Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 17, 2018 1:52 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość

Rookie

Start sezonu już za nami. Na razie dominacja Vettela i może nie aż taka wielka, ale jest dość wyraźna Red Bulla. Choć ostatnio sytuacja się zmieniła i Hamilton przerwał hegemonię niemca. Zapraszam do dyskusji na temat tego co dzieje się w Formule 1, o sezonie, kierowcach, zespołach.

Tytuł: f1
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Nie jestem pewien czy takiego tematu już nie było ale dobra.
Więc jak wiemy Vettel dominuje w tym sezonie niestety ale taka jest prawda dlaczego niestety a dlatego że nie lubię szkopów a w ogóle sezon już jest bez sensu jeżeli Vettel ma jeździć tak jak w pierwszych dwóch wyścigach to chyba sobie odpuszczę najgorsze jest to że nie ma Roberta bo z takim samochodem mógł by robić cuda chyba no ale cóż.Bardzo lubię Jansona Buttona i chciał bym żeby to on lub Fernando Alonso mieli w tym roku tytuł i o ile Button ma jakieś tam szanse to myślę że Alonso raczej ma zbyt wolny samochód w tym roku.Co do Buttona to w ostatnim wyścigu się popisał najpierw świetny start a potem pomylił boksy no rozumiem żeby np.Mark Weber z Red Bulla wjechał na stanowisko Torro Rosso ale nie żeby kierowca McLarena wjechał na stanowiska Red Bulla przecież tam nie ma nic podobnego żeby zespoły miały takie same czy nawet podobne barwy ale przecież McLaren jest srebrno-czerwony a red bull taki trochę jak by czarny czerwony i trochę ciemno niebieski na prawdę nie rozumiem jak mógł aż tak się pomylić.Renault mają potencjał ale nie mają kierowcy który był by liderem takim liderem z pewnością był by Kubica ale rajdy mu do głowy przyszły w pierwszym wyścigu Pietrov zajął świetne 3 miejsce i od razu Renault zaczęło się podniecać jaki to on jest dobry i że Kubica by mu nie dał rady o Robercie od razu zapomnieli a co było potem no właśnie nic a właściwie coś bo Pietrov w swoim pięknym stylu nie dojechał jak zawsze.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

nygol pisze:
Pietrov zajął świetne 3 miejsce i od razu Renault zaczęło się podniecać jaki to on jest dobry i że Kubica by mu nie dał rady

Kazdy w padoku wie ze Robert Kubica zjada Piertova na sniadanie i jest nie 100 a 1000 razy lepszy od niego. A wiesz dlaczego bo Pietrov to taki typowy średniak przeciętniak ktory moze byc dobrym pomocnikem a nawet i to mu nie wychodzi jest nierowny raz pojedzie niezle a raz tragicznie. Natomiast nasz Robert to jest człowiek ktory wydowbywa z bolidu cenne części sekundy ktorych Pietrov nie jest w stanie wydobyc. Wiec jestem pewny ze Renault wie o tym i doskonale zdaje sobie z tego sprawe napewno strasznie im go brakuje. Co do tego sezonu to widac ze Red Bulle i McLareny sa mocne w tym roku. Szykuje sie nam Vettel vs Hamilton. Webber jest numerem dwa w swoim teamie doskonale pokazuje to przykład z tamtego sezonu gdzie Mark na dwa GP przed koncem miał wieksza szanse na tytuł a jednak załoga Red Bulla postanowiła stawiac na Sebastiana. Stara prawda jest ze w wyscigu nie da sie obu zawodnikom dobrac idealnej startegi. Jenson Button jego nadzieja jest to ze jego łagodny styl jazdy oraz błędy Lewisa dadza mu walke o tytuł rok temu tak naprawde ani przez moment nie był groznym kandydatem do mistrzostwa. Ferrari słabo zaczeło tegoroczna kampanie ale znajac Włochow nie złoza broni i powalcza do konca przykład tamten sezon jestem pewny ze w Turcji juz bedą mocniejsi chociaz tamten tor to raczej pasuje rywalom. Posiadanie Fernando Alonso w zespole to ogromny plus jest to zawodnik pokroju Roberta ma na koncie dwa tytuły motywacji mu nie brakuje. Jednak dla zespołu to tez minus bo skoro Alonso nie osiaga dobrych wynikow to widac ze bolid jest słaby. Jestem jednak przekonany ze Ferrari wroci do gry martwi mnie to zeby straty nie był wtedy juz zbyt duze.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

No to jestem świeżo po GP Kanady.

Kiedy na początku przerwali wyścig to myślałem że już go nie wznowią jednak na szczęście myliłem się ale może od początku.
Kilka okrążeń po starcie Hamilton był bliski zrujnowania wyścigu Button jednak jakimś cudem tylko Lewis musiał skończyć wyścig z czego bardzo się ciesze bo bardzo lubię Jenson co do niego to pojechał nie wspaniały wyścig pojechał cudowny wyścig i w końcu nie wygrał Vettel mam nadzieję że McLaren da rade w następnych wyścigach i mistrz świata z 2009 roku odrobi stratę do Sebastiana.Oprócz tego bardzo dobry wyścig pojechał Schumacher szkoda tylko że nie był na podium.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Dobra trzeba ozywic teamt i sklepac pare zdan :)

GP Kanady. Zawsze to GP było wyjatkowe tutaj nasz Robert przezył dramat i szczesliwy finał chyba kazdy fan wie o czym pisze. W tym roku mimo ze strasznie brakuje Kubicy w F1. Kanda była fantastyczna. Bałem sie ze deszcz sprawi ze zakonczy sie jak w Malezji w 2009. Szkoda ze nie ma Kimiego zas by po loda poszedł xD. Jednak wszystko sie udało i uzyskalismy kapitalne widowisko. Jenson Button jak to mu powiedziano był na kazdej pozycji. 6 razy odwiedzil pit stopy! i wygrał! cos niesamowitego. JB jednak zawalił wyscig Alonso. Znakomita jazda na koncu sprawiła ze wybaczone mu to zostalo. Schumacher pokazał naprawde klase. 7 tytułow sie nie zdobyło przypadkowo. Nie dał rady pod koniec bo poprostu bolid tez nie pozwolił. W deszczu szalał spisywał sie znakomicie i zasłuzył na podium. Mam nadzieje ze to taki punkt wzrotny dla niego i teraz bedzie bardziej szalał. Radosc scigania moze powrocic. Powodzenia w nastpenych GP. Oj ile sie działo ciezko wszystko spisac. Vettel? To co pokazał na finałowym okrezniu to naprawde wsytd dla niego. Nie wytrzymał presji tak jakby własnie walczył o swoja pierwsza wygrana. Spalił sie psychicznie nie wytrzymał. Nie bede ukrywał cieszy mnie to ze przegrał. Pokazał sie nam prawdziwy Vettel. Zlekcewazyl ten sytuacje i został ukarany. Nie wyrobił sobie odpowiedniej przewagi w momencie gdy drugi był niesamowity Schumi. Brawa dla Buttona bo zachowal sie jak rasowy scigant niczym prawdziwy mistrz. Do konca wierzył ze da sie ograc Sebastiana i sie udało. Jechał jak w transie. Bardzo podobała mi sie ta jego postawa. Zaryzkował i gratulacje. Szkoda mi Alonso. Mam nadzieje ze bedzie mu szło coraz lepiej. Oby wiecej takich wspaniałych GP. F1 dostała pozytywnego kopa. Przypomina mi to Silverstone 2009 gdzie Vettel przerwał dominacje Buttona i ozywila sie nam F1. Nie mam nic przeciwko by w tym roku role sie zamieniły.

http://www.youtube.com/watch?v=JfsfNaqMHhE sie odtanczyło taniec szmana po tym wspaniałym okrazeniu :D xD

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Miło, ze temat został poruszony, bo F1 to jeden z moich ulubionych sportów i ne ze wzgledu na Kubicę. Początek tak jak piszesz dla Vettela i (tu wielu mnie zaraz zjedzie), cieszę się Sebastian obok Jensona Buttona jest moim ulubionym kierowcą głównie za to co robil w bolidzie w 2008 roku, w stajni Gerarda Bergera, naprawdę wielki talent i myślę, że powinno to zatkać usta tym, którzy na niego narzekają i mówią, że to kwestia auta. Dam tu przykład Marka Webbera, który dysponując tym samym modelem bolidu, jest znacznie gorszy od Sebastiana. Dobra tyle prologu. Sezon póki co dość ciekawy. Lotus-Renault trochę poniżej oczekiwań, po imponującym starcie, (2 podia), widać, że Mercedes budzi się z zimowego snu, choć obawiam się, że trochę za późno, cieszy postawa Wielkiego Michaela w GP Kanady, bo tam pokazał całą swoją klasę walcząc jak równy z równym z Webberem. Widzę spory potencjał Kobayashiego on może zajść daleko z odpowiednim autem i także powoli ogarniającego Di Restę, który też ma przebłyski. GP Kanady rewelacyjne mimo tego deszczu warto było czekać końcówka, wynagrodziła trudy, związane z pogodą. Fajnie że jenson wygrał, tu nie tylko moja sympatia przemawia, ale również to, że zyskał sporo w rywalizacji z Lewisem, który mimo wszystko wg mnie jest bardziej faworyzowany przez zespół. GP Europy za tydzień liczę, na dobry wyścig i spore emocje.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

TJ pisze:
głównie za to co robil w bolidzie w 2008 roku, w stajni Gerarda Bergera, naprawdę wielki talent i myślę, że powinno to zatkać usta tym, którzy na niego narzekają i mówią, że to kwestia auta

Torro Rosso miało naprawde bardzo dobry bolid w drugiej połowie tamtego sezonu. Dobrze nim pokierowano i Vettel miał wyniki ok.
W 2009 miał ten bolid jeszcze lepszy jednak tak znakomity był Sebastian ze przegrał tytuł.. bo dla mnie ten RB5 miało szanse na tytuł. Kubica w tym bolidzie zdobyłby mistrzostwo jestem tego pewny.

TJ pisze:
Dam tu przykład Marka Webbera, który dysponując tym samym modelem bolidu, jest znacznie gorszy od Sebastiana.

W tym roku jest duzo lepszy bo Red Bull ma Webbera delikatnie mowiac w nosie. Popatrz na sezon 2010 a wiele sie dowiesz. Mark minął sie z tytułem rowniez dlatego ze pod koniec dostał nalezytego mu wsparcia.

Jednym słowem Vettel ma talent ale moim skromnym zdaniem nawet Lewis Hamilton jest od niego lepszy. Nie wspominajac juz o takich kierowcach jak Alonso czy Kubica.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

No dobra za 3 godziny 37 minut i ileś tam sekund GP Europy.

-Po pierwszym treningu liczyłem na to ze Webber się przebudził i w końcu ktoś da rade Vettelowi po drugim cieszyłem się z przebłysku Ferrari i liczyłem na Alonso po trzecim nie miałem złudzeń Vettel po raz kolejny wygra kwalifikacje tak też się stało ko wygra wyścig ?
Jestem na 100% a nawet na 1234512345% pewien że po raz kolejny wygra Sebastian a to jest już nudniejsze niż Orton bardzo chciał bym aby wygrał Button na razie tylko on ma szanse z Niemcem w końcu jest drugi w generalnej liczę na niego.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Swantom pisze:
Jestem na 100% a nawet na 1234512345% pewien że po raz kolejny wygra Sebastian

Oj tam, oj tam. F1 nic sie nie da przewdziec doslownie nic rownie dobrze moze wygrac Alonso co byłoby swietna sprawa. Choc wiadomo Vettel jest faworytem nie mozna odbierac szansy innym. Moze przebic opone moze miec usterke mechaniczna wszystko sie zdarzyc moze. Trzeba liczyc na byłsk geniuszu Fernando i na troche szczescia.

Tytuł:
Adept
Awatar użytkownika

Vettel wygra ? Oj nie wiem, sądzę że dziś będzie jakaś niespodzianka :jupi:
Liczę na dużo Safety Car, bo tor jest szybki, Ci słabsi mogą spowodować trochę kolizji.
Schumi na podium! :mrgreen:

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Wyścig jeden ze słabszych w tym sezonie. Mało akcji, raczej wszystko w boksach. Wygrał Vettel (tak cieszę się bardzo z tego) i utarł nos Alonso, przy własnej publiczności. Widać, że Ferrari pracowało przez tą przerwę i ich bolid jest konkurencyjny w stosunku do Red-Bulli. Martwi słabość Buttona, dziś dopiero 6;/, i mało przebłysków w jeździe Webbera. Mark jakoś niemrawo w tym sezonie, jakby odpuścił walkę o lidera w zespole. A szkoda. Lotus- Renault z tygodnia na tydzień jest co raz gorzej i obawiam się, że 2 częśc sezonu z tendencją spadkową również, ewidentnie brak lidera, który prowadził by zespół. Pochwała dla Alguersuariego za 8 miejsce.

STIG, Hamilton jest również ardzo dobrym kierowcą, posiada znakomity agresywny styl jazdy, dzięki niemu ma problemy, ale to styl podobający się widzom, głupio mówić gorszy od Hamiltona. Lewis jest jednym z lepszych kierowców w stawce, dużo ryzykuje i jak podkreślam agresywna jazda stawiają go w czołówce.

Rok 2009 wg mnie był bardzo wyrównanyjeśli chodzi o zespoły w każdym GP inny zespół walczył. Red Bull fakt był chyba najrówniejszy, ale wg mnie początek przesądził o zwycięstwie Jensona. Vettel miał sezon dość równy co zaowocowało drugim miejscem, szczerze mówiąc miał iluzoryczne szanse na tytuł, w grę wchodził tylko Rubens, koniec sezonu i dobra jazda dopiero wybiła go na 2 miejsce.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Vettel stracił 11 pkt do Buttona. Robił błędy jak w pierwszy GP gdzie zmarnował sobie i Kubicy wyscig zapłacił podwojnie bo potem w nastepnym wyscigu został przesuniety 10 miejsc do tytłu policz sobie ile mogł stracic. Kubica jak dla mnie ma wiecej umiejetnosci niz Vettel. Rok 2010 i znow ta sama historia znakomity bolid ale co z tego skoro kierowca popełniał błędy. Alonso walczył jak mogł niestety sie nie udało. Dopiero ten sezon pokazuje ze Seb dopiero sie czegos nauczył i jezdzi bardziej rowno. Nie ukrywam nie przepadam za nim bo wiem ze Kubica jest lepszy. Alonso tez jest. Sorki TJ ale RK by sie nie spalił tak jak Vettel podczas GP Kanady w tym roku. Co do Lewisa to tez za nim nie przepadam i jakos nie przekonuje mnie ten jego agresywny styl jazdy. Swoja droga obecny mistrz usunął Hamiltona w cien. Kazdy to spiewał wrecz jaki to anglik bedzie znakomity teraz tak sie mowi o Niemcu. Ten sezon jest juz stracony Vettel zdobedzie tytuł. Teraz skupiam sie na tym by Alonso zdobył 2 miejsce i wygrał jakis wyscig. Jak na Silverstone nie wygra Red Bull to bede zaskoczony. Jedynie deszcz lub błędy kierowcow czy usterka mechaniczna w boliadach moze ich zatrzymac.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Nie, no ja cię rozumiem, każdy ma swoje preferencje, ja lubię Sebastiana i nic tego nie zmieni, fakt, jeździł jak młokos. W 2010, Alonso miał tytuł w kieszeni przegrywając go, po katastrofalnym dla niego jak i Ferrari Gp Abu Zhabi. Ciężko powiedzieć czy to wina Petrova, ale prawda jest taka, że zawodnik tej klasy jak Ferdzio powinien z ruskiem sobie poradzić, tu też doszła strategia, ale to już inna bajka. Ja Lewisa nie lubie, ale go szanuje a to różnica :), podoba mi się jego agresywny styl jazdy i pełne ryzyko. Uważam, że jest dobrym kierowcą, a nawet ośmiele się twierdzić iż należy do elity obecnych driverów. Wracając do Sebastiana, faktycznie sezon 2010 mógł stanąć pod znakiem jego dominacji, gdyby nie kilka błędów, w sumie nawet nie tyle co błędów, co stabilności jego boldiu, bo łatwo można zobaczyć, że np Australia, Bahrajn, Korea PD, padły by łupem Vettela (może jeszcze coś), jakby nie awarie samochodu. W każdym razie szanuje twoje zdanie, a przy okazji daje ci moją opinie na ten temat.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Gp Abu Zhabi 2010 to nie był ani dzien Alonso ani Ferrari. Jednak RB6 był najlepszym bolidem w 2010. Zasłuzenie zdobyl tytuł konstruktorow. Jesli chodzi o Vettela był on bardzo szybki jesli chodzi o sobote w niedziele robił jeszcze pare błędow plus zdarzały sie usterki mechaniczne. W tym sezonie jest juz duzo lepszy nie wiem moze nabrał wiecej doswiadczenia napewno to tez. Newey stworzył prawdziwe arcydzieło ktore moim zdaniem w tym sezonie juz ma zaklepane dwa tytuły. Ciekawa sprawa jest ze Vettel dopiero ma 24 lata! Przed nim jeszcze z 10 lat conajmniej w F1 lub i wiecej. Mysle ze rekord PP Schumachera padnie. Lewis cały czas sie uczy. Czeka go ciezkie wyzwanie bo Vettel odebrał mu tytuł nowego Schumachera. Alonso rowniez powalczy. Mysle ze do 2016 zdobedzie tytuł z Ferrari. Czekam na powrot Roberta bo on rowniez ma wielkie umiejtnosci. BMW nie dało mu w 2008 wsparcia. Sam Kubica nie mogł za wiele zdziałac. Zreszta w 2009 wyszło kto miał racje. "BMW to nie był prawdziwy zespoł wyscigowy". Te słowa Kubicy mowia wszystko.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Czas skomentować GP Wlk. Brytanii.
Najbardziej cieszy wygrana Akonso i to jaka wygrana miał około 20 sek. przewagi nad Vetelem i Weberem co do Sebastiana to pokazał on że jest co najwyżej dobrym kierowcą dlaczego ?Już tłumacze Vettel umie jeździć tylko i wyłącznie na pozycji numer jeden kiedy jest dalej niż na pierwszym miejscu to gubi się i gdyby nie polecenie Red Bulla Weber był by drugi ale niestety...Podsumowując Sebastian jest dobrym kierowcą ale nie bardzo dobrym i uważam że gdyby RB nie faworyzował Vettela to Weber był by teraz mistrzem świata.

ALONSO RULEZ !!!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna