Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 10:19 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość

Low carder

Siemka.Jakby co mam pozwolenie od Marcin97.

Tak więc będziemy tutaj prowadzić dyskusję na temat boksu zawodowego.Ja zacznę - porażka Alberta Sosnowskiego.Albert przegrał z kelnerem więc z jego ostatnich walk można wywnioskować że forma Sosnowskiego wyraźnie spadła.Oglądałem tą walkę i przyznam że Albertowi zabrakło takiej serii ciosów.Na Onet.pl pisze że Albert u jednego sędziego wygrywał a u dwóch następnych przegrywał.Nokaut był bardzo mocny.Według mnie Albertowi ciężko będzie się podnieść po takim nokaucie i skończy jak Andrzej Gołota czyli kelner do obijania.Zapraszam do ogólnej dyskusji!

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Nie przesadzaj z tym słowem "kelner". Ani Dimitrienko nie jest Kelnerem, ani Gołota nigdy nim nie będzie. Albert mógł skończyć pojedynek przed czasem, a ten cios Dimitrienki to zwykły "Lucky punch". Z resztą Albert nie jest żadnym wybitnym bokserem - walka z Kliczko i nagłe wysokie miejsce w rankingu IBF to jakieś nie porozumienie.

Teraz o walce Tomka z Mcbridem
A więc na początek, Adamek kompletnie nie nadaje się na wagę ciężką - niema ciosu, a jego szybkość w walce znacznie spada, w przeciwięstwie temu co na treningach. Nie chodzi o to żeby na treningach pokazać jaki to jesteś dobry, ale zastosować to w walce. Adamek chciał knockout'u, jednak nie mógł tego zrobić nawet z ledwo człapiącym po ringu, otyłym wolnym i pozbawionym dynamiki McBridem. Jak dlamnie jego kariera w HW dobiega ku końcowi, myśle że po przegranej z Kliczko (rczej na punkty) będzie musiał zbijac wage, a dalej półciężka i pas Hucka i Cunninghana.

Lebediew vs Roy Jones jr. :'(
A więc Roy mimo objawów Parkinsona dalej pakuje sie w walki, i to nie z byle kim bo z Lebedievem który jest w zasadzie mistrzem, tyle że oszukanym przez Niemców...
Walka myślę na pkt. dla Rosjanina - jednak liczę na to że, poradzi sobie i to on zwycięży. Szkoda go, legenda marnuje swoja karierę w ten sposób. Jedno jest najgorsze, a mianowicie szkoda że Jones JR. nie zdecydował się na wyjazdy do Europy w swoim Prime... Po przegranej z Greenem dużo stracił, i dotego popadł w duże długi, ściga go skarbówka i oby iebyło tak jak np. z Ridickiem Bowe który na ulicy sprzedaje rękawice ze swoim podpisem :'(

Haye vs Wladimir Kliczko
A więc to na co czekał każdy fan Boksu zawodowego, walka Kliczki z człowiekiem który może zakończyć erę słabej Heavyweight. Haye trenuje już od 3 tygodni, Wlad jest za pewny siebie i kiedy zacznie treningi, to David będzie w kosmicznej formie. Kliczko się kończą, podobnie jak w MMA kończy się Fedor. W prawdzie jeszcze nie przegrali, ale już walce Vitalija z Solisem było widac że "something is wrong" Solis trafiał Vitka i prawdopodobnie wygrał by walkę gdyby nie ta kontuzja. Było mi go szkoda - był blisko już w 1 rundzie. Do tego Vitek w pierwszych rundach wyglądał jak drewno. Myśle że Władek nie wytrzyma tempa walki z Hayem i przegra przez KO w 7-8 rundzie. osobiście dopinguje Anglika, bo nudzą mnie już pojedynki Kliczków i wiecznie lewy prosty... haye gwarantuje zawsze dobre walki, bo walczy bardzo efektownie, ale i efektywnie. A walka Adamka z Vitalijem jak już mówiłem, nic nowego nie wniesie, Adamek pewnie nie raz trafi Vitka, ale brakuje mu ciosu, ciosu na miare HW, a nie na LHW czy też Cruiser...

"Problemy" Mayweathera
A więc w problemy ze skarbówką wpadł Floyd, nie płaci podatków, ma "duży" dług i grozi mu nawet kara pozbawienia wolności... Ale dlaczego? Dlaczego ktoś tak bogaty ja Floyd, postępuje w ten sposób? Nie raz pokazywano jego królewskie zycie, żyje jak krol - ma wszystko co chce. Ale jesli nie zajmie się spowrotem tym, co robi najlepiej czyli boksem to będzie to wielka strata dla całego świata bokserskiego. Jest jednym z najlepszych w historii, tylko 2 razy zamroczony w karierze - były to walki z Pacmanem i Zabem Judahem. Niech zacznie trenować, dotego Packquiao zgodzi się na testy antydopingowe i będziemy mieli walkę porównywalną do słynnego "Trilla in Manilla" czyli Frazier vs Ali.

Manny Packquiao i testy na doping.
Może będe nie oryginalny, bo zaczynam temat omawiany juz bardzo dawno. Ale dlaczego Manny niechce sie zgodzić na testy??! Odpowiedz jest tylko jedna i każdy ja zna :lol2:

ps. Słabo jakoś tu dyskutujecie :) a szkoda...

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Władek Kliczko vs Haye.

Starcie naprawde szykuje sie znakomite. Wielkim znawca boksu nie jestem. Generalnie jednak w tym starciu będe za Kliczko. Nie lubie jak zawodnik stęka jak to kogos znokautuje i jaki to on jest "awesome". Po za tym z Anglika to prowokator a niezbyt tego lubie. Okazuje mu brak szacunku poprostu. Wszystkie te czyniki sprawią ze bede za Władimirem i mam nadzieje ze wygra to starcie. Najlepiej przez nokaut. Jesli Haye faktycznie jest taki dobry jak mowi niech to dzisiaj udowodni.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

liczyłem, że będzie knockout. Ale walka sama w sobie nie zawiodła, była pełna emocji i o czym muszę wspomnieć, była fantastycznie oprawiona. cieszy mnie, że wygrał Kliczko, bo stawiałem na niego od samego początku.

Tytuł:
Low carder

Tak więc walka Kliczki z Hayem za nami i mogę powiedzieć że się bardzo rozczarowałem. Walka była nudna jak flaki z olejem, prawie wszystkie ciosy był nieczyste, a Haye walczył ze złamanym palcem. Ze strony Bokser.org:

David Haye (25-2, 23 KO) wyprowadził podczas zakończonej przed chwilą walki 290 ciosów, z czego 72 doszło celu. Daje to niewiele ponad 24% skuteczności. Dla porównania Władimir Kliczko (56-3, 49 KO) przy 509 ciosach trafił 134 razy, co dało 26%.

Ciosy proste:
Haye 36/171 (21%), Kliczko 105/376 (28%)

Obaj przez 12 rund chodzili sobie po ringu i raz na jakiś czas uderzali. Bracia Kliczkowie jako mistrzowie są już nudni i z wagi ciężkiej został tylko Adamek który może ich pokonać (marzenia)...

elvis zgadzam sięz tobą oprawa byłą dobra ale nie to co kiedyś. W latach 90 np. Gołota i Kliczke i Haye'a rozwalił by na raz.

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

nWolfpack pisze:
elvis zgadzam sięz tobą oprawa byłą dobra ale nie to co kiedyś. W latach 90 np. Gołota i Kliczke i Haye'a rozwalił by na raz.

nie ma co porównywać. obecnie waga ciężka w boksie kuleje i to bardzo, skoro taki adamek walczyć ma o pas. w latach 90 była grupa znakomitych bokserów w wade cięzkiej teraz jest zupełnie inaczej.

Tytuł:
Low carder

A w Polskim boksie według mnie największe umiejętności ma Dawid "Cygan" Kostecki i Andrzej Wawrzyk. "Góral" w wadze ciężkiej to jedno wielkie nieporozumienie. Tomek nie ma tego przywalenia który miał Gołota.

PS: Czy ktoś da mi na pw linka do walki Gołoty z Tysonem? Najlepiej na MU.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Walka wiała nudą... Oglądałem ją od 4 rundy i przy 10 poszedłem spać, bo po prostu nie dało się tego oglądać i już mi się chciało spać :D. Liczę, że w najbliższym czasie Kliczko dostanie przysłowiowy "wpierdol" :P.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Walka moze nie była taka jaka miała byc ale pod względem emocji było naprawde ciekawie. Tak jak wspomniałem powyzej byłem za Kliczko i dobrze ze wygrał. Oprawa naparwde mogła sie bradzo podobac. 10/10 pod tym względem. Jeszcze co do walki to mysle ze zasłuzenie wygrał Władek. Więcej atakował za to Haye wiecej prowokował jednak jak dostał bombe w którejs rundzie to potem juz nie był taki cwany. Adamek? serce mowi za nim. Generalnie jednak rozum mowi ze nie ma co marzyc. Starcie bedzie jeszcze bardziej ciekawsze niz to wiec tylko czekac na 10 wrzesnia.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Walka była dobra, fajnie się oglądało jednak spodziewałem się czegoś więcej, krwi, łez i potu jak to się mówi. Tego niestety nie było, Haye strasznie lekceważył Kliczkę, natomiast ten drugi podchodził do niego ze sporym szacunkiem. Pod koniec walki widoczna była przewaga Władimira, jednak cała walka przebiegała bardziej na zasadzie wyczuwania się, co niestety odbiło się na mniej widowiskowej walce. Cieszę się bardzo, że walkę wygrał Kliczko, bardzo gościa szanuje, podobnie jego brata Vitalii.

Rewanż jest kwestią czasu, z resztą Kliczko już zaproponował kolejny pojedynek haye. Brytyjczyk się zgodził, z kolei Kliczko obiecał, że tym razem go znokautuje. Przyznam, że już nie mogę doczekać się rewanżu, gdyż po wczorajszym pojedynku pozostał mimo wszystko pewien niedosyt.

I dziękuje jakże zacnej stacji TVP za rypanie przyjemności oglądania reklamami.

Tytuł:
Low carder

A ja ani Anglika, ani braci Kliczko nie lubię. Kliczkowie dostają kelnerów i za to ich nie lubię. Wielka szkoda że nie dostali Wałujewa (z tego co pamiętam) bo by mi pewnie spuścił łomot. Hayemaker jest jedynym zawodnikiem wagi ciężkiej który może zagrozić "mistrzom". Walka Davida z Władimirem powinna się nie odbyć ponieważ Anglik miał złamany palec. Jeżeli ma być między nimi rewanż to chcę aby Haye wygrał.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Wałujew to średniak, jego jedynym aututem jest jego rozmiar, noi ewentualnie siła ciosu, moim zdaniem obaj bracia Kliczko poradziliby sobie z nim. Pamiętam jedną z ostatnich walk Wałujewa, gdzie zmierzył się z legendą Evanderem Holyfieldem w 2008 roku. Leciwy mistrz niemiłosiernie obijał Wałujewa, a różnica między oboma panami wynosi równe 30 cm, dlatego sądze, że Kliczkowie nie mieliby z nim problemu. Wałujew wygrał na punkty, niesprawiedliwie, mówi się, że łapówka poszła w obroty. Bracia Kliczko szybkość z siłą ciosu, jak na wagę cieżką obaj są filigranowi a nie spasionymi kawałkami mięsa jak to czasami bywa. Jak wspomniał elvis wyżej, w chwili obecnej nie ma konkurencji dla Kliczków, w wadze cieżkiej nie widać nikogo poza nimi. Może Adamek sprawi jakąś niespodziankę, w chwili obecnej cieżko mi powiedzieć kto wygra. Lubie Adamka i Kliczków, dlatego jestem za tym, aby zwyczajnie wygrał lepszy. Jeżeli pas zgarnąłby Tomek, było by trochę ciekawiej w wadze królewskiej.

Tytuł:
Low carder

Bart, ale Wałujew ma ten cios który kończy walki. Jakby on walczył z którymś z Kliczków i by mu sprzedał "serię" to by było już po jednym Kliczce. elvis już napisał, Bart się z tym zgodził i ja też. Nie ma dobrego przeciwnika dla Kliczków. Haye jest dla nich jedynym który może im zagrozić. Dla mnie Adamek w walce ze starszym z braci Kliczko ma 35% szans. Dlaczego? Bo "Góral" może wygrać na punkty. Przez nokaut nie bo Tomek nie ma tego końcowego uderzenia. Tego mu brakuje w królewskiej wadze. Na Bokser.org pisze:

"Pogrzeb wagi ciężkiej w Hamburgu"

Bart napisał w swoim pierwszym poście tutaj że walka była dobra. Według mnie dobra była tylko oprawa. Walka ssała, prawie wszystkie ciosy u obydwóch były nieczyste i przez 12 rund obaj chodzili sobie po ringu, uderzyli raz i znów to samo.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Wałujew dostałby manto od obydwu braci Kliczko jestem tego pewny. Kliczko vs Adamek to bedzie dla mnie duzoo ciekawsze niz wczorajsze starcie. Wiadomo dlaczego. Sam fakt ze Polak bedzie walczył duzo juz dodaje emocji. Lubi braci Kliczko i jest przegra Tomek jakos to zniose.Wierze rowniez ze Adamka bedzie stac na wygrana. Co on ma do stracenia? nic. Jak przegra tragedi wielkiej nie będzie. Natomiast jesli wygra przejdzie do historii. Moze tylko zyskac.

Tytuł:
Low carder

Jak już wspomniałem w poprzednich postach Adamek może wygrać na punkty. Będzie trudno ponieważ Kliczko będzie próbował go znokautować, ale wierze że Tomkowi się uda to co Gołocie się nie udało. Adamek nie jest Gołotą, ale w czasach Andrew byli tacy zawodnicy jak: Bowe. Tyson, Lewis, Holyfield itd., a w czasach Górala bracia Kliczkowie i Haye. Adamek ma szansę na pokonanie starszego Kliczkę, nie będzie łatwo jednak wierzę w Polaka.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna