Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 3:05 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Ja tam się z kolei zbytnio nie napalam na ten pojedynek.Myślę że Ukrainiec odniesie pewne zwycięstwo chociaż życzę naszemu rodakowi jak najlepiej.Jeśli Mariusz zaprezentuje się z dobrej strony czyli pokaże serce to będzie nawet przy porażce wygranym i będzie mógł zyskać lepszego sponsora i może jakieś ewentualne walki z czołówką zawodników z wagi ciężkiej.Kto wie jak to się potoczy,Wach ma w tej chwili 35 lat i przy dobrych występach jeszcze dobre 3/4 lata może występować na najwyższym poziomie.Zobaczymy jak będzie,PPV chyba nikt mądry nie wykupi za taką walkę..Media robią na siłę z tego pojedynku jakieś niesamowite starcie,a będzie pewnie wolne,bo obydwaj zawodnicy szybkością nie zachwycają i będzie decydował jeden pojedynczy nokautujący cios pewnie.Jeśli będzie na RTL to obejrzę jak nie to trudno,w necie raczej nie będzie Mi się chciało szukać ale kto wie :P
Osobiście jeśli chodzi o wagę ciężką to najbardziej lubię oglądać zawodników elektryzujących typu Haye/Chisorra.Tak tak wiadomo jak się zachowują ale właśnie to sprawia,że aż chce się ich pojedynki oglądać,a nie nudne jak flaki walki braci Kliczko..

Obrazek

Rozwojówka
Awatar użytkownika

No i po walce. Raczej bez niespodzianki, pewne zwycięstwo Wlada, wolny Mariusz Wach, nudne widowisko, idiotyczny "rocky musical" czy jak to tam Niemcy nazwali... Wachowi pogratulować można tytanowej szczęki, no i w sumie też tego że udało mu się Kliczke zranić i wytrzymać do końca pojedynku :). Beznadziejna taktyka, trener Mariusza powinien polecieć na pysk i to jak najszybciej bo to jest kompletna strata czasu. Hmm co tu dużo mówić - współczuje wszystkim którzy wykupili pakiet PPV, bo to jest jedna z najsłabszych gal tego roku.
Czekam teraz na walke Władimira z Davidem Haye, tyle że wiadomo - Kliczko nigdy nie zdecyduje sie na walke z Haye - bo ten w odróżnieniu od innych kalek w tej kategorii jest wstanie zrobić mu krzywdę i wygrać. Stawiam że następna walka Władimir stoczy z którymś z trójki: Povietkin, Fury, Helenius.

Star
Awatar użytkownika

Walka rzeczywiście strasznie nudna, oprócz 5 i może 6 rundy schemat cały czas ten sam. Mariusz wszystkie ciosy Kliczki blokował twarzą ale chwała mu za to, że wytrzymał do końca. Taktyka koszmarna, szansa która może Wachowi się już nie nadarzyć została zaprzepaszczona. Nie wiem czy to sam Mariusz czy jego narożnik, ale zamiast starać się skończyć Kliczkę po tej genialnej końcówce bodaj 5 rudny to wrócił on do stylu walki takiego jak z pierwszych 3 rund i omal to nie skończyło się nokautem w drugą stronę. Nie wsłuchiwałem się w wyniki ale Kliczko na punkty wygrał chyba wszystkie rundy(ewentualnie jedną wygrał Wach) więc bardzo zasłużenie wygrał na punkty. Tak szczerze, to przecież żeby odebrać tytuł komuś takiemu jak Kliczko to trzeba go znokautować :P

Superstar
Awatar użytkownika

Wach został zjedzony przez mistrza taka prawda. Niestety zawiodłem sie troche na nim, myslałem ze takich epickich momentów jak te 10 sekund w 5 rundzie bedzie, więcej. Wiadomo nie spodziewałem sie znów ze bedzie wyrównana walka, ale ze nasz narobi strachu Władkowi zdecydowanie więcej. Brawa za wytrzymałosc i wytrwanie wszystkich rund. Wstydu mimo wszystko sobie nie narobił :) Walka była dla mnie fajna bo walczył nasz.

Cytuj:
Czekam teraz na walke Władimira z Davidem Haye, tyle że wiadomo - Kliczko nigdy nie zdecyduje sie na walke z Haye - bo ten w odróżnieniu od innych kalek w tej kategorii jest wstanie zrobić mu krzywdę i wygrać.

Juz raz ta walka była i Haye o ile pamietam przegrał. Krzywdy tez nie zrobił.. Braci moze pokonac tylko wiek nic więcej.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Superstar
Awatar użytkownika

Co do pojedynku. Kliczko na wiecznym propsie, po tym jak usłyszałem jego theme song...<3
Walka do przewidzenia. Władimir kontrolował nomen omen polską szkołą - lewym prostym i co raz wyprowadzał sierpa. Wszyscy tak jarają się tą piątą rundą. Musze jeszcze raz na spokojnie obejrzeć ten fragment, ale na RTL wydawało mi się, że Mariusz chyba nie trafił nawet czysto, potem Kliczko się ogarną i myślałem, że dojdzie do nokautu, jednak Viking to rzeczywiście niezły talent. Tyle wytrzymać, tak dostając - szacunek. Zgadzam się ze Stigiem, brawa za wytrzymałość.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Haye w obecnej formie ma spore szanse nawet na nokaut, pierwszą walkę mógł wygrać a zdecydowała tragiczna taktyka... Te cepy wtedy to nie był prawdziwy David Haye - zabrakło przede wszystkim techniki. Haye w odróżnieniu od innych rywali k2 bije bardzo szybko (o ile walczy technicznie), a przy tym bardzo bardzo mocno.
Hmm prosty przykład: Vitalij nie mógł powalić Chisory, a Haye zrobił to bez większych problemów (niestety).

Walka walce nie równa - tokiem rozumowania

Cytuj:
Juz raz ta walka była i Haye o ile pamietam przegrał. Krzywdy tez nie zrobił.. Braci moze pokonac tylko wiek nic więcej.

3 super walki (niestety wałki) Pacquiao z Marquezem nie powinny sie odbyć :|, podobnie jak rewanżowa walka Muhammada Ali z Joe Frazierem... Bo przecież po pierwszej walce było wiadomo kto jest lepszy ;).

Superstar
Awatar użytkownika

OG trudno się z Tb nie zgodzic, a moze i ja Cię zrozumiałem żle ;) Poprostu z tego co napisałes wczesniej wywnioskowałem iż zaden z braci nie chce dac mu szansy, a mi chodziło o to iż ją dostał i jej nie wykorzystał. Chciałbym zobaczyc walke Haye'a z obojętnie którym, ale jak sam wiesz raczej do tego nie dojdzie. Władymir w wywiadzie mówił iz do 2 ewentualnie 3 tygodni bedzie znany nowy rywal.

Superstar
Awatar użytkownika

Dawno nic nie pisałem w tym temacie, a kilka walk już się obejrzało. Kilka dni temu oglądałem pojedynki Jonaka i Masternaka. Obaj wygrali w ładnym stylu, chociaż Damian miał takiego rywala, którego chyba by pociąg nie przewrócił. Byłem pod wielkim wrażeniem Belga. Wystał wszystkie rundy, a po bardzo trafnych ciosach nawet kontrował. Szacunek. Kolejne starcie które oglądałem to walka Mateusza Masternaka z Finem. Nie zapamiętałem nazwiska, bo tak słabo boksował. Dziwne, że dostał szansę walki o pas mistrza Europy. Polak wygrał i został owym champem. No i na koniec Adamek - Cunningham. Dziwny werdykt. Kiedy Buffer jeszcze raz przeglądał tę kartkę, byłem pewien, że zmienią decyzję na rzecz 'USS', ale nic z tych rzeczy. Moje zdziwienie było tym bardziej większe, kiedy wygral Polak. Remis byłby chyba nawet lekko naciągany, ale już bardziej sprawiedliwy. Steve bardzo się nie pruł, ale widać było u niego zaskoczenie. Sam punktowałem sobie 115-113...

Superstar
Awatar użytkownika

Wynik walki Tomka Adamka był dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Moim zdaniem niestety powinien ją przegrać bo zrywki w koncówce rund to zdecydowanie za mało by wygrać.. No cóż.. stało jak sie stało. Jednak uwazam ze w takiej formie jak w sobote to Adamek nie ma co startowac do Władymira Kliczko :P Jak to powiedział Zarzeczny byłby to lekki żart. I trudno mnie sie z tym nie zgodzić.

Mid carder
Awatar użytkownika

W tej walce sprawdziło się po prostu to co większość powtarza. Czyli Adamek z Gmitriukiem > Adamek z Bloodwhortem. Porównując z pierwszą walką z USS Tomkowi brakowało szybkich kombinacji, które wówczas powalały Cunnigham'a na deski. Gdyby teraz miał sparować z Kliczko moglibyśmy być świadkami powtórki z 2011. W obecnej dyspozycji Góralowi będzie ciężko pokonać nawet Pulewa, lecz jak udowodniła sobotnia walka w dzisiejszym boksie każdy wynik jest możliwy.

Superstar
Awatar użytkownika

Wczoraj dwie bardzo fajne walki, Kliczko - Pianet i Mayweather - Guerrero. Pierwsza była do przewidzenia, bo można pwoeidzieć, że Francesco to dla Władimira lekki sparing przed walką z Powietkinem. Spokojnie od pierwszej rundy kontrolował pojedynek, trzymał włocha lewym prostym i ładnie go kontrował. Podobało mi się to, że nie spieszyl się z nokautem który mógł mu sprawić już w 4 rundzie. Zrobił to w 6 i po raz kolejny wygrał.
Druga walka zapowiadała się swietnie, bo obaj zawodnicy są na podobnym poziomie. Jeszcze jej nie obejrzałem jednak znam wynik. Pretty Boy po raz kolejny wygrał i nie przerwał swojego streaku.

Low carder
Awatar użytkownika

Przed walką Ukraińca obstawiałem, że znokautuje w max. czterech rundach. Niewiele się myliłem.
Nie rozumiem jednak taktyk bokserów walczących z którymś Kliczką. Rozumiem że to waga ciężka i zawodnicy trochę tu ważą, ale jeśli ktoś faktycznie chce wygrać to od początku musi rzucić się szybkimi prostymi na przeciwnika. Wczoraj nokaut Pianera był kwestią czasu. Stał przez całą walkę z gardą, a Kliczko go obijał. Ciekawe kto będzie jego następnym przeciwnikiem...

Superstar
Awatar użytkownika

Pianeta chyba sam nie wierzył, że wygra i raczej zachęciła go dobra kasa, choć walka z Kliczką to coś. Nie ma co się rzucać od razu, bo Kliczko jest tak doświadczony, że to wszystko spokojnie przerzyma i skontruje. W takich walkach potrzebny jest spokój. Tutaj wyszły umiejętnsoci, których Włochowi zabrakło w tym starciu. Co do nastepnego rywala Wlamidira to raczej pewne jest to, iż będzie nim Aleksander Powietkin.

Superstar
Awatar użytkownika

Kurde no Wawrzyk przegrał :/ Chociaż cięzko było uwierzyc w to, że pokona tak świetnego obecnie Powietkina, który jako jedeyny w tej chwili może zagrozić Kliczce. Miałem nadzieje na niespodziankę, ale po pierwszej rundzi lekko się złapałem za głowę, bo Andrzej nie wyprowadził chyba żądnego trafnego ciosu, a w całej walce miał ich ogólnie bardzo mało. Już w drugiej rundzie lezał na dechach, Powietkin super skontrował jego lewy prsoty i posłał prawego sierpa. Ledwo dotarł do tej 3 rundy. Tam Rosjanin dokończył dzieła i pokazał, że obecnie jest w optymalnej formie aby zmierzyć się z Władimirem.

Superstar
Awatar użytkownika

Forlan pisze:
Kurde no Wawrzyk przegrał

To akurat żadna niespodzianka, ale niestety postawa Andrzeja już tak :( Liczyłem że zaprezentuje się troszke lepiej niż to co pokazał w piątek w ringu. Powietkin urządził sobie szybki trening na naszym rodaku, i pokazał że jest jednym z nielicznych którzy mogą zagrozić Władkowi Kliczce ;D Sama walka obydwu panów we wrześniu powina być mega interesująca :D
Wracają do Wawrzyka to niestety on wiele przegrał tą walką.. nie orientuje sie za bardzo w boksie, więc moge sie mylić, ale moim zdaniem po tej walce nikt nie będzie traktował go poważnie w kontekscie walk o mistrzostwo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna