca do formy i pokonuje Olsztyn za trzy punkty. AZSu niestety nie stać na wielkie wzmocnienia, stąd kłopoty z punktowaniem i być może z utrzymaniem w Plus Lidze. Największą bronią gości był tradycyjnie Igor Yudin, dołączył do niego Bartosz Krzysiek, ale to nie wystarczyło na mistrzów Polski i niespodzianki nie było.
Zaksa pokonana! Po raz pierwszy w tym sezonie zawodnicy z Kędzierzyna doznają porażki i to z kim? Z Jastrzębiem, które poległo przed PŚ w Kielcach! Trudno rozsądzić, czy była to niedyspozycja liderów, czy tak dobra postawa Łaski i spółki, ale raczej wskazałbym tu na remis. Bardzo dobry mecz rozegrał rozgrywający Vinhedo, który, co ciekawe, w trakcie spotkania był zmieniany przez Thorntona. Faktem jest, że po siedmiu zwycięstwach za trzy punkty, Kędzierzyn wreszcie na łopatkach.
Resovia tylko w dwóch setach dała pograć przyjezdnym, jeden z nich zakończył się nawet tryumfem Bydgoszczy, ale nie dało to nawet punkciku. Grozer szalał i z pomocą kolegów sprawił, że Rzeszów wciąż jest zagrożeniem dla drugiej w tabeli Skry. Za to Delecta ma szczęście, że Fart nie sprostał łatwemu przeciwnikowi i nie wykorzystał szansy na skok na piątą pozycję.
Na deser fantastyczny mecz w Częstochowie. Właściwie to mieliśmy tam głównie zrywy raz jednej, a raz drugiej drużyny, ale dramaturgia była niesamowita. Czy można wygrać mecz ze stanu 0:2 w setach i 18:24 w partii trzeciej ? Należy zapytać Pawła Mikołajczaka, który serią zagrywek odrobił stratę, a potem koledzy z zespołu dopełnili formalności i ubrani już w kurtki kibice musieli wrócić na miejsca. Jak się okazało - na dłuższy moment, bo Politechnika wygrała czwartego seta do 17, a w tie breaku oddała gospodarzom 9 punktów. Podobnie, jak w przypadku Lotosu, jest to drugie zwycięstwo Warszawian w sezonie, ale dwie punktowe porażki (Resovia, Bełchatów) pozwalają im zajmować dziewiąte miejsce. Zmniejszyła się strata do Indykpolu, a 21 grudnia zobaczymy pojedynek stołecznych właśnie z Gdańskiem i wygrany może wreszcie znaleźć się w strefie, gwarantującej udział w play-offach.

Tabela po 8 kolejkach:
1. ZAKSA Kędzierzyn-Kożle 22 pkt
2. PGE Skra Bełchatów 18 pkt
3. Asseco Resovia Rzeszów 16 pkt
4. Jastrzębski Węgiel 13 pkt
5. Delecta Bydgoszcz 12 pkt
6. Fart Kielce 11 pkt
7. Tytan AZS Częstochowa 10 pkt
8. Indykpol AZS Olsztyn 7 pkt
--------------------
9. AZS Politechnika Warszawska 6 pkt
10. Lotos Trefl Gdańsk 5 pkt

[ Dodano: Czw Gru 15, 2011 1:38 pm ]
Wczoraj dwa polskie kluby walczyły o punkty w Lidze Mistrzów i... oba odniosły zwycięstwo! O ile w przypadku Bełchatowa było to raczej pewne, a nawet można mieć wielkie pretensje o dwa przegrane sety ze Słoweńcami, to od Zaksy nie można było żądać punktów w starciu z najlepszym zespołem świata - Trentino. Zespół Łukasza Żygadły jednak fatalnie wszedł w mecz, a Kędzierzynianie to wykorzystali. Można było wygrać 3:0 na wyjeździe i upokorzyć Włochów, ale pretensje nie byłyby uzasadnione, bo wygląda na to, że nasze ekipy idą prosto do celu.
Brawa należą się także naszym reprezentantom w Pucharze CEV, a dokładniej jednemu reprezentantowi, czyli Asseco Resovii. Najpierw dwukrotne pokonanie Lausanne, a wczoraj 3:0 z holenderskim Dynamo Apeldoorn. Rzeszowianie idą po puchar :)
Dzisiaj o godzinie 18, wreszcie, po olbrzymiej przerwie, w europejskich pucharach mecz rozegra AZS Politechnika Warszawska!!! Rywalami Inżynierów <3 w najmniej prestiżowym, ale również ważnym Challenge Cup, będzie Metallurg Zhlobin, czyli mało znana ekipa z Białorusi, ale nie wiadomo, co oni potrafią i w jakiej są dyspozycji, więc może to nie być wcale spacerek. Wszystko okaże się na boisku, ale chyba nie po to czekaliśmy ponad piętnaście lat na stołecznych w pucharach, żeby żegnać się z nimi tak szybko.

Star
Awatar użytkownika

Ostatni post napisany w zeszłym roku?! WTF?!

Oficjalnie ogłaszam, że biorę się za rozruszanie siatkówki na tym forum, jednak sam nie dam rady. Mam nadzieję, że jest tutaj kilku fanów siatkówki i razem to pociągniemy.

W play-off PlusLigi siatkarzy mamy już półfinały. W pierwszym, czego się w sumie można spodziewać Skra wygrywa, choć wczorajszy mecz chyba troszkę zlekceważyła. W drugiej parze mimo nie najlepszych meczy mamy lepsze widowisko, stan 1-1. Miejsca 5-8, sądzę, że o 5 miejsce zagra Częstochowa i Delecta Bydgoszcz. Jako zdeklarowany fan Stephana Antigi jestem za Delectą.

Atom mistrzem Polski kobiet! Jednak co do PlusLigi kobiet jest kilka zastrzeżeń, głównie przez problemy finansowe Atomu oraz ciągłych pretensji do wszystkich ze strony Muszynianki, co wy o tym sądzicie?

Sezon w sumie jeszcze trwa, a transfery już się kręcą. Trzeba zatem troszkę pogdybać. Żygadło do Jastrzębskiego, więc raczej nie zobaczymy obydwu obecnych rozgrywających w przyszłym sezonie, chyba że Vinhedo zdecyduje się usiąść na ławce. Ruciak ma przejść do Resovii, co oznacza, że w Rzeszowie i pewnie w Jastrzębiu kolejne trzęsienie ziemi. Skra podobna ma kilka ofert z Rosji, między innymi na Kurka i Winiarskiego, myślę jednak, że rewolucji w pierwszym składzie nie będzie, powinni jednak poszerzyć ławkę i wywalić niepotrzebnych, tj. Bąkiewicza, Milczarka i Woickiego a w ich miejsce ściągnąć lepszych zawodników. Na pewno odejdzie Koistra, który stracił sezon w Bełchatowie. Nie wiadomo co z pozostałymi zespołami, ZAKsą, czy Delectą, myślę, że mogą trochę zamieszać w transferach. Co o tym sądzicie?

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Darth Camillus, ja i LidKon19 mieliśmy poszerzać siatkówkę.

Kobietami się niezbyt interesuję jednak Muszyna wygląda mocno i szkoda, że są za słabe na LM. Atom Trefl Sopot wygrał tą rywalizację trochę niespodziewanie, Muszyna była faworytem. Szkoda, że Sopocianki mają duże kłopoty finansowe, bo zanim odeszły Świeniewicz i Ozsoy to był świetny skład, który mógł wyeliminować Rabitę Baku, a i tak było blisko. Reszty drużyn to nie znam, nie wiem jak grają. Ciekawe jak w przyszłym sezonie zaprezentuje się Atom no i Muszyna nie ma Ligi Mistrzyń(chyba że są tam inne kwalifikacje niż w męskiej).

A jeżeli już jesteśmy przy męskiej siatkówce to mamy półfinały play-off. Faworyt do zwycięstwa jak zawsze jest jeden - Skra Bełchatów. Ale już faza zasadnicza pokazała, że i ZAKSA i Resovia mają szanse z 7-krotnymi Mistrzami Polski. W rywalizacji z JSW powinno być 1-1, ale wczoraj Skra udowodniła siłę. Końcówka 4 seta i tie-break to był popis. Kurek uderzył takiego gwoździa po prostej, że to było coś pięknego. A w 4 secie blok Skry zaczął funkcjonować i JSW nie dało rady, bo Łasko był blokowany. Ale już Bartman ciągnął Jastrzębian. Jednak sam Zbyszek nie dał rady. Kubiak falował, zresztą cały mecz był dziwny. Ale już dzisiaj 3-0 i tylko drugi set był wyrównany. Sam mecz przegapiłem, więc oceniać poziomu i gry zawodników nie będę. W drugiej parze jest 1-1, po zwycięstwie Sovi 3-0 i Zaksy 3-1. Teraz rywalizacja w Rzeszowie i jest potencjał dla Resovi na LM i 3-1 w rywalizacji. Same składy są bardzo wyrównane i od dyspozycji dnia na zagrywce + niewymuszonych błędów zależy kto wygra. Osobiście chciałbym finał JSW vs ZAKSA, ale jestem kibicem Skry, poza tym jest to ogromny faworyt. A w drugiej parze ZAKSA ma szanse chociaż mam przeczucie, że awansuje Resovia.
A w miejscach 5-8 wyraźnym faworytem jest Delecta, która mogła nawet awansować do 4 i jest na poziomie JSW. Antiga jest FENOMENALNY i szkoda, że Skra się go tak pozbyła. Tytan AZS również jest mocny. Politechnika świetnie grała w Challenge Cup, ale w Lidze często słabo jej szło. A Fart Kielce nie jest tak dobry. Powinno być tak: 5 miejsce - Delecta, 6 - Tytan, 7 - Politechnika, 8 - Fart, ale jak będzie to się przekonamy.

A co do transferów to De Cecco, Zagumny lub Rezende ma przejść do Skry. Jeżeli byłby to De Cecco byłby to świetny ruch transferowy Skry. Zagumny to tylko na jeden sezon, ew. dwa i również byłby wzmocnieniem jednak Argentyńczyk jest młodszy i wydaje się na fali. A Bruno Rezende to już bym w ogóle nie chciał. Wydaje mi się, że Brazylijczyk jest słaby i mam taką opinię. Jest na pewno wypromowany dzięki ojcu-trenerze i sukcesach Brazylii. Miguel Falasca jest słaby i przeszedł do Skry dzięki ME Hiszpanii. Jest to najsłabszy punkt Skry i gdyby zmienić go na De Cecco lub Zagumnego to Skra byłaby faworytem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. A co do odejść? Kurek złapałby doświadczenie w Rosji, a Winiarski nie powinien już odejść. W Polsce złapał drugi oddech i powinien tu zostać. Za Kurka Skra ma Cupkovica i mogłaby go rozwinąć. Poza tym doświadczenie, które by zebrał w Rosji zaowocowałyby w reprezentacji. Podobno Wlazły miał odejść do Włoch, ale w to nie wierzę - ma zbyt duże wahania formy. Ale i tak jest najlepszym atakującym z Polaków.
Ruciak do Sovi byłby świetnym ruchem, bo jest kapitalny w przyjęciu, a umie też ładnie zaatakować pod górę czy po bloku. Jak dla mnie to powinien on grać w podstawowej 6 reprezentacji, razem z Kurkiem. Michał ma też podobno zarabiać 900 tys rocznie. A Żygadło do Jastrzębia byłby takim, hmmm dziwnym ruchem. Vinhedo nie jest najlepszy, ale też nie najgorszy. A Żygadło jest już starszym zawodnikiem, dobrym, ale czy jest to opłacalny ruch? W PlusLidze i tak jest kilku lepszych : Zagumny, Tichacek, Drzyzga, Steuerwald, nawet Falasca i Łomacz. Ogólnie PlusLiga jest bardzo dobrą ligą i cieszę się, że siatkówka się tak rozwinęła w Polsce. Gwiazdy chętnie tu przyjeżdżają i często Polacy są lepsi.

Star
Awatar użytkownika

O ja cie pierdziele, jakiej jakości posty tutaj lecą, będą nam zazdrościć inne działy.

Co do kobiet, to Muszyna ma szansę na dziką kartę jedynie, choć u kobiet czasem zdarza się, że drużyny się wycofują. Moim zdaniem drobne przewietrzenie składu Atomu dało im kopa i mogły pokazać się inne zawodniczki np. Sieczka. W Muszyniance przydałaby się chyba zmiana trenera, z tego co wiem, choć mogą być to nieaktualne informacje, to Serwiński jest w zarządzie klubu, więc mógłby się tym zająć, bo chyba wszystko co mógł to tej drużynie już przekazał. Ciekawe, czy Atom przezwycięży problemy finansowe, chciałbym, bo w sumie im kibicowałem, choć nie lubię czegoś takiego jak ściąganie gwiazd zamiast grania wychowankami.

Co do transferów to o De Cecco w kontekście Skry mówiono już przed tym sezonem, jednak coś tam nie zagrało. Rezende jest słaby, a Paweł chyba już nie będzie się ruszał z Kędzierzyna. Co do Falaski, to się nie zgodzę. Zawsze był dobrym rozgrywającym, choć czasem potrafi się pogubić. Dodatkowo "trener" Skry nie pomaga mu specjalnie. Żygadło, kiedy nie było Zagumnego radził sobie nie źle, a JSW chyba woli mieć wyższego rozpylacza. Ruciak do Resovii dal mnie też fajny ruch, bo nie lubię zarówno klubu jak i zawodnika. Ruciak ma umiejętności, ale jakoś mnie nie przekonuje, nie wiem dlaczego. Skra pewnie pozbędzie się kogoś z ławki, jeśli już. Kurek i Wlazły na sto procent zostaną, podobnie Winiarski. Zarząd raczej ich nie wypuści, choć po zatrudnieni Milczarka, Cupkovica, Woickiego, Koistry a pozbyciu się Antigi, nic mnie w Skrze nie zdziwi. Co do mojej klasyfikacji na koniec sezonu to prezentuje się tak: 1. Skra 2. ZAK S.A 3. Resovia 4. JSW 5. Delecta 6. Tytan 7. Politechnika 8. Fart

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna