Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 10:24 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

To już dziś! Nie wiem czy kogoś poza mną to interesuje, ale juz dziś odbędzie się najważniejsza walka 2013 roku, Floyd Mayweather Jr. kontra Canelo Seul Alvarez. Myślę nad tym, aby zarwać noc dla tej walki tymbardziej, że wcześniej walczą również świetni bokserzy, a ponadto zobaczyłem w rozpisce Ishe'ego Smitha i od razu skojarzyłem fakty, że to ten murzyn z "Za wszelką cenę"! Muszę zobaczyć jak sobie radzi :D W Main Evencie może być różnie, ale zawsze jak przed walką są duże spekulacje to Pretty Boy je ucina zwycięstwem. Mam nadzieję, że Alvarez razem z nim stworzy świetne show i cała gala MGM Grand będzie super. Gaża? Ponad 40 milionów dla Floyda...

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Jak dla mnie trudno będzie pokonać Floyd'a. Nie lubię go ale strasznie trudno go znokautować, a jeśli Alvarez chcę wygrać przed czasem musi to zrobić zdecydowanie bo mistrzowi w USA często pomagają sędziowie, tak czy siak walka powinna dostarczyć emocji ale Ja nie spodziewałbym się tutaj niespodzianki. No tak Mayweather ponad 40 mnl dostanie a Alvarez tylko ponad 10 mln, trochę różnicy jest ale taki już ma ten Mayweather fejm i dobrych negocjatorów, żeby mu ta gaża nie spadała z walki na walkę tylko rosła, choć jego walki nie kończą się często przed czasem i nie są najefektowniejsze na świecie.

Obrazek

No pain, no gain!

Superstar
Awatar użytkownika

Mayweather pokonał Alvareza przez niejednogłośną decyzję ale sama walka do historii nie przejdzie. Wygrana Floyda ani przez chwilę nie była zagrożona, dominował większość pojedynku, bawiąc się z rywalem a momentami wręcz go ośmieszając. Czuł sie na tyle pewnie, że bardzo często prowokował swojego przeciwnika jednak ten niewiele mógł zrobić. Co prawda Alvarez miał niewielkie momenty w których był równorzędnym rywalem dla Floyda ale były to ataki nieprzemyślane i zbyt krótkotrwałe. Alvarez jest jeszcze bardzo młodym zawodnikiem, walka pokazała, że musi się jeszcze dużo uczyć i niewykluczone, że kiedyś zdobędzie tytuł.
Na uwagę zasługuje jeszcze skandaliczna ocena jednego z sędziów, który/która dała remis. Gołym okiem widać było, że wygrana Floyda była niepodwarzalna i ciężko jest dopatrzeć się remisu. Babka oglądała chyba całkiem inną walkę

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Dokładnie. Floyd dominował cały pojedynek i nie wiem, gdzie tam sędzia widział remis..? Zdecydowana wygrana jednogłośna. Pretty Boy jest niesamowity jeśli chodzi o to co robi w ringu. Refleks pomimo 36 lat ma kapitalny i bardzo ciężko jest go trafić co pokazała nawet sama ta walka. Alvarez jest młody, a za samą walkę już dostał 10 milionów :D Floyd trochę go prowokował ale i ośmieszał, przypomina mi się 11 runda kiedy spojrzał czy lina nie porwana :D Polecam walkę bo była całkiem przyjemna.

Superstar
Awatar użytkownika

Kliczko wczoraj wygrał, ale sama walka mnie nie zadowoliła. Pierwsze rundy prowadził, jak zzwykle trzymał na dystans lewym prostym, ale Powietkin i tak dobrze dochodził do zwarcia bo weidział, że na dystans nie ma szans. Kliczko w pierwszej rundzie ładnym lewym tak naprawdę ustawił pojedynek. Nie podobało mi się jednak to, że strasznie faulował bo popychał i przerwacał rywala chyba ze trzy razy. Dobrze przynajmniej, że sędzia to widział i dał mu ostrzeżenie. Władimir wciąż króluje, ale dobrze, że przynajmniej nie zmienił theme songu bo slyszałem, że miał wychodzić przy jakiejś ukraińskiej piosence, ale został przy Red Hot i dobrze :)

Superstar
Awatar użytkownika

Kliczko znów wygrał, można na niego narzekać można mieć pretensje do braci że akurat urodzili się w erze w której dominują.. ale tak na poważnie to tak już tutaj pisałem.
Tylko wiek może ich pokonać. Samo to jak jeden wyglądał przy drugim mówiło wiele. Władek Kliczko po prostu urodził się do tego co robi. Jest fantastycznie zbudowany :D Powietkin zyskał sobie mój szacunek tym że przetrwał jedną z rund gdzie już 3 razy leżał na deskach i wydawało się że będzie koniec. Można powiedzieć wygrali obydwaj. Kliczko wygrał i potwierdził swoją klasę, a Rosjanin udowodnił że nie jest jakąś ciotą.
Nie było to może starcie roku, ale znów strasznie się nie nudziłem. Zresztą ja tak mam że jak zajaram się jakąś walką to biję się razem z ulubionym bokserem ( albo temu co kibicuję )

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Mid carder
Awatar użytkownika

Walka Klitschki z Powietkinem niestety mnie zawiodła. Jestem wielkim fanem obu braci, jednak w tej walce liczyłem na coś więcej. Oczywiście patrząc z mojej strony to cieszę się, że wygrał Wladimir, szkoda tylko, że Rosjanin nie nawiązał jakiekolwiek walki, a liczyłem na małą wojnę obu zawodników. Szkoda, ale Powietkin pokazał, że jeszcze może w tym sporcie coś osiągnąć, tak facet ma mocny łeb :)

Na Wladimira teraz nie ma mocnych, jedyne co teraz mogłoby przyczynić się do jego porażki to tylko kontuzja podczas walki, jednak z takim zapleczem medycznym jakie on ma za sobą jest to raczej mało prawdopodobne.

Jednak ostatnio sam 48 letni Lennox Levis przyznał, mógłby wrócić do zawodowego boksu i zmierzyć się z Władimirem, pod warunkiem, że za walkę dostanie 100 mln zielonych. Kwota astronomiczna, ale w dzisiejszych czasach całkiem realna. Pytanie tylko czy Lennox dałby radę, ja myślę, że sprawiłby o wiele więcej kłopotów Klitschce niż niejeden z dotychczasowych pretendentów. Jednak wiek czasami nie jest wyznacznikiem formy, dobry przykład to np Evancder Holyfield. Co z tego wyniknie, pożyjemy zobaczymy, ja osobiście nie miałbym nic przeciwko takiej walce.

Superstar
Awatar użytkownika

Kwota 100 baniek jest rzeczywiście astronomiczna, bo nawet Mayweather za walki nie bierze choćby połowy tego. Sam nie wiem, oczywiście gdyby mi zaproponowali 100 milinów za walkę z Kliczko, to nawet na wózku inwalidzkim bym się zgodził, aczkolwiek wiadome jest to, że pojedynek jeśli doszedłby do skutku to zwóicł by się ze względu na show jakie wokół tego by zrobiono. Lewis nie pokazałby pewnie nic ciekawego i nie sądze, że stowrzyłby równą walkę, ale mogę się mylić. Podobne by to było do walki Holyfielda z Wałujewem.

Superstar
Awatar użytkownika

To już jutro, Fonfara vs. Chavez! Mam nadzieję, że Andrzej wygra i naprawdę postara się bo to już bedzie dla niego przedostatni krok przed walką o mistrzostwo świata. Co prawda Chavez to bardzo trudny rywal, niepokonany, ale myślę, że spokojnie w zasięgu Andrzeja. Walkę transmituje TVP ale godzina straszliwie gówniana bo 3:00... Nie mniej jednak kusi mnie aby zarwać noc, bo myślę, że może byc warto. Wierzę, ze Polak wygra. #TeamFonfara

A już niebawem walka roku, może i dekady - Mayweather vs. Pacman. Zapowiada się świetne starcie, ale o tym jeszcze jest czas aby podyskutować, tak czy inaczej ja #TeamPrettyBoy :)

Mid carder
Awatar użytkownika

Deontay Wilder vs Artur Szpilka

Zabieram się za pisanie, bo dopiero co wstałem :D. Walka zaczęła się pare minut po piątej nad ranem polskiego czasu. Zakończyła się w okolicach około za piętnaście szósta.

Szpilka nie był faworytem, mało ludzi dawało mu jakieś szanse. Zdecydowana większość przewidywała KO, w tym ja. Nie ukrywajmy, mistrz nie miał z kim walczyć, wysyłał oferty walk po zawodnikach i nasz Artur ją przyjął. Wiadomo, walka o mistrzostwo świata jest czymś wielkim, czymś co może się nie powtórzyć, ale Szpila jest młodym zawodnikiem i sam mógłby się wspiąć na szczyt rankingów i zostać obowiązkowym pretendentem. Uważałem, że to dla niego za szybko. Po zasłużonej porażce w walce z Jenningsem, w której nie pokazał nic, walczył z samymi ogórkami i tu nagle ciach, Deontay Wilder. Do wczoraj jego bilans - 35 walk - 35 wygranych, 34 przez KO.

Sama walka stała na dobrym, wyrównanym poziomie. Szpilka nie odstawał mistrzowi. Naprawdę, szacun dla naszego walczaka za to, że w tak krótkim czasie poprawił się i przez 9 rund boksował jak równy z równym z mistrzem świata. Jednak Wilder i tak wygrywał na punkty, ale i tak czaił się na nokautujący cios. I właśnie, ta nieszczęsna 9 runda... Szpila zrobił balans ciałem i chciał trafić Deontaya, ale to był sygnał dla mistrza, że pretendent chce zadać cios. Ten zrobił unik i mocnym prawym posłał Szpile na deski. Długo się nie podnosił, myślałem, że coś się stało. Długo nie dochodził do siebie. Padł jak rażony piorunem i się nie ruszał! Ale Arczi otworzył oczy i chciał wstać, ale lekarze mu nie pozwolili. Zapakowali go w kołnierz, na nosze i heja do szpitala. To był jedyny błąd Szpili, ten który popełnił w ostatniej rundzie tej walki. Ale naprawdę wielki szacun dla Szpilki za tą walkę. Myliłem się co do niego. WRACAJ DO ZDROWIA SZPILA I BĄDŹ PIERWSZYM POLSKIM MISTRZEM ŚWIATA W WADZE CIĘŻKIEJ!

Mid carder
Awatar użytkownika

Kurde przedwczoraj odbyła się najbardziej emocjonująca walka bokserska w ostatnich latach, a tutaj cisza...

ANTHONY JOSHUA vs WLADIMIR KLITSCHKO

Wiekowy doświadczony mistrz kontra młody mistrz. AJ (którego bilans przed walką wynosił 18-0, 18KO!) był przez większość uznawany za faworyta. Czy słusznie? Po walce okazało się, że tak. Sam na niego stawiałem, aczkolwiek dziwiłem się, że sporo ludzi uważa Brytyjczyka za fawortya tej walki.

Pierwsze 4 rundy to typowe badanie terenu, z tym że Włodzimierz Kliczenko na początku czwartego starcia mocno ruszył na młodego mistrza. W 5 rundzie mocno zaczął Brytyjczyk i Ukrainiec wylądował na deskach! Juz myslalem, ze to koniec a tu Kliczko przejął inicjatywe w tej rundzie i Antek był blisko pocałunku z matą, momentami już nie miał sił trzymać gardy. W następnej rundzie to już Joshua lezał na deskach! Kliczko trafił go mocnym, czysciutkim prostym. Nie pamietam kiedy ostatnio w jakiejs walce był taki zwrot akcji. Następne rundy moim zdaniem to kontrolowanie pojedynku przez Kliczkę (sędziowie ringowi do 11 rundy ocenili walkę na 2 do remisu dla Joshuy). I w 11 rundzie popis Brytyjczyka - 2 nokdałny, trzeciego nie było bo sędzia przerwał pojedynek. Po walce panowie ładnie się zachowali wobec siebie i nawzajem obdarzyli się szacunkiem - piekny obrazek. W wywiadzie po pojedynku mistrz powiedział, że mógłby zmierzyć sie drugi raz z Włodzimierzem lub napierdalac sie z Tysonem Furym... Jesli drugi pojedynek z Kliczką miałby stać na takim poziomem jak pierwszy to biore go w ciemno. Natomiast czy widzi mi sie walka z Furym? Absolutnie nie, jest jebanym pajacem, wygrał z Kliczką tylko dlatego, że Ukrainiec nie był w formie. Ja osobiście w nastepnej walce chciałbym zobaczyc zestawienie Deontay Wilder vs Anthony Joshua. Dwóch bombardierów. Walka unifikacyjna. Wszystkie najważniejsze pasy u jednego boksera. Wilder wszystkie pojedynki wygrał, z czego tylko jeden trwał pełny wymiar czasowy (!), natomiast u Joshuy wszystkie 19 pojedynków zakończyło się jego wygraną przez KO.
Oby doszlo do tego pojedynku :D

Superstar
Awatar użytkownika

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor

Ogólnie o boksie żadnego pojęcia nie mam i średnio oglądam jedną walkę na rok, ale obok czegoś takiego obojętnie przejść nie można :D Od początku nie ukrywają że to walka robiona z nastawieniem na zysk, choć liczę na to że widowisko będzie na niezłym poziomie, bo jakby nie patrzeć Mayweather to klasa, a Conor w stójce też jest bardzo dobry, wiadomo MMA to nie boks i będzie miał ciężko się przestawić, a dużo czasu nie ma, bo walka już 26 sierpnia, ale nie skazywał bym go od razu na porażkę, choć wiadomo że zdecydowanym faworytem jest Floyd.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Walkę obejrzę z powodu jednego człowieka, nie muszę chyba mówić o kogo chodzi. Generalnie jeśli chodzi o sam pojedynek to znając Mayweathera na jakiś spektakl nie liczę, ale sama "podbudowa" do walki, wszystkie konferencje i te sprawy będą pewnie ciekawsze ze względu na McGregora, który ma więcej charyzmy w swojej lewej ręce niż 90% rosteru WWE.

Wiadomo z jakiego powodu robią tę walkę, wiadomo kto jest faworytem, ale to nie zmienia faktu - #TEAMCONOR

Superstar
Awatar użytkownika

Bez niespodzianki Mayweather wygrał to starcie, choć na początku nie było to takie pewne, pierwsze 5 rund na równo, dopiero później Floyd zaczynał zyskiwać przewagę. Decyzja o przerwaniu walki Imo niesłuszna,a el ekspertem od boksu nie jestem także zrobili co uważali. Tak czy inaczej walka nawet ciekawa, Conor pokazał się z niezłej strony, wiadomo że głupotą byłoby jakby został w boksie, także pewnie niedługo zawalczy w UCF, a Mayweather kończy ringową karierę z statystyką 50-0.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Rookie
Awatar użytkownika

Po szokującej wygranej Andy Ruiz stawia warunek, że nie stoczy walki z Joshuą w Anglii. Rozumiem, że jak to potrwa pełen dystans, to walka pójdzie na konto Joshuy, ale powinien zaryzykować, bo tak jak szybko pasy zdobył, tak szybko je straci z powodu unikania rewanżu. Kibicuje Meksykaninowi, bo Anthony to sztucznie pompowany balonik, który pękł ku mojej uciesze przed potencjalną walką z Wilderem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna