Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lip 07, 2020 5:13 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł:
Star

tez najbardziej cieszy mnie zwycięstwo Alonso bo go obecnie najbardziej lubię.Jak kolega wyżej napisał Vettel się gubi kiedy nie prowadzi i to jest jego duży minus...

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ok dopiero teraz jest czas by skomentowac ostatnie GP które odbyło sie na Silverstone. Tor jest legendarny i jest to jedna z atrakcji sezonu bez dwóch zdan jak dla mnie. Przyznam że nie liczyłem tutaj na Alonso i prosze jak miło i cudownie sie zaskoczyłem. Ostatnio Ferrari tam nie szło więc tym bardziej sie ciesze z wygranej. Fernando zwycięzył w 60 rocznice pierwszej wyganej przez zespół. Samo GP było jak dla mnie bardzo ciekawe. Alonso vs Hamilton ekscytująco to widzec. Na koniec potwierdziło sie tez to co mówiłem Red Bull ma w nosie Marka delikatnie mówiąc. Jeszcze raz brawo dla całego Ferrari licze że za tydzien z małym hakiem będzie 3 podium z rzędu a jesli bedzie szansa to walka o wygraną :D

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Cieszy zwycięstwo innego kierowcy niż Sebastian Vettel, w wyścigu z dużą tradycją i iście wyspiarską pogodą(pada, pada, pada, leje, pada...). Początek wyścigu należał do faworyta gospodarzy jakim nie wątpliwie był Hamilton, dzięki ustawieniom bolidu pod mokrą nawierzchnię mijał rywali z drobnymi problemami, żeby nie powiedzieć że z dziecinną łatwością. Z czasem przesychania toru jego czasy stawały się słabsze niż reszty czołówki, całkiem niezły wyścig miał Sergio Perez w przeciwieństwie do kierowców LRGP, którzy ostatnimi czasy spisują się słabo, a nawet gorzej. Jest oczywiście szkoda poczynań Red Bull`a w samej końcówce wyścigu uniemożliwiających walkę Webberowi o drugi stopień na podium, to jest powód istnienia zakazu team order przez te lata.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Webber wywalczył pierwsze pole startowe do GP Niemiec.. Jednak widząc tą "radośc" w ekipie Red Bulla to mam wrazenie ze dzisiaj Mark nie wygra. Z pewnościa zrobią wszystko by to Vettel wygrał przed własna publicznością. Drugi był Hamilton i narazie to on ma największe szanse wg mnie. Mam nadzieje ze znow miła niespodzianke sprawi Ferrari i Alonso napewno motywacji po ostatniej wygranej im nie zabraknie. Licze na dobry start w jego wykonaniu. W sumie znajac Vettela i Hamiltona to nie zdziwie sie jak powstanie miedzy nimi jakas mała kolizja.. Podbno ma byc deszcz więc dla widowiska tym lepiej :D

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

THE STIG 323 pisze:
Podbno ma byc deszcz więc dla widowiska tym lepiej :D

Obecnie jedzie Porsche Super Cup na tym samym torze, i mimo początkowych opadów, tor jest suchy...

Osobiście cieszy mnie to, że drugi raz z rzędu kwalifikacje wygrywa ktoś inny niż Vettel. Jednak pamiętajmy, że Webber nie ma atomowego startu, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, aby to Hamilton, Vettel czy też Alonso po pierwszym okrążeniu prowadzili.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Wszystkich chyba cieszy że nie wygrał Vettel jednak tak jak Stig czuje że Red Bull zrobi wszystko żeby to Sebastian wygrał Weber słabo startuje więc pewnie zaraz na początku ktoś go wyprzedzi Hamilton w nim nadzieja jest drugi więc ma ogromne szanse wyprzedzić Marka musi uważać tylko na Vettela.Alonso w Q3 słabo trochę 4 miejsce trochę daleko ale jeżeli dobrze wystartuje to są szanse na podium na wygraną raczej nie ma co liczyć.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

No i juz po GP Niemiec

Cóz to za wspaniały wyscig.. Walka o wygrana była naprawde dobra. Bardzo liczyłem na Alonso jednak i tak zajął wspaniałą drugą lokate. Mysle ze P2 pomogło Hamiltonowi wygrac. Szkoda ze Fernando spędził troche czasu za Vettelem jednak i tak nie ma co narzekac. Lewis wyszedł na pierwsza pozycje i mysle ze to bardzo pomogło mu w wygranej. Webber tradycyjnie zwalił start. Vettel zaliczył najsłabszy wyscig w tym sezonie zrobił pare błędów to nie był jego dzien i znow tylko mi udowodnił ze jak trzeba walczyc o pozycje to juz nie jest taki mocny. Dobrze widzec podium bez niego.

Za tydzien GP Węgier tradycyjnie licze na Alonso i Ferrari. Mysle ze jest szansa na 4 podium z rzędu. Widac idzie bardzo dobra seria koniecznie musi zostac utrzymana. Jak będzie szansa to wiadomo znow trzeba bedzie sie "bic" o wygraną.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

No cóż, jesteśmy już po Grand Prix Węgier. Bardzo dobry wyścig,jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa Jensona,pojechał dobry i stabilny wyścig. Vettel nie wygrał i to niewątpliwie było plusem tego wyścigu,nie żebym miał coś do Niemców, ale jego przegrana może trochę ożywić rywalizację w tym sezonie. Zawiódł jednak drugi z reprezentantów McLarena,czyli Hamilton,ale bardzo mało w tym było jego winy, większość była błędami taktycznymi.Trzecie miejsce dla Ferrari i Alonso,ale spodziewałem się po nim więcej,o wiele więcej.Liczyłem również na Nico Rosberga,ale syn byłego mistrza świata spisał się poniżej oczekiwań.

Ogólnie wyścig na plus,myślę, że to jeden z najlepszych w tym sezonie. Następne GP odbędzie się 28 sierpnia w Belgii na torze Spa Francorschamps ze słynnym zakrętem Eau Rouge.Oczekuję, że dobrze spisze się Ferrari,zwłaszcza Alonso.Nie skreślam również Marka Webbera czy innych kierowców...Bo gdy spadnie deszcz, wyścig na Spa jest bardzo interesujący.

You love me,you hate me,you will never forget me

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Znowu Vettel

Takie mam niestety odczucie po ostatnim GP. Teraz sprawa tytułu ostatecznie sie zakonczyła. Nie ma co sie łudzic tylko jakis kataklizm niesamowity pech moze odebrac mistrza Sebastianowi. Webber jak zwykle koszmarny start. Alonso zrobił co mógł szkoda ze nie byl po raz 5 na podium. Licze ze na Monzy tam wróci. Coraz bardziej zaczyna brakowac mi Kubicy. Wielka szkoda ze go nie ma. Co jeszcze chciałem napisac. Rozczarował mnie Mark Webber. Jest głupi ze został w Red Bullu. Został pewnie by jeszcze cos zarobic. Dla mnie oczywistym jest ze zgodził sie na bycie numerem 2. Brak ambicji? niestety na to wygląda.. Nie oszukujmy sie za rok Red Bull znow z całych sił bedzie wspierało juz wtedy dwukrotnego mistrza. A i mam wielka nadzieje ze "Nikt" Heidfled juz nie pojedzie w tym sezonie. Pozew do sądu a to dobre usmiałem sie pieknie. Tak jakby to winna Renault było ze Niemiec nie ma nawet 20% tego co posiada Robert. BMW powino przeprosic Kubice za to ze wspierali to nic w sezonie 08. Do konca sezonu widziałbym Senne.. Prawda ze az ciarki przechodza po plecach jak sie pisze to legendarne nazwisko.

Czekam na Monze i na wygrana Alonso.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Słyszałem, że Webber jeszcze rok pociągnie w zespole i go wywalą na rzecz jakiegoś innego Australijczyka (któremu pewnie na rękę będzie ,,podprowadzanie'' Niemca do mety). Przyznam szczerze, że miałem tutaj pisać w tym temacie, ale tak mnie znudziła ta F1 tymi nudnymi zwycięstwami Vettela, że masakra, chciałbym, aby powróciły czasy walki między Schumacherem i Alonso (to dopiero ,,fajterzy'', nie Vettel), bo wtedy nie miało się pojęcia kto ma wygrać, a teraz? Zawsze Vettel, a zwycięstwo innego karierowcy można rozpatrywać w kontekście sensacji.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

WeAreOne pisze:
Słyszałem, że Webber jeszcze rok pociągnie w zespole i go wywalą na rzecz jakiegoś innego Australijczyka (któremu pewnie na rękę będzie ,,podprowadzanie'' Niemca do mety). Przyznam szczerze, że miałem tutaj pisać w tym temacie, ale tak mnie znudziła ta F1 tymi nudnymi zwycięstwami Vettela, że masakra, chciałbym, aby powróciły czasy walki między Schumacherem i Alonso (to dopiero ,,fajterzy'', nie Vettel), bo wtedy nie miało się pojęcia kto ma wygrać, a teraz? Zawsze Vettel, a zwycięstwo innego karierowcy można rozpatrywać w kontekście sensacji.

Jesli chodzi o Marka to juz pisałem ze pewnie został dla kasy i widac koles nie ma ambicji i honoru. Będe w ciezkim szoku jesli zespoł zacznie go wspierac nie ma co na to liczyc. Juz w tamtym sezonie dali mu do zrozumienia ze liczy sie tylko Vettel. Ogolnie ten sezon jest dominacja Vettela i jest nudny. Dodatkowo brak Roberta sprawia ze naprwade ciezko sie to ogląda. Jesli chodzi Ci o czasy walk Schumacher vs Alonso. Generalnie nie ma co narzekac w ostatnich latach było bardzo ciekawie. Sezon 2010 był wrecz genialny. Do konca nie wiadomo było kto wygra. Sezon 08 czyli Massa vs Hamilton z dodatkiem Kubicy rowniez był ekscytujacy. Rok 2007 i wygrana Raikkonena to równiez batalia. Mysle ze za rok znow otrzymamy ciekawy sezon. Jak wroci Kubica to automatycznie zrobi sie bardzo interesujaco.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Dobra chyba z rok tu nie pisałem..

WAO, twierdzisz, że zwycięstwa Vettela są nudne, a jak było gdy wygrywał Schumacher np sezon 2002, 2003, 2004? Sytuacja była podobna do tej którą mamy dzisiaj, Vettel, Webber i Schumacher/Barichello. Tak właśnie było. I ja wcale nie uważam, że było nudno. Ogólnie sezon jest jak dla mnie mega ciekawy, głównie dzięki DRS i nowinkom technicznym, a to że Vettel wygrywa...., nie ukrywam od zawsze lubiłem Niemca i cieszy mnie to. W F1 potrzeba tez dominatora a la Rossi w MotoGp, czy Loeb w WRC. Właśnie takie osobowości stoją u mnie najwyżej. Dlatego też zawsze lubiłem Schumiego. Zwycięzców się nie ocenia za piękną jazde tylko za rezultat. Jak szukacie pięknych sportów to oglądajcie tenis.

A propos, zwycięstw, niektóre pojednynki Vettela, były ciekawe szczególnie z Hamiltonem, jak i Buttonem.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ten sezon jest bardzo ciekawy ale tylko dla fanów Red Bulla i Vettela..

Co jest ciekawego w tym ze jeden zespół i jeden kierowca zdominowali całą reszte?
Jedynie dla fanów Red Bulla i Vettela jest to cos ciekawego. Ja tam nie lubie dominacji lubie walke.. Mam swoich ulubionych kierowców jak Alonso ale gdyby Fernando tak zdominował sezon przyznałbym ze jest nudno dla fanów innych ekip. Dobrze ze ten sezon zmierza juz dokonca. Strasznie brakuje Kubicy.. jego brak jest za bardzo odczuwalny. Troche mnie martwi fakt ze jego miejsce w Renault zapewnie zajmie Senna. Mam nadzieje ze wszystko sie jakoz ułozy ale o powrót do formy moze byc bardzo cięzko.. Felipe Massa po wypadku z Węgier juz nie jest sobą.. a obrazenia byly mniejsze nie ma co ukrywac. Jesli chodzi o Schumachera jego decyzja o powrocie mozna uznac za bardzo złą. Jedynie tytuł za rok go uratuje.. z wielkiego mistrza stal sie typowym przeciętniakiem.. Jak jest mowa o Schumacherze to czasami mam wrazenie ze mowią o Ralfie.. Szkoda bo nie ma co ukrywac solidnie pracuje by nie uznawac go za najlepszego kierowce w historii.. J

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Właśnie,nie widzę w tym nic ciekawego że cały sezon dominuje jeden team.
W kwalifikacjach nikt poza dwójki Vettel-Webber nie wygrał ich i co w tym ciekawego ???

Ja również lubię wyrównaną stawkę i wielką walkę na torze bo wtedy po prostu się dzieje,jest mega dużo emocji a w obecnych warunkach tylko jeśli jest deszcz możemy na to liczyć !! ;//

Ja F1 już bym wgl nie oglądam bo jest nudne i Roberta niema ale na szczęście jest jeszcze 2 moich ulubionych zawodników Toro Rosso Buemi-Algersuari i to głównie przez to teraz oglądam Formułę ;]

Obrazek

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Fakt, ale dominacja, nie wychodzi z nikąd. A mianowicie, z siły bolidu i ustawień. Kiedyś, nie miało to aż tak wielkiego znaczenia, natomiast w obecnym świecie F1, nie mając tego jesteś nikim patrz: HRT.

Powiedziałeś ten sezon jest nudny i ciekawy tylko dla fanów Red Bulla?, no to ja cie zapytam jak było w 2006/07, 08 dla sympatyków zespołu z Milton Keynes. Widzisz co roku coś się zmienia. Ja nie lubie Ferrari, zbrzydło mi się ich wygrywanie i co przez to jest źle?
A po za tym ten sezon w gruncie rzeczy nie jest zły dla Ferrari, ciekawe kolego co myślałeś kiedy oglądałeś sezon 2009, który był wręcz tragiczny. To, że Massa jest tłem kierowcy, zresztą on nigdy nie był specjalnie dobry, a Fernando to już nie to co kiedyś, o czymś świadczy. Porównywalny bolid Mclarena, osiąga znacznie lepsze wyniki i prezentuje lepszą jazdą od ekipy z Maranello, więc coś tu jest nie tak.

Od początku podoba mi się tzn, geneza nowych zespołów, np Red Bull istnieje na rynku
6 lat, a ferrari?, no właśnie...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna