Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr paź 17, 2018 12:30 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: Bukmacherstwo
Low carder
Awatar użytkownika

Zakładam temat w "Sporcie", bo to przecież to się obstawia. No i pasuje, bo jest tu przecież Liga Typerów. ;)

Gracie coś? Ja jeszcze w tym roku grałem za drobne NHL i piłkę i tak sobie mi to wychodziło... :D
Wiem, że jest tu kilku, którzy grają też w pokera. Dużo się na tym wygrywa?

Ja osobiście dalej gram od czasu do czasu za grosze, ale teraz zbliża się Wimbledon i wyjmuję trochę ze skarbonki. :oops: Mam konta u kilku bukmacherów, więc będę łapał jak największe kursy.
Więc zacznę. :D Celem jest jedynie wyjście na plus i dobra zabawa. Nie ma nic lepszego jak oglądanie sportu, a już szczególnie tenisa, i zażyłe kibicowanie zawodnikom, na których się postawiło. :D Jak jeszcze obstawiałem najlepszą ligę świata w hokeju, było to tym bardziej lepsze, bo czasami oglądałem te mecze live i potem się trudno spało, eheh. Tak czy siak podam pierwsze typy. Będę prowadził też statystyki, więc potem będziecie mnie mogli powyzywać czy coś jak ładnie przegram. :))

ROZPOCZYNAM Z 80 PLN NA KONCIE!!!
1) Phillipp Petzschner - Michal Przysiezny
TYP: 1 Obrazek Obrazek
START: 25 czerwiec 2013, 12:30
KURS: 2.22
BUKMACHER: Obrazek
STAWKA: 3 PLN
INFORMACJE: Za Niemcem przemawia niemal wszystko - od miejsca w rankingu do formy, jaką teraz prezentuje. Fakt, Przysiężny w kwalifikacjach wygrał wszystkie trzy mecze, ale rywale nie byli zbyt wymagający. Ze 147. w rankingu ATP, Munoz-De La Nava Danielem wygrał w trzech setach 7-6(3), 6-4, 6-4. Teraz czas na Phillippa, który na trawie czuje się najlepiej. Zresztą nie powiem, kieruję się też troszkę wnioskami innych. ;)

2) Zwycięzca Wimbledonu
TYP: Roger Federer Obrazek Obrazek
START: 24 czerwiec 2013, 14:00
KURS: 4.40
STAWKA: 1 PLN
INFORMACJE: Roger jest dla mnie faworytem. W Halle pokazał, że jest bardzo mocny na trawie. Wimbledon wygrywał zresztą już siedem razy. To nie przypadek!

3) Fernando Verdasco - Xavier Malisse
TYP: 2 Obrazek Obrazek
START: 24 czerwiec 2013, 15:00
KURS: 1.82
STAWKA: 2 PLN
INFORMACJE: Malisse jest kolejnym świetnie grającym zawodnikiem na trawie. W zakończonym wczoraj turnieju w Hertogenbosch, Belg doszedł do półfinału, gdzie przegrał dopiero z Mahutem 3-6, 3-6. W pierwszej rundzie rozprawił się za to z moim ulubieńcem, Davidem Ferrerem.

Ostatnio zmieniony czw cze 27, 2013 2:31 pm przez Carbon, łącznie zmieniany 7 razy

Superstar
Awatar użytkownika

Też kiedyś się za to brałem, ale pierwsze podejście zakończyło się niepowodzeniem. Teraz pewnie włożę 50 złotych, zbliża się Wimbledon, więc to będę typował. Oczywiście najczęściej będę typował piłkę nożną, ale od innych dyscyplin nie stronię. Pierwsze typy już jutro.

Fajny temat i powodzenia, oby każdy kto typuje był na jak największym plusie :P

Superstar
Awatar użytkownika

Pamiętam ostatnie typy oddawałem jakieś 3 lata temu.
Grałem z mniejszymi lub większymi sukcesami obstawiając głównie hokej skandynawski, NHL i NBA (genialne kursy) ale po pewnym incydencie spiąłem sie w sobie i postanowiłem przestać grać. Obstawiłem zwycięstwo Barcelony z jakąs drużyną dolnej tabeli. Mimo, że Barca prowadziła 2:0 to przegrała 2:3 dzięki czemu przegrałem około 500 zł. Od tamtej pory postanowiłem nie grać i zobaczymy czy kiedykolwiek się to zmieni.

Co do teamut, napewno jest ciekawy, można dzielić się swoimi wrażeniami ale bez sensu jeżeli będą się w nim wypowiadały 2/3 osoby lub będzie stał martwy, także zobaczymy po pewnym czasie jak to będzie wyglądało.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Kiedyś się w to bawiłem, nawet sporo hajsu wpadało bo na hiszpańskiej lidze się znam i trafiałem. Obstawiałem głównie piłkę nożną i po dobrych kursach możnabyło coś ustrzelić, myslę, że temat może zostać bo jak mnie najdzie ochota i znów coś obstawie, wygram, to i tutaj napiszę :D

Wiem, że Gegol gra ale pierdoli strasznie i nie obstawił derbów Sevilli na remis jak mu kazałem :/

Superstar
Awatar użytkownika

Miałem włożyć 50 zł, ale trochę więcej ostatecznie zostało i wpłaciłem 100 zł. Typuję jak zwykle sposobem kombinacyjnym w Bet-at-Home.

Zaczynam od dzisiaj - od typowania Wimbledonu. Ode mnie raczej różnorakich opisów się w tym dziale nie spodziewajcie, bo wielkim specjalistą od tenisa nie jestem - będę stawiał po prostu na faworytów ;).

Tenis:

1)
- Fognini - Melzer : KURS 1.40
- Cilić - Baghdatis : KURS 1.15
- Janowicz - Edmund : KURS 1.15
- Isner - Donskoy : KURS 1.25
- Benneteau - Kamke : KURS 1.25

Wkład: 2 zł
Możliwa wygrana: 5,79 zł

2)
- Monaco - Knittel : KURS 1.20
- Tipsarević - Troicki : KURS 1.35
- Wawrinka - Hewitt : KURS 1.60
- Robredo - Bogolomov : KURS 1.25
- Kohlschreiber - Dodig : KURS 1.40

Możliwa wygrana: 9,07 zł

3)
- Seppi - Istomin : KURS 1.40
- Llodra - Nieminen : KURS 1.55
- Querrey - Tomić : KURS 1.60
- F.Lopez - Simon : KURS 1.65

Możliwa wygrana: 11,82 zł

4)
- Cornet - King : KURS 1.40
- Hradecka - Knapp : KURS 1.50
- Shvedova - Bertens : KURS 1.40
- McHale - Glatch : KURS 1.25
- U.Radwańska - Burdette : KURS 1.30
- Kirilenko - Robson : KURS 1.35
- Kerber - Mattek-Sands : KURS 1.40

Możliwa wygrana: 18,06 zł

Piłka nożna:

Tutaj dla zabawy. Miałem postawić tylko na pewniaków Hiszpanów, ale zatypuję wszystkie i zobaczymy czy coś z tego będzie. Jak tak - super, będzie bonus - jeśli nie - nie ma problemu.

1)
- Francja U20 - Stany Zjednoczone U20 : KURS 1.30
- Kuba U20 - Nigeria U20 : KURS 1.25
- Hiszpania U20 - Ghana U20 : KURS 1.20
- Portugalia U20 - Korea Południowa U20 1.75

Możliwa wygrana: 6,83 zł

Mimo wszystko najbardziej boję się o Hiszpanów. Mogą za bardzo się rozluźnić i stracić szybko bramkę, a później Ghana może się skutecznie zamurować. Oby tak nie było, bo w innym przypadku będzie duży problem.

Low carder
Awatar użytkownika

4) Lleyton Hewitt - Stanislas Wawrinka + Lukas Lacko - Rajeev Ram
TYP: 2 + 1 Obrazek Obrazek
START: 25 czerwiec 2013, 15:30
KURS: 3.50
INFORMACJE: Przepatrzyłem statystyki i Wawrinka wygląda jakby był naprawdę w dobrej formie. Przeciwnik Lacka znowu głównie gra deble i w tym widzę szansę. Za złotówkę można zagrać. :))

Low carder
Awatar użytkownika

Wczoraj 3 PLN na minusie, ale nie poddajemy się!

5) Martin Klizan - Tomas Berdych (2.5 : 0) - handicap
START: 25 czerwiec 2013, 18:00
KURS: 2.65
INFORMACJE: Patrzcie na kurs! Klizan to dość waleczny zawodnik, który choćby miał przegrać, lubi urywać sety. Berdych radzi sobie na trawie średnie. W tym widzę szanse dla Słowaka, który powinien wygrać przynajmniej jednego seta.

6) Bobby Reynolds - Steve Johnson
TYP: Powyżej 41 gemów. Obrazek Obrazek
START: 25 czerwiec 2013, 16:30
KURS: 1.86
INFORMACJE: Gra dwóch Amerykanów, którzy grają świetnie na trawie. Zapowiada się zacięty mecz i przynajmniej dwa tie-breaki.

7) Bernard Tomic - Sam Querrey
TYP: Powyżej 42,5 gemów. Obrazek Obrazek
START: 25 czerwiec 2013, 16:30
KURS: 1.86
INFORMACJE: To samo. Dwóch nieźle radzących sobie na trawie zawodników, którzy powalczą na tym turnieju o ćwierćfinał.

8) Półfinał Pucharu Konfederacji: Brazylia - Urugwaj
TYP: Goście strzelą przynajmniej jedną bramkę. Obrazek Obrazek
START: 26 czerwiec 2013, 21:00
KURS: 1.70
STAWKA: 3 PLN
INFORMACJE: Urugwaj gra według mnie mizernie, ale grają już w półfinale. Żadna z drużyn na tym turnieju nie odpuszczała i faktycznie drużyny na poważnie podeszły do PK. Brazylia będzie po olbrzymią presją - pod taką byli w tym turnieju chyba na meczu otwarcia. Gospodarze turnieju z kompletem punktów w trzech meczach i świetną różnicą goli zagrają z drugim w grupie B Urugwajem. Goście w swojej grupie uznali jedynie wyższość Mistrzów Europy, Hiszpanów. W ostatnim ich meczu z Tahiti wiele podstawowych piłkarzy odpoczywało. Brazylijczycy mieli też wprawdzie te kilka dni na odpoczynek, ale wszyscy zawodnicy rozegrali ten jeden mecze więcej. Tu upatruję szansę na gola dla Urugwaju. W ataku mają niesamowity potencjał - Cavani, Suarez czy Forlan to pewny worek bramek. Szczególnie liczę na Luisa, który może zamieszać w szykach obrony Brazylii. Według mnie gospodarze powinni to wygrać, ale Urugwajczycy na pewno strzelą chociaż honorowego gola.

Ostatnio zmieniony czw cze 27, 2013 6:31 pm przez Carbon, łącznie zmieniany 1 raz

Low carder
Awatar użytkownika

9) Yen-Hsun Lu - Andy Murray + John Isner - Adrian Mannarino + Juan Monaco - Rajeev Ram + Vasek Pospisil - Mikhail Youzhny + Jo Wilfried Tsonga - Ernest Gulbis + Nicolas Almagro - Guillaume Rufin
TYP: 2 + 1 + 1 + 2 + 1 + 1 Obrazek Obrazek
START: 26 czerwiec 2013, 12:30
KURS: 2.57
INFORMACJE: Wielki łączony kupon, jak wejdzie to bardzo się ucieszę. :D

10) Jurgen Melzer - Julian Reister
START: 26 czerwiec 2013, 12:30
KURS: 2.45
INFORMACJE: Melzer nie jest ostatnio w formie - W czterech z pięciu ostatnich turniejów odpadał już w pierwszej rundzie. Na ostatnim turnieju w Halle doszedł zaledwie do 1/16, gdzie przegrał z Gasquetem 6-3, 6-1.
W pierwszej rundzie Wimbledonu pokonał nie bez problemów Fabio Fogniniego 6(5):7, 7:5, 6:3, 6:2, co okazało się niezłą niespodzianką. Teraz przyszedł czas na pojedynek z Reisterem. Niemiec wygrał niedawno challenger na cegle w Blois. Aby zagrać na Wimbledonie musiał przejść przez kwalifikacje - wszystkie mecze wygrał bez straty seta. Wczoraj w pierwszej rundzie turnieju, także z problemami, pokonał wyżej notowanego Lukasa Rosola 6:3, 4:6, 7:6(5), 6(4):7, 6:4. I tu napotykam na mały problem - kondycję. Nie wiem czy dzień przerwy to wystarczająco na zawodnika, który w ciągu ostatniego tygodnia rozegrał cztery mecze. Mam nadzieję, że wytrzyma fizycznie, to wtedy furtka do sukcesu powinna stać otwarta.

Ostatnio zmieniony śr cze 26, 2013 8:30 pm przez Carbon, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Carbon pisze:

Jeśli się ogarnia i nie daje się ponosić emocjom, to można sporo na tym ugrać. Do tego, jak to w grach karcianych - potrzebne jest też szczęście, ale jednak mimo wszystko na pierwszym miejscu umiejętności.

Randa pisze:
Pamiętam ostatnie typy oddawałem jakieś 3 lata temu. (...) Mimo, że Barca prowadziła 2:0 to przegrała 2:3 dzięki czemu przegrałem około 500 zł.

Wiem, że napisałeś 3 lata temu, ale normalnie przebiegiem meczu przypomina spotkanie z tego sezonu Sociedad z Barceloną. Było 2:0 dla Barcy, ale Baskowie zdołali jeszcze wygrać.

Piłka nożna:

1)

- Brazylia - Urugwaj : KURS 1.30
- Hiszpania - Włochy : KURS 1.35

+ Fernando Torres królem strzelców : KURS 1.40

Możliwa wygrana: 4,91 zł

Przeczuwam zwycięstwa w półfinale faworytów, bo są w niezłej formie, a Fernando raczej przekonał Del Bosque i zacznie półfinał w pierwszym składzie, a już ma 5 bramek. Chyba tylko Neymar może mu zagrozić, bo chyba nie Abel?

2) Hiszpania U-20 - Francja U-20 1/1 : KURS 3.20

Możliwa wygrana: 6,40 zł

Hiszpanie na tym turnieju zaczynają z mocnym przytupem, strzelają bramki już na początku spotkania, a później spotkania wygrywają. Fakt, Francja to nie USA czy Ghana, ale na taki atrakcyjny kurs nie mógłbym się nie połakomić. Hiszpania będzie prowadziła do przerwy i wygra.

Tenis:

1)

- Isner - Mannarino : KURS 1.17
- Janowicz - Stepanek : KURS 1.65
- Troicki - Kuznetsov : KURS 1.35
- Hewitt - Brown : KURS 1.10
- Youzhny - Pospisil : KURS 1.10

Możliwa wygrana: 6,31 zł

2)

- Verdasco - Benneteau : KURS 1.75
- Kubot - Darcis : KURS 2.00
- Melzer - Reister : KURS 1.45

Możliwa wygrana: 10,15 zł

3)

- Monaco - Ram : KURS 1.25
- Tsonga - Gulbis : KURS 1.20
- Mahut - Robredo : KURS 1.40
- Tomić - Blake : KURS 1.40
- Dimitrov - Zemlja : KURS 1.15

Możliwa wygrana: 6,76 zł

4)

- Llodra - Seppi : KURS 1.60
- Lopez - Mathieu : KURS 1.20
- Raonić - Sijsling : KURS 1.35
- Chardy - Struff : KURS 1.30

Możliwa wygrana: 6,74 zł

5)

- Safarova - Knapp : KURS 1.12
- Azarenka - Penetta : KURS 1.10
- Ivanović - Bouchard : KURS 1.17
- Wozniacki - Cetkovska : KURS 1.35
- Makarova - Blanco : KURS 1.35
- Cirstea - Giorgi : KURS 1.45

Możliwa wygrana: 7,62 zł

6)

- Bartoli - McHale : KURS 1.30
- Kvitova - Shvedova : KURS 1.40
- Li - Halep : KURS 1.45
- Kerber - Kanepi : 1.35
- Lisicki - Vesnina : 1.80

Możliwa wygrana: 12,83 zł

Przez 2 dni: 16 zł wkład, możliwe wygrane na poziomie ok. 62 zł.

Low carder
Awatar użytkownika

Stan na 27. czerwca 2013, godz.15:05

KUPONY: 10 /100%
WYGRANE: 3 /30%
PRZEGRANE: 7 /70%
ZWROTY: 0 /0%

SUMA STAWEK: 18 PLN
SUMA WYGRANYCH: 12,54 PLN
ZYSK/STRATA: -5,46 PLN

YIELD: -30,33%

STAN KONTA: 74,54 PLN

START: 27 czerwiec 2013, 15:30
KURS: 2.50
INFORMACJE: Stepanek, jak wszyscy wiemy, kreczował wczoraj w spotkaniu z Janowiczem. Sądzę, że nawet skoro jeszcze nie dali walkowera, to powinni to przegrać. Para Paes-Stepanek przed Wimbledonem na trawie zagrali tylko w Eastbourne odpadając w 2 rundzie. Ogólnie od stycznia zagrali zaledwie 4 mecze.

12) Milos Raonic - Igor Sijsling
START: 27 czerwiec 2013, 16:30
KURS: 2.65
INFORMACJE: Nie wiele mogę o nich napisać. Mają dobry serw i to będzie klucz do sukcesu. Ale za taki kurs można brać Igora.

13) Hiszpania (U20) - Francja (U20)
START: 27 czerwiec 2013, 19:00
KURS: 2.00
INFORMACJE: Typ od WAO, który chyba ogarnia te mistrzostwa. :D

14) Półfinał Pucharu Konfederacji: Hiszpania - Włochy
TYP: F. Torres strzeli gola. Obrazek Obrazek
START: 27 czerwiec 2013, 21:00
KURS: 2.10
INFORMACJE: Co to za kurs w ogóle?! Torres jest aktualnie królem strzelców rozgrywek i chyba nikt nie powinien przeszkodzić mu w zdobyciu tego tytułu. No chyba, że ktoś bardzo wierzy w Neymara... ;) Tak czy siak Torres powinien dziś stać daleko na szpicy i to do niego powinny iść podania.

@E:

15) V. Troicki vs M. Youzhny
START: 29 czerwiec 2013, godz. ?
KURS: 2.25
INFORMACJE: Brak!

16) MLB: Detroit Tigers - Los Angeles Angels
START: 28 czerwiec 2013, 19:08
KURS: 2.30
INFORMACJE: Brak!

Ostatnio zmieniony wt lip 02, 2013 8:43 am przez Carbon, łącznie zmieniany 3 razy

Superstar
Awatar użytkownika

Mój stan depozytu ujawnię dopiero po Wimbledonie, bo na tą chwilę jest za dużo kursów i swingów. Jedno mi się zwraca, to drugie typuję i ciężko tak naprawdę ocenić ile pieniędzy naprawdę mam :).

Tenis:

1)
- Stakhovsky - Melzer : KURS 1.75
- Monaco - Schepper : KURS 1.30
- Verdasco - Gulbis : KURS 1.95

Możliwa wygrana: 8,87 zł

Na Stakhovsky'ego stawiam głównie dlatego, że może być na fali po znakomitym spotkaniu z Federerem i nawet jeśli w połowie zagra tak dobrze, to awansuje dalej, Verdasco zagrał świetnie z Benneteau i wydaje się być faworytem w starciu z Gulbisem, a poza tym fantastyczny kurs. A Monaco? Po prostu - jest lepszy od swojego rywala ;)

2)
- Janowicz - Almagro : KURS 1.65
- Youzhny - Troicki : KURS 1.60
- Nishikori - Seppi : KURS 1.35

Możliwa wygrana: 7,13 zł

W pierwszym meczu wspomagam się opinią Fightera, który ogarnia tenis i pisze, że dla Janowicza trawa jest najlepsza, a dla Almagro najgorsza. Youzhny od zawsze trzyma poziom, choć Troicki nie jest bez szans i właśnie tego typu boję się najbardziej. Nishikori - dość łatwo przechodził przez kolejne rundy, więc i z Seppim problemów mieć nie powinien.

3)
- Gasquet - Tomić : KURS 1.40
- Sijsling - Dodig : KURS 1.80
- Berdych - Anderson : KURS 1.25

Możliwa wygrana: 6,30 zł

Tutaj kupon dla zabawy - po prostu zostały mi 3 atrakcyjne kursy, a szkoda byłoby to odpuszczać. Nie wpadnie - ok, wejdzie - zawsze więcej na plusie.

4)
- Pennetta - Cornet : KURS 1.75
- Bartoli - Giorgi : KURS 1.50
- Bouchard - Suarez Navarro : KURS 1.75

Możliwa wygrana: 9,19 zł

Bouchard zagrała bardzo mądrze i dobrze z Ivanović i jeśli potwierdzi formę w kolejnej rundzie, to powinna sobie poradzić, a przy wyborze kolejnych dwóch tenisistek uwierzyłem w doświadczenie i większą ilość sukcesów od swoich rywalek i głównie to zaprocentowało by na nie postawić (też dobre kursy).

5)
- Radwańska - Keys : KURS 1.25
- Lisicki - Stosur : KURS 1.60
- Li - Zakopalova : KURS 1.25
- Kvitova - Makarova : KURS 1.70

Możliwa wygrana: 8,50 zł

Radwańska i Lisicki przechodzą na razie przez początkowe rundy jak burza (obie pewnie wygrały 4 sety nie przegrywając żadnego), a Li do tej pory straciła tylko jednego seta. Kvitova, mimo że nie w formie z przed 2 czy 3 lat gdy wygrywała Wimbledon, to powinna sobie poradzić z Makarovą.

Siatkówka:

1)

- Brazylia - Francja : KURS 1.02
- Polska - Argentyna : KURS 1.15
- USA - Bułgaria : KURS 1.85
- Włochy - Iran : KURS 1.10
- Kuba - Rosja : KURS 1.10
- Serbia - Niemcy : KURS 1.25
- Finlandia - Kanada : KURS 1.40
- Korea - Holandia : KURS 1.35
- Portugalia - Japonia : KURS 1.15

Możliwa wygrana: 14,27 zł

Zbliżają się kolejne mecze Ligi Światowej, a że nie było sensu rozdzielać wszystko na dwie połówki, to zrobiłem ,,family typ''. Wiadomo, że o Brazylijczyków, Włochów czy Rosjan się nie martwię, USA - Bułgaria to będzie loteria i lepszy dzień będzie decydował, a od słabszych drużyn nie ma zbytnio czego oczekiwać i wszystko może się zdarzyć, tak boję się, że wpierdolą mi kurs Polacy. Niby grają u siebie, są mocniejszą drużyną, ale wiemy już jak było we Francji. Może w końcu się obudzą z marazmu? Bo jak nie teraz, to kiedy?

Low carder
Awatar użytkownika

Carbon pisze:

Z tego co mi wiadomo - zasadniczo w profesjonalnych, wielkich turniejach do podjęcia jest bardzo solidna kasa, na lepszych turniejach, ale już takich face to face, typu European Poker Tour, można trzepać po kilkaset tysięcy dolców lub euro nawet, a dojście do stołu głównego (co łatwą sztuką nie jest, zaznaczam) powinno zagwarantować zysk jakichś co najmniej ~20-30 tysięcy złotych nawet przy odpadnięciu tam od razu. Trzeba jednak też pamiętać o wpisowym, które nikłe nie jest i jeśli jest się w te klocki dość początkującym - na takie turnieje nie ma się co pchać, bo zwyczajnie można polecieć już na pierwszym stole i kasa pójdzie totalnie w błoto.
Jeśli zaś chodzi o internety - przy bardzo małym wkładzie własnym na takich stołach internetowych można spokojnie wyciągnąć kilka stówek podczas jakiegoś turnieju, wszystko jednak zależy od umiejętności, no i wiadomo - poniekąd od tego, jak idzie karta. Dodatkowo są także turnieje, które swoje eliminacje mają w internecie, a finał lub końcowe etapy następują już na prawdziwych stołach - tutaj zazwyczaj kasa jest nieco słabsza niż w turniejach typowo kasynowych, co nie znaczy jednak, że też nie jest porządna.

Sam bawię się w pokera raczej na gruncie towarzyskim ze znajomymi, bo największą frajdę sprawia, kiedy ktoś ze znajomych ma fulla i myśli, że wygrał, a ja wtedy pokazuję mu karetę asów i zgarniam pulę :) (miałem tak w zeszłym roku, piękne wspomnienie, mina kumpla - bezcenna xD xD xD i piękny hajs wpadł :D ). Grając na naprawdę niziutkie stawki (wejściówka - standardowo 20 groszy na wejście w rozdanie) - w zeszłe wakacje byłem na plusie o około pięć dyszek. Niby mało, ale to zawsze coś ;)

BOLIEVE!!!
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

17) MLB: Colorado Rockies - San Francisco Giants
TYP: Under 10.5 Obrazek Obrazek
START: 29 czerwiec 2013, 02:40
KURS: 1.94
INFORMACJE: Zaczynam wplątywać się w świat MLB. :D Zaczynam się coraz bardziej jarać baseballem, bo teraz prócz Wimbledonu i tak nie mam na tygodniu co oglądać. Tak czy siak Giants w ataku są mizerni, w dodatku Zito ostatnio nie jest w wybornej formie.

18) MLB: Chicago White Sox - Cleveland Indians
TYP: Under 8.5 Obrazek Obrazek
START: 28 czerwiec 2013, 23:10
KURS: 2.00
INFORMACJE: Walenie to zwierzęta i pływają w oceanach.

Ostatnio zmieniony wt lip 02, 2013 8:43 am przez Carbon, łącznie zmieniany 2 razy

Superstar
Awatar użytkownika

Piłka nożna:

1)

Włochy - Urugwaj : KURS 2.50
Hiszpania - Brazylia : KURS 2.55

Możliwa wygrana: 12,75 zł

Tutaj postawiłem na drużyny, które są lekkimi faworytami, ale po wielkim boju w półfinale. Mam nadzieję, że to im nie przeszkodzi, bo mają na tyle klasowych piłkarzy i zmienników, że obie drużyny mogą sobie spokojnie poradzić.

Tenis:

1)
- Paire - Kubot : KURS 1.30
- Gasquet - Tomić : KURS 1.35
- Haas - F.Lopez : KURS 1.45
- Ferrer - Dolgopoloov : KURS 1.25
- Janowicz - Melzer : KURS 1.30

Możliwa wygrana: 8,27 zł

2)
- Kanepi - Riske : KURS 1.50
- Vinci - Cibulkova : KURS 1.55
- Robson - Eraković : KURS 1.50

Możliwa wygrana: 6,98 zł

3)
- Flipkens - Penetta : KURS 1.35
- Pironkova - Martić : KURS 1.35
- Bartoli - Knapp : KURS 1.30
- Radwańska - Keys : KURS 1.25

Możliwa wygrana: 5,92 zł

W tenisie kalkulacji nie było - po prostu stawiłem na lepsze tenisistki w bezpośrednim pojedynku. Oby się opłaciło, bo lecę w dół.

Low carder
Awatar użytkownika

19) Fernando Lopez - Thomas Haas
START:29 czerwiec 2013, 16:05
KURS: 2.60
INFORMACJE: Lopez wygrał turniej na trawie w Eastbourne, gdzie pokonał Simona. Na Wimbledonie idzie mu na razie nieźle - w pierwszej rundzie, wygrał ponownie z Francuzem 3-0, w drugiej wygrał po kreczu Mathieu. Teraz czeka go pojedynek z Haasem, który w Londynie idzie spacerkiem. Myślę, że jednak Fernando jest o klasę lepszy od Niemca. Nic z tego, że Thomas wygrał oba swoje mecze bez straty seta. Z Tursunovem się trochę mordował. W pierwszym secie wygrał 6-3, by potem męczyć się dwa razy po 7-5.

20) Grega Zemlja - Juan Martin Del Potro ( 2.5 : 0 )
START:29 czerwiec 2013, 16:30
KURS: 2.01
INFORMACJE: Zemlja całkiem nieźle radzi sobie na trawie. W drugiej rundzie po zaciętym meczu pokonał Bułgara Dimitrova 6:3, 6(4):7, 6:3, 4:6, 9:11(!!!). Mecz trwał ponad cztery godziny! Warto zagrać za grosze, bo czuję, że urwie tego jednego seta.

21) Finlandia - Kanada ( 1.5 : 0 )
START: 29 czerwiec 2013, 17:30
KURS: 2.70
INFORMACJE: Kanadyjczycy na razie radzą sobie świetnie. Są drudzy w grupie, ale walczą o lidera. Wczoraj pokonali już Finlandczyków 1-3. Dziś czas na drugi mecz. Spodziewam się podobnego wyniku.

Ostatnio zmieniony wt lip 02, 2013 8:43 am przez Carbon, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna